PTE-Közgáz: 68-59 (23-11, 15-23, 15-11, 15-14)
Pécs, egyetemi és főiskolai bajnokság, női közép-csoport. V: Praksch, Földvári
PTE: Késői 8, Kovács 5/3, CSICSÓK 8/6, Ignácz 8, Baka 4. Cs: ORBÁN 20, Raus 3, SZABÓ 12/3, Zachár, Fülöp, Máyer Edző: Tálos Zoltán
Közgáz: VÁSÁRHELYI 16/9, Székely 2, BISCHÓF 17/9, HOFFMANN 21, Simon 3. Cs: Balogh, Horváth, Kováts, Szőnyi, Péter. Edző: Kovács Kristóf

Az első negyedben a hazaiak szinte állva hagyták a tompán kezdő Közgázt. A sokat zónázó vendégek a második negyedben magukra találtak, s a pécsi emberfogás ellen 2-2 elleni játékokból feljöttek.
A folytatásban kemény, küzdelmes játék folyt a pályán, gyors indításokból könnyű kosarat egyik fél sem engedett sokat a másiknak.

A hazaiak többnyire betörésekből s az azokat követő leosztásokból, center posztról találtak be, a közgázosok pozíciójátékból szerezték pontjaikat, valamint távolról is több dobásuk beesett. Küzdelmes, helyenként színvonalas meccsen a hazai csapat néhány a kispadról beszálló kosarasa extra játéka révén kerekedett ellenfele fölé.