|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Rakéták - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2022. december 10. szombat | 71 - 83 | Rácz Bence, Szalontai Dorina Enikő |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Cívis KK TK Rakéták | 2022. december 10. szombat | 43 - 58 | Rácz Bence, Lakatos István |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2022. december 10. szombat | 74 - 30 | Rácz Bence, Szalontai Dorina Enikő |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 12..) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - NYKK Eötvös U11 | 2022. december 11. vasárnap | 49 - 44 | Molnár Péter Zoltán, Szilágyi Sámuel |
NYKK Eötvös U11 - Cívis KK Jaguárok | 2022. december 11. vasárnap | 16 - 56 | Horányi András, Molnár Péter Zoltán |
Cívis KK Jaguárok - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. december 11. vasárnap | 76 - 22 | Horányi András, Szilágyi Sámuel |
C csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Macskatigrisek - KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | Egyeztetés alatt szerda | ||
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik - CSS Sighet Sighetu Marmatiei | Egyeztetés alatt szerda | ||
CSS Sighet Sighetu Marmatiei - Cívis KK Macskatigrisek | Egyeztetés alatt szerda |
D csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Tigrisek - NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2022. december 11. vasárnap | 37 - 45 | Zalai Ákos István, Oroszvári Tamás |
Wildcats Feketék - Cívis KK Tigrisek | 2022. december 11. vasárnap | 53 - 32 | Nyíri Péter Patrik, Zalai Ákos István |
NYÍKSE Tűzgolyók/B - Wildcats Feketék | 2022. december 11. vasárnap | 41 - 43 | Nyíri Péter Patrik, Oroszvári Tamás |
E csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újfehértói Sportklub - Cívis Efrém Kenguruk | 2022. december 18. vasárnap | 23 - 66 | Molnár Péter Zoltán, Mezei Dóra |
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai - Zsákoló Zsiráfok/A | 2022. december 18. vasárnap | 37 - 31 | Molnár Péter Zoltán, Tóth Szabina Ibolya |
Újfehértói Sportklub - Zsákoló Zsiráfok/A | 2022. december 18. vasárnap | 28 - 46 | dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya |
Cívis Efrém Kenguruk - Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | 2022. december 18. vasárnap | 60 - 35 | dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya |
F csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Wildcats Rózsaszín | 2022. december 18. vasárnap | 20 - 0 | Rácz Bence, Lakatos István |
TSK-Magiszter - Wildcats Narancs | 2022. december 18. vasárnap | 19 - 26 | Rácz Bence, Lakatos István |
Wildcats Rózsaszín - TSK-Magiszter | 2022. december 18. vasárnap | 0 - 20 | Rácz Bence, Lakatos István |
- | 2022. december 18. vasárnap | 13:45 | Rácz Bence, Lakatos István |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Vidrák - DVTK Tiszaújváros | 2022. december 17. szombat | 66 - 20 | Szalontai Dorina Enikő, Kovács Zsolt |
DVTK Akadémia/A - MEAFC Vidrák | 2022. december 17. szombat | 36 - 59 | Szalontai Dorina Enikő, Kovács Zsolt |
DVTK Tiszaújváros - DVTK Akadémia/A | 2022. december 17. szombat | 18 - 55 | Domán István, dr. Nagy Zsombor |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Basket Bulls U11 | 2022. december 17. szombat | 38 - 43 | Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton |
Salgótarjáni KI - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2022. december 17. szombat | 23 - 59 | Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton |
MEAFC Basket Bulls U11 - Salgótarjáni KI | 2022. december 17. szombat | 64 - 26 | Burján Márk, Kovács Zsolt |
C csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Miskolc/C - DVTK Zemplén | 2022. december 18. vasárnap | 37 - 42 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
MEAFC Kossuth U11 - DVTK Miskolc/C | 2022. december 18. vasárnap | 23 - 49 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
DVTK Zemplén - MEAFC Kossuth U11 | 2022. december 18. vasárnap | 50 - 16 | Lónáth László, dr. Nagy Zsombor |
D csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2022. december 18. vasárnap | 48 - 21 | Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Pásztó | 2022. december 18. vasárnap | 24 - 65 | Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka |
Pásztó - DVTK Akadémia/B | 2022. december 18. vasárnap | 23 - 26 | Szalontai Dorina Enikő, Gulyás Márton |
E csoport | Kulcsár Anita Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 100.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs VSE - DVTK Encs | 2022. december 17. szombat | 56 - 10 | Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos |
Beszterce KK - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2022. december 17. szombat | 10 - 57 | Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos |
DVTK Encs - Beszterce KK | 2022. december 17. szombat | 52 - 30 | Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos |
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2022. december 17. szombat | 64 - 24 | Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos |
F csoport | Don Bosco Sporközpont (3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER KKSE/B - DVTK Mezőcsát | 2022. december 18. vasárnap | 2 - 0 | Tòth Tamás, Dr. Ormay Gábor |
SLÁGER KKSE/A - Egri Kék Oroszlánok | 2022. december 18. vasárnap | 18 - 27 | Tòth Tamás, Burján Márk |
DVTK Mezőcsát - SLÁGER KKSE/A | 2022. december 18. vasárnap | 0 - 2 | Tòth Tamás, Dr. Ormay Gábor |
SLÁGER KKSE/B - Egri Kék Oroszlánok | 2022. december 18. vasárnap | 46 - 32 | Dr. Ormay Gábor, Burján Márk |
A csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fekete Mambák - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2022. december 18. vasárnap | 66 - 41 | Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szolnoki Kobrák | 2022. december 18. vasárnap | 45 - 70 | Kovács Csaba, Kozma Péter |
Szolnoki Kobrák - Fekete Mambák | 2022. december 18. vasárnap | 69 - 51 | Pál-Szabó Sándor János, Kozma Péter |
B csoport | Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola (5100 Jászberény Lehel vezér tér 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli U11 - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2022. december 17. szombat | 86 - 45 | Kovács Csaba, Kovács Karina Erzsébet |
KARCAGI SE Oroszlánkák - CS Vest Activ Timisoara fiú | 2022. december 17. szombat | 26 - 42 | Kovács Karina Erzsébet, Kozma Péter |
CS Vest Activ Timisoara fiú - Lehel Kosársuli U11 | 2022. december 17. szombat | 55 - 63 | Kovács Csaba, Kozma Péter |
C csoport | Fő Téri Általános Iskola (5540 Szarvas Fő tér 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szarvas GFE Gyakorló - Mezőberényi KK Leány | 2022. december 17. szombat | 40 - 52 | PAPY ZSOLT, Farkas Barna |
Mezőberényi KK Leány - Vásárhelyi Oroszlánok | 2022. december 17. szombat | 53 - 39 | PAPY ZSOLT, Farkas Barna |
Vásárhelyi Oroszlánok - Szarvas GFE Gyakorló | 2022. december 17. szombat | 61 - 56 | PAPY ZSOLT, Farkas Barna |
D csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Kisgladiátorok - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2022. december 16. péntek | 24 - 45 | Bodnár Vivien, Farkas Barna |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Vásárhelyi Párducok | 2022. december 16. péntek | 47 - 33 | Bodnár Vivien, Farkas Barna |
Vásárhelyi Párducok - Békési Kisgladiátorok | 2022. december 16. péntek | 56 - 28 | Bodnár Vivien, Farkas Barna |
E csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Pindúrok - Szolnoki Párducok | 2022. december 16. péntek | 67 - 59 | Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet |
Szolnoki Párducok - Vásárhelyi Palánták | 2022. december 16. péntek | 23 - 49 | Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet |
Vásárhelyi Palánták - Szolnoki Pindúrok | 2022. december 16. péntek | 45 - 49 | Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet |
F csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Tigrisek - SZEDEÁK Dózsa | 2022. december 17. szombat | 51 - 20 | Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra |
SZEDEÁK Dózsa - Mezőberényi KK Vegyes | 2022. december 17. szombat | 44 - 16 | Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra |
Mezőberényi KK Vegyes - SZEDEÁK Tigrisek | 2022. december 17. szombat | 19 - 80 | Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra |
G csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Vadmacskák - Szegedi Tabán Szellemek | 2022. december 18. vasárnap | 39 - 47 | dr. Márok Soma, Balog Gábor |
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú - Szegedi Vadmacskák | 2022. december 18. vasárnap | 8 - 32 | Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor |
Szegedi Tabán Szellemek - ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2022. december 18. vasárnap | 43 - 21 | Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma |
H csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szeged Karolina - Szegedi Mókusok | 2022. december 17. szombat | 0 - 2 | Barabás Dorina Mónika, Dr. Kozma Gábor |
SZEDEÁK Karolina - Szecska Szöcskék | 2022. december 17. szombat | 16 - 45 | Czékmán Csaba, Dr. Kozma Gábor |
Szeged Karolina - SZEDEÁK Karolina | 2022. december 17. szombat | 0 - 2 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
Szegedi Mókusok - Szecska Szöcskék | 2022. december 17. szombat | 26 - 12 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
I csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Rákóczifalvai Párducok - Szegedi Hópárducok | 2022. december 17. szombat | 23 - 77 | Tóth Tamás, Balog Gábor |
Szentesi KK - Békéscsabai KK/A | 2022. december 17. szombat | 15 - 48 | Gedra János, Balog Gábor |
Rákóczifalvai Párducok - Szentesi KK | 2022. december 17. szombat | 32 - 35 | Tóth Tamás, Gedra János |
Szegedi Hópárducok - Békéscsabai KK/A | 2022. december 17. szombat | 44 - 52 | Tóth Tamás, Balog Gábor |
A csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Bivalyok - Soproni Tigrisek/A | 2022. december 18. vasárnap | 87 - 40 | Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Szorgos Darazsak - Soproni SI Bivalyok | 2022. december 18. vasárnap | 26 - 74 | Rudasits Ákos, Buzai Patrik |
Soproni Tigrisek/A - Szorgos Darazsak | 2022. december 18. vasárnap | 45 - 52 | Rokob Krisztián, Buzai Patrik |
B csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Villámló Tigrisek/A - MVM-OSE Simbák | 2022. december 17. szombat | 67 - 41 | Vass Dávid Áron, Bende Zoltán |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - Villámló Tigrisek/A | 2022. december 17. szombat | 26 - 62 | Bende Réka, Vass Dávid Áron |
MVM-OSE Simbák - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2022. december 17. szombat | 58 - 54 | Bende Réka, Bende Zoltán |
C csoport | Kőkuti Általános Iskola (2890 Tata Kőkút köz 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csípős Darazsak - Győri KC Koalák | 2022. december 18. vasárnap | 105 - 43 | Novák Bence, Varga Tamás |
TSE Basket U11 - Csípős Darazsak | 2022. december 18. vasárnap | 0 - 2 | Novák Bence, Varga Tamás |
Győri KC Koalák - TSE Basket U11 | 2022. december 18. vasárnap | 2 - 0 | Novák Bence, Varga Tamás |
D csoport | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum (9400 Sopron, Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Deákos Bivalyok - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2022. december 17. szombat | 2 - 0 | Söveges Tamás, Horváth Márk |
MVM-OSE MÓR U11 - Soproni SI Deákos Bivalyok | 2022. december 17. szombat | 51 - 42 | Söveges Tamás, Horváth Márk |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - MVM-OSE MÓR U11 | 2022. december 17. szombat | 0 - 2 | Rokob Krisztián, Söveges Tamás |
E csoport | Győr Városi Egyetemi Csarnok (9026 Győr, Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Kőszeg - GÖNYŰI HARCSÁK | 2022. december 10. szombat | 26 - 40 | Tamás Anna, Farkas Roland |
Győri KC Vizslák - Soproni Tigrisek Kőszeg | 2022. december 10. szombat | 83 - 27 | Tamás Anna, Farkas Roland |
GÖNYŰI HARCSÁK - Győri KC Vizslák | 2022. december 10. szombat | 18 - 56 | Tamás Anna, Farkas Roland |
F csoport | Győr Városi Egyetemi Csarnok (9026 Győr, Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - Vadmacskák | 2022. december 17. szombat | 13 - 61 | Erős Florentina, Farkas Roland |
Feketés Darazsak - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2022. december 17. szombat | 0 - 2 | Erős Florentina, Farkas Roland |
Vadmacskák - Feketés Darazsak | 2022. december 17. szombat | 2 - 0 | Bende Zoltán, Farkas Roland |
G csoport | Hunyadi János Evangélikus Általános Iskola (9400 Sopron Hunyadi János u. 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - Hunyadis Darazsak | 2022. december 17. szombat | 46 - 64 | Kovács Zoltán, Horváth Ádám |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2022. december 17. szombat | 44 - 51 | Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
Hunyadis Darazsak - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2022. december 17. szombat | 55 - 35 | Hernicz Balazs, Horváth Ádám |
H csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Harcos Darazsak - Szúrós Darazsak | 2022. december 18. vasárnap | 40 - 33 | Dr Tallós Gábor, Vass Dávid Áron |
MVM-OSE Mór U11/B - Harcos Darazsak | 2022. december 18. vasárnap | 47 - 10 | Dr Tallós Gábor, Vass Dávid Áron |
Szúrós Darazsak - MVM-OSE Mór U11/B | 2022. december 18. vasárnap | 31 - 43 | Dr Tallós Gábor, Vass Dávid Áron |
I csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek Orsolya - Lackneros Darazsak | 2022. december 18. vasárnap | 38 - 24 | Kovács Zoltán, Horváth Márk |
Lackneros Darazsak - Villámló Tigrisek/B | 2022. december 18. vasárnap | 42 - 29 | Kovács Zoltán, Wischy Péter |
Villámló Tigrisek/B - Soproni Tigrisek Orsolya | 2022. december 18. vasárnap | 17 - 48 | Wischy Péter, Horváth Márk |
J csoport | Kőkuti Általános Iskola (2890 Tata Kőkút köz 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
UNI Tét Tigrisek - Sopronkövesd Környe | 2022. december 17. szombat | 27 - 41 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Sopronkövesd Környe - Harcias Kenguruk | 2022. december 17. szombat | 42 - 61 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
Harcias Kenguruk - UNI Tét Tigrisek | 2022. december 17. szombat | 66 - 34 | Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/A - Ifjú Sólyomfiókák | 2022. december 17. szombat | 62 - 34 | Perák Denis, Németh Balázs |
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. december 17. szombat | 54 - 45 | Perák Denis, Németh Balázs |
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A | 2022. december 17. szombat | 30 - 49 | Perák Denis, Németh Balázs |
B csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca, Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ricsilla Rakéta - KWBC Körmend | 2022. december 17. szombat | 52 - 22 | Kiss István, Molnár Krisztián |
Tapolcai Szöcskék - Ricsilla Rakéta | 2022. december 17. szombat | 28 - 65 | Kiss István, Molnár Krisztián |
KWBC Körmend - Tapolcai Szöcskék | 2022. december 17. szombat | 33 - 52 | Kiss István, Molnár Krisztián |
C csoport | Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros, Liget út 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsai Mókusok/A - Ricsilla Üstökösök | 2022. december 17. szombat | 76 - 28 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
Zalaegerszegi KTE - Hévíz SK | 2022. december 17. szombat | 51 - 36 | Horváth Alajos, Pajor Máté |
Ricsilla Üstökösök - Hévíz SK | 2022. december 17. szombat | 21 - 58 | Horváth Alajos, Némethy Barna |
Kanizsai Mókusok/A - Zalaegerszegi KTE | 2022. december 17. szombat | 27 - 46 | Horváth Alajos, Pajor Máté |
D csoport | Zalakarosi Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros, Liget út 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakarosi Fókák - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2022. december 17. szombat | 51 - 42 | Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter |
Sólyomfiókák - Sportiskolás Lányok U11 | 2022. december 17. szombat | 29 - 48 | Benedek Zoltán, Török Olivér |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Sólyomfiókák | 2022. december 17. szombat | 34 - 63 | Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter |
Zalakarosi Fókák - Sportiskolás Lányok U11 | 2022. december 17. szombat | 19 - 64 | Benedek Zoltán, Török Olivér |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú - Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2022. december 19. hétfő | 68 - 52 | Fülöp Zsombor Ferenc, Csontos Alex |
Atomerőmű KSC Szekszárd/A - KASI/A | 2022. december 19. hétfő | 31 - 95 | Fülöp Zsombor Ferenc, Barics Bálint |
KASI/A - NKA Pécs u11 fiú | 2022. december 19. hétfő | 71 - 65 | Barics Bálint, Csontos Alex |
B csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd/A - PVSK NKA Fiú | 2022. december 18. vasárnap | 47 - 39 | Mándity Mirna, Lenger Levente |
NKA Pécs u11 leány - GYKSE Szekszárd/A | 2022. december 18. vasárnap | 45 - 53 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna |
PVSK NKA Fiú - NKA Pécs u11 leány | 2022. december 18. vasárnap | 76 - 61 | Fülöp Zsombor Ferenc, Lenger Levente |
C csoport | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2022. december 17. szombat | 44 - 75 | Lipovszky Nóra, Lipovszky Dóra |
PVSK NKA Leány/A - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2022. december 17. szombat | 32 - 71 | Ács Dezső, Lipovszky Dóra |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - PVSK NKA Leány/A | 2022. december 17. szombat | 75 - 22 | Ács Dezső, Lipovszky Nóra |
D csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/D - Gyakorlós Törpék | 2022. december 14. szerda | 20 - 66 | Ivók Milán Larion, Bencs Vivien |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - KASI/D | 2022. december 14. szerda | 42 - 54 | Ivók Milán Larion, Bencs Vivien |
Gyakorlós Törpék - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | 2022. december 14. szerda | 82 - 31 | Ivók Milán Larion, Bencs Vivien |
E csoport | Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - Kozármisleny SE/A | 2022. december 18. vasárnap | 15 - 65 | Kiss Zoltán, Barics Bálint |
GYKSE Szekszárd/B - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2022. december 18. vasárnap | 36 - 25 | Kiss Zoltán, Hergyó-Bencze Gábor |
Kozármisleny SE/A - GYKSE Szekszárd/B | 2022. december 18. vasárnap | 54 - 32 | Hergyó-Bencze Gábor, Barics Bálint |
F csoport | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka (7400 Kaposvár, Béke utca 75.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - Gyakorlós Mágusok | 2022. december 16. péntek | 43 - 41 | Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
NKA Pécs Kenguru fiú/C - KASI/B | 2022. december 16. péntek | 34 - 52 | Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
Gyakorlós Mágusok - NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2022. december 16. péntek | 50 - 61 | Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
G csoport | Kisfaludy csarnok (7700 Mohács, Kórház utca 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2022. december 17. szombat | 58 - 56 | Némedi Flóra Anna, Kovács Karina Eszter |
NKA Pécs Kenguru leány/B - Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2022. december 17. szombat | 93 - 32 | Némedi Flóra Anna, Kovács Karina Eszter |
Atomerőmű KSC Szekszárd/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2022. december 17. szombat | 24 - 59 | Némedi Flóra Anna, Kovács Karina Eszter |
H csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/B - NKA Pécs Kenguru leány/C | 2022. december 18. vasárnap | 57 - 54 | Leutsch Liza, Csontos Alex |
KASI/C - Monok SE | 2022. december 18. vasárnap | 32 - 35 | Csontos Alex, Leutsch Liza |
NKA Pécs Kenguru leány/C - KASI/C | 2022. december 18. vasárnap | 56 - 32 | Leutsch Liza, Csontos Alex |
Kozármisleny SE/B - Monok SE | 2022. december 18. vasárnap | 36 - 45 | Csontos Alex, Leutsch Liza |
A csoport | Eötvös József Általános Iskola Tornaterme (6500 Baja, Bezerédj Pál utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Amazonok - BasketBaja SE | 2022. december 17. szombat | 58 - 32 | Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka |
Kecskeméti KA Párducok - Kecskeméti KA Amazonok | 2022. december 17. szombat | 40 - 53 | Nemes Hajnalka, Szöllősi Boglárka |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA Párducok | 2022. december 17. szombat | 43 - 63 | Zsók Áron, Nemes Hajnalka |
B csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2022. december 17. szombat | 95 - 23 | Lukácsi Lóránt, Bibok Liza |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Pityke KSE | 2022. december 17. szombat | 46 - 66 | Lukácsi Lóránt, Pettner Hanna |
Pityke KSE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2022. december 17. szombat | 39 - 90 | Pettner Hanna, Bibok Liza |
C csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - Kecskeméti KA Villámok | 2022. december 17. szombat | 39 - 35 | Filep Áron Kálmán, Horváth Barbara |
FTSI Platán Iskola - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2022. december 17. szombat | 45 - 29 | Filep Áron Kálmán, Horváth Alexandra |
Kecskeméti KA Villámok - FTSI Platán Iskola | 2022. december 17. szombat | 31 - 45 | Horváth Alexandra, Horváth Barbara |
D csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miklósi KékRókák KE - KKC Hetény | 2022. december 17. szombat | 43 - 59 | Hajagos-Kiss Hedvig, Sinka-Pálinkás Szonja |
CEKK - Miklósi KékRókák KE | 2022. december 17. szombat | 0 - 2 | Hajagos-Kiss Hedvig, Lengyel Dorka |
KKC Hetény - CEKK | 2022. december 17. szombat | 2 - 0 | Lengyel Dorka, Sinka-Pálinkás Szonja |
E csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Constantinum - FTSI József A. Iskola | 2022. december 18. vasárnap | 0 - 2 | Velkey István, Fehér Péter |
FTSI József A. Iskola - KKC Mátyás | 2022. december 18. vasárnap | 2 - 0 | Velkey István, Kovács Máté László |
KKC Mátyás - FTSI Constantinum | 2022. december 18. vasárnap | 0 - 0 | Kovács Máté László, Fehér Péter |
F csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2022. december 17. szombat | 45 - 51 | Papp Attila, Pettner Dávid |
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2022. december 17. szombat | 62 - 27 | Papp Attila, Kocsis Attila |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2022. december 17. szombat | 16 - 81 | Kocsis Attila, Pettner Dávid |
G csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kécskei Vidrák - Nagykőrösi Sólymok U11/B | 2022. december 17. szombat | 25 - 52 | Romhányi Mária, Gulyás Patrik |
KKC Méntelek - Kécskei Vidrák | 2022. december 17. szombat | 33 - 60 | Romhányi Mária, Varga Sára |
Nagykőrösi Sólymok U11/B - KKC Méntelek | 2022. december 17. szombat | 69 - 10 | Varga Sára, Gulyás Patrik |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Vezérek - DKKA Ugrómókusok | 2022. december 17. szombat | 74 - 26 | Koller István, Horváth Andreasz |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - DKKA Vezérek | 2022. december 17. szombat | 77 - 82 | Koller István, Horváth Andreasz |
DKKA Ugrómókusok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2022. december 17. szombat | 29 - 91 | Koller István, Horváth Andreasz |
B csoport | Szent István Király Római Kat. Ált. Isk. (8400 Ajka, Dobó Katica u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - DKKA Ördögök | 2022. december 18. vasárnap | 60 - 61 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
DKKA Ördögök - Alba Fehérvár Cápák | 2022. december 18. vasárnap | 53 - 28 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
Alba Fehérvár Cápák - Ajka | 2022. december 18. vasárnap | 36 - 60 | Fülöp András, Sebesi Gábor |
C csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali, Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Marcali Szürkefarkasok/A - DKKA Tigrisek | 2022. december 18. vasárnap | 46 - 32 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
DKKA Tigrisek - DKKA Darazsak | 2022. december 18. vasárnap | 29 - 54 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
DKKA Darazsak - Marcali Szürkefarkasok/A | 2022. december 18. vasárnap | 41 - 41 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
D csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Vadkacsák - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2022. december 18. vasárnap | 45 - 70 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Alba Fehérvár Oroszlánok - Pákozdi Kócsagok | 2022. december 18. vasárnap | 72 - 41 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Pákozdi Kócsagok - AF-Velencei Vadkacsák | 2022. december 18. vasárnap | 65 - 44 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
E csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Párducok - Várpalota Gepárdok | 2022. december 18. vasárnap | 0 - 2 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
Várpalota Gepárdok - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2022. december 18. vasárnap | 19 - 52 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - DKKA Párducok | 2022. december 18. vasárnap | 2 - 0 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Grosics - Vasas Akadémia U11 | 2022. december 17. szombat | 84 - 36 | Bujtor Péter, Korpás Máté |
Budapesti Honvéd/A - MAFC Grosics | 2022. december 17. szombat | 38 - 75 | Bujtor Péter, Korpás Máté |
Vasas Akadémia U11 - Budapesti Honvéd/A | 2022. december 17. szombat | 37 - 54 | Bárány Levente, Tóth Olivér |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Római Kaszások - Vasas Amazonok | 2022. december 18. vasárnap | 51 - 55 | Bujtor Péter, Kutrik Andrea |
Kőbányai Darazsak - Római Kaszások | 2022. december 18. vasárnap | 60 - 45 | Bujtor Péter, Kutrik Andrea |
Vasas Amazonok - Kőbányai Darazsak | 2022. december 18. vasárnap | 46 - 52 | Gere Kálmán Richárd, Korpás Máté |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békási/Dűlői Kaszások - Csata Garfield | 2022. december 17. szombat | 40 - 47 | Bárány Levente, Tóth Olivér |
Kéksárga Zsiráfok - Békási/Dűlői Kaszások | 2022. december 17. szombat | 52 - 37 | Bujtor Péter, Korpás Máté |
Csata Garfield - Kéksárga Zsiráfok | 2022. december 17. szombat | 41 - 43 | Bujtor Péter, Korpás Máté |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darázslányok - Zuglói Sasok Herman | 2022. december 17. szombat | 58 - 32 | Kutrik Andrea, Miháczi Ádám |
Zuglói Sasok Herman - Újpest-MT/A | 2022. december 17. szombat | 59 - 29 | Kutrik Andrea, Miháczi Ádám |
Újpest-MT/A - Kőbányai Darázslányok | 2022. december 17. szombat | 17 - 58 | Kutrik Andrea, Miháczi Ádám |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Békák - TFSE | 2022. december 17. szombat | 15 - 53 | Frányó Csanád, Horváth Petra |
Török Sasfiókák - Budafoki Békák | 2022. december 17. szombat | 63 - 2 | Frányó Csanád, Horváth Petra |
TFSE - Török Sasfiókák | 2022. december 17. szombat | 25 - 65 | Frányó Csanád, Horváth Petra |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Vizslák - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2022. december 18. vasárnap | 51 - 35 | Vigh Balázs, Gere Kálmán Richárd |
BLF Kenguruk - BEAC Vizslák | 2022. december 18. vasárnap | 40 - 57 | Vigh Balázs, Gere Kálmán Richárd |
Kőbányai Darazsak/Harmat - BLF Kenguruk | 2022. december 18. vasárnap | 63 - 54 | Vigh Balázs, Gere Kálmán Richárd |
G csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - Malév Kobrák | 2022. december 17. szombat | 20 - 84 | Vigh Balázs, Hőgerl Bence |
Budafoki Bolhák - Újpest-MT/B | 2022. december 17. szombat | 70 - 11 | Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József |
Malév Kobrák - Budafoki Bolhák | 2022. december 17. szombat | 50 - 25 | Bárány Levente, Szilágyi Zsolt József |
H csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Óbudai Kaszások Girls | 2022. december 17. szombat | 24 - 47 | Szabó István, Szilágyi Zsolt József |
Óbudai Kaszások Girls - Ziccer Bocsok | 2022. december 17. szombat | 68 - 21 | Szabó István, Szilágyi Zsolt József |
Ziccer Bocsok - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2022. december 17. szombat | 31 - 34 | Vigh Balázs, Szabó István |
I csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Homoktövis - MAFC Farkasrét | 2022. december 18. vasárnap | 25 - 91 | Tahin András, Kutrik Andrea |
Csata Manók - KLKA Homoktövis | 2022. december 18. vasárnap | 31 - 34 | Tahin András, Kutrik Andrea |
MAFC Farkasrét - Csata Manók | 2022. december 18. vasárnap | 105 - 26 | Kutrik Andrea, Puskás Ágnes Réka |
J csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Kéksárga Okapik | 2022. december 18. vasárnap | 12 - 60 | Koncsag Csaba, Koncz Ádám |
Zuglói Sasok - MTK Budapest | 2022. december 18. vasárnap | 50 - 24 | Koncsag Csaba, Kovalcsik Emese Zsófia |
Kéksárga Okapik - Zuglói Sasok | 2022. december 18. vasárnap | 29 - 47 | Koncsag Csaba, Kovalcsik Emese Zsófia |
K csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U10 - MAFC Csiki | 2022. december 18. vasárnap | 30 - 36 | Renkecz Máté Gergő, Miháczi Ádám |
Vasas Bolhák - Vasas Akadémia U10 | 2022. december 18. vasárnap | 28 - 61 | Renkecz Máté Gergő, Miháczi Ádám |
MAFC Csiki - Vasas Bolhák | 2022. december 18. vasárnap | 55 - 21 | Tahin András, Bíró Brigitta |
L csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Kisvizslák - KLKA Angoltagozatos | 2022. december 17. szombat | 27 - 36 | Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka |
KLKA Angoltagozatos - PaSa Csillagai | 2022. december 17. szombat | 17 - 38 | Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka |
PaSa Csillagai - BEAC Kisvizslák | 2022. december 17. szombat | 59 - 33 | Konta Csanád János, Koncz Ádám |
M csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Németvölgyi Bocsok - Csepel - Bontó | 2022. december 18. vasárnap | 0 - 2 | Bárány Levente, Konta Csanád János |
Budapesti Honvéd Bakáts - Németvölgyi Bocsok | 2022. december 18. vasárnap | 2 - 0 | Bárány Levente, Konta Csanád János |
Csepel - Bontó - Budapesti Honvéd Bakáts | 2022. december 18. vasárnap | 20 - 51 | Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Benkő - SZPA-HSE U11 | 2022. december 17. szombat | 0 - 2 | Bárány Levente, Hőgerl Bence |
Józsefvárosi KC - KLKS Benkő | 2022. december 17. szombat | 0 - 0 | Hőgerl Bence, Frányó Csanád |
SZPA-HSE U11 - Józsefvárosi KC | 2022. december 17. szombat | 2 - 0 | Hőgerl Bence, Frányó Csanád |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Szigeti - Kaszás Mini | 2022. december 18. vasárnap | 22 - 29 | Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka |
BUDAFOKI KisBolhák - KLKA Szigeti | 2022. december 18. vasárnap | 35 - 39 | Miháczi Ádám, Bíró Brigitta |
Kaszás Mini - BUDAFOKI KisBolhák | 2022. december 18. vasárnap | 0 - 2 | Miháczi Ádám, Bíró Brigitta |
P csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Pumák - Törekvés Törpillák | 2022. december 18. vasárnap | 0 - 2 | Szőke Gábor, Koncz Levente |
KLKS Szomód - Ziccer Pumák | 2022. december 18. vasárnap | 2 - 0 | Szőke Gábor, Koncz Levente |
Törekvés Törpillák - KLKS Szomód | 2022. december 18. vasárnap | 27 - 63 | Szőke Gábor, Koncz Ádám |
Q csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Dunaalmás - BEAC Teleki | 2022. december 18. vasárnap | 8 - 40 | Gere Kálmán Richárd, Korpás Máté |
Kőbányai Kisdarázslányok - KLKS Dunaalmás | 2022. december 18. vasárnap | 47 - 15 | Bárány Levente, Boros Dániel |
BEAC Teleki - Kőbányai Kisdarázslányok | 2022. december 18. vasárnap | 25 - 41 | Bárány Levente, Boros Dániel |
R csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Károlyi - Újpest-MT/C | 2022. december 17. szombat | 12 - 48 | Szőke Gábor, Boros Dániel |
Újpest-MT/C - Kaszás Mini Girls | 2022. december 17. szombat | 44 - 21 | Szőke Gábor, Lukács Rezső Tamás |
Kaszás Mini Girls - KLKA Károlyi | 2022. december 17. szombat | 17 - 9 | Lukács Rezső Tamás, Koncz Levente |
S csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Pandák - PSE Párducok | 2022. december 17. szombat | 24 - 59 | Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos |
Budapesti Honvéd/B - BLF Pandák | 2022. december 17. szombat | 49 - 20 | Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos |
PSE Párducok - Budapesti Honvéd/B | 2022. december 17. szombat | 47 - 31 | Mészáros Nándor Lajos, Boros Dániel |
T csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Ebihalak - KLKS Erdért | 2022. december 17. szombat | 20 - 0 | Tahin András, Bíró Brigitta |
KLKS Erdért - Törekvés Törpicúrok | 2022. december 17. szombat | 0 - 20 | Tahin András, Bíró Brigitta |
Törekvés Törpicúrok - Budafoki Ebihalak | 2022. december 17. szombat | 40 - 41 | Tahin András, Bíró Brigitta |
U csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Bolhák - FKE Kőrősi kenguru | 2022. december 17. szombat | 36 - 42 | Puskás Ágnes Réka, Koncz Ádám |
Városgazda Utánpótlás Akadémia - BLF Bolhák | 2022. december 17. szombat | 63 - 26 | Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka |
FKE Kőrősi kenguru - Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2022. december 17. szombat | 23 - 45 | Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka |
V csoport | Camugo Sportlab (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TF-BP - JAK - TITÁNOK - HSE - ADY Ördögök | 2022. december 17. szombat | 20 - 49 | Zakár Adrienn, Renkecz Máté Gergő |
HSE - ADY Ördögök - TF-KFT - VM - U11 | 2022. december 17. szombat | 54 - 25 | Zakár Adrienn, Renkecz Máté Gergő |
PEKOSI U11 - TF-BP - JAK - TITÁNOK | 2022. december 17. szombat | 41 - 24 | Zakár Adrienn, Miháczi Ádám |
TF-KFT - VM - U11 - PEKOSI U11 | 2022. december 17. szombat | 20 - 47 | Konta Csanád János, Renkecz Máté Gergő |
A csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A - Vasas Áldás Basket | 2022. december 17. szombat | 59 - 48 | Miklósi László, György Ferenc |
Pilis Basket - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2022. december 17. szombat | 39 - 66 | Miklósi László, György Ferenc |
Vasas Áldás Basket - Pilis Basket | 2022. december 17. szombat | 56 - 49 | Fajszi Zsombor Levente, Miklósi László |
B csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödi SE Gödények - BSC Lány | 2022. december 17. szombat | 77 - 41 | Fajszi Zsombor Levente, Agócs Gábor Mihály |
ICT Pilots - Gödi SE Gödények | 2022. december 17. szombat | 50 - 77 | Fajszi Zsombor Levente, Agócs Gábor Mihály |
BSC Lány - ICT Pilots | 2022. december 17. szombat | 47 - 45 | Fajszi Zsombor Levente, Agócs Gábor Mihály |
C csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - BSC Fiú | 2022. december 17. szombat | 8 - 117 | Takács István, Hamzi Virág |
Dunaharaszti MTK/A - Százhalombattai KSE | 2022. december 17. szombat | 64 - 38 | Takács István, Hamzi Virág |
BSC Fiú - Dunaharaszti MTK/A | 2022. december 17. szombat | 47 - 34 | Takács István, Hamzi Virág |
D csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pátyi SE - BL Basket | 2022. december 17. szombat | 35 - 64 | Velkey István, Fehér Péter |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Pátyi SE | 2022. december 17. szombat | 78 - 32 | Velkey István, Kovács Máté László |
BL Basket - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2022. december 17. szombat | 64 - 49 | Kovács Máté László, Fehér Péter |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-Veresegyház - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2022. december 18. vasárnap | 51 - 17 | Sértő Róbert, Kálnai Baldvin |
Gödöllői Sport Klub - BKG-Veresegyház | 2022. december 18. vasárnap | 42 - 49 | Takács István, Kálnai Baldvin |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Gödöllői Sport Klub | 2022. december 18. vasárnap | 7 - 41 | Takács István, Kálnai Baldvin |
F csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - BDSEbasket U11 | 2022. december 18. vasárnap | 10 - 87 | Fenyvesi Zénó, Bodnár Vivien |
Gödi SE Kiscicák - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2022. december 18. vasárnap | 46 - 38 | Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor |
BDSEbasket U11 - Gödi SE Kiscicák | 2022. december 18. vasárnap | 92 - 25 | Gyenge Gábor, Bodnár Vivien |
G csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - ICT Pilots Farkasrét | 2022. december 17. szombat | 21 - 108 | Velkey István, Fehér Péter |
KVSE U11 - Viadukt SE | 2022. december 17. szombat | 85 - 21 | Velkey István, Kovács Máté László |
ICT Pilots Farkasrét - KVSE U11 | 2022. december 17. szombat | 59 - 63 | Kovács Máté László, Fehér Péter |
H csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Bálint Márton - CKE U11 | 2022. december 18. vasárnap | 61 - 25 | Fenyvesi Zénó, Bodnár Vivien |
CKE U11 - Pilots SE U11 | 2022. december 18. vasárnap | 29 - 72 | Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor |
Pilots SE U11 - BSC Bálint Márton | 2022. december 18. vasárnap | 59 - 42 | Gyenge Gábor, Bodnár Vivien |
I csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fót SE - Monor SE/A | 2022. december 18. vasárnap | 24 - 65 | Kiss Tamás Sándor, Beniczky Tamás |
Gyáli Apródok - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2022. december 18. vasárnap | 47 - 44 | Kiss Tamás Sándor, Beniczky Márton |
Fót SE - Gyáli Apródok | 2022. december 18. vasárnap | 13 - 52 | Beniczky Márton, Beniczky Tamás |
Monor SE/A - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2022. december 18. vasárnap | 38 - 45 | Kiss Tamás Sándor, Beniczky Márton |
J csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/B - Pomázi Pumák | 2022. december 17. szombat | 24 - 37 | Szundy Gábor, Magda János József |
Radobasket Oroszlánok - Dunaharaszti MTK/B | 2022. december 17. szombat | 0 - 2 | Szundy Gábor, Magda János József |
Monor SE/B - Radobasket Oroszlánok | 2022. december 17. szombat | 2 - 0 | Darai Zoé Grèta, Szundy Gábor |
Pomázi Pumák - Dunaharaszti MTK/B | 2022. december 17. szombat | 42 - 10 | Darai Zoé Grèta, Szundy Gábor |