Megyei rangadó a másodosztályban
05
2015
2015. október 5.  |  21:04

A kosarakban gazdag első negyedet követően a másodikban a jónevű győrieknél jóval harcosabban, elszántabban kosarazó SMAFC ellépett, és hét pontos előnnyel vonulhatott a szünetre (47-40). Szünet üten elsősorban a Márkus (15 pont, 3 gólpassz) -Hajmásy (23/9 pont) duó vezérletével fokozatosan csökkentette a hátrányát a Győr, de nem tudta utólérni a masszív dupla-duplával jelentkező Török Balázs (16 pont, 14 lepattanó) vezette soproniakat.

Érdekesség volt még a meccsen, hogy mindkét csapat hajszálra egyformán gyengén büntetőzött (19/34, 56 %), illetve a hazaiaknál bemutatkozott három 16 éves tehetség is. Nem is akárhogyan, Németh Márk, Papp Barna és Werner Viktor egyaránt 6-6 pontig jutott, ami így együtt már 18!

SMAFC-NYME - Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC  72-65  (23-27, 24-13, 13-16, 12-9)