|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Rakéták - Cívis KK Kossuth Leopárdok | 2022. november 19. szombat | 48 - 49 | Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2022. november 19. szombat | 64 - 25 | Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Cívis KK TK Rakéták | 2022. november 19. szombat | 22 - 73 | Rácz Bence, Tóth Szabina Ibolya |
B csoport | Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Jaguárok - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2022. november 19. szombat | 51 - 63 | KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán |
CSS Sighet Sighetu Marmatiei - Cívis KK Jaguárok | 2022. november 19. szombat | 38 - 49 | Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - CSS Sighet Sighetu Marmatiei | 2022. november 19. szombat | 75 - 60 | KONCZ JÁNOS, Molnár Péter Zoltán |
C csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös U11 - Wildcats Feketék | 2022. november 19. szombat | 57 - 28 | Sallai István József, Oroszvári Tamás |
Wildcats Feketék - Cívis KK Macskatigrisek | 2022. november 19. szombat | 38 - 61 | Sallai István József, Oroszvári Tamás |
Cívis KK Macskatigrisek - NYKK Eötvös U11 | 2022. november 19. szombat | 36 - 46 | Sallai István József, Oroszvári Tamás |
D csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Tigrisek - KARCAGI SE Pusztai Viperabébik | 2022. november 20. vasárnap | 38 - 54 | Mezei Tibor, Tóth Viktor |
Újfehértói Sportklub - Cívis KK Tigrisek | 2022. november 20. vasárnap | 18 - 47 | Gyenge Gábor, Tóth Viktor |
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik - Újfehértói Sportklub | 2022. november 20. vasárnap | 76 - 10 | Mezei Tibor, Gyenge Gábor |
E csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai - Zsákoló Zsiráfok/A | 2022. november 20. vasárnap | 30 - 42 | Tóth Tamás Zoltán, Oroszvári Tamás |
TSK-Magiszter - NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2022. november 20. vasárnap | 4 - 82 | dr. Marjay Péter, Varga Bence |
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai - TSK-Magiszter | 2022. november 20. vasárnap | 64 - 7 | Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
Zsákoló Zsiráfok/A - NYÍKSE Tűzgolyók/B | 2022. november 20. vasárnap | 40 - 32 | Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
F csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Wildcats Narancs | 2022. november 20. vasárnap | 58 - 18 | Bács Csaba, Rácz Bence |
Cívis Efrém Kenguruk - Wildcats Rózsaszín | 2022. november 20. vasárnap | 59 - 11 | Bács Csaba, Lakatos István |
Dife KK - Cívis Efrém Kenguruk | 2022. november 20. vasárnap | 30 - 101 | Rácz Bence, Lakatos István |
Wildcats Rózsaszín - Wildcats Narancs | 2022. november 20. vasárnap | 33 - 31 | Rácz Bence, Lakatos István |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Vidrák - MEAFC Basket Bulls U11 | 2022. november 19. szombat | 63 - 41 | Sörlei Attila, Kovács Zsolt |
DVTK Akadémia/A - MEAFC Vidrák | 2022. november 19. szombat | 41 - 57 | Sörlei Attila, Kovács Zsolt |
MEAFC Basket Bulls U11 - DVTK Akadémia/A | 2022. november 19. szombat | 37 - 67 | Sörlei Attila, Kovács Zsolt |
B csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Miskolc/C - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2022. november 17. csütörtök | 26 - 95 | Lónáth László, Dr. Ormay Gábor |
DVTK Tiszaújváros - DVTK Miskolc/C | 2022. november 17. csütörtök | 77 - 11 | Domán István, Lónáth László |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK Tiszaújváros | 2022. november 17. csütörtök | 28 - 32 | Domán István, Dr. Ormay Gábor |
C csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Kossuth U11 - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2022. november 19. szombat | 63 - 17 | Dr. Ormay Gábor, Suhajda Levente Ákos |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Salgótarjáni KI | 2022. november 19. szombat | 5 - 101 | Domán István, Dr. Ormay Gábor |
Salgótarjáni KI - MEAFC Kossuth U11 | 2022. november 19. szombat | 59 - 8 | Domán István, Suhajda Levente Ákos |
D csoport | DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK Akadémia/B - DVTK Zemplén | 2022. november 19. szombat | 31 - 35 | Marton Péter, Petró Szilvia Erika |
Salgótarjáni KI Vadmacskák - DVTK Akadémia/B | 2022. november 19. szombat | 27 - 36 | Marton Péter, Petró Szilvia Erika |
DVTK Zemplén - Salgótarjáni KI Vadmacskák | 2022. november 19. szombat | 34 - 27 | Marton Péter, Petró Szilvia Erika |
E csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Beszterce KK - Pásztó | 2022. november 19. szombat | 28 - 44 | Lónáth László, Takács Zoltán |
DVTK Encs - Beszterce KK | 2022. november 19. szombat | 41 - 52 | Lónáth László, Takács Zoltán |
Pásztó - DVTK Encs | 2022. november 19. szombat | 98 - 13 | Lónáth László, Takács Zoltán |
F csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER KKSE/A - SLÁGER KKSE/B | 2022. november 20. vasárnap | 24 - 32 | Tòth Tamás, Gulyás Márton |
Szerencs VSE - SLÁGER KKSE/A | 2022. november 20. vasárnap | 29 - 22 | Tòth Tamás, Burján Márk |
SLÁGER KKSE/B - Szerencs VSE | 2022. november 20. vasárnap | 25 - 32 | Gulyás Márton, Burján Márk |
A csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Kobrák - CS Vest Activ Timisoara fiú | 2022. november 20. vasárnap | 56 - 43 | Zahorán Kitti Mária, Kovács Karina Erzsébet |
CS Vest Activ Timisoara fiú - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2022. november 20. vasárnap | 42 - 46 | Kovács Máté Zádor, Kovács Karina Erzsébet |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szolnoki Kobrák | 2022. november 20. vasárnap | 77 - 54 | Zahorán Kitti Mária, Kovács Máté Zádor |
B csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fekete Mambák - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2022. november 20. vasárnap | 55 - 40 | Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó |
Vásárhelyi Oroszlánok - Fekete Mambák | 2022. november 20. vasárnap | 40 - 64 | Fenyvesi Zénó, Rideg László |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Vásárhelyi Oroszlánok | 2022. november 20. vasárnap | 54 - 53 | Pál-Szabó Sándor János, Rideg László |
C csoport | Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK Leány - Békési Kisgladiátorok | 2022. november 19. szombat | 53 - 23 | Váczi Mihály, Farkas Barna |
Békési Kisgladiátorok - Lehel Kosársuli U11 | 2022. november 19. szombat | 21 - 71 | Váczi Mihály, Farkas Barna |
Lehel Kosársuli U11 - Mezőberényi KK Leány | 2022. november 19. szombat | 86 - 54 | Váczi Mihály, Farkas Barna |
D csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Pindúrok - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú | 2022. november 19. szombat | 31 - 33 | Szőcs Béla, Rideg László |
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - Szarvas GFE Gyakorló | 2022. november 19. szombat | 28 - 89 | Pál-Szabó Sándor János, Rideg László |
Szarvas GFE Gyakorló - Szolnoki Pindúrok | 2022. november 19. szombat | 90 - 21 | Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János |
E csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Párducok - Mezőberényi KK Vegyes | 2022. november 19. szombat | 65 - 23 | Boros Eszter, Barabás Dorina Mónika |
Mezőberényi KK Vegyes - Szolnoki Párducok | 2022. november 19. szombat | 24 - 66 | Barabás Dorina Mónika, Boros Eszter |
Szolnoki Párducok - Vásárhelyi Párducok | 2022. november 19. szombat | 34 - 70 | Boros Eszter, Barabás Dorina Mónika |
F csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Tigrisek - Vásárhelyi Palánták | 2022. november 19. szombat | 35 - 39 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Vásárhelyi Palánták - ACS Baschet Star Oradea Kék fiú | 2022. november 19. szombat | 29 - 15 | Tóth Tamás, Balog Gábor |
ACS Baschet Star Oradea Kék fiú - SZEDEÁK Tigrisek | 2022. november 19. szombat | 14 - 50 | Dr. Kozma Gábor, Balog Gábor |
G csoport | Kossuth Zs. Szakgimnazium (6723 Szeged, Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Vadmacskák - SZEDEÁK Dózsa | 2022. november 19. szombat | 26 - 44 | dr. Márok Soma, Gedra János |
SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Karolina | 2022. november 19. szombat | 67 - 6 | Gedra János, dr. Márok Soma |
SZEDEÁK Karolina - Szegedi Vadmacskák | 2022. november 19. szombat | 20 - 56 | dr. Márok Soma, Gedra János |
H csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szegedi Mókusok - Szeged Karolina | 2022. november 20. vasárnap | 20 - 37 | dr. Márok Soma, Bende Réka |
Szegedi Tabán Szellemek - Szegedi Mókusok | 2022. november 20. vasárnap | 46 - 31 | Barabás Dorina Mónika, Bende Réka |
Szeged Karolina - Szegedi Tabán Szellemek | 2022. november 20. vasárnap | 32 - 44 | Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma |
I csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Rákóczifalvai Párducok - Szecska Szöcskék | 2022. november 19. szombat | 18 - 26 | Szpiró Balázs, Terjéki András |
Szecska Szöcskék - Szentesi KK | 2022. november 19. szombat | 54 - 33 | Szpiró Balázs, Kovács Karina Erzsébet |
Szentesi KK - Rákóczifalvai Párducok | 2022. november 19. szombat | 32 - 65 | Terjéki András, Kovács Karina Erzsébet |
A csoport | Hunyadi Általános Iskola (9400 Sopron Hunyadi János u. 8. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Bivalyok - Villámló Tigrisek/A | 2022. november 20. vasárnap | 85 - 13 | Rokob Krisztián, Söveges Tamás |
Szorgos Darazsak - Soproni SI Bivalyok | 2022. november 20. vasárnap | 31 - 86 | Hernicz Balazs, Wischy Péter |
Villámló Tigrisek/A - Szorgos Darazsak | 2022. november 20. vasárnap | 39 - 52 | Wischy Péter, Horváth Márk |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/A - Soproni SI Hunyadis Bivalyok | 2022. november 19. szombat | 54 - 45 | Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Csípős Darazsak - Soproni Tigrisek/A | 2022. november 19. szombat | 38 - 52 | Rudasits Ákos, Wischy Péter |
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - Csípős Darazsak | 2022. november 19. szombat | 45 - 40 | Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
C csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Simbák - TSE Basket U11 | 2022. november 20. vasárnap | 68 - 61 | Burai Róbert, Lázár Alina |
MVM-OSE MÓR U11 - MVM-OSE Simbák | 2022. november 20. vasárnap | 44 - 68 | Burai Róbert, Lázár Alina |
TSE Basket U11 - MVM-OSE MÓR U11 | 2022. november 20. vasárnap | 68 - 40 | Burai Róbert, Lázár Alina |
D csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - Győri KC Koalák | 2022. november 19. szombat | 20 - 87 | Buzai Patrik, Söveges Tamás |
Soproni Tigrisek Kőszeg - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok | 2022. november 19. szombat | 20 - 50 | Buzai Patrik, Dávid Viktória Katalin |
Győri KC Koalák - Soproni Tigrisek Kőszeg | 2022. november 19. szombat | 126 - 9 | Söveges Tamás, Dávid Viktória Katalin |
E csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Vizslák - MEZŐÖRSI HANGYÁK | 2022. november 20. vasárnap | 52 - 17 | Vass Dávid Áron, Vidovits András József |
MEZŐÖRSI HANGYÁK - Soproni SI Deákos Bivalyok | 2022. november 20. vasárnap | 26 - 45 | Vass Dávid Áron, Bende Zoltán |
Soproni SI Deákos Bivalyok - Győri KC Vizslák | 2022. november 20. vasárnap | 51 - 40 | Bende Zoltán, Vidovits András József |
F csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GÖNYŰI HARCSÁK - Feketés Darazsak | 2022. november 19. szombat | 58 - 24 | Bakó László Ferenc, Farkas Roland |
Soproni SI Lackneros Bivalyok - GÖNYŰI HARCSÁK | 2022. november 19. szombat | 21 - 25 | Bende Réka, Farkas Roland |
Feketés Darazsak - Soproni SI Lackneros Bivalyok | 2022. november 19. szombat | 50 - 37 | Bakó László Ferenc, Vidovits András József |
G csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Harcos Darazsak | 2022. november 19. szombat | 50 - 29 | Vass Dávid Áron, Bende Zoltán |
Vadmacskák - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2022. november 19. szombat | 50 - 42 | Bende Zoltán, Vass Dávid Áron |
Harcos Darazsak - Vadmacskák | 2022. november 19. szombat | 24 - 52 | Vass Dávid Áron, Bende Zoltán |
H csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hunyadis Darazsak - Szúrós Darazsak | 2022. november 19. szombat | 63 - 7 | Schneider Bertold Antal, Novák Marcell |
Lackneros Darazsak - MVM-OSE Mór U11/B | 2022. november 19. szombat | 42 - 33 | Schneider Bertold Antal, Herczeg Ágoston |
Szúrós Darazsak - Lackneros Darazsak | 2022. november 19. szombat | 28 - 52 | Herczeg Ágoston, Novák Marcell |
Hunyadis Darazsak - MVM-OSE Mór U11/B | 2022. november 19. szombat | 37 - 28 | Schneider Bertold Antal, Novák Marcell |
A csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - Ricsilla Rakéta | 2022. november 20. vasárnap | 83 - 37 | Benedek Zoltán, Török Olivér |
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök/A | 2022. november 20. vasárnap | 105 - 66 | Benedek Zoltán, Török Olivér |
Ricsilla Rakéta - Zalakerámia ZTE KK/A | 2022. november 20. vasárnap | 28 - 70 | Benedek Zoltán, Török Olivér |
B csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólyomfiókák - KWBC Körmend | 2022. november 19. szombat | 89 - 25 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Szöcskék | 2022. november 19. szombat | 37 - 57 | Kocsis Tamás, Kiss Armand Péter |
KWBC Körmend - Zalaegerszegi KTE | 2022. november 19. szombat | 40 - 28 | Németh Sándor, Kiss Benedek |
Ifjú Sólyomfiókák - Tapolcai Szöcskék | 2022. november 19. szombat | 88 - 18 | Németh Sándor, Kiss Benedek |
C csoport | Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsai Mókusok/A - Zalakarosi Fókák | 2022. november 19. szombat | 71 - 10 | Horváth Alajos, Németh Csaba János |
Hévíz SK - Ricsilla Üstökösök | 2022. november 19. szombat | 49 - 42 | Horváth Alajos, Németh Csaba János |
Zalakarosi Fókák - Ricsilla Üstökösök | 2022. november 19. szombat | 31 - 53 | Horváth Alajos, Németh Csaba János |
Kanizsai Mókusok/A - Hévíz SK | 2022. november 19. szombat | 62 - 28 | Horváth Alajos, Németh Csaba János |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 fiú - GYKSE Szekszárd/A | 2022. november 20. vasárnap | 70 - 41 | Marossy Gergely, Barics Bálint |
GYKSE Szekszárd/A - KASI/A | 2022. november 20. vasárnap | 37 - 62 | Marossy Gergely, Barics Bálint |
KASI/A - NKA Pécs u11 fiú | 2022. november 20. vasárnap | 55 - 69 | Marossy Gergely, Barics Bálint |
B csoport | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs u11 leány - Dombóvári Kosársuli KE U11/A | 2022. november 19. szombat | 58 - 49 | Kovács Kincső, Kovács Karina Eszter |
Atomerőmű KSC Szekszárd/A - NKA Pécs u11 leány | 2022. november 19. szombat | 69 - 51 | Bálind Attila, Kovács Kincső |
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2022. november 19. szombat | 44 - 77 | Kovács Kincső, Kovács Karina Eszter |
C csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - PVSK NKA Fiú | 2022. november 20. vasárnap | 21 - 138 | Lenger Levente, Segec Andrea |
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | 2022. november 20. vasárnap | 79 - 27 | Lenger Levente, Segec Andrea |
PVSK NKA Fiú - Dombóvári Kosársuli KE U11/B | 2022. november 20. vasárnap | 87 - 28 | Lenger Levente, Segec Andrea |
D csoport | Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA Leány/A - Kozármisleny SE/A | 2022. november 20. vasárnap | 47 - 35 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna |
Gyakorlós Törpék - PVSK NKA Leány/A | 2022. november 20. vasárnap | 54 - 47 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna |
Kozármisleny SE/A - Gyakorlós Törpék | 2022. november 20. vasárnap | 46 - 43 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna |
E csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Kenguru fiú/B - KASI/D | 2022. november 20. vasárnap | 33 - 53 | Marossy Gergely, Hergyó-Bencze Gábor |
KASI/D - Gyakorlós Mágusok | 2022. november 20. vasárnap | 74 - 39 | dr. Szakács Imre Vilmos, Leutsch Liza |
Gyakorlós Mágusok - NKA Pécs Kenguru fiú/B | 2022. november 20. vasárnap | 33 - 64 | Hergyó-Bencze Gábor, Leutsch Liza |
F csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű KSC Szekszárd/B - GYKSE Szekszárd/B | 2022. november 14. hétfő | 11 - 73 | Szücs Szabolcs, Lipovszky Dóra |
KASI/B - Atomerőmű KSC Szekszárd/B | 2022. november 21. hétfő | 72 - 18 | Lipovszky Fanni, Lipovszky Dóra |
GYKSE Szekszárd/B - KASI/B | 2022. november 21. hétfő | 39 - 31 | Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra |
G csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Kenguru fiú/C - NKA Pécs Kenguru leány/B | 2022. november 20. vasárnap | 83 - 44 | dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor |
KASI/C - NKA Pécs Kenguru fiú/C | 2022. november 20. vasárnap | 20 - 67 | dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor |
NKA Pécs Kenguru leány/B - KASI/C | 2022. november 20. vasárnap | 66 - 29 | dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor |
H csoport | Mohács Városi Sportcsarnok (7700 Mohács Sport utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2022. november 20. vasárnap | 35 - 57 | Csontos Alex, Győr Marcell István |
NKA Pécs Kenguru leány/C - Kozármisleny SE/B | 2022. november 20. vasárnap | 44 - 53 | Csontos Alex, Győr Marcell István |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - NKA Pécs Kenguru leány/C | 2022. november 20. vasárnap | 80 - 38 | Csontos Alex, Győr Marcell István |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Párducok | 2022. november 20. vasárnap | 54 - 49 | Komáromi Péter, Lengyel Dorka |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Amazonok | 2022. november 20. vasárnap | 42 - 46 | Komáromi Péter, Romhányi Mária |
Kecskeméti KA Párducok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2022. november 20. vasárnap | 56 - 42 | Romhányi Mária, Lengyel Dorka |
B csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U11/A - Pityke KSE | 2022. november 20. vasárnap | 29 - 74 | Kocsis Attila, Kovács András |
BasketBaja SE - Nagykőrösi Sólymok U11/A | 2022. november 20. vasárnap | 81 - 33 | Lukácsi Lóránt, Kocsis Attila |
Pityke KSE - BasketBaja SE | 2022. november 20. vasárnap | 46 - 80 | Lukácsi Lóránt, Kovács András |
C csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Platán Iskola - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2022. november 20. vasárnap | 13 - 77 | Tóth Mihály, Könyves Teréz Ráhel |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Miklósi KékRókák KE | 2022. november 20. vasárnap | 92 - 27 | Tóth Mihály, Varga Sára |
Miklósi KékRókák KE - FTSI Platán Iskola | 2022. november 20. vasárnap | 21 - 61 | Varga Sára, Könyves Teréz Ráhel |
D csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - Kecskeméti KA Villámok | 2022. november 19. szombat | 14 - 101 | Filep Áron Kálmán, Sinka-Pálinkás Szonja |
FTSI József A. Iskola - CEKK | 2022. november 19. szombat | 24 - 43 | Filep Áron Kálmán, Pettner Hanna |
Kecskeméti KA Villámok - FTSI József A. Iskola | 2022. november 19. szombat | 109 - 18 | Pettner Hanna, Sinka-Pálinkás Szonja |
E csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKC Hetény - FTSI Constantinum | 2022. november 20. vasárnap | 69 - 30 | Papp Attila, Kovács Máté László |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - KKC Hetény | 2022. november 20. vasárnap | 10 - 103 | Kovács Máté László, Fehér Péter |
FTSI Constantinum - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2022. november 20. vasárnap | 54 - 14 | Papp Attila, Fehér Péter |
F csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKC Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2022. november 19. szombat | 55 - 36 | Velkey István, Kocsis Attila |
Kécskei Vidrák - KKC Mátyás | 2022. november 19. szombat | 30 - 87 | Velkey István, Szipli Hanna |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kécskei Vidrák | 2022. november 19. szombat | 83 - 20 | Kocsis Attila, Szipli Hanna |
G csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok U11/B - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2022. november 19. szombat | 0 - 20 | Burján Bianka, Bibok Liza |
KKC Méntelek - Nagykőrösi Sólymok U11/B | 2022. november 19. szombat | 20 - 0 | Pettner Hanna, Bibok Liza |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - KKC Méntelek | 2022. november 19. szombat | 81 - 21 | Pettner Hanna, Bibok Liza |
A csoport | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (7030 Paks Ifjúság útja 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - DKKA Vezérek | 2022. november 19. szombat | 77 - 64 | Kovàcs Balàzs, Csepregi Ivett Virág |
DKKA Vezérek - Alba Fehérvár Cápák | 2022. november 19. szombat | 46 - 42 | Kovàcs Balàzs, Haag Panna |
Alba Fehérvár Cápák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2022. november 19. szombat | 36 - 76 | Haag Panna, Csepregi Ivett Virág |
B csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Ugrómókusok - DKKA Darazsak | 2022. november 19. szombat | 58 - 38 | Molnár Tamás, Poór Tamás |
DKKA Darazsak - Ajka | 2022. november 19. szombat | 37 - 50 | Molnár Tamás, Szőcs Péter |
Ajka - DKKA Ugrómókusok | 2022. november 19. szombat | 48 - 71 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
C csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Vadkacsák - Marcali Szürkefarkasok/A | 2022. november 20. vasárnap | 40 - 66 | Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós |
Marcali Szürkefarkasok/A - DKKA Ördögök | 2022. november 20. vasárnap | 45 - 57 | Koller István, KOCSIS JÓZSEF |
DKKA Ördögök - AF-Velencei Vadkacsák | 2022. november 20. vasárnap | 69 - 47 | Koller István, Béndek Gábor Miklós |
D csoport | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (2400 Dunaújváros, Római körút 51.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - DKKA Tigrisek | 2022. november 20. vasárnap | 15 - 51 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
DKKA Tigrisek - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2022. november 20. vasárnap | 37 - 29 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
Alba Fehérvár Oroszlánok - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A | 2022. november 20. vasárnap | 58 - 9 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
E csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pákozdi Kócsagok - DKKA Párducok | 2022. november 20. vasárnap | 65 - 41 | Koller István, Béndek Gábor Miklós |
DKKA Párducok - Várpalota Gepárdok | 2022. november 20. vasárnap | 64 - 30 | Poór Tamás, KOCSIS JÓZSEF |
Várpalota Gepárdok - Pákozdi Kócsagok | 2022. november 20. vasárnap | 33 - 66 | Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Grosics - Budapesti Honvéd/A | 2022. november 20. vasárnap | 88 - 55 | dr. Horváth Brúnó József, Kutrik Andrea |
Római Kaszások - MAFC Grosics | 2022. november 20. vasárnap | 44 - 62 | dr. Horváth Brúnó József, Kutrik Andrea |
Budapesti Honvéd/A - Római Kaszások | 2022. november 20. vasárnap | 58 - 38 | dr. Horváth Brúnó József, Kutrik Andrea |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - Békási/Dűlői Kaszások | 2022. november 19. szombat | 64 - 41 | Waigand Ágoston, Tóth Olivér |
Kőbányai Darazsak - Vasas Akadémia U11 | 2022. november 19. szombat | 40 - 67 | Waigand Ágoston, Tóth Olivér |
Békási/Dűlői Kaszások - Kőbányai Darazsak | 2022. november 19. szombat | 51 - 54 | dr. Horváth Brúnó József, Hőgerl Bence |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Zsiráfok - Vasas Amazonok | 2022. november 19. szombat | 44 - 58 | dr. Horváth Brúnó József, Hőgerl Bence |
Újpest-MT/A - Kéksárga Zsiráfok | 2022. november 19. szombat | 32 - 60 | dr. Horváth Brúnó József, Tarr Emese Petra |
Vasas Amazonok - Újpest-MT/A | 2022. november 19. szombat | 81 - 35 | Steiner Máté, Tarr Emese Petra |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok Herman - Csata Garfield | 2022. november 20. vasárnap | 49 - 53 | Bárány Levente, Miháczi Ádám |
Budafoki Békák - Zuglói Sasok Herman | 2022. november 20. vasárnap | 26 - 64 | Bárány Levente, Miháczi Ádám |
Csata Garfield - Budafoki Békák | 2022. november 20. vasárnap | 63 - 25 | Bárány Levente, Miháczi Ádám |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasfiókák - BEAC Vizslák | 2022. november 19. szombat | 65 - 35 | Kara Zsombor, Földesi Boglárka |
Kőbányai Darázslányok - Török Sasfiókák | 2022. november 19. szombat | 61 - 43 | Kara Zsombor, Földesi Boglárka |
BEAC Vizslák - Kőbányai Darázslányok | 2022. november 19. szombat | 52 - 73 | Kara Zsombor, Földesi Boglárka |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - Újpest-MT/B | 2022. november 19. szombat | 70 - 38 | Tahin András, Steiner Máté |
BLF Kenguruk - TFSE | 2022. november 19. szombat | 43 - 48 | Tahin András, Tarr Emese Petra |
Újpest-MT/B - BLF Kenguruk | 2022. november 19. szombat | 28 - 73 | Tahin András, Tarr Emese Petra |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Budafoki Bolhák | 2022. november 20. vasárnap | 27 - 42 | Tahin András, Puskás Ágnes Réka |
Kőbányai Darazsak/Harmat - Kőbányai Darazsak/Pannónia | 2022. november 20. vasárnap | 74 - 27 | Tahin András, Puskás Ágnes Réka |
Budafoki Bolhák - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2022. november 20. vasárnap | 50 - 59 | Tahin András, Puskás Ágnes Réka |
H csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Kobrák - Ziccer Bocsok | 2022. november 19. szombat | 50 - 30 | Szabó István, Koncz Ádám |
KLKA Homoktövis - Malév Kobrák | 2022. november 19. szombat | 17 - 54 | Szabó István, Koncz Ádám |
Ziccer Bocsok - KLKA Homoktövis | 2022. november 19. szombat | 48 - 22 | Bárány Levente, Szabó István |
I csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Csata Manók | 2022. november 20. vasárnap | 25 - 80 | Juhász Ádám, Boros Dániel |
Csata Manók - Óbudai Kaszások Girls | 2022. november 20. vasárnap | 24 - 34 | Waigand Ágoston, Juhász Ádám |
Óbudai Kaszások Girls - MTK Budapest | 2022. november 20. vasárnap | 69 - 23 | Waigand Ágoston, Juhász Ádám |
J csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - Vasas Akadémia U10 | 2022. november 19. szombat | 40 - 37 | Lukács Rezső Tamás, Bíró Brigitta |
MAFC Farkasrét - Zuglói Sasok | 2022. november 19. szombat | 50 - 32 | Lukács Rezső Tamás, Bíró Brigitta |
Vasas Akadémia U10 - MAFC Farkasrét | 2022. november 19. szombat | 21 - 49 | Kara Zsombor, Koncz Ádám |
K csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Kisvizslák - Kéksárga Okapik | 2022. november 19. szombat | 18 - 39 | Kara Zsombor, Koncz Ádám |
Vasas Bolhák - BEAC Kisvizslák | 2022. november 19. szombat | 32 - 21 | Vigh Balázs, Korpás Máté |
Kéksárga Okapik - Vasas Bolhák | 2022. november 19. szombat | 28 - 26 | Vigh Balázs, Korpás Máté |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Csiki - PaSa Csillagai | 2022. november 19. szombat | 34 - 27 | Bárány Levente, Koncsag Csaba |
Németvölgyi Bocsok - MAFC Csiki | 2022. november 19. szombat | 26 - 43 | Bujtor Péter, Koncsag Csaba |
PaSa Csillagai - Németvölgyi Bocsok | 2022. november 19. szombat | 38 - 19 | Bujtor Péter, Koncsag Csaba |
M csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Benkő - Budapesti Honvéd Bakáts | 2022. november 19. szombat | 0 - 2 | Török Béla, Renkecz Máté Gergő |
KLKA Angoltagozatos - KLKS Benkő | 2022. november 19. szombat | 2 - 0 | Török Béla, Bíró Brigitta |
Budapesti Honvéd Bakáts - KLKA Angoltagozatos | 2022. november 19. szombat | 34 - 45 | Török Béla, Renkecz Máté Gergő |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csepel - Bontó - KLKA Szigeti | 2022. november 20. vasárnap | 2 - 0 | Szőke Gábor, Bíró Brigitta |
Józsefvárosi KC - Csepel - Bontó | 2022. november 20. vasárnap | 17 - 65 | Szőke Gábor, Bíró Brigitta |
KLKA Szigeti - Józsefvárosi KC | 2022. november 20. vasárnap | 0 - 2 | Szőke Gábor, Bíró Brigitta |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BUDAFOKI KisBolhák - SZPA-HSE U11 | 2022. november 20. vasárnap | 19 - 57 | Szőke Gábor, Kara Zsombor |
Ziccer Pumák - BUDAFOKI KisBolhák | 2022. november 20. vasárnap | 17 - 60 | Kara Zsombor, Bíró Brigitta |
SZPA-HSE U11 - Ziccer Pumák | 2022. november 20. vasárnap | 2 - 0 | Kara Zsombor, Bíró Brigitta |
P csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKS Dunaalmás - KLKS Szomód | 2022. november 19. szombat | 14 - 64 | Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
Kaszás Mini - KLKS Dunaalmás | 2022. november 19. szombat | 68 - 10 | Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
KLKS Szomód - Kaszás Mini | 2022. november 19. szombat | 37 - 50 | Szőke Gábor, Miháczi Ádám |
Q csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Törekvés Törpillák - Kaszás Mini Girls | 2022. november 20. vasárnap | 32 - 22 | Mészáros Nándor Lajos, Ürögi Zsolt |
Kaszás Mini Girls - Kőbányai Kisdarázslányok | 2022. november 20. vasárnap | 17 - 29 | Mészáros Nándor Lajos, Ürögi Zsolt |
BEAC Teleki - Törekvés Törpillák | 2022. november 20. vasárnap | 18 - 41 | Mészáros Nándor Lajos, Ürögi Zsolt |
Kőbányai Kisdarázslányok - BEAC Teleki | 2022. november 20. vasárnap | 37 - 41 | Juhász Ádám, Boros Dániel |
R csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Károlyi - Újpest-MT/C | 2022. november 19. szombat | 22 - 54 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
Újpest-MT/C - BLF Pandák | 2022. november 19. szombat | 49 - 15 | Szőke Gábor, Renkecz Máté Gergő |
BLF Bolhák - KLKA Károlyi | 2022. november 19. szombat | 0 - 2 | Koncz Levente, Kovalcsik Emese Zsófia |
BLF Pandák - BLF Bolhák | 2022. november 19. szombat | 2 - 0 | Koncz Levente, Kovalcsik Emese Zsófia |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A - Pilis Basket | 2022. november 20. vasárnap | 59 - 37 | Takács István, Sersovszky Gergely Péter |
Gödi SE Gödények - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A | 2022. november 20. vasárnap | 58 - 62 | Takács István, Sersovszky Gergely Péter |
Pilis Basket - Gödi SE Gödények | 2022. november 20. vasárnap | 72 - 54 | Takács István, Sersovszky Gergely Péter |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Pilots - Százhalombattai KSE | 2022. november 20. vasárnap | 63 - 27 | Gyurkovics István János, Kálnai Baldvin |
Százhalombattai KSE - Vasas Áldás Basket | 2022. november 20. vasárnap | 26 - 85 | Gyurkovics István János, Kálnai Baldvin |
Vasas Áldás Basket - ICT Pilots | 2022. november 20. vasárnap | 99 - 25 | Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
C csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pátyi SE - BSC Lány | 2022. november 20. vasárnap | 30 - 81 | Porkoláb Mercédesz Anett, Ábrahám Soma |
Dunaharaszti MTK/A - Pátyi SE | 2022. november 20. vasárnap | 42 - 35 | Porkoláb Mercédesz Anett, Balogh Csaba |
BSC Lány - Dunaharaszti MTK/A | 2022. november 20. vasárnap | 48 - 44 | Balogh Csaba, Ábrahám Soma |
D csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-Veresegyház - BSC Fiú | 2022. november 20. vasárnap | 15 - 86 | Balogh Csaba, Kiss Tamás Sándor |
Szentendrei Kölyökfarkasok - BKG-Veresegyház | 2022. november 20. vasárnap | 56 - 30 | Kiss Tamás Sándor, Ábrahám Soma |
BSC Fiú - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2022. november 20. vasárnap | 86 - 32 | Kiss Tamás Sándor, Ábrahám Soma |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2022. november 19. szombat | 77 - 19 | Szundy Gábor, Ábrahám Soma |
BL Basket - Gödöllői Sport Klub | 2022. november 19. szombat | 51 - 40 | Szundy Gábor, Ábrahám Soma |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - BL Basket | 2022. november 19. szombat | 13 - 63 | Szundy Gábor, Ábrahám Soma |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - Gödi SE Kiscicák | 2022. november 20. vasárnap | 30 - 44 | Kaposi Renátó, Varga Tamás |
Városi Sportegyesület Dunakeszi - Viadukt SE | 2022. november 20. vasárnap | 37 - 26 | Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Gödi SE Kiscicák - Városi Sportegyesület Dunakeszi | 2022. november 20. vasárnap | 19 - 27 | Varga Tamás, Krisztián-Világos Tünde |
G csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B - BDSEbasket U11 | 2022. november 19. szombat | 12 - 103 | Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László |
KVSE U11 - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B | 2022. november 19. szombat | 84 - 27 | Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László |
BDSEbasket U11 - KVSE U11 | 2022. november 19. szombat | 82 - 16 | Sersovszky Gergely Péter, Miklósi László |
H csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Pilots Farkasrét - Fót SE | 2022. november 20. vasárnap | 2 - 0 | Kaposi Renátó, Varga Tamás |
Pilots SE U11 - ICT Pilots Farkasrét | 2022. november 20. vasárnap | 31 - 40 | Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Fót SE - Pilots SE U11 | 2022. november 20. vasárnap | 0 - 2 | Varga Tamás, Krisztián-Világos Tünde |
I csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monor SE/B - Gyáli Apródok | 2022. november 19. szombat | 25 - 36 | Magda János József, Kálnai Baldvin |
CKE U11 - Monor SE/B | 2022. november 19. szombat | 39 - 24 | Magda János József, Kálnai Baldvin |
Gyáli Apródok - CKE U11 | 2022. november 19. szombat | 35 - 48 | Magda János József, Kálnai Baldvin |
J csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK/B - BSC Bálint Márton | 2022. november 19. szombat | 7 - 130 | Agócs Gábor Mihály, Szundy Gábor |
Monor SE/A - Radobasket Oroszlánok | 2022. november 19. szombat | 29 - 43 | Szundy Gábor, Ábrahám Soma |
Dunaharaszti MTK/B - Monor SE/A | 2022. november 19. szombat | 21 - 65 | Agócs Gábor Mihály, Szundy Gábor |
BSC Bálint Márton - Radobasket Oroszlánok | 2022. november 19. szombat | 110 - 28 | Agócs Gábor Mihály, Szundy Gábor |