Műsor - 2019. szeptember 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 84 - 63 0 - 1 TURNER Frank Rahim (15)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (13)
(Egis Körmend)
EDWARDS Justin (4)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, TÖRÖK RÓBERT, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2019. október 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló DEACDEAC O V, 72 - 87 0 - 2 BORISOV Milos (19)
(DEAC)
BOZOVIC Milivoje (13)
(OSE Lions)
COSTA MARTINEZ Lluis (9)
(DEAC)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2019. október 12. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I GY, 84 - 91 1 - 2 JOHNSON JR. Reginald (21)
(Zalakerámia ZTE KK)
BOZOVIC Milivoje (13)
(OSE Lions)
JOHNSON JR. Reginald (7)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O V, 78 - 85 1 - 3 ABELL Remy Christianson (33)
(OSE Lions)
BOZOVIC Milivoje (9)
(OSE Lions)
NORFLEET Julian Vincent (5)
(Kaposvári KK)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Balog György Attila, Vida József (Fekete László)
Műsor - 2019. október 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 83 - 59 1 - 4 LAKE De'Quon Sylvester (20)
(Falco KC)
BOZOVIC Milivoje (10)
(OSE Lions)
PERL Zoltán (5)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. november 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Sopron KCSopron KC I GY, 61 - 82 2 - 4 THOMPSON James Bernard (21)
(Sopron KC)
BOZOVIC Milivoje (13)
(OSE Lions)
RIZVIC Ramo (4)
(OSE Lions)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. november 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O GY, 77 - 64 3 - 4 TUCKER Dakarai (19)
(Szolnoki Olajbányász)
BOZOVIC Milivoje (10)
(OSE Lions)
SMITH Kenneth (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. november 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 89 - 85 3 - 5 LÓRÁNT Péter (32)
(Atomerőmű SE)
BOZOVIC Milivoje (12)
(OSE Lions)
EVANS II. Shannon Eugene (4)
(Atomerőmű SE)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, Frányó Péter (Balogh László György)
Műsor - 2019. november 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O GY, 91 - 69 4 - 5 BOZOVIC Milivoje (21)
(OSE Lions)
BOZOVIC Milivoje (13)
(OSE Lions)
PONGÓ Máté (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. december 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 99 - 102 4 - 6 ABELL Remy Christianson (24)
(OSE Lions)
HAYES Bradley Jordan (9)
(OSE Lions)
LJUBICIC Marko (9)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. december 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 91 - 84 4 - 7 ABELL Remy Christianson (26)
(OSE Lions)
RIZVIC Ramo (9)
(OSE Lions)
MILISAVLJEVIC Milos (6)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Balogh Gyula (Balogh László György)
Műsor - 2019. december 22. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt O GY, 67 - 66 5 - 7 WASHINGTON Eric Gerard (23)
(OSE Lions)
HAYES Bradley Jordan (11)
(OSE Lions)
WITTMANN Krisztián (7)
(KTE-Duna Aszfalt)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Boros Tamás (Valovics István)
Műsor - 2019. december 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 67 - 93 6 - 7 BOZOVIC Milivoje (21)
(OSE Lions)
BOZOVIC Milivoje (11)
(OSE Lions)
WASHINGTON Eric Gerard (7)
(OSE Lions)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. január 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 71 - 72 6 - 8 TURNER Frank Rahim (30)
(Egis Körmend)
BOZOVIC Milivoje (15)
(OSE Lions)
WASHINGTON Eric Gerard (5)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. január 10. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló DEACDEAC I GY, 71 - 87 7 - 8 BORISOV Milos (21)
(DEAC)
BOZOVIC Milivoje (11)
(OSE Lions)
WASHINGTON Eric Gerard (7)
(OSE Lions)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Nyilas István (Bogárdi János)
Műsor - 2020. január 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O V, 104 - 115 7 - 9 JOHNSON JR. Reginald (27)
(Zalakerámia ZTE KK)
BOZOVIC Milivoje (9)
(OSE Lions)
BIBBINS Justin Irvin (9)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Ádám József (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2020. január 25. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 91 - 83 7 - 10 DAVIS Rashun Jarrel (22)
(Kaposvári KK)
BOZOVIC Milivoje (14)
(OSE Lions)
NORFLEET Julian Vincent (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. február 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O GY, 87 - 84 8 - 10 PERL Zoltán (23)
(Falco KC)
BOZOVIC Milivoje (11)
(OSE Lions)
WASHINGTON Eric Gerard (8)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. február 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 91 - 75 9 - 10 WASHINGTON Eric Gerard (26)
(OSE Lions)
BOZOVIC Milivoje (13)
(OSE Lions)
WASHINGTON Eric Gerard (6)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Balog György Attila (Fekete László)
Műsor - 2020. március 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. március 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 18. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 21. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló KTE-Duna AszfaltKTE-Duna Aszfalt I
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2020. március 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok

Megyei szövetségek