|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Rakéták - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. március 4. szombat | 59 - 52 | Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Cívis KK Jaguárok | 2023. március 4. szombat | 61 - 53 | Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt |
Cívis KK Jaguárok - Cívis KK TK Rakéták | 2023. március 4. szombat | 46 - 78 | Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt |
B csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2023. március 4. szombat | 91 - 34 | Sallai István József, Oroszvári Tamás |
NYÍKSE Tűzgolyók/B - CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2023. március 4. szombat | 53 - 80 | Sallai István József, Oroszvári Tamás |
CSS Sighet Sighetu Marmatiei - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. március 4. szombat | 66 - 76 | Gergely Csaba, Oroszvári Tamás |
C csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Wildcats Feketék | 2023. március 5. vasárnap | 35 - 63 | Tóth Tamás Zoltán, Oroszvári Tamás |
Wildcats Feketék - KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | 2023. március 5. vasárnap | 64 - 41 | Tóth Tamás Zoltán, Varga Bence |
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. március 5. vasárnap | 29 - 30 | Scholtz Zoltán, Pokoraczky Máté |
D csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U11 - Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | 2023. március 4. szombat | 52 - 23 | Szulics Zsolt János, Szilágyi Sámuel |
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai - Cívis KK Macskatigrisek | 2023. március 4. szombat | 26 - 44 | Szulics Zsolt János, Szilágyi Sámuel |
Cívis KK Macskatigrisek - NYKK Eötvös U11 | 2023. március 4. szombat | 26 - 32 | Szulics Zsolt János, Szilágyi Sámuel |
E csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Tigrisek - Zsákoló Zsiráfok/A | 2023. március 4. szombat | 40 - 49 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Dife KK - Cívis KK Tigrisek | 2023. március 4. szombat | 35 - 60 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Zsákoló Zsiráfok/A - Dife KK | 2023. március 4. szombat | 72 - 32 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
F csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis Efrém Kenguruk - Cívis KK TK KisRakéták | 2023. március 5. vasárnap | 49 - 34 | Kokas Sándor Zsolt, Mezei Dóra |
Újfehértói Sportklub - NYKK Bethlen U11 | 2023. március 5. vasárnap | 25 - 43 | Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya |
Cívis KK TK KisRakéták - Újfehértói Sportklub | 2023. március 5. vasárnap | 32 - 27 | Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya |
Cívis Efrém Kenguruk - NYKK Bethlen U11 | 2023. március 5. vasárnap | 38 - 28 | Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba |
G csoport | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen, Hunyadi utca 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSK-Magiszter - Cívis KK TK Macskák | 2023. március 4. szombat | 52 - 19 | Rácz Bence, Lakatos István |
Wildcats Rózsaszín - Wildcats Narancs | 2023. március 4. szombat | 21 - 15 | Rácz Bence, Lakatos István |
Cívis KK TK Macskák - Wildcats Narancs | 2023. március 4. szombat | 14 - 35 | Rácz Bence, Lakatos István |
TSK-Magiszter - Wildcats Rózsaszín | 2023. március 4. szombat | 14 - 23 | Rácz Bence, Lakatos István |
A csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Vidrák - DVTK Tiszaújváros | 2023. március 4. szombat | 54 - 26 | Marton Péter, Gulyás Márton |
DVTK Tiszaújváros - DVTK Akadémia/A | 2023. március 4. szombat | 29 - 40 | Marton Péter, Gulyás Márton |
DVTK Akadémia/A - MEAFC Vidrák | 2023. március 4. szombat | 40 - 51 | Marton Péter, Gulyás Márton |
B csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK Zemplén | 2023. március 2. csütörtök | 52 - 25 | Lónáth László, Burján Márk |
DVTK Zemplén - MEAFC Basket Bulls U11 | 2023. március 2. csütörtök | 32 - 58 | Lónáth László, Siska-Sándor Ivett |
MEAFC Basket Bulls U11 - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. március 2. csütörtök | 29 - 53 | Siska-Sándor Ivett, Burján Márk |
C csoport | Kulcsár Anita Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 100.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs VSE - DVTK Akadémia/B | 2023. március 5. vasárnap | 45 - 26 | Dr. Ormay Gábor, Suhajda Levente Ákos |
DVTK Akadémia/B - Pásztó | 2023. március 5. vasárnap | 30 - 64 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina Enikő |
Pásztó - Szerencs VSE | 2023. március 5. vasárnap | 42 - 50 | Szalontai Dorina Enikő, Suhajda Levente Ákos |
D csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - Salgótarjáni KI | 2023. március 4. szombat | 14 - 59 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
Salgótarjáni KI - SLÁGER KKSE/B | 2023. március 4. szombat | 38 - 15 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
SLÁGER KKSE/B - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. március 4. szombat | 49 - 10 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
E csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Miskolc/C - Egri Kék Oroszlánok | 2023. március 4. szombat | 18 - 50 | Tòth Tamás, Suhajda Levente Ákos |
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Encs | 2023. március 4. szombat | 51 - 17 | Tòth Tamás, Suhajda Levente Ákos |
DVTK Encs - DVTK Miskolc/C | 2023. március 4. szombat | 40 - 39 | Tòth Tamás, Suhajda Levente Ákos |
F csoport | Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola (3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER KKSE/A - MEAFC Vörösmarty U11 | 2023. március 4. szombat | 0 - 2 | Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka |
MEAFC Kossuth U11 - SLÁGER KKSE/A | 2023. március 4. szombat | 0 - 0 | Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka |
MEAFC Vörösmarty U11 - MEAFC Kossuth U11 | 2023. március 4. szombat | 2 - 0 | Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka |
G csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci Sportiskola Kossuth - DVTK Mezőcsát | 2023. március 4. szombat | 54 - 31 | Molnár Krisztián, Burján Márk |
Beszterce KK - MEAFC Gyarmati U11 | 2023. március 4. szombat | 29 - 51 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
DVTK Mezőcsát - Beszterce KK | 2023. március 4. szombat | 38 - 23 | dr. Nagy Zsombor, Burján Márk |
Miskolci Sportiskola Kossuth - MEAFC Gyarmati U11 | 2023. március 4. szombat | 37 - 40 | dr. Nagy Zsombor, Burján Márk |
A csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstrókák - CS Vest Activ Timisoara fiú | 2023. március 4. szombat | 56 - 48 | Dr. Kozma Gábor, Balog Gábor |
CS Vest Activ Timisoara fiú - Lehel Kosársuli U11 | 2023. március 4. szombat | 44 - 64 | Gedra János, Balog Gábor |
Lehel Kosársuli U11 - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. március 4. szombat | 62 - 52 | Dr. Kozma Gábor, Gedra János |
B csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fekete Mambák - Szolnoki Kobrák | 2023. március 5. vasárnap | 65 - 71 | Szabó László, Kozma Péter |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Fekete Mambák | 2023. március 5. vasárnap | 52 - 69 | Szabó László, Kozma Péter |
Szolnoki Kobrák - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. március 5. vasárnap | 71 - 59 | Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba |
C csoport | Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Leány - Vásárhelyi Oroszlánok | 2023. március 4. szombat | 49 - 37 | Rideg László, Kardos Liza |
Vásárhelyi Oroszlánok - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. március 4. szombat | 69 - 52 | Rideg László, Kardos Liza |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Mezőberényi KK Leány | 2023. március 4. szombat | 40 - 44 | Rideg László, Kardos Liza |
D csoport | Fő Téri Általános Iskola (5540 Szarvas Fő tér 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szarvas GFE Gyakorló - Vásárhelyi Párducok | 2023. március 4. szombat | 62 - 60 | Fehérvári Gergely, Kónya László Tamás |
Vásárhelyi Párducok - Szolnoki Pindúrok | 2023. március 4. szombat | 20 - 0 | Fehérvári Gergely, Kónya László Tamás |
Szolnoki Pindúrok - Szarvas GFE Gyakorló | 2023. március 4. szombat | 0 - 20 | Fehérvári Gergely, Kónya László Tamás |
E csoport | Kossuth Zs. Szakgimnazium (6723 Szeged, Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Tigrisek - SZEDEÁK Dózsa | 2023. március 4. szombat | 33 - 41 | Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra |
SZEDEÁK Dózsa - Vásárhelyi Palánták | 2023. március 4. szombat | 37 - 20 | Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina |
Vásárhelyi Palánták - SZEDEÁK Tigrisek | 2023. március 4. szombat | 30 - 49 | Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra |
F csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Kisgladiátorok - Szolnoki Párducok | 2023. március 2. csütörtök | 63 - 31 | Kátay Csaba András, Farkas Barna |
Szolnoki Párducok - Békéscsabai KK/A | 2023. március 2. csütörtök | 38 - 40 | Kátay Csaba András, Farkas Barna |
Békéscsabai KK/A - Békési Kisgladiátorok | 2023. március 2. csütörtök | 33 - 51 | Kátay Csaba András, Farkas Barna |
G csoport | Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Vegyes - Szegedi Vadmacskák | 2023. március 4. szombat | 33 - 31 | Pál-Szabó Sándor János, Balog Sára |
Szegedi Vadmacskák - Szegedi Tabán Szellemek | 2023. március 4. szombat | 47 - 52 | Pál-Szabó Sándor János, Balog Sára |
Szegedi Tabán Szellemek - Mezőberényi KK Vegyes | 2023. március 4. szombat | 45 - 40 | Pál-Szabó Sándor János, Balog Sára |
H csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Mókusok - Szeged Karolina | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 2 | Rideg László, Polyák Adrián |
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú - Szecska Szöcskék | 2023. március 5. vasárnap | 24 - 15 | Kovács Csaba, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Szegedi Mókusok - Szecska Szöcskék | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 2 | Rideg László, Kovács Karina Erzsébet |
Szeged Karolina - ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2023. március 5. vasárnap | 40 - 25 | Gyenge Gábor, Kovács Karina Erzsébet |
I csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Rákóczifalvai Párducok - Szentesi KK | 2023. március 4. szombat | 25 - 31 | Szőcs Béla, Polyák Adrián |
Szegedi Hópárducok - SZEDEÁK Karolina | 2023. március 4. szombat | 2 - 0 | Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Rákóczifalvai Párducok - SZEDEÁK Karolina | 2023. március 4. szombat | 2 - 0 | Schönborn Tamás, Polyák Adrián |
Szentesi KK - Szegedi Hópárducok | 2023. március 4. szombat | 20 - 40 | Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő |
A csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Bivalyok - Soproni Tigrisek/A | 2023. március 4. szombat | 81 - 30 | Dr Tallós Gábor, Söveges Tamás |
MVM-OSE Simbák - Soproni SI Bivalyok | 2023. március 4. szombat | 42 - 86 | Dr Tallós Gábor, Söveges Tamás |
Soproni Tigrisek/A - MVM-OSE Simbák | 2023. március 4. szombat | 59 - 57 | Dr Tallós Gábor, Söveges Tamás |
B csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csípős Darazsak - Szorgos Darazsak | 2023. március 5. vasárnap | 28 - 55 | Horváth Márk, Szlávik Botond |
Villámló Tigrisek/A - Csípős Darazsak | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 2 | Horváth Márk, Szlávik Botond |
Szorgos Darazsak - Villámló Tigrisek/A | 2023. március 5. vasárnap | 2 - 0 | Horváth Márk, Szlávik Botond |
C csoport | Kőkuti Általános Iskola (2890 Tata Kőkút köz 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - MVM-OSE MÓR U11 | 2023. március 4. szombat | 65 - 51 | Burai Róbert, Fazekas Hajnal Erzsébet |
TSE Basket U11 - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. március 4. szombat | 78 - 50 | Fazekas Hajnal Erzsébet, Burai Róbert |
MVM-OSE MÓR U11 - TSE Basket U11 | 2023. március 4. szombat | 51 - 73 | Burai Róbert, Fazekas Hajnal Erzsébet |
D csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Deákos Bivalyok - Győri KC Koalák | 2023. március 4. szombat | 55 - 72 | Földesi Marcell, Farkas Roland |
Győri KC Vizslák - Soproni SI Deákos Bivalyok | 2023. március 4. szombat | 37 - 61 | Bende Zoltán, Farkas Roland |
Győri KC Koalák - Győri KC Vizslák | 2023. március 4. szombat | 54 - 44 | Bende Zoltán, Farkas Roland |
E csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GÖNYŰI HARCSÁK - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. március 5. vasárnap | 25 - 43 | Hernicz Balazs, Szabó Krisztina |
Hunyadis Darazsak - GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. március 5. vasárnap | 35 - 22 | Szlávik Bence, Szabó Krisztina |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - Hunyadis Darazsak | 2023. március 5. vasárnap | 41 - 49 | Szlávik Bence, Szabó Krisztina |
F csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - Soproni Tigrisek Orsolya | 2023. március 4. szombat | 31 - 44 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Horváth Márk |
Soproni Tigrisek Kőszeg - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. március 4. szombat | 38 - 51 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Horváth Márk |
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Tigrisek Kőszeg | 2023. március 4. szombat | 58 - 39 | Horváth-Magyar Gyöngyi, Horváth Márk |
G csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vadmacskák - Harcias Kenguruk | 2023. március 5. vasárnap | 38 - 32 | Bende Zoltán, Tamás Anna |
Feketés Darazsak - Vadmacskák | 2023. március 5. vasárnap | 21 - 47 | Bende Zoltán, Tamás Anna |
Harcias Kenguruk - Feketés Darazsak | 2023. március 5. vasárnap | 44 - 22 | Bende Zoltán, Tamás Anna |
H csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - Szúrós Darazsak | 2023. március 5. vasárnap | 17 - 55 | Varga Tamás, Lázár Alina |
MVM-OSE Mór U11/B - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. március 5. vasárnap | 39 - 33 | Varga Tamás, Lázár Alina |
Szúrós Darazsak - MVM-OSE Mór U11/B | 2023. március 5. vasárnap | 62 - 27 | Varga Tamás, Lázár Alina |
I csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Harcos Darazsak - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. március 5. vasárnap | 31 - 44 | Bakó László Ferenc, Farkas Roland |
UNI Tét Tigrisek - Harcos Darazsak | 2023. március 5. vasárnap | 50 - 34 | Bakó László Ferenc, Farkas Roland |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - UNI Tét Tigrisek | 2023. március 5. vasárnap | 47 - 29 | Bakó László Ferenc, Farkas Roland |
J csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sopronkövesd Környe - Villámló Tigrisek/B | 2023. március 4. szombat | 62 - 25 | Szlávik Bence, Szlávik Botond |
Lackneros Darazsak - Sopronkövesd Környe | 2023. március 4. szombat | 45 - 54 | Szlávik Bence, Szlávik Botond |
Villámló Tigrisek/B - Lackneros Darazsak | 2023. március 4. szombat | 62 - 56 | Szlávik Bence, Szlávik Botond |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - KWBC Körmend | 2023. március 4. szombat | 109 - 13 | Kiss Márton Balázs, Perák Denis |
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök/A | 2023. március 4. szombat | 91 - 81 | Kiss Márton Balázs, Perák Denis |
KWBC Körmend - Zalakerámia ZTE KK/A | 2023. március 4. szombat | 23 - 91 | Kiss Márton Balázs, Perák Denis |
B csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólyomfiókák - Zalaegerszegi KTE | 2023. március 4. szombat | 83 - 15 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
Ricsilla Rakéta - Ifjú Sólyomfiókák | 2023. március 4. szombat | 23 - 69 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
Zalaegerszegi KTE - Ricsilla Rakéta | 2023. március 4. szombat | 25 - 50 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
C csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Szöcskék - Sólyomfiókák | 2023. március 4. szombat | 33 - 49 | Novák Marcell, Pesz Alexandra |
Sportiskolás Lányok U11 - Tapolcai Szöcskék | 2023. március 4. szombat | 59 - 44 | Novák Marcell, Pesz Alexandra |
Sólyomfiókák - Sportiskolás Lányok U11 | 2023. március 4. szombat | 31 - 43 | Novák Marcell, Pesz Alexandra |
D csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsai Mókusok/A - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. március 5. vasárnap | 2 - 0 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
Ricsilla Üstökösök - Kanizsai Mókusok/A | 2023. március 5. vasárnap | 27 - 70 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Ricsilla Üstökösök | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 2 | Németh Csaba János, Pajor Máté |
E csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsai Mókusok/B - Zalakarosi Fókák | 2023. március 5. vasárnap | 25 - 41 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Zalakarosi Fókák - Hévíz SK | 2023. március 5. vasárnap | 33 - 52 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Hévíz SK - Kanizsai Mókusok/B | 2023. március 5. vasárnap | 81 - 21 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
A csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - NKA Pécs u11 fiú | 2023. március 4. szombat | 56 - 65 | Barics Bálint, Ignácz Kristóf |
PVSK NKA Fiú - KASI/A | 2023. március 4. szombat | 48 - 98 | Barics Bálint, Ignácz Kristóf |
NKA Pécs u11 fiú - PVSK NKA Fiú | 2023. március 4. szombat | 71 - 31 | Barics Bálint, Ignácz Kristóf |
B csoport | Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű KSC Szekszárd/A - Kozármisleny SE/A | 2023. március 19. vasárnap | 55 - 38 | Barics Bálint, Csontos Alex |
NKA Pécs u11 leány - Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2023. március 19. vasárnap | 75 - 69 | dr. Szakács Imre Vilmos, Csontos Alex |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs u11 leány | 2023. március 19. vasárnap | 38 - 77 | dr. Szakács Imre Vilmos, Barics Bálint |
C csoport | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. március 4. szombat | 37 - 68 | Dávid Róbert, Kovács Karina Eszter |
GYKSE Szekszárd/A - KASI/B | 2023. március 4. szombat | 102 - 28 | Kovàcs Balàzs, Kovács Karina Eszter |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - GYKSE Szekszárd/A | 2023. március 4. szombat | 23 - 67 | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert |
D csoport | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Törpék - NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2023. március 4. szombat | 39 - 27 | Leutsch Liza, Fülöp Zsombor Ferenc |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - Gyakorlós Törpék | 2023. március 4. szombat | 66 - 42 | Leutsch Liza, Mándity Mirna |
NKA Pécs Kenguru fiú/C - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. március 4. szombat | 20 - 66 | Mándity Mirna, Fülöp Zsombor Ferenc |
E csoport | Kisfaludy csarnok (7700 Mohács, Kórház utca 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. március 5. vasárnap | 72 - 40 | dr. Szakács Imre Vilmos, Barics Bálint |
GYKSE Szekszárd/B - PVSK NKA Leány/A | 2023. március 5. vasárnap | 61 - 45 | dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - GYKSE Szekszárd/B | 2023. március 5. vasárnap | 39 - 60 | Marossy Gergely, Barics Bálint |
F csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Mágusok - KASI/D | 2023. március 3. péntek | 30 - 90 | Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
KASI/D - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. március 3. péntek | 101 - 58 | Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - Gyakorlós Mágusok | 2023. március 3. péntek | 75 - 33 | Deák Zsuzsanna, Ivók Milán Larion |
G csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - NKA Pécs Kenguru leány/C | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 2 | Mándity Marko, Győr Marcell István |
NKA Pécs Kenguru leány/B - Kozármisleny SE/B | 2023. március 5. vasárnap | 60 - 45 | Mándity Marko, Ignácz Kristóf |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - Kozármisleny SE/B | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 2 | Ignácz Kristóf, Győr Marcell István |
NKA Pécs Kenguru leány/C - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2023. március 5. vasárnap | 37 - 66 | Ignácz Kristóf, Győr Marcell István |
H csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű KSC Szekszárd/B - KASI/C | 2023. március 4. szombat | 33 - 41 | Némedi Flóra Anna, Lipovszky Dóra |
KASI/C - PVSK NKA Leány/B | 2023. március 4. szombat | 58 - 26 | Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra |
PVSK NKA Leány/B - Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2023. március 4. szombat | 45 - 26 | Lipovszky Nóra, Lipovszky Dóra |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Párducok | 2023. március 5. vasárnap | 62 - 64 | Kónya Levente, Ádám Zsófia Anna |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA Amazonok | 2023. március 5. vasárnap | 35 - 64 | Burján Bianka, Ádám Zsófia Anna |
Kecskeméti KA Párducok - BasketBaja SE | 2023. március 5. vasárnap | 61 - 37 | Kónya Levente, Burján Bianka |
B csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Villámok - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. március 4. szombat | 28 - 45 | Csallóközi Gábor, Kocsis Attila |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Villámok | 2023. március 4. szombat | 70 - 25 | Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. március 4. szombat | 40 - 78 | Pálfi Ágnes, Kocsis Attila |
C csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. március 5. vasárnap | 20 - 0 | Magda János József, Miklósi László |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - FTSI Platán Iskola | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 20 | Magda János József, Miklósi László |
FTSI Platán Iskola - Pityke KSE | 2023. március 5. vasárnap | 43 - 52 | Magda János József, Miklósi László |
D csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKC Hetény - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2023. március 5. vasárnap | 62 - 55 | Hajagos-Kiss Hedvig, Lédeczi Nándor |
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Constantinum | 2023. március 5. vasárnap | 21 - 58 | Hajagos-Kiss Hedvig, Romhányi Mária |
FTSI Constantinum - KKC Hetény | 2023. március 5. vasárnap | 65 - 43 | Romhányi Mária, Lédeczi Nándor |
E csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miklósi KékRókák KE - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2023. március 4. szombat | 69 - 36 | Farkas Dominik, Burján Bianka |
FTSI József A. Iskola - Miklósi KékRókák KE | 2023. március 4. szombat | 23 - 65 | Papp Attila, Pettner Hanna |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI József A. Iskola | 2023. március 4. szombat | 64 - 20 | Papp Attila, Lengyel Dorka |
F csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKC Mátyás - Nagykőrösi Sólymok U11/B | 2023. március 4. szombat | 20 - 0 | Velkey István, Sinka-Pálinkás Szonja |
Nagykőrösi Sólymok U11/B - CEKK | 2023. március 4. szombat | 0 - 20 | Velkey István, Hajagos-Kiss Hedvig |
CEKK - KKC Mátyás | 2023. március 4. szombat | 40 - 49 | Hajagos-Kiss Hedvig, Sinka-Pálinkás Szonja |
G csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kécskei Vidrák - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. március 4. szombat | 25 - 54 | Kovács Máté László, Fehér Péter |
KKC Méntelek - Kécskei Vidrák | 2023. március 4. szombat | 41 - 47 | Kovács Máté László, Könyves Teréz Ráhel |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - KKC Méntelek | 2023. március 4. szombat | 48 - 37 | Könyves Teréz Ráhel, Fehér Péter |
A csoport | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (7030 Paks Ifjúság útja 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - DKKA Vezérek | 2023. március 5. vasárnap | 84 - 35 | Haag Panna, Ábrahám Soma |
DKKA Vezérek - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2023. március 5. vasárnap | 38 - 48 | Ábrahám Soma, Finta Zétény |
Alba Fehérvár Oroszlánok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. március 5. vasárnap | 27 - 93 | Haag Panna, Finta Zétény |
B csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Marcali Szürkefarkasok/A - DKKA Ördögök | 2023. március 5. vasárnap | 55 - 47 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
DKKA Darazsak - Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. március 5. vasárnap | 73 - 55 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
DKKA Ördögök - DKKA Darazsak | 2023. március 5. vasárnap | 40 - 70 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
C csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Ugrómókusok - DKKA Tigrisek | 2023. március 5. vasárnap | 53 - 31 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Ugrómókusok | 2023. március 5. vasárnap | 32 - 47 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
DKKA Tigrisek - Alba Fehérvár Cápák | 2023. március 5. vasárnap | 46 - 37 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
D csoport | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (2400 Dunaújváros, Római körút 51.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Vadkacsák - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. március 5. vasárnap | 71 - 45 | Nemes Hajnalka, Lipovszky Fanni |
Ajka - AF-Velencei Vadkacsák | 2023. március 5. vasárnap | 49 - 63 | Nemes Hajnalka, Lipovszky Fanni |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - Ajka | 2023. március 5. vasárnap | 32 - 54 | Nemes Hajnalka, Lipovszky Fanni |
E csoport | Egyetemi Tornacsarnok (8200 Veszprém, Egyetem utca 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VESC U11 - Pákozdi Kócsagok | 2023. március 4. szombat | 46 - 77 | Mónus Péter, Prieger Mihály |
Pákozdi Kócsagok - Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. március 4. szombat | 64 - 36 | Mónus Péter, Oláh Gabriella |
Alba Fehérvár Kenguruk - VESC U11 | 2023. március 4. szombat | 41 - 54 | Oláh Gabriella, Prieger Mihály |
F csoport | Gál Gyula Sportcsarnok (8100 Várpalota, Fehérvári út 9.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fűzfői AK - Várpalota Gepárdok | 2023. március 4. szombat | 43 - 41 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
DKKA Párducok - Fűzfői AK | 2023. március 4. szombat | 0 - 2 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Várpalota Gepárdok - DKKA Párducok | 2023. március 4. szombat | 2 - 0 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Grosics - Kőbányai Darázslányok | 2023. március 5. vasárnap | 72 - 41 | Hartai Tamás, Tóth Olivér |
Vasas Akadémia U11 - MAFC Grosics | 2023. március 5. vasárnap | 39 - 100 | Hartai Tamás, Tóth Olivér |
Kőbányai Darázslányok - Vasas Akadémia U11 | 2023. március 5. vasárnap | 54 - 57 | Hartai Tamás, Tóth Olivér |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd/A - Vasas Amazonok | 2023. március 4. szombat | 41 - 35 | Belák Dorka, Tarr Emese Petra |
Kéksárga Zsiráfok - Budapesti Honvéd/A | 2023. március 4. szombat | 51 - 48 | Korompai Zsolt László, Belák Dorka |
Vasas Amazonok - Kéksárga Zsiráfok | 2023. március 4. szombat | 68 - 51 | Korompai Zsolt László, Tarr Emese Petra |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak - Zuglói Sasok Herman | 2023. március 4. szombat | 53 - 39 | Szilágyi Zsolt József, Vigh Barnabás Dominik |
Csata Garfield - Kőbányai Darazsak | 2023. március 4. szombat | 60 - 43 | Szilágyi Zsolt József, Vigh Barnabás Dominik |
Zuglói Sasok Herman - Csata Garfield | 2023. március 4. szombat | 21 - 40 | Tarr Emese Petra, Földesi Zsófia |
D csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békási/Dűlői Kaszások - Török Sasfiókák | 2023. március 5. vasárnap | 62 - 51 | Kutrik Andrea, Kovács Gedeon |
Római Kaszások - Békási/Dűlői Kaszások | 2023. március 5. vasárnap | 56 - 50 | Kutrik Andrea, Kovács Gedeon |
Török Sasfiókák - Római Kaszások | 2023. március 5. vasárnap | 62 - 77 | Kutrik Andrea, Kovács Gedeon |
E csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - Malév Kobrák | 2023. március 5. vasárnap | 60 - 40 | Vigh Barnabás Dominik, Tarr Emese Petra |
Kőbányai Darazsak/Harmat - TFSE | 2023. március 5. vasárnap | 65 - 55 | Vigh Barnabás Dominik, Tarr Emese Petra |
Malév Kobrák - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. március 5. vasárnap | 47 - 53 | Vigh Barnabás Dominik, Tarr Emese Petra |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Vizslák - MAFC Farkasrét | 2023. március 4. szombat | 49 - 63 | Tarr Emese Petra, Földesi Zsófia |
BLF Kenguruk - BEAC Vizslák | 2023. március 4. szombat | 0 - 2 | Zakár Adrienn, Konta Csanád János |
MAFC Farkasrét - BLF Kenguruk | 2023. március 4. szombat | 2 - 0 | Zakár Adrienn, Konta Csanád János |
G csoport | Kaszások Sportcsarnok (1037 Budapest Rádl árok utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások Girls - Újpest-MT/A | 2023. március 4. szombat | 31 - 54 | Bujtor Péter, Bíró Brigitta |
Újpest-MT/A - Budafoki Bolhák | 2023. március 4. szombat | 50 - 35 | Bujtor Péter, Bíró Brigitta |
Budafoki Bolhák - Óbudai Kaszások Girls | 2023. március 4. szombat | 38 - 32 | Bujtor Péter, Bíró Brigitta |
H csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Békák - Zuglói Sasok | 2023. március 4. szombat | 48 - 56 | Korpás Máté, Vigh Barnabás Dominik |
Kéksárga Okapik - Budafoki Békák | 2023. március 4. szombat | 51 - 33 | Waigand Ágoston, Vigh Barnabás Dominik |
Zuglói Sasok - Kéksárga Okapik | 2023. március 4. szombat | 52 - 47 | Waigand Ágoston, Vigh Barnabás Dominik |
I csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - MAFC Csiki | 2023. március 4. szombat | 18 - 60 | Miháczi Ádám, Koncz Levente |
KLKA Homoktövis - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. március 4. szombat | 39 - 37 | Miháczi Ádám, Koncz Levente |
MAFC Csiki - KLKA Homoktövis | 2023. március 4. szombat | 62 - 23 | Miháczi Ádám, Koncz Levente |
J csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - Csata Manók | 2023. március 5. vasárnap | 26 - 57 | Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka |
Vasas Akadémia U10 - Újpest-MT/B | 2023. március 5. vasárnap | 78 - 23 | Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka |
Csata Manók - Vasas Akadémia U10 | 2023. március 5. vasárnap | 33 - 59 | Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka |
K csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE U11 - Vasas Bolhák | 2023. március 4. szombat | 0 - 2 | Hőgerl Bence, Renkecz Máté Gergő |
Vasas Bolhák - Ziccer Bocsok | 2023. március 4. szombat | 40 - 37 | Hőgerl Bence, Renkecz Máté Gergő |
Ziccer Bocsok - SZPA-HSE U11 | 2023. március 4. szombat | 34 - 35 | Hőgerl Bence, Renkecz Máté Gergő |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PaSa Csillagai - Németvölgyi Bocsok | 2023. március 5. vasárnap | 43 - 36 | Miháczi Ádám, Bíró Brigitta |
Budapesti Honvéd Bakáts - PaSa Csillagai | 2023. március 5. vasárnap | 26 - 43 | Miháczi Ádám, Bíró Brigitta |
Németvölgyi Bocsok - Budapesti Honvéd Bakáts | 2023. március 5. vasárnap | 39 - 41 | Miháczi Ádám, Bíró Brigitta |
M csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - KLKS Szomód | 2023. március 4. szombat | 29 - 35 | NAGY ISTVÁN, Szilágyi Zsolt József |
KLKS Szomód - BEAC Kisvizslák | 2023. március 4. szombat | 34 - 43 | NAGY ISTVÁN, Szilágyi Zsolt József |
BEAC Kisvizslák - MTK Budapest | 2023. március 4. szombat | 47 - 34 | Szilágyi Zsolt József, Földesi Zsófia |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás Mini - KLKA Angoltagozatos | 2023. március 4. szombat | 37 - 38 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
KLKA Angoltagozatos - BUDAFOKI KisBolhák | 2023. március 4. szombat | 52 - 24 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
BUDAFOKI KisBolhák - Kaszás Mini | 2023. március 4. szombat | 29 - 48 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel - Bontó - BEAC Teleki | 2023. március 5. vasárnap | 25 - 50 | Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
KLKA Szigeti - Csepel - Bontó | 2023. március 5. vasárnap | 33 - 29 | Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
BEAC Teleki - KLKA Szigeti | 2023. március 5. vasárnap | 51 - 23 | Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
P csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Benkő - Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. március 4. szombat | 32 - 40 | Waigand Ágoston, Mészáros Nándor Lajos |
Törekvés Törpillák - KLKS Benkő | 2023. március 4. szombat | 44 - 38 | Waigand Ágoston, Mészáros Nándor Lajos |
Kőbányai Kisdarázslányok - Törekvés Törpillák | 2023. március 4. szombat | 34 - 27 | Korpás Máté, Mészáros Nándor Lajos |
Q csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Józsefvárosi KC - Kaszás Mini Girls | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 2 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
Újpest-MT/C - Józsefvárosi KC | 2023. március 5. vasárnap | 2 - 0 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
Kaszás Mini Girls - Újpest-MT/C | 2023. március 5. vasárnap | 16 - 37 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
R csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PSE Párducok - Budapesti Honvéd/B | 2023. március 4. szombat | 34 - 44 | Bíró Brigitta, Koncz Ádám |
Budafoki Ebihalak - PSE Párducok | 2023. március 4. szombat | 38 - 37 | Bíró Brigitta, Koncz Ádám |
Budapesti Honvéd/B - Budafoki Ebihalak | 2023. március 4. szombat | 55 - 16 | Bíró Brigitta, Koncz Ádám |
S csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Pumák - PEKOSI U11 | 2023. március 4. szombat | 17 - 28 | Puskás Ágnes Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
KLKS Dunaalmás - Ziccer Pumák | 2023. március 4. szombat | 24 - 38 | Puskás Ágnes Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
PEKOSI U11 - KLKS Dunaalmás | 2023. március 4. szombat | 29 - 15 | Puskás Ágnes Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
T csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Károlyi - Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 2 | Konta Csanád János, Komáromi Brigitta Tünde |
Törekvés Törpicúrok - KLKA Károlyi | 2023. március 5. vasárnap | 2 - 0 | Konta Csanád János, Komáromi Brigitta Tünde |
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Törekvés Törpicúrok | 2023. március 5. vasárnap | 40 - 19 | Konta Csanád János, Komáromi Brigitta Tünde |
U csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Pandák - Keresztúri SE | 2023. március 4. szombat | 20 - 46 | Lukács Rezső Tamás, Pogrányi Károly Attila |
FKE Kőrősi kenguru - BLF Pandák | 2023. március 4. szombat | 0 - 2 | Lukács Rezső Tamás, Pogrányi Károly Attila |
Keresztúri SE - FKE Kőrősi kenguru | 2023. március 4. szombat | 2 - 0 | Lukács Rezső Tamás, Pogrányi Károly Attila |
V csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Erdért - Ziccer Kistigrisek | 2023. március 5. vasárnap | 18 - 24 | Borsos Balázs, Fulai Bátor Szebasztián |
Ziccer Kistigrisek - HSE - ADY Ördögök | 2023. március 5. vasárnap | 34 - 32 | Borsos Balázs, Fulai Bátor Szebasztián |
HSE - ADY Ördögök - KLKS Erdért | 2023. március 5. vasárnap | 43 - 30 | Borsos Balázs, Fulai Bátor Szebasztián |
W csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Bolhák - TF-KFT - VM - U11 | 2023. március 4. szombat | 50 - 9 | Tahin András, Komáromi Brigitta Tünde |
TF-BP - JAK - TITÁNOK - BLF Bolhák | 2023. március 4. szombat | 20 - 41 | Tahin András, Komáromi Brigitta Tünde |
TF-KFT - VM - U11 - TF-BP - JAK - TITÁNOK | 2023. március 4. szombat | 15 - 37 | Tahin András, Komáromi Brigitta Tünde |
A csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gödények - Vasas Áldás Basket | 2023. március 4. szombat | 70 - 68 | Miklósi László, Garami Júlia Eszter |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A - Gödi SE Gödények | 2023. március 4. szombat | 46 - 64 | Miklósi László, Garami Júlia Eszter |
Vasas Áldás Basket - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2023. március 4. szombat | 62 - 44 | Miklósi László, Garami Júlia Eszter |
B csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Fiú - Dunaharaszti MTK/A | 2023. március 4. szombat | 56 - 53 | Molnár Tamás, Horváth Emese Kata |
Pilis Basket - BSC Fiú | 2023. március 4. szombat | 60 - 86 | Molnár Tamás, Horváth Emese Kata |
Dunaharaszti MTK/A - Pilis Basket | 2023. március 4. szombat | 59 - 60 | Miklósi László, Garami Júlia Eszter |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BL Basket - BDSEbasket U11 | 2023. március 4. szombat | 33 - 79 | Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin |
BDSEbasket U11 - BSC Lány | 2023. március 4. szombat | 39 - 42 | Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin |
BSC Lány - BL Basket | 2023. március 4. szombat | 54 - 50 | Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin |
D csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-Veresegyház - KVSE U11 | 2023. március 5. vasárnap | 56 - 53 | Nagy Dániel Zoltán, Beniczky Márton |
Szentendrei Kölyökfarkasok - BKG-Veresegyház | 2023. március 5. vasárnap | 56 - 40 | Nagy Dániel Zoltán, Beniczky Márton |
KVSE U11 - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. március 5. vasárnap | 49 - 70 | Nagy Dániel Zoltán, Beniczky Márton |
E csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - ICT Pilots | 2023. március 4. szombat | 26 - 66 | Takács István, Borbély Nándor Tibor |
Pilots SE U11 - Gödöllői Sport Klub | 2023. március 4. szombat | 44 - 26 | Takács István, Borbély Nándor Tibor |
ICT Pilots - Pilots SE U11 | 2023. március 4. szombat | 48 - 31 | Takács István, Borbély Nándor Tibor |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pátyi SE - Százhalombattai KSE | 2023. március 4. szombat | 39 - 52 | Belák Zoltán, Csegény Csenge Janka |
Százhalombattai KSE - ICT Pilots Farkasrét | 2023. március 4. szombat | 60 - 52 | Belák Zoltán, Csegény Csenge Janka |
ICT Pilots Farkasrét - Pátyi SE | 2023. március 4. szombat | 68 - 50 | Belák Zoltán, Csegény Csenge Janka |
G csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Kiscicák - CKE U11 | 2023. március 5. vasárnap | 57 - 20 | Neubrandt Roland, Paulik Benjámin |
BSC Bálint Márton - Gödi SE Kiscicák | 2023. március 5. vasárnap | 40 - 26 | Neubrandt Roland, Paulik Benjámin |
CKE U11 - BSC Bálint Márton | 2023. március 5. vasárnap | 33 - 79 | Paulik Benjámin, Galambos Bence |
H csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Gyáli Apródok | 2023. március 5. vasárnap | 49 - 53 | Molnár Tamás, Petrik Boglárka |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. március 5. vasárnap | 25 - 22 | Molnár Tamás, Petrik Boglárka |
Gyáli Apródok - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. március 5. vasárnap | 62 - 25 | Molnár Tamás, Petrik Boglárka |
I csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - Monor SE/A | 2023. március 5. vasárnap | 55 - 67 | Balogh Csaba, György Ferenc |
Pomázi Pumák - Viadukt SE | 2023. március 5. vasárnap | 31 - 55 | Balogh Csaba, György Ferenc |
Monor SE/A - Pomázi Pumák | 2023. március 5. vasárnap | 59 - 37 | Nagy Dániel Zoltán, György Ferenc |
J csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B - BSC | 2023. március 4. szombat | 19 - 59 | Paulik Benjámin, Nagy Dániel Zoltán |
Fót SE - Pilisi Mennydörgők | 2023. március 4. szombat | 51 - 31 | Nagy Dániel Zoltán, Békési Benedek |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B - Pilisi Mennydörgők | 2023. március 4. szombat | 42 - 40 | Nagy Dániel Zoltán, Békési Benedek |
BSC - Fót SE | 2023. március 4. szombat | 46 - 22 | Nagy Dániel Zoltán, Békési Benedek |
K csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK/B - Monor SE/B | 2023. március 5. vasárnap | 2 - 0 | Sersovszky Gergely Péter, Paulik Benjámin |
Radobasket Oroszlánok - PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. március 5. vasárnap | 2 - 0 | Sersovszky Gergely Péter, Galambos Bence |
Monor SE/B - PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. március 5. vasárnap | 0 - 2 | Sersovszky Gergely Péter, Galambos Bence |
Dunaharaszti MTK/B - Radobasket Oroszlánok | 2023. március 5. vasárnap | 17 - 79 | Sersovszky Gergely Péter, Galambos Bence |