A PINKK jutott a legjobb négy közé
02
2016
2016. március 2.  |  20:29
Hatalmas csatát hozott a Női Magyar Kupa harmadik negyeddöntője is. A PINKK a félidőre 9 pontos előnyt gyűjtött össze, ám a szívósan tapadó, az ellenfél számára kellemetlen stílusú kosárlabdát játszó Cegléd egy pillanatra sem adta fel. A Cziczás-csapat többször is megközelítette ellenfelét, ám a végén a baranyaiak örülhettek: 76-68 lett a vége, a PINKK jutott a csütörtöki elődöntőbe.

A Cegléd a mérkőzés jegyzőkönyvében megóvta a meccset.

Cziczás László: Gratulálok ellenfelünknek, repítették őket a légiósaik. Elnökünk úgy látta, Orlando úr szabályellenesen vezette a csapatát, így sajnos meg kell óvnunk a meccset.

Sandro Orlando: A meccs statisztikája nem adja vissza azt, ami a pályán folyt. Egy pillanatra sem engedhettünk ki, minden hibánkat azonnal megbüntette a Cegléd védekezésben és támadásban egyaránt. A végén fejben erősek voltunk, tudtuk, hogy a munkát, a felkészülést jól elvégeztük.