Nyert a Honvéd a rajton
08
2015
2015. október 8.  |  14:43

Bp. Honvéd - Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK  86-75  (37-23, 21-17, 12-19, 16-16)

Az első negyed szédületes kosáresőt hozott, 5-4-es vendégvezetés után a Honvéd elsősorban Haris Róbert és Máté Márk tripláinak jóvoltából 13-3-as futást produkált. Az 5-2-es megoszlásban hét hármast hozó első negyed után 37-23-ra a hazaiak vezettek. A második negyedben hajrájára húsz pontra nőtt az előnyük, a félidőre végül 58-40-es Honvéd-előny alakult ki.Térfélcsere után a hazaiak kissé az öltözőben maradtak, ezt a Tiszaújváros egy 13-0-ás futással ki is használta, és öt pontra meg is közelítették ellenfelüket. Ekkor észbe kaptak Puskás Artúr (képünkön) tanítványai, és Kiss Ádám, valamint a mezőny legjobbja, a 21 pontos, 11 lepattanós dupla-dupla záró Stefán Dávid jóvoltából egy 11-2-es futással eldöntötték a meccset.