Leány Kadett - 2018/2019
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - DVTK Akadémia/A 2019. május 9. csütörtök 71 - 54 Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor, Horváth Andreasz
Bajai NKK - Széchenyi KA 2019. május 9. csütörtök 70 - 80 Kozma Balázs, Szalóki Bence, Tóth Bence
Széchenyi KA - Csata DSE 2019. május 10. péntek 39 - 103 Gál János, Rózsavölgyi Alexandra, Mester Milán
Bajai NKK - DVTK Akadémia/A 2019. május 10. péntek 59 - 91 Tóth Bence, Gruber Nikolett Lilla, Horváth Andreasz
DVTK Akadémia/A - Széchenyi KA 2019. május 10. péntek 71 - 51 Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence, Komlódi Benedek
Csata DSE - Bajai NKK 2019. május 10. péntek 76 - 55 Szalóki Bence, Csoma Viktor, Horváth Andreasz

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 250 148 GY3 2-0 1-0 3-0
2 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 216 181 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.67 4 1 2 170 244 V2 0-1 1-1 1-2
4 Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.50 3 0 3 184 247 V3 0-2 0-1 0-3


"B" csoport
"B" csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. május 9. csütörtök 78 - 69 Gál János, Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia 2019. május 9. csütörtök 85 - 54 Szalóki Bence, Komlódi Benedek, Mester Milán
Vasas Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia 2019. május 9. csütörtök 79 - 44 Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla, Horváth Andreasz
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. május 9. csütörtök 51 - 78 Kozma Balázs, Komlódi Benedek, Mester Milán
Soproni Darazsak Akadémia - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. május 10. péntek 62 - 81 Csoma Viktor, Komlódi Benedek, Mester Milán
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Vasas Akadémia/A 2019. május 10. péntek 73 - 67 Gál János, Kozma Balázs, Gruber Nikolett Lilla

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 236 172 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 0.83 5 2 1 224 186 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 0.67 4 1 2 201 218 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Soproni Darazsak Akadémia
Soproni Darazsak Akadémia
3 0.50 3 0 3 160 245 V3 0-1 0-2 0-3


Keresztjáték
Keresztjáték Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Bajai NKK 2019. május 11. szombat 75 - 67 Gál János, Csoma Viktor, Horváth Andreasz
Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia 2019. május 11. szombat 46 - 72 Szalóki Bence, Komlódi Benedek, Mester Milán
Atomerőmű-KSC Szekszárd - DVTK Akadémia/A 2019. május 11. szombat 98 - 48 Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor
Csata DSE - Vasas Akadémia/A 2019. május 11. szombat 69 - 37 Szalóki Bence, Kozma Balázs, Tóth Bence
Helyosztók
Helyosztók Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Széchenyi KA 2019. május 12. vasárnap 78 - 69 Kozma Balázs, Csoma Viktor, Mester Milán
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Soproni Darazsak Akadémia 2019. május 12. vasárnap 71 - 56 Gál János, Komlódi Benedek, Horváth Andreasz
DVTK Akadémia/A - Vasas Akadémia/A 2019. május 12. vasárnap 32 - 66 Szalóki Bence, Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Csata DSE 2019. május 12. vasárnap 52 - 51 Gál János, Kozma Balázs, Gruber Nikolett Lilla
Helyszín - Döntő



Ranglisták - Leány Kadett - Döntő

Megyei szövetségek