Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Piros
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 19. 14:00 80 - 52 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
2021. szeptember 24. 14:00 63 - 75 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma
2021. szeptember 26. 13:30 72 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Novák Bence
2021. szeptember 26. 16:30 44 - 73 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Nagy-Pál Petra
2021. szeptember 26. 17:00 61 - 64 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Simon Kristóf Kolos
2021. szeptember 26. 17:00 98 - 53 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2021. szeptember 29. 18:30 76 - 60 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
2021. október
2021. október 2. 18:00 84 - 68 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté
2021. október 3. 16:00 77 - 65 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2021. október 3. 17:00 84 - 56 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Németh Sándor, Bozóki Bettina
2021. október 3. 18:00 59 - 54 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence
2021. október 4. 18:30 102 - 26 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő
2021. október 5. 14:00 74 - 52 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Farkas Péter Gábor
2021. október 6. 16:00 57 - 77 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2021. október 10. 13:00 53 - 57 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hartai Tamás
2021. október 10. 14:00 86 - 50 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2021. október 10. 15:00 81 - 65 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
2021. október 10. 16:00 57 - 74 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence
2021. október 10. 17:00 74 - 44 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Novák Bence
2021. október 10. 18:00 69 - 52 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda
2021. október 10. 19:30 97 - 81 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2021. október 17. 15:30 80 - 64 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2021. október 17. 16:00 71 - 73 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Németh Sándor, Bozóki Bettina
2021. október 20. 20:00 59 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kéri István, Káré Gergő
2021. október 22. 16:00 72 - 58 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2021. október 24. 14:00 68 - 61 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Fodor Sándor Balázs
2021. október 24. 17:00 62 - 57 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2021. október 24. 17:00 60 - 77 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2021. október 24. 18:30 73 - 53 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Fülöp András
2021. október 25. 13:00 90 - 91 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Fodor Sándor Balázs
2021. október 25. 19:30 68 - 49 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
2021. október 28. 16:30 39 - 84 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Molnár Tamás
2021. október 29. 17:00 78 - 37 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Matics Sándor
2021. október 31. 12:00 56 - 48 DVTK Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett
2021. október 31. 15:00 94 - 75 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Hartai Tamás
2021. október 31. 17:00 43 - 76 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence
2021. október 31. 17:00 65 - 53 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. október 31. 19:30 73 - 67 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Kozma Balázs
2021. november
2021. november 6. 16:00 62 - 66 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kiss Márton Balázs
2021. november 7. 13:00 66 - 40 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2021. november 7. 15:00 65 - 58 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fodor Sándor Balázs
2021. november 7. 16:00 63 - 92 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. november 7. 16:30 47 - 88 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence
2021. november 7. 18:00 61 - 95 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett
2021. november 7. 18:00 85 - 58 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2021. november 9. 18:00 47 - 78 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László
2021. november 10. 16:00 74 - 65 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földesi Marcell, Novák Bence
2021. november 13. 15:00 84 - 46 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston
2021. november 14. 13:00 74 - 83 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence
2021. november 14. 14:00 102 - 55 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2021. november 14. 15:00 69 - 58 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő
2021. november 14. 17:00 92 - 69 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Novák Bence
2021. november 14. 17:00 61 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Magyari Viktor
2021. november 14. 18:00 98 - 50 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2021. november 21. 15:00 53 - 63 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Polonkai Balázs István
2021. november 21. 16:00 53 - 89 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Bozóki Bettina
2021. november 21. 16:30 52 - 90 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2021. november 21. 18:00 80 - 71 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Boros Gyevi Ádám
2021. november 21. 18:00 75 - 49 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor
2021. november 22. 14:00 27 - 107 DVTK Aréna
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter
2021. november 23. 17:00 70 - 84 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. november 30. 19:50 72 - 50 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Csoma Viktor
2021. december
2021. december 4. 18:00 66 - 53 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Antoni Márk Ágoston
2021. december 5. 13:30 86 - 38 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Káré Gergő
2021. december 5. 14:00 57 - 64 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kitti
2021. december 5. 16:00 86 - 76 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2021. december 5. 16:00 64 - 65 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2021. december 5. 18:45 35 - 107 DVTK Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Horányi András
2021. december 7. 19:15 80 - 48 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2021. december 9. 19:00 71 - 67 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Nagy-Pál Petra
2021. december 11. 19:15 83 - 77 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Csallóközi Gábor
2021. december 12. 13:30 80 - 66 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földesi Marcell, Novák Bence
2021. december 12. 14:00 73 - 49 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Novák Bence
2021. december 12. 14:30 56 - 63 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László
2021. december 12. 15:00 74 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Simon Kristóf Kolos
2021. december 12. 16:30 96 - 75 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2021. december 12. 17:00 74 - 97 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2021. december 30. 15:30 67 - 87 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2022. január
2022. január 6. 19:00 55 - 52 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Ntasis Lazaros
2022. január 9. 13:00 72 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
2022. január 9. 13:00 84 - 68 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett
2022. január 9. 16:00 78 - 69 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Németh Sándor, Bozóki Bettina
2022. január 9. 18:00 70 - 49 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Fleischmann Krisztián
2022. január 9. 18:00 78 - 74 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László
2022. január 10. 18:30 63 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs
2022. január 15. 17:00 54 - 88 DVTK Aréna
Játékvezetők: Domán István, Fülöp Ádám László
2022. január 16. 14:00 41 - 63 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Simon Kristóf Kolos
2022. január 16. 15:00 92 - 64 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Novák Bence
2022. január 16. 17:00 57 - 54 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2022. január 16. 17:00 74 - 88 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. január 16. 19:15 77 - 53 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence
2022. január 23. 13:00 55 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Káré Gergő, Hartai Tamás
2022. január 23. 14:00 61 - 74 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
2022. január 23. 16:30 59 - 74 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2022. január 27. 16:30 59 - 69 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gyurka Tamás
2022. január 27. 18:00 67 - 55 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston
2022. január 29. 18:00 92 - 68 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. január 30. 14:00 70 - 29 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás
2022. január 30. 14:00 72 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2022. január 30. 15:00 88 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
2022. január 30. 15:00 68 - 59 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Kovács Máté
2022. január 30. 16:00 73 - 74 DVTK Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2022. január 30. 17:00 85 - 55 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kruk Melinda
2022. február
2022. február 2. 18:30 71 - 62 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő
2022. február 5. 15:00 78 - 56 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Tóth Kitti
2022. február 9. 18:00 53 - 78 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda
2022. február 9. 19:00 71 - 28 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István
2022. február 9. 19:45 67 - 62 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Máté Zádor
2022. február 13. 13:00 64 - 43 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyari Viktor
2022. február 13. 15:00 64 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Novák Bence
2022. február 13. 15:00 48 - 87 DVTK Aréna
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor
2022. február 13. 16:00 46 - 105 Kanizsa Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2022. február 13. 16:00 62 - 79 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Boros Gyevi Ádám
2022. február 13. 17:00 52 - 60 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Földesi Marcell
2022. február 16. 18:00 64 - 82 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Propszt Amanda
2022. február 17. 15:00 97 - 55 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. február 19. 13:00 30 - 92 DVTK Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Bács Csaba
2022. február 20. 14:00 68 - 46 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2022. február 20. 15:00 82 - 53 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2022. február 20. 15:00 60 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Kozma Balázs
2022. február 20. 15:00 60 - 68 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Molnár Tamás
2022. február 20. 18:00 52 - 57 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Bence László
2022. február 20. 18:00 90 - 53 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2022. február 27. 14:30 51 - 82 DVTK Aréna
Játékvezetők: Marton Péter, Horányi András
2022. február 27. 14:30 84 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Simon Kristóf Kolos
2022. február 27. 15:00 72 - 74 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Káré Gergő
2022. február 27. 16:00 55 - 75 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté
2022. február 27. 16:30 51 - 74 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó
2022. február 27. 17:00 81 - 64 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda
2022. február 27. 17:00 52 - 53 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2022. február 27. 18:00 56 - 95 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Csallóközi Gábor
2022. március
2022. március 6. 14:00 86 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2022. március 6. 15:00 97 - 32 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma
2022. március 6. 15:00 65 - 80 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Káré Gergő
2022. március 6. 16:00 71 - 52 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Domán István, Nyíri Péter Patrik
2022. március 6. 16:00 40 - 117 DVTK Aréna
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Sándor
2022. március 6. 17:00 57 - 69 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Nagy Bence László
2022. március 6. 17:00 73 - 51 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Hernicz Balazs
2022. március 10. 19:00 55 - 52 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Simon Kristóf Kolos
2022. március 12. 13:00 102 - 72 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Bátovszky Zsolt
2022. március 12. 14:45 66 - 53 DVTK Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett
2022. március 13. 15:00 56 - 45 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hervay Tibor, Tóth Kitti
2022. március 13. 15:00 82 - 62 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Németh Sándor, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. március 13. 17:00 87 - 78 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szecsődi Richárd Attila
2022. március 13. 17:00 72 - 54 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sértő Róbert
2022. március 13. 19:00 83 - 69 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián
2022. március 16. 19:45 50 - 72 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Csallóközi Gábor
2022. március 19. 18:30 37 - 89 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2022. március 20. 14:00 94 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
2022. március 20. 15:00 88 - 68 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szecsődi Richárd Attila
2022. március 20. 15:00 79 - 53 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Káré Gergő
2022. március 20. 15:00 91 - 48 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2022. március 20. 16:00 77 - 87 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston
2022. március 24. 18:30 36 - 79 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Bátovszky Zsolt
2022. március 24. 19:00 60 - 64 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra
2022. március 26. 15:00 112 - 85 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. március 26. 17:30 76 - 61 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda
2022. március 27. 14:00 92 - 58 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Hartai Tamás
2022. március 27. 15:00 85 - 53 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Kozma Balázs
2022. március 27. 15:00 88 - 54 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
2022. március 27. 15:00 59 - 51 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Novák Bence, Pohánka Balázs
2022. március 27. 16:00 69 - 60 DVTK Aréna
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik
2022. március 27. 17:00 64 - 52 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gyurka Tamás
2022. április
2022. április 2. 19:00 64 - 97 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kovács Máté
2022. április 3. 13:00 71 - 68 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Jankovics Viktor Zsolt
2022. április 3. 15:00 72 - 53 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gaál Norbert
2022. április 3. 16:00 50 - 85 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. április 3. 16:00 40 - 84 DVTK Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2022. április 3. 17:00 64 - 57 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2022. április 5. 19:00 39 - 91 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián
2022. április 7. 19:00 59 - 56 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bátovszky Zsolt
2022. április 9. 15:00 78 - 56 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston
2022. április 10. 13:45 77 - 71 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
2022. április 10. 14:00 123 - 41 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Lázár Zsigmond György
2022. április 10. 14:00 83 - 58 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2022. április 10. 17:00 84 - 64 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2022. április 10. 17:00 70 - 52 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Czupi Márton
2022. április 10. 17:00 59 - 79 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2022. április 12. 19:00 98 - 46 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence
2022. április 14. 15:00 93 - 66 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földesi Marcell, Fülöp András
2022. április 14. 15:00 63 - 70 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2022. április 14. 18:30 102 - 54 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó
2022. április 15. 16:00 52 - 70 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Propszt Amanda
2022. április 15. 16:30 60 - 51 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Bátovszky Zsolt
2022. április 15. 19:00 59 - 61 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Novák Bence
2022. április 21. 17:00 55 - 90 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2022. április 21. 18:30 64 - 59 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Tóth Kitti
2022. április 23. 15:00 33 - 69 DVTK Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Marton Péter
2022. április 24. 13:00 58 - 47 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Novák Bence
2022. április 24. 13:00 72 - 85 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán
2022. április 24. 14:00 85 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Csallóközi Gábor
2022. április 24. 15:00 66 - 64 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
2022. április 24. 16:00 89 - 46 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Boros Gyevi Ádám
2022. április 24. 17:00 81 - 52 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő
2022. április 26. 15:00 81 - 40 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Novák Bence
2022. április 27. 15:00 104 - 40 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Dr. Danka Péter
2022. április 28. 15:00 101 - 77 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földesi Marcell, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. április 30. 13:00 55 - 72 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás
2022. április 30. 14:00 81 - 58 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gruber Nikolett Lilla
2022. április 30. 17:00 83 - 57 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Káré Gergő
2022. április 30. 17:00 54 - 70 DVTK Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2022. április 30. 18:00 60 - 52 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Magyari Viktor
2022. április 30. 18:30 109 - 55 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hartai Tamás
2022. május
2022. május 3. 16:00 68 - 79 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor
2022. május 4. 19:45 62 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik
2022. május 5. 15:30 52 - 71 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Nagy Bence László
2022. május 5. 18:30 39 - 59 DVTK Aréna
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik
2022. május 7. 13:00 58 - 70 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő
2022. május 7. 18:30 78 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Gombos Márk Bálint
2022. május 7. 19:00 85 - 72 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Csallóközi Gábor
2022. május 8. 14:00 58 - 62 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2022. május 8. 16:30 47 - 69 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
2022. május 8. 17:00 67 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Novák Bence
2022. május 8. 17:00 43 - 86 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2022. május 8. 18:00 83 - 40 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda
2022. május 10. 16:00 34 - 120 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Novák Bence
2022. május 11. 15:30 68 - 39 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Propszt Amanda
2022. május 13. 16:30 76 - 60 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2022. május 14. 14:00 100 - 26 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
2022. május 14. 14:00 60 - 87 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Propszt Amanda
2022. május 14. 18:00 95 - 74 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kovács Máté
2022. május 15. 15:00 66 - 36 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gyurka Tamás
2022. május 15. 17:00 57 - 63 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyari Viktor
2022. május 18. 16:00 73 - 101 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor
2022. május 22. 17:00 75 - 91 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Nagy Bence László
2022. május 24. 16:30 66 - 84 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2022. május 24. 17:00 112 - 40 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Lázár Zsigmond György
2022. május 24. 18:15 101 - 47 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Czupi Márton
2022. május 25. 19:00 52 - 60 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Tóth Kitti
2022. május 25. 19:45 49 - 74 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2022. május 26. 17:00 91 - 63 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Hernicz Balazs
2022. május 27. 19:00 88 - 78 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András
2022. május 28. 15:00 131 - 51 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kruk Melinda
2022. május 29. 14:00 75 - 43 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Pécsi Zsolt
2022. május 29. 18:00 81 - 70 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
2022. május 29. 18:00 95 - 89 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly
2022. május 29. 18:00 60 - 78 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Bátovszky Zsolt
2022. május 29. 18:00 48 - 75 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Marton Péter, Nyíri Péter Patrik
2022. május 29. 18:00 94 - 69 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
2022. május 29. 18:00 90 - 79 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda

Megyei szövetségek