Leány Junior - 2020/2021
Szakaszok
Következik - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
2. forduló Dávid Kornél KA - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. október 7. szerda 16:45
1. forduló Bajai NKK - Vasas Akadémia/A 2020. október 10. szombat 15:00
1. forduló Darazsak Sportakadémia/A - Dávid Kornél KA 2020. október 10. szombat 15:00
1. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Csata DSE 2020. október 14. szerda 18:30
2. forduló Vasas Akadémia/A - Darazsak Sportakadémia/A 2020. október 17. szombat 15:00
2. forduló Csata DSE - Bajai NKK 2020. október 21. szerda 18:30
3. forduló Dávid Kornél KA - Csata DSE 2020. október 23. péntek 11:00
3. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia/A 2020. október 24. szombat 15:00
3. forduló Darazsak Sportakadémia/A - Bajai NKK 2020. október 24. szombat 15:30
5. forduló Dávid Kornél KA - Bajai NKK 2020. november 4. szerda 16:45
4. forduló Csata DSE - Darazsak Sportakadémia/A 2020. november 5. csütörtök 18:30
4. forduló Bajai NKK - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. november 6. péntek 18:00
4. forduló Vasas Akadémia/A - Dávid Kornél KA 2020. november 7. szombat 15:00
6. forduló Dávid Kornél KA - Darazsak Sportakadémia/A 2020. november 11. szerda 16:45
5. forduló Vasas Akadémia/A - Csata DSE 2020. november 11. szerda 18:30
6. forduló Vasas Akadémia/A - Bajai NKK 2020. november 14. szombat 15:00
7. forduló Darazsak Sportakadémia/A - Vasas Akadémia/A 2020. november 18. szerda 15:00
6. forduló Csata DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. november 18. szerda 18:30
7. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Dávid Kornél KA 2020. november 21. szombat 15:00
5. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Darazsak Sportakadémia/A 2020. november 25. szerda 17:30
7. forduló Bajai NKK - Csata DSE 2020. november 25. szerda 18:00
8. forduló Bajai NKK - Darazsak Sportakadémia/A 2020. november 28. szombat 13:00
8. forduló Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. november 28. szombat 15:00
8. forduló Csata DSE - Dávid Kornél KA 2020. december 2. szerda 18:30
9. forduló Zsíros Akadémia Kőbánya - Bajai NKK 2020. december 4. péntek 18:00
9. forduló Dávid Kornél KA - Vasas Akadémia/A 2020. december 9. szerda 16:45
9. forduló Darazsak Sportakadémia/A - Csata DSE 2020. december 9. szerda 17:00
10. forduló Csata DSE - Vasas Akadémia/A 2020. december 16. szerda 18:30
10. forduló Bajai NKK - Dávid Kornél KA 2020. december 18. péntek 18:00
10. forduló Darazsak Sportakadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. december 19. szombat 14:00
Ranglisták - Leány Junior - Alapszakasz - Főtábla "B" csoport
Poszt M. Érték
Poszt M. Érték (*)
Védőlepattanó
Poszt M. Érték
Támadólepattanó
Poszt M. Érték
Összes lepattanó
Poszt M. Érték
Gólpassz
Poszt M. Érték
Szerzett labda
Poszt M. Érték
Eladott labda
Poszt M. Érték
Blokk
Poszt M. Érték
Játszott perc
Poszt M. Érték

Megyei szövetségek