2021/22 - Csata DSE - Atomerőmű KSC Szekszárd  74-61
28
2022
2021/22 - Csata DSE - Atomerőmű KSC Szekszárd 74-61
2022. május 28.  |  18:07

Gólzáporos első negyedet hozott a Csata és a Szekszárd összecsapása, melyből előbbiek jöttek ki jobban (27-17). Meghatározó tényező volt a mezőny fölé magasodó Zakor játéka, aki a kilenc pontja mellett sok figyelmet lekötött. A második tíz perc már kiegyenlített játékot hozott. A felek között a küzdő jelleg dominált, a fiatalok nem ismertek elveszett labdát, melyet a dobokkal felszerelkezett lelkes szülők is értékeltek. A 41-27-es állásnál vonulhattak pihenőre a csapatok. A Csata oldalán jobban megoszlottak a terhek és a pontok, magabiztosan meneteltek a győzelem felé (24. perc 51-33). A szekszárdi időkérés után harcos labdaszerzésekkel egy 7-0-át futottak Harsányi Mária tanítványai, pillanatok alatt látótávolságba kerülve (25. perc 51-40). A Csata visszaverte a szekszárdi felzárkózási kísérleteket, kellő távolságban tartva ellenfelüket, így vasárnap ők játszhatnak az 5. helyért a BEAC ellen.

CSATA DSE - ATOMERŐMŰ-KSC SZEKSZÁRD 74-61 (27-17, 14-10, 16-15, 17-19)