Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gyakorlós Törpék | Gyakorlós Mágusok | 2022. október 21. | 15:00 | 57 - 15 | |
Játékvezetők: Ivók Milán Larion, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
Gyakorlós Mágusok | KASI/B | 2022. október 21. | 16:30 | 48 - 31 | |
Játékvezetők: Farkas Roland, Ivók Milán Larion (Kele János) | |||||
KASI/B | Gyakorlós Törpék | 2022. október 21. | 18:00 | 29 - 52 | |
Játékvezetők: Farkas Roland, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
Római Kaszások | Kőbányai Darazsak | 2022. október 22. | 08:00 | 59 - 46 | |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Belák Dorka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Salgótarjáni KI | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2022. október 22. | 08:00 | 51 - 23 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán (Deák Csaba) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2022. október 22. | 09:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Horváth Barbara (Király Evelin) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2022. október 22. | 09:00 | 53 - 50 | |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Csepregi Ivett Virág (Villányi János) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Zalakarosi Fókák | 2022. október 22. | 09:00 | 60 - 23 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Török Olivér (Silló Zsolt) | |||||
DVTK Miskolc/C | MEAFC Kossuth U11 | 2022. október 22. | 09:00 | 23 - 19 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Gombos Dorka (Szécsi Balázs) | |||||
Pátyi SE | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2022. október 22. | 09:00 | 40 - 22 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Sersovszky Gergely Péter (Farkas László) | |||||
DVTK Encs | DVTK Zemplén | 2022. október 22. | 09:00 | 14 - 48 | |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Kovács Zsolt (Drahos László) | |||||
Gödöllői Sport Klub | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2022. október 22. | 09:00 | 28 - 73 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Neubrandt Roland (Agócs Gábor Mihály) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | Vasas Áldás Basket | 2022. október 22. | 09:00 | 64 - 62 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Liktor Viktor (Gyurkovics István János) | |||||
AF-Velencei Vadkacsák | Várpalota Gepárdok | 2022. október 22. | 09:00 | 73 - 9 | Gál Gyula Sportcsarnok |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Solymosi Tamás) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2022. október 22. | 09:00 | 58 - 56 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Tóth Szabina Ibolya (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2022. október 22. | 09:00 | 41 - 74 | |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
Vásárhelyi Palánták | Vásárhelyi Párducok | 2022. október 22. | 09:00 | 38 - 52 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Szolnoki Párducok | 2022. október 22. | 09:00 | 53 - 39 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Rideg László (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
KKC Mátyás | KKC Hetény | 2022. október 22. | 09:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Sinka-Pálinkás Szonja (Király László Józsefné) | |||||
Fekete Mambák | Szolnoki Kobrák | 2022. október 22. | 09:00 | 55 - 64 | |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Kovács Karina Erzsébet (Bernáth András) | |||||
SZEDEÁK Ezüstrókák | Vásárhelyi Oroszlánok | 2022. október 22. | 09:00 | 54 - 30 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | Kecskeméti KA Villámok | 2022. október 22. | 09:00 | 25 - 48 | |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Lédeczi Nándor (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2022. október 22. | 09:00 | 14 - 67 | |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Horváth Márk (Kapusi Gábor) | |||||
Szorgos Darazsak | Soproni SI Bivalyok | 2022. október 22. | 09:00 | 33 - 77 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Horváth Ádám (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | NKA Pécs Kenguru leány/C | 2022. október 22. | 09:00 | 72 - 29 | |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Nagy Réka, Andrea (Märcz Péter) | |||||
PVSK NKA Fiú | PVSK NKA Leány/A | 2022. október 22. | 09:00 | 87 - 61 | |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Segec Andrea (Heiling Csaba) | |||||
Újpest-MT/A | Budafoki Békák | 2022. október 22. | 09:00 | 42 - 31 | |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Waigand Ágoston (Kővári Gyula) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Cívis KK Macskatigrisek | 2022. október 22. | 09:00 | 67 - 15 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán (Szekeres Ferenc László) | |||||
FTSI Platán Iskola | FTSI József A. Iskola | 2022. október 22. | 09:00 | 88 - 8 | |
Játékvezetők: Bibok Liza, Fehér Péter (Szabó László) | |||||
Újpest-MT/B | KLKA Homoktövis | 2022. október 22. | 09:00 | 35 - 17 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Puskás Ágnes Réka (Kincs Károly) | |||||
Óbudai Kaszások Girls | Kőbányai Kisdarázslányok | 2022. október 22. | 09:00 | 66 - 9 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Koncz Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
BEAC Kisvizslák | Törekvés Törpillák | 2022. október 22. | 09:15 | 34 - 21 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Vigh Barnabás Dominik (László Zsolt Károly) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | Beszterce KK | 2022. október 22. | 09:15 | 57 - 21 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán (Deák Csaba) | |||||
Kőbányai Darazsak | Kéksárga Zsiráfok | 2022. október 22. | 09:15 | 55 - 46 | |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Belák Dorka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Ugrómókusok | 2022. október 22. | 09:30 | 66 - 19 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2022. október 22. | 09:30 | 55 - 45 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Novák Marcell (Őri László Mihály) | |||||
TSE Basket U11 | Soproni Tigrisek Kőszeg | 2022. október 22. | 09:30 | 95 - 30 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Botond (Kovács Zoltán) | |||||
Zsákoló Zsiráfok/A | NYKK Eötvös U11 | 2022. október 22. | 09:30 | 36 - 51 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Horányi András (Scholtz Zoltán) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | 2022. október 22. | 10:00 | 55 - 9 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente) | |||||
DVTK Akadémia/A | DVTK Tiszaújváros | 2022. október 22. | 10:00 | 58 - 26 | |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton (Sztrakovics István László) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | Ajka | 2022. október 22. | 10:00 | 54 - 56 | |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Tolnai Gergő (Bőle László) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2022. október 22. | 10:00 | 31 - 58 | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Winter Ilona) | |||||
DKKA Darazsak | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2022. október 22. | 10:00 | 21 - 89 | |
Játékvezetők: Zsók Áron, Haag Panna (Domokos Lőrinc) | |||||
MEAFC Basket Bulls U11 | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2022. október 22. | 10:00 | 57 - 42 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Burján Márk (Tolnai János) | |||||
Pásztó | DVTK Encs | 2022. október 22. | 10:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid (Drahos László) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | Wildcats Rózsaszín | 2022. október 22. | 10:15 | 57 - 14 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán (Szekeres Ferenc László) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Miskolc/C | 2022. október 22. | 10:15 | 30 - 36 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Gombos Dorka (Szécsi Balázs) | |||||
Csata Manók | Óbudai Kaszások Girls | 2022. október 22. | 10:15 | 23 - 43 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Koncz Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
Ricsilla Üstökösök | KWBC Körmend | 2022. október 22. | 10:15 | 18 - 56 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Török Olivér (Silló Zsolt) | |||||
Soproni Tigrisek/A | Szorgos Darazsak | 2022. október 22. | 10:15 | 42 - 55 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Békási/Dűlői Kaszások | Újpest-MT/A | 2022. október 22. | 10:15 | 41 - 19 | |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Waigand Ágoston (Kővári Gyula) | |||||
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2022. október 22. | 10:15 | 59 - 51 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Filep Áron Kálmán (Király Evelin) | |||||
BLF Kenguruk | Újpest-MT/B | 2022. október 22. | 10:15 | 46 - 28 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Puskás Ágnes Réka (Kincs Károly) | |||||
Miklósi KékRókák KE | CEKK | 2022. október 22. | 10:15 | 61 - 25 | |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Sinka-Pálinkás Szonja (Király László Józsefné) | |||||
Pityke KSE | FTSI Platán Iskola | 2022. október 22. | 10:15 | 75 - 23 | |
Játékvezetők: Varga Sára, Bibok Liza (Szabó László) | |||||
DKKA Tigrisek | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2022. október 22. | 10:15 | 47 - 32 | Gál Gyula Sportcsarnok |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Solymosi Tamás) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2022. október 22. | 10:15 | 55 - 13 | |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Söveges Tamás (Kapusi Gábor) | |||||
Kécskei Vidrák | KKC Méntelek | 2022. október 22. | 10:15 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Lédeczi Nándor (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2022. október 22. | 10:20 | 45 - 44 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Mezei Dóra (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Római Kaszások | 2022. október 22. | 10:30 | 51 - 54 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Bálint (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Szolnoki Párducok | ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2022. október 22. | 10:30 | 35 - 23 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Rideg László (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Rákóczifalvai Párducok | Vásárhelyi Palánták | 2022. október 22. | 10:30 | 5 - 102 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Kozármisleny SE/B | NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2022. október 22. | 10:30 | 21 - 61 | |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Nagy Réka, Andrea (Märcz Péter) | |||||
Gödi SE Gödények | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2022. október 22. | 10:30 | 56 - 69 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Liktor Viktor (Gyurkovics István János) | |||||
Beszterce KK | Salgótarjáni KI | 2022. október 22. | 10:30 | 14 - 65 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán (Deák Csaba) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | GYKSE Szekszárd/A | 2022. október 22. | 10:30 | 9 - 105 | |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Finta Zétény (Villányi János) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | Pátyi SE | 2022. október 22. | 10:30 | 36 - 86 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szatmári Roland (Farkas László) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | PVSK NKA Fiú | 2022. október 22. | 10:30 | 43 - 123 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Ignácz Kristóf (Heiling Csaba) | |||||
Kozármisleny SE/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2022. október 22. | 10:30 | 44 - 51 | |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
BSC Lány | Gödöllői Sport Klub | 2022. október 22. | 10:30 | 76 - 20 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Nagy Csenge (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Törekvés Törpillák | Vasas Bolhák | 2022. október 22. | 10:30 | 10 - 63 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Vigh Barnabás Dominik (László Zsolt Károly) | |||||
Vásárhelyi Oroszlánok | CS Vest Activ Timisoara fiú | 2022. október 22. | 10:30 | 36 - 59 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Szolnoki Kobrák | Békési Kisgladiátorok | 2022. október 22. | 10:30 | 81 - 30 | |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Terjéki András (Bernáth András) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | TSE Basket U11 | 2022. október 22. | 10:45 | 13 - 102 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Kovács Zoltán) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Újfehértói Sportklub | 2022. október 22. | 10:45 | 68 - 9 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Szilágyi Sámuel (Scholtz Zoltán) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Körmendi Törpördögök/A | 2022. október 22. | 10:45 | 90 - 48 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Perák Denis, Novák Marcell (Őri László Mihály) | |||||
DKKA Ugrómókusok | DKKA Vezérek | 2022. október 22. | 10:45 | 33 - 79 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Villámló Tigrisek/A | MVM-OSE Simbák | 2022. október 22. | 11:00 | 47 - 31 | |
Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Varga Tamás (Bognár Tibor) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2022. október 22. | 11:15 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa (Csizmadia Levente) | |||||
Ajka | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2022. október 22. | 11:15 | 57 - 38 | |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Tolnai Gergő (Bőle László) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Ördögök | 2022. október 22. | 11:15 | 82 - 20 | |
Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Nóra (Domokos Lőrinc) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | MEAFC Basket Bulls U11 | 2022. október 22. | 11:15 | 12 - 81 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Burján Márk (Tolnai János) | |||||
MEAFC Vidrák | DVTK Akadémia/A | 2022. október 22. | 11:15 | 52 - 34 | |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton (Sztrakovics István László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Kecskeméti KA Amazonok | 2022. október 22. | 11:30 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Horváth Barbara (Király Evelin) | |||||
Várpalota Gepárdok | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2022. október 22. | 11:30 | 20 - 43 | Gál Gyula Sportcsarnok |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Solymosi Tamás) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | MVM-OSE MÓR U11 | 2022. október 22. | 11:30 | 69 - 23 | |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Horváth Márk (Kapusi Gábor) | |||||
KKC Hetény | CEKK | 2022. október 22. | 11:30 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács András (Király László Józsefné) | |||||
Budafoki Békák | Békási/Dűlői Kaszások | 2022. október 22. | 11:30 | 10 - 46 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Koncsag Csaba (Kővári Gyula) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | KKC Méntelek | 2022. október 22. | 11:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Könyves Teréz Ráhel (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Ricsilla Üstökösök | Zalakarosi Fókák | 2022. október 22. | 11:30 | 36 - 40 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Török Olivér (Silló Zsolt) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | Csata Manók | 2022. október 22. | 11:30 | 16 - 58 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Boros Dániel (Réger Zsolt Péter) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Soproni Tigrisek/A | 2022. október 22. | 11:30 | 87 - 25 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Horváth Ádám (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
DVTK Zemplén | Pásztó | 2022. október 22. | 11:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Béres Dávid, Kovács Zsolt (Drahos László) | |||||
Wildcats Rózsaszín | Cívis KK Jaguárok | 2022. október 22. | 11:30 | 13 - 95 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán (Szekeres Ferenc László) | |||||
FTSI József A. Iskola | Pityke KSE | 2022. október 22. | 11:30 | 8 - 92 | |
Játékvezetők: Varga Sára, Fehér Péter (Szabó László) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Lehel Kosársuli U11 | 2022. október 22. | 11:30 | 39 - 86 | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Winter Ilona) | |||||
KLKA Homoktövis | BLF Kenguruk | 2022. október 22. | 11:30 | 15 - 46 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Puskás Ágnes Réka (Kincs Károly) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | DVTK Akadémia/B | 2022. október 22. | 11:30 | 42 - 27 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán (Szécsi Balázs) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK TK Rakéták | 2022. október 22. | 11:40 | 22 - 56 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence (Kokas Sándor Zsolt) | |||||
Vasas Bolhák | BEAC Kisvizslák | 2022. október 22. | 11:45 | 51 - 42 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Tarr Emese Petra (László Zsolt Károly) | |||||
BasketBaja SE | Kecskeméti KA Párducok | 2022. október 22. | 12:00 | 38 - 40 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szipli Hanna (Kunvári József László) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/C | Kozármisleny SE/B | 2022. október 22. | 12:00 | 41 - 52 | |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Nagy Réka, Andrea (Märcz Péter) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | Szarvas GFE Gyakorló | 2022. október 22. | 12:00 | 20 - 61 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Rideg László (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2022. október 22. | 12:00 | 45 - 33 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szlávik Botond (Kovács Zoltán) | |||||
Újfehértói Sportklub | Zsákoló Zsiráfok/A | 2022. október 22. | 12:00 | 22 - 58 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) | |||||
CS Vest Activ Timisoara fiú | SZEDEÁK Ezüstrókák | 2022. október 22. | 12:00 | 56 - 46 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Fekete Mambák | 2022. október 22. | 12:00 | 19 - 107 | |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Terjéki András (Bernáth András) | |||||
Vásárhelyi Párducok | Rákóczifalvai Párducok | 2022. október 22. | 12:00 | 129 - 8 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
DKKA Vezérek | Alba Fehérvár Cápák | 2022. október 22. | 12:00 | 57 - 46 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Vasas Áldás Basket | Gödi SE Gödények | 2022. október 22. | 12:00 | 65 - 73 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett (Gyurkovics István János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | Kozármisleny SE/A | 2022. október 22. | 12:00 | 55 - 28 | |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/A | Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | 2022. október 22. | 12:00 | 108 - 28 | |
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Csepregi Ivett Virág (Villányi János) | |||||
PVSK NKA Leány/A | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2022. október 22. | 12:00 | 69 - 46 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Segec Andrea (Heiling Csaba) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2022. október 22. | 12:00 | 49 - 23 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Szatmári Roland (Farkas László) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. október 22. | 12:00 | 41 - 83 | Nagy Lajos Gimnázium |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Perák Denis (Őri László Mihály) | |||||
MAFC Grosics | Budapesti Honvéd/A | 2022. október 22. | 12:00 | 81 - 46 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kiss Bálint (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | BSC Lány | 2022. október 22. | 12:00 | 37 - 46 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Nagy Csenge (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Csípős Darazsak | Villámló Tigrisek/A | 2022. október 22. | 12:15 | 36 - 42 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Bognár Tibor) | |||||
DVTK Tiszaújváros | MEAFC Vidrák | 2022. október 22. | 12:30 | 30 - 58 | |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton (Sztrakovics István László) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | Marcali Szürkefarkasok/A | 2022. október 22. | 12:30 | 25 - 65 | |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Tolnai Gergő (Bőle László) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Darazsak | 2022. október 22. | 12:30 | 26 - 28 | |
Játékvezetők: Zsók Áron, Lipovszky Nóra (Domokos Lőrinc) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2022. október 22. | 12:30 | 98 - 23 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Burján Márk (Tolnai János) | |||||
CSS Sighet Sighetu Marmatiei | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. október 22. | 12:30 | 33 - 34 | |
Játékvezetők: Horányi András, Szilágyi Sámuel (Csizmadia Levente) | |||||
Malév Kobrák | Zuglói Sasok | 2022. október 22. | 12:45 | 41 - 33 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kovalcsik Emese Zsófia (Kincs Károly) | |||||
KWBC Körmend | Kanizsai Mókusok/A | 2022. október 22. | 12:45 | 42 - 34 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | TFSE | 2022. október 22. | 12:45 | 24 - 55 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Koncsag Csaba (Kővári Gyula) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2022. október 22. | 12:45 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Bende Zoltán (CSEH Gergely) | |||||
KKC Mátyás | Miklósi KékRókák KE | 2022. október 22. | 12:45 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács András (Király László Józsefné) | |||||
Kéksárga Okapik | BEAC Vizslák | 2022. október 22. | 12:45 | 7 - 105 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Boros Dániel (Réger Zsolt Péter) | |||||
AF-Velencei Vadkacsák | DKKA Tigrisek | 2022. október 22. | 12:45 | 46 - 40 | Gál Gyula Sportcsarnok |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Solymosi Tamás) | |||||
Kecskeméti KA Villámok | Kécskei Vidrák | 2022. október 22. | 12:45 | 105 - 4 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Könyves Teréz Ráhel (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Csata Garfield | Török Sasfiókák | 2022. október 22. | 13:00 | 51 - 38 | |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Tarr Emese Petra (László Zsolt Károly) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 leány | 2022. október 22. | 13:00 | 71 - 51 | |
Játékvezetők: Csontos Alex, Leutsch Liza (Parádi Péter) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Mezőberényi KK Vegyes | 2022. október 22. | 13:00 | 106 - 12 | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Winter Ilona) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | BasketBaja SE | 2022. október 22. | 13:15 | 32 - 45 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Velkey István (Kunvári József László) | |||||
Győri KC Koalák | Győri KC Vizslák | 2022. október 22. | 13:15 | 92 - 21 | |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Szlávik Bence (Kozák Tamás) | |||||
Vasas Akadémia U11 | MAFC Grosics | 2022. október 22. | 13:15 | 39 - 71 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Steiner Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Wildcats Feketék | 2022. október 22. | 13:15 | 29 - 38 | |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Lakatos István (Szekeres Ferenc László) | |||||
KVSE U11 | Pilots SE U11 | 2022. október 22. | 13:30 | 28 - 45 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács István, Agócs Gábor Mihály (Krékity Kornél) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Pilis Basket | 2022. október 22. | 13:30 | 11 - 80 | |
Játékvezetők: Magda János József, György Ferenc (Czéh Csaba Károly) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2022. október 22. | 13:30 | 46 - 56 | |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Nagy Réka, Andrea (Märcz Péter) | |||||
KASI/C | KASI/D | 2022. október 22. | 13:30 | 4 - 80 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Lipovszky Dóra (Villányi János) | |||||
MVM-OSE Simbák | Csípős Darazsak | 2022. október 22. | 13:30 | 39 - 44 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás (Bognár Tibor) | |||||
Soproni SI Deákos Bivalyok | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2022. október 22. | 14:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Dávid Viktória Katalin (CSEH Gergely) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2022. október 22. | 14:00 | 65 - 9 | |
Játékvezetők: Török Béla, Koncz Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Zuglói Sasok | KLKS Dunaalmás | 2022. október 22. | 14:00 | 73 - 12 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kovalcsik Emese Zsófia (Kincs Károly) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Kéksárga Okapik | 2022. október 22. | 14:00 | 100 - 5 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vasas Amazonok | Csata Garfield | 2022. október 22. | 14:15 | 41 - 35 | |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Korpás Máté (László Zsolt Károly) | |||||
Kecskeméti KA Párducok | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2022. október 22. | 14:30 | 53 - 31 | |
Játékvezetők: Velkey István, Szipli Hanna (Kunvári József László) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | KASI/A | 2022. október 22. | 14:30 | 72 - 56 | |
Játékvezetők: Mándity Mirna, Leutsch Liza (Parádi Péter) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Vasas Akadémia U11 | 2022. október 22. | 14:30 | 66 - 55 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Steiner Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Wildcats Feketék | Wildcats Narancs | 2022. október 22. | 14:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Lakatos István (Szekeres Ferenc László) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Győri KC Koalák | 2022. október 22. | 14:30 | 22 - 111 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Rudasits Ákos (Kozák Tamás) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | GYKSE Szekszárd/B | 2022. október 22. | 15:00 | 27 - 63 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Lipovszky Dóra (Villányi János) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | KVSE U11 | 2022. október 22. | 15:00 | 26 - 36 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Takács István, Miklósi László (Krékity Kornél) | |||||
Százhalombattai KSE | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2022. október 22. | 15:00 | 68 - 38 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Magda János József (Czéh Csaba Károly) | |||||
BEAC Vizslák | Kőbányai Darázslányok | 2022. október 22. | 15:15 | 48 - 47 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Ziccer Pumák | Malév Kobrák | 2022. október 22. | 15:15 | 6 - 68 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Bíró Brigitta (Kincs Károly) | |||||
TFSE | Zuglói Sasok Herman | 2022. október 22. | 15:15 | 35 - 44 | |
Játékvezetők: Török Béla, Koncz Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Soproni SI Deákos Bivalyok | 2022. október 22. | 15:15 | 11 - 36 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Dávid Viktória Katalin (CSEH Gergely) | |||||
Török Sasfiókák | Vasas Amazonok | 2022. október 22. | 15:30 | 29 - 66 | |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Korpás Máté (László Zsolt Károly) | |||||
Wildcats Narancs | Cívis Efrém Kenguruk | 2022. október 22. | 15:45 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán (Szekeres Ferenc László) | |||||
Győri KC Vizslák | GÖNYŰI HARCSÁK | 2022. október 22. | 15:45 | 39 - 26 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Szlávik Bence (Kozák Tamás) | |||||
Budafoki Bolhák | Ziccer Bocsok | 2022. október 22. | 16:00 | 41 - 33 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Földesi Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
NKA Pécs u11 leány | NKA Pécs u11 fiú | 2022. október 22. | 16:00 | 48 - 72 | |
Játékvezetők: Mándity Mirna, Csontos Alex (Parádi Péter) | |||||
KASI/C | Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2022. október 22. | 16:30 | 22 - 49 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
Pilis Basket | Százhalombattai KSE | 2022. október 22. | 16:30 | 89 - 35 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, György Ferenc (Czéh Csaba Károly) | |||||
Pilots SE U11 | ICT Pilots Farkasrét | 2022. október 22. | 16:30 | 48 - 24 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Miklósi László (Krékity Kornél) | |||||
KLKS Dunaalmás | Ziccer Pumák | 2022. október 22. | 16:30 | 23 - 16 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Bíró Brigitta (Kincs Károly) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Budafoki Bolhák | 2022. október 22. | 17:15 | 50 - 26 | |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Földesi Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Ziccer Bocsok | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2022. október 22. | 18:30 | 39 - 45 | |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Földesi Boglárka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Mezőberényi KK Leány | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2022. október 25. | 15:00 | 26 - 49 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor (Balogh László György) | |||||
Szolnoki Pindúrok | Mezőberényi KK Leány | 2022. október 25. | 16:30 | 30 - 40 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Rideg László (Balogh László György) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Szolnoki Pindúrok | 2022. október 25. | 18:00 | 76 - 27 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Rideg László (Balogh László György) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Ricsilla Rakéta | 2022. október 29. | 09:00 | 45 - 57 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Fülöp András, Németh László (Kiss István) | |||||
Viadukt SE | BSC Fiú | 2022. október 29. | 09:00 | 7 - 129 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Beniczky Márton (Mihály Gyula) | |||||
Hévíz SK | Zalaegerszegi KTE | 2022. október 29. | 10:15 | 23 - 49 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Fülöp András, Németh László (Kiss István) | |||||
BL Basket | Viadukt SE | 2022. október 29. | 10:30 | 58 - 16 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Beniczky Márton (Mihály Gyula) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Hévíz SK | 2022. október 29. | 11:30 | 61 - 34 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Fülöp András, Németh László (Kiss István) | |||||
BSC Fiú | BL Basket | 2022. október 29. | 12:00 | 99 - 28 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Balogh Csaba (Mihály Gyula) | |||||
Ricsilla Rakéta | Zalaegerszegi KTE | 2022. október 29. | 12:45 | 64 - 30 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Fülöp András, Németh László (Kiss István) |
Fót SE | BDSEbasket U11 | 2022. november 5. | 09:00 | 0 - 20 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Kálnai Baldvin, Nagy Csenge (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Cívis KK Tigrisek | Dife KK | 2022. november 5. | 09:00 | 60 - 48 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Mezei Dóra (Szekeres Ferenc László) | |||||
Dife KK | KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | 2022. november 5. | 10:15 | 23 - 89 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Mezei Dóra (Szekeres Ferenc László) | |||||
Gödi SE Kiscicák | Monor SE/B | 2022. november 5. | 10:30 | 30 - 19 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Kálnai Baldvin, Nagy Csenge (Agócs Gábor Mihály) | |||||
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | Cívis KK Tigrisek | 2022. november 5. | 11:30 | 54 - 31 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Mezei Dóra (Szekeres Ferenc László) | |||||
Fót SE | Monor SE/B | 2022. november 5. | 12:00 | 0 - 20 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Beniczky Márton (Agócs Gábor Mihály) | |||||
BDSEbasket U11 | Gödi SE Kiscicák | 2022. november 5. | 13:30 | 59 - 14 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Beniczky Márton (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Dunaharaszti MTK/A | ICT Pilots | 2022. november 6. | 09:00 | 38 - 56 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Kálnai Baldvin, György Ferenc (Solymosi Tamás) | |||||
BKG-Veresegyház | Dunaharaszti MTK/A | 2022. november 6. | 10:30 | 31 - 66 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Kálnai Baldvin, György Ferenc (Solymosi Tamás) | |||||
ICT Pilots | BKG-Veresegyház | 2022. november 6. | 12:00 | 78 - 29 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Balogh Csaba (Solymosi Tamás) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | GYKSE Szekszárd/B | 2022. november 14. | 16:30 | 11 - 73 | |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Lipovszky Dóra (Villányi János) | |||||
DVTK Miskolc/C | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2022. november 17. | 15:30 | 26 - 95 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor (Szécsi Balázs) | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Miskolc/C | 2022. november 17. | 16:45 | 77 - 11 | |
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László (Szécsi Balázs) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | DVTK Tiszaújváros | 2022. november 17. | 18:00 | 28 - 32 | |
Játékvezetők: Domán István, Dr. Ormay Gábor (Szécsi Balázs) | |||||
Vasas Akadémia U11 | Békási/Dűlői Kaszások | 2022. november 19. | 08:00 | 64 - 41 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Tóth Olivér (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Török Sasfiókák | BEAC Vizslák | 2022. november 19. | 08:30 | 65 - 35 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Földesi Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MEAFC Vidrák | MEAFC Basket Bulls U11 | 2022. november 19. | 08:30 | 63 - 41 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Kovács Zsolt (Sztrakovics István László) | |||||
Malév Kobrák | Ziccer Bocsok | 2022. november 19. | 08:30 | 50 - 30 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szabó István, Koncz Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | KWBC Körmend | 2022. november 19. | 09:00 | 89 - 25 | |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) | |||||
DKKA Ugrómókusok | DKKA Darazsak | 2022. november 19. | 09:00 | 58 - 38 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Poór Tamás (Birkás Károly) | |||||
Monor SE/B | Gyáli Apródok | 2022. november 19. | 09:00 | 25 - 36 | |
Játékvezetők: Magda János József, Kálnai Baldvin (Konta Gyula) | |||||
Gödöllői Sport Klub | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2022. november 19. | 09:00 | 77 - 19 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Ábrahám Soma (Solymosi Tamás) | |||||
Hunyadis Darazsak | Szúrós Darazsak | 2022. november 19. | 09:00 | 63 - 7 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Novák Marcell (Kozák Tamás) | |||||
Soproni Tigrisek/A | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2022. november 19. | 09:00 | 54 - 45 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
KKC Mátyás | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2022. november 19. | 09:00 | 55 - 36 | |
Játékvezetők: Velkey István, Kocsis Attila (Király László Józsefné) | |||||
NKA Pécs u11 leány | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2022. november 19. | 09:00 | 58 - 49 | |
Játékvezetők: Kovács Kincső, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2022. november 19. | 09:00 | 63 - 17 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Suhajda Levente Ákos (Tolnai János) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Zalakarosi Fókák | 2022. november 19. | 09:00 | 71 - 10 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Benedek Zoltán) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Békési Kisgladiátorok | 2022. november 19. | 09:00 | 53 - 23 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
Vásárhelyi Párducok | Mezőberényi KK Vegyes | 2022. november 19. | 09:00 | 65 - 23 | |
Játékvezetők: Boros Eszter, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | Vásárhelyi Palánták | 2022. november 19. | 09:00 | 35 - 39 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
Szegedi Vadmacskák | SZEDEÁK Dózsa | 2022. november 19. | 09:00 | 26 - 44 | |
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Rákóczifalvai Párducok | Szecska Szöcskék | 2022. november 19. | 09:00 | 18 - 26 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Terjéki András (Balogh László György) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Zemplén | 2022. november 19. | 09:00 | 31 - 35 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Marton Péter, Petró Szilvia Erika (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
CEKK | Kecskeméti KA Villámok | 2022. november 19. | 09:00 | 14 - 101 | |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Sinka-Pálinkás Szonja (Szabó László) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2022. november 19. | 09:00 | 48 - 49 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
KLKA Károlyi | Újpest-MT/C | 2022. november 19. | 09:00 | 22 - 54 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő (Kincs Károly) | |||||
Kőbányai Darazsak | Vasas Akadémia U11 | 2022. november 19. | 09:15 | 40 - 67 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Tóth Olivér (Szlota Tibor Csaba) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Wildcats Feketék | 2022. november 19. | 09:30 | 57 - 28 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
Cívis KK Jaguárok | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2022. november 19. | 09:30 | 51 - 63 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán (Balogh Balázs Bence) | |||||
KLKA Homoktövis | Malév Kobrák | 2022. november 19. | 09:45 | 17 - 54 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szabó István, Koncz Ádám (Kővári Gyula) | |||||
DVTK Akadémia/A | MEAFC Vidrák | 2022. november 19. | 09:45 | 41 - 57 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Kovács Zsolt (Sztrakovics István László) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Török Sasfiókák | 2022. november 19. | 09:45 | 61 - 43 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Földesi Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Feketés Darazsak | 2022. november 19. | 10:00 | 58 - 24 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Vezérek | 2022. november 19. | 10:00 | 77 - 64 | |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Csepregi Ivett Virág (Villányi János) | |||||
Beszterce KK | Pásztó | 2022. november 19. | 10:00 | 28 - 44 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Deák Csaba) | |||||
DKKA Darazsak | Ajka | 2022. november 19. | 10:15 | 37 - 50 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Szőcs Péter (Birkás Károly) | |||||
Hévíz SK | Ricsilla Üstökösök | 2022. november 19. | 10:15 | 49 - 42 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Benedek Zoltán) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | Salgótarjáni KI | 2022. november 19. | 10:15 | 5 - 101 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Dr. Ormay Gábor (Tolnai János) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | DVTK Akadémia/B | 2022. november 19. | 10:15 | 27 - 36 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Marton Péter, Petró Szilvia Erika (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Csípős Darazsak | Soproni Tigrisek/A | 2022. november 19. | 10:15 | 38 - 52 | |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Wischy Péter (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Lackneros Darazsak | MVM-OSE Mór U11/B | 2022. november 19. | 10:15 | 42 - 33 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Herczeg Ágoston (Kozák Tamás) | |||||
Újpest-MT/C | BLF Pandák | 2022. november 19. | 10:15 | 49 - 15 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő (Kincs Károly) | |||||
Kécskei Vidrák | KKC Mátyás | 2022. november 19. | 10:15 | 30 - 87 | |
Játékvezetők: Velkey István, Szipli Hanna (Király László Józsefné) | |||||
FTSI József A. Iskola | CEKK | 2022. november 19. | 10:15 | 24 - 43 | |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Pettner Hanna (Szabó László) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Tapolcai Szöcskék | 2022. november 19. | 10:20 | 37 - 57 | |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. november 19. | 10:30 | 64 - 25 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | SZEDEÁK Karolina | 2022. november 19. | 10:30 | 67 - 6 | |
Játékvezetők: Gedra János, dr. Márok Soma (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Szolnoki Párducok | 2022. november 19. | 10:30 | 24 - 66 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Boros Eszter (Farkas Zoltán) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/A | NKA Pécs u11 leány | 2022. november 19. | 10:30 | 69 - 51 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Kovács Kincső (Kollár Tamás) | |||||
Békási/Dűlői Kaszások | Kőbányai Darazsak | 2022. november 19. | 10:30 | 51 - 54 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Hőgerl Bence (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Szecska Szöcskék | Szentesi KK | 2022. november 19. | 10:30 | 54 - 33 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
BL Basket | Gödöllői Sport Klub | 2022. november 19. | 10:30 | 51 - 40 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Ábrahám Soma (Solymosi Tamás) | |||||
CKE U11 | Monor SE/B | 2022. november 19. | 10:30 | 39 - 24 | |
Játékvezetők: Magda János József, Kálnai Baldvin (Konta Gyula) | |||||
Vásárhelyi Palánták | ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2022. november 19. | 10:30 | 29 - 15 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Balog Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Lehel Kosársuli U11 | 2022. november 19. | 10:30 | 21 - 71 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
CSS Sighet Sighetu Marmatiei | Cívis KK Jaguárok | 2022. november 19. | 10:45 | 38 - 49 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán (Balogh Balázs Bence) | |||||
Wildcats Feketék | Cívis KK Macskatigrisek | 2022. november 19. | 10:45 | 38 - 61 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
MEAFC Basket Bulls U11 | DVTK Akadémia/A | 2022. november 19. | 11:00 | 37 - 67 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Kovács Zsolt (Sztrakovics István László) | |||||
BEAC Vizslák | Kőbányai Darázslányok | 2022. november 19. | 11:00 | 52 - 73 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Földesi Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Ziccer Bocsok | KLKA Homoktövis | 2022. november 19. | 11:00 | 48 - 22 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Szabó István (Kővári Gyula) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | GÖNYŰI HARCSÁK | 2022. november 19. | 11:15 | 21 - 25 | |
Játékvezetők: Bende Réka, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
DVTK Encs | Beszterce KK | 2022. november 19. | 11:15 | 41 - 52 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Deák Csaba) | |||||
DKKA Vezérek | Alba Fehérvár Cápák | 2022. november 19. | 11:15 | 46 - 42 | |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Haag Panna (Villányi János) | |||||
Kecskeméti KA Villámok | FTSI József A. Iskola | 2022. november 19. | 11:30 | 109 - 18 | |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Sinka-Pálinkás Szonja (Szabó László) | |||||
Ajka | DKKA Ugrómókusok | 2022. november 19. | 11:30 | 48 - 71 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Birkás Károly) | |||||
Zalakarosi Fókák | Ricsilla Üstökösök | 2022. november 19. | 11:30 | 31 - 53 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Benedek Zoltán) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | Csípős Darazsak | 2022. november 19. | 11:30 | 45 - 40 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Szúrós Darazsak | Lackneros Darazsak | 2022. november 19. | 11:30 | 28 - 52 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Novák Marcell (Kozák Tamás) | |||||
Salgótarjáni KI | MEAFC Kossuth U11 | 2022. november 19. | 11:30 | 59 - 8 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Suhajda Levente Ákos (Tolnai János) | |||||
BLF Bolhák | KLKA Károlyi | 2022. november 19. | 11:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Koncz Levente, Kovalcsik Emese Zsófia (Kincs Károly) | |||||
DVTK Zemplén | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2022. november 19. | 11:30 | 34 - 27 | DVTK Aréna |
Játékvezetők: Marton Péter, Petró Szilvia Erika (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | Kécskei Vidrák | 2022. november 19. | 11:30 | 83 - 20 | |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Szipli Hanna (Király László Józsefné) | |||||
KWBC Körmend | Zalaegerszegi KTE | 2022. november 19. | 11:40 | 40 - 28 | |
Játékvezetők: Németh Sándor, Kiss Benedek (Szalai Zsolt) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | NYKK Eötvös U11 | 2022. november 19. | 12:00 | 36 - 46 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Mezőberényi KK Leány | 2022. november 19. | 12:00 | 86 - 54 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
Gyáli Apródok | CKE U11 | 2022. november 19. | 12:00 | 35 - 48 | |
Játékvezetők: Magda János József, Kálnai Baldvin (Konta Gyula) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2022. november 19. | 12:00 | 75 - 60 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Molnár Péter Zoltán (Balogh Balázs Bence) | |||||
Szolnoki Párducok | Vásárhelyi Párducok | 2022. november 19. | 12:00 | 34 - 70 | |
Játékvezetők: Boros Eszter, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Vasas Amazonok | 2022. november 19. | 12:00 | 44 - 58 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Hőgerl Bence (Szlota Tibor Csaba) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szegedi Vadmacskák | 2022. november 19. | 12:00 | 20 - 56 | |
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Cívis KK TK Rakéták | 2022. november 19. | 12:00 | 22 - 73 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
Szentesi KK | Rákóczifalvai Párducok | 2022. november 19. | 12:00 | 32 - 65 | |
Játékvezetők: Terjéki András, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | SZEDEÁK Tigrisek | 2022. november 19. | 12:00 | 14 - 50 | |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Balog Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2022. november 19. | 12:00 | 44 - 77 | |
Játékvezetők: Kovács Kincső, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | BL Basket | 2022. november 19. | 12:00 | 13 - 63 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Ábrahám Soma (Solymosi Tamás) | |||||
MAFC Csiki | PaSa Csillagai | 2022. november 19. | 12:15 | 34 - 27 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Koncsag Csaba (Kővári Gyula) | |||||
Zuglói Sasok | Vasas Akadémia U10 | 2022. november 19. | 12:15 | 40 - 37 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Bíró Brigitta (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2022. november 19. | 12:30 | 36 - 76 | |
Játékvezetők: Haag Panna, Csepregi Ivett Virág (Villányi János) | |||||
Feketés Darazsak | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2022. november 19. | 12:30 | 50 - 37 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Vidovits András József (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Pásztó | DVTK Encs | 2022. november 19. | 12:30 | 98 - 13 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Deák Csaba) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Hévíz SK | 2022. november 19. | 12:45 | 62 - 28 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János (Benedek Zoltán) | |||||
Hunyadis Darazsak | MVM-OSE Mór U11/B | 2022. november 19. | 12:45 | 37 - 28 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Novák Marcell (Kozák Tamás) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Győri KC Koalák | 2022. november 19. | 12:45 | 20 - 87 | |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Söveges Tamás (Szabadvári János László) | |||||
BLF Pandák | BLF Bolhák | 2022. november 19. | 12:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Koncz Levente, Kovalcsik Emese Zsófia (Kincs Károly) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/B | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2022. november 19. | 12:45 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Burján Bianka, Bibok Liza (Bogárdi János) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Tapolcai Szöcskék | 2022. november 19. | 13:00 | 88 - 18 | |
Játékvezetők: Németh Sándor, Kiss Benedek (Szalai Zsolt) | |||||
Újpest-MT/A | Kéksárga Zsiráfok | 2022. november 19. | 13:15 | 32 - 60 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Németvölgyi Bocsok | MAFC Csiki | 2022. november 19. | 13:30 | 26 - 43 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Koncsag Csaba (Kővári Gyula) | |||||
MAFC Farkasrét | Zuglói Sasok | 2022. november 19. | 13:30 | 50 - 32 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Bíró Brigitta (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | BDSEbasket U11 | 2022. november 19. | 13:30 | 12 - 103 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László (Belák Zoltán) | |||||
Dunaharaszti MTK/B | BSC Bálint Márton | 2022. november 19. | 13:30 | 7 - 130 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szundy Gábor (Krékity Kornél) | |||||
KKC Méntelek | Nagykőrösi Sólymok U11/B | 2022. november 19. | 14:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Bibok Liza (Bogárdi János) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2022. november 19. | 14:00 | 20 - 50 | |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Dávid Viktória Katalin (Szabadvári János László) | |||||
Szolnoki Pindúrok | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2022. november 19. | 14:00 | 31 - 33 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Rideg László (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Harcos Darazsak | 2022. november 19. | 14:00 | 50 - 29 | |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Bende Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
KLKS Dunaalmás | KLKS Szomód | 2022. november 19. | 14:00 | 14 - 64 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
Vasas Amazonok | Újpest-MT/A | 2022. november 19. | 14:30 | 81 - 35 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
PaSa Csillagai | Németvölgyi Bocsok | 2022. november 19. | 14:45 | 38 - 19 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Koncsag Csaba (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Akadémia U10 | MAFC Farkasrét | 2022. november 19. | 14:45 | 21 - 49 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Koncz Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Monor SE/A | Radobasket Oroszlánok | 2022. november 19. | 15:00 | 29 - 43 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Ábrahám Soma (Krékity Kornél) | |||||
KVSE U11 | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2022. november 19. | 15:00 | 84 - 27 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László (Belák Zoltán) | |||||
Győri KC Koalák | Soproni Tigrisek Kőszeg | 2022. november 19. | 15:15 | 126 - 9 | |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Dávid Viktória Katalin (Szabadvári János László) | |||||
Vadmacskák | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2022. november 19. | 15:15 | 50 - 42 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Vass Dávid Áron (Kozák Tamás) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | KKC Méntelek | 2022. november 19. | 15:15 | 81 - 21 | |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Bibok Liza (Bogárdi János) | |||||
Kaszás Mini | KLKS Dunaalmás | 2022. november 19. | 15:15 | 68 - 10 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Szarvas GFE Gyakorló | 2022. november 19. | 15:30 | 28 - 89 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Rideg László (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
KLKS Benkő | Budapesti Honvéd Bakáts | 2022. november 19. | 16:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Török Béla, Renkecz Máté Gergő (Kővári Gyula) | |||||
BEAC Kisvizslák | Kéksárga Okapik | 2022. november 19. | 16:00 | 18 - 39 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Koncz Ádám (Réger Zsolt Péter) | |||||
TFSE | Újpest-MT/B | 2022. november 19. | 16:00 | 70 - 38 | |
Játékvezetők: Tahin András, Steiner Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BDSEbasket U11 | KVSE U11 | 2022. november 19. | 16:30 | 82 - 16 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László (Belák Zoltán) | |||||
KLKS Szomód | Kaszás Mini | 2022. november 19. | 16:30 | 37 - 50 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
Harcos Darazsak | Vadmacskák | 2022. november 19. | 16:30 | 24 - 52 | |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Bende Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
Dunaharaszti MTK/B | Monor SE/A | 2022. november 19. | 16:30 | 21 - 65 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szundy Gábor (Krékity Kornél) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Szolnoki Pindúrok | 2022. november 19. | 17:00 | 90 - 21 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Vasas Bolhák | BEAC Kisvizslák | 2022. november 19. | 17:15 | 32 - 21 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Korpás Máté (Réger Zsolt Péter) | |||||
BLF Kenguruk | TFSE | 2022. november 19. | 17:15 | 43 - 48 | |
Játékvezetők: Tahin András, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
KLKA Angoltagozatos | KLKS Benkő | 2022. november 19. | 17:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Török Béla, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
BSC Bálint Márton | Radobasket Oroszlánok | 2022. november 19. | 18:00 | 110 - 28 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Szundy Gábor (Krékity Kornél) | |||||
Budapesti Honvéd Bakáts | KLKA Angoltagozatos | 2022. november 19. | 18:30 | 34 - 45 | |
Játékvezetők: Török Béla, Renkecz Máté Gergő (Kővári Gyula) | |||||
Újpest-MT/B | BLF Kenguruk | 2022. november 19. | 18:30 | 28 - 73 | |
Játékvezetők: Tahin András, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kéksárga Okapik | Vasas Bolhák | 2022. november 19. | 18:30 | 28 - 26 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Korpás Máté (Réger Zsolt Péter) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Csata Garfield | 2022. november 20. | 08:00 | 49 - 53 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Törekvés Törpillák | Kaszás Mini Girls | 2022. november 20. | 08:30 | 32 - 22 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Ürögi Zsolt (László Zsolt Károly) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | Zsákoló Zsiráfok/A | 2022. november 20. | 09:00 | 30 - 42 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Oroszvári Tamás (KONCZ JÁNOS) | |||||
ICT Pilots | Százhalombattai KSE | 2022. november 20. | 09:00 | 63 - 27 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Kálnai Baldvin (Czéh Csaba Károly) | |||||
Győri KC Vizslák | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2022. november 20. | 09:00 | 52 - 17 | |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Vidovits András József (Dokmanovic Milivoj) | |||||
Csepel - Bontó | KLKA Szigeti | 2022. november 20. | 09:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Pityke KSE | 2022. november 20. | 09:00 | 29 - 74 | |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Kovács András (Király Evelin) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | GYKSE Szekszárd/A | 2022. november 20. | 09:00 | 70 - 41 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Barics Bálint (Téczely Tamás) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | PVSK NKA Fiú | 2022. november 20. | 09:00 | 21 - 138 | |
Játékvezetők: Lenger Levente, Segec Andrea (Märcz Péter) | |||||
Szegedi Mókusok | Szeged Karolina | 2022. november 20. | 09:00 | 20 - 37 | |
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Bende Réka (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Viadukt SE | Gödi SE Kiscicák | 2022. november 20. | 09:00 | 30 - 44 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Varga Tamás (Belák Zoltán) | |||||
PVSK NKA Leány/A | Kozármisleny SE/A | 2022. november 20. | 09:00 | 47 - 35 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna (Csatlós László) | |||||
SLÁGER KKSE/A | SLÁGER KKSE/B | 2022. november 20. | 09:00 | 24 - 32 | |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Gulyás Márton (Bene Szilárd Csaba) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/C | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2022. november 20. | 09:00 | 83 - 44 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter) | |||||
Pátyi SE | BSC Lány | 2022. november 20. | 09:00 | 30 - 81 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Ábrahám Soma (Dr. Kovács András) | |||||
Kozármisleny SE/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2022. november 20. | 09:00 | 35 - 57 | Mohács Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csontos Alex, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Ricsilla Rakéta | 2022. november 20. | 09:00 | 83 - 37 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Török Olivér (Silló Zsolt) | |||||
Budafoki Békák | Zuglói Sasok Herman | 2022. november 20. | 09:15 | 26 - 64 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Fekete Mambák | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2022. november 20. | 09:30 | 55 - 40 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó (Farkas János) | |||||
Pákozdi Kócsagok | DKKA Párducok | 2022. november 20. | 09:30 | 65 - 41 | |
Játékvezetők: Koller István, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) | |||||
Kaszás Mini Girls | Kőbányai Kisdarázslányok | 2022. november 20. | 09:45 | 17 - 29 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Ürögi Zsolt (László Zsolt Károly) | |||||
MVM-OSE Simbák | TSE Basket U11 | 2022. november 20. | 10:00 | 68 - 61 | |
Játékvezetők: Burai Róbert, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Villámló Tigrisek/A | 2022. november 20. | 10:00 | 85 - 13 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Söveges Tamás (Kozák Tamás) | |||||
Dife KK | Wildcats Narancs | 2022. november 20. | 10:00 | 58 - 18 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Párducok | 2022. november 20. | 10:00 | 54 - 49 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lengyel Dorka (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Soproni SI Deákos Bivalyok | 2022. november 20. | 10:15 | 26 - 45 | |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Bende Zoltán (Dokmanovic Milivoj) | |||||
BasketBaja SE | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2022. november 20. | 10:15 | 81 - 33 | |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kocsis Attila (Király Evelin) | |||||
Józsefvárosi KC | Csepel - Bontó | 2022. november 20. | 10:15 | 17 - 65 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szegedi Mókusok | 2022. november 20. | 10:15 | 46 - 31 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Bende Réka (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
TSK-Magiszter | NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2022. november 20. | 10:15 | 4 - 82 | |
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Varga Bence (KONCZ JÁNOS) | |||||
Szerencs VSE | SLÁGER KKSE/A | 2022. november 20. | 10:15 | 29 - 22 | |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Burján Márk (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Körmendi Törpördögök/A | 2022. november 20. | 10:15 | 105 - 66 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Török Olivér (Silló Zsolt) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | 2022. november 20. | 10:30 | 79 - 27 | |
Játékvezetők: Lenger Levente, Segec Andrea (Märcz Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/C | Kozármisleny SE/B | 2022. november 20. | 10:30 | 44 - 53 | Mohács Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csontos Alex, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | KASI/A | 2022. november 20. | 10:30 | 37 - 62 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Barics Bálint (Téczely Tamás) | |||||
KASI/C | NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2022. november 20. | 10:30 | 20 - 67 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter) | |||||
Dunaharaszti MTK/A | Pátyi SE | 2022. november 20. | 10:30 | 42 - 35 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Balogh Csaba (Dr. Kovács András) | |||||
Csata Garfield | Budafoki Békák | 2022. november 20. | 10:30 | 63 - 25 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Viadukt SE | 2022. november 20. | 10:30 | 37 - 26 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Belák Zoltán) | |||||
Gyakorlós Törpék | PVSK NKA Leány/A | 2022. november 20. | 10:30 | 54 - 47 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna (Csatlós László) | |||||
Százhalombattai KSE | Vasas Áldás Basket | 2022. november 20. | 10:30 | 26 - 85 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Kálnai Baldvin (Czéh Csaba Károly) | |||||
DKKA Párducok | Várpalota Gepárdok | 2022. november 20. | 10:45 | 64 - 30 | |
Játékvezetők: Poór Tamás, KOCSIS JÓZSEF (Szabó Bakos András László) | |||||
KKC Hetény | FTSI Constantinum | 2022. november 20. | 11:00 | 69 - 30 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Kovács Máté László (Budai Csaba) | |||||
Vásárhelyi Oroszlánok | Fekete Mambák | 2022. november 20. | 11:00 | 40 - 64 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Rideg László (Farkas János) | |||||
BEAC Teleki | Törekvés Törpillák | 2022. november 20. | 11:00 | 18 - 41 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Ürögi Zsolt (László Zsolt Károly) | |||||
Szorgos Darazsak | Soproni SI Bivalyok | 2022. november 20. | 11:15 | 31 - 86 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter (Kozák Tamás) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Wildcats Rózsaszín | 2022. november 20. | 11:15 | 59 - 11 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bács Csaba, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA Amazonok | 2022. november 20. | 11:15 | 42 - 46 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Romhányi Mária (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | MVM-OSE Simbák | 2022. november 20. | 11:15 | 44 - 68 | |
Játékvezetők: Burai Róbert, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Soproni SI Deákos Bivalyok | Győri KC Vizslák | 2022. november 20. | 11:30 | 51 - 40 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Vidovits András József (Dokmanovic Milivoj) | |||||
Szeged Karolina | Szegedi Tabán Szellemek | 2022. november 20. | 11:30 | 32 - 44 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Ricsilla Rakéta | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. november 20. | 11:30 | 28 - 70 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Török Olivér (Silló Zsolt) | |||||
SLÁGER KKSE/B | Szerencs VSE | 2022. november 20. | 11:30 | 25 - 32 | |
Játékvezetők: Gulyás Márton, Burján Márk (Bene Szilárd Csaba) | |||||
KLKA Szigeti | Józsefvárosi KC | 2022. november 20. | 11:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Pityke KSE | BasketBaja SE | 2022. november 20. | 11:30 | 46 - 80 | |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács András (Király Evelin) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | TSK-Magiszter | 2022. november 20. | 11:30 | 64 - 7 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán (KONCZ JÁNOS) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 fiú | 2022. november 20. | 12:00 | 55 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Barics Bálint (Téczely Tamás) | |||||
PVSK NKA Fiú | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2022. november 20. | 12:00 | 87 - 28 | |
Játékvezetők: Lenger Levente, Segec Andrea (Märcz Péter) | |||||
BSC Lány | Dunaharaszti MTK/A | 2022. november 20. | 12:00 | 48 - 44 | |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Ábrahám Soma (Dr. Kovács András) | |||||
Várpalota Gepárdok | Pákozdi Kócsagok | 2022. november 20. | 12:00 | 33 - 66 | |
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) | |||||
Vasas Áldás Basket | ICT Pilots | 2022. november 20. | 12:00 | 99 - 25 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter (Czéh Csaba Károly) | |||||
Gödi SE Kiscicák | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2022. november 20. | 12:00 | 19 - 27 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Varga Tamás, Krisztián-Világos Tünde (Belák Zoltán) | |||||
MAFC Grosics | Budapesti Honvéd/A | 2022. november 20. | 12:00 | 88 - 55 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | NKA Pécs Kenguru leány/C | 2022. november 20. | 12:00 | 80 - 38 | Mohács Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csontos Alex, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | KASI/C | 2022. november 20. | 12:00 | 66 - 29 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter) | |||||
Kozármisleny SE/A | Gyakorlós Törpék | 2022. november 20. | 12:00 | 46 - 43 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna (Csatlós László) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | KKC Hetény | 2022. november 20. | 12:15 | 10 - 103 | |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Fehér Péter (Budai Csaba) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | BEAC Teleki | 2022. november 20. | 12:15 | 37 - 41 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Juhász Ádám, Boros Dániel (László Zsolt Károly) | |||||
Dife KK | Cívis Efrém Kenguruk | 2022. november 20. | 12:30 | 30 - 101 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Szorgos Darazsak | 2022. november 20. | 12:30 | 39 - 52 | |
Játékvezetők: Wischy Péter, Horváth Márk (Kozák Tamás) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Vásárhelyi Oroszlánok | 2022. november 20. | 12:30 | 54 - 53 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Rideg László (Farkas János) | |||||
Kecskeméti KA Párducok | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2022. november 20. | 12:30 | 56 - 42 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Lengyel Dorka (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
TSE Basket U11 | MVM-OSE MÓR U11 | 2022. november 20. | 12:30 | 68 - 40 | |
Játékvezetők: Burai Róbert, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
BUDAFOKI KisBolhák | SZPA-HSE U11 | 2022. november 20. | 12:45 | 19 - 57 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kara Zsombor (Kővári Gyula) | |||||
Zsákoló Zsiráfok/A | NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2022. november 20. | 12:45 | 40 - 32 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán (KONCZ JÁNOS) | |||||
Szolnoki Kobrák | CS Vest Activ Timisoara fiú | 2022. november 20. | 13:00 | 56 - 43 | |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Kovács Karina Erzsébet (Szabó László) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | DKKA Tigrisek | 2022. november 20. | 13:00 | 15 - 51 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
Római Kaszások | MAFC Grosics | 2022. november 20. | 13:15 | 44 - 62 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | Pilis Basket | 2022. november 20. | 13:30 | 59 - 37 | |
Játékvezetők: Takács István, Sersovszky Gergely Péter (Gyurkovics István János) | |||||
FTSI Constantinum | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2022. november 20. | 13:30 | 54 - 14 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Fehér Péter (Budai Csaba) | |||||
BKG-Veresegyház | BSC Fiú | 2022. november 20. | 13:30 | 15 - 86 | |
Játékvezetők: Balogh Csaba, Kiss Tamás Sándor (Farkas László) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Fót SE | 2022. november 20. | 13:30 | 2 - 0 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Varga Tamás (Mihály Gyula) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | KASI/D | 2022. november 20. | 13:30 | 33 - 53 | |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter) | |||||
MTK Budapest | Csata Manók | 2022. november 20. | 13:30 | 25 - 80 | |
Játékvezetők: Juhász Ádám, Boros Dániel (László Zsolt Károly) | |||||
AF-Velencei Vadkacsák | Marcali Szürkefarkasok/A | 2022. november 20. | 13:45 | 40 - 66 | |
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Birkás Károly) | |||||
Wildcats Rózsaszín | Wildcats Narancs | 2022. november 20. | 13:45 | 33 - 31 | Derecske Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Ziccer Pumák | BUDAFOKI KisBolhák | 2022. november 20. | 14:00 | 17 - 60 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Cívis KK Tigrisek | KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | 2022. november 20. | 14:00 | 38 - 54 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Tóth Viktor (Bernáth András) | |||||
DKKA Tigrisek | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2022. november 20. | 14:15 | 37 - 29 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Római Kaszások | 2022. november 20. | 14:30 | 58 - 38 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
CS Vest Activ Timisoara fiú | SZEDEÁK Ezüstrókák | 2022. november 20. | 14:30 | 42 - 46 | |
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Kovács Karina Erzsébet (Szabó László) | |||||
FTSI Platán Iskola | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2022. november 20. | 14:45 | 13 - 77 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Könyves Teréz Ráhel (Király László József) | |||||
Csata Manók | Óbudai Kaszások Girls | 2022. november 20. | 14:45 | 24 - 34 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Juhász Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
Gödi SE Gödények | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2022. november 20. | 15:00 | 58 - 62 | |
Játékvezetők: Takács István, Sersovszky Gergely Péter (Gyurkovics István János) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | DKKA Ördögök | 2022. november 20. | 15:00 | 45 - 57 | |
Játékvezetők: Koller István, KOCSIS JÓZSEF (Birkás Károly) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | BKG-Veresegyház | 2022. november 20. | 15:00 | 56 - 30 | |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Ábrahám Soma (Farkas László) | |||||
Pilots SE U11 | ICT Pilots Farkasrét | 2022. november 20. | 15:00 | 31 - 40 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde (Mihály Gyula) | |||||
KASI/D | Gyakorlós Mágusok | 2022. november 20. | 15:00 | 74 - 39 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Leutsch Liza (Parádi Péter) | |||||
Újfehértói Sportklub | Cívis KK Tigrisek | 2022. november 20. | 15:15 | 18 - 47 | |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Tóth Viktor (Bernáth András) | |||||
SZPA-HSE U11 | Ziccer Pumák | 2022. november 20. | 15:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2022. november 20. | 15:30 | 58 - 9 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Miklósi KékRókák KE | 2022. november 20. | 16:00 | 92 - 27 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Varga Sára (Király László József) | |||||
Óbudai Kaszások Girls | MTK Budapest | 2022. november 20. | 16:00 | 69 - 23 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Juhász Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Budafoki Bolhák | 2022. november 20. | 16:00 | 27 - 42 | |
Játékvezetők: Tahin András, Puskás Ágnes Réka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
SZEDEÁK Ezüstrókák | Szolnoki Kobrák | 2022. november 20. | 16:00 | 77 - 54 | |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Kovács Máté Zádor (Szabó László) | |||||
DKKA Ördögök | AF-Velencei Vadkacsák | 2022. november 20. | 16:15 | 69 - 47 | |
Játékvezetők: Koller István, Béndek Gábor Miklós (Birkás Károly) | |||||
Gyakorlós Mágusok | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2022. november 20. | 16:30 | 33 - 64 | |
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Leutsch Liza (Parádi Péter) | |||||
Fót SE | Pilots SE U11 | 2022. november 20. | 16:30 | 0 - 2 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Varga Tamás, Krisztián-Világos Tünde (Mihály Gyula) | |||||
BSC Fiú | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2022. november 20. | 16:30 | 86 - 32 | |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Ábrahám Soma (Farkas László) | |||||
Pilis Basket | Gödi SE Gödények | 2022. november 20. | 16:30 | 72 - 54 | |
Játékvezetők: Takács István, Sersovszky Gergely Péter (Gyurkovics István János) | |||||
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | Újfehértói Sportklub | 2022. november 20. | 16:30 | 76 - 10 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor (Bernáth András) | |||||
Miklósi KékRókák KE | FTSI Platán Iskola | 2022. november 20. | 17:15 | 21 - 61 | |
Játékvezetők: Varga Sára, Könyves Teréz Ráhel (Király László József) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2022. november 20. | 17:15 | 74 - 27 | |
Játékvezetők: Tahin András, Puskás Ágnes Réka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Budafoki Bolhák | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2022. november 20. | 18:30 | 50 - 59 | |
Játékvezetők: Tahin András, Puskás Ágnes Réka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
KASI/B | Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2022. november 21. | 15:30 | 72 - 18 | |
Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Dóra (Villányi János) | |||||
GYKSE Szekszárd/B | KASI/B | 2022. november 21. | 17:00 | 39 - 31 | |
Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra (Villányi János) |
Cívis KK TK Rakéták | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2022. december 10. | 09:00 | 71 - 83 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Szalontai Dorina Enikő (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK TK Rakéták | 2022. december 10. | 10:20 | 43 - 58 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2022. december 10. | 11:40 | 74 - 30 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Szalontai Dorina Enikő (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg | GÖNYŰI HARCSÁK | 2022. december 10. | 14:30 | 26 - 40 | |
Játékvezetők: Tamás Anna, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Győri KC Vizslák | Soproni Tigrisek Kőszeg | 2022. december 10. | 15:45 | 83 - 27 | |
Játékvezetők: Tamás Anna, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Győri KC Vizslák | 2022. december 10. | 17:00 | 18 - 56 | |
Játékvezetők: Tamás Anna, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Cívis KK Tigrisek | NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2022. december 11. | 09:00 | 37 - 45 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Oroszvári Tamás (KONCZ JÁNOS) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NYKK Eötvös U11 | 2022. december 11. | 10:00 | 49 - 44 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szilágyi Sámuel (Csizmadia Levente) | |||||
Wildcats Feketék | Cívis KK Tigrisek | 2022. december 11. | 10:15 | 53 - 32 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Zalai Ákos István (KONCZ JÁNOS) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Cívis KK Jaguárok | 2022. december 11. | 11:15 | 16 - 56 | |
Játékvezetők: Horányi András, Molnár Péter Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/B | Wildcats Feketék | 2022. december 11. | 11:30 | 41 - 43 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Oroszvári Tamás (KONCZ JÁNOS) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. december 11. | 12:30 | 76 - 22 | |
Játékvezetők: Horányi András, Szilágyi Sámuel (Csizmadia Levente) | |||||
KASI/D | Gyakorlós Törpék | 2022. december 14. | 14:00 | 20 - 66 | |
Játékvezetők: Ivók Milán Larion, Bencs Vivien (Koncsek Balázs) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | KASI/D | 2022. december 14. | 15:30 | 42 - 54 | |
Játékvezetők: Ivók Milán Larion, Bencs Vivien (Koncsek Balázs) | |||||
Gyakorlós Törpék | Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | 2022. december 14. | 17:00 | 82 - 31 | |
Játékvezetők: Ivók Milán Larion, Bencs Vivien (Koncsek Balázs) | |||||
KASI/B | Gyakorlós Mágusok | 2022. december 16. | 14:00 | 43 - 41 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna (Kele János) | |||||
Békési Kisgladiátorok | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2022. december 16. | 14:00 | 24 - 45 | |
Játékvezetők: Bodnár Vivien, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
Szolnoki Pindúrok | Szolnoki Párducok | 2022. december 16. | 15:00 | 67 - 59 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Vásárhelyi Párducok | 2022. december 16. | 15:30 | 47 - 33 | |
Játékvezetők: Bodnár Vivien, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/C | KASI/B | 2022. december 16. | 15:30 | 34 - 52 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna (Kele János) | |||||
Szolnoki Párducok | Vásárhelyi Palánták | 2022. december 16. | 16:15 | 23 - 49 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
Vásárhelyi Párducok | Békési Kisgladiátorok | 2022. december 16. | 17:00 | 56 - 28 | |
Játékvezetők: Bodnár Vivien, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
Gyakorlós Mágusok | NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2022. december 16. | 17:00 | 50 - 61 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna (Kele János) | |||||
Vásárhelyi Palánták | Szolnoki Pindúrok | 2022. december 16. | 17:30 | 45 - 49 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
MAFC Grosics | Vasas Akadémia U11 | 2022. december 17. | 08:00 | 84 - 36 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Korpás Máté (László Zsolt Károly) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Óbudai Kaszások Girls | 2022. december 17. | 08:00 | 24 - 47 | |
Játékvezetők: Szabó István, Szilágyi Zsolt József (Kővári Gyula) | |||||
Soproni SI Deákos Bivalyok | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2022. december 17. | 08:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Horváth Márk (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Szeged Karolina | Szegedi Mókusok | 2022. december 17. | 08:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2022. december 17. | 08:30 | 45 - 51 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Pettner Dávid (Király László Józsefné) | |||||
Százhalombattai KSE | BSC Fiú | 2022. december 17. | 09:00 | 8 - 117 | |
Játékvezetők: Takács István, Hamzi Virág (Czéh Csaba Károly) | |||||
Szerencs VSE | DVTK Encs | 2022. december 17. | 09:00 | 56 - 10 | Kulcsár Anita Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Molnár Gábor) | |||||
Ricsilla Rakéta | KWBC Körmend | 2022. december 17. | 09:00 | 52 - 22 | |
Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián (Mosonyi József) | |||||
BLF Pandák | PSE Párducok | 2022. december 17. | 09:00 | 24 - 59 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | Vasas Áldás Basket | 2022. december 17. | 09:00 | 59 - 48 | |
Játékvezetők: Miklósi László, György Ferenc (Agócs Gábor Mihály) | |||||
UNI Tét Tigrisek | Sopronkövesd Környe | 2022. december 17. | 09:00 | 27 - 41 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Vadmacskák | 2022. december 17. | 09:00 | 13 - 61 | |
Játékvezetők: Erős Florentina, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
Zalakarosi Fókák | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2022. december 17. | 09:00 | 51 - 42 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | SZEDEÁK Dózsa | 2022. december 17. | 09:00 | 51 - 20 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra (Mustos Tamás János) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2022. december 17. | 09:00 | 58 - 56 | Kisfaludy csarnok |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
DKKA Vezérek | DKKA Ugrómókusok | 2022. december 17. | 09:00 | 74 - 26 | |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Erős Zoltán) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | MEAFC Basket Bulls U11 | 2022. december 17. | 09:00 | 38 - 43 | |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Tolnai János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2022. december 17. | 09:00 | 44 - 75 | |
Játékvezetők: Lipovszky Nóra, Lipovszky Dóra (Kollár Tamás) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Kecskeméti KA Villámok | 2022. december 17. | 09:00 | 39 - 35 | |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Horváth Barbara (Bogárdi János) | |||||
Pátyi SE | BL Basket | 2022. december 17. | 09:00 | 35 - 64 | |
Játékvezetők: Velkey István, Fehér Péter (Konta Gyula) | |||||
BEAC Kisvizslák | KLKA Angoltagozatos | 2022. december 17. | 09:00 | 27 - 36 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Hunyadis Darazsak | 2022. december 17. | 09:00 | 46 - 64 | Hunyadi János Evangélikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Horváth Ádám (Kozák Tamás) | |||||
TF-BP - JAK - TITÁNOK | HSE - ADY Ördögök | 2022. december 17. | 09:00 | 20 - 49 | |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Renkecz Máté Gergő (Halmos Péter) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Mezőberényi KK Leány | 2022. december 17. | 09:00 | 40 - 52 | |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Budafoki Békák | TFSE | 2022. december 17. | 09:15 | 15 - 53 | |
Játékvezetők: Frányó Csanád, Horváth Petra (Réger Zsolt Péter) | |||||
Budapesti Honvéd/A | MAFC Grosics | 2022. december 17. | 09:15 | 38 - 75 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Korpás Máté (László Zsolt Károly) | |||||
Óbudai Kaszások Girls | Ziccer Bocsok | 2022. december 17. | 09:15 | 68 - 21 | |
Játékvezetők: Szabó István, Szilágyi Zsolt József (Kővári Gyula) | |||||
Kecskeméti KA Amazonok | BasketBaja SE | 2022. december 17. | 09:30 | 58 - 32 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka (Kunvári József László) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szecska Szöcskék | 2022. december 17. | 09:45 | 16 - 45 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | Soproni SI Deákos Bivalyok | 2022. december 17. | 09:45 | 51 - 42 | |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Horváth Márk (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2022. december 17. | 09:45 | 62 - 27 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Kocsis Attila (Király László Józsefné) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Vezérek | 2022. december 17. | 10:15 | 77 - 82 | |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Erős Zoltán) | |||||
Budapesti Honvéd/B | BLF Pandák | 2022. december 17. | 10:15 | 49 - 20 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly) | |||||
FTSI Platán Iskola | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2022. december 17. | 10:15 | 45 - 29 | |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Horváth Alexandra (Bogárdi János) | |||||
Beszterce KK | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2022. december 17. | 10:15 | 10 - 57 | Kulcsár Anita Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Molnár Gábor) | |||||
HSE - ADY Ördögök | TF-KFT - VM - U11 | 2022. december 17. | 10:15 | 54 - 25 | |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Renkecz Máté Gergő (Halmos Péter) | |||||
Sopronkövesd Környe | Harcias Kenguruk | 2022. december 17. | 10:15 | 42 - 61 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
KLKA Angoltagozatos | PaSa Csillagai | 2022. december 17. | 10:15 | 17 - 38 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Puskás Ágnes Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2022. december 17. | 10:15 | 44 - 51 | Hunyadi János Evangélikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Kozák Tamás) | |||||
Salgótarjáni KI | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2022. december 17. | 10:15 | 23 - 59 | |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Tolnai János) | |||||
Feketés Darazsak | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2022. december 17. | 10:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Erős Florentina, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Ricsilla Rakéta | 2022. december 17. | 10:15 | 28 - 65 | |
Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián (Mosonyi József) | |||||
Sólyomfiókák | Sportiskolás Lányok U11 | 2022. december 17. | 10:15 | 29 - 48 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Török Olivér (Szűcs József) | |||||
PVSK NKA Leány/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2022. december 17. | 10:30 | 32 - 71 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Lipovszky Dóra (Kollár Tamás) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Pátyi SE | 2022. december 17. | 10:30 | 78 - 32 | |
Játékvezetők: Velkey István, Kovács Máté László (Konta Gyula) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Vásárhelyi Oroszlánok | 2022. december 17. | 10:30 | 53 - 39 | |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2022. december 17. | 10:30 | 86 - 45 | Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Kovács Karina Erzsébet (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Pilis Basket | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2022. december 17. | 10:30 | 39 - 66 | |
Játékvezetők: Miklósi László, György Ferenc (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Dunaharaszti MTK/A | Százhalombattai KSE | 2022. december 17. | 10:30 | 64 - 38 | |
Játékvezetők: Takács István, Hamzi Virág (Czéh Csaba Károly) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2022. december 17. | 10:30 | 93 - 32 | Kisfaludy csarnok |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | Mezőberényi KK Vegyes | 2022. december 17. | 10:30 | 44 - 16 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra (Mustos Tamás János) | |||||
Vasas Akadémia U11 | Budapesti Honvéd/A | 2022. december 17. | 10:30 | 37 - 54 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Tóth Olivér (László Zsolt Károly) | |||||
Ziccer Bocsok | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2022. december 17. | 10:30 | 31 - 34 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Szabó István (Kővári Gyula) | |||||
Török Sasfiókák | Budafoki Békák | 2022. december 17. | 10:30 | 63 - 2 | |
Játékvezetők: Frányó Csanád, Horváth Petra (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kecskeméti KA Párducok | Kecskeméti KA Amazonok | 2022. december 17. | 10:45 | 40 - 53 | |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Szöllősi Boglárka (Kunvári József László) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | MVM-OSE MÓR U11 | 2022. december 17. | 11:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Söveges Tamás (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2022. december 17. | 11:00 | 16 - 81 | |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Pettner Dávid (Király László Józsefné) | |||||
Szeged Karolina | SZEDEÁK Karolina | 2022. december 17. | 11:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2022. december 17. | 11:00 | 62 - 34 | |
Játékvezetők: Perák Denis, Németh Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
DVTK Encs | Beszterce KK | 2022. december 17. | 11:30 | 52 - 30 | Kulcsár Anita Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Molnár Gábor) | |||||
PEKOSI U11 | TF-BP - JAK - TITÁNOK | 2022. december 17. | 11:30 | 41 - 24 | |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Miháczi Ádám (Halmos Péter) | |||||
KWBC Körmend | Tapolcai Szöcskék | 2022. december 17. | 11:30 | 33 - 52 | |
Játékvezetők: Kiss István, Molnár Krisztián (Mosonyi József) | |||||
Harcias Kenguruk | UNI Tét Tigrisek | 2022. december 17. | 11:30 | 66 - 34 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2022. december 17. | 11:30 | 29 - 91 | |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Erős Zoltán) | |||||
Vadmacskák | Feketés Darazsak | 2022. december 17. | 11:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
MEAFC Basket Bulls U11 | Salgótarjáni KI | 2022. december 17. | 11:30 | 64 - 26 | |
Játékvezetők: Burján Márk, Kovács Zsolt (Tolnai János) | |||||
Hunyadis Darazsak | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2022. december 17. | 11:30 | 55 - 35 | Hunyadi János Evangélikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Horváth Ádám (Kozák Tamás) | |||||
PSE Párducok | Budapesti Honvéd/B | 2022. december 17. | 11:30 | 47 - 31 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Boros Dániel (Kincs Károly) | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Sólyomfiókák | 2022. december 17. | 11:30 | 34 - 63 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
PaSa Csillagai | BEAC Kisvizslák | 2022. december 17. | 11:30 | 59 - 33 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncz Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kecskeméti KA Villámok | FTSI Platán Iskola | 2022. december 17. | 11:30 | 31 - 45 | |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Horváth Barbara (Bogárdi János) | |||||
TFSE | Török Sasfiókák | 2022. december 17. | 11:45 | 25 - 65 | |
Játékvezetők: Frányó Csanád, Horváth Petra (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vásárhelyi Oroszlánok | Szarvas GFE Gyakorló | 2022. december 17. | 12:00 | 61 - 56 | |
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | SZEDEÁK Tigrisek | 2022. december 17. | 12:00 | 19 - 80 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra (Mustos Tamás János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | PVSK NKA Leány/A | 2022. december 17. | 12:00 | 75 - 22 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) | |||||
Vasas Áldás Basket | Pilis Basket | 2022. december 17. | 12:00 | 56 - 49 | |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Miklósi László (Agócs Gábor Mihály) | |||||
BSC Fiú | Dunaharaszti MTK/A | 2022. december 17. | 12:00 | 47 - 34 | |
Játékvezetők: Takács István, Hamzi Virág (Czéh Csaba Károly) | |||||
BL Basket | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2022. december 17. | 12:00 | 64 - 49 | |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Fehér Péter (Konta Gyula) | |||||
Békási/Dűlői Kaszások | Csata Garfield | 2022. december 17. | 12:00 | 40 - 47 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Tóth Olivér (László Zsolt Károly) | |||||
BasketBaja SE | Kecskeméti KA Párducok | 2022. december 17. | 12:00 | 43 - 63 | |
Játékvezetők: Zsók Áron, Nemes Hajnalka (Kunvári József László) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2022. december 17. | 12:00 | 24 - 59 | Kisfaludy csarnok |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
Újpest-MT/B | Malév Kobrák | 2022. december 17. | 12:00 | 20 - 84 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Hőgerl Bence (Kővári Gyula) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | CS Vest Activ Timisoara fiú | 2022. december 17. | 12:00 | 26 - 42 | Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Kozma Péter (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Miklósi KékRókák KE | KKC Hetény | 2022. december 17. | 12:15 | 43 - 59 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Sinka-Pálinkás Szonja (Tóthné Király Enikő) | |||||
Szegedi Mókusok | Szecska Szöcskék | 2022. december 17. | 12:15 | 26 - 12 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. december 17. | 12:15 | 54 - 45 | |
Játékvezetők: Perák Denis, Németh Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
Villámló Tigrisek/A | MVM-OSE Simbák | 2022. december 17. | 12:45 | 67 - 41 | |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Bende Zoltán (CSEH Gergely) | |||||
KLKA Károlyi | Újpest-MT/C | 2022. december 17. | 12:45 | 12 - 48 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Dániel (Kincs Károly) | |||||
BLF Bolhák | FKE Kőrősi kenguru | 2022. december 17. | 12:45 | 36 - 42 | |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Koncz Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Zalakarosi Fókák | Sportiskolás Lányok U11 | 2022. december 17. | 12:45 | 19 - 64 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Török Olivér (Szűcs József) | |||||
TF-KFT - VM - U11 | PEKOSI U11 | 2022. december 17. | 12:45 | 20 - 47 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Renkecz Máté Gergő (Halmos Péter) | |||||
Szerencs VSE | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2022. december 17. | 12:45 | 64 - 24 | Kulcsár Anita Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Suhajda Levente Ákos (Molnár Gábor) | |||||
Kécskei Vidrák | Nagykőrösi Sólymok U11/B | 2022. december 17. | 12:45 | 25 - 52 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Gulyás Patrik (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
MEAFC Vidrák | DVTK Tiszaújváros | 2022. december 17. | 13:00 | 66 - 20 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Kovács Zsolt (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Békási/Dűlői Kaszások | 2022. december 17. | 13:15 | 52 - 37 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Korpás Máté (László Zsolt Károly) | |||||
Budafoki Bolhák | Újpest-MT/B | 2022. december 17. | 13:15 | 70 - 11 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Szilágyi Zsolt József (Kővári Gyula) | |||||
CEKK | Miklósi KékRókák KE | 2022. december 17. | 13:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Lengyel Dorka (Tóthné Király Enikő) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Körmendi Törpördögök/A | 2022. december 17. | 13:30 | 30 - 49 | |
Játékvezetők: Perák Denis, Németh Balázs (Schneider Bertold Antal) | |||||
Gödi SE Gödények | BSC Lány | 2022. december 17. | 13:30 | 77 - 41 | |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Agócs Gábor Mihály (Krékity Kornél) | |||||
Monor SE/B | Pomázi Pumák | 2022. december 17. | 13:30 | 24 - 37 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Magda János József (Czéh Csaba Károly) | |||||
CS Vest Activ Timisoara fiú | Lehel Kosársuli U11 | 2022. december 17. | 13:30 | 55 - 63 | Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Kozma Péter (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Viadukt SE | ICT Pilots Farkasrét | 2022. december 17. | 13:30 | 21 - 108 | |
Játékvezetők: Velkey István, Fehér Péter (Mihály Gyula) | |||||
Rákóczifalvai Párducok | Szegedi Hópárducok | 2022. december 17. | 13:30 | 23 - 77 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Balog Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
Újpest-MT/C | Kaszás Mini Girls | 2022. december 17. | 14:00 | 44 - 21 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Lukács Rezső Tamás (Kincs Károly) | |||||
KKC Méntelek | Kécskei Vidrák | 2022. december 17. | 14:00 | 33 - 60 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Varga Sára (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | BLF Bolhák | 2022. december 17. | 14:00 | 63 - 26 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Ricsilla Üstökösök | 2022. december 17. | 14:00 | 76 - 28 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | Villámló Tigrisek/A | 2022. december 17. | 14:00 | 26 - 62 | |
Játékvezetők: Bende Réka, Vass Dávid Áron (CSEH Gergely) | |||||
DVTK Akadémia/A | MEAFC Vidrák | 2022. december 17. | 14:15 | 36 - 59 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Kovács Zsolt (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Csata Garfield | Kéksárga Zsiráfok | 2022. december 17. | 14:30 | 41 - 43 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Korpás Máté (László Zsolt Károly) | |||||
Malév Kobrák | Budafoki Bolhák | 2022. december 17. | 14:30 | 50 - 25 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Szilágyi Zsolt József (Kővári Gyula) | |||||
Szentesi KK | Békéscsabai KK/A | 2022. december 17. | 14:45 | 15 - 48 | |
Játékvezetők: Gedra János, Balog Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
KKC Hetény | CEKK | 2022. december 17. | 14:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Sinka-Pálinkás Szonja (Tóthné Király Enikő) | |||||
Radobasket Oroszlánok | Dunaharaszti MTK/B | 2022. december 17. | 15:00 | 0 - 2 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Magda János József (Czéh Csaba Károly) | |||||
KVSE U11 | Viadukt SE | 2022. december 17. | 15:00 | 85 - 21 | |
Játékvezetők: Velkey István, Kovács Máté László (Mihály Gyula) | |||||
ICT Pilots | Gödi SE Gödények | 2022. december 17. | 15:00 | 50 - 77 | |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Agócs Gábor Mihály (Krékity Kornél) | |||||
FKE Kőrősi kenguru | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2022. december 17. | 15:15 | 23 - 45 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Puskás Ágnes Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kaszás Mini Girls | KLKA Károlyi | 2022. december 17. | 15:15 | 17 - 9 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Koncz Levente (Kincs Károly) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/B | KKC Méntelek | 2022. december 17. | 15:15 | 69 - 10 | |
Játékvezetők: Varga Sára, Gulyás Patrik (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Hévíz SK | 2022. december 17. | 15:15 | 51 - 36 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Pajor Máté (Szalai Zsolt) | |||||
MVM-OSE Simbák | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2022. december 17. | 15:15 | 58 - 54 | |
Játékvezetők: Bende Réka, Bende Zoltán (CSEH Gergely) | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Akadémia/A | 2022. december 17. | 15:30 | 18 - 55 | |
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
KLKS Benkő | SZPA-HSE U11 | 2022. december 17. | 16:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Kővári Gyula) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2022. december 17. | 16:00 | 95 - 23 | |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Bibok Liza (Budai Csaba) | |||||
Rákóczifalvai Párducok | Szentesi KK | 2022. december 17. | 16:00 | 32 - 35 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János (Mustos Tamás János) | |||||
Budafoki Ebihalak | KLKS Erdért | 2022. december 17. | 16:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bíró Brigitta (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Zuglói Sasok Herman | 2022. december 17. | 16:00 | 58 - 32 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | KVSE U11 | 2022. december 17. | 16:30 | 59 - 63 | |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Fehér Péter (Mihály Gyula) | |||||
Ricsilla Üstökösök | Hévíz SK | 2022. december 17. | 16:30 | 21 - 58 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Némethy Barna (Szalai Zsolt) | |||||
Monor SE/B | Radobasket Oroszlánok | 2022. december 17. | 16:30 | 2 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Szundy Gábor (Czéh Csaba Károly) | |||||
BSC Lány | ICT Pilots | 2022. december 17. | 16:30 | 47 - 45 | |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Agócs Gábor Mihály (Krékity Kornél) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Pityke KSE | 2022. december 17. | 17:15 | 46 - 66 | |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Pettner Hanna (Budai Csaba) | |||||
Józsefvárosi KC | KLKS Benkő | 2022. december 17. | 17:15 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Frányó Csanád (Kővári Gyula) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Újpest-MT/A | 2022. december 17. | 17:15 | 59 - 29 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
KLKS Erdért | Törekvés Törpicúrok | 2022. december 17. | 17:15 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bíró Brigitta (Réger Zsolt Péter) | |||||
Szegedi Hópárducok | Békéscsabai KK/A | 2022. december 17. | 17:15 | 44 - 52 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Balog Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Zalaegerszegi KTE | 2022. december 17. | 17:45 | 27 - 46 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Pajor Máté (Szalai Zsolt) | |||||
Pomázi Pumák | Dunaharaszti MTK/B | 2022. december 17. | 18:00 | 42 - 10 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Szundy Gábor (Czéh Csaba Károly) | |||||
SZPA-HSE U11 | Józsefvárosi KC | 2022. december 17. | 18:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Frányó Csanád (Kővári Gyula) | |||||
Törekvés Törpicúrok | Budafoki Ebihalak | 2022. december 17. | 18:30 | 40 - 41 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bíró Brigitta (Réger Zsolt Péter) | |||||
Pityke KSE | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2022. december 17. | 18:30 | 39 - 90 | |
Játékvezetők: Pettner Hanna, Bibok Liza (Budai Csaba) | |||||
Újpest-MT/A | Kőbányai Darázslányok | 2022. december 17. | 18:30 | 17 - 58 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
Római Kaszások | Vasas Amazonok | 2022. december 18. | 08:00 | 51 - 55 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter) | |||||
Ziccer Pumák | Törekvés Törpillák | 2022. december 18. | 08:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncz Levente (László Zsolt Károly) | |||||
Németvölgyi Bocsok | Csepel - Bontó | 2022. december 18. | 09:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Konta Csanád János (Kővári Gyula) | |||||
Soproni Tigrisek Orsolya | Lackneros Darazsak | 2022. december 18. | 09:00 | 38 - 24 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Horváth Márk (Barlai Tamás) | |||||
FTSI Constantinum | FTSI József A. Iskola | 2022. december 18. | 09:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Velkey István, Fehér Péter (Király Evelin) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Kozármisleny SE/A | 2022. december 18. | 09:00 | 15 - 65 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Barics Bálint (Märcz Péter) | |||||
DVTK Akadémia/B | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2022. december 18. | 09:00 | 48 - 21 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Soproni Tigrisek/A | 2022. december 18. | 09:00 | 87 - 40 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos (Herczeg Ágoston) | |||||
Kozármisleny SE/B | NKA Pécs Kenguru leány/C | 2022. december 18. | 09:00 | 57 - 54 | |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
DKKA Párducok | Várpalota Gepárdok | 2022. december 18. | 09:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Szegedi Tabán Szellemek | 2022. december 18. | 09:00 | 39 - 47 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Balog Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | BDSEbasket U11 | 2022. december 18. | 09:00 | 10 - 87 | Telki |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Bodnár Vivien (Solymosi Tamás) | |||||
Vasas Akadémia U10 | MAFC Csiki | 2022. december 18. | 09:00 | 30 - 36 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BKG-Veresegyház | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2022. december 18. | 09:00 | 51 - 17 | |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Kálnai Baldvin (Gyurkovics István János) | |||||
SLÁGER KKSE/B | DVTK Mezőcsát | 2022. december 18. | 09:00 | 2 - 0 | Don Bosco Sporközpont |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Dr. Ormay Gábor (Drahos László) | |||||
DVTK Miskolc/C | DVTK Zemplén | 2022. december 18. | 09:00 | 37 - 42 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Szécsi Balázs) | |||||
Kőbányai Darazsak | Római Kaszások | 2022. december 18. | 09:15 | 60 - 45 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | PVSK NKA Fiú | 2022. december 18. | 09:30 | 47 - 39 | |
Játékvezetők: Mándity Mirna, Lenger Levente (Téczely Tamás) | |||||
KLKS Szomód | Ziccer Pumák | 2022. december 18. | 09:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncz Levente (László Zsolt Károly) | |||||
Ajka | DKKA Ördögök | 2022. december 18. | 10:00 | 60 - 61 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
Dife KK | Wildcats Rózsaszín | 2022. december 18. | 10:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | DKKA Tigrisek | 2022. december 18. | 10:00 | 46 - 32 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Bőle László) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | DVTK Miskolc/C | 2022. december 18. | 10:15 | 23 - 49 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Szécsi Balázs) | |||||
Várpalota Gepárdok | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2022. december 18. | 10:15 | 19 - 52 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | Pásztó | 2022. december 18. | 10:15 | 24 - 65 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Budapesti Honvéd Bakáts | Németvölgyi Bocsok | 2022. december 18. | 10:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Konta Csanád János (Kővári Gyula) | |||||
Szorgos Darazsak | Soproni SI Bivalyok | 2022. december 18. | 10:15 | 26 - 74 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston) | |||||
FTSI József A. Iskola | KKC Mátyás | 2022. december 18. | 10:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Velkey István, Kovács Máté László (Király Evelin) | |||||
SLÁGER KKSE/A | Egri Kék Oroszlánok | 2022. december 18. | 10:15 | 18 - 27 | Don Bosco Sporközpont |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Burján Márk (Drahos László) | |||||
Vasas Bolhák | Vasas Akadémia U10 | 2022. december 18. | 10:15 | 28 - 61 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Miháczi Ádám (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | Szegedi Vadmacskák | 2022. december 18. | 10:15 | 8 - 32 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Lackneros Darazsak | Villámló Tigrisek/B | 2022. december 18. | 10:15 | 42 - 29 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Wischy Péter (Barlai Tamás) | |||||
Vasas Amazonok | Kőbányai Darazsak | 2022. december 18. | 10:30 | 46 - 52 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Korpás Máté (Réger Zsolt Péter) | |||||
Gödöllői Sport Klub | BKG-Veresegyház | 2022. december 18. | 10:30 | 42 - 49 | |
Játékvezetők: Takács István, Kálnai Baldvin (Gyurkovics István János) | |||||
GYKSE Szekszárd/B | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2022. december 18. | 10:30 | 36 - 25 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Hergyó-Bencze Gábor (Märcz Péter) | |||||
Gödi SE Kiscicák | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2022. december 18. | 10:30 | 46 - 38 | Telki |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor (Solymosi Tamás) | |||||
KASI/C | Monok SE | 2022. december 18. | 10:30 | 32 - 35 | |
Játékvezetők: Csontos Alex, Leutsch Liza (Csatlós Ivett) | |||||
Törekvés Törpillák | KLKS Szomód | 2022. december 18. | 11:00 | 27 - 63 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncz Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
NKA Pécs u11 leány | GYKSE Szekszárd/A | 2022. december 18. | 11:00 | 45 - 53 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna (Téczely Tamás) | |||||
Csípős Darazsak | Győri KC Koalák | 2022. december 18. | 11:00 | 105 - 43 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
DKKA Ördögök | Alba Fehérvár Cápák | 2022. december 18. | 11:15 | 53 - 28 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
DKKA Tigrisek | DKKA Darazsak | 2022. december 18. | 11:15 | 29 - 54 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Bőle László) | |||||
TSK-Magiszter | Wildcats Narancs | 2022. december 18. | 11:15 | 19 - 26 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Soproni Tigrisek/A | Szorgos Darazsak | 2022. december 18. | 11:30 | 45 - 52 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston) | |||||
KKC Mátyás | FTSI Constantinum | 2022. december 18. | 11:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Fehér Péter (Király Evelin) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | DKKA Párducok | 2022. december 18. | 11:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Csepel - Bontó | Budapesti Honvéd Bakáts | 2022. december 18. | 11:30 | 20 - 51 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka (Kővári Gyula) | |||||
MAFC Csiki | Vasas Bolhák | 2022. december 18. | 11:30 | 55 - 21 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bíró Brigitta (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2022. december 18. | 11:30 | 43 - 21 | Etelka sori csarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma (Farkas Zoltán) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Soproni Tigrisek Orsolya | 2022. december 18. | 11:30 | 17 - 48 | |
Játékvezetők: Wischy Péter, Horváth Márk (Barlai Tamás) | |||||
Pásztó | DVTK Akadémia/B | 2022. december 18. | 11:30 | 23 - 26 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gulyás Márton (Bene Szilárd Csaba) | |||||
DVTK Zemplén | MEAFC Kossuth U11 | 2022. december 18. | 11:30 | 50 - 16 | |
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Szécsi Balázs) | |||||
DVTK Mezőcsát | SLÁGER KKSE/A | 2022. december 18. | 11:30 | 0 - 2 | Don Bosco Sporközpont |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Dr. Ormay Gábor (Drahos László) | |||||
BDSEbasket U11 | Gödi SE Kiscicák | 2022. december 18. | 12:00 | 92 - 25 | Telki |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Bodnár Vivien (Solymosi Tamás) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Gödöllői Sport Klub | 2022. december 18. | 12:00 | 7 - 41 | |
Játékvezetők: Takács István, Kálnai Baldvin (Gyurkovics István János) | |||||
KLKS Dunaalmás | BEAC Teleki | 2022. december 18. | 12:00 | 8 - 40 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Korpás Máté (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kozármisleny SE/A | GYKSE Szekszárd/B | 2022. december 18. | 12:00 | 54 - 32 | |
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Barics Bálint (Märcz Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/C | KASI/C | 2022. december 18. | 12:00 | 56 - 32 | |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
TSE Basket U11 | Csípős Darazsak | 2022. december 18. | 12:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
MTK Budapest | Kéksárga Okapik | 2022. december 18. | 12:15 | 12 - 60 | |
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Koncz Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
AF-Velencei Vadkacsák | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2022. december 18. | 12:30 | 45 - 70 | |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás (Bónitz István) | |||||
DKKA Darazsak | Marcali Szürkefarkasok/A | 2022. december 18. | 12:30 | 41 - 41 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Bőle László) | |||||
Wildcats Rózsaszín | TSK-Magiszter | 2022. december 18. | 12:30 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
PVSK NKA Fiú | NKA Pécs u11 leány | 2022. december 18. | 12:30 | 76 - 61 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Lenger Levente (Téczely Tamás) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | Ajka | 2022. december 18. | 12:30 | 36 - 60 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
KLKA Homoktövis | MAFC Farkasrét | 2022. december 18. | 12:45 | 25 - 91 | |
Játékvezetők: Tahin András, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
SLÁGER KKSE/B | Egri Kék Oroszlánok | 2022. december 18. | 12:45 | 46 - 32 | Don Bosco Sporközpont |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Burján Márk (Drahos László) | |||||
KLKA Szigeti | Kaszás Mini | 2022. december 18. | 12:45 | 22 - 29 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka (Kincs Károly) | |||||
Újfehértói Sportklub | Cívis Efrém Kenguruk | 2022. december 18. | 12:45 | 23 - 66 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Mezei Dóra (Szekeres Ferenc László) | |||||
Harcos Darazsak | Szúrós Darazsak | 2022. december 18. | 12:45 | 40 - 33 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Vass Dávid Áron (Kovács Zoltán) | |||||
Fekete Mambák | SZEDEÁK Ezüstrókák | 2022. december 18. | 13:00 | 66 - 41 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba (Bernáth András) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | KLKS Dunaalmás | 2022. december 18. | 13:15 | 47 - 15 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Dániel (Réger Zsolt Péter) | |||||
Zuglói Sasok | MTK Budapest | 2022. december 18. | 13:30 | 50 - 24 | |
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Kovalcsik Emese Zsófia (László Zsolt Károly) | |||||
Kozármisleny SE/B | Monok SE | 2022. december 18. | 13:30 | 36 - 45 | |
Játékvezetők: Csontos Alex, Leutsch Liza (Csatlós Ivett) | |||||
Győri KC Koalák | TSE Basket U11 | 2022. december 18. | 13:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
BSC Bálint Márton | CKE U11 | 2022. december 18. | 13:30 | 61 - 25 | |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Bodnár Vivien (Solymosi Tamás) | |||||
Fót SE | Monor SE/A | 2022. december 18. | 13:30 | 24 - 65 | |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Beniczky Tamás (Krékity Kornél) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | Pákozdi Kócsagok | 2022. december 18. | 13:45 | 72 - 41 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Bónitz István) | |||||
BUDAFOKI KisBolhák | KLKA Szigeti | 2022. december 18. | 14:00 | 35 - 39 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | Zsákoló Zsiráfok/A | 2022. december 18. | 14:00 | 37 - 31 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
MVM-OSE Mór U11/B | Harcos Darazsak | 2022. december 18. | 14:00 | 47 - 10 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Vass Dávid Áron (Kovács Zoltán) | |||||
Csata Manók | KLKA Homoktövis | 2022. december 18. | 14:00 | 31 - 34 | |
Játékvezetők: Tahin András, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BEAC Teleki | Kőbányai Kisdarázslányok | 2022. december 18. | 14:30 | 25 - 41 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Dániel (Réger Zsolt Péter) | |||||
SZEDEÁK Ezüstrókák | Szolnoki Kobrák | 2022. december 18. | 14:30 | 45 - 70 | |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Kozma Péter (Bernáth András) | |||||
Kéksárga Okapik | Zuglói Sasok | 2022. december 18. | 14:45 | 29 - 47 | |
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Kovalcsik Emese Zsófia (László Zsolt Károly) | |||||
Gyáli Apródok | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2022. december 18. | 15:00 | 47 - 44 | |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Beniczky Márton (Krékity Kornél) | |||||
Pákozdi Kócsagok | AF-Velencei Vadkacsák | 2022. december 18. | 15:00 | 65 - 44 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Bónitz István) | |||||
CKE U11 | Pilots SE U11 | 2022. december 18. | 15:00 | 29 - 72 | |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor (Solymosi Tamás) | |||||
MAFC Farkasrét | Csata Manók | 2022. december 18. | 15:15 | 105 - 26 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Puskás Ágnes Réka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kaszás Mini | BUDAFOKI KisBolhák | 2022. december 18. | 15:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Újfehértói Sportklub | Zsákoló Zsiráfok/A | 2022. december 18. | 15:15 | 28 - 46 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
Szúrós Darazsak | MVM-OSE Mór U11/B | 2022. december 18. | 15:15 | 31 - 43 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Vass Dávid Áron (Kovács Zoltán) | |||||
BEAC Vizslák | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2022. december 18. | 16:00 | 51 - 35 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Gere Kálmán Richárd (Réger Zsolt Péter) | |||||
Szolnoki Kobrák | Fekete Mambák | 2022. december 18. | 16:00 | 69 - 51 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kozma Péter (Bernáth András) | |||||
Fót SE | Gyáli Apródok | 2022. december 18. | 16:30 | 13 - 52 | |
Játékvezetők: Beniczky Márton, Beniczky Tamás (Krékity Kornél) | |||||
Pilots SE U11 | BSC Bálint Márton | 2022. december 18. | 16:30 | 59 - 42 | |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Bodnár Vivien (Solymosi Tamás) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | 2022. december 18. | 16:30 | 60 - 35 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
BLF Kenguruk | BEAC Vizslák | 2022. december 18. | 17:15 | 40 - 57 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Gere Kálmán Richárd (Réger Zsolt Péter) | |||||
Monor SE/A | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2022. december 18. | 18:00 | 38 - 45 | |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, Beniczky Márton (Krékity Kornél) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | BLF Kenguruk | 2022. december 18. | 18:30 | 63 - 54 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Gere Kálmán Richárd (Réger Zsolt Péter) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2022. december 19. | 14:30 | 68 - 52 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Csontos Alex (Parádi Péter) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/A | KASI/A | 2022. december 19. | 16:00 | 31 - 95 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Barics Bálint (Parádi Péter) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 fiú | 2022. december 19. | 17:30 | 71 - 65 | |
Játékvezetők: Barics Bálint, Csontos Alex (Parádi Péter) |
Gyakorlós Törpék | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. január 11. | 14:00 | 52 - 43 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Horváth Dorina (Kele János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | NKA Pécs u11 leány | 2023. január 11. | 15:30 | 29 - 80 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Farkas Roland (Kele János) | |||||
NKA Pécs u11 leány | Gyakorlós Törpék | 2023. január 11. | 17:00 | 91 - 42 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Farkas Roland, Horváth Dorina (Kele János) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | KASI/A | 2023. január 12. | 14:30 | 64 - 94 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Zemplén | 2023. január 12. | 15:30 | 46 - 19 | |
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Burján Márk (Szécsi Balázs) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | NKA Pécs u11 fiú | 2023. január 12. | 16:00 | 36 - 71 | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Farkas Roland (Kele János) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | DVTK Tiszaújváros | 2023. január 12. | 16:45 | 67 - 50 | |
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő (Szécsi Balázs) | |||||
KASI/A | GYKSE Szekszárd/A | 2023. január 12. | 17:30 | 70 - 37 | |
Játékvezetők: Farkas Roland, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
DVTK Zemplén | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. január 12. | 18:00 | 20 - 54 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Burján Márk (Szécsi Balázs) | |||||
Gyakorlós Mágusok | Monok SE | 2023. január 13. | 14:30 | 51 - 30 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Farkas Roland, Bencs Vivien (Koncsek Balázs) | |||||
Monok SE | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2023. január 13. | 16:00 | 44 - 51 | |
Játékvezetők: Farkas Roland, Pöttendi Gábor (Koncsek Balázs) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | Gyakorlós Mágusok | 2023. január 13. | 17:30 | 43 - 45 | |
Játékvezetők: Pöttendi Gábor, Bencs Vivien (Koncsek Balázs) | |||||
Vasas Akadémia U11 | Kéksárga Zsiráfok | 2023. január 14. | 08:00 | 50 - 33 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BEAC Kisvizslák | SZPA-HSE U11 | 2023. január 14. | 08:00 | 34 - 37 | |
Játékvezetők: Nagy Joel, Miháczi Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Ziccer Bocsok | Kéksárga Okapik | 2023. január 14. | 08:00 | 15 - 40 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Szilágyi Zsolt József (Kincs Károly) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | FTSI Constantinum | 2023. január 14. | 08:30 | 20 - 52 | |
Játékvezetők: Kónya Levente, Lédeczi Nándor (Tóthné Király Enikő) | |||||
Kecskeméti KA Villámok | FTSI József A. Iskola | 2023. január 14. | 08:30 | 92 - 23 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kovács András (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Németvölgyi Bocsok | Kaszás Mini | 2023. január 14. | 08:30 | 46 - 25 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter) | |||||
DVTK Akadémia/A | MEAFC Vidrák | 2023. január 14. | 08:30 | 58 - 56 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Kovács Zsolt (Molnár Gábor) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | Szerencs VSE | 2023. január 14. | 09:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Petró Szilvia Erika (Tolnai János) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Vadmacskák | 2023. január 14. | 09:00 | 34 - 31 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Horváth Márk (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Soproni Tigrisek Orsolya | Harcos Darazsak | 2023. január 14. | 09:00 | 55 - 32 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Dávid Viktória Katalin (Kapusi Gábor) | |||||
Lackneros Darazsak | Szúrós Darazsak | 2023. január 14. | 09:00 | 25 - 45 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Vass Dávid Áron (Kozák Tamás) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Ricsilla Rakéta | 2023. január 14. | 09:00 | 95 - 30 | |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Szűcs József) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Zalaegerszegi KTE | 2023. január 14. | 09:00 | 99 - 14 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra (Szoó László Márton) | |||||
Viadukt SE | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2023. január 14. | 09:00 | 62 - 52 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Magda János József (Krékity Kornél) | |||||
ICT Pilots | BL Basket | 2023. január 14. | 09:00 | 31 - 30 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Agócs Gábor Mihály (Konta Gyula) | |||||
Százhalombattai KSE | BKG-Veresegyház | 2023. január 14. | 09:00 | 46 - 59 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, György Ferenc (Belák Zoltán) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | Beszterce KK | 2023. január 14. | 09:00 | 70 - 12 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Burján Márk (Deák Csaba) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | Szegedi Tabán Szellemek | 2023. január 14. | 09:00 | 43 - 26 | |
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Gedra János (Mustos Tamás János) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Szegedi Mókusok | 2023. január 14. | 09:00 | 49 - 21 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Vásárhelyi Palánták | SZEDEÁK Tigrisek | 2023. január 14. | 09:00 | 44 - 31 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
SLÁGER KKSE/A | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. január 14. | 09:00 | 29 - 15 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Gombos Dorka (Sztrakovics István László) | |||||
Kozármisleny SE/B | NKA Pécs Kenguru leány/C | 2023. január 14. | 09:00 | 51 - 33 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Mándity Mirna, Leutsch Liza (Märcz Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. január 14. | 09:00 | 61 - 54 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. január 14. | 09:00 | 32 - 70 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, KONCZ JÁNOS (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Vasas Amazonok | Vasas Akadémia U11 | 2023. január 14. | 09:15 | 56 - 57 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
KLKA Homoktövis | Ziccer Bocsok | 2023. január 14. | 09:15 | 35 - 26 | |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Bíró Brigitta (Kincs Károly) | |||||
Csepel - Bontó | BEAC Kisvizslák | 2023. január 14. | 09:15 | 12 - 49 | |
Játékvezetők: Nagy Joel, Miháczi Ádám (Kővári Gyula) | |||||
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | Cívis Efrém Kenguruk | 2023. január 14. | 09:30 | 65 - 33 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Mezei Dóra (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | DVTK Encs | 2023. január 14. | 09:30 | 32 - 50 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
MEAFC Basket Bulls U11 | DVTK Akadémia/A | 2023. január 14. | 09:45 | 37 - 63 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Kovács Zsolt (Molnár Gábor) | |||||
FTSI József A. Iskola | Miklósi KékRókák KE | 2023. január 14. | 09:45 | 38 - 65 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lengyel Dorka (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
CEKK | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2023. január 14. | 09:45 | 22 - 38 | |
Játékvezetők: Kónya Levente, Romhányi Mária (Tóthné Király Enikő) | |||||
KLKS Benkő | Németvölgyi Bocsok | 2023. január 14. | 09:45 | 16 - 91 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter) | |||||
Szolnoki Pindúrok | Szarvas GFE Gyakorló | 2023. január 14. | 10:00 | 35 - 61 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Polyák Adrián (Bernáth András) | |||||
Mezőberényi KK Leány | SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. január 14. | 10:00 | 31 - 72 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
Pákozdi Kócsagok | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. január 14. | 10:00 | 51 - 16 | Rácalmás Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Bónitz István) | |||||
Villámló Tigrisek/B | UNI Tét Tigrisek | 2023. január 14. | 10:00 | 17 - 34 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | KASI/B | 2023. január 14. | 10:00 | 28 - 46 | Bonyhádi Általános Iskola Széchenyi István Tagintézménye |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Csepregi Ivett Virág (Kollár Tamás) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Körmendi Törpördögök/A | 2023. január 14. | 10:15 | 93 - 81 | |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Szűcs József) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Szegedi Vadmacskák | 2023. január 14. | 10:15 | 26 - 77 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Szúrós Darazsak | Harcias Kenguruk | 2023. január 14. | 10:15 | 27 - 54 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Vass Dávid Áron (Kozák Tamás) | |||||
DVTK Mezőcsát | MEAFC Vörösmarty U11 | 2023. január 14. | 10:15 | 14 - 51 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Molnár Krisztián (Sztrakovics István László) | |||||
Pásztó | MEAFC Kossuth U11 | 2023. január 14. | 10:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Petró Szilvia Erika (Tolnai János) | |||||
Soproni Tigrisek/A | Csípős Darazsak | 2023. január 14. | 10:15 | 48 - 43 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
SLÁGER KKSE/B | Egri Kék Oroszlánok | 2023. január 14. | 10:15 | 39 - 21 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Burján Márk (Deák Csaba) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. január 14. | 10:15 | 24 - 43 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, KONCZ JÁNOS (Molnár Péter Zoltán) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Soproni Tigrisek Orsolya | 2023. január 14. | 10:15 | 33 - 62 | |
Játékvezetők: Wischy Péter, Dávid Viktória Katalin (Kapusi Gábor) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Ifjú Sólyomfiókák | 2023. január 14. | 10:15 | 12 - 62 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Pesz Alexandra (Szoó László Márton) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. január 14. | 10:15 | 49 - 27 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Horváth Márk (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Kéksárga Okapik | KLKA Homoktövis | 2023. január 14. | 10:30 | 44 - 15 | |
Játékvezetők: Horváth Petra, Boros Dániel (Kincs Károly) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | KASI/C | 2023. január 14. | 10:30 | 39 - 42 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Mándity Mirna, Heiling Csaba (Märcz Péter) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szolnoki Párducok | 2023. január 14. | 10:30 | 34 - 36 | |
Játékvezetők: Gedra János, dr. Márok Soma (Mustos Tamás János) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/C | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. január 14. | 10:30 | 58 - 44 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Csontos Alex (Csatlós László) | |||||
Dunaharaszti MTK/A | ICT Pilots | 2023. január 14. | 10:30 | 56 - 41 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Agócs Gábor Mihály (Konta Gyula) | |||||
SZPA-HSE U11 | Csepel - Bontó | 2023. január 14. | 10:30 | 53 - 18 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Juhász Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Vasas Amazonok | 2023. január 14. | 10:30 | 83 - 67 | |
Játékvezetők: Belák Dorka, Zakár Adrienn (Szlota Tibor Csaba) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | Békési Kisgladiátorok | 2023. január 14. | 10:30 | 37 - 51 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Balog Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | Százhalombattai KSE | 2023. január 14. | 10:30 | 80 - 46 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, György Ferenc (Belák Zoltán) | |||||
FTSI Platán Iskola | Pityke KSE | 2023. január 14. | 10:30 | 46 - 58 | |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Fehér Péter (Bogárdi János) | |||||
BSC Bálint Márton | Viadukt SE | 2023. január 14. | 10:30 | 105 - 29 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Magda János József (Krékity Kornél) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. január 14. | 10:45 | 55 - 34 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Dr. Ormay Gábor (Bene Szilárd Csaba) | |||||
CSS Sighet Sighetu Marmatiei | KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | 2023. január 14. | 10:45 | 50 - 45 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Ajka | 2023. január 14. | 10:45 | 56 - 43 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Mosonyi József) | |||||
FTSI Constantinum | CEKK | 2023. január 14. | 11:00 | 69 - 19 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Lédeczi Nándor (Tóthné Király Enikő) | |||||
MEAFC Vidrák | MEAFC Basket Bulls U11 | 2023. január 14. | 11:00 | 80 - 33 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Kovács Zsolt (Molnár Gábor) | |||||
Kaszás Mini | KLKS Benkő | 2023. január 14. | 11:00 | 76 - 16 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) | |||||
Miklósi KékRókák KE | Kecskeméti KA Villámok | 2023. január 14. | 11:00 | 38 - 71 | |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Kovács András (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
DKKA Tigrisek | Pákozdi Kócsagok | 2023. január 14. | 11:15 | 65 - 57 | Rácalmás Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Bónitz István) | |||||
Sopronkövesd Környe | Villámló Tigrisek/B | 2023. január 14. | 11:15 | 19 - 30 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
KASI/B | GYKSE Szekszárd/B | 2023. január 14. | 11:30 | 53 - 46 | Bonyhádi Általános Iskola Széchenyi István Tagintézménye |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) | |||||
Beszterce KK | SLÁGER KKSE/B | 2023. január 14. | 11:30 | 8 - 57 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Burján Márk (Deák Csaba) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK Macskatigrisek | 2023. január 14. | 11:30 | 67 - 32 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, KONCZ JÁNOS (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Ricsilla Rakéta | Zalakerámia ZTE KK/A | 2023. január 14. | 11:30 | 31 - 90 | |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kocsis Tamás (Szűcs József) | |||||
Harcias Kenguruk | Lackneros Darazsak | 2023. január 14. | 11:30 | 71 - 42 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Vass Dávid Áron (Kozák Tamás) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Tapolcai Szöcskék | 2023. január 14. | 11:30 | 24 - 45 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Novák Marcell (Szoó László Márton) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | DVTK Mezőcsát | 2023. január 14. | 11:30 | 32 - 13 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Gombos Dorka (Sztrakovics István László) | |||||
Harcos Darazsak | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. január 14. | 11:30 | 33 - 55 | |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Wischy Péter (Kapusi Gábor) | |||||
Szegedi Mókusok | Mezőberényi KK Vegyes | 2023. január 14. | 11:30 | 36 - 33 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
MVM-OSE Simbák | Soproni Tigrisek/A | 2023. január 14. | 11:30 | 60 - 45 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
SZEDEÁK Ezüstrókák | CS Vest Activ Timisoara fiú | 2023. január 14. | 11:30 | 57 - 53 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Vásárhelyi Párducok | 2023. január 14. | 11:30 | 59 - 79 | |
Játékvezetők: Terjéki András, Kovács Karina Erzsébet (Bernáth András) | |||||
Vadmacskák | GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. január 14. | 11:30 | 28 - 30 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Horváth Márk (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Szerencs VSE | Pásztó | 2023. január 14. | 11:30 | 40 - 18 | |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Petró Szilvia Erika (Tolnai János) | |||||
Pityke KSE | BasketBaja SE | 2023. január 14. | 11:45 | 43 - 71 | |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Farkas Dominik (Bogárdi János) | |||||
PSE Párducok | Kaszás Mini Girls | 2023. január 14. | 11:45 | 42 - 18 | |
Játékvezetők: Horváth Petra, Boros Dániel (Kincs Károly) | |||||
BL Basket | Dunaharaszti MTK/A | 2023. január 14. | 12:00 | 69 - 45 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Garami Júlia Eszter (Konta Gyula) | |||||
MAFC Grosics | Kőbányai Darazsak | 2023. január 14. | 12:00 | 112 - 38 | |
Játékvezetők: Belák Dorka, Zakár Adrienn (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | BSC Bálint Márton | 2023. január 14. | 12:00 | 26 - 95 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Czupi Márton, Magda János József (Krékity Kornél) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2023. január 14. | 12:00 | 59 - 53 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Barics Bálint, Csontos Alex (Csatlós László) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | NKA Pécs Kenguru leány/C | 2023. január 14. | 12:00 | 19 - 36 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Heiling Csaba (Märcz Péter) | |||||
Szolnoki Párducok | SZEDEÁK Dózsa | 2023. január 14. | 12:00 | 36 - 41 | |
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Gedra János (Mustos Tamás János) | |||||
BKG-Veresegyház | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. január 14. | 12:00 | 58 - 53 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, György Ferenc (Belák Zoltán) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Vásárhelyi Palánták | 2023. január 14. | 12:00 | 24 - 40 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
DVTK Encs | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. január 14. | 12:00 | 22 - 43 | |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Vasas Bolhák | Budapesti Honvéd Bakáts | 2023. január 14. | 12:00 | 43 - 26 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Juhász Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2023. január 14. | 12:00 | 52 - 66 | |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Mezei Dóra (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | DKKA Ugrómókusok | 2023. január 14. | 12:00 | 53 - 41 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Mosonyi József) | |||||
BLF Pandák | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. január 14. | 12:15 | 23 - 58 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kecskeméti KA Párducok | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. január 14. | 12:15 | 43 - 55 | |
Játékvezetők: Arató Balázs, Horváth Alexandra (Király László Józsefné) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | DKKA Tigrisek | 2023. január 14. | 12:30 | 16 - 61 | Rácalmás Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Bónitz István) | |||||
UNI Tét Tigrisek | Sopronkövesd Környe | 2023. január 14. | 12:30 | 26 - 40 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Réka, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Villámló Tigrisek/A | 2023. január 14. | 12:45 | 82 - 34 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Szabadvári János László) | |||||
Csípős Darazsak | MVM-OSE Simbák | 2023. január 14. | 12:45 | 41 - 50 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Bognár Tibor) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg | Hunyadis Darazsak | 2023. január 14. | 12:45 | 20 - 62 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Barlai Tamás) | |||||
SLÁGER KKSE/A | MEAFC Vörösmarty U11 | 2023. január 14. | 12:45 | 15 - 23 | |
Játékvezetők: Marton Péter, Gombos Dorka (Sztrakovics István László) | |||||
Vásárhelyi Párducok | Szolnoki Pindúrok | 2023. január 14. | 13:00 | 73 - 42 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő (Bernáth András) | |||||
CS Vest Activ Timisoara fiú | Mezőberényi KK Leány | 2023. január 14. | 13:00 | 72 - 42 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
GYKSE Szekszárd/B | Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | 2023. január 14. | 13:00 | 74 - 22 | Bonyhádi Általános Iskola Széchenyi István Tagintézménye |
Játékvezetők: Csepregi Ivett Virág, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) | |||||
BasketBaja SE | FTSI Platán Iskola | 2023. január 14. | 13:00 | 58 - 17 | |
Játékvezetők: Farkas Dominik, Fehér Péter (Bogárdi János) | |||||
Szeged Karolina | Rákóczifalvai Párducok | 2023. január 14. | 13:00 | 36 - 22 | |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Szatmári Gréta Kíra (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Sportiskolás Lányok U11 | Zalakarosi Fókák | 2023. január 14. | 13:00 | 55 - 8 | |
Játékvezetők: Perák Denis, Novák Marcell (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
KLKS Dunaalmás | PSE Párducok | 2023. január 14. | 13:00 | 8 - 57 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta (Kincs Károly) | |||||
Ajka | Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. január 14. | 13:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Mosonyi József) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Vasas Bolhák | 2023. január 14. | 13:15 | 36 - 69 | |
Játékvezetők: Nagy Joel, Puskás Ágnes Réka (Kővári Gyula) | |||||
Budapesti Honvéd/A | MAFC Grosics | 2023. január 14. | 13:15 | 51 - 73 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
KASI/C | Kozármisleny SE/B | 2023. január 14. | 13:30 | 44 - 55 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Heiling Csaba (Märcz Péter) | |||||
Törekvés Törpicúrok | BLF Pandák | 2023. január 14. | 13:30 | 20 - 43 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) | |||||
Wildcats Feketék | NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2023. január 14. | 13:30 | 55 - 59 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Pilots SE U11 | 2023. január 14. | 13:30 | 24 - 69 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Czupi Márton, Magda János József (Mihály Gyula) | |||||
Radobasket Oroszlánok | Pilisi Mennydörgők | 2023. január 14. | 13:30 | 39 - 25 | |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Garami Júlia Eszter (Gyurkovics István János) | |||||
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Párducok | 2023. január 14. | 13:30 | 64 - 59 | |
Játékvezetők: Arató Balázs, Sinka-Pálinkás Szonja (Király László Józsefné) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | KVSE U11 | 2023. január 14. | 13:30 | 28 - 48 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Paulik Benjámin (Dr. Kovács András) | |||||
Vásárhelyi Oroszlánok | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. január 14. | 13:30 | 35 - 42 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Szorgos Darazsak | Soproni SI Bivalyok | 2023. január 14. | 14:00 | 35 - 84 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Szabadvári János László) | |||||
TSE Basket U11 | Győri KC Vizslák | 2023. január 14. | 14:00 | 55 - 43 | |
Játékvezetők: Erős Florentina, Tamás Anna (CSEH Gergely) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Soproni Tigrisek Kőszeg | 2023. január 14. | 14:00 | 22 - 58 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Németh Balázs (Barlai Tamás) | |||||
Szegedi Hópárducok | Szentesi KK | 2023. január 14. | 14:15 | 66 - 18 | |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Szatmári Gréta Kíra (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Kaszás Mini Girls | KLKS Dunaalmás | 2023. január 14. | 14:15 | 23 - 21 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta (Kincs Károly) | |||||
Ricsilla Üstökösök | Sportiskolás Lányok U11 | 2023. január 14. | 14:15 | 23 - 44 | |
Játékvezetők: Perák Denis, Novák Marcell (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | KKC Méntelek | 2023. január 14. | 14:15 | 24 - 15 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Horváth Barbara (Budai Csaba) | |||||
Budapesti Honvéd Bakáts | KLKA Angoltagozatos | 2023. január 14. | 14:30 | 43 - 42 | |
Játékvezetők: Nagy Joel, Puskás Ágnes Réka (Kővári Gyula) | |||||
Kőbányai Darazsak | Budapesti Honvéd/A | 2023. január 14. | 14:30 | 44 - 73 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA Amazonok | 2023. január 14. | 14:45 | 47 - 74 | |
Játékvezetők: Horváth Alexandra, Sinka-Pálinkás Szonja (Király László Józsefné) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | Törekvés Törpicúrok | 2023. január 14. | 14:45 | 36 - 16 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Török Béla, Koncz Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Wildcats Feketék | 2023. január 14. | 14:45 | 26 - 45 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
Pilots SE U11 | ICT Pilots Farkasrét | 2023. január 14. | 15:00 | 67 - 30 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Czupi Márton, Porkoláb Mercédesz Anett (Mihály Gyula) | |||||
Cívis KK Tigrisek | Zsákoló Zsiráfok/A | 2023. január 14. | 15:00 | 75 - 13 | |
Játékvezetők: Horányi András, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) | |||||
Gödi SE Kiscicák | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. január 14. | 15:00 | 32 - 29 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. január 14. | 15:00 | 43 - 42 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Balog Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
BSC | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. január 14. | 15:00 | 72 - 7 | |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Garami Júlia Eszter (Gyurkovics István János) | |||||
Soproni SI Deákos Bivalyok | TSE Basket U11 | 2023. január 14. | 15:15 | 21 - 50 | |
Játékvezetők: Erős Florentina, Vidovits András József (CSEH Gergely) | |||||
Hunyadis Darazsak | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. január 14. | 15:15 | 81 - 18 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Németh Balázs (Barlai Tamás) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Szorgos Darazsak | 2023. január 14. | 15:15 | 42 - 35 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik (Szabadvári János László) | |||||
KKC Méntelek | Kécskei Vidrák | 2023. január 14. | 15:30 | 26 - 22 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Könyves Teréz Ráhel (Budai Csaba) | |||||
Zalakarosi Fókák | Ricsilla Üstökösök | 2023. január 14. | 15:30 | 27 - 33 | |
Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Józsefvárosi KC | KLKS Szomód | 2023. január 14. | 15:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bíró Brigitta (Kincs Károly) | |||||
Rákóczifalvai Párducok | Szentesi KK | 2023. január 14. | 15:30 | 27 - 29 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Szatmári Gréta Kíra (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/B | NYKK Eötvös U11 | 2023. január 14. | 16:00 | 59 - 35 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
Békási/Dűlői Kaszások | Török Sasfiókák | 2023. január 14. | 16:00 | 47 - 36 | |
Játékvezetők: Török Béla, Koncz Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
KLKA Károlyi | Budafoki Ebihalak | 2023. január 14. | 16:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Koncz Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Római Kaszások | Kőbányai Darázslányok | 2023. január 14. | 16:00 | 46 - 55 | |
Játékvezetők: Belák Dorka, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | Cívis KK Tigrisek | 2023. január 14. | 16:15 | 28 - 56 | |
Játékvezetők: Horányi András, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. január 14. | 16:30 | 65 - 32 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Czupi Márton, Porkoláb Mercédesz Anett (Mihály Gyula) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Vásárhelyi Oroszlánok | 2023. január 14. | 16:30 | 53 - 41 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán) | |||||
Pilisi Mennydörgők | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. január 14. | 16:30 | 71 - 10 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szundy Gábor (Gyurkovics István János) | |||||
KVSE U11 | Gödi SE Kiscicák | 2023. január 14. | 16:30 | 52 - 39 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) | |||||
Győri KC Vizslák | Soproni SI Deákos Bivalyok | 2023. január 14. | 16:30 | 47 - 56 | |
Játékvezetők: Erős Florentina, Vidovits András József (CSEH Gergely) | |||||
Szeged Karolina | Szegedi Hópárducok | 2023. január 14. | 16:45 | 28 - 43 | |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Kécskei Vidrák | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. január 14. | 16:45 | 29 - 38 | |
Játékvezetők: Könyves Teréz Ráhel, Horváth Barbara (Budai Csaba) | |||||
KLKS Szomód | KLKA Szigeti | 2023. január 14. | 16:45 | 56 - 16 | |
Játékvezetők: Tahin András, Korpás Máté (Kincs Károly) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Békási/Dűlői Kaszások | 2023. január 14. | 17:15 | 35 - 42 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Csata Garfield | Római Kaszások | 2023. január 14. | 17:15 | 61 - 50 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Belák Dorka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Budapesti Honvéd/B | KLKA Károlyi | 2023. január 14. | 17:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Koncz Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Zsákoló Zsiráfok/A | Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | 2023. január 14. | 17:30 | 28 - 49 | |
Játékvezetők: Horányi András, dr. Marjay Péter (Scholtz Zoltán) | |||||
Radobasket Oroszlánok | BSC | 2023. január 14. | 18:00 | 38 - 39 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Szundy Gábor (Gyurkovics István János) | |||||
KLKA Szigeti | Józsefvárosi KC | 2023. január 14. | 18:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Tahin András, Korpás Máté (Kincs Károly) | |||||
Budafoki Ebihalak | Budapesti Honvéd/B | 2023. január 14. | 18:30 | 25 - 24 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Boros Dániel (Kővári Gyula) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Csata Garfield | 2023. január 14. | 18:30 | 71 - 45 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Török Sasfiókák | Zuglói Sasok Herman | 2023. január 14. | 18:30 | 53 - 57 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Újpest-MT/A | BEAC Vizslák | 2023. január 15. | 08:00 | 38 - 67 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Frányó Csanád (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Újpest-MT/B | MAFC Farkasrét | 2023. január 15. | 08:00 | 19 - 72 | |
Játékvezetők: Szabó István, Szőke Gábor (Kővári Gyula) | |||||
Pátyi SE | BDSEbasket U11 | 2023. január 15. | 08:30 | 25 - 75 | Telki |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Gyurkovics István János (Solymosi Tamás) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | KKC Mátyás | 2023. január 15. | 09:00 | 33 - 45 | |
Játékvezetők: Velkey István, Gulyás Patrik (Király Evelin) | |||||
TSK-Magiszter | NYKK Bethlen U11 | 2023. január 15. | 09:00 | 25 - 24 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Varga Bence (Csizmadia Levente) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. január 15. | 09:00 | 57 - 71 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Pozsonyi László) | |||||
PVSK NKA Leány/A | Kozármisleny SE/A | 2023. január 15. | 09:00 | 48 - 65 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
KLKS Erdért | FKE Kőrősi kenguru | 2023. január 15. | 09:00 | 17 - 49 | |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Puskás Ágnes Réka (László Zsolt Károly) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | Gödi SE Gödények | 2023. január 15. | 09:00 | 62 - 36 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. január 15. | 09:00 | 30 - 55 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kiss Benedek (Benedek Zoltán) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. január 15. | 09:00 | 70 - 45 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Zsók Áron, Haag Panna (Villányi János) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Újpest-MT/B | 2023. január 15. | 09:15 | 40 - 38 | |
Játékvezetők: Szabó István, Szőke Gábor (Kővári Gyula) | |||||
TFSE | Újpest-MT/A | 2023. január 15. | 09:15 | 78 - 35 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Frányó Csanád (Szlota Tibor Csaba) | |||||
AF-Velencei Vadkacsák | Várpalota Gepárdok | 2023. január 15. | 09:30 | 65 - 15 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Vezérek | 2023. január 15. | 09:30 | 29 - 70 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Prieger Mihály (Erős Zoltán) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | MVM-OSE MÓR U11 | 2023. január 15. | 09:30 | 54 - 43 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) | |||||
Gödöllői Sport Klub | Pátyi SE | 2023. január 15. | 09:40 | 42 - 38 | Telki |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Gyurkovics István János (Solymosi Tamás) | |||||
Salgótarjáni KI | DVTK Akadémia/B | 2023. január 15. | 10:00 | 26 - 44 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Deák Csaba) | |||||
Fekete Mambák | Lehel Kosársuli U11 | 2023. január 15. | 10:00 | 74 - 72 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Terjéki András (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Szecska Szöcskék | SZEDEÁK Karolina | 2023. január 15. | 10:00 | 36 - 28 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Polyák Adrián (Szabó László) | |||||
KKC Mátyás | Nagykőrösi Sólymok U11/B | 2023. január 15. | 10:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Velkey István, Sinka-Pálinkás Szonja (Király Evelin) | |||||
Wildcats Rózsaszín | Cívis KK TK Macskák | 2023. január 15. | 10:15 | 57 - 38 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Varga Bence (Csizmadia Levente) | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Sólyomfiókák | 2023. január 15. | 10:15 | 12 - 65 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kiss Benedek (Benedek Zoltán) | |||||
FKE Kőrősi kenguru | PEKOSI U11 | 2023. január 15. | 10:15 | 25 - 54 | |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Puskás Ágnes Réka (László Zsolt Károly) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Ördögök | 2023. január 15. | 10:15 | 97 - 22 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Prieger Mihály (Erős Zoltán) | |||||
MAFC Farkasrét | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. január 15. | 10:30 | 63 - 9 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Horváth Petra (Kővári Gyula) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | PVSK NKA Fiú | 2023. január 15. | 10:30 | 38 - 69 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Haag Panna, Lipovszky Fanni (Villányi János) | |||||
BEAC Vizslák | TFSE | 2023. január 15. | 10:30 | 54 - 59 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kozármisleny SE/A | KASI/D | 2023. január 15. | 10:30 | 67 - 50 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
Vasas Áldás Basket | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2023. január 15. | 10:30 | 52 - 59 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Cívis KK TK Rakéták | 2023. január 15. | 10:30 | 43 - 66 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Pozsonyi László) | |||||
Győri KC Koalák | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. január 15. | 10:45 | 63 - 78 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
Várpalota Gepárdok | DKKA Párducok | 2023. január 15. | 10:45 | 33 - 38 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
BDSEbasket U11 | Gödöllői Sport Klub | 2023. január 15. | 10:50 | 58 - 33 | Telki |
Játékvezetők: Horváth Emese Kata, Gyurkovics István János (Solymosi Tamás) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Miskolc/C | 2023. január 15. | 11:15 | 27 - 16 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Deák Csaba) | |||||
HSE - ADY Ördögök | KLKS Erdért | 2023. január 15. | 11:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Juhász Ádám, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
MTK Budapest | PaSa Csillagai | 2023. január 15. | 11:30 | 26 - 58 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Réger Zsolt Péter) | |||||
NYKK Bethlen U11 | Cívis KK TK Macskák | 2023. január 15. | 11:30 | 74 - 11 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Szolnoki Kobrák | 2023. január 15. | 11:30 | 74 - 73 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor, Terjéki András (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
DKKA Vezérek | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. január 15. | 11:30 | 41 - 91 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Prieger Mihály (Erős Zoltán) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/B | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2023. január 15. | 11:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Sinka-Pálinkás Szonja, Gulyás Patrik (Király Evelin) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | Békéscsabai KK/A | 2023. január 15. | 11:30 | 18 - 55 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Bodnár Vivien (Szabó László) | |||||
Sólyomfiókák | Kanizsai Mókusok/B | 2023. január 15. | 11:30 | 87 - 14 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kiss Benedek (Benedek Zoltán) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Cívis KK Jaguárok | 2023. január 15. | 12:00 | 73 - 30 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Pozsonyi László) | |||||
Csata Manók | MAFC Csiki | 2023. január 15. | 12:00 | 35 - 57 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Horváth Petra (Kővári Gyula) | |||||
KASI/D | PVSK NKA Leány/A | 2023. január 15. | 12:00 | 51 - 63 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Csontos Alex, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
DKKA Párducok | AF-Velencei Vadkacsák | 2023. január 15. | 12:00 | 28 - 78 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence (Szabó Bakos András László) | |||||
PVSK NKA Fiú | Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2023. január 15. | 12:00 | 72 - 81 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka (Villányi János) | |||||
Fót SE | Dunaharaszti MTK/B | 2023. január 15. | 12:00 | 25 - 41 | |
Játékvezetők: Magda János József, Balogh Csaba (Farkas László) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | Győri KC Koalák | 2023. január 15. | 12:00 | 33 - 65 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
Óbudai Kaszások Girls | Budafoki Bolhák | 2023. január 15. | 12:00 | 32 - 37 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Gödi SE Gödények | Vasas Áldás Basket | 2023. január 15. | 12:00 | 70 - 63 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) | |||||
DVTK Miskolc/C | Salgótarjáni KI | 2023. január 15. | 12:30 | 31 - 32 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Deák Csaba) | |||||
PEKOSI U11 | HSE - ADY Ördögök | 2023. január 15. | 12:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
TSK-Magiszter | Wildcats Rózsaszín | 2023. január 15. | 12:45 | 23 - 24 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Vasas Akadémia U10 | MTK Budapest | 2023. január 15. | 12:45 | 46 - 18 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Réger Zsolt Péter) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | KKC Hetény | 2023. január 15. | 12:45 | 78 - 48 | |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Bibok Liza (Szabó László) | |||||
KWBC Körmend | Hévíz SK | 2023. január 15. | 13:00 | 76 - 26 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
SZEDEÁK Karolina | ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2023. január 15. | 13:00 | 22 - 50 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Dezsèri Szabolcs Ernő (Szabó László) | |||||
Szolnoki Kobrák | Fekete Mambák | 2023. január 15. | 13:00 | 49 - 52 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Tóth Viktor (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Gyáli Apródok | Monor SE/B | 2023. január 15. | 13:10 | 49 - 42 | |
Játékvezetők: Garami Júlia Eszter, Balogh Csaba (Farkas László) | |||||
Zuglói Sasok | Csata Manók | 2023. január 15. | 13:15 | 72 - 48 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Szőke Gábor (Kővári Gyula) | |||||
Budafoki Bolhák | BLF Kenguruk | 2023. január 15. | 13:15 | 35 - 44 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Frányó Csanád (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Feketés Darazsak | MVM-OSE Mór U11/B | 2023. január 15. | 13:30 | 42 - 22 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde (Gecsei Ferenc) | |||||
Pilis Basket | BSC Fiú | 2023. január 15. | 13:30 | 59 - 62 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Sersovszky Gergely Péter (Krékity Kornél) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Darazsak | 2023. január 15. | 13:45 | 41 - 48 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. január 15. | 14:00 | 40 - 68 | |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Varga Sára (Szabó László) | |||||
TF-BP - JAK - TITÁNOK | BLF Bolhák | 2023. január 15. | 14:00 | 13 - 59 | |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Boros Dániel (László Zsolt Károly) | |||||
PaSa Csillagai | Vasas Akadémia U10 | 2023. január 15. | 14:00 | 26 - 41 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Nagy Joel (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | KWBC Körmend | 2023. január 15. | 14:15 | 36 - 54 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
Fót SE | Monor SE/B | 2023. január 15. | 14:20 | 44 - 36 | |
Játékvezetők: Magda János József, Garami Júlia Eszter (Farkas László) | |||||
Szecska Szöcskék | Békéscsabai KK/A | 2023. január 15. | 14:30 | 11 - 60 | |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kozma Péter (Szabó László) | |||||
BLF Kenguruk | Óbudai Kaszások Girls | 2023. január 15. | 14:30 | 39 - 43 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Frányó Csanád (Szlota Tibor Csaba) | |||||
MAFC Csiki | Zuglói Sasok | 2023. január 15. | 14:30 | 37 - 59 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Szőke Gábor (Kincs Károly) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Feketés Darazsak | 2023. január 15. | 14:45 | 52 - 35 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
DKKA Darazsak | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2023. január 15. | 15:00 | 62 - 78 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Bence, KOCSIS JÓZSEF (Szabó Bakos András László) | |||||
BSC Lány | Pilis Basket | 2023. január 15. | 15:00 | 36 - 54 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Sersovszky Gergely Péter (Krékity Kornél) | |||||
KKC Hetény | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. január 15. | 15:15 | 63 - 47 | |
Játékvezetők: Varga Sára, Bibok Liza (Szabó László) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | Törekvés Törpillák | 2023. január 15. | 15:15 | 32 - 37 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Nagy Joel (Réger Zsolt Péter) | |||||
BLF Bolhák | Keresztúri SE | 2023. január 15. | 15:15 | 45 - 36 | |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Boros Dániel (László Zsolt Károly) | |||||
Hévíz SK | Kanizsai Mókusok/A | 2023. január 15. | 15:30 | 34 - 49 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
Dunaharaszti MTK/B | Gyáli Apródok | 2023. január 15. | 15:30 | 20 - 60 | |
Játékvezetők: Magda János József, Garami Júlia Eszter (Farkas László) | |||||
MVM-OSE Mór U11/B | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. január 15. | 16:00 | 10 - 44 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
Budafoki Békák | Malév Kobrák | 2023. január 15. | 16:00 | 37 - 51 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, dr. Horváth Brúnó József (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Ziccer Pumák | Újpest-MT/C | 2023. január 15. | 16:00 | 18 - 50 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd (Kővári Gyula) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | Alba Fehérvár Cápák | 2023. január 15. | 16:15 | 51 - 31 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László) | |||||
TF-KFT - VM - U11 | TF-BP - JAK - TITÁNOK | 2023. január 15. | 16:30 | 17 - 29 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
BSC Fiú | BSC Lány | 2023. január 15. | 16:30 | 71 - 31 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Sersovszky Gergely Péter (Krékity Kornél) | |||||
BUDAFOKI KisBolhák | Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. január 15. | 16:30 | 24 - 18 | |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter) | |||||
BEAC Teleki | Ziccer Pumák | 2023. január 15. | 17:15 | 52 - 15 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bárány Levente (Kővári Gyula) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Budafoki Békák | 2023. január 15. | 17:15 | 66 - 28 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Horváth Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Keresztúri SE | TF-KFT - VM - U11 | 2023. január 15. | 17:45 | 52 - 9 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Bíró Brigitta (László Zsolt Károly) | |||||
Törekvés Törpillák | BUDAFOKI KisBolhák | 2023. január 15. | 17:45 | 25 - 38 | |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter) | |||||
Malév Kobrák | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. január 15. | 18:30 | 45 - 57 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Horváth Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Újpest-MT/C | BEAC Teleki | 2023. január 15. | 18:30 | 20 - 27 | |
Játékvezetők: Tahin András, Gere Kálmán Richárd (Kővári Gyula) | |||||
Pomázi Pumák | Monor SE/A | 2023. január 22. | 09:00 | 38 - 28 | |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, György Ferenc (Dr. Kovács András) | |||||
Újfehértói Sportklub | Dife KK | 2023. január 22. | 10:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Szilágyi Sámuel (Scholtz Zoltán) | |||||
Monor SE/A | CKE U11 | 2023. január 22. | 10:30 | 33 - 56 | |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, György Ferenc (Dr. Kovács András) | |||||
Dife KK | Újfehértói Sportklub | 2023. január 22. | 11:20 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Szilágyi Sámuel (Scholtz Zoltán) | |||||
CKE U11 | Pomázi Pumák | 2023. január 22. | 12:00 | 51 - 33 | |
Játékvezetők: Kiss Tamás Sándor, György Ferenc (Dr. Kovács András) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Fűzfői AK | 2023. január 28. | 09:30 | 52 - 23 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
Fűzfői AK | VESC U11 | 2023. január 28. | 10:45 | 69 - 34 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
VESC U11 | Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. január 28. | 12:00 | 58 - 61 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Egri Tibor) | |||||
Zalakarosi Fókák | Kanizsai Mókusok/B | 2023. január 29. | 09:00 | 31 - 22 | |
Játékvezetők: Imre Márk, Török Olivér (Kis Attila) | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Zalakarosi Fókák | 2023. január 29. | 10:15 | 33 - 30 | |
Játékvezetők: Imre Márk, Török Olivér (Kis Attila) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. január 29. | 11:30 | 18 - 37 | |
Játékvezetők: Imre Márk, Török Olivér (Kis Attila) |
Római Kaszások | TFSE | 2023. február 4. | 08:00 | 81 - 30 | |
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | KLKS Erdért | 2023. február 4. | 08:00 | 2 - 0 | |
Városi Sportegyesület Dunakeszi | BSC Bálint Márton | 2023. február 4. | 08:30 | 17 - 62 | |
Játékvezetők: Takács István, Kálnai Baldvin (Krékity Kornél) | |||||
KLKA Szigeti | KLKS Benkő | 2023. február 4. | 08:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
PEKOSI U11 | Törekvés Törpicúrok | 2023. február 4. | 08:30 | 41 - 23 | |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Réger Zsolt Péter) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Szegedi Mókusok | 2023. február 4. | 09:00 | 33 - 18 | |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Bende Réka (Mustos Tamás János) | |||||
MEAFC Basket Bulls U11 | DVTK Akadémia/B | 2023. február 4. | 09:00 | 66 - 36 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Petró Szilvia Erika (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | DKKA Párducok | 2023. február 4. | 09:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Bónitz István) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | MEAFC Vörösmarty U11 | 2023. február 4. | 09:00 | 24 - 52 | |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gombos Dorka (Drahos László) | |||||
BSC Lány | BKG-Veresegyház | 2023. február 4. | 09:00 | 66 - 33 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland (Mihály Gyula) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | Pásztó | 2023. február 4. | 09:00 | 22 - 61 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán (Deák Csaba) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | SLÁGER KKSE/B | 2023. február 4. | 09:00 | 19 - 47 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Molnár Gábor) | |||||
Szorgos Darazsak | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. február 4. | 09:00 | 84 - 36 | |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Vass Dávid Áron (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | Szegedi Vadmacskák | 2023. február 4. | 09:00 | 69 - 31 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Cívis KK Tigrisek | 2023. február 4. | 09:00 | 40 - 33 | |
Játékvezetők: Horányi András, Szilágyi Sámuel (KONCZ JÁNOS) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. február 4. | 09:00 | 33 - 77 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Bíró Brigitta (Torzsa Csaba Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/C | Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2023. február 4. | 09:00 | 40 - 29 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Leutsch Liza (Märcz Péter) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | KASI/B | 2023. február 4. | 09:00 | 46 - 61 | |
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | KASI/A | 2023. február 4. | 09:00 | 67 - 58 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
Vásárhelyi Oroszlánok | Vásárhelyi Palánták | 2023. február 4. | 09:00 | 71 - 29 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba (Szabó Attila) | |||||
Harcias Kenguruk | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. február 4. | 09:00 | 87 - 19 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Soproni Tigrisek Kőszeg | 2023. február 4. | 09:00 | 55 - 40 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Horváth Ádám (Kapusi Gábor) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Római Kaszások | 2023. február 4. | 09:15 | 38 - 37 | |
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István (Szlota Tibor Csaba) | |||||
FKE Kőrősi kenguru | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. február 4. | 09:15 | 18 - 60 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Marjai Réka (Kővári Gyula) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Fekete Mambák | 2023. február 4. | 09:30 | 59 - 57 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Schönborn Tamás (Bernáth András) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | Pákozdi Kócsagok | 2023. február 4. | 09:30 | 37 - 32 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | DKKA Ördögök | 2023. február 4. | 09:30 | 46 - 40 | |
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. február 4. | 09:40 | 72 - 13 | |
Játékvezetők: Takács István, Kálnai Baldvin (Krékity Kornél) | |||||
KLKS Benkő | BUDAFOKI KisBolhák | 2023. február 4. | 09:45 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
Törekvés Törpicúrok | KLKA Károlyi | 2023. február 4. | 09:45 | 22 - 18 | |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Réger Zsolt Péter) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Szegedi Hópárducok | 2023. február 4. | 10:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Balog Sára (Winter Ilona) | |||||
Szolnoki Kobrák | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. február 4. | 10:00 | 63 - 57 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Dezsèri Szabolcs Ernő (Szabó László) | |||||
Kecskeméti KA Amazonok | BasketBaja SE | 2023. február 4. | 10:00 | 52 - 46 | |
Játékvezetők: Kónya Levente, Papp Attila (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Kécskei Vidrák | KKC Méntelek | 2023. február 4. | 10:00 | 44 - 25 | |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kovács András (Király László Józsefné) | |||||
DKKA Párducok | Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. február 4. | 10:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Bónitz István) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | MVM-OSE Mór U11/B | 2023. február 4. | 10:15 | 27 - 57 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
Békéscsabai KK/A | Szegedi Tabán Szellemek | 2023. február 4. | 10:15 | 54 - 35 | |
Játékvezetők: Gedra János, Bende Réka (Mustos Tamás János) | |||||
Soproni Tigrisek/A | Szorgos Darazsak | 2023. február 4. | 10:15 | 52 - 49 | |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Horváth Márk (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Pákozdi Kócsagok | AF-Velencei Vadkacsák | 2023. február 4. | 10:15 | 47 - 59 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
DVTK Tiszaújváros | MEAFC Basket Bulls U11 | 2023. február 4. | 10:15 | 52 - 37 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Petró Szilvia Erika (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Cívis KK Tigrisek | KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | 2023. február 4. | 10:15 | 29 - 41 | |
Játékvezetők: Horányi András, Szabó Zsuzsa (KONCZ JÁNOS) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. február 4. | 10:15 | 61 - 27 | |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gombos Dorka (Drahos László) | |||||
DVTK Encs | MEAFC Kossuth U11 | 2023. február 4. | 10:15 | 45 - 26 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Molnár Gábor) | |||||
DVTK Miskolc/C | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. február 4. | 10:15 | 27 - 44 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán (Deák Csaba) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg | Vadmacskák | 2023. február 4. | 10:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Horváth Ádám (Kapusi Gábor) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. február 4. | 10:20 | 72 - 51 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Bíró Brigitta (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Lackneros Darazsak | Villámló Tigrisek/B | 2023. február 4. | 10:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
KASI/C | PVSK NKA Leány/B | 2023. február 4. | 10:30 | 45 - 27 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Sellei Dalma Laura (Märcz Péter) | |||||
Vásárhelyi Palánták | Szarvas GFE Gyakorló | 2023. február 4. | 10:30 | 38 - 51 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba (Szabó Attila) | |||||
BKG-Veresegyház | Dunaharaszti MTK/A | 2023. február 4. | 10:30 | 32 - 39 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland (Mihály Gyula) | |||||
KASI/A | Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2023. február 4. | 10:30 | 72 - 48 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Szolnoki Párducok | 2023. február 4. | 10:30 | 31 - 60 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Gyakorlós Mágusok | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. február 4. | 10:30 | 46 - 88 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Dóra (Domokos Lőrinc) | |||||
KLKS Erdért | FKE Kőrősi kenguru | 2023. február 4. | 10:30 | 0 - 2 | |
TFSE | Zuglói Sasok Herman | 2023. február 4. | 10:30 | 34 - 46 | |
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István (Szlota Tibor Csaba) | |||||
KASI/B | PVSK NKA Leány/A | 2023. február 4. | 10:30 | 58 - 45 | |
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Finta Zétény (Kollár Tamás) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2023. február 4. | 10:45 | 43 - 44 | |
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) | |||||
BSC Bálint Márton | ICT Pilots Farkasrét | 2023. február 4. | 10:50 | 54 - 55 | |
Játékvezetők: Takács István, Kálnai Baldvin (Krékity Kornél) | |||||
BUDAFOKI KisBolhák | KLKA Szigeti | 2023. február 4. | 11:00 | 46 - 35 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
Fekete Mambák | SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. február 4. | 11:00 | 53 - 57 | |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Schönborn Tamás (Bernáth András) | |||||
KLKA Károlyi | PEKOSI U11 | 2023. február 4. | 11:00 | 18 - 41 | |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Réger Zsolt Péter) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/B | Kécskei Vidrák | 2023. február 4. | 11:15 | 45 - 38 | |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Lengyel Dorka (Király László Józsefné) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA Amazonok | 2023. február 4. | 11:15 | 62 - 56 | |
Játékvezetők: Kónya Levente, Hajagos-Kiss Hedvig (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | NYKK Eötvös U11 | 2023. február 4. | 11:30 | 40 - 28 | |
Játékvezetők: Szilágyi Sámuel, Szabó Zsuzsa (KONCZ JÁNOS) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | CS Vest Activ Timisoara fiú | 2023. február 4. | 11:30 | 45 - 86 | |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Bodnár Vivien (Szabó László) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. február 4. | 11:30 | 20 - 40 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF (Bónitz István) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | Soproni Tigrisek/A | 2023. február 4. | 11:30 | 33 - 60 | |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Horváth Márk (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Tiszaújváros | 2023. február 4. | 11:30 | 22 - 60 | |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Petró Szilvia Erika (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Vadmacskák | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. február 4. | 11:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Kapusi Gábor) | |||||
Szecska Szöcskék | ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2023. február 4. | 11:30 | 30 - 31 | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Balog Sára (Winter Ilona) | |||||
Pásztó | DVTK Miskolc/C | 2023. február 4. | 11:30 | 86 - 17 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Dániel Zoltán (Deák Csaba) | |||||
MVM-OSE Mór U11/B | Harcias Kenguruk | 2023. február 4. | 11:30 | 36 - 52 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (CSEH Gergely) | |||||
MEAFC Vörösmarty U11 | Egri Kék Oroszlánok | 2023. február 4. | 11:30 | 30 - 45 | |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gombos Dorka (Drahos László) | |||||
Szegedi Mókusok | Békéscsabai KK/A | 2023. február 4. | 11:30 | 23 - 37 | |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Gedra János (Mustos Tamás János) | |||||
AF-Velencei Vadkacsák | Alba Fehérvár Cápák | 2023. február 4. | 11:30 | 39 - 53 | |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
SLÁGER KKSE/B | DVTK Encs | 2023. február 4. | 11:30 | 68 - 31 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Tòth Tamás (Molnár Gábor) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK TK Rakéták | 2023. február 4. | 11:40 | 79 - 82 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
UNI Tét Tigrisek | Lackneros Darazsak | 2023. február 4. | 11:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Csepel - Bontó | KLKS Szomód | 2023. február 4. | 12:00 | 18 - 69 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Pogrányi Károly Attila (Kővári Gyula) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Vásárhelyi Oroszlánok | 2023. február 4. | 12:00 | 41 - 71 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba (Szabó Attila) | |||||
PVSK NKA Leány/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. február 4. | 12:00 | 55 - 56 | |
Játékvezetők: Finta Zétény, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) | |||||
Török Sasfiókák | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. február 4. | 12:00 | 70 - 31 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Waigand Ágoston (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | PVSK NKA Leány/B | 2023. február 4. | 12:00 | 43 - 26 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Sellei Dalma Laura (Märcz Péter) | |||||
Monor SE/A | Pilisi Mennydörgők | 2023. február 4. | 12:00 | 2 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Kálnai Baldvin (Dr. Kovács András) | |||||
Dunaharaszti MTK/A | BSC Lány | 2023. február 4. | 12:00 | 64 - 50 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Agócs Gábor Mihály (Mihály Gyula) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Ugrómókusok | 2023. február 4. | 12:00 | 56 - 41 | |
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Szolnoki Párducok | SZEDEÁK Tigrisek | 2023. február 4. | 12:00 | 39 - 53 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/A | NKA Pécs u11 fiú | 2023. február 4. | 12:00 | 42 - 76 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
Csata Manók | Vasas Bolhák | 2023. február 4. | 12:15 | 50 - 27 | |
Játékvezetők: Belák Dorka, Földesi Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
KLKS Dunaalmás | BLF Pandák | 2023. február 4. | 12:15 | 33 - 19 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncz Levente (Kincs Károly) | |||||
KKC Méntelek | Nagykőrösi Sólymok U11/B | 2023. február 4. | 12:30 | 13 - 51 | |
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Kovács András (Király László Józsefné) | |||||
BasketBaja SE | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. február 4. | 12:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Hajagos-Kiss Hedvig (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
SZEDEÁK Ezüstrókák | Lehel Kosársuli U11 | 2023. február 4. | 12:30 | 47 - 69 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Bernáth András) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Soproni Tigrisek Orsolya | 2023. február 4. | 12:45 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Dávid Viktória Katalin (Barlai Tamás) | |||||
Soproni SI Bivalyok | MVM-OSE Simbák | 2023. február 4. | 12:45 | 86 - 32 | |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Bakó László Ferenc (CSEH Gergely) | |||||
Szegedi Hópárducok | Szecska Szöcskék | 2023. február 4. | 13:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Kardos Liza (Winter Ilona) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Rákóczifalvai Párducok | 2023. február 4. | 13:00 | 20 - 58 | |
Játékvezetők: Gedra János, Dr. Kozma Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
DVTK Akadémia/A | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. február 4. | 13:00 | 62 - 40 | |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton (Sztrakovics István László) | |||||
CS Vest Activ Timisoara fiú | Szolnoki Kobrák | 2023. február 4. | 13:00 | 72 - 51 | |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Terjéki András (Szabó László) | |||||
Zsákoló Zsiráfok/A | NYKK Bethlen U11 | 2023. február 4. | 13:00 | 47 - 15 | |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Varga Bence (Scholtz Zoltán) | |||||
Villámló Tigrisek/B | UNI Tét Tigrisek | 2023. február 4. | 13:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Hunyadis Darazsak | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. február 4. | 13:00 | 45 - 20 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Vass Dávid Áron, Horváth Ádám (Herczeg Ágoston) | |||||
Dunaharaszti MTK/B | Fót SE | 2023. február 4. | 13:10 | 19 - 61 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Garami Júlia Eszter (Dr. Kovács András) | |||||
KLKS Szomód | Kaszás Mini | 2023. február 4. | 13:15 | 33 - 32 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Pogrányi Károly Attila (Kővári Gyula) | |||||
BEAC Vizslák | Török Sasfiókák | 2023. február 4. | 13:15 | 40 - 66 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Waigand Ágoston (Szlota Tibor Csaba) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/C | KASI/C | 2023. február 4. | 13:30 | 37 - 27 | |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Leutsch Liza (Märcz Péter) | |||||
Budapesti Honvéd/B | KLKS Dunaalmás | 2023. február 4. | 13:30 | 56 - 8 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncz Levente (Kincs Károly) | |||||
PaSa Csillagai | Csata Manók | 2023. február 4. | 13:30 | 26 - 43 | |
Játékvezetők: Belák Dorka, Földesi Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | Gyáli Apródok | 2023. február 4. | 13:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Neubrandt Roland (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | 2023. február 4. | 13:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | CEKK | 2023. február 4. | 13:45 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Velkey István, Lédeczi Nándor (Király László Józsefné) | |||||
Ajka | DKKA Darazsak | 2023. február 4. | 14:00 | 28 - 69 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Soproni SI Bivalyok | 2023. február 4. | 14:00 | 32 - 103 | |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Bakó László Ferenc (CSEH Gergely) | |||||
Feketés Darazsak | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. február 4. | 14:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Dávid Viktória Katalin (Barlai Tamás) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. február 4. | 14:00 | 49 - 16 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István) | |||||
Szeged Karolina | Szentesi KK | 2023. február 4. | 14:15 | 53 - 10 | |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Gedra János (Mustos Tamás János) | |||||
Újfehértói Sportklub | TSK-Magiszter | 2023. február 4. | 14:15 | 24 - 19 | |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
MEAFC Vidrák | DVTK Akadémia/A | 2023. február 4. | 14:15 | 45 - 25 | |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton (Sztrakovics István László) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Győri KC Vizslák | 2023. február 4. | 14:15 | 24 - 73 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Botond (Herczeg Ágoston) | |||||
Pilisi Mennydörgők | Dunaharaszti MTK/B | 2023. február 4. | 14:20 | 45 - 42 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Fajszi Zsombor Levente (Dr. Kovács András) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | BEAC Vizslák | 2023. február 4. | 14:30 | 64 - 51 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Waigand Ágoston (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2023. február 4. | 14:30 | 48 - 36 | |
Játékvezetők: Váczi Mihály, Kardos Liza (Winter Ilona) | |||||
Kaszás Mini | Csepel - Bontó | 2023. február 4. | 14:30 | 50 - 17 | |
Játékvezetők: Boros Dániel, Földesi Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | Dife KK | 2023. február 4. | 14:45 | 58 - 46 | |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
BLF Pandák | Budapesti Honvéd/B | 2023. február 4. | 14:45 | 6 - 69 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncz Levente (Kincs Károly) | |||||
Vasas Bolhák | PaSa Csillagai | 2023. február 4. | 14:45 | 48 - 40 | |
Játékvezetők: Belák Dorka, Földesi Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
CEKK | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. február 4. | 15:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Velkey István, Pettner Dávid (Király László Józsefné) | |||||
Pomázi Pumák | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2023. február 4. | 15:00 | 44 - 39 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Beniczky Tamás (Agócs Gábor Mihály) | |||||
KASI/D | NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2023. február 4. | 15:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Segec Andrea (Märcz Péter) | |||||
MVM-OSE Simbák | Villámló Tigrisek/A | 2023. február 4. | 15:15 | 62 - 52 | |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Bakó László Ferenc (CSEH Gergely) | |||||
Soproni Tigrisek Orsolya | Feketés Darazsak | 2023. február 4. | 15:15 | 76 - 34 | |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Söveges Tamás (Barlai Tamás) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2023. február 4. | 15:15 | 35 - 45 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István) | |||||
DKKA Tigrisek | Ajka | 2023. február 4. | 15:15 | 40 - 34 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szentesi KK | 2023. február 4. | 15:30 | 20 - 23 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
NYKK Bethlen U11 | TSK-Magiszter | 2023. február 4. | 15:30 | 22 - 18 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Varga Bence (Scholtz Zoltán) | |||||
Monor SE/A | Fót SE | 2023. február 4. | 15:30 | 37 - 36 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Garami Júlia Eszter (Dr. Kovács András) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | MEAFC Vidrák | 2023. február 4. | 15:30 | 21 - 35 | |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton (Sztrakovics István László) | |||||
Győri KC Vizslák | Hunyadis Darazsak | 2023. február 4. | 15:30 | 58 - 55 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Botond (Herczeg Ágoston) | |||||
Dife KK | Cívis Efrém Kenguruk | 2023. február 4. | 16:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szabó Gréta, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Németvölgyi Bocsok | 2023. február 4. | 16:00 | 27 - 51 | |
Játékvezetők: Boros Dániel, Földesi Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
Ziccer Pumák | Budafoki Ebihalak | 2023. február 4. | 16:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta (Kincs Károly) | |||||
Ziccer Bocsok | Vasas Akadémia U10 | 2023. február 4. | 16:00 | 25 - 48 | |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Puskás Ágnes Réka (Réger Zsolt Péter) | |||||
Újpest-MT/A | BLF Kenguruk | 2023. február 4. | 16:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2023. február 4. | 16:15 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Lédeczi Nándor, Pettner Dávid (Király László Józsefné) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/B | Cívis KK Jaguárok | 2023. február 4. | 16:30 | 26 - 58 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István) | |||||
GYKSE Szekszárd/B | KASI/D | 2023. február 4. | 16:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Nagy Réka, Andrea (Märcz Péter) | |||||
Gyáli Apródok | Pomázi Pumák | 2023. február 4. | 16:30 | 50 - 43 | |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Beniczky Tamás (Agócs Gábor Mihály) | |||||
DKKA Darazsak | DKKA Tigrisek | 2023. február 4. | 16:30 | 64 - 20 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Rákóczifalvai Párducok | Szeged Karolina | 2023. február 4. | 16:45 | 30 - 32 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
Zsákoló Zsiráfok/A | Újfehértói Sportklub | 2023. február 4. | 16:45 | 76 - 8 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Oroszvári Tamás (Scholtz Zoltán) | |||||
Malév Kobrák | Újpest-MT/A | 2023. február 4. | 17:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BEAC Kisvizslák | KLKA Angoltagozatos | 2023. február 4. | 17:15 | 56 - 23 | |
Játékvezetők: Török Béla, Földesi Boglárka (Kővári Gyula) | |||||
Budafoki Ebihalak | Kaszás Mini Girls | 2023. február 4. | 17:15 | 25 - 34 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta (Kincs Károly) | |||||
MAFC Csiki | Ziccer Bocsok | 2023. február 4. | 17:15 | 49 - 29 | |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Puskás Ágnes Réka (Réger Zsolt Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/C | GYKSE Szekszárd/B | 2023. február 4. | 18:00 | 41 - 36 | |
Játékvezetők: Segec Andrea, Nagy Réka, Andrea (Märcz Péter) | |||||
Vasas Akadémia U10 | MAFC Csiki | 2023. február 4. | 18:30 | 30 - 35 | |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Puskás Ágnes Réka (Réger Zsolt Péter) | |||||
Németvölgyi Bocsok | BEAC Kisvizslák | 2023. február 4. | 18:30 | 50 - 33 | |
Játékvezetők: Török Béla, Boros Dániel (Kővári Gyula) | |||||
BLF Kenguruk | Malév Kobrák | 2023. február 4. | 18:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kaszás Mini Girls | Ziccer Pumák | 2023. február 4. | 18:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta (Kincs Károly) | |||||
Újpest-MT/B | Zuglói Sasok | 2023. február 5. | 08:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szabó István (László Zsolt Károly) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | PSE Párducok | 2023. február 5. | 08:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Boros Dániel, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
MAFC Grosics | Vasas Akadémia U11 | 2023. február 5. | 08:00 | 97 - 57 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Óbudai Kaszások Girls | Budafoki Békák | 2023. február 5. | 08:00 | 36 - 24 | |
Játékvezetők: Nagy Joel, Tarr Emese Petra (Kővári Gyula) | |||||
Pilots SE U11 | Gödi SE Kiscicák | 2023. február 5. | 08:30 | 53 - 35 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Konta Gyula) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Sportiskolás Lányok U11 | 2023. február 5. | 08:45 | 55 - 35 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2023. február 5. | 09:00 | 88 - 40 | |
Játékvezetők: Kovács Máté, Kiss Márton Balázs (Esztergályos Róbert) | |||||
KKC Mátyás | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2023. február 5. | 09:00 | 17 - 85 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Fehér Péter (Tóthné Király Enikő) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | BSC Fiú | 2023. február 5. | 09:00 | 69 - 48 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter (Farkas László) | |||||
Fűzfői AK | VESC U11 | 2023. február 5. | 09:00 | 51 - 75 | Egyetemi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Prieger Mihály) | |||||
Kecskeméti KA Villámok | KKC Hetény | 2023. február 5. | 09:00 | 57 - 31 | |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Lédeczi Nándor (Király Evelin) | |||||
SLÁGER KKSE/A | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. február 5. | 09:00 | 33 - 22 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Kovács Zsolt (Tolnai János) | |||||
DVTK Zemplén | Szerencs VSE | 2023. február 5. | 09:00 | 25 - 21 | |
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor) | |||||
PVSK NKA Fiú | GYKSE Szekszárd/A | 2023. február 5. | 09:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
Pityke KSE | Kecskeméti KA Párducok | 2023. február 5. | 09:00 | 42 - 72 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Horváth Barbara (Czéh Csaba Károly) | |||||
KLKA Homoktövis | Újpest-MT/B | 2023. február 5. | 09:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szabó István (László Zsolt Károly) | |||||
Budapesti Honvéd/A | MAFC Grosics | 2023. február 5. | 09:15 | 37 - 88 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
PSE Párducok | Újpest-MT/C | 2023. február 5. | 09:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Boros Dániel, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Budafoki Békák | MAFC Farkasrét | 2023. február 5. | 09:15 | 33 - 47 | |
Játékvezetők: Nagy Joel, Tarr Emese Petra (Kővári Gyula) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | Wildcats Feketék | 2023. február 5. | 09:30 | 29 - 43 | |
Játékvezetők: Bács Csaba (Hegedűs Imre) | |||||
Gödi SE Kiscicák | Pátyi SE | 2023. február 5. | 09:40 | 39 - 44 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Konta Gyula) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | FTSI Constantinum | 2023. február 5. | 10:00 | 48 - 41 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Könyves Teréz Ráhel (Bogárdi János) | |||||
Szolnoki Pindúrok | Békési Kisgladiátorok | 2023. február 5. | 10:00 | 60 - 37 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Bodnár Vivien (Balogh László György) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. február 5. | 10:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Burai Róbert, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Zalaegerszegi KTE | 2023. február 5. | 10:00 | 26 - 62 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Vezérek | 2023. február 5. | 10:00 | 74 - 49 | |
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Erős Zoltán) | |||||
Wildcats Rózsaszín | Cívis KK TK Macskák | 2023. február 5. | 10:00 | 31 - 38 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
TSE Basket U11 | Győri KC Koalák | 2023. február 5. | 10:00 | 76 - 61 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Bende Réka (Csontos Attila) | |||||
Beszterce KK | DVTK Mezőcsát | 2023. február 5. | 10:15 | 2 - 0 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Burján Márk (Tolnai János) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2023. február 5. | 10:15 | 66 - 64 | |
Játékvezetők: Kovács Máté, Schneider Bertold Antal (Esztergályos Róbert) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | FTSI József A. Iskola | 2023. február 5. | 10:15 | 73 - 22 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Bibok Liza (Tóthné Király Enikő) | |||||
Fűzfői AK | Várpalota Gepárdok | 2023. február 5. | 10:15 | 2 - 0 | Egyetemi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Prieger Mihály) | |||||
Kecskeméti KA Párducok | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. február 5. | 10:15 | 77 - 38 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Kocsis Attila (Czéh Csaba Károly) | |||||
Salgótarjáni KI | DVTK Zemplén | 2023. február 5. | 10:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor) | |||||
KKC Hetény | FTSI Platán Iskola | 2023. február 5. | 10:15 | 40 - 47 | |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Sinka-Pálinkás Szonja (Király Evelin) | |||||
Zuglói Sasok | KLKA Homoktövis | 2023. február 5. | 10:30 | 62 - 19 | |
Játékvezetők: Szabó István, Konta Csanád János (László Zsolt Károly) | |||||
Gödi SE Gödények | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2023. február 5. | 10:30 | 61 - 44 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter (Farkas László) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | NKA Pécs u11 leány | 2023. február 5. | 10:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
Vasas Akadémia U11 | Budapesti Honvéd/A | 2023. február 5. | 10:30 | 60 - 54 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Steiner Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Újpest-MT/C | Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. február 5. | 10:30 | 22 - 37 | |
Játékvezetők: Boros Dániel, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
MAFC Farkasrét | Óbudai Kaszások Girls | 2023. február 5. | 10:30 | 60 - 37 | |
Játékvezetők: Nagy Joel, Tarr Emese Petra (Kővári Gyula) | |||||
Wildcats Feketék | CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2023. február 5. | 10:45 | 31 - 73 | |
Játékvezetők: Bács Csaba (Hegedűs Imre) | |||||
Pátyi SE | Pilots SE U11 | 2023. február 5. | 10:50 | 30 - 88 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Balogh Csaba (Konta Gyula) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | Kozármisleny SE/B | 2023. február 5. | 11:00 | 62 - 35 | |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Ignácz Kristóf (Märcz Péter) | |||||
Wildcats Narancs | Cívis KK TK KisRakéták | 2023. február 5. | 11:15 | 19 - 51 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. február 5. | 11:15 | 28 - 85 | |
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Erős Zoltán) | |||||
Sportiskolás Lányok U11 | Kanizsai Mókusok/A | 2023. február 5. | 11:15 | 37 - 22 | |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kiss Armand Péter (Szalai Zsolt) | |||||
Miklósi KékRókák KE | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. február 5. | 11:15 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Farkas Dominik (Bogárdi János) | |||||
Csípős Darazsak | TSE Basket U11 | 2023. február 5. | 11:15 | 67 - 38 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Bende Réka (Csontos Attila) | |||||
Soproni SI Deákos Bivalyok | MVM-OSE MÓR U11 | 2023. február 5. | 11:15 | 32 - 70 | |
Játékvezetők: Burai Róbert, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Körmendi Törpördögök/A | 2023. február 5. | 11:30 | 49 - 84 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal (Esztergályos Róbert) | |||||
Békési Kisgladiátorok | SZEDEÁK Dózsa | 2023. február 5. | 11:30 | 30 - 60 | |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Dezsèri Szabolcs Ernő (Balogh László György) | |||||
Szerencs VSE | Salgótarjáni KI | 2023. február 5. | 11:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor) | |||||
FTSI József A. Iskola | KKC Mátyás | 2023. február 5. | 11:30 | 74 - 10 | |
Játékvezetők: Bibok Liza, Fehér Péter (Tóthné Király Enikő) | |||||
VESC U11 | Várpalota Gepárdok | 2023. február 5. | 11:30 | 2 - 0 | Egyetemi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám (Prieger Mihály) | |||||
DVTK Mezőcsát | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. február 5. | 11:30 | 0 - 2 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Burján Márk, Kovács Zsolt (Tolnai János) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Pityke KSE | 2023. február 5. | 11:30 | 64 - 62 | |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Horváth Barbara (Czéh Csaba Károly) | |||||
FTSI Platán Iskola | Kecskeméti KA Villámok | 2023. február 5. | 11:30 | 22 - 79 | |
Játékvezetők: Lédeczi Nándor, Sinka-Pálinkás Szonja (Király Evelin) | |||||
MTK Budapest | SZPA-HSE U11 | 2023. február 5. | 11:45 | 39 - 48 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Konta Csanád János (László Zsolt Károly) | |||||
Monor SE/B | BSC | 2023. február 5. | 12:00 | 0 - 2 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Balogh Csaba (Gyurkovics István János) | |||||
NKA Pécs u11 leány | PVSK NKA Fiú | 2023. február 5. | 12:00 | 66 - 67 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Csontos Alex (Csatlós Ivett) | |||||
HSE - ADY Ördögök | Keresztúri SE | 2023. február 5. | 12:00 | 16 - 49 | |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | Kozármisleny SE/A | 2023. február 5. | 12:00 | 44 - 53 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
CSS Sighet Sighetu Marmatiei | Cívis KK Macskatigrisek | 2023. február 5. | 12:00 | 83 - 36 | |
Játékvezetők: Bács Csaba (Hegedűs Imre) | |||||
Vasas Amazonok | Békási/Dűlői Kaszások | 2023. február 5. | 12:00 | 33 - 26 | |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Steiner Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BSC Fiú | Gödi SE Gödények | 2023. február 5. | 12:00 | 66 - 73 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter (Farkas László) | |||||
Budafoki Bolhák | Kéksárga Okapik | 2023. február 5. | 12:00 | 30 - 22 | |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Földesi Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Monok SE | 2023. február 5. | 12:30 | 71 - 20 | |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Ignácz Kristóf (Märcz Péter) | |||||
DKKA Vezérek | Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. február 5. | 12:30 | 79 - 33 | |
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Erős Zoltán) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Soproni SI Deákos Bivalyok | 2023. február 5. | 12:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
Győri KC Koalák | Csípős Darazsak | 2023. február 5. | 12:30 | 53 - 69 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Bende Réka (Csontos Attila) | |||||
Wildcats Narancs | Wildcats Rózsaszín | 2023. február 5. | 12:30 | 16 - 23 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
FTSI Constantinum | Miklósi KékRókák KE | 2023. február 5. | 12:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Farkas Dominik, Könyves Teréz Ráhel (Bogárdi János) | |||||
Harcos Darazsak | Sopronkövesd Környe | 2023. február 5. | 12:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Horváth Márk, Horváth Ádám (Kozák Tamás) | |||||
Beszterce KK | SLÁGER KKSE/A | 2023. február 5. | 12:45 | 17 - 23 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Kovács Zsolt (Tolnai János) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | Szolnoki Pindúrok | 2023. február 5. | 13:00 | 27 - 37 | |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Kozma Péter (Balogh László György) | |||||
Hévíz SK | Sólyomfiókák | 2023. február 5. | 13:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula (Őri László Mihály) | |||||
Budapesti Honvéd Bakáts | MTK Budapest | 2023. február 5. | 13:00 | 34 - 29 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Konta Csanád János (László Zsolt Károly) | |||||
Radobasket Oroszlánok | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. február 5. | 13:10 | 31 - 14 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Beniczky Márton, Beniczky Tamás (Gyurkovics István János) | |||||
BLF Bolhák | HSE - ADY Ördögök | 2023. február 5. | 13:15 | 31 - 34 | |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Budafoki Bolhák | 2023. február 5. | 13:15 | 18 - 46 | |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Földesi Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
Csata Garfield | Vasas Amazonok | 2023. február 5. | 13:15 | 54 - 56 | |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Hőgerl Bence (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Gyakorlós Törpék | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. február 5. | 13:30 | 34 - 61 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
Pilis Basket | Vasas Áldás Basket | 2023. február 5. | 13:30 | 34 - 76 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, György Ferenc (Belák Zoltán) | |||||
Cívis KK TK Macskák | Cívis KK TK KisRakéták | 2023. február 5. | 13:45 | 6 - 60 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Kozármisleny SE/B | Monok SE | 2023. február 5. | 14:00 | 48 - 36 | |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Sellei Dalma Laura (Märcz Péter) | |||||
Szúrós Darazsak | Harcos Darazsak | 2023. február 5. | 14:00 | 51 - 32 | |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szlávik Botond (Kozák Tamás) | |||||
Ricsilla Rakéta | KWBC Körmend | 2023. február 5. | 14:00 | 33 - 35 | |
Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina (Szoó László Márton) | |||||
Ricsilla Üstökösök | Hévíz SK | 2023. február 5. | 14:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Németh Balázs (Őri László Mihály) | |||||
SZPA-HSE U11 | Budapesti Honvéd Bakáts | 2023. február 5. | 14:15 | 45 - 21 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Marjai Réka (László Zsolt Károly) | |||||
Monor SE/B | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. február 5. | 14:20 | 0 - 2 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Beniczky Tamás, Beniczky Márton (Gyurkovics István János) | |||||
Keresztúri SE | BLF Bolhák | 2023. február 5. | 14:30 | 73 - 35 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Vigh Barnabás Dominik (Kővári Gyula) | |||||
Békási/Dűlői Kaszások | Csata Garfield | 2023. február 5. | 14:30 | 30 - 52 | |
Játékvezetők: Boros Krisztina, Hőgerl Bence (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kéksárga Okapik | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. február 5. | 14:30 | 55 - 17 | |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Földesi Zsófia (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vasas Áldás Basket | BL Basket | 2023. február 5. | 15:00 | 110 - 16 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, György Ferenc (Belák Zoltán) | |||||
Kozármisleny SE/A | Gyakorlós Törpék | 2023. február 5. | 15:00 | 70 - 31 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
Sopronkövesd Környe | Szúrós Darazsak | 2023. február 5. | 15:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szlávik Botond (Kozák Tamás) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Ricsilla Rakéta | 2023. február 5. | 15:15 | 19 - 66 | |
Játékvezetők: Szabó Krisztina, Perák Denis (Szoó László Márton) | |||||
BSC | Radobasket Oroszlánok | 2023. február 5. | 15:30 | 43 - 41 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Beniczky Márton, Beniczky Tamás (Gyurkovics István János) | |||||
Józsefvárosi KC | BEAC Teleki | 2023. február 5. | 15:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Marjai Réka (László Zsolt Károly) | |||||
Sólyomfiókák | Ricsilla Üstökösök | 2023. február 5. | 15:30 | 36 - 19 | |
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Őri László Mihály) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. február 5. | 15:30 | 45 - 48 | |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Sellei Dalma Laura (Märcz Péter) | |||||
TF-BP - JAK - TITÁNOK | Ziccer Kistigrisek | 2023. február 5. | 16:00 | 15 - 40 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Puskás Ágnes Réka (Kővári Gyula) | |||||
Kőbányai Darazsak | Kőbányai Darázslányok | 2023. február 5. | 16:00 | 37 - 73 | |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BL Basket | Pilis Basket | 2023. február 5. | 16:30 | 24 - 83 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, György Ferenc (Belák Zoltán) | |||||
KWBC Körmend | Tapolcai Szöcskék | 2023. február 5. | 16:30 | 45 - 33 | |
Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina (Szoó László Márton) | |||||
Törekvés Törpillák | Józsefvárosi KC | 2023. február 5. | 16:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
TF-KFT - VM - U11 | TF-BP - JAK - TITÁNOK | 2023. február 5. | 17:15 | 20 - 25 | |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Kőbányai Darazsak | 2023. február 5. | 17:15 | 40 - 42 | |
Játékvezetők: Tahin András, Kara Zsombor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BEAC Teleki | Törekvés Törpillák | 2023. február 5. | 18:00 | 24 - 17 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Marjai Réka (László Zsolt Károly) | |||||
Ziccer Kistigrisek | TF-KFT - VM - U11 | 2023. február 5. | 18:30 | 47 - 24 | |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Kéksárga Zsiráfok | 2023. február 5. | 18:30 | 62 - 63 | |
Játékvezetők: Tahin András, Tarr Emese Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Százhalombattai KSE | KVSE U11 | 2023. február 11. | 08:30 | 35 - 62 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Kálnai Baldvin, György Ferenc (Mihály Gyula) | |||||
Gödöllői Sport Klub | Százhalombattai KSE | 2023. február 11. | 09:40 | 62 - 43 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Kálnai Baldvin, György Ferenc (Mihály Gyula) | |||||
KVSE U11 | Gödöllői Sport Klub | 2023. február 11. | 10:50 | 40 - 31 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Kálnai Baldvin (Mihály Gyula) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | CKE U11 | 2023. február 11. | 12:00 | 24 - 32 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Magda János József, Neubrandt Roland (Solymosi Tamás) | |||||
Viadukt SE | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. február 11. | 13:10 | 21 - 22 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Beniczky Márton (Solymosi Tamás) | |||||
CKE U11 | Viadukt SE | 2023. február 11. | 14:20 | 66 - 38 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Beniczky Márton (Solymosi Tamás) | |||||
ICT Pilots | BDSEbasket U11 | 2023. február 12. | 11:00 | 32 - 70 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Horváth Máté (Krékity Kornél) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | ICT Pilots | 2023. február 12. | 12:30 | 51 - 48 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Horváth Máté (Krékity Kornél) | |||||
Vásárhelyi Párducok | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. február 12. | 13:00 | 38 - 66 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
BDSEbasket U11 | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. február 12. | 14:00 | 78 - 31 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Horváth Máté (Krékity Kornél) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Mezőberényi KK Leány | 2023. február 12. | 14:30 | 56 - 14 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Vásárhelyi Párducok | 2023. február 12. | 16:00 | 56 - 35 | |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor (Faltinné Széll Ágnes) |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | DVTK Zemplén | 2023. március 2. | 15:30 | 52 - 25 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Burján Márk (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Szolnoki Párducok | 2023. március 2. | 16:00 | 63 - 31 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
DVTK Zemplén | MEAFC Basket Bulls U11 | 2023. március 2. | 16:45 | 32 - 58 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Szolnoki Párducok | Békéscsabai KK/A | 2023. március 2. | 17:30 | 38 - 40 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
MEAFC Basket Bulls U11 | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. március 2. | 18:00 | 29 - 53 | |
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Burján Márk (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Békéscsabai KK/A | Békési Kisgladiátorok | 2023. március 2. | 19:00 | 33 - 51 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Farkas Barna (Hegedűs Ferenc) | |||||
Gyakorlós Mágusok | KASI/D | 2023. március 3. | 14:00 | 30 - 90 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna (Kele János) | |||||
KASI/D | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. március 3. | 15:30 | 101 - 58 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna (Kele János) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Gyakorlós Mágusok | 2023. március 3. | 17:00 | 75 - 33 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Ivók Milán Larion (Kele János) | |||||
Kőbányai Darazsak | Zuglói Sasok Herman | 2023. március 4. | 08:00 | 53 - 39 | |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Vigh Barnabás Dominik (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kaszás Mini | KLKA Angoltagozatos | 2023. március 4. | 08:00 | 37 - 38 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő (Kővári Gyula) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | DVTK Mezőcsát | 2023. március 4. | 08:30 | 54 - 31 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Burján Márk (Szécsi Balázs) | |||||
BLF Pandák | Keresztúri SE | 2023. március 4. | 08:30 | 20 - 46 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Pogrányi Károly Attila (Kincs Károly) | |||||
KLKS Benkő | Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. március 4. | 08:30 | 32 - 40 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Soproni Tigrisek/A | 2023. március 4. | 09:00 | 81 - 30 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Söveges Tamás (Herczeg Ágoston) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | Salgótarjáni KI | 2023. március 4. | 09:00 | 14 - 59 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Orbay Csaba) | |||||
KASI/B | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. március 4. | 09:00 | 37 - 68 | |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
Gyakorlós Törpék | NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2023. március 4. | 09:00 | 39 - 27 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Fülöp Zsombor Ferenc (Csatlós László) | |||||
Kécskei Vidrák | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. március 4. | 09:00 | 25 - 54 | |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Fehér Péter (Bogárdi János) | |||||
KKC Mátyás | Nagykőrösi Sólymok U11/B | 2023. március 4. | 09:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Velkey István, Sinka-Pálinkás Szonja (Papp Attila) | |||||
VESC U11 | Pákozdi Kócsagok | 2023. március 4. | 09:00 | 46 - 77 | |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály (Mosonyi József) | |||||
Gödöllői Sport Klub | ICT Pilots | 2023. március 4. | 09:00 | 26 - 66 | |
Játékvezetők: Takács István, Borbély Nándor Tibor (Dr. Kovács András) | |||||
BL Basket | BDSEbasket U11 | 2023. március 4. | 09:00 | 33 - 79 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin (Mihály Gyula) | |||||
BSC Fiú | Dunaharaszti MTK/A | 2023. március 4. | 09:00 | 56 - 53 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Emese Kata (Krékity Kornél) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. március 4. | 09:00 | 59 - 52 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc László) | |||||
TSK-Magiszter | Cívis KK TK Macskák | 2023. március 4. | 09:00 | 52 - 19 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Vásárhelyi Párducok | 2023. március 4. | 09:00 | 62 - 60 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | SZEDEÁK Dózsa | 2023. március 4. | 09:00 | 33 - 41 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Csata Garfield | Kőbányai Darazsak | 2023. március 4. | 09:15 | 60 - 43 | |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Vigh Barnabás Dominik (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KLKA Angoltagozatos | BUDAFOKI KisBolhák | 2023. március 4. | 09:15 | 52 - 24 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő (Kővári Gyula) | |||||
SLÁGER KKSE/A | MEAFC Vörösmarty U11 | 2023. március 4. | 09:30 | 0 - 2 | Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Vásárhelyi Oroszlánok | 2023. március 4. | 09:30 | 49 - 37 | |
Játékvezetők: Rideg László, Kardos Liza (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Kecskeméti KA Villámok | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. március 4. | 09:30 | 28 - 45 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Kocsis Attila (Kunvári József László) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | 2023. március 4. | 09:30 | 52 - 23 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Szilágyi Sámuel (Scholtz Zoltán) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2023. március 4. | 09:30 | 91 - 34 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Oroszvári Tamás (Balogh Balázs Bence) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Sólyomfiókák | 2023. március 4. | 09:30 | 33 - 49 | |
Játékvezetők: Novák Marcell, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Törekvés Törpillák | KLKS Benkő | 2023. március 4. | 09:45 | 44 - 38 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter) | |||||
Beszterce KK | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. március 4. | 09:45 | 29 - 51 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián (Szécsi Balázs) | |||||
FKE Kőrősi kenguru | BLF Pandák | 2023. március 4. | 09:45 | 0 - 2 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Pogrányi Károly Attila (Kincs Károly) | |||||
SZEDEÁK Ezüstrókák | CS Vest Activ Timisoara fiú | 2023. március 4. | 10:00 | 56 - 48 | |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Balog Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
PSE Párducok | Budapesti Honvéd/B | 2023. március 4. | 10:00 | 34 - 44 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Koncz Ádám (Schwarz Mária) | |||||
Cívis KK Tigrisek | Zsákoló Zsiráfok/A | 2023. március 4. | 10:00 | 40 - 49 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | KASI/C | 2023. március 4. | 10:00 | 33 - 41 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Dóra (Villányi János) | |||||
MVM-OSE Simbák | Soproni SI Bivalyok | 2023. március 4. | 10:15 | 42 - 86 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Söveges Tamás (Herczeg Ágoston) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | MVM-OSE MÓR U11 | 2023. március 4. | 10:15 | 65 - 51 | |
Játékvezetők: Burai Róbert, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) | |||||
Wildcats Rózsaszín | Wildcats Narancs | 2023. március 4. | 10:15 | 21 - 15 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Pákozdi Kócsagok | Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. március 4. | 10:15 | 64 - 36 | |
Játékvezetők: Mónus Péter, Oláh Gabriella (Mosonyi József) | |||||
KKC Méntelek | Kécskei Vidrák | 2023. március 4. | 10:15 | 41 - 47 | |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Könyves Teréz Ráhel (Bogárdi János) | |||||
Salgótarjáni KI | SLÁGER KKSE/B | 2023. március 4. | 10:15 | 38 - 15 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Orbay Csaba) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/B | CEKK | 2023. március 4. | 10:15 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Velkey István, Hajagos-Kiss Hedvig (Papp Attila) | |||||
BDSEbasket U11 | BSC Lány | 2023. március 4. | 10:30 | 39 - 42 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin (Mihály Gyula) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | KWBC Körmend | 2023. március 4. | 10:30 | 109 - 13 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Perák Denis (Őri László Mihály) | |||||
Pilis Basket | BSC Fiú | 2023. március 4. | 10:30 | 60 - 86 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Emese Kata (Krékity Kornél) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | Vásárhelyi Palánták | 2023. március 4. | 10:30 | 37 - 20 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Csata Garfield | 2023. március 4. | 10:30 | 21 - 40 | |
Játékvezetők: Tarr Emese Petra, Földesi Zsófia (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | Gyakorlós Törpék | 2023. március 4. | 10:30 | 66 - 42 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Mándity Mirna (Csatlós László) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Cívis KK Jaguárok | 2023. március 4. | 10:30 | 61 - 53 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc László) | |||||
BUDAFOKI KisBolhák | Kaszás Mini | 2023. március 4. | 10:30 | 29 - 48 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő (Kővári Gyula) | |||||
Vásárhelyi Párducok | Szolnoki Pindúrok | 2023. március 4. | 10:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
Pilots SE U11 | Gödöllői Sport Klub | 2023. március 4. | 10:30 | 44 - 26 | |
Játékvezetők: Takács István, Borbély Nándor Tibor (Dr. Kovács András) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | KASI/B | 2023. március 4. | 10:30 | 102 - 28 | |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/B | CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2023. március 4. | 10:45 | 53 - 80 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Oroszvári Tamás (Balogh Balázs Bence) | |||||
Sportiskolás Lányok U11 | Tapolcai Szöcskék | 2023. március 4. | 10:45 | 59 - 44 | |
Játékvezetők: Novák Marcell, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | Cívis KK Macskatigrisek | 2023. március 4. | 10:45 | 26 - 44 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Szilágyi Sámuel (Scholtz Zoltán) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA Villámok | 2023. március 4. | 10:45 | 70 - 25 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes (Kunvári József László) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | SLÁGER KKSE/A | 2023. március 4. | 10:45 | 0 - 0 | Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
DVTK Mezőcsát | Beszterce KK | 2023. március 4. | 11:00 | 38 - 23 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Burján Márk (Szécsi Balázs) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | Törekvés Törpillák | 2023. március 4. | 11:00 | 34 - 27 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Mészáros Nándor Lajos (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vásárhelyi Oroszlánok | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. március 4. | 11:00 | 69 - 52 | |
Játékvezetők: Rideg László, Kardos Liza (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Keresztúri SE | FKE Kőrősi kenguru | 2023. március 4. | 11:00 | 2 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Pogrányi Károly Attila (Kincs Károly) | |||||
Dife KK | Cívis KK Tigrisek | 2023. március 4. | 11:15 | 35 - 60 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
Budafoki Ebihalak | PSE Párducok | 2023. március 4. | 11:15 | 38 - 37 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Koncz Ádám (Schwarz Mária) | |||||
TSE Basket U11 | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. március 4. | 11:30 | 78 - 50 | |
Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Burai Róbert (Gecsei Ferenc) | |||||
SLÁGER KKSE/B | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. március 4. | 11:30 | 49 - 10 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Orbay Csaba) | |||||
KASI/C | PVSK NKA Leány/B | 2023. március 4. | 11:30 | 58 - 26 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Némedi Flóra Anna, Lipovszky Nóra (Villányi János) | |||||
Cívis KK TK Macskák | Wildcats Narancs | 2023. március 4. | 11:30 | 14 - 35 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Soproni Tigrisek/A | MVM-OSE Simbák | 2023. március 4. | 11:30 | 59 - 57 | |
Játékvezetők: Dr Tallós Gábor, Söveges Tamás (Herczeg Ágoston) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | VESC U11 | 2023. március 4. | 11:30 | 41 - 54 | |
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Prieger Mihály (Mosonyi József) | |||||
CS Vest Activ Timisoara fiú | Lehel Kosársuli U11 | 2023. március 4. | 11:30 | 44 - 64 | |
Játékvezetők: Gedra János, Balog Gábor (Mustos Tamás János) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | KKC Méntelek | 2023. március 4. | 11:30 | 48 - 37 | |
Játékvezetők: Könyves Teréz Ráhel, Fehér Péter (Bogárdi János) | |||||
CEKK | KKC Mátyás | 2023. március 4. | 11:30 | 40 - 49 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Sinka-Pálinkás Szonja (Papp Attila) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Körmendi Törpördögök/A | 2023. március 4. | 11:45 | 91 - 81 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Perák Denis (Őri László Mihály) | |||||
BSC Lány | BL Basket | 2023. március 4. | 12:00 | 54 - 50 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Paulik Benjámin (Mihály Gyula) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | GYKSE Szekszárd/A | 2023. március 4. | 12:00 | 23 - 67 | |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert (Kollár Tamás) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | NYKK Eötvös U11 | 2023. március 4. | 12:00 | 26 - 32 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Szilágyi Sámuel (Scholtz Zoltán) | |||||
MEAFC Vörösmarty U11 | MEAFC Kossuth U11 | 2023. március 4. | 12:00 | 2 - 0 | Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka (Pázsitka Ferenc Gábor) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/C | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. március 4. | 12:00 | 20 - 66 | |
Játékvezetők: Mándity Mirna, Fülöp Zsombor Ferenc (Csatlós László) | |||||
Vásárhelyi Palánták | SZEDEÁK Tigrisek | 2023. március 4. | 12:00 | 30 - 49 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Szatmári Gréta Kíra (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Dunaharaszti MTK/A | Pilis Basket | 2023. március 4. | 12:00 | 59 - 60 | |
Játékvezetők: Miklósi László, Garami Júlia Eszter (Krékity Kornél) | |||||
CSS Sighet Sighetu Marmatiei | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. március 4. | 12:00 | 66 - 76 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Oroszvári Tamás (Balogh Balázs Bence) | |||||
Sólyomfiókák | Sportiskolás Lányok U11 | 2023. március 4. | 12:00 | 31 - 43 | |
Játékvezetők: Novák Marcell, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Szolnoki Pindúrok | Szarvas GFE Gyakorló | 2023. március 4. | 12:00 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Cívis KK TK Rakéták | 2023. március 4. | 12:00 | 46 - 78 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc László) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. március 4. | 12:00 | 40 - 78 | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Kocsis Attila (Kunvári József László) | |||||
ICT Pilots | Pilots SE U11 | 2023. március 4. | 12:00 | 48 - 31 | |
Játékvezetők: Takács István, Borbély Nándor Tibor (Dr. Kovács András) | |||||
BEAC Vizslák | MAFC Farkasrét | 2023. március 4. | 12:00 | 49 - 63 | |
Játékvezetők: Tarr Emese Petra, Földesi Zsófia (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
MTK Budapest | KLKS Szomód | 2023. március 4. | 12:00 | 29 - 35 | |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szilágyi Zsolt József (Kővári Gyula) | |||||
Budafoki Békák | Zuglói Sasok | 2023. március 4. | 12:15 | 48 - 56 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Vigh Barnabás Dominik (Réger Zsolt Péter) | |||||
Ziccer Pumák | PEKOSI U11 | 2023. március 4. | 12:15 | 17 - 28 | |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. március 4. | 12:15 | 37 - 40 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Burján Márk (Szécsi Balázs) | |||||
Zsákoló Zsiráfok/A | Dife KK | 2023. március 4. | 12:30 | 72 - 32 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Mezőberényi KK Leány | 2023. március 4. | 12:30 | 40 - 44 | |
Játékvezetők: Rideg László, Kardos Liza (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Budapesti Honvéd/B | Budafoki Ebihalak | 2023. március 4. | 12:30 | 55 - 16 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Koncz Ádám (Schwarz Mária) | |||||
TSK-Magiszter | Wildcats Rózsaszín | 2023. március 4. | 12:45 | 14 - 23 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Rácz Bence, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | TSE Basket U11 | 2023. március 4. | 12:45 | 51 - 73 | |
Játékvezetők: Burai Róbert, Fazekas Hajnal Erzsébet (Gecsei Ferenc) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | Soproni Tigrisek Orsolya | 2023. március 4. | 12:45 | 31 - 44 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Horváth Márk (Barlai Tamás) | |||||
Miklósi KékRókák KE | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2023. március 4. | 12:45 | 69 - 36 | |
Játékvezetők: Farkas Dominik, Burján Bianka (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
KWBC Körmend | Zalakerámia ZTE KK/A | 2023. március 4. | 13:00 | 23 - 91 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Perák Denis (Őri László Mihály) | |||||
PVSK NKA Leány/B | Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2023. március 4. | 13:00 | 45 - 26 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Lipovszky Nóra, Lipovszky Dóra (Villányi János) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. március 4. | 13:00 | 62 - 52 | |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Gedra János (Mustos Tamás János) | |||||
Sopronkövesd Környe | Villámló Tigrisek/B | 2023. március 4. | 13:00 | 62 - 25 | |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szlávik Botond (Szabadvári János László) | |||||
BLF Kenguruk | BEAC Vizslák | 2023. március 4. | 13:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Konta Csanád János (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KLKS Szomód | BEAC Kisvizslák | 2023. március 4. | 13:15 | 34 - 43 | |
Játékvezetők: NAGY ISTVÁN, Szilágyi Zsolt József (Kővári Gyula) | |||||
Gödi SE Gödények | Vasas Áldás Basket | 2023. március 4. | 13:30 | 70 - 68 | |
Játékvezetők: Miklósi László, Garami Júlia Eszter (Farkas László) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 fiú | 2023. március 4. | 13:30 | 56 - 65 | |
Játékvezetők: Barics Bálint, Ignácz Kristóf (Märcz Péter) | |||||
Pátyi SE | Százhalombattai KSE | 2023. március 4. | 13:30 | 39 - 52 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Csegény Csenge Janka (Czéh Csaba Károly) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | BSC | 2023. március 4. | 13:30 | 19 - 59 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Nagy Dániel Zoltán (Agócs Gábor Mihály) | |||||
KLKS Dunaalmás | Ziccer Pumák | 2023. március 4. | 13:30 | 24 - 38 | |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
Kéksárga Okapik | Budafoki Békák | 2023. március 4. | 13:30 | 51 - 33 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Vigh Barnabás Dominik (Réger Zsolt Péter) | |||||
Rákóczifalvai Párducok | Szentesi KK | 2023. március 4. | 13:45 | 25 - 31 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Polyák Adrián (Szabó László) | |||||
Fűzfői AK | Várpalota Gepárdok | 2023. március 4. | 14:00 | 43 - 41 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Szegedi Vadmacskák | 2023. március 4. | 14:00 | 33 - 31 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Balog Sára (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
FTSI József A. Iskola | Miklósi KékRókák KE | 2023. március 4. | 14:00 | 23 - 65 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Pettner Hanna (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. március 4. | 14:00 | 38 - 51 | |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Horváth Márk (Barlai Tamás) | |||||
Soproni SI Deákos Bivalyok | Győri KC Koalák | 2023. március 4. | 14:00 | 55 - 72 | |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Farkas Roland (Nagy János) | |||||
Lackneros Darazsak | Sopronkövesd Környe | 2023. március 4. | 14:15 | 45 - 54 | |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szlávik Botond (Szabadvári János László) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Zalaegerszegi KTE | 2023. március 4. | 14:15 | 83 - 15 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szoó László Márton) | |||||
MAFC Farkasrét | BLF Kenguruk | 2023. március 4. | 14:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Zakár Adrienn, Konta Csanád János (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BEAC Kisvizslák | MTK Budapest | 2023. március 4. | 14:40 | 47 - 34 | |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
Zuglói Sasok | Kéksárga Okapik | 2023. március 4. | 14:45 | 52 - 47 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Vigh Barnabás Dominik (Réger Zsolt Péter) | |||||
PEKOSI U11 | KLKS Dunaalmás | 2023. március 4. | 14:45 | 29 - 15 | |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | Gödi SE Gödények | 2023. március 4. | 15:00 | 46 - 64 | |
Játékvezetők: Miklósi László, Garami Júlia Eszter (Farkas László) | |||||
Százhalombattai KSE | ICT Pilots Farkasrét | 2023. március 4. | 15:00 | 60 - 52 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Csegény Csenge Janka (Czéh Csaba Károly) | |||||
Fót SE | Pilisi Mennydörgők | 2023. március 4. | 15:00 | 51 - 31 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Békési Benedek (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Szegedi Hópárducok | SZEDEÁK Karolina | 2023. március 4. | 15:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő (Szabó László) | |||||
DVTK Miskolc/C | Egri Kék Oroszlánok | 2023. március 4. | 15:00 | 18 - 50 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
MEAFC Vidrák | DVTK Tiszaújváros | 2023. március 4. | 15:00 | 54 - 26 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Marton Péter, Gulyás Márton (Tolnai János) | |||||
PVSK NKA Fiú | KASI/A | 2023. március 4. | 15:00 | 48 - 98 | |
Játékvezetők: Barics Bálint, Ignácz Kristóf (Märcz Péter) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | FTSI József A. Iskola | 2023. március 4. | 15:15 | 64 - 20 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Lengyel Dorka (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Győri KC Vizslák | Soproni SI Deákos Bivalyok | 2023. március 4. | 15:15 | 37 - 61 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (Nagy János) | |||||
Soproni Tigrisek Orsolya | Soproni Tigrisek Kőszeg | 2023. március 4. | 15:15 | 58 - 39 | |
Játékvezetők: Horváth-Magyar Gyöngyi, Horváth Márk (Barlai Tamás) | |||||
DKKA Párducok | Fűzfői AK | 2023. március 4. | 15:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Szegedi Tabán Szellemek | 2023. március 4. | 15:30 | 47 - 52 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Balog Sára (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Lackneros Darazsak | 2023. március 4. | 15:30 | 62 - 56 | |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szlávik Botond (Szabadvári János László) | |||||
Ricsilla Rakéta | Ifjú Sólyomfiókák | 2023. március 4. | 15:30 | 23 - 69 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szoó László Márton) | |||||
SZPA-HSE U11 | Vasas Bolhák | 2023. március 4. | 16:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Óbudai Kaszások Girls | Újpest-MT/A | 2023. március 4. | 16:00 | 31 - 54 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bíró Brigitta (Schwarz Mária) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | MAFC Csiki | 2023. március 4. | 16:00 | 18 - 60 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Koncz Levente (Kővári Gyula) | |||||
BLF Bolhák | TF-KFT - VM - U11 | 2023. március 4. | 16:00 | 50 - 9 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Vasas Amazonok | 2023. március 4. | 16:00 | 41 - 35 | |
Játékvezetők: Belák Dorka, Tarr Emese Petra (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Rákóczifalvai Párducok | SZEDEÁK Karolina | 2023. március 4. | 16:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Polyák Adrián (Szabó László) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | DVTK Encs | 2023. március 4. | 16:15 | 51 - 17 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Akadémia/A | 2023. március 4. | 16:15 | 29 - 40 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Marton Péter, Gulyás Márton (Tolnai János) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Pátyi SE | 2023. március 4. | 16:30 | 68 - 50 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Csegény Csenge Janka (Czéh Csaba Károly) | |||||
Várpalota Gepárdok | DKKA Párducok | 2023. március 4. | 16:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor (Kiss István) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | PVSK NKA Fiú | 2023. március 4. | 16:30 | 71 - 31 | |
Játékvezetők: Barics Bálint, Ignácz Kristóf (Märcz Péter) | |||||
Vasas Áldás Basket | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2023. március 4. | 16:30 | 62 - 44 | |
Játékvezetők: Miklósi László, Garami Júlia Eszter (Farkas László) | |||||
Győri KC Koalák | Győri KC Vizslák | 2023. március 4. | 16:30 | 54 - 44 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Farkas Roland (Nagy János) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | Pilisi Mennydörgők | 2023. március 4. | 16:30 | 42 - 40 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Békési Benedek (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Ricsilla Rakéta | 2023. március 4. | 16:45 | 25 - 50 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Németh Balázs (Szoó László Márton) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Mezőberényi KK Vegyes | 2023. március 4. | 17:00 | 45 - 40 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Balog Sára (Gombár Éva Erzsébet) | |||||
KLKA Homoktövis | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. március 4. | 17:15 | 39 - 37 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Koncz Levente (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Bolhák | Ziccer Bocsok | 2023. március 4. | 17:15 | 40 - 37 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Budapesti Honvéd/A | 2023. március 4. | 17:15 | 51 - 48 | |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Belák Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
TF-BP - JAK - TITÁNOK | BLF Bolhák | 2023. március 4. | 17:15 | 20 - 41 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) | |||||
Újpest-MT/A | Budafoki Bolhák | 2023. március 4. | 17:15 | 50 - 35 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bíró Brigitta (Schwarz Mária) | |||||
DVTK Akadémia/A | MEAFC Vidrák | 2023. március 4. | 17:30 | 40 - 51 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Marton Péter, Gulyás Márton (Tolnai János) | |||||
DVTK Encs | DVTK Miskolc/C | 2023. március 4. | 17:30 | 40 - 39 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Tòth Tamás, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Szentesi KK | Szegedi Hópárducok | 2023. március 4. | 17:30 | 20 - 40 | |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő (Szabó László) | |||||
BSC | Fót SE | 2023. március 4. | 18:00 | 46 - 22 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Békési Benedek (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Ziccer Bocsok | SZPA-HSE U11 | 2023. március 4. | 18:30 | 34 - 35 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Budafoki Bolhák | Óbudai Kaszások Girls | 2023. március 4. | 18:30 | 38 - 32 | Kaszások Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bíró Brigitta (Schwarz Mária) | |||||
Vasas Amazonok | Kéksárga Zsiráfok | 2023. március 4. | 18:30 | 68 - 51 | |
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Tarr Emese Petra (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
TF-KFT - VM - U11 | TF-BP - JAK - TITÁNOK | 2023. március 4. | 18:30 | 15 - 37 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Tahin András, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) | |||||
MAFC Csiki | KLKA Homoktövis | 2023. március 4. | 18:30 | 62 - 23 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Koncz Levente (Kővári Gyula) | |||||
MAFC Grosics | Kőbányai Darázslányok | 2023. március 5. | 08:00 | 72 - 41 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Olivér (Réger Zsolt Péter) | |||||
Józsefvárosi KC | Kaszás Mini Girls | 2023. március 5. | 08:00 | 0 - 2 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő (Kővári Gyula) | |||||
DKKA Ugrómókusok | DKKA Tigrisek | 2023. március 5. | 08:30 | 53 - 31 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Erős Zoltán) | |||||
KLKA Károlyi | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. március 5. | 08:30 | 0 - 2 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Komáromi Brigitta Tünde (László Zsolt Károly) | |||||
PVSK NKA Leány/A | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. március 5. | 09:00 | 72 - 40 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
Újfehértói Sportklub | NYKK Bethlen U11 | 2023. március 5. | 09:00 | 25 - 43 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Zalakarosi Fókák | 2023. március 5. | 09:00 | 25 - 41 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
Csípős Darazsak | Szorgos Darazsak | 2023. március 5. | 09:00 | 28 - 55 | |
Játékvezetők: Horváth Márk, Szlávik Botond (Herczeg Ágoston) | |||||
Pityke KSE | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. március 5. | 09:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Czéh Csaba Károly) | |||||
Viadukt SE | Monor SE/A | 2023. március 5. | 09:00 | 55 - 67 | |
Játékvezetők: Balogh Csaba, György Ferenc (Krékity Kornél) | |||||
KKC Hetény | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2023. március 5. | 09:00 | 62 - 55 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Lédeczi Nándor (Király Evelin) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | Gyáli Apródok | 2023. március 5. | 09:00 | 49 - 53 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Petrik Boglárka (Farkas László) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Cívis KK TK KisRakéták | 2023. március 5. | 09:00 | 49 - 34 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Mezei Dóra (Szekeres Ferenc László) | |||||
Harcos Darazsak | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. március 5. | 09:00 | 31 - 44 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Gödi SE Kiscicák | CKE U11 | 2023. március 5. | 09:00 | 57 - 20 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Paulik Benjámin (Gyurkovics István János) | |||||
Szerencs VSE | DVTK Akadémia/B | 2023. március 5. | 09:00 | 45 - 26 | Kulcsár Anita Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Vasas Akadémia U11 | MAFC Grosics | 2023. március 5. | 09:15 | 39 - 100 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Olivér (Réger Zsolt Péter) | |||||
Újpest-MT/C | Józsefvárosi KC | 2023. március 5. | 09:15 | 2 - 0 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő (Kővári Gyula) | |||||
AF-Velencei Vadkacsák | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. március 5. | 09:30 | 71 - 45 | |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Lipovszky Fanni (Villányi János) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Ugrómókusok | 2023. március 5. | 09:45 | 32 - 47 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Erős Zoltán) | |||||
Törekvés Törpicúrok | KLKA Károlyi | 2023. március 5. | 09:45 | 2 - 0 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Komáromi Brigitta Tünde (László Zsolt Károly) | |||||
Szegedi Mókusok | Szeged Karolina | 2023. március 5. | 10:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Rideg László, Polyák Adrián (Balogh László György) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Wildcats Feketék | 2023. március 5. | 10:00 | 35 - 63 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
Fekete Mambák | Szolnoki Kobrák | 2023. március 5. | 10:00 | 65 - 71 | |
Játékvezetők: Szabó László, Kozma Péter (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
BSC Bálint Márton | Gödi SE Kiscicák | 2023. március 5. | 10:10 | 40 - 26 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Neubrandt Roland, Paulik Benjámin (Gyurkovics István János) | |||||
Zalakarosi Fókák | Hévíz SK | 2023. március 5. | 10:15 | 33 - 52 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Csípős Darazsak | 2023. március 5. | 10:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Horváth Márk, Szlávik Botond (Herczeg Ágoston) | |||||
DVTK Akadémia/B | Pásztó | 2023. március 5. | 10:15 | 30 - 64 | Kulcsár Anita Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina Enikő (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | FTSI Platán Iskola | 2023. március 5. | 10:15 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Czéh Csaba Károly) | |||||
UNI Tét Tigrisek | Harcos Darazsak | 2023. március 5. | 10:15 | 50 - 34 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | FTSI Constantinum | 2023. március 5. | 10:15 | 21 - 58 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Romhányi Mária (Király Evelin) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Vasas Akadémia U11 | 2023. március 5. | 10:30 | 54 - 57 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tóth Olivér (Réger Zsolt Péter) | |||||
GYKSE Szekszárd/B | PVSK NKA Leány/A | 2023. március 5. | 10:30 | 61 - 45 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Marossy Gergely (Csatlós László) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. március 5. | 10:30 | 25 - 22 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Petrik Boglárka (Farkas László) | |||||
Pomázi Pumák | Viadukt SE | 2023. március 5. | 10:30 | 31 - 55 | |
Játékvezetők: Balogh Csaba, György Ferenc (Krékity Kornél) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | DKKA Vezérek | 2023. március 5. | 10:30 | 84 - 35 | |
Játékvezetők: Haag Panna, Ábrahám Soma (Domokos Lőrinc) | |||||
Kaszás Mini Girls | Újpest-MT/C | 2023. március 5. | 10:30 | 16 - 37 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő (Kővári Gyula) | |||||
Ajka | AF-Velencei Vadkacsák | 2023. március 5. | 10:45 | 49 - 63 | |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Lipovszky Fanni (Villányi János) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | NYKK Bethlen U11 | 2023. március 5. | 10:45 | 38 - 28 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba (Szekeres Ferenc László) | |||||
Cívis KK TK KisRakéták | Újfehértói Sportklub | 2023. március 5. | 10:45 | 32 - 27 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | Törekvés Törpicúrok | 2023. március 5. | 11:00 | 40 - 19 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Komáromi Brigitta Tünde (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Tigrisek | Alba Fehérvár Cápák | 2023. március 5. | 11:00 | 46 - 37 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Erős Zoltán) | |||||
Wildcats Feketék | KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | 2023. március 5. | 11:15 | 64 - 41 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Varga Bence (Csizmadia Levente) | |||||
CKE U11 | BSC Bálint Márton | 2023. március 5. | 11:20 | 33 - 79 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Galambos Bence (Gyurkovics István János) | |||||
FTSI Platán Iskola | Pityke KSE | 2023. március 5. | 11:30 | 43 - 52 | |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Czéh Csaba Károly) | |||||
FTSI Constantinum | KKC Hetény | 2023. március 5. | 11:30 | 65 - 43 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Lédeczi Nándor (Király Evelin) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | UNI Tét Tigrisek | 2023. március 5. | 11:30 | 47 - 29 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Fekete Mambák | 2023. március 5. | 11:30 | 52 - 69 | |
Játékvezetők: Szabó László, Kozma Péter (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Hévíz SK | Kanizsai Mókusok/B | 2023. március 5. | 11:30 | 81 - 21 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Imre Márk (Silló Zsolt) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | Szecska Szöcskék | 2023. március 5. | 11:30 | 24 - 15 | |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Dezsèri Szabolcs Ernő (Balogh László György) | |||||
Szorgos Darazsak | Villámló Tigrisek/A | 2023. március 5. | 11:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Horváth Márk, Szlávik Botond (Herczeg Ágoston) | |||||
DKKA Vezérek | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2023. március 5. | 11:45 | 38 - 48 | |
Játékvezetők: Ábrahám Soma, Finta Zétény (Domokos Lőrinc) | |||||
Monor SE/A | Pomázi Pumák | 2023. március 5. | 12:00 | 59 - 37 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, György Ferenc (Krékity Kornél) | |||||
Csepel - Bontó | BEAC Teleki | 2023. március 5. | 12:00 | 25 - 50 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | Ajka | 2023. március 5. | 12:00 | 32 - 54 | |
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Lipovszky Fanni (Villányi János) | |||||
Gyáli Apródok | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. március 5. | 12:00 | 62 - 25 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Petrik Boglárka (Farkas László) | |||||
TFSE | Malév Kobrák | 2023. március 5. | 12:00 | 60 - 40 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Tarr Emese Petra (Réger Zsolt Péter) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | GYKSE Szekszárd/B | 2023. március 5. | 12:00 | 39 - 60 | |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
Újpest-MT/B | Csata Manók | 2023. március 5. | 12:15 | 26 - 57 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka (László Zsolt Károly) | |||||
Dunaharaszti MTK/B | Monor SE/B | 2023. március 5. | 12:30 | 2 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Paulik Benjámin (Belák Zoltán) | |||||
Pásztó | Szerencs VSE | 2023. március 5. | 12:30 | 42 - 50 | Kulcsár Anita Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Suhajda Levente Ákos (Bene Szilárd Csaba) | |||||
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. március 5. | 12:30 | 29 - 30 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Pokoraczky Máté (Csizmadia Levente) | |||||
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Párducok | 2023. március 5. | 12:45 | 62 - 64 | |
Játékvezetők: Kónya Levente, Ádám Zsófia Anna (Király László Józsefné) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. március 5. | 12:45 | 25 - 43 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Szabó Krisztina (Barlai Tamás) | |||||
Vadmacskák | Harcias Kenguruk | 2023. március 5. | 12:45 | 38 - 32 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Szolnoki Kobrák | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. március 5. | 13:00 | 71 - 59 | |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. március 5. | 13:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pajor Máté (Szűcs József) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | DKKA Ördögök | 2023. március 5. | 13:00 | 55 - 47 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Szegedi Mókusok | Szecska Szöcskék | 2023. március 5. | 13:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Rideg László, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. március 5. | 13:00 | 27 - 93 | |
Játékvezetők: Haag Panna, Finta Zétény (Domokos Lőrinc) | |||||
KLKA Szigeti | Csepel - Bontó | 2023. március 5. | 13:15 | 33 - 29 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | TFSE | 2023. március 5. | 13:15 | 65 - 55 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Tarr Emese Petra (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vasas Akadémia U10 | Újpest-MT/B | 2023. március 5. | 13:30 | 78 - 23 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka (László Zsolt Károly) | |||||
BKG-Veresegyház | KVSE U11 | 2023. március 5. | 13:30 | 56 - 53 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Beniczky Márton (Krékity Kornél) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | NKA Pécs Kenguru leány/C | 2023. március 5. | 13:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Mándity Marko, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
Radobasket Oroszlánok | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. március 5. | 13:40 | 2 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Galambos Bence (Belák Zoltán) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Szúrós Darazsak | 2023. március 5. | 14:00 | 17 - 55 | |
Játékvezetők: Varga Tamás, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Hunyadis Darazsak | GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. március 5. | 14:00 | 35 - 22 | |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szabó Krisztina (Barlai Tamás) | |||||
Feketés Darazsak | Vadmacskák | 2023. március 5. | 14:00 | 21 - 47 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
BasketBaja SE | Kecskeméti KA Amazonok | 2023. március 5. | 14:00 | 35 - 64 | |
Játékvezetők: Burján Bianka, Ádám Zsófia Anna (Király László Józsefné) | |||||
Ricsilla Üstökösök | Kanizsai Mókusok/A | 2023. március 5. | 14:15 | 27 - 70 | |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pajor Máté (Szűcs József) | |||||
DKKA Darazsak | Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. március 5. | 14:15 | 73 - 55 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
BEAC Teleki | KLKA Szigeti | 2023. március 5. | 14:30 | 51 - 23 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Marjai Réka, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
Szeged Karolina | ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2023. március 5. | 14:30 | 40 - 25 | |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
Malév Kobrák | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. március 5. | 14:30 | 47 - 53 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Vigh Barnabás Dominik, Tarr Emese Petra (Réger Zsolt Péter) | |||||
Csata Manók | Vasas Akadémia U10 | 2023. március 5. | 14:45 | 33 - 59 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Puskás Ágnes Réka (László Zsolt Károly) | |||||
Monor SE/B | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. március 5. | 14:50 | 0 - 2 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Galambos Bence (Belák Zoltán) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | BKG-Veresegyház | 2023. március 5. | 15:00 | 56 - 40 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Beniczky Márton (Farkas László) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | Kozármisleny SE/B | 2023. március 5. | 15:00 | 60 - 45 | |
Játékvezetők: Mándity Marko, Ignácz Kristóf (Csatlós Ivett) | |||||
MVM-OSE Mór U11/B | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. március 5. | 15:15 | 39 - 33 | |
Játékvezetők: Varga Tamás, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA Párducok | BasketBaja SE | 2023. március 5. | 15:15 | 61 - 37 | |
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Király László Józsefné) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Hunyadis Darazsak | 2023. március 5. | 15:15 | 41 - 49 | |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Szabó Krisztina (Barlai Tamás) | |||||
Harcias Kenguruk | Feketés Darazsak | 2023. március 5. | 15:15 | 44 - 22 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Darazsak | 2023. március 5. | 15:30 | 40 - 70 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Ricsilla Üstökösök | 2023. március 5. | 15:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Pajor Máté (Szűcs József) | |||||
Békási/Dűlői Kaszások | Török Sasfiókák | 2023. március 5. | 16:00 | 62 - 51 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kovács Gedeon (László Zsolt Károly) | |||||
KLKS Erdért | Ziccer Kistigrisek | 2023. március 5. | 16:00 | 18 - 24 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Fulai Bátor Szebasztián (Réger Zsolt Péter) | |||||
Dunaharaszti MTK/B | Radobasket Oroszlánok | 2023. március 5. | 16:00 | 17 - 79 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Galambos Bence (Belák Zoltán) | |||||
PaSa Csillagai | Németvölgyi Bocsok | 2023. március 5. | 16:00 | 43 - 36 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | Kozármisleny SE/B | 2023. március 5. | 16:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
KVSE U11 | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. március 5. | 16:30 | 49 - 70 | |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Beniczky Márton (Farkas László) | |||||
Szúrós Darazsak | MVM-OSE Mór U11/B | 2023. március 5. | 16:30 | 62 - 27 | |
Játékvezetők: Varga Tamás, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Budapesti Honvéd Bakáts | PaSa Csillagai | 2023. március 5. | 17:15 | 26 - 43 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Római Kaszások | Békási/Dűlői Kaszások | 2023. március 5. | 17:15 | 56 - 50 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kovács Gedeon (László Zsolt Károly) | |||||
Ziccer Kistigrisek | HSE - ADY Ördögök | 2023. március 5. | 17:15 | 34 - 32 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Fulai Bátor Szebasztián (Réger Zsolt Péter) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/C | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2023. március 5. | 18:00 | 37 - 66 | |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Győr Marcell István (Csatlós Ivett) | |||||
Németvölgyi Bocsok | Budapesti Honvéd Bakáts | 2023. március 5. | 18:30 | 39 - 41 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Török Sasfiókák | Római Kaszások | 2023. március 5. | 18:30 | 62 - 77 | |
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kovács Gedeon (László Zsolt Károly) | |||||
HSE - ADY Ördögök | KLKS Erdért | 2023. március 5. | 18:30 | 43 - 30 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Fulai Bátor Szebasztián (Réger Zsolt Péter) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/A | Kozármisleny SE/A | 2023. március 19. | 15:30 | 55 - 38 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barics Bálint, Csontos Alex (Csatlós László) | |||||
NKA Pécs u11 leány | Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2023. március 19. | 17:00 | 75 - 69 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Csontos Alex (Csatlós László) | |||||
Kozármisleny SE/A | NKA Pécs u11 leány | 2023. március 19. | 18:30 | 38 - 77 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Barics Bálint (Csatlós László) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | KKC Mátyás | 2023. március 30. | 17:00 | 50 - 48 | Mercedes-Benz Sportakadémia "B" pálya |
Játékvezetők: Papp Attila, Horváth Barbara (Király Evelin) | |||||
Gyakorlós Törpék | KASI/B | 2023. március 31. | 14:00 | 31 - 60 | |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Ivók Milán Larion (Koncsek Balázs) | |||||
KASI/B | GYKSE Szekszárd/B | 2023. március 31. | 15:30 | 63 - 40 | |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Pöttendi Gábor (Koncsek Balázs) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. március 31. | 16:00 | 107 - 59 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
GYKSE Szekszárd/B | Gyakorlós Törpék | 2023. március 31. | 17:00 | 62 - 42 | |
Játékvezetők: Ivók Milán Larion, Pöttendi Gábor (Koncsek Balázs) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Cívis KK TK Rakéták | 2023. március 31. | 17:15 | 52 - 89 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) |
Malév Kobrák | Újpest-MT/A | 2023. április 1. | 08:00 | 65 - 37 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Kéksárga Zsiráfok | Római Kaszások | 2023. április 1. | 08:00 | 56 - 57 | |
Játékvezetők: Tarr Emese Petra, Kovács Gedeon (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Ziccer Pumák | PSE Párducok | 2023. április 1. | 08:30 | 13 - 43 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Renkecz Máté Gergő (Kincs Károly) | |||||
Csepel - Bontó | Újpest-MT/C | 2023. április 1. | 08:30 | 22 - 50 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Schwarz Mária) | |||||
Szegedi Mókusok | SZEDEÁK Karolina | 2023. április 1. | 08:45 | 54 - 19 | |
Játékvezetők: Gedra János, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Monor SE/A | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. április 1. | 09:00 | 51 - 33 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Békési Benedek (Solymosi Tamás) | |||||
Kecskeméti KA Villámok | FTSI Constantinum | 2023. április 1. | 09:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Fehér Péter (Bogárdi János) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Hévíz SK | 2023. április 1. | 09:00 | 72 - 27 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | DKKA Darazsak | 2023. április 1. | 09:00 | 30 - 71 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter (Birkás Károly) | |||||
Vásárhelyi Palánták | Szegedi Tabán Szellemek | 2023. április 1. | 09:00 | 59 - 38 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János) | |||||
Gödöllői Sport Klub | BSC Bálint Márton | 2023. április 1. | 09:00 | 50 - 47 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Galambos Bence (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Szolnoki Kobrák | Lehel Kosársuli U11 | 2023. április 1. | 09:00 | 75 - 70 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szabó László (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | BSC Lány | 2023. április 1. | 09:00 | 74 - 28 | |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Petrik Boglárka (Gyurkovics István János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. április 1. | 09:00 | 36 - 89 | |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Győri KC Koalák | 2023. április 1. | 09:00 | 93 - 16 | |
Játékvezetők: Bende Réka, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Szorgos Darazsak | 2023. április 1. | 09:00 | 63 - 34 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Szabó Krisztina (Herczeg Ágoston) | |||||
Cívis KK Tigrisek | Cívis Efrém Kenguruk | 2023. április 1. | 09:00 | 47 - 52 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2023. április 1. | 09:00 | 86 - 52 | |
Játékvezetők: Németh Balázs, Pajor Máté (Benedek Zoltán) | |||||
Harcos Darazsak | Lackneros Darazsak | 2023. április 1. | 09:00 | 42 - 31 | |
Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Botond (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NYKK Eötvös U11 | 2023. április 1. | 09:00 | 53 - 29 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Jánkfalvi Máté Péter (Molnár Péter Zoltán) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. április 1. | 09:00 | 77 - 72 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csontos Alex, Mándity Mirna (Csatlós Ivett) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/C | Kozármisleny SE/B | 2023. április 1. | 09:00 | 43 - 48 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Csatlós László) | |||||
BEAC Vizslák | Malév Kobrák | 2023. április 1. | 09:15 | 60 - 39 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Kőbányai Darazsak | Kéksárga Zsiráfok | 2023. április 1. | 09:15 | 41 - 74 | |
Játékvezetők: Tarr Emese Petra, Kovács Gedeon (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | DVTK Mezőcsát | 2023. április 1. | 09:30 | 27 - 45 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid (Drahos László) | |||||
DVTK Tiszaújváros | Szerencs VSE | 2023. április 1. | 09:30 | 28 - 23 | |
Játékvezetők: Burján Márk, Suhajda Levente Ákos (Tolnai János) | |||||
MEAFC Vörösmarty U11 | DVTK Encs | 2023. április 1. | 09:30 | 60 - 19 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bilkay Hanna (Sztrakovics István László) | |||||
DVTK Miskolc/C | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. április 1. | 09:30 | 31 - 29 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Gulyás Márton (Bene Szilárd Csaba) | |||||
PSE Párducok | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. április 1. | 09:45 | 26 - 48 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Renkecz Máté Gergő (Kincs Károly) | |||||
Törekvés Törpillák | Csepel - Bontó | 2023. április 1. | 09:45 | 48 - 26 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Schwarz Mária) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | BasketBaja SE | 2023. április 1. | 10:00 | 26 - 65 | |
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) | |||||
DVTK Akadémia/B | Egri Kék Oroszlánok | 2023. április 1. | 10:00 | 41 - 43 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Petró Szilvia Erika (Molnár Gábor) | |||||
Salgótarjáni KI | Pásztó | 2023. április 1. | 10:00 | 38 - 46 | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő (Deák Csaba) | |||||
Szentesi KK | Rákóczifalvai Párducok | 2023. április 1. | 10:00 | 21 - 37 | |
Játékvezetők: Gedra János, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. április 1. | 10:00 | 54 - 17 | |
Játékvezetők: Velkey István, Gulyás Patrik (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Szarvas GFE Gyakorló | 2023. április 1. | 10:00 | 87 - 36 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
FTSI Platán Iskola | Kecskeméti KA Villámok | 2023. április 1. | 10:15 | 46 - 36 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Horváth Barbara (Bogárdi János) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Zalakerámia ZTE KK/A | 2023. április 1. | 10:15 | 57 - 73 | |
Játékvezetők: Németh Balázs, Pajor Máté (Benedek Zoltán) | |||||
Pilis Basket | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2023. április 1. | 10:15 | 35 - 67 | |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Petrik Boglárka (Gyurkovics István János) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Gödöllői Sport Klub | 2023. április 1. | 10:15 | 43 - 50 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Galambos Bence (Agócs Gábor Mihály) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | CKE U11 | 2023. április 1. | 10:15 | 46 - 25 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Békési Benedek (Solymosi Tamás) | |||||
Ricsilla Üstökösök | Tapolcai Szöcskék | 2023. április 1. | 10:15 | 31 - 76 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István) | |||||
Lackneros Darazsak | Villámló Tigrisek/B | 2023. április 1. | 10:15 | 56 - 44 | |
Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Botond (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
DKKA Darazsak | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. április 1. | 10:15 | 46 - 79 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Prieger Mihály (Birkás Károly) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | Villámló Tigrisek/A | 2023. április 1. | 10:15 | 29 - 52 | |
Játékvezetők: Bende Réka, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. április 1. | 10:15 | 48 - 42 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Jánkfalvi Máté Péter (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Soproni Tigrisek/A | Soproni SI Bivalyok | 2023. április 1. | 10:15 | 45 - 73 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Szabó Krisztina (Herczeg Ágoston) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | Cívis KK Tigrisek | 2023. április 1. | 10:15 | 36 - 56 | |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Rácz Bence (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2023. április 1. | 10:30 | 53 - 61 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csontos Alex, Mándity Mirna (Csatlós Ivett) | |||||
Gyakorlós Mágusok | KASI/C | 2023. április 1. | 10:30 | 40 - 45 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Csatlós László) | |||||
Kozármisleny SE/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. április 1. | 10:30 | 86 - 27 | |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | Békéscsabai KK/A | 2023. április 1. | 10:30 | 32 - 70 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János) | |||||
Római Kaszások | Kőbányai Darazsak | 2023. április 1. | 10:30 | 70 - 33 | |
Játékvezetők: Tarr Emese Petra, Kovács Gedeon (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. április 1. | 10:30 | 61 - 51 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szabó László (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Újpest-MT/A | BEAC Vizslák | 2023. április 1. | 10:30 | 37 - 53 | |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Sopronkövesd Környe | 2023. április 1. | 10:30 | 2 - 106 | |
Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
SLÁGER KKSE/A | Beszterce KK | 2023. április 1. | 10:45 | 51 - 10 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid (Drahos László) | |||||
MEAFC Basket Bulls U11 | DVTK Tiszaújváros | 2023. április 1. | 10:45 | 39 - 40 | |
Játékvezetők: Burján Márk, Suhajda Levente Ákos (Tolnai János) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | DVTK Miskolc/C | 2023. április 1. | 10:45 | 35 - 44 | |
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Gulyás Márton (Bene Szilárd Csaba) | |||||
DVTK Encs | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. április 1. | 10:45 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bilkay Hanna (Sztrakovics István László) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | Ziccer Pumák | 2023. április 1. | 11:00 | 66 - 7 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Renkecz Máté Gergő (Kincs Károly) | |||||
Újpest-MT/C | Törekvés Törpillák | 2023. április 1. | 11:00 | 35 - 21 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Schwarz Mária) | |||||
DVTK Zemplén | Salgótarjáni KI | 2023. április 1. | 11:15 | 36 - 47 | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő (Deák Csaba) | |||||
SLÁGER KKSE/B | DVTK Akadémia/B | 2023. április 1. | 11:15 | 45 - 26 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Petró Szilvia Erika (Molnár Gábor) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szentesi KK | 2023. április 1. | 11:15 | 27 - 34 | |
Játékvezetők: Boros Eszter, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | CEKK | 2023. április 1. | 11:15 | 12 - 56 | |
Játékvezetők: Velkey István, Kovács András (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
BasketBaja SE | Pityke KSE | 2023. április 1. | 11:15 | 79 - 19 | |
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Harcos Darazsak | 2023. április 1. | 11:30 | 27 - 40 | |
Játékvezetők: Wischy Péter, Szlávik Botond (Pethő - Klemencsics Nikolett) | |||||
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2023. április 1. | 11:30 | 97 - 39 | |
Játékvezetők: Molnár Tamás, Prieger Mihály (Birkás Károly) | |||||
NYKK Eötvös U11 | NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2023. április 1. | 11:30 | 34 - 59 | |
Játékvezetők: Sallai István József, Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Vásárhelyi Oroszlánok | 2023. április 1. | 11:30 | 38 - 62 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
Szorgos Darazsak | Soproni Tigrisek/A | 2023. április 1. | 11:30 | 41 - 52 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Szabó Krisztina (Herczeg Ágoston) | |||||
Győri KC Koalák | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. április 1. | 11:30 | 20 - 67 | |
Játékvezetők: Bende Réka, Farkas Roland (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Hévíz SK | Ricsilla Üstökösök | 2023. április 1. | 11:30 | 62 - 48 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István) | |||||
FTSI Constantinum | FTSI Platán Iskola | 2023. április 1. | 11:30 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Fehér Péter (Bogárdi János) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | 2023. április 1. | 11:30 | 83 - 37 | |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter) | |||||
CKE U11 | Monor SE/A | 2023. április 1. | 11:30 | 34 - 66 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Békési Benedek (Solymosi Tamás) | |||||
BSC Bálint Márton | ICT Pilots Farkasrét | 2023. április 1. | 11:30 | 56 - 46 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka (Agócs Gábor Mihály) | |||||
BSC Lány | Pilis Basket | 2023. április 1. | 11:30 | 51 - 58 | |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Barabás Balázs (Gyurkovics István János) | |||||
Ifjú Sólyomfiókák | Körmendi Törpördögök/A | 2023. április 1. | 11:30 | 42 - 84 | |
Játékvezetők: Németh Balázs, Pajor Máté (Benedek Zoltán) | |||||
UNI Tét Tigrisek | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. április 1. | 11:45 | 97 - 16 | |
Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
SZEDEÁK Ezüstrókák | Szolnoki Kobrák | 2023. április 1. | 12:00 | 44 - 59 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szabó László (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
MAFC Grosics | Vasas Amazonok | 2023. április 1. | 12:00 | 104 - 45 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Fulai Bátor Szebasztián (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BLF Kenguruk | Zuglói Sasok | 2023. április 1. | 12:00 | 53 - 69 | |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/C | Gyakorlós Mágusok | 2023. április 1. | 12:00 | 46 - 44 | |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Zsók Áron (Csatlós László) | |||||
Békéscsabai KK/A | Vásárhelyi Palánták | 2023. április 1. | 12:00 | 61 - 47 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Mustos Tamás János) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | Kozármisleny SE/A | 2023. április 1. | 12:00 | 71 - 47 | |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Kovács Karina Eszter (Kollár Tamás) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. április 1. | 12:00 | 26 - 58 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csontos Alex, Mándity Mirna (Csatlós Ivett) | |||||
Szerencs VSE | MEAFC Basket Bulls U11 | 2023. április 1. | 12:00 | 26 - 38 | |
Játékvezetők: Burján Márk, Suhajda Levente Ákos (Tolnai János) | |||||
Beszterce KK | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. április 1. | 12:00 | 27 - 23 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid (Drahos László) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | MEAFC Vörösmarty U11 | 2023. április 1. | 12:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bilkay Hanna (Sztrakovics István László) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | MEAFC Kossuth U11 | 2023. április 1. | 12:00 | 36 - 29 | |
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Gulyás Márton (Bene Szilárd Csaba) | |||||
KLKS Benkő | Budapesti Honvéd/B | 2023. április 1. | 12:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Koncz Ádám (Kincs Károly) | |||||
BEAC Kisvizslák | Budapesti Honvéd Bakáts | 2023. április 1. | 12:15 | 45 - 29 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Lukács Rezső Tamás (Schwarz Mária) | |||||
Pásztó | DVTK Zemplén | 2023. április 1. | 12:30 | 87 - 44 | Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő (Deák Csaba) | |||||
Szegedi Mókusok | Rákóczifalvai Párducok | 2023. április 1. | 12:30 | 30 - 31 | |
Játékvezetők: Boros Eszter, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Pityke KSE | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. április 1. | 12:30 | 47 - 44 | |
Játékvezetők: Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna (Kunvári József László) | |||||
CEKK | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2023. április 1. | 12:30 | 19 - 38 | |
Játékvezetők: Kovács András, Gulyás Patrik (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | SLÁGER KKSE/B | 2023. április 1. | 12:30 | 33 - 27 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Petró Szilvia Erika (Molnár Gábor) | |||||
Dunaharaszti MTK/A | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. április 1. | 12:45 | 73 - 45 | |
Játékvezetők: György Ferenc, Horváth Máté (Solymosi Tamás) | |||||
Gödi SE Gödények | BSC Fiú | 2023. április 1. | 12:45 | 65 - 76 | |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Barabás Balázs (Czéh Csaba Károly) | |||||
KKC Mátyás | FTSI József A. Iskola | 2023. április 1. | 12:45 | 76 - 38 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Attila, Fehér Péter (Király László Józsefné) | |||||
Pomázi Pumák | Radobasket Oroszlánok | 2023. április 1. | 12:45 | 51 - 45 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Feketés Darazsak | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. április 1. | 12:45 | 35 - 40 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg | Szúrós Darazsak | 2023. április 1. | 12:45 | 24 - 50 | |
Játékvezetők: Horváth Ádám, Kulik Rajmund (Barlai Tamás) | |||||
Győri KC Vizslák | Soproni Tigrisek Orsolya | 2023. április 1. | 12:45 | 59 - 36 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Söveges Tamás (Kozák Tamás) | |||||
Vásárhelyi Oroszlánok | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. április 1. | 13:00 | 57 - 43 | |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Karina Erzsébet (Balogh László György) | |||||
NYKK Bethlen U11 | Cívis KK TK KisRakéták | 2023. április 1. | 13:00 | 29 - 39 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa (Scholtz Zoltán) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Wildcats Feketék | 2023. április 1. | 13:00 | 55 - 22 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Sopronkövesd Környe | UNI Tét Tigrisek | 2023. április 1. | 13:00 | 36 - 43 | |
Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet, Varga Tamás (Gecsei Ferenc) | |||||
Budafoki Bolhák | BLF Kenguruk | 2023. április 1. | 13:15 | 41 - 70 | |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
SLÁGER KKSE/A | DVTK Mezőcsát | 2023. április 1. | 13:15 | 58 - 30 | Zrínyi Ilona Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Béres Dávid (Drahos László) | |||||
Vasas Akadémia U11 | MAFC Grosics | 2023. április 1. | 13:15 | 53 - 103 | |
Játékvezetők: Korpás Máté, Fulai Bátor Szebasztián (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kozármisleny SE/B | KASI/C | 2023. április 1. | 13:30 | 37 - 35 | |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Zsók Áron (Csatlós László) | |||||
Várpalota Gepárdok | DKKA Párducok | 2023. április 1. | 13:30 | 48 - 41 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Kaszás Mini Girls | KLKS Benkő | 2023. április 1. | 13:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Koncz Ádám (Kincs Károly) | |||||
Budapesti Honvéd Bakáts | Ziccer Bocsok | 2023. április 1. | 13:30 | 28 - 45 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Lukács Rezső Tamás (Schwarz Mária) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | Szecska Szöcskék | 2023. április 1. | 13:45 | 19 - 22 | |
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
FTSI József A. Iskola | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2023. április 1. | 14:00 | 37 - 56 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Barbara, Fehér Péter (Király László Józsefné) | |||||
Szolnoki Párducok | Mezőberényi KK Vegyes | 2023. április 1. | 14:00 | 64 - 36 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Polyák Adrián (Bernáth András) | |||||
BDSEbasket U11 | Dunaharaszti MTK/A | 2023. április 1. | 14:00 | 48 - 53 | |
Játékvezetők: György Ferenc, Horváth Máté (Solymosi Tamás) | |||||
Harcias Kenguruk | Soproni Tigrisek Kőszeg | 2023. április 1. | 14:00 | 50 - 58 | |
Játékvezetők: Horváth Ádám, Kulik Rajmund (Barlai Tamás) | |||||
Kecskeméti KA Párducok | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. április 1. | 14:00 | 41 - 62 | |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Varga Sára (Budai Csaba) | |||||
Vasas Áldás Basket | Gödi SE Gödények | 2023. április 1. | 14:00 | 77 - 38 | |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Borbély Nándor Tibor (Czéh Csaba Károly) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Győri KC Vizslák | 2023. április 1. | 14:00 | 53 - 63 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Söveges Tamás (Kozák Tamás) | |||||
Fót SE | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2023. április 1. | 14:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Magda János József, Csegény Csenge Janka (Mihály Gyula) | |||||
MVM-OSE Mór U11/B | Feketés Darazsak | 2023. április 1. | 14:00 | 30 - 47 | |
Játékvezetők: Tamás Anna, Bende Zoltán (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Dife KK | Wildcats Rózsaszín | 2023. április 1. | 14:15 | 49 - 40 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS (Scholtz Zoltán) | |||||
Wildcats Feketék | Cívis KK Jaguárok | 2023. április 1. | 14:20 | 37 - 65 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Lakatos István, Tóth Szabina Ibolya (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Zuglói Sasok | Budafoki Bolhák | 2023. április 1. | 14:30 | 63 - 41 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Nagy Soma (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Amazonok | Vasas Akadémia U11 | 2023. április 1. | 14:30 | 52 - 63 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Konta Csanád János (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Várpalota Gepárdok | 2023. április 1. | 14:45 | 39 - 26 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Ziccer Bocsok | BEAC Kisvizslák | 2023. április 1. | 14:45 | 32 - 34 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (Schwarz Mária) | |||||
Budapesti Honvéd/B | Kaszás Mini Girls | 2023. április 1. | 14:45 | 50 - 10 | |
Játékvezetők: Tarr Emese Petra, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Szegedi Hópárducok | 2023. április 1. | 15:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Gedra János, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Soproni Tigrisek Orsolya | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. április 1. | 15:15 | 41 - 59 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Söveges Tamás (Kozák Tamás) | |||||
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Párducok | 2023. április 1. | 15:15 | 81 - 40 | |
Játékvezetők: Velkey István, Varga Sára (Budai Csaba) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | MVM-OSE Mór U11/B | 2023. április 1. | 15:15 | 41 - 68 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Tamás Anna (FÜLEKI Gyöngyi) | |||||
Radobasket Oroszlánok | Fót SE | 2023. április 1. | 15:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Magda János József, Zanati Márió (Mihály Gyula) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | BDSEbasket U11 | 2023. április 1. | 15:15 | 37 - 57 | |
Játékvezetők: György Ferenc, Horváth Máté (Solymosi Tamás) | |||||
BSC Fiú | Vasas Áldás Basket | 2023. április 1. | 15:15 | 34 - 62 | |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Borbély Nándor Tibor (Czéh Csaba Károly) | |||||
Szúrós Darazsak | Harcias Kenguruk | 2023. április 1. | 15:15 | 41 - 43 | |
Játékvezetők: Horváth Ádám, Kulik Rajmund (Barlai Tamás) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Szeged Karolina | 2023. április 1. | 15:30 | 2 - 0 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Polyák Adrián (Bernáth András) | |||||
NYKK Bethlen U11 | Wildcats Rózsaszín | 2023. április 1. | 15:30 | 20 - 30 | |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa (Scholtz Zoltán) | |||||
DKKA Párducok | Alba Fehérvár Kenguruk | 2023. április 1. | 16:00 | 70 - 46 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Csata Manók | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. április 1. | 16:00 | 48 - 34 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám (Schwarz Mária) | |||||
MTK Budapest | BEAC Teleki | 2023. április 1. | 16:00 | 48 - 17 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Konta Csanád János (Szlota Tibor Csaba) | |||||
BUDAFOKI KisBolhák | Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. április 1. | 16:00 | 48 - 24 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Nagy Soma (Kővári Gyula) | |||||
FKE Kőrősi kenguru | BLF Bolhák | 2023. április 1. | 16:00 | 55 - 16 | |
Játékvezetők: Tarr Emese Petra, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | Szegedi Hópárducok | 2023. április 1. | 16:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Gedra János (Farkas Zoltán) | |||||
Pomázi Pumák | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2023. április 1. | 16:30 | 49 - 44 | |
Játékvezetők: Magda János József, Zanati Márió (Mihály Gyula) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA Amazonok | 2023. április 1. | 16:30 | 56 - 51 | |
Játékvezetők: Velkey István, Varga Sára (Budai Csaba) | |||||
Cívis KK TK KisRakéták | Dife KK | 2023. április 1. | 16:45 | 54 - 24 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa (Scholtz Zoltán) | |||||
Szeged Karolina | Szolnoki Párducok | 2023. április 1. | 17:00 | 0 - 2 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Csaba, Polyák Adrián (Bernáth András) | |||||
KLKA Szigeti | BUDAFOKI KisBolhák | 2023. április 1. | 17:15 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
HSE - ADY Ördögök | FKE Kőrősi kenguru | 2023. április 1. | 17:15 | 35 - 57 | |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Koncz Ádám (Kincs Károly) | |||||
Kaszás Mini | MTK Budapest | 2023. április 1. | 17:15 | 23 - 25 | |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Horváth Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | Vasas Bolhák | 2023. április 1. | 17:15 | 18 - 55 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Földesi Boglárka (Schwarz Mária) | |||||
Szecska Szöcskék | Szegedi Vadmacskák | 2023. április 1. | 17:30 | 16 - 63 | |
Játékvezetők: Gedra János, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán) | |||||
Vasas Bolhák | Csata Manók | 2023. április 1. | 18:30 | 26 - 45 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Földesi Boglárka (Schwarz Mária) | |||||
BLF Bolhák | HSE - ADY Ördögök | 2023. április 1. | 18:30 | 41 - 40 | |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Koncz Ádám (Kincs Károly) | |||||
BEAC Teleki | Kaszás Mini | 2023. április 1. | 18:30 | 22 - 54 | |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Horváth Petra (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | KLKA Szigeti | 2023. április 1. | 18:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. április 2. | 08:00 | 51 - 44 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Barnabás Dominik (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Óbudai Kaszások Girls | MAFC Csiki | 2023. április 2. | 08:00 | 41 - 53 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) | |||||
Újpest-MT/B | PaSa Csillagai | 2023. április 2. | 08:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
PVSK NKA Leány/A | NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2023. április 2. | 08:30 | 61 - 39 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Győr Marcell István (Csatlós László) | |||||
PVSK NKA Leány/B | Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2023. április 2. | 09:00 | 24 - 53 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
Pátyi SE | Gyáli Apródok | 2023. április 2. | 09:00 | 69 - 42 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Dévai Ádám Dániel (Konta Gyula) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2023. április 2. | 09:00 | 48 - 52 | |
Játékvezetők: Zsók Áron, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc) | |||||
Török Sasfiókák | MAFC Farkasrét | 2023. április 2. | 09:00 | 72 - 59 | |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Földesi Zsófia (Schwarz Mária) | |||||
BL Basket | ICT Pilots | 2023. április 2. | 09:00 | 59 - 54 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Csegény Csenge Janka (Krékity Kornél) | |||||
KVSE U11 | Százhalombattai KSE | 2023. április 2. | 09:00 | 50 - 65 | |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Farkas László) | |||||
KKC Hetény | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. április 2. | 09:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács András (Király László Józsefné) | |||||
VESC U11 | Fűzfői AK | 2023. április 2. | 09:00 | 79 - 35 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Oláh Gabriella (Prieger Mihály) | |||||
Budafoki Békák | Vasas Akadémia U10 | 2023. április 2. | 09:00 | 36 - 49 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Tarr Emese Petra (Halmos Péter) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Békási/Dűlői Kaszások | 2023. április 2. | 09:15 | 32 - 49 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Barnabás Dominik (Szlota Tibor Csaba) | |||||
SZPA-HSE U11 | Újpest-MT/B | 2023. április 2. | 09:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kővári Gyula) | |||||
Kéksárga Okapik | Óbudai Kaszások Girls | 2023. április 2. | 09:15 | 33 - 32 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Fekete Mambák | 2023. április 2. | 09:30 | 50 - 74 | |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
DKKA Ugrómókusok | DKKA Vezérek | 2023. április 2. | 09:30 | 43 - 68 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter (Egri Tibor) | |||||
KWBC Körmend | Sportiskolás Lányok U11 | 2023. április 2. | 09:30 | 47 - 43 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Perák Denis (Szoó László Márton) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. április 2. | 10:00 | 20 - 36 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Kulik Rajmund (CSEH Gergely) | |||||
TSK-Magiszter | Wildcats Narancs | 2023. április 2. | 10:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László) | |||||
Újfehértói Sportklub | Cívis KK TK Macskák | 2023. április 2. | 10:00 | 36 - 22 | |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Vásárhelyi Párducok | SZEDEÁK Dózsa | 2023. április 2. | 10:00 | 61 - 37 | |
Játékvezetők: Boros Eszter, Vitaszek Attila László (Farkas Zoltán) | |||||
MEAFC Vidrák | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. április 2. | 10:00 | 85 - 24 | |
Játékvezetők: Burján Márk, Petró Szilvia Erika (Bene Szilárd Csaba) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/C | KASI/D | 2023. április 2. | 10:00 | 59 - 70 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Sellei Dalma Laura (Csatlós László) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | Zsákoló Zsiráfok/A | 2023. április 2. | 10:00 | 38 - 34 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Kanizsai Mókusok/A | 2023. április 2. | 10:00 | 38 - 32 | |
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
MVM-OSE Simbák | TSE Basket U11 | 2023. április 2. | 10:00 | 80 - 55 | |
Játékvezetők: Varga Tamás, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Fűzfői AK | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. április 2. | 10:15 | 24 - 70 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Oláh Gabriella (Prieger Mihály) | |||||
ICT Pilots | BKG-Veresegyház | 2023. április 2. | 10:15 | 53 - 54 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Csegény Csenge Janka (Krékity Kornél) | |||||
Gödi SE Kiscicák | Pátyi SE | 2023. április 2. | 10:15 | 43 - 60 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Dévai Ádám Dániel (Konta Gyula) | |||||
TFSE | Török Sasfiókák | 2023. április 2. | 10:15 | 43 - 53 | |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Földesi Zsófia (Schwarz Mária) | |||||
KLKA Homoktövis | Budafoki Békák | 2023. április 2. | 10:15 | 41 - 72 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Tarr Emese Petra (Halmos Péter) | |||||
Pilots SE U11 | KVSE U11 | 2023. április 2. | 10:15 | 35 - 46 | |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Farkas László) | |||||
Miklósi KékRókák KE | KKC Hetény | 2023. április 2. | 10:15 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Lédeczi Nándor (Király László Józsefné) | |||||
MAFC Csiki | Kéksárga Okapik | 2023. április 2. | 10:30 | 59 - 25 | |
Játékvezetők: Renkecz Máté Gergő, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | Békási/Dűlői Kaszások | 2023. április 2. | 10:30 | 34 - 50 | |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Barnabás Dominik (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | Monok SE | 2023. április 2. | 10:30 | 25 - 44 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Dávid Róbert (Villányi János) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/A | PVSK NKA Fiú | 2023. április 2. | 10:30 | 66 - 60 | |
Játékvezetők: Zsók Áron, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc) | |||||
PaSa Csillagai | SZPA-HSE U11 | 2023. április 2. | 10:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | DKKA Ugrómókusok | 2023. április 2. | 10:45 | 51 - 45 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter (Egri Tibor) | |||||
Ricsilla Rakéta | KWBC Körmend | 2023. április 2. | 10:45 | 51 - 36 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Perák Denis (Szoó László Márton) | |||||
Fekete Mambák | CS Vest Activ Timisoara fiú | 2023. április 2. | 11:00 | 52 - 89 | |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | Szolnoki Pindúrok | 2023. április 2. | 11:00 | 48 - 31 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
DVTK Akadémia/A | MEAFC Vidrák | 2023. április 2. | 11:15 | 51 - 74 | |
Játékvezetők: Burján Márk, Szalontai Dorina Enikő (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Sólyomfiókák | Zalaegerszegi KTE | 2023. április 2. | 11:15 | 33 - 25 | |
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Csípős Darazsak | MVM-OSE Simbák | 2023. április 2. | 11:15 | 49 - 74 | |
Játékvezetők: Varga Tamás, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | Cívis KK Macskatigrisek | 2023. április 2. | 11:15 | 56 - 34 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Pokoraczky Máté (Csizmadia Levente) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Vadmacskák | 2023. április 2. | 11:15 | 22 - 25 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Kulik Rajmund (CSEH Gergely) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. április 2. | 11:30 | 13 - 79 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Boros Eszter (Farkas Zoltán) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | Miklósi KékRókák KE | 2023. április 2. | 11:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Lédeczi Nándor, Kovács András (Király László Józsefné) | |||||
Százhalombattai KSE | Pilots SE U11 | 2023. április 2. | 11:30 | 64 - 47 | |
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László (Farkas László) | |||||
MAFC Farkasrét | TFSE | 2023. április 2. | 11:30 | 91 - 34 | |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Földesi Zsófia (Schwarz Mária) | |||||
Gyáli Apródok | Gödi SE Kiscicák | 2023. április 2. | 11:30 | 33 - 35 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Dévai Ádám Dániel (Konta Gyula) | |||||
Vasas Akadémia U10 | KLKA Homoktövis | 2023. április 2. | 11:30 | 80 - 20 | |
Játékvezetők: Konta Csanád János, Koncz Ádám (Halmos Péter) | |||||
KASI/D | PVSK NKA Leány/A | 2023. április 2. | 11:30 | 43 - 88 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Győr Marcell István (Csatlós László) | |||||
Cívis KK TK Macskák | TSK-Magiszter | 2023. április 2. | 11:30 | 46 - 19 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | VESC U11 | 2023. április 2. | 11:30 | 51 - 58 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Oláh Gabriella (Prieger Mihály) | |||||
BKG-Veresegyház | BL Basket | 2023. április 2. | 11:30 | 37 - 50 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Csegény Csenge Janka (Krékity Kornél) | |||||
DKKA Vezérek | Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. április 2. | 12:00 | 76 - 55 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter (Egri Tibor) | |||||
Sportiskolás Lányok U11 | Ricsilla Rakéta | 2023. április 2. | 12:00 | 22 - 53 | |
Játékvezetők: Schneider Bertold Antal, Perák Denis (Szoó László Márton) | |||||
PVSK NKA Fiú | GYKSE Szekszárd/A | 2023. április 2. | 12:00 | 69 - 76 | |
Játékvezetők: Zsók Áron, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Csata Garfield | 2023. április 2. | 12:00 | 68 - 36 | |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Belák Dorka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Németvölgyi Bocsok | KLKA Angoltagozatos | 2023. április 2. | 12:00 | 52 - 36 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bíró Brigitta (Kővári Gyula) | |||||
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | PVSK NKA Leány/B | 2023. április 2. | 12:00 | 36 - 42 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Sólyomfiókák | 2023. április 2. | 12:30 | 26 - 36 | |
Játékvezetők: Németh Balázs, Matucza Gyula (Szarka Zsuzsanna Mária) | |||||
Vadmacskák | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. április 2. | 12:30 | 37 - 26 | |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Kulik Rajmund (CSEH Gergely) | |||||
CS Vest Activ Timisoara fiú | Mezőberényi KK Leány | 2023. április 2. | 12:30 | 53 - 51 | |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kónya László Tamás (Hegedűs Ferenc) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | NKA Pécs u11 leány | 2023. április 2. | 12:30 | 78 - 62 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Barics Bálint (Csatlós Ivett) | |||||
TSE Basket U11 | Csípős Darazsak | 2023. április 2. | 12:30 | 58 - 57 | |
Játékvezetők: Varga Tamás, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Zsákoló Zsiráfok/A | KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | 2023. április 2. | 12:30 | 42 - 68 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Szolnoki Pindúrok | Békési Kisgladiátorok | 2023. április 2. | 12:30 | 40 - 64 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | DVTK Akadémia/A | 2023. április 2. | 12:30 | 42 - 70 | |
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Petró Szilvia Erika (Bene Szilárd Csaba) | |||||
Józsefvárosi KC | PEKOSI U11 | 2023. április 2. | 12:45 | 8 - 65 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Koncz Ádám (Halmos Péter) | |||||
Pilisi Mennydörgők | Monor SE/B | 2023. április 2. | 12:45 | 51 - 18 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Galambos Bence (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | BSC | 2023. április 2. | 12:45 | 20 - 30 | Telki |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Körber Zita (Gyurkovics István János) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Vásárhelyi Párducok | 2023. április 2. | 13:00 | 71 - 38 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Vitaszek Attila László (Farkas Zoltán) | |||||
KLKS Dunaalmás | Keresztúri SE | 2023. április 2. | 13:00 | 26 - 52 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Nagy Soma (Schwarz Mária) | |||||
KLKS Szomód | Németvölgyi Bocsok | 2023. április 2. | 13:15 | 24 - 40 | |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Koncz Levente (Kővári Gyula) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Kőbányai Darázslányok | 2023. április 2. | 13:15 | 62 - 44 | |
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Belák Dorka (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Monok SE | Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2023. április 2. | 13:30 | 9 - 32 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Dávid Róbert, Kovács Karina Eszter (Villányi János) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | Hunyadis Darazsak | 2023. április 2. | 13:45 | 65 - 27 | |
Játékvezetők: Horváth Márk, Horváth Ádám (Barlai Tamás) | |||||
Budafoki Ebihalak | Józsefvárosi KC | 2023. április 2. | 14:00 | 35 - 17 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Halmos Péter) | |||||
Dunaharaszti MTK/B | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. április 2. | 14:00 | 31 - 33 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Galambos Bence (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Viadukt SE | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. április 2. | 14:00 | 24 - 66 | Telki |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Körber Zita (Gyurkovics István János) | |||||
DKKA Ördögök | DKKA Tigrisek | 2023. április 2. | 14:00 | 42 - 38 | |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Kanizsai Mókusok/B | 2023. április 2. | 14:00 | 51 - 27 | |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Török Olivér (Kis Attila) | |||||
Békési Kisgladiátorok | SZEDEÁK Tigrisek | 2023. április 2. | 14:00 | 55 - 48 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Nánai Fruzsina (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
NKA Pécs u11 leány | KASI/A | 2023. április 2. | 14:00 | 53 - 94 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Fülöp Zsombor Ferenc (Csatlós Ivett) | |||||
Törekvés Törpicúrok | KLKS Dunaalmás | 2023. április 2. | 14:15 | 20 - 27 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Nagy Soma (Schwarz Mária) | |||||
KLKA Angoltagozatos | KLKS Szomód | 2023. április 2. | 14:30 | 28 - 42 | |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Koncz Levente (Kővári Gyula) | |||||
Csata Garfield | Budapesti Honvéd/A | 2023. április 2. | 14:30 | 36 - 57 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Soproni SI Deákos Bivalyok | MVM-OSE MÓR U11 | 2023. április 2. | 15:00 | 43 - 36 | |
Játékvezetők: Horváth Ádám, Horváth Márk (Barlai Tamás) | |||||
DKKA Tigrisek | AF-Velencei Vadkacsák | 2023. április 2. | 15:15 | 30 - 62 | |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) | |||||
PEKOSI U11 | Budafoki Ebihalak | 2023. április 2. | 15:15 | 45 - 19 | |
Játékvezetők: Miháczi Ádám, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Halmos Péter) | |||||
BSC | Viadukt SE | 2023. április 2. | 15:15 | 99 - 8 | Telki |
Játékvezetők: Nagy Dániel Zoltán, Körber Zita (Gyurkovics István János) | |||||
Zalakarosi Fókák | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. április 2. | 15:15 | 55 - 53 | |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Török Olivér (Kis Attila) | |||||
Monor SE/B | Dunaharaszti MTK/B | 2023. április 2. | 15:15 | 53 - 27 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Galambos Bence (Agócs Gábor Mihály) | |||||
KASI/A | NKA Pécs u11 fiú | 2023. április 2. | 15:30 | 66 - 70 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Barics Bálint (Csatlós Ivett) | |||||
Keresztúri SE | Törekvés Törpicúrok | 2023. április 2. | 15:30 | 37 - 30 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Nagy Soma (Schwarz Mária) | |||||
KLKS Erdért | TF-KFT - VM - U11 | 2023. április 2. | 16:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Koncz Levente (Kővári Gyula) | |||||
KLKA Károlyi | Ziccer Kistigrisek | 2023. április 2. | 16:00 | 25 - 62 | |
Játékvezetők: dr. Horváth Brúnó József, Korpás Máté (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Hunyadis Darazsak | Soproni SI Deákos Bivalyok | 2023. április 2. | 16:15 | 25 - 55 | |
Játékvezetők: Horváth Márk, Horváth Ádám (Barlai Tamás) | |||||
Pilisi Mennydörgők | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. április 2. | 16:30 | 25 - 24 | |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Galambos Bence (Agócs Gábor Mihály) | |||||
AF-Velencei Vadkacsák | DKKA Ördögök | 2023. április 2. | 16:30 | 50 - 64 | |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Zalakarosi Fókák | 2023. április 2. | 16:30 | 31 - 30 | |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Török Olivér (Kis Attila) | |||||
TF-BP - JAK - TITÁNOK | KLKS Erdért | 2023. április 2. | 17:15 | 37 - 20 | |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Miháczi Ádám (Kővári Gyula) | |||||
BLF Pandák | KLKA Károlyi | 2023. április 2. | 17:15 | 31 - 25 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bíró Brigitta (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Ziccer Kistigrisek | BLF Pandák | 2023. április 2. | 18:30 | 70 - 40 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bíró Brigitta (Szlota Tibor Csaba) | |||||
TF-KFT - VM - U11 | TF-BP - JAK - TITÁNOK | 2023. április 2. | 18:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Miháczi Ádám (Kővári Gyula) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2023. április 4. | 17:00 | 47 - 84 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Pákozdi Kócsagok | Alba Fehérvár Cápák | 2023. április 5. | 15:30 | 46 - 73 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter (Bónitz István) | |||||
Ajka | Pákozdi Kócsagok | 2023. április 5. | 16:45 | 57 - 37 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Bónitz István) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | Ajka | 2023. április 5. | 18:00 | 49 - 48 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Bónitz István) | |||||
Monok SE | Gyakorlós Mágusok | 2023. április 21. | 14:00 | 46 - 40 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Farkas Roland (Kele János) | |||||
Zsákoló Zsiráfok/A | DVTK Tiszaújváros | 2023. április 21. | 15:00 | 40 - 49 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Jánkfalvi Máté Péter (Molnár Péter Zoltán) | |||||
PVSK NKA Leány/B | Monok SE | 2023. április 21. | 15:30 | 47 - 54 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Farkas Roland (Kele János) | |||||
DVTK Tiszaújváros | DVTK Zemplén | 2023. április 21. | 16:15 | 48 - 14 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Gyakorlós Mágusok | PVSK NKA Leány/B | 2023. április 21. | 17:00 | 58 - 25 | Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium tornacsarnoka |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Farkas Roland (Kele János) | |||||
DVTK Zemplén | Zsákoló Zsiráfok/A | 2023. április 21. | 17:30 | 28 - 44 | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Törekvés Törpillák | Újpest-MT/C | 2023. április 22. | 08:00 | 44 - 47 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Dániel (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vasas Amazonok | Római Kaszások | 2023. április 22. | 08:00 | 77 - 52 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Waigand Ágoston (Schwarz Mária) | |||||
KLKA Károlyi | BLF Bolhák | 2023. április 22. | 08:30 | 22 - 42 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
KLKA Homoktövis | Vasas Bolhák | 2023. április 22. | 08:30 | 47 - 60 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
Pákozdi Kócsagok | Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2023. április 22. | 09:00 | 69 - 28 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Egri Tibor) | |||||
Szegedi Hópárducok | SZEDEÁK Karolina | 2023. április 22. | 09:00 | 44 - 54 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Párducz Levente László (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Kanizsai Mókusok/A | Kanizsa Kosárlabda Klub | 2023. április 22. | 09:00 | 70 - 39 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
Pásztó | Salgótarjáni KI | 2023. április 22. | 09:00 | 63 - 50 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Polyák Adrián (Orbay Csaba) | |||||
DVTK Akadémia/B | DVTK Miskolc/C | 2023. április 22. | 09:00 | 45 - 39 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor (Drahos László) | |||||
Soproni SI Lackneros Bivalyok | Hunyadis Darazsak | 2023. április 22. | 09:00 | 50 - 55 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Horváth Márk (Kozák Tamás) | |||||
Soproni Tigrisek Orsolya | Szúrós Darazsak | 2023. április 22. | 09:00 | 28 - 44 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor (Kapusi Gábor) | |||||
BL Basket | BKG-Veresegyház | 2023. április 22. | 09:00 | 43 - 58 | Telki |
Játékvezetők: Dévai Ádám Dániel, Körber Zita (Gyurkovics István János) | |||||
Cívis KK TK Macskák | Újfehértói Sportklub | 2023. április 22. | 09:00 | 20 - 22 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Rácz Bence (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | Miskolci Sportiskola Kossuth | 2023. április 22. | 09:00 | 68 - 18 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Suhajda Levente Ákos (Sztrakovics István László) | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2023. április 22. | 09:00 | 51 - 38 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Kovács Karina Eszter (Domokos Lőrinc) | |||||
Pátyi SE | Gödi SE Kiscicák | 2023. április 22. | 09:00 | 58 - 47 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: György Ferenc, Horváth Máté (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/B | KASI/B | 2023. április 22. | 09:00 | 28 - 68 | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola |
Játékvezetők: Bálind Attila, Kovàcs Balàzs (Kollár Tamás) | |||||
NYKK Eötvös U11 | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2023. április 22. | 09:00 | 49 - 59 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
Ricsilla Rakéta | Tapolcai Szöcskék | 2023. április 22. | 09:00 | 92 - 33 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Kis Attila) | |||||
Gödöllői Sport Klub | BSC Bálint Márton | 2023. április 22. | 09:00 | 70 - 60 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Galambos Bence (Mihály Gyula) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/B | NKA Pécs Kenguru leány/C | 2023. április 22. | 09:00 | 29 - 45 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Heiling Csaba (Csatlós László) | |||||
KKC Mátyás | FTSI Constantinum | 2023. április 22. | 09:00 | 38 - 91 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Goldring Zsuzsanna, Lengyel Dorka (Király László Józsefné) | |||||
Miklósi KékRókák KE | KKC Hetény | 2023. április 22. | 09:00 | 49 - 35 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Lédeczi Nándor (Budai Csaba) | |||||
Csata Garfield | Vasas Amazonok | 2023. április 22. | 09:15 | 57 - 51 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Waigand Ágoston (Schwarz Mária) | |||||
Újpest-MT/C | KLKA Szigeti | 2023. április 22. | 09:15 | 42 - 15 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Dániel (Réger Zsolt Péter) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Zalakerámia ZTE KK/A | 2023. április 22. | 09:15 | 48 - 96 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Silló Zsolt) | |||||
Mezőberényi KK Vegyes | Szolnoki Párducok | 2023. április 22. | 09:30 | 46 - 47 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Winter Ilona) | |||||
FKE Kőrősi kenguru | KLKA Károlyi | 2023. április 22. | 09:45 | 31 - 14 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
Csata Manók | KLKA Homoktövis | 2023. április 22. | 09:45 | 44 - 22 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
SZEDEÁK Ezüstrókák | Kecskeméti KA Párducok | 2023. április 22. | 10:00 | 64 - 47 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Papp Attila (Király László József) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | MEAFC Basket Bulls U11 | 2023. április 22. | 10:00 | 96 - 26 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: dr. Szűcs Sándor, Lakatos István (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Pilots SE U11 | Gödöllői Sport Klub | 2023. április 22. | 10:15 | 39 - 42 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Galambos Bence (Mihály Gyula) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2023. április 22. | 10:15 | 48 - 70 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Horányi András, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Kecskeméti KA Vadmacskák | KKC Mátyás | 2023. április 22. | 10:15 | 64 - 35 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Goldring Zsuzsanna (Király László Józsefné) | |||||
DVTK Mezőcsát | Beszterce KK | 2023. április 22. | 10:15 | 0 - 2 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Marton Péter, Suhajda Levente Ákos (Sztrakovics István László) | |||||
KKC Hetény | FTSI József A. Iskola | 2023. április 22. | 10:15 | 75 - 23 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc (Budai Csaba) | |||||
Sólyomfiókák | Ricsilla Rakéta | 2023. április 22. | 10:15 | 24 - 120 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Kis Attila) | |||||
AF-Velencei Vadkacsák | VESC U11 | 2023. április 22. | 10:15 | 107 - 40 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Egri Tibor) | |||||
DVTK Encs | DVTK Akadémia/B | 2023. április 22. | 10:15 | 30 - 71 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor (Drahos László) | |||||
ICT Pilots Farkasrét | Pátyi SE | 2023. április 22. | 10:15 | 62 - 54 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: György Ferenc, Horváth Máté (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Hévíz SK | Kanizsai Mókusok/A | 2023. április 22. | 10:15 | 65 - 59 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
Szegedi Mókusok | Szentesi KK | 2023. április 22. | 10:15 | 50 - 25 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Párducz Levente László (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Újfehértói Sportklub | TSK-Magiszter | 2023. április 22. | 10:15 | 44 - 34 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Wágner Ferenc (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Szerencs VSE | Pásztó | 2023. április 22. | 10:15 | 29 - 32 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Dezsèri Szabolcs Ernő, Polyák Adrián (Orbay Csaba) | |||||
Szentendrei Kölyökfarkasok | BL Basket | 2023. április 22. | 10:15 | 58 - 52 | Telki |
Játékvezetők: Dévai Ádám Dániel, Körber Zita (Gyurkovics István János) | |||||
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | MVM-OSE Mór U11/B | 2023. április 22. | 10:15 | 70 - 58 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet (Bognár Tibor) | |||||
Hunyadis Darazsak | Vadmacskák | 2023. április 22. | 10:15 | 2 - 0 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Horváth Márk (Kozák Tamás) | |||||
GÖNYŰI HARCSÁK | Soproni Tigrisek Orsolya | 2023. április 22. | 10:15 | 29 - 44 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kapusi Gábor) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/B | Kozármisleny SE/B | 2023. április 22. | 10:30 | 33 - 60 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Kovács Karina Eszter (Domokos Lőrinc) | |||||
Római Kaszások | Csata Garfield | 2023. április 22. | 10:30 | 55 - 63 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Zsolt József, Waigand Ágoston (Schwarz Mária) | |||||
TFSE | Malév Kobrák | 2023. április 22. | 10:30 | 52 - 48 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Barnabás Dominik (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Feketés Darazsak | Harcos Darazsak | 2023. április 22. | 10:30 | 44 - 47 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Varga Tamás, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
KASI/C | Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2023. április 22. | 10:30 | 0 - 20 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Heiling Csaba (Csatlós László) | |||||
KASI/B | GYKSE Szekszárd/B | 2023. április 22. | 10:30 | 54 - 57 | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) | |||||
KLKA Szigeti | Törekvés Törpillák | 2023. április 22. | 10:30 | 28 - 60 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Dániel (Réger Zsolt Péter) | |||||
NKA Pécs u11 fiú | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. április 22. | 10:45 | 71 - 68 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Silló Zsolt) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | DVTK Akadémia/A | 2023. április 22. | 11:00 | 17 - 65 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Kozma Péter (Balogh László György) | |||||
Szolnoki Párducok | Szegedi Vadmacskák | 2023. április 22. | 11:00 | 66 - 33 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Winter Ilona) | |||||
BLF Bolhák | FKE Kőrősi kenguru | 2023. április 22. | 11:00 | 27 - 23 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
Vasas Bolhák | Csata Manók | 2023. április 22. | 11:00 | 44 - 37 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Földesi Zsófia (Kővári Gyula) | |||||
Szolnoki Kobrák | BasketBaja SE | 2023. április 22. | 11:15 | 91 - 54 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Velkey István, Papp Attila (Király László József) | |||||
FTSI Constantinum | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2023. április 22. | 11:30 | 65 - 36 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Lengyel Dorka (Király László Józsefné) | |||||
Harcias Kenguruk | Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2023. április 22. | 11:30 | 50 - 37 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Bognár Tibor) | |||||
Salgótarjáni KI | Szerencs VSE | 2023. április 22. | 11:30 | 38 - 35 | PSZF Tornaterme |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Dezsèri Szabolcs Ernő (Orbay Csaba) | |||||
Tapolcai Szöcskék | Sólyomfiókák | 2023. április 22. | 11:30 | 58 - 41 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Kocsis Tamás, Némethy Barna (Kis Attila) | |||||
Kanizsa Kosárlabda Klub | Hévíz SK | 2023. április 22. | 11:30 | 22 - 77 | Móra Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Imre Márk, Kiss Armand Péter (Szűcs József) | |||||
Miskolci Sportiskola Kossuth | DVTK Mezőcsát | 2023. április 22. | 11:30 | 2 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Sztrakovics István László) | |||||
Szegedi Hópárducok | Szentesi KK | 2023. április 22. | 11:30 | 25 - 42 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Boros Eszter, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
TSK-Magiszter | Cívis KK TK Macskák | 2023. április 22. | 11:30 | 26 - 37 | Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Wágner Ferenc (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
Szúrós Darazsak | GÖNYŰI HARCSÁK | 2023. április 22. | 11:30 | 47 - 15 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Dr Tallós Gábor (Kapusi Gábor) | |||||
Vadmacskák | Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2023. április 22. | 11:30 | 0 - 2 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Söveges Tamás, Horváth Márk (Kozák Tamás) | |||||
BKG-Veresegyház | Szentendrei Kölyökfarkasok | 2023. április 22. | 11:30 | 28 - 46 | Telki |
Játékvezetők: Dévai Ádám Dániel, Körber Zita (Gyurkovics István János) | |||||
BSC Bálint Márton | Pilots SE U11 | 2023. április 22. | 11:30 | 46 - 56 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Galambos Bence (Mihály Gyula) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | VESC U11 | 2023. április 22. | 11:30 | 65 - 39 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
Gödi SE Kiscicák | ICT Pilots Farkasrét | 2023. április 22. | 11:30 | 32 - 72 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: György Ferenc, Paulik Benjámin (Agócs Gábor Mihály) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/A | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. április 22. | 11:30 | 84 - 32 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Lakatos István, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter) | |||||
DVTK Miskolc/C | DVTK Encs | 2023. április 22. | 11:30 | 59 - 37 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Dr. Ormay Gábor (Drahos László) | |||||
CSS Sighet Sighetu Marmatiei | NYKK Eötvös U11 | 2023. április 22. | 11:30 | 72 - 28 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Jánkfalvi Máté Péter (Csizmadia Levente) | |||||
FTSI József A. Iskola | Miklósi KékRókák KE | 2023. április 22. | 11:30 | 28 - 53 | Miklóssy János Sportközpont |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Lédeczi Nándor (Budai Csaba) | |||||
Sopronkövesd Környe | Feketés Darazsak | 2023. április 22. | 11:45 | 51 - 37 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Varga Tamás, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Újpest-MT/B | Ziccer Bocsok | 2023. április 22. | 11:45 | 34 - 52 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Nagy Joel, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
BEAC Vizslák | TFSE | 2023. április 22. | 11:45 | 52 - 41 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Vigh Barnabás Dominik (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kozármisleny SE/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2023. április 22. | 12:00 | 29 - 46 | Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Kovács Karina Eszter (Domokos Lőrinc) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/C | KASI/C | 2023. április 22. | 12:00 | 20 - 0 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Heiling Csaba (Csatlós László) | |||||
GYKSE Szekszárd/B | Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2023. április 22. | 12:00 | 68 - 57 | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás) | |||||
MAFC Grosics | Kőbányai Darázslányok | 2023. április 22. | 12:00 | 97 - 39 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté (Schwarz Mária) | |||||
Soproni SI Bivalyok | Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. április 22. | 12:15 | 67 - 64 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Silló Zsolt) | |||||
Józsefvárosi KC | PSE Párducok | 2023. április 22. | 12:15 | 5 - 60 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Török Béla, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
KLKA Angoltagozatos | Kaszás Mini | 2023. április 22. | 12:15 | 23 - 46 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Komáromi Brigitta Tünde (Kővári Gyula) | |||||
Szegedi Vadmacskák | Mezőberényi KK Vegyes | 2023. április 22. | 12:30 | 65 - 41 | Martinovics tornaterem |
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Winter Ilona) | |||||
BasketBaja SE | Kecskeméti KA Párducok | 2023. április 22. | 12:30 | 52 - 50 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Papp Attila, Farkas Dominik (Király László József) | |||||
KARCAGI SE Oroszlánkák | Kecskeméti KA Amazonok | 2023. április 22. | 12:30 | 32 - 57 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Kozma Péter (Balogh László György) | |||||
Pomázi Pumák | Fót SE | 2023. április 22. | 12:45 | 35 - 47 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka (Krékity Kornél) | |||||
MEAFC Kossuth U11 | Beszterce KK | 2023. április 22. | 12:45 | 47 - 40 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Sztrakovics István László) | |||||
SZEDEÁK Karolina | Szegedi Mókusok | 2023. április 22. | 12:45 | 27 - 53 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Boros Eszter, Sajgó Lajos Fülöp (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
MVM-OSE Mór U11/B | Harcias Kenguruk | 2023. április 22. | 12:45 | 34 - 54 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet (Bognár Tibor) | |||||
Soproni Tigrisek Kőszeg | UNI Tét Tigrisek | 2023. április 22. | 12:45 | 56 - 50 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Kulik Rajmund (Tóth Kálmán) | |||||
Százhalombattai KSE | KVSE U11 | 2023. április 22. | 12:45 | 71 - 49 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Garami Júlia Eszter, Petrik Boglárka (Solymosi Tamás) | |||||
BSC | Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2023. április 22. | 12:45 | 39 - 25 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Gergő János (Farkas László) | |||||
Csípős Darazsak | Zalaegerszegi KTE | 2023. április 22. | 12:45 | 66 - 31 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston (Barlai Tamás) | |||||
Pákozdi Kócsagok | AF-Velencei Vadkacsák | 2023. április 22. | 12:45 | 50 - 77 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Egri Tibor) | |||||
BEAC Kisvizslák | Újpest-MT/B | 2023. április 22. | 13:00 | 2 - 0 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Nagy Joel, Renkecz Máté Gergő (Réger Zsolt Péter) | |||||
Ricsilla Üstökösök | Kanizsai Mókusok/B | 2023. április 22. | 13:00 | 26 - 41 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kiss Benedek (Szalai Zsolt) | |||||
Malév Kobrák | BEAC Vizslák | 2023. április 22. | 13:00 | 48 - 52 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Bíró Brigitta (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
NYKK Bethlen U11 | Wildcats Narancs | 2023. április 22. | 13:00 | 0 - 0 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Jánkfalvi Máté Péter (Molnár Péter Zoltán) | |||||
MEAFC Basket Bulls U11 | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. április 22. | 13:00 | 46 - 30 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Oláh Donát (Torzsa Csaba Péter) | |||||
Harcos Darazsak | Sopronkövesd Környe | 2023. április 22. | 13:00 | 34 - 60 | Kőkúti Általános Iskola tornaterme |
Játékvezetők: Varga Tamás, Lázár Alina (Gecsei Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia U11 | MAFC Grosics | 2023. április 22. | 13:15 | 48 - 99 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté (Schwarz Mária) | |||||
Városgazda Utánpótlás Akadémia | Józsefvárosi KC | 2023. április 22. | 13:30 | 60 - 3 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Török Béla, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
MTK Budapest | KLKA Angoltagozatos | 2023. április 22. | 13:30 | 53 - 37 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Komáromi Brigitta Tünde (Kővári Gyula) | |||||
NKA Pécs Kenguru leány/B | KASI/D | 2023. április 22. | 13:30 | 32 - 70 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Fülöp Zsombor Ferenc (Parádi Péter) | |||||
Szolnoki Kobrák | SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. április 22. | 13:45 | 66 - 71 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Farkas Dominik (Király László József) | |||||
Zalakerámia ZTE KK/A | NKA Pécs u11 fiú | 2023. április 22. | 13:45 | 109 - 65 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila (Silló Zsolt) | |||||
Cívis KK Macskatigrisek | KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. április 22. | 14:00 | 45 - 57 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Terjéki András (Balogh László György) | |||||
SZEDEÁK Tigrisek | Szegedi Tabán Szellemek | 2023. április 22. | 14:00 | 63 - 26 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Boros Eszter, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
ICT Pilots | Százhalombattai KSE | 2023. április 22. | 14:00 | 62 - 72 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Garami Júlia Eszter, Petrik Boglárka (Solymosi Tamás) | |||||
Viadukt SE | Pomázi Pumák | 2023. április 22. | 14:00 | 29 - 40 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka (Krékity Kornél) | |||||
CKE U11 | BSC | 2023. április 22. | 14:00 | 51 - 42 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Gergő János (Farkas László) | |||||
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | Soproni Tigrisek Kőszeg | 2023. április 22. | 14:00 | 77 - 61 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Kulik Rajmund (Tóth Kálmán) | |||||
Villámló Tigrisek/A | Sportiskolás Lányok U11 | 2023. április 22. | 14:00 | 78 - 48 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Söveges Tamás (Barlai Tamás) | |||||
Wildcats Narancs | Wildcats Rózsaszín | 2023. április 22. | 14:15 | 0 - 0 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Oroszvári Tamás, Szabó Zsuzsa (Molnár Péter Zoltán) | |||||
HSE - ADY Ördögök | KLKS Erdért | 2023. április 22. | 14:15 | 56 - 32 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Bíró Brigitta (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Zalakarosi Fókák | Ricsilla Üstökösök | 2023. április 22. | 14:15 | 44 - 71 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kiss Benedek (Szalai Zsolt) | |||||
Ziccer Bocsok | BEAC Kisvizslák | 2023. április 22. | 14:15 | 34 - 43 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Nagy Joel (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kőbányai Darázslányok | Vasas Akadémia U11 | 2023. április 22. | 14:30 | 56 - 54 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korpás Máté (Schwarz Mária) | |||||
Cívis KK TK Rakéták | NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. április 22. | 14:30 | 66 - 55 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya (Torzsa Csaba Péter) | |||||
PSE Párducok | Városgazda Utánpótlás Akadémia | 2023. április 22. | 14:45 | 41 - 27 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Török Béla, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Kincs Károly) | |||||
Kaszás Mini | MTK Budapest | 2023. április 22. | 14:45 | 44 - 26 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Komáromi Brigitta Tünde (Kővári Gyula) | |||||
KASI/D | NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2023. április 22. | 15:00 | 55 - 41 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Fülöp Zsombor Ferenc (Parádi Péter) | |||||
KVSE U11 | ICT Pilots | 2023. április 22. | 15:15 | 45 - 40 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Garami Júlia Eszter, Petrik Boglárka (Solymosi Tamás) | |||||
Városi Sportegyesület Dunakeszi | CKE U11 | 2023. április 22. | 15:15 | 43 - 49 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Gergő János (Farkas László) | |||||
Szegedi Tabán Szellemek | SZEDEÁK Dózsa | 2023. április 22. | 15:15 | 34 - 47 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Zalaegerszegi KTE | Sportiskolás Lányok U11 | 2023. április 22. | 15:15 | 47 - 55 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Horváth Ádám (Barlai Tamás) | |||||
UNI Tét Tigrisek | CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2023. április 22. | 15:15 | 31 - 50 | Belvárosi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szlávik Bence, Kulik Rajmund (Tóth Kálmán) | |||||
Fót SE | Viadukt SE | 2023. április 22. | 15:15 | 49 - 44 | Telki |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Csegény Csenge Janka (Krékity Kornél) | |||||
DVTK Akadémia/A | Kecskeméti KA Amazonok | 2023. április 22. | 15:30 | 29 - 56 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Terjéki András (Balogh László György) | |||||
KLKS Erdért | TF-BP - JAK - TITÁNOK | 2023. április 22. | 15:30 | 19 - 35 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Földesi Boglárka, Bíró Brigitta (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Wildcats Rózsaszín | NYKK Bethlen U11 | 2023. április 22. | 15:30 | 21 - 36 | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa (Molnár Péter Zoltán) | |||||
Kanizsai Mókusok/B | Zalakarosi Fókák | 2023. április 22. | 15:30 | 38 - 29 | Egervári László Altalános Iskola |
Játékvezetők: Németh Csaba János, Kiss Benedek (Szalai Zsolt) | |||||
Budapesti Honvéd Bakáts | KLKS Szomód | 2023. április 22. | 15:30 | 34 - 31 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Steiner Máté, Szőke Gábor (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kőbányai Darazsak | Zuglói Sasok Herman | 2023. április 22. | 16:00 | 56 - 50 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Marjai Réka (Schwarz Mária) | |||||
Budafoki Bolhák | Kéksárga Okapik | 2023. április 22. | 16:00 | 33 - 55 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Róbert Márió (Kővári Gyula) | |||||
Ziccer Pumák | KLKS Dunaalmás | 2023. április 22. | 16:00 | 20 - 39 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
Csípős Darazsak | Villámló Tigrisek/A | 2023. április 22. | 16:30 | 41 - 45 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston (Barlai Tamás) | |||||
SZEDEÁK Dózsa | SZEDEÁK Tigrisek | 2023. április 22. | 16:30 | 20 - 44 | Kossuth Zs. Szakgimnazium |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Vitaszek Attila László (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
NKA Pécs Kenguru fiú/C | NKA Pécs Kenguru leány/B | 2023. április 22. | 16:30 | 30 - 45 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Fülöp Zsombor Ferenc (Parádi Péter) | |||||
TF-KFT - VM - U11 | HSE - ADY Ördögök | 2023. április 22. | 16:45 | 36 - 40 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Fulai Bátor Szebasztián (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KLKS Szomód | Németvölgyi Bocsok | 2023. április 22. | 16:45 | 43 - 33 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Steiner Máté, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) | |||||
MAFC Csiki | Budafoki Bolhák | 2023. április 22. | 17:15 | 53 - 32 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Róbert Márió (Kővári Gyula) | |||||
KLKS Dunaalmás | Keresztúri SE | 2023. április 22. | 17:15 | 25 - 63 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
Békási/Dűlői Kaszások | Kőbányai Darazsak | 2023. április 22. | 17:15 | 57 - 49 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Marjai Réka (Schwarz Mária) | |||||
TF-BP - JAK - TITÁNOK | TF-KFT - VM - U11 | 2023. április 22. | 18:00 | 23 - 36 | Camugo Sportlab |
Játékvezetők: Tóth Olivér, Fulai Bátor Szebasztián (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Németvölgyi Bocsok | Budapesti Honvéd Bakáts | 2023. április 22. | 18:00 | 48 - 40 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Steiner Máté, Szilágyi Zsolt József (Réger Zsolt Péter) | |||||
Keresztúri SE | Ziccer Pumák | 2023. április 22. | 18:30 | 60 - 6 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Miháczi Ádám (Kincs Károly) | |||||
Kéksárga Okapik | MAFC Csiki | 2023. április 22. | 18:30 | 37 - 46 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bárány Levente, Kovács Róbert Márió (Kővári Gyula) | |||||
Zuglói Sasok Herman | Békási/Dűlői Kaszások | 2023. április 22. | 18:30 | 65 - 48 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Marjai Réka (Schwarz Mária) | |||||
Kőbányai Darazsak/Harmat | MAFC Farkasrét | 2023. április 23. | 08:00 | 63 - 61 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
DKKA Darazsak | DKKA Ördögök | 2023. április 23. | 08:30 | 80 - 40 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Birkás Károly) | |||||
Cívis Efrém Kenguruk | Cívis KK Tigrisek | 2023. április 23. | 09:00 | 51 - 38 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba (Szekeres Ferenc László) | |||||
Radobasket Oroszlánok | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2023. április 23. | 09:00 | 64 - 39 | Telki |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Galambos Bence (Gyurkovics István János) | |||||
Pityke KSE | Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2023. április 23. | 09:00 | 78 - 57 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Kocsis Attila, Lengyel Dorka (Szabó László) | |||||
Monor SE/A | BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2023. április 23. | 09:00 | 44 - 25 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Nagy László, Borbély Nándor Tibor (Konta Gyula) | |||||
PEKOSI U11 | KLKS Benkő | 2023. április 23. | 09:00 | 2 - 0 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) | |||||
Dunaharaszti MTK/A | BDSEbasket U11 | 2023. április 23. | 09:00 | 52 - 47 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: György Ferenc, Petrik Boglárka (Krékity Kornél) | |||||
SLÁGER KKSE/A | MEAFC Gyarmati U11 | 2023. április 23. | 09:00 | 0 - 2 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor) | |||||
FTSI Dózsa Gy. Iskola | CEKK | 2023. április 23. | 09:00 | 21 - 63 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Varga Sára, Bibok Liza (Király Evelin) | |||||
TSE Basket U11 | Soproni SI Deákos Bivalyok | 2023. április 23. | 09:00 | 64 - 34 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Horváth Márk, Horváth Ádám (Kozák Tamás) | |||||
Győri KC Koalák | Győri KC Vizslák | 2023. április 23. | 09:00 | 75 - 49 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Bende Réka (CSEH Gergely) | |||||
BUDAFOKI KisBolhák | BEAC Teleki | 2023. április 23. | 09:00 | 40 - 42 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kovács Gedeon (Kővári Gyula) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd/A | PVSK NKA Leány/A | 2023. április 23. | 09:00 | 79 - 37 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor (Reisz Péter) | |||||
Vásárhelyi Oroszlánok | Fekete Mambák | 2023. április 23. | 09:00 | 50 - 82 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Vitaszek Attila László (Farkas Zoltán) | |||||
Török Sasfiókák | Kőbányai Darazsak/Harmat | 2023. április 23. | 09:15 | 58 - 38 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Fulai Bátor Szebasztián, Miháczi Ádám (László Zsolt Károly) | |||||
Békési Kisgladiátorok | Békéscsabai KK/A | 2023. április 23. | 09:30 | 40 - 47 | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Winter Ilona) | |||||
DKKA Ördögök | Marcali Szürkefarkasok/A | 2023. április 23. | 09:45 | 54 - 52 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós (Birkás Károly) | |||||
Szeged Karolina | Rákóczifalvai Párducok | 2023. április 23. | 10:00 | 0 - 2 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Dezsèri Szabolcs Ernő (Bernáth András) | |||||
NYÍKSE Tűzgolyók/B | Cívis KK Jaguárok | 2023. április 23. | 10:00 | 39 - 55 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | MEAFC Vörösmarty U11 | 2023. április 23. | 10:00 | 39 - 28 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Tolnai János) | |||||
KASI/A | Alba Fehérvár Oroszlánok | 2023. április 23. | 10:00 | 103 - 38 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
Szolnoki Pindúrok | Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. április 23. | 10:00 | 36 - 74 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
MEAFC Gyarmati U11 | Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2023. április 23. | 10:15 | 32 - 41 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor) | |||||
Soproni SI Hunyadis Bivalyok | TSE Basket U11 | 2023. április 23. | 10:15 | 42 - 59 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Horváth Ádám, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
CEKK | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2023. április 23. | 10:15 | 0 - 2 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Varga Sára, Bibok Liza (Király Evelin) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/A | FTSI Platán Iskola | 2023. április 23. | 10:15 | 2 - 0 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Lengyel Dorka (Szabó László) | |||||
MVM-OSE MÓR U11 | Győri KC Koalák | 2023. április 23. | 10:15 | 39 - 47 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Bende Réka (CSEH Gergely) | |||||
Cívis KK Tigrisek | KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | 2023. április 23. | 10:15 | 24 - 63 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba (Szekeres Ferenc László) | |||||
KLKS Benkő | Budafoki Ebihalak | 2023. április 23. | 10:15 | 0 - 2 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) | |||||
Gyáli Apródok | Monor SE/A | 2023. április 23. | 10:15 | 64 - 43 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Nagy László, Borbély Nándor Tibor (Konta Gyula) | |||||
Kőbányai Kisdarázslányok | BUDAFOKI KisBolhák | 2023. április 23. | 10:15 | 34 - 31 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kovács Gedeon (Kővári Gyula) | |||||
BSC Lány | Dunaharaszti MTK/A | 2023. április 23. | 10:15 | 41 - 28 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: György Ferenc, Petrik Boglárka (Krékity Kornél) | |||||
Pilisi Mennydörgők | Radobasket Oroszlánok | 2023. április 23. | 10:15 | 35 - 55 | Telki |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Galambos Bence (Gyurkovics István János) | |||||
MAFC Farkasrét | Török Sasfiókák | 2023. április 23. | 10:30 | 49 - 63 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Renkecz Máté Gergő (László Zsolt Károly) | |||||
PVSK NKA Leány/A | Gyakorlós Törpék | 2023. április 23. | 10:30 | 67 - 22 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Finta Zétény (Reisz Péter) | |||||
Fekete Mambák | CS Vest Activ Timisoara fiú | 2023. április 23. | 10:30 | 20 - 0 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Vitaszek Attila László (Farkas Zoltán) | |||||
Soproni Tigrisek/A | Körmendi Törpördögök/A | 2023. április 23. | 10:30 | 20 - 102 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Marcali Szürkefarkasok/A | DKKA Darazsak | 2023. április 23. | 11:00 | 33 - 65 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence (Birkás Károly) | |||||
Szorgos Darazsak | KWBC Körmend | 2023. április 23. | 11:00 | 48 - 39 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina (Schneider Bertold Antal) | |||||
DKKA Ugrómókusok | Ajka | 2023. április 23. | 11:00 | 44 - 57 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Erős Zoltán) | |||||
Békéscsabai KK/A | Vásárhelyi Palánták | 2023. április 23. | 11:00 | 63 - 47 | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Winter Ilona) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | MEAFC Vidrák | 2023. április 23. | 11:00 | 91 - 54 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Schönborn Tamás (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Mezőberényi KK Leány | Kecskeméti KA Villámok | 2023. április 23. | 11:15 | 39 - 27 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
SLÁGER KKSE/B | Egri Kék Oroszlánok | 2023. április 23. | 11:15 | 20 - 46 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Tolnai János) | |||||
Cívis KK Jaguárok | Wildcats Feketék | 2023. április 23. | 11:15 | 37 - 27 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Győri KC Vizslák | MVM-OSE MÓR U11 | 2023. április 23. | 11:30 | 35 - 57 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Erős Florentina, Bende Réka (CSEH Gergely) | |||||
BDSEbasket U11 | BSC Lány | 2023. április 23. | 11:30 | 48 - 40 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Dévai Ádám Dániel (Krékity Kornél) | |||||
Salgótarjáni KI Vadmacskák | SLÁGER KKSE/A | 2023. április 23. | 11:30 | 2 - 0 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Burján Márk, Petró Szilvia Erika (Molnár Gábor) | |||||
BEAC Teleki | Kőbányai Kisdarázslányok | 2023. április 23. | 11:30 | 29 - 41 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kovács Gedeon (Kővári Gyula) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2023. április 23. | 11:30 | 0 - 2 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Varga Sára, Bibok Liza (Király Evelin) | |||||
Szecska Szöcskék | ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2023. április 23. | 11:30 | 34 - 45 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Dezsèri Szabolcs Ernő (Bernáth András) | |||||
PVSK NKA Fiú | DKKA Vezérek | 2023. április 23. | 11:30 | 73 - 76 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
Soproni SI Deákos Bivalyok | Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2023. április 23. | 11:30 | 31 - 57 | Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum |
Játékvezetők: Horváth Márk, Kulik Rajmund (Kozák Tamás) | |||||
Budafoki Ebihalak | PEKOSI U11 | 2023. április 23. | 11:30 | 9 - 67 | Lázár Ervin Általános Iskola |
Játékvezetők: Kara Zsombor, Komáromi Brigitta Tünde (Kincs Károly) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök/A | Gyáli Apródok | 2023. április 23. | 11:30 | 41 - 62 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Játékvezetők: Nagy László, Borbély Nándor Tibor (Konta Gyula) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | Pilisi Mennydörgők | 2023. április 23. | 11:30 | 43 - 68 | Telki |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Galambos Bence (Gyurkovics István János) | |||||
FTSI Platán Iskola | Pityke KSE | 2023. április 23. | 11:30 | 0 - 2 | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium |
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kocsis Attila (Szabó László) | |||||
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | Cívis Efrém Kenguruk | 2023. április 23. | 11:30 | 73 - 43 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
MVM-OSE Simbák | Ifjú Sólyomfiókák | 2023. április 23. | 11:45 | 67 - 108 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc) | |||||
Gyakorlós Törpék | Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2023. április 23. | 12:00 | 32 - 99 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nagy Viktor (Reisz Péter) | |||||
BLF Pandák | Ziccer Kistigrisek | 2023. április 23. | 12:00 | 26 - 58 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Bíró Brigitta (Réger Zsolt Péter) | |||||
CS Vest Activ Timisoara fiú | Vásárhelyi Oroszlánok | 2023. április 23. | 12:00 | 0 - 20 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Vitaszek Attila László (Farkas Zoltán) | |||||
Óbudai Kaszások Girls | Budafoki Békák | 2023. április 23. | 12:00 | 57 - 33 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Renkecz Máté Gergő (László Zsolt Károly) | |||||
Ajka | Alba Fehérvár Cápák | 2023. április 23. | 12:15 | 39 - 52 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Erős Zoltán) | |||||
Vásárhelyi Palánták | Békési Kisgladiátorok | 2023. április 23. | 12:30 | 49 - 50 | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza (Winter Ilona) | |||||
Lehel Kosársuli U11 | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. április 23. | 12:30 | 56 - 66 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
MEAFC Vörösmarty U11 | SLÁGER KKSE/B | 2023. április 23. | 12:30 | 27 - 38 | KSK Tornacsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Suhajda Levente Ákos (Tolnai János) | |||||
Szolnoki Pindúrok | Kecskeméti KA Villámok | 2023. április 23. | 12:30 | 46 - 37 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
NKA Pécs u11 leány | DKKA Tigrisek | 2023. április 23. | 12:30 | 69 - 12 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Perák Denis, Szabó Krisztina (Schneider Bertold Antal) | |||||
Wildcats Feketék | NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2023. április 23. | 12:30 | 42 - 64 | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola |
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás (Csizmadia Levente) | |||||
Nagykőrösi Sólymok U11/B | KKC Méntelek | 2023. április 23. | 12:45 | 37 - 23 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Farkas Dominik (Király Evelin) | |||||
PILIS BASKET Dunakanyar | Dunaharaszti MTK/B | 2023. április 23. | 12:45 | 24 - 30 | Telki |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Békési Benedek (Agócs Gábor Mihály) | |||||
BSC Fiú | Pilis Basket | 2023. április 23. | 12:45 | 60 - 24 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Paulik Benjámin, Dévai Ádám Dániel (Czéh Csaba Károly) | |||||
Villámló Tigrisek/B | Lackneros Darazsak | 2023. április 23. | 12:45 | 0 - 2 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Bende Zoltán, Tamás Anna (CSEH Gergely) | |||||
Soproni Tigrisek/A | MVM-OSE Simbák | 2023. április 23. | 13:00 | 62 - 81 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | Fűzfői AK | 2023. április 23. | 13:00 | 64 - 42 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Alba Fehérvár Oroszlánok | PVSK NKA Fiú | 2023. április 23. | 13:00 | 42 - 76 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
Cívis KK TK KisRakéták | Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | 2023. április 23. | 13:00 | 54 - 48 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Tóth Szabina Ibolya (Szekeres Ferenc László) | |||||
Szeged Karolina | Szecska Szöcskék | 2023. április 23. | 13:00 | 0 - 0 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Karina Erzsébet (Bernáth András) | |||||
Kőbányai Darazsak/Pannónia | PaSa Csillagai | 2023. április 23. | 13:00 | 42 - 37 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Fulai Bátor Szebasztián (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Akadémia U10 | Óbudai Kaszások Girls | 2023. április 23. | 13:15 | 48 - 29 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Marjai Réka, Földesi Boglárka (László Zsolt Károly) | |||||
Ziccer Kistigrisek | Törekvés Törpicúrok | 2023. április 23. | 13:15 | 45 - 27 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Puskás Ágnes Réka, Bíró Brigitta (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vásárhelyi Párducok | ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2023. április 23. | 13:30 | 56 - 90 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Alba Fehérvár Cápák | DKKA Ugrómókusok | 2023. április 23. | 13:30 | 77 - 57 | Alba Regia Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz (Erős Zoltán) | |||||
Bajai Női Kosárlabda Klub | Mezőberényi KK Leány | 2023. április 23. | 13:45 | 46 - 41 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Kónya Levente, Burján Bianka (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | BSC Fiú | 2023. április 23. | 14:00 | 61 - 52 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Csegény Csenge Janka (Czéh Csaba Károly) | |||||
Monor SE/B | PILIS BASKET Dunakanyar | 2023. április 23. | 14:00 | 40 - 30 | Telki |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Békési Benedek (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Kécskei Vidrák | Nagykőrösi Sólymok U11/B | 2023. április 23. | 14:00 | 37 - 34 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Farkas Dominik (Király Evelin) | |||||
GYKSE Szekszárd/A | Kozármisleny SE/A | 2023. április 23. | 14:00 | 57 - 20 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Lipovszky Dóra (Farkas Gábor) | |||||
Lackneros Darazsak | MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2023. április 23. | 14:00 | 13 - 48 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Bende Zoltán (CSEH Gergely) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Vasas Áldás Basket | 2023. április 23. | 14:00 | 68 - 35 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Tarr Emese Petra (Halmos Péter) | |||||
MEAFC Vidrák | Lehel Kosársuli U11 | 2023. április 23. | 14:00 | 74 - 66 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Schönborn Tamás (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
KWBC Körmend | DKKA Tigrisek | 2023. április 23. | 14:00 | 32 - 16 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Marcell, Matucza Gyula (Schneider Bertold Antal) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Ifjú Sólyomfiókák | 2023. április 23. | 14:15 | 118 - 32 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Gecsei Ferenc) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai | Dife KK | 2023. április 23. | 14:15 | 74 - 25 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László) | |||||
DKKA Párducok | Várpalota Gepárdok | 2023. április 23. | 14:15 | 64 - 15 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) | |||||
SZPA-HSE U11 | Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2023. április 23. | 14:15 | 51 - 43 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Fulai Bátor Szebasztián (Kővári Gyula) | |||||
Rákóczifalvai Párducok | ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2023. április 23. | 14:30 | 24 - 48 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Dezsèri Szabolcs Ernő (Bernáth András) | |||||
KASI/A | DKKA Vezérek | 2023. április 23. | 14:30 | 117 - 67 | Toldi lakótelepi Tagiskola |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor (Kele János) | |||||
Törekvés Törpicúrok | BLF Pandák | 2023. április 23. | 14:30 | 33 - 32 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Meszlényi-Bodnár Zoltán (Réger Zsolt Péter) | |||||
Budafoki Békák | Vasas Akadémia U10 | 2023. április 23. | 14:30 | 48 - 70 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Marjai Réka, Földesi Boglárka (László Zsolt Károly) | |||||
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | Szarvas GFE Gyakorló | 2023. április 23. | 15:00 | 74 - 41 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Gödi SE Gödények | Kéksárga Zsiráfok | 2023. április 23. | 15:15 | 37 - 93 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Korpás Máté, Tarr Emese Petra (Halmos Péter) | |||||
MEZŐÖRSI HANGYÁK | Villámló Tigrisek/B | 2023. április 23. | 15:15 | 2 - 0 | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok |
Játékvezetők: Tamás Anna, Bende Zoltán (CSEH Gergely) | |||||
KKC Méntelek | Kécskei Vidrák | 2023. április 23. | 15:15 | 28 - 29 | Mercedes-Benz Sport Akadémia |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Farkas Dominik (Király Evelin) | |||||
Dunaharaszti MTK/B | Monor SE/B | 2023. április 23. | 15:15 | 50 - 21 | Telki |
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Békési Benedek (Agócs Gábor Mihály) | |||||
Pilis Basket | BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2023. április 23. | 15:15 | 20 - 58 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Csegény Csenge Janka (Czéh Csaba Károly) | |||||
Kozármisleny SE/A | Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2023. április 23. | 15:30 | 44 - 51 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra (Farkas Gábor) | |||||
Szorgos Darazsak | NKA Pécs u11 leány | 2023. április 23. | 15:30 | 29 - 46 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Novák Marcell, Matucza Gyula (Schneider Bertold Antal) | |||||
PaSa Csillagai | SZPA-HSE U11 | 2023. április 23. | 15:30 | 25 - 38 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Fulai Bátor Szebasztián (Kővári Gyula) | |||||
Dife KK | Cívis KK TK KisRakéták | 2023. április 23. | 15:30 | 17 - 78 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |
Játékvezetők: Mezei Dóra, Wágner Ferenc (Szekeres Ferenc László) | |||||
Cívis KK Kossuth Leopárdok | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. április 23. | 15:30 | 65 - 56 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Schönborn Tamás (Hegedűs Mária Viktória) | |||||
Fűzfői AK | Várpalota Gepárdok | 2023. április 23. | 15:30 | 43 - 60 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Budapesti Honvéd/B | Csepel - Bontó | 2023. április 23. | 15:45 | 41 - 20 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Kovalcsik Emese Zsófia, Puskás Ágnes Réka (Réger Zsolt Péter) | |||||
Újpest-MT/A | BLF Kenguruk | 2023. április 23. | 16:00 | 64 - 67 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Földesi Zsófia (László Zsolt Károly) | |||||
Vasas Áldás Basket | Gödi SE Gödények | 2023. április 23. | 16:30 | 53 - 60 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Kara Zsombor (Halmos Péter) | |||||
Szarvas GFE Gyakorló | Vásárhelyi Párducok | 2023. április 23. | 16:30 | 68 - 57 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nánai Fruzsina (Farkas Zoltán) | |||||
Alba Fehérvár Kenguruk | DKKA Párducok | 2023. április 23. | 16:45 | 30 - 63 | Bory Jenő Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás (Béndek Gábor Miklós) | |||||
Dombóvári Kosársuli KE U11/A | GYKSE Szekszárd/A | 2023. április 23. | 17:00 | 28 - 62 | Dienes Valéria Általános Iskola |
Játékvezetők: Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra (Farkas Gábor) | |||||
Csepel - Bontó | Kaszás Mini Girls | 2023. április 23. | 17:00 | 26 - 24 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Koncz Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
Zuglói Sasok | Újpest-MT/A | 2023. április 23. | 17:15 | 56 - 46 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Steiner Máté, Porkoláb Mercédesz Anett (László Zsolt Károly) | |||||
Budapesti Honvéd/A | Kéksárga Zsiráfok | 2023. április 23. | 17:45 | 49 - 48 | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Borsos Balázs, Kara Zsombor (Halmos Péter) | |||||
Kaszás Mini Girls | Budapesti Honvéd/B | 2023. április 23. | 18:15 | 9 - 45 | Kocsis Sándor Sportközpont |
Játékvezetők: Bíró Brigitta, Koncz Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
BLF Kenguruk | Zuglói Sasok | 2023. április 23. | 18:30 | 60 - 81 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Steiner Máté, Földesi Zsófia (László Zsolt Károly) |
CSS Sighet Sighetu Marmatiei | Cívis KK Macskatigrisek | -0001. november 30. | 0 - 0 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | |
Cívis KK Macskatigrisek | KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | -0001. november 30. | 0 - 0 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | |
KKC Méntelek | Kécskei Vidrák | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
Kécskei Vidrák | Nagykőrösi Sólymok U11/B | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
Nagykőrösi Sólymok U11/B | KKC Méntelek | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | CSS Sighet Sighetu Marmatiei | -0001. november 30. | 0 - 0 | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola |