Kenguru Kupa - 2022/2023
Szakaszok
1. régió
A csoport Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK TK Rakéták - Cívis KK Kossuth Leopárdok 2023. február 4. szombat 09:00
Cívis KK Kossuth Leopárdok - NYÍKSE Tűzgolyók/A 2023. február 4. szombat 10:20
NYÍKSE Tűzgolyók/A - Cívis KK TK Rakéták 2023. február 4. szombat 11:40
B csoport Bánki Donát Műszaki Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK Jaguárok - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2023. február 4. szombat 14:00 Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
Nyíregyházi Sportcentrum/A - NYÍKSE Tűzgolyók/B 2023. február 4. szombat 15:15 Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
NYÍKSE Tűzgolyók/B - Cívis KK Jaguárok 2023. február 4. szombat 16:30 Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
C csoport Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK Macskatigrisek - Wildcats Feketék 2023. február 5. vasárnap 09:30
Wildcats Feketék - CSS Sighet Sighetu Marmatiei 2023. február 5. vasárnap 10:45
CSS Sighet Sighetu Marmatiei - Cívis KK Macskatigrisek 2023. február 5. vasárnap 12:00
D csoport Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös U11 - Cívis KK Tigrisek 2023. február 4. szombat 09:00 Horányi András, Szilágyi Sámuel
Cívis KK Tigrisek - KARCAGI SE Pusztai Viperabébik 2023. február 4. szombat 10:15 Horányi András, Szabó Zsuzsa
KARCAGI SE Pusztai Viperabébik - NYKK Eötvös U11 2023. február 4. szombat 11:30 Szilágyi Sámuel, Szabó Zsuzsa
E csoport Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Efrém Kenguruk - Nyíregyházi Sportcentrum Jókai 2023. február 4. szombat 13:30
Nyíregyházi Sportcentrum Jókai - Dife KK 2023. február 4. szombat 14:45
Dife KK - Cívis Efrém Kenguruk 2023. február 4. szombat 16:00
F csoport Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok/A - NYKK Bethlen U11 2023. február 4. szombat 13:00 KONCZ JÁNOS, Varga Bence
Újfehértói Sportklub - TSK-Magiszter 2023. február 4. szombat 14:15 KONCZ JÁNOS, Oroszvári Tamás
G csoport Kölcsey Ferenc Reformártus Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen, Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Wildcats Rózsaszín - Cívis KK TK Macskák 2023. február 5. vasárnap 10:00
Wildcats Narancs - Cívis KK TK KisRakéták 2023. február 5. vasárnap 11:15
2. régió
A csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2023. február 4. szombat 13:00
MEAFC Vidrák - DVTK Akadémia/A 2023. február 4. szombat 14:15
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Vidrák 2023. február 4. szombat 15:30
B csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Basket Bulls U11 - DVTK Akadémia/B 2023. február 4. szombat 09:00
DVTK Tiszaújváros - MEAFC Basket Bulls U11 2023. február 4. szombat 10:15
DVTK Akadémia/B - DVTK Tiszaújváros 2023. február 4. szombat 11:30
C csoport Kulcsár Anita Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 100.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Zemplén - Szerencs VSE 2023. február 5. vasárnap 09:00
Salgótarjáni KI - DVTK Zemplén 2023. február 5. vasárnap 10:15
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI 2023. február 5. vasárnap 11:30
D csoport Magyar Szentek Rk. Általános Iskola tornaterme (3060 Pásztó, Széchenyi utca 7..)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI Vadmacskák - Pásztó 2023. február 4. szombat 09:00
DVTK Miskolc/C - Salgótarjáni KI Vadmacskák 2023. február 4. szombat 10:15
Pásztó - DVTK Miskolc/C 2023. február 4. szombat 11:30
E csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Kossuth U11 - SLÁGER KKSE/B 2023. február 4. szombat 09:00
DVTK Encs - MEAFC Kossuth U11 2023. február 4. szombat 10:15
SLÁGER KKSE/B - DVTK Encs 2023. február 4. szombat 11:30
F csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3515 Miskolc Egyetemváros)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miskolci Sportiskola Kossuth - MEAFC Vörösmarty U11 2023. február 4. szombat 09:00
Egri Kék Oroszlánok - Miskolci Sportiskola Kossuth 2023. február 4. szombat 10:15
MEAFC Vörösmarty U11 - Egri Kék Oroszlánok 2023. február 4. szombat 11:30
G csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SLÁGER KKSE/A - MEAFC Gyarmati U11 2023. február 4. szombat 09:00
Beszterce KK - DVTK Mezőcsát 2023. február 4. szombat 10:15
3. régió
A csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel Kosársuli U11 - Fekete Mambák 2023. február 4. szombat 09:30
Fekete Mambák - SZEDEÁK Ezüstrókák 2023. február 4. szombat 11:00
SZEDEÁK Ezüstrókák - Lehel Kosársuli U11 2023. február 4. szombat 12:30
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Kobrák - ACS Baschet Star Oradea Piros fiú 2023. február 4. szombat 10:00
ACS Baschet Star Oradea Piros fiú - CS Vest Activ Timisoara fiú 2023. február 4. szombat 11:30
CS Vest Activ Timisoara fiú - Szolnoki Kobrák 2023. február 4. szombat 13:00
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely, Németh László utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - KARCAGI SE Oroszlánkák 2023. február 12. vasárnap 13:00
KARCAGI SE Oroszlánkák - Mezőberényi KK Leány 2023. február 12. vasárnap 14:30
Mezőberényi KK Leány - Vásárhelyi Párducok 2023. február 12. vasárnap 16:00
D csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Oroszlánok - Vásárhelyi Palánták 2023. február 4. szombat 09:00 Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
Vásárhelyi Palánták - Szarvas GFE Gyakorló 2023. február 4. szombat 10:30 Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
Szarvas GFE Gyakorló - Vásárhelyi Oroszlánok 2023. február 4. szombat 12:00 Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
E csoport B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Pindúrok - Békési Kisgladiátorok 2023. február 5. vasárnap 10:00
Békési Kisgladiátorok - SZEDEÁK Dózsa 2023. február 5. vasárnap 11:30
SZEDEÁK Dózsa - Szolnoki Pindúrok 2023. február 5. vasárnap 13:00
F csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Tigrisek - Szegedi Vadmacskák 2023. február 4. szombat 09:00 Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor
Szegedi Vadmacskák - Szolnoki Párducok 2023. február 4. szombat 10:30 Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor
Szolnoki Párducok - SZEDEÁK Tigrisek 2023. február 4. szombat 12:00 Barabás Dorina Mónika, Balog Gábor
G csoport Szegedi Tudományegyetem Topolya sori Sportcsarnok (6725 Szeged, Topolya sor 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szegedi Tabán Szellemek - Szegedi Mókusok 2023. február 4. szombat 09:00 Dr. Kozma Gábor, Bende Réka
Békéscsabai KK/A - Szegedi Tabán Szellemek 2023. február 4. szombat 10:15 Gedra János, Bende Réka
Szegedi Mókusok - Békéscsabai KK/A 2023. február 4. szombat 11:30 Dr. Kozma Gábor, Gedra János
H csoport Martinovics tornaterem (5650 Mezőberény, Martinovics u. 25.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőberényi KK Vegyes - Szegedi Hópárducok 2023. február 4. szombat 10:00 Váczi Mihály, Balog Sára
Szecska Szöcskék - ACS Baschet Star Oradea Kék fiú 2023. február 4. szombat 11:30 Váczi Mihály, Balog Sára
I csoport Szegedi Tudományegyetem Topolya sori Sportcsarnok (6725 Szeged, Topolya sor 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Karolina - Rákóczifalvai Párducok 2023. február 4. szombat 13:00 Gedra János, Dr. Kozma Gábor
Szeged Karolina - Szentesi KK 2023. február 4. szombat 14:15 Dr. Kozma Gábor, Gedra János
4. régió
A csoport Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni SI Bivalyok - MVM-OSE Simbák 2023. február 4. szombat 12:45 Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
Villámló Tigrisek/A - Soproni SI Bivalyok 2023. február 4. szombat 14:00 Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
MVM-OSE Simbák - Villámló Tigrisek/A 2023. február 4. szombat 15:15 Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szorgos Darazsak - Soproni SI Hunyadis Bivalyok 2023. február 4. szombat 09:00 Rudasits Ákos, Vass Dávid Áron
Soproni Tigrisek/A - Szorgos Darazsak 2023. február 4. szombat 10:15 Vass Dávid Áron, Horváth Márk
Soproni SI Hunyadis Bivalyok - Soproni Tigrisek/A 2023. február 4. szombat 11:30 Rudasits Ákos, Horváth Márk
C csoport Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TSE Basket U11 - Győri KC Koalák 2023. február 5. vasárnap 10:00 Káli Szabolcs, Vidovits András József
Csípős Darazsak - TSE Basket U11 2023. február 5. vasárnap 11:15 Bende Réka, Vidovits András József
Győri KC Koalák - Csípős Darazsak 2023. február 5. vasárnap 12:30 Káli Szabolcs, Bende Réka
D csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVM-OSE MÓR U11 - GÖNYŰI HARCSÁK 2023. február 5. vasárnap 10:00 Burai Róbert, Varga Tamás
Soproni SI Deákos Bivalyok - MVM-OSE MÓR U11 2023. február 5. vasárnap 11:15 Burai Róbert, Varga Tamás
GÖNYŰI HARCSÁK - Soproni SI Deákos Bivalyok 2023. február 5. vasárnap 12:30 Kaposi Renátó, Varga Tamás
E csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hunyadis Darazsak - Soproni SI Gárdonyis Bivalyok 2023. február 4. szombat 13:00 Vass Dávid Áron, Horváth Ádám
Soproni SI Gárdonyis Bivalyok - Győri KC Vizslák 2023. február 4. szombat 14:15 Wischy Péter, Szlávik Botond
Győri KC Vizslák - Hunyadis Darazsak 2023. február 4. szombat 15:30 Wischy Péter, Szlávik Botond
F csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni SI Lackneros Bivalyok - Soproni Tigrisek Kőszeg 2023. február 4. szombat 09:00 Herczeg Ágoston, Horváth Ádám
Soproni Tigrisek Kőszeg - Vadmacskák 2023. február 4. szombat 10:15 Herczeg Ágoston, Horváth Ádám
Vadmacskák - Soproni SI Lackneros Bivalyok 2023. február 4. szombat 11:30 Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
G csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEZŐÖRSI HANGYÁK - Soproni Tigrisek Orsolya 2023. február 4. szombat 12:45 Söveges Tamás, Dávid Viktória Katalin
Feketés Darazsak - MEZŐÖRSI HANGYÁK 2023. február 4. szombat 14:00 Szlávik Bence, Dávid Viktória Katalin
Soproni Tigrisek Orsolya - Feketés Darazsak 2023. február 4. szombat 15:15 Szlávik Bence, Söveges Tamás
H csoport Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2023. február 4. szombat 09:00 Nagy Péter, Bende Zoltán
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - MVM-OSE Mór U11/B 2023. február 4. szombat 10:15 Bende Zoltán, Farkas Roland
MVM-OSE Mór U11/B - Harcias Kenguruk 2023. február 4. szombat 11:30 Nagy Péter, Farkas Roland
I csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Darazsak - Sopronkövesd Környe 2023. február 5. vasárnap 12:45 Horváth Márk, Horváth Ádám
Szúrós Darazsak - Harcos Darazsak 2023. február 5. vasárnap 14:00 Szlávik Bence, Szlávik Botond
Sopronkövesd Környe - Szúrós Darazsak 2023. február 5. vasárnap 15:15 Szlávik Bence, Szlávik Botond
J csoport Kőkúti Általános Iskola tornaterme (2800 Tata, Kőkút köz 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lackneros Darazsak - Villámló Tigrisek/B 2023. február 4. szombat 10:30 Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina
UNI Tét Tigrisek - Lackneros Darazsak 2023. február 4. szombat 11:45 Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina
Villámló Tigrisek/B - UNI Tét Tigrisek 2023. február 4. szombat 13:00 Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina
5. régió
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Ifjú Sólyomfiókák 2023. február 5. vasárnap 09:00 Kovács Máté, Kiss Márton Balázs
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2023. február 5. vasárnap 10:15 Kovács Máté, Schneider Bertold Antal
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2023. február 5. vasárnap 11:30 Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal
B csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ricsilla Rakéta - KWBC Körmend 2023. február 5. vasárnap 14:00 Perák Denis, Szabó Krisztina
Tapolcai Szöcskék - Ricsilla Rakéta 2023. február 5. vasárnap 15:15 Szabó Krisztina, Perák Denis
KWBC Körmend - Tapolcai Szöcskék 2023. február 5. vasárnap 16:30 Perák Denis, Szabó Krisztina
C csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalaegerszegi KTE - Sportiskolás Lányok U11 2023. február 5. vasárnap 08:45 Horváth Alajos, Kiss Armand Péter
Kanizsai Mókusok/A - Zalaegerszegi KTE 2023. február 5. vasárnap 10:00 Horváth Alajos, Kiss Armand Péter
Sportiskolás Lányok U11 - Kanizsai Mókusok/A 2023. február 5. vasárnap 11:15 Horváth Alajos, Kiss Armand Péter
D csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hévíz SK - Sólyomfiókák 2023. február 5. vasárnap 13:00 Horváth-Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula
Ricsilla Üstökösök - Hévíz SK 2023. február 5. vasárnap 14:15 Horváth-Magyar Gyöngyi, Németh Balázs
Sólyomfiókák - Ricsilla Üstökösök 2023. február 5. vasárnap 15:30 Németh Balázs, Matucza Gyula
E csoport Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakarosi Fókák - Kanizsai Mókusok/B 2023. január 29. vasárnap 31 - 22 Imre Márk, Török Olivér
Kanizsa Kosárlabda Klub - Zalakarosi Fókák 2023. január 29. vasárnap 33 - 30 Imre Márk, Török Olivér
Kanizsai Mókusok/B - Kanizsa Kosárlabda Klub 2023. január 29. vasárnap 18 - 37 Imre Márk, Török Olivér
6. régió
A csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs u11 fiú - KASI/A 2023. február 4. szombat 09:00 Kiss Zoltán, Csontos Alex
KASI/A - Atomerőmű KSC Szekszárd/A 2023. február 4. szombat 10:30 Kiss Zoltán, Csontos Alex
Atomerőmű KSC Szekszárd/A - NKA Pécs u11 fiú 2023. február 4. szombat 12:00 Kiss Zoltán, Csontos Alex
B csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK NKA Fiú - GYKSE Szekszárd/A 2023. február 5. vasárnap 09:00 dr. Szakács Imre Vilmos, Ignácz Kristóf
GYKSE Szekszárd/A - NKA Pécs u11 leány 2023. február 5. vasárnap 10:30 dr. Szakács Imre Vilmos, Csontos Alex
NKA Pécs u11 leány - PVSK NKA Fiú 2023. február 5. vasárnap 12:00 Ignácz Kristóf, Csontos Alex
C csoport Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE U11/A - Kozármisleny SE/A 2023. február 5. vasárnap 12:00 Kiss Zoltán, Barics Bálint
Gyakorlós Törpék - Dombóvári Kosársuli KE U11/A 2023. február 5. vasárnap 13:30 Kiss Zoltán, Barics Bálint
Kozármisleny SE/A - Gyakorlós Törpék 2023. február 5. vasárnap 15:00 Kiss Zoltán, Barics Bálint
D csoport Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE U11/B - KASI/B 2023. február 4. szombat 09:00
KASI/B - PVSK NKA Leány/A 2023. február 4. szombat 10:30
PVSK NKA Leány/A - Dombóvári Kosársuli KE U11/B 2023. február 4. szombat 12:00
E csoport Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/D - NKA Pécs Kenguru fiú/C 2023. február 4. szombat 15:00 Sellei Dalma, Segec Andrea
GYKSE Szekszárd/B - KASI/D 2023. február 4. szombat 16:30 Sellei Dalma, Nagy Réka, Andrea
NKA Pécs Kenguru fiú/C - GYKSE Szekszárd/B 2023. február 4. szombat 18:00 Segec Andrea, Nagy Réka, Andrea
F csoport Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium Sportcsarnoka (7700 Mohács, Szepessy Ignác tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mohácsi Torna Egylet 1888 - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 2023. február 4. szombat 09:00
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - Gyakorlós Mágusok 2023. február 4. szombat 10:30
Gyakorlós Mágusok - Mohácsi Torna Egylet 1888 2023. február 4. szombat 12:00
G csoport Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Kenguru leány/B - Kozármisleny SE/B 2023. február 5. vasárnap 11:00 Leutsch Liza
NKA Pécs Kenguru fiú/B - Monok SE 2023. február 5. vasárnap 12:30 Segec Andrea
H csoport Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Óvodájának Tornaterme (7630 Pécs, Engel János József utca 15..)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Kenguru leány/C - Atomerőmű KSC Szekszárd/B 2023. február 4. szombat 09:00 Győr Marcell, Leutsch Liza
KASI/C - PVSK NKA Leány/B 2023. február 4. szombat 10:30 Győr Marcell, Sellei Dalma
7. régió
A csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - BasketBaja SE 2023. február 4. szombat 10:00 Kónya Levente, Papp Attila
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Amazonok 2023. február 4. szombat 11:15 Kónya Levente, Hajagos-Kiss Hedvig
BasketBaja SE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2023. február 4. szombat 12:30 Papp Attila, Hajagos-Kiss Hedvig
B csoport Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke KSE - Kecskeméti KA Párducok 2023. február 5. vasárnap 09:00 Magda János József, Miklósi László
Kecskeméti KA Párducok - Bajai Női Kosárlabda Klub 2023. február 5. vasárnap 10:15 Magda János József, Miklósi László
Bajai Női Kosárlabda Klub - Pityke KSE 2023. február 5. vasárnap 11:30 Magda János József, Miklósi László
C csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Villámok - KKC Hetény 2023. február 5. vasárnap 09:00
KKC Hetény - FTSI Platán Iskola 2023. február 5. vasárnap 10:15
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA Villámok 2023. február 5. vasárnap 11:30
D csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok U11/A - FTSI Constantinum 2023. február 5. vasárnap 10:00
Miklósi KékRókák KE - Nagykőrösi Sólymok U11/A 2023. február 5. vasárnap 11:15
FTSI Constantinum - Miklósi KékRókák KE 2023. február 5. vasárnap 12:30
E csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKC Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák 2023. február 5. vasárnap 09:00
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI József A. Iskola 2023. február 5. vasárnap 10:15
FTSI József A. Iskola - KKC Mátyás 2023. február 5. vasárnap 11:30
F csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - CEKK 2023. február 4. szombat 13:45 Velkey István, Lédeczi Nándor
CEKK - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2023. február 4. szombat 15:00 Velkey István, Pettner Dávid
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2023. február 4. szombat 16:15 Lédeczi Nándor, Pettner Dávid
G csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kécskei Vidrák - KKC Méntelek 2023. február 4. szombat 10:00 Filep Áron Kálmán, Kovács András
Nagykőrösi Sólymok U11/B - Kécskei Vidrák 2023. február 4. szombat 11:15 Filep Áron Kálmán, Lengyel Dorka
KKC Méntelek - Nagykőrösi Sólymok U11/B 2023. február 4. szombat 12:30 Lengyel Dorka, Kovács András
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 - DKKA Vezérek 2023. február 5. vasárnap 10:00 Koller István, Béndek Gábor Miklós
Marcali Szürkefarkasok/A - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok U11 2023. február 5. vasárnap 11:15 Koller István, Szőcs Péter
DKKA Vezérek - Marcali Szürkefarkasok/A 2023. február 5. vasárnap 12:30 Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár Oroszlánok - DKKA Ördögök 2023. február 4. szombat 09:30 Koller István, Poór Tamás
DKKA Ugrómókusok - Alba Fehérvár Oroszlánok 2023. február 4. szombat 10:45 Koller István, Poór Tamás
DKKA Ördögök - DKKA Ugrómókusok 2023. február 4. szombat 12:00 Koller István, Poór Tamás
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ajka - DKKA Darazsak 2023. február 4. szombat 14:00 Molnár Tamás, Horváth Andreasz
DKKA Tigrisek - Ajka 2023. február 4. szombat 15:15 Molnár Tamás, Horváth Andreasz
DKKA Darazsak - DKKA Tigrisek 2023. február 4. szombat 16:30 Molnár Tamás, Horváth Andreasz
D csoport Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár Cápák - Pákozdi Kócsagok 2023. február 4. szombat 09:30 Nagy-Pál Petra, Tóth Bence
Pákozdi Kócsagok - AF-Velencei Vadkacsák 2023. február 4. szombat 10:15 Nagy-Pál Petra, Tóth Bence
AF-Velencei Vadkacsák - Alba Fehérvár Cápák 2023. február 4. szombat 11:30 Nagy-Pál Petra, Tóth Bence
E csoport Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme (2400 Dunaújváros, Római körút 51.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok U11/A - DKKA Párducok 2023. február 4. szombat 09:00 Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF
DKKA Párducok - Alba Fehérvár Kenguruk 2023. február 4. szombat 10:15 Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF
Alba Fehérvár Kenguruk - Dunaújvárosi Sárkányok U11/A 2023. február 4. szombat 11:30 Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF
F csoport Egyetemi Tornacsarnok (8200 Veszprém, Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fűzfői AK - VESC U11 2023. február 5. vasárnap 09:00 Mónus Péter, Majkó Ádám
Várpalota Gepárdok - Dunavecsei Sárkányok U11 2023. február 5. vasárnap 10:15 Mónus Péter, Majkó Ádám
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Grosics - Vasas Akadémia U11 2023. február 5. vasárnap 08:00 dr. Horváth Brúnó József, Korpás Máté
Budapesti Honvéd/A - MAFC Grosics 2023. február 5. vasárnap 09:15 dr. Horváth Brúnó József, Korpás Máté
Vasas Akadémia U11 - Budapesti Honvéd/A 2023. február 5. vasárnap 10:30 Zádeczki Donát László, Steiner Máté
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darazsak - Kőbányai Darázslányok 2023. február 5. vasárnap 16:00 Kara Zsombor, Tarr Emese Petra
Kéksárga Zsiráfok - Kőbányai Darazsak 2023. február 5. vasárnap 17:15 Tahin András, Kara Zsombor
Kőbányai Darázslányok - Kéksárga Zsiráfok 2023. február 5. vasárnap 18:30 Tahin András, Tarr Emese Petra
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Békási/Dűlői Kaszások 2023. február 5. vasárnap 12:00 Zádeczki Donát László, Steiner Máté
Csata Garfield - Vasas Amazonok 2023. február 5. vasárnap 13:15 Boros Krisztina, Hőgerl Bence
Békási/Dűlői Kaszások - Csata Garfield 2023. február 5. vasárnap 14:30 Boros Krisztina, Hőgerl Bence
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Római Kaszások - TFSE 2023. február 4. szombat 08:00 Tahin András, Szabó István
Zuglói Sasok Herman - Római Kaszások 2023. február 4. szombat 09:15 Tahin András, Szabó István
TFSE - Zuglói Sasok Herman 2023. február 4. szombat 10:30 Tahin András, Szabó István
E csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasfiókák - Kőbányai Darazsak/Harmat 2023. február 4. szombat 12:00 Gere Kálmán Richárd, Waigand Ágoston
BEAC Vizslák - Török Sasfiókák 2023. február 4. szombat 13:15 Gere Kálmán Richárd, Waigand Ágoston
Kőbányai Darazsak/Harmat - BEAC Vizslák 2023. február 4. szombat 14:30 Gere Kálmán Richárd, Waigand Ágoston
F csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - BLF Kenguruk 2023. február 4. szombat 16:00 Kara Zsombor, Tarr Emese Petra
Malév Kobrák - Újpest-MT/A 2023. február 4. szombat 17:15 Kara Zsombor, Tarr Emese Petra
BLF Kenguruk - Malév Kobrák 2023. február 4. szombat 18:30 Kara Zsombor, Tarr Emese Petra
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások Girls - Budafoki Békák 2023. február 5. vasárnap 08:00 Nagy Joel, Tarr Emese Petra
Budafoki Békák - MAFC Farkasrét 2023. február 5. vasárnap 09:15 Nagy Joel, Tarr Emese Petra
MAFC Farkasrét - Óbudai Kaszások Girls 2023. február 5. vasárnap 10:30 Nagy Joel, Tarr Emese Petra
H csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bolhák - Kéksárga Okapik 2023. február 5. vasárnap 12:00 Tóth Olivér, Földesi Zsófia
Kőbányai Darazsak/Pannónia - Budafoki Bolhák 2023. február 5. vasárnap 13:15 Tóth Olivér, Földesi Zsófia
Kéksárga Okapik - Kőbányai Darazsak/Pannónia 2023. február 5. vasárnap 14:30 Tóth Olivér, Földesi Zsófia
I csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/B - Zuglói Sasok 2023. február 5. vasárnap 08:00 Szőke Gábor, Szabó István
KLKA Homoktövis - Újpest-MT/B 2023. február 5. vasárnap 09:15 Szőke Gábor, Szabó István
Zuglói Sasok - KLKA Homoktövis 2023. február 5. vasárnap 10:30 Szabó István, Konta Csanád János
J csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Bocsok - Vasas Akadémia U10 2023. február 4. szombat 16:00 Vigh Barnabás Dominik, Puskás Ágnes Réka
MAFC Csiki - Ziccer Bocsok 2023. február 4. szombat 17:15 Vigh Barnabás Dominik, Puskás Ágnes Réka
Vasas Akadémia U10 - MAFC Csiki 2023. február 4. szombat 18:30 Vigh Barnabás Dominik, Puskás Ágnes Réka
K csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Manók - Vasas Bolhák 2023. február 4. szombat 12:15 Belák Dorka, Földesi Zsófia
PaSa Csillagai - Csata Manók 2023. február 4. szombat 13:30 Belák Dorka, Földesi Zsófia
Vasas Bolhák - PaSa Csillagai 2023. február 4. szombat 14:45 Belák Dorka, Földesi Zsófia
L csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - SZPA-HSE U11 2023. február 5. vasárnap 11:45 Szőke Gábor, Konta Csanád János
Budapesti Honvéd Bakáts - MTK Budapest 2023. február 5. vasárnap 13:00 Szőke Gábor, Konta Csanád János
SZPA-HSE U11 - Budapesti Honvéd Bakáts 2023. február 5. vasárnap 14:15 Miháczi Ádám, Marjai Réka
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKA Angoltagozatos - Németvölgyi Bocsok 2023. február 4. szombat 16:00 Boros Dániel, Földesi Boglárka
BEAC Kisvizslák - KLKA Angoltagozatos 2023. február 4. szombat 17:15 Török Béla, Földesi Boglárka
Németvölgyi Bocsok - BEAC Kisvizslák 2023. február 4. szombat 18:30 Török Béla, Boros Dániel
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csepel - Bontó - KLKS Szomód 2023. február 4. szombat 12:00 Szőke Gábor, Pogrányi Károly Attila
KLKS Szomód - Kaszás Mini 2023. február 4. szombat 13:15 Szőke Gábor, Pogrányi Károly Attila
Kaszás Mini - Csepel - Bontó 2023. február 4. szombat 14:30 Boros Dániel, Földesi Boglárka
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKA Szigeti - KLKS Benkő 2023. február 4. szombat 08:30 Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám
KLKS Benkő - BUDAFOKI KisBolhák 2023. február 4. szombat 09:45 Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám
BUDAFOKI KisBolhák - KLKA Szigeti 2023. február 4. szombat 11:00 Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám
P csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Józsefvárosi KC - BEAC Teleki 2023. február 5. vasárnap 15:30 Bárány Levente, Marjai Réka
Törekvés Törpillák - Józsefvárosi KC 2023. február 5. vasárnap 16:45 Bárány Levente, Miháczi Ádám
BEAC Teleki - Törekvés Törpillák 2023. február 5. vasárnap 18:00 Miháczi Ádám, Marjai Réka
Q csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Kisdarázslányok - PSE Párducok 2023. február 5. vasárnap 08:00 Boros Dániel, Renkecz Máté Gergő
PSE Párducok - Újpest-MT/C 2023. február 5. vasárnap 09:15 Boros Dániel, Renkecz Máté Gergő
Újpest-MT/C - Kőbányai Kisdarázslányok 2023. február 5. vasárnap 10:30 Boros Dániel, Renkecz Máté Gergő
R csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Pumák - Budafoki Ebihalak 2023. február 4. szombat 16:00 Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta
Budafoki Ebihalak - Kaszás Mini Girls 2023. február 4. szombat 17:15 Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta
Kaszás Mini Girls - Ziccer Pumák 2023. február 4. szombat 18:30 Renkecz Máté Gergő, Bíró Brigitta
S csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Dunaalmás - BLF Pandák 2023. február 4. szombat 12:15 Konta Csanád János, Koncz Levente
Budapesti Honvéd/B - KLKS Dunaalmás 2023. február 4. szombat 13:30 Konta Csanád János, Koncz Levente
BLF Pandák - Budapesti Honvéd/B 2023. február 4. szombat 14:45 Konta Csanád János, Koncz Levente
T csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PEKOSI U11 - Törekvés Törpicúrok 2023. február 4. szombat 08:30 Szilágyi Zsolt József, Meszlényi-Bodnár Zoltán
Törekvés Törpicúrok - KLKA Károlyi 2023. február 4. szombat 09:45 Szilágyi Zsolt József, Meszlényi-Bodnár Zoltán
KLKA Károlyi - PEKOSI U11 2023. február 4. szombat 11:00 Szilágyi Zsolt József, Meszlényi-Bodnár Zoltán
U csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KLKS Erdért 2023. február 4. szombat 08:00 Szőke Gábor, Marjai Réka
FKE Kőrősi kenguru - Városgazda Utánpótlás Akadémia 2023. február 4. szombat 09:15 Szőke Gábor, Marjai Réka
KLKS Erdért - FKE Kőrősi kenguru 2023. február 4. szombat 10:30 Marjai Réka, Pogrányi Károly Attila
V csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSE - ADY Ördögök - Keresztúri SE 2023. február 5. vasárnap 12:00 Vigh Barnabás Dominik, Meszlényi-Bodnár Zoltán
BLF Bolhák - HSE - ADY Ördögök 2023. február 5. vasárnap 13:15 Vigh Barnabás Dominik, Meszlényi-Bodnár Zoltán
Keresztúri SE - BLF Bolhák 2023. február 5. vasárnap 14:30 Vigh Barnabás Dominik, Meszlényi-Bodnár Zoltán
W csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TF-BP - JAK - TITÁNOK - Ziccer Kistigrisek 2023. február 5. vasárnap 16:00 Puskás Ágnes Réka, Bíró Brigitta
TF-KFT - VM - U11 - TF-BP - JAK - TITÁNOK 2023. február 5. vasárnap 17:15 Puskás Ágnes Réka, Bíró Brigitta
Ziccer Kistigrisek - TF-KFT - VM - U11 2023. február 5. vasárnap 18:30 Puskás Ágnes Réka, Bíró Brigitta
10. régió
A csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A - BSC Fiú 2023. február 5. vasárnap 09:00 Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter
Gödi SE Gödények - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/A 2023. február 5. vasárnap 10:30 Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter
BSC Fiú - Gödi SE Gödények 2023. február 5. vasárnap 12:00 Belák Zoltán, Garami Júlia Eszter
B csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket - Vasas Áldás Basket 2023. február 5. vasárnap 13:30 Nagy Dániel Zoltán, György Ferenc
Vasas Áldás Basket - BL Basket 2023. február 5. vasárnap 15:00 Nagy Dániel Zoltán, György Ferenc
BL Basket - Pilis Basket 2023. február 5. vasárnap 16:30 Nagy Dániel Zoltán, György Ferenc
C csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Lány - BKG-Veresegyház 2023. február 4. szombat 09:00 Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland
BKG-Veresegyház - Dunaharaszti MTK/A 2023. február 4. szombat 10:30 Agócs Gábor Mihály, Neubrandt Roland
Dunaharaszti MTK/A - BSC Lány 2023. február 4. szombat 12:00 Czupi Márton, Agócs Gábor Mihály
D csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Pilots - BDSEbasket U11 2023. február 12. vasárnap 11:00
Szentendrei Kölyökfarkasok - ICT Pilots 2023. február 12. vasárnap 12:30
BDSEbasket U11 - Szentendrei Kölyökfarkasok 2023. február 12. vasárnap 14:00
E csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Százhalombattai KSE - KVSE U11 2023. február 11. szombat 08:30
Gödöllői Sport Klub - Százhalombattai KSE 2023. február 11. szombat 09:40
KVSE U11 - Gödöllői Sport Klub 2023. február 11. szombat 10:50
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilots SE U11 - Gödi SE Kiscicák 2023. február 5. vasárnap 08:30 Gombos Ádám Attila, Sersovszky Gergely Péter
Gödi SE Kiscicák - Pátyi SE 2023. február 5. vasárnap 09:40 Gombos Ádám Attila, Sersovszky Gergely Péter
Pátyi SE - Pilots SE U11 2023. február 5. vasárnap 10:50 Agócs Gábor Mihály, Balogh Csaba
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Városi Sportegyesület Dunakeszi - BSC Bálint Márton 2023. február 4. szombat 08:30 Takács István, Kálnai Baldvin
ICT Pilots Farkasrét - Városi Sportegyesület Dunakeszi 2023. február 4. szombat 09:40 Takács István, Kálnai Baldvin
BSC Bálint Márton - ICT Pilots Farkasrét 2023. február 4. szombat 10:50 Takács István, Kálnai Baldvin
H csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - CKE U11 2023. február 11. szombat 12:00
Viadukt SE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2023. február 11. szombat 13:10
CKE U11 - Viadukt SE 2023. február 11. szombat 14:20
I csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B - Gyáli Apródok 2023. február 4. szombat 13:30 Czupi Márton, Neubrandt Roland
Pomázi Pumák - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U11/B 2023. február 4. szombat 15:00 Czupi Márton, Beniczky Tamás
Gyáli Apródok - Pomázi Pumák 2023. február 4. szombat 16:30 Neubrandt Roland, Beniczky Tamás
J csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monor SE/A - Pilisi Mennydörgők 2023. február 4. szombat 12:00 Fajszi Zsombor Levente, Kálnai Baldvin
Dunaharaszti MTK/B - Fót SE 2023. február 4. szombat 13:10 Gyurka Tamás, Garami Júlia Eszter
K csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monor SE/B - BSC 2023. február 5. vasárnap 12:00 Agócs Gábor Mihály, Balogh Csaba
Radobasket Oroszlánok - PILIS BASKET Dunakanyar 2023. február 5. vasárnap 13:10 Beniczky Márton, Beniczky Tamás

Megyei szövetségek