|
A csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs Darazsak - Cívis DKA Tigrisek | 2019. február 17. vasárnap | 86 - 60 | |
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak | 2019. február 17. vasárnap | 59 - 72 | |
Cívis DKA Tigrisek - MEAFC Cápakölykök | 2019. február 17. vasárnap | 50 - 70 |
B csoport | Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék Cápák | 2019. február 17. vasárnap | 51 - 66 | |
MVSI Vadmacskák - Nyíregyházi Sportcentrum | 2019. február 17. vasárnap | 76 - 54 | |
Nyíregyházi Kék Cápák - MVSI Vadmacskák | 2019. február 17. vasárnap | 67 - 47 |
C csoport | Generali Aréna (3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Kossuth - DVTK Akadémia | 2019. február 17. vasárnap | 26 - 71 | |
Cívis DKA Fehértigrisek - MEAFC Kossuth | 2019. február 17. vasárnap | 75 - 76 | |
DVTK Akadémia - Cívis DKA Fehértigrisek | 2019. február 17. vasárnap | 61 - 40 |
A csoport | Petőfi Sándor Általános Iskola (2750 Nagykőrös Vadas utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke Fiú - SZEDEÁK Aranysakálok | 2019. február 17. vasárnap | 78 - 62 | |
Bajai Bácska - Pityke Fiú | 2019. február 17. vasárnap | 57 - 77 | |
SZEDEÁK Aranysakálok - Bajai Bácska | 2019. február 17. vasárnap | 44 - 64 |
B csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Gepárdok - Tiszai Virágok | 2019. február 24. vasárnap | 71 - 67 | |
Bajai NKK - Vásárhelyi Gepárdok | 2019. február 24. vasárnap | 110 - 59 | |
Tiszai Virágok - Bajai NKK | 2019. február 24. vasárnap | 48 - 89 |
C csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Szolnoki Leopárdkölykök | 2019. február 17. vasárnap | 53 - 50 | |
Kecskeméti KA Kismercik - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2019. február 17. vasárnap | 53 - 44 | |
Szolnoki Leopárdkölykök - Kecskeméti KA Kismercik | 2019. február 17. vasárnap | 48 - 57 |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. február 17. vasárnap | 83 - 78 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Körmendi Törpördögök/A | 2019. február 17. vasárnap | 78 - 89 | |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | 2019. február 17. vasárnap | 63 - 79 |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/A - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2019. február 16. szombat | 90 - 50 | |
Zalakerámia ZTE KK - Soproni Tigrisek/A | 2019. február 16. szombat | 49 - 70 | |
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalakerámia ZTE KK | 2019. február 16. szombat | 58 - 44 |
C csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólymok KS - OSE Oroszlánok | 2019. február 16. szombat | 87 - 42 | |
Sportiskolás Törpillák - Ifjú Sólymok KS | 2019. február 16. szombat | 40 - 83 | |
OSE Oroszlánok - Ifjú Sólymok KS | 2019. február 16. szombat | 72 - 44 |
A csoport | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet (7632 Pécs Jakabhegyi út 6. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. február 17. vasárnap | 45 - 98 | |
Dávid Kornél KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2019. február 17. vasárnap | 73 - 46 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A | 2019. február 17. vasárnap | 109 - 54 |
B csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE - Velencei Gézengúzok | 2019. február 16. szombat | 79 - 83 | |
Atom City-Atomerőmű SE - Kozármisleny SE | 2019. február 16. szombat | 66 - 70 | |
Velencei Gézengúzok - Atom City-Atomerőmű SE | 2019. február 16. szombat | 62 - 54 |
C csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - KASI/A | 2019. február 16. szombat | 34 - 79 | |
Dávid Kornél KA Rókák - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2019. február 16. szombat | 55 - 46 | |
KASI/A - Dávid Kornél KA Rókák | 2019. február 16. szombat | 67 - 54 |