|
A csoport | Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - BEAC Újbuda KA | 2019. március 31. vasárnap | 64 - 49 | Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba |
MAFC Gabányi - Vasas Akadémia U12 | 2019. március 31. vasárnap | 54 - 64 | Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba |
BEAC Újbuda KA - MAFC Gabányi | 2019. március 31. vasárnap | 65 - 63 | Nagy István, Bujtor Péter |
B csoport | Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Sólymok - Csata Csillagok | 2019. március 30. szombat | 50 - 41 | Komlódi Benedek, Horváth Kinga |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd Sólymok | 2019. március 30. szombat | 83 - 30 | Hartai Tamás, Matóczay Bálint |
Csata Csillagok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. március 30. szombat | 36 - 41 | Hartai Tamás, Matóczay Bálint |
C csoport | Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszások Akadémia - Honvéd-SZSE | 2019. március 31. vasárnap | 47 - 46 | Nagy István, Hőgerl Bence |
Kaszás Girls - Kaszások Akadémia | 2019. március 31. vasárnap | 15:00 | Bujtor Péter, Hőgerl Bence |
Honvéd-SZSE - Kaszás Girls | 2019. március 31. vasárnap | 59 - 60 | Bujtor Péter, Bózsó Gábor |
D csoport | Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Darázslányok - Újpest-MT/A | 2019. március 30. szombat | 65 - 28 | Jankovics Viktor Zsolt, Paulus Bence Máté |
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Darázslányok | 2019. március 30. szombat | 63 - 43 | Jankovics Viktor Zsolt, Paulus Bence Máté |
Újpest-MT/A - Vasas Akadémia U11 | 2019. március 30. szombat | 39 - 66 | Komlódi Benedek, Horváth Kinga |
E csoport | Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Blazers - Zuglói Sasok | 2019. március 30. szombat | 62 - 57 | Pál Roland, Horváth Brúnó József |
BLF Kenguruk - Budapest Blazers | 2019. március 30. szombat | 39 - 38 | Csoma Viktor, Adjudani Dániel Pezsman |
Zuglói Sasok - BLF Kenguruk | 2019. március 30. szombat | 45 - 54 | Pál Roland, Horváth Brúnó József |
F csoport | Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - BEAC Újbuda KA/B | 2019. március 30. szombat | 68 - 49 | Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf |
MAFC Heisler - Budapest Csepel | 2019. március 30. szombat | 75 - 69 | Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf |
BEAC Újbuda KA/B - MAFC Heisler | 2019. március 30. szombat | 20 - 80 | Csoma Viktor, Pál Roland |
G csoport | Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - KöLöKöS Fiúk | 2019. március 31. vasárnap | 36 - 27 | Bózsó Gábor, Ürögi Zsolt |
Török Sasok - Vasas Amazonok | 2019. március 31. vasárnap | 39 - 36 | Adjudani Dániel Pezsman, Konta Csanád János |
KöLöKöS Fiúk - Török Sasok | 2019. március 31. vasárnap | 44 - 36 | Adjudani Dániel Pezsman, Konta Csanád János |
H csoport | Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Fehér Farkasok | 2019. március 30. szombat | 46 - 55 | Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman |
MTK Budapest - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. március 30. szombat | 52 - 46 | Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman |
Fehér Farkasok - MTK Budapest | 2019. március 30. szombat | 42 - 55 | Gruber Nikolett Lilla, Gere Kálmán Richárd |
I csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaszás Boys - Budafoki Bikák | 2019. március 30. szombat | 59 - 29 | Havas Gábor, Benkő Glória |
Ziccer Tigrisek - Kaszás Boys | 2019. március 30. szombat | 34 - 58 | Havas Gábor, Benkő Glória |
Budafoki Bikák - Ziccer Tigrisek | 2019. március 30. szombat | 49 - 36 | Matejovics Márk, Hőgerl Bence |
J csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Lányok - TFSE | 2019. március 30. szombat | 13:00 | Horváth Péter, Korhetz Szilárd |
SZPA-HSE Oroszlánok - KöLöKöS Lányok | 2019. március 30. szombat | 14:20 | Szőts Dávid István, Konta Csanád János |
TFSE - SZPA-HSE Oroszlánok | 2019. március 30. szombat | 15:40 | Szőts Dávid István, Konta Csanád János |
K csoport | Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Farkasrét - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok | 2019. március 30. szombat | 39 - 29 | Gruber Nikolett Lilla, Gere Kálmán Richárd |
KLKS Benkő - BEAC Farkasrét | 2019. március 30. szombat | 29 - 32 | Tahin András, Török Béla |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - KLKS Benkő | 2019. március 30. szombat | 19 - 51 | Tahin András, Török Béla |
L csoport | Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vörös Rókák - Vasas Bolhák | 2019. március 31. vasárnap | 22 - 57 | Győri Ferenc, Waigand Ágoston |
KKS - Vörös Rókák | 2019. március 31. vasárnap | 43 - 32 | Győri Ferenc, Waigand Ágoston |
Vasas Bolhák - KKS | 2019. március 31. vasárnap | 34 - 25 | Bózsó Gábor, Ürögi Zsolt |
M csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Falcons - BLF-Palota/B | 2019. március 30. szombat | 09:00 | Szőts Dávid István, Konta Csanád János |
Török Sasmadarak - Budapesti Honvéd Falcons | 2019. március 30. szombat | 10:20 | Szőts Dávid István, Konta Csanád János |
BLF-Palota/B - Török Sasmadarak | 2019. március 30. szombat | 11:40 | Horváth Péter, Korhetz Szilárd |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
JKC - Keresztúri Méhecskék | 2019. március 31. vasárnap | 09:00 | Koncsag Csaba, Boros Krisztina |
Keresztúri Méhecskék - Budapest Blazers/B | 2019. március 31. vasárnap | 10:20 | Koncsag Csaba, Boros Krisztina |
PSE Párducok - JKC | 2019. március 31. vasárnap | 11:40 | Havas Gábor, Benkő Glória |
Budapest Blazers/B - PSE Párducok | 2019. március 31. vasárnap | 13:00 | Havas Gábor, Benkő Glória |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Manók - SZPA-HSE Sáron Rózsái | 2019. március 30. szombat | 39 - 28 | Matejovics Márk, Hőgerl Bence |
SZPA-HSE Sáron Rózsái - Újpest-MT/B | 2019. március 30. szombat | 35 - 22 | Szőke Gábor, Boros Krisztina |
WSE - Ziccer Manók | 2019. március 30. szombat | 24 - 57 | Szőke Gábor, Hőgerl Bence |
Újpest-MT/B - WSE | 2019. március 30. szombat | 28 - 25 | Hőgerl Bence, Boros Krisztina |
A csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PAFC Basket - DMTK Haraszti Sasok | 2019. március 30. szombat | 62 - 55 | |
Gödi SE - PAFC Basket | 2019. március 30. szombat | 48 - 69 | |
DMTK Haraszti Sasok - Gödi SE | 2019. március 30. szombat | 65 - 34 |
B csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket - Radobasket-Bicske | 2019. március 31. vasárnap | 59 - 40 | |
Monori SE - Radobasket | 2019. március 31. vasárnap | 39 - 73 | |
Radobasket-Bicske - Monori SE | 2019. március 31. vasárnap | 43 - 52 |
C csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS Basket - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2019. március 30. szombat | 52 - 49 | |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - PILIS Basket | 2019. március 30. szombat | 54 - 58 | |
BTDSE Taksonyi Ördögök - Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2019. március 30. szombat | 45 - 39 |
D csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Herceghalmi Tigrisek - BSC Medvék | 2019. március 31. vasárnap | 30 - 39 | |
BSC Medvék - Szentendrei KSE | 2019. március 31. vasárnap | 34 - 62 | |
Szentendrei KSE - Herceghalmi Tigrisek | 2019. március 31. vasárnap | 75 - 26 |
E csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKGDSE-UP12 - DMTK Haraszti Sasok/B | 2019. március 31. vasárnap | 59 - 45 | |
Százhalombattai KSE - BKGDSE-UP12 | 2019. március 31. vasárnap | 50 - 62 | |
DMTK Haraszti Sasok/B - Százhalombattai KSE | 2019. március 31. vasárnap | 53 - 50 |
F csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ELITE Basket Törökbálint - Viadukt SE | 2019. március 31. vasárnap | 48 - 44 | |
Viadukt SE - Diósdi Sasok | 2019. március 31. vasárnap | 47 - 43 | |
Diósdi Sasok - ELITE Basket Törökbálint | 2019. március 31. vasárnap | 28 - 49 |
G csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-VMG DSE UP12A - BKG-VMG DSE UP12B | 2019. március 30. szombat | 35 - 47 | |
FKE Kőrösi - BKG-VMG DSE UP12A | 2019. március 30. szombat | 36 - 45 | |
BKG-VMG DSE UP12B - FKE Kőrösi | 2019. március 30. szombat | 42 - 35 |
H csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KVSE U12 - FKE Lobogó | 2019. március 30. szombat | 49 - 17 | |
FKE Lobogó - KLIKK Zsiráfok | 2019. március 30. szombat | 30 - 53 | |
KLIKK Zsiráfok - KVSE U12 | 2019. március 30. szombat | 29 - 52 |