Gyermek Kupa - 2022/2023
Szakaszok
3. régió
A csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Aranysakálok - Vásárhelyi Gepárdok 2022. október 8. szombat 09:00
Vásárhelyi Gepárdok - CS MP Sport Timisoara 2022. október 8. szombat 10:30
CS MP Sport Timisoara - SZEDEÁK Aranysakálok 2022. október 8. szombat 12:00
B csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Farkasok - SZEDEÁK Kiscsikók 2022. október 8. szombat 09:00
SZEDEÁK Kiscsikók - Karcagi SE Oroszlánok 2022. október 8. szombat 10:30
Karcagi SE Oroszlánok - Vásárhelyi Farkasok 2022. október 8. szombat 12:00
C csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Bikák - ACS Baschet Star Oradea 2022. október 8. szombat 10:00
ACS Baschet Star Oradea - CS MP Sport Timisoara 2022. október 8. szombat 11:30
CS MP Sport Timisoara - Szolnoki Bikák 2022. október 8. szombat 13:00
D csoport B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Pindúrok - Lehel Kosársuli U12 2022. október 8. szombat 14:00
Lehel Kosársuli U12 - Szarvas GFE Gyakorló 2022. október 8. szombat 15:30
Szarvas GFE Gyakorló - Szolnoki Pindúrok 2022. október 8. szombat 17:00
E csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Gladiátorok - Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) 2022. október 6. csütörtök 16:00 PAPY ZSOLT, Szabó Krisztina
Mezőberényi Kosárlabda Klub (L) - Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) 2022. október 6. csütörtök 17:30 PAPY ZSOLT, Szabó Krisztina
Mezőberényi Kosárlabda Klub (F) - Békési Gladiátorok 2022. október 6. csütörtök 19:00 PAPY ZSOLT, Szabó Krisztina
F csoport B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tószegi Vadmacskák - Fekete Mambák 2022. október 8. szombat 09:00
Fekete Mambák - Szegedi Bulldogok 2022. október 8. szombat 10:30
Szegedi Bulldogok - Tószegi Vadmacskák 2022. október 8. szombat 12:00
G csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárheliy Tigrisek - Szentesi KK/A 2022. október 8. szombat 13:30
Szentesi KK/A - Gyulasport Nkft. 2022. október 8. szombat 15:00
Gyulasport Nkft. - Vásárheliy Tigrisek 2022. október 8. szombat 16:30
4. régió
A csoport Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVM-OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2022. október 9. vasárnap 10:00
Soproni Tigrisek/A - MVM-OSE Oroszlánok 2022. október 9. vasárnap 11:30
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek/A 2022. október 9. vasárnap 13:00
B csoport Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sportdarázs - Győri KC Kenguruk 2022. október 8. szombat 10:00
UNI Győr NKA - Sportdarázs 2022. október 8. szombat 11:30
Győri KC Kenguruk - UNI Győr NKA 2022. október 8. szombat 13:00
C csoport Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Győri KC Zsiráfok 2022. október 9. vasárnap 10:00
MVM-OSE TKC U12 - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2022. október 9. vasárnap 11:30
Győri KC Zsiráfok - MVM-OSE TKC U12 2022. október 9. vasárnap 13:00
D csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVM-OSE Vadmacskák - Soproni Tigrisek Kőszeg 2022. október 8. szombat 10:00
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - MVM-OSE Vadmacskák 2022. október 8. szombat 11:30
Soproni Tigrisek Kőszeg - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2022. október 8. szombat 13:00
E csoport Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TSE Basket U12 - Győri KC Mókusok 2022. október 9. vasárnap 10:00 Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás
Esztergomi KE - TSE Basket U12 2022. október 9. vasárnap 11:30 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
Győri KC Mókusok - Esztergomi KE 2022. október 9. vasárnap 13:00 Fazekas Hajnal Erzsébet, Varga Tamás
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd SE/A 2022. október 8. szombat 14:00
Kőbányai Darazsak/A - Vasas Akadémia U12 2022. október 8. szombat 15:30
Budapesti Honvéd SE/A - Kőbányai Darazsak/A 2022. október 8. szombat 17:00
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások/A - Budafoki Bikák 2022. október 8. szombat 09:00
Újpest-MT/A - Óbudai Kaszások/A 2022. október 8. szombat 10:30
Budafoki Bikák - Újpest-MT/A 2022. október 8. szombat 12:00
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások/B - Zuglói Sasok 2022. október 9. vasárnap 09:00
MAFC Gabányi - Óbudai Kaszások/B 2022. október 9. vasárnap 10:30
Zuglói Sasok - MAFC Gabányi 2022. október 9. vasárnap 12:00
D csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasok - Csata Csillagok 2022. október 8. szombat 09:00
Csata Csillagok - Vasas Amazonok 2022. október 8. szombat 10:20
Vasas Amazonok - Török Sasok 2022. október 8. szombat 11:40
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Heisler - Vasas Akadémia U11 2022. október 8. szombat 09:00
KöLöKöS Fiúk/A - MAFC Heisler 2022. október 8. szombat 10:30
Vasas Akadémia U11 - KöLöKöS Fiúk/A 2022. október 8. szombat 12:00
F csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Újbuda KA/A - Kőbányai Darázslányok 2022. október 9. vasárnap 11:30
Óbudai Kaszások Girls - BEAC Újbuda KA/A 2022. október 9. vasárnap 13:00
Kőbányai Darázslányok - Óbudai Kaszások Girls 2022. október 9. vasárnap 14:30
G csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budai Aranysakálok - BLF KK/A 2022. október 9. vasárnap 14:00
Kőbányai Darazsak/B - Budai Aranysakálok 2022. október 9. vasárnap 15:30
BLF KK/A - Kőbányai Darazsak/B 2022. október 9. vasárnap 17:00
H csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TFSE - Ziccer Tigrisek 2022. október 8. szombat 13:30
Ziccer Tigrisek - Újpest-MT/B 2022. október 8. szombat 15:00
Újpest-MT/B - TFSE 2022. október 8. szombat 16:30
I csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Lányok - MTK Budapest 2022. október 8. szombat 13:00
MTK Budapest - Csata Villámok 2022. október 8. szombat 14:20
Csata Villámok - KöLöKöS Lányok 2022. október 8. szombat 15:40
J csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasmadarak - BEAC Újbuda KA/B 2022. október 9. vasárnap 09:00
BEAC Újbuda KA/B - Vasas Bolhák 2022. október 9. vasárnap 10:20
Vasas Bolhák - Török Sasmadarak 2022. október 9. vasárnap 11:40
K csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Kobrák - Budapesti Bikák 2022. október 8. szombat 09:00
Óbudai Kaszások Boys - Malév Kobrák 2022. október 8. szombat 10:20
Budapesti Bikák - Óbudai Kaszások Boys 2022. október 8. szombat 11:40
10. régió
A csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE Gödények - Diósdi Sasok KE 2022. október 9. vasárnap 13:30
BSC Fiú - Gödi SE Gödények 2022. október 9. vasárnap 15:00
Diósdi Sasok KE - BSC Fiú 2022. október 9. vasárnap 16:30
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Áldás Basket - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 2022. október 9. vasárnap 09:00
Dunaharaszti MTK - Vasas Áldás Basket 2022. október 9. vasárnap 10:30
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U12 - Dunaharaszti MTK 2022. október 9. vasárnap 12:00
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS BASKET - Gödi SE Gólyák 2022. október 8. szombat 09:00
BKG Veresegyház - PILIS BASKET 2022. október 8. szombat 10:30
Gödi SE Gólyák - BKG Veresegyház 2022. október 8. szombat 12:00
D csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BL Basket - KVSE U12 2022. október 9. vasárnap 09:00
Gödöllői Sport Klub - BL Basket 2022. október 9. vasárnap 10:30
KVSE U12 - Gödöllői Sport Klub 2022. október 9. vasárnap 12:00
E csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Pilots Farkasrét - Pilots SE U12 2022. október 8. szombat 13:30
BSC Leány - ICT Pilots Farkasrét 2022. október 8. szombat 15:00
Pilots SE U12 - BSC Leány 2022. október 8. szombat 16:30
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Százhalombattai KSE - Viadukt SE 2022. október 9. vasárnap 09:00
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Százhalombattai KSE 2022. október 9. vasárnap 10:30
Viadukt SE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2022. október 9. vasárnap 12:00
G csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CKE U12 - Radobasket Oroszlánok 2022. október 9. vasárnap 13:30
BDSEbasket U12 - CKE U12 2022. október 9. vasárnap 15:00
Radobasket Oroszlánok - BDSEbasket U12 2022. október 9. vasárnap 16:30
H csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei KSE - Monor SE 2022. október 8. szombat 13:30
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Szentendrei KSE 2022. október 8. szombat 15:00
Monor SE - Városi Sportegyesület Dunakeszi 2022. október 8. szombat 16:30
I csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Gyömrői Funkcionális Tréning SE 2022. október 8. szombat 09:00
Fót SE - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2022. október 8. szombat 10:30
Gyömrői Funkcionális Tréning SE - Fót SE 2022. október 8. szombat 12:00

Megyei szövetségek