|
A csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csípős Darazsak - Zalaegerszegi KTE | 2023. április 22. szombat | 66 - 31 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Villámló Tigrisek/A - Sportiskolás Lányok U11 | 2023. április 22. szombat | 78 - 48 | Herczeg Ágoston, Söveges Tamás |
Zalaegerszegi KTE - Sportiskolás Lányok U11 | 2023. április 22. szombat | 47 - 55 | Kovács Zoltán, Horváth Ádám |
Csípős Darazsak - Villámló Tigrisek/A | 2023. április 22. szombat | 41 - 45 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
A csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/A - Körmendi Törpördögök/A | 2023. április 23. vasárnap | 20 - 102 | Magyari Viktor, Novák Bence |
MVM-OSE Simbák - Ifjú Sólyomfiókák | 2023. április 23. vasárnap | 67 - 108 | Magyari Viktor, Kaposi Renátó |
Soproni Tigrisek/A - MVM-OSE Simbák | 2023. április 23. vasárnap | 62 - 81 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólyomfiókák | 2023. április 23. vasárnap | 118 - 32 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Pindúrok - Bajai Női Kosárlabda Klub | 2023. április 23. vasárnap | 36 - 74 | Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán |
Mezőberényi KK Leány - Kecskeméti KA Villámok | 2023. április 23. vasárnap | 39 - 27 | Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán |
Szolnoki Pindúrok - Kecskeméti KA Villámok | 2023. április 23. vasárnap | 46 - 37 | Kónya Levente, Burján Bianka |
Bajai Női Kosárlabda Klub - Mezőberényi KK Leány | 2023. április 23. vasárnap | 46 - 41 | Kónya Levente, Burján Bianka |
A csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Kecskeméti KA Párducok | 2023. április 22. szombat | 64 - 47 | Velkey István, Papp Attila |
Szolnoki Kobrák - BasketBaja SE | 2023. április 22. szombat | 91 - 54 | Velkey István, Papp Attila |
BasketBaja SE - Kecskeméti KA Párducok | 2023. április 22. szombat | 52 - 50 | Papp Attila, Farkas Dominik |
Szolnoki Kobrák - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2023. április 22. szombat | 66 - 71 | Lukácsi Lóránt, Farkas Dominik |
A csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Macskatigrisek - DVTK Akadémia/A | 2023. április 22. szombat | 17 - 65 | Kovács Karina Erzsébet, Kozma Péter |
KARCAGI SE Oroszlánkák - Kecskeméti KA Amazonok | 2023. április 22. szombat | 32 - 57 | Kovács Karina Erzsébet, Kozma Péter |
Cívis KK Macskatigrisek - KARCAGI SE Oroszlánkák | 2023. április 22. szombat | 45 - 57 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KA Amazonok | 2023. április 22. szombat | 29 - 56 | Fenyvesi Zénó, Terjéki András |
A csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - MEAFC Vidrák | 2023. április 23. vasárnap | 91 - 54 | Drenyovszki Dániel, Schönborn Tamás |
Lehel Kosársuli U11 - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. április 23. vasárnap | 56 - 66 | Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó |
MEAFC Vidrák - Lehel Kosársuli U11 | 2023. április 23. vasárnap | 74 - 66 | Drenyovszki Dániel, Schönborn Tamás |
Cívis KK Kossuth Leopárdok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2023. április 23. vasárnap | 65 - 56 | Fenyvesi Zénó, Schönborn Tamás |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szorgos Darazsak - KWBC Körmend | 2023. április 23. vasárnap | 48 - 39 | Perák Denis, Szabó Krisztina |
NKA Pécs u11 leány - DKKA Tigrisek | 2023. április 23. vasárnap | 69 - 12 | Perák Denis, Szabó Krisztina |
KWBC Körmend - DKKA Tigrisek | 2023. április 23. vasárnap | 32 - 16 | Novák Marcell, Matucza Gyula |
Szorgos Darazsak - NKA Pécs u11 leány | 2023. április 23. vasárnap | 29 - 46 | Novák Marcell, Matucza Gyula |
A csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni SI Bivalyok - Zalakerámia ZTE KK/A | 2023. április 22. szombat | 48 - 96 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
NKA Pécs u11 fiú - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. április 22. szombat | 71 - 68 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
Soproni SI Bivalyok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 | 2023. április 22. szombat | 67 - 64 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
Zalakerámia ZTE KK/A - NKA Pécs u11 fiú | 2023. április 22. szombat | 109 - 65 | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila |
A csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok/A - DVTK Tiszaújváros | 2023. április 21. péntek | 40 - 49 | KONCZ JÁNOS, Jánkfalvi Máté Péter |
DVTK Tiszaújváros - DVTK Zemplén | 2023. április 21. péntek | 48 - 14 | Scholtz Zoltán, Jánkfalvi Máté Péter |
DVTK Zemplén - Zsákoló Zsiráfok/A | 2023. április 21. péntek | 28 - 44 | KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás |
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Rakéták - MEAFC Basket Bulls U11 | 2023. április 22. szombat | 96 - 26 | dr. Szűcs Sándor, Lakatos István |
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. április 22. szombat | 84 - 32 | Lakatos István, Oláh Donát |
MEAFC Basket Bulls U11 - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2023. április 22. szombat | 46 - 30 | Kokas Sándor Zsolt, Oláh Donát |
Cívis KK TK Rakéták - NYÍKSE Tűzgolyók/A | 2023. április 22. szombat | 66 - 55 | Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina Ibolya |
A csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű KSC Szekszárd/A - PVSK NKA Leány/A | 2023. április 23. vasárnap | 79 - 37 | Szücs Szabolcs, Nagy Viktor |
PVSK NKA Leány/A - Gyakorlós Törpék | 2023. április 23. vasárnap | 67 - 22 | Nagy Viktor, Finta Zétény |
Gyakorlós Törpék - Atomerőmű KSC Szekszárd/A | 2023. április 23. vasárnap | 32 - 99 | Szücs Szabolcs, Nagy Viktor |
A csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2023. április 23. vasárnap | 103 - 38 | Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor |
PVSK NKA Fiú - DKKA Vezérek | 2023. április 23. vasárnap | 73 - 76 | Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor |
Alba Fehérvár Oroszlánok - PVSK NKA Fiú | 2023. április 23. vasárnap | 42 - 76 | Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor |
KASI/A - DKKA Vezérek | 2023. április 23. vasárnap | 117 - 67 | Boros Gyevi Ádám, Pöttendi Gábor |
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd/A - Vasas Áldás Basket | 2023. április 23. vasárnap | 68 - 35 | Korpás Máté, Tarr Emese Petra |
Gödi SE Gödények - Kéksárga Zsiráfok | 2023. április 23. vasárnap | 37 - 93 | Korpás Máté, Tarr Emese Petra |
Vasas Áldás Basket - Gödi SE Gödények | 2023. április 23. vasárnap | 53 - 60 | Borsos Balázs, Kara Zsombor |
Budapesti Honvéd/A - Kéksárga Zsiráfok | 2023. április 23. vasárnap | 49 - 48 | Borsos Balázs, Kara Zsombor |