Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szeged KE-Tigrisek | SZEDEÁK Villámok | 2018. október 6. | 08:30 | 46 - 31 | |
Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika | |||||
Cívis DKA Tigrisek | Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. október 6. | 09:00 | 72 - 40 | |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Szekeres Ferenc) | |||||
Beszterce KK | Salgótarjáni KI | 2018. október 6. | 09:00 | 51 - 37 | |
Radobasket | Diósdi Sasok | 2018. október 6. | 09:00 | 95 - 20 | |
Játékvezetők: Erdész Dávid, Miklósi László (Dr. Kovács András) | |||||
Vásárhelyi Rókák | HSA Pumák | 2018. október 6. | 09:00 | 96 - 27 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nagy Dominik | |||||
DMTK Haraszti Sasok/B | Százhalombattai KSE | 2018. október 6. | 09:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Nagy Helga (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Harcos Sólymok | ZTE KK/B | 2018. október 6. | 09:00 | 47 - 43 | |
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Pesz Alexandra (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
BKG-Ebes | Crisul BCU Oradea | 2018. október 6. | 09:00 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Péter) | |||||
Vasas Akadémia U11 | MAFC Heisler | 2018. október 6. | 09:00 | 43 - 29 | |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szabó István (Kincs Károly) | |||||
BEAC Újbuda KA | Zsíros Akadémia Darázslányok | 2018. október 6. | 09:00 | 80 - 44 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László (Réger Zsolt Péter) | |||||
Gyakorlós Csibék | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2018. október 6. | 09:00 | 54 - 44 | |
Atomerőmű-KSC Szekszárd | PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2018. október 6. | 09:00 | 51 - 45 | |
Zsákoló Zsiráfok | Hajdúböszörményi TE | 2018. október 6. | 09:00 | 54 - 22 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István (Zalai Ákos István) | |||||
Mágusok Egyesület | Szekszárdi Karvalyok | 2018. október 6. | 09:00 | 75 - 17 | |
Kaszások Akadémia | BLF Kenguruk | 2018. október 6. | 09:00 | 66 - 48 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. október 6. | 09:30 | 60 - 65 | |
Bajai NKK | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. október 6. | 09:30 | 54 - 53 | |
Dávid Kornél KA/C | VUKE-Veszprém leány | 2018. október 6. | 09:30 | 133 - 13 | |
Bajai MNÁMK Rakétái | Kecskeméti KA MathiÁSZ | 2018. október 6. | 10:00 | 30 - 71 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Miltényi György (Bogárdi János) | |||||
SZEDEÁK Villámok | SZEDEÁK Ezüstsakálok | 2018. október 6. | 10:00 | 19 - 61 | |
Játékvezetők: Nyilas István, Dr. Kozma Gábor | |||||
Tószegi Vadrózsák | SZECSKA Szöcskék | 2018. október 6. | 10:00 | 105 - 7 | |
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Bernáth András) | |||||
Soproni Sportiskolás Bivalyok | OSE Oroszlánok | 2018. október 6. | 10:00 | 145 - 28 | |
Budafoki Bikák | Budapest Csepel | 2018. október 6. | 10:00 | 36 - 53 | |
Játékvezetők: Havas Gábor, Süveges Zalán (Kővári Gyula) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Atom City-Atomerőmű SE | 2018. október 6. | 10:00 | 50 - 36 | |
Tapolcai Gazellák | Soproni Darazsak Akadémia/C | 2018. október 6. | 10:00 | 73 - 20 | |
Szerencs VSE | MVSI Vadmacskák | 2018. október 6. | 10:00 | 122 - 38 | |
NYKK Eötvös | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. október 6. | 10:00 | 41 - 55 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Kovács Milán | |||||
DVTK Akadémia | MEAFC Kossuth | 2018. október 6. | 10:00 | 79 - 38 | |
Diósdi Sasok | BKG-VMG DSE UP12A | 2018. október 6. | 10:20 | 54 - 33 | |
Játékvezetők: Erdész Dávid, Miklósi László (Dr. Kovács András) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök | BSC Medvék | 2018. október 6. | 10:20 | 25 - 43 | |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Nagy Helga (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Budapesti Honvéd Sólymok | Vasas Akadémia U11 | 2018. október 6. | 10:20 | 52 - 29 | |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szabó István (Kincs Károly) | |||||
Hajdúböszörményi TE | Cívis DKA Fehértigrisek | 2018. október 6. | 10:30 | 19 - 80 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István (Zalai Ákos István) | |||||
Csata Csillagok | BEAC Újbuda KA | 2018. október 6. | 10:30 | 35 - 47 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László (Réger Zsolt Péter) | |||||
GYKSE Szekszárd | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. október 6. | 10:30 | 68 - 57 | |
Újpest-MT/A | Kaszások Akadémia | 2018. október 6. | 10:30 | 28 - 54 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
CSS Bega Timisoara | Vásárhelyi Rókák | 2018. október 6. | 10:30 | 60 - 11 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | Bonyhádi KSE | 2018. október 6. | 10:30 | 47 - 38 | |
Kapuvári Macskák | Győri KC Mókusok | 2018. október 6. | 10:30 | 20 - 0 | |
Tapolcai Sárkányok | Harcos Sólymok | 2018. október 6. | 10:30 | 45 - 52 | |
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Ugróczky Péter (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | Monok SE | 2018. október 6. | 10:30 | 26 - 87 | |
Crisul BCU Oradea | Karcagi SE Pusztai Sasok | 2018. október 6. | 10:30 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Lakatos István (Torzsa Péter) | |||||
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | Beszterce KK | 2018. október 6. | 10:30 | 66 - 49 | |
Nyíregyházi Sportcentrum | ACS Wildcats Baia Mare | 2018. október 6. | 10:30 | 49 - 64 | |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) | |||||
Várpalotai Sárkányok | Fűzfői AK | 2018. október 6. | 10:45 | 64 - 54 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Bajai NKK | 2018. október 6. | 11:00 | 35 - 75 | |
Salgó Basket Szécsény | DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2018. október 6. | 11:00 | 55 - 60 | |
Téti Tigrisek | Széchenyi KA | 2018. október 6. | 11:00 | 0 - 20 | |
Atom City-Atomerőmű SE | Velencei Gézengúzok | 2018. október 6. | 11:15 | 29 - 36 | |
Ziccer Tigrisek | Budafoki Bikák | 2018. október 6. | 11:20 | 51 - 52 | |
Játékvezetők: Havas Gábor, Szabó Csillag (Kővári Gyula) | |||||
MEAFC Cápakölykök | Szerencs VSE | 2018. október 6. | 11:30 | 49 - 61 | |
Soproni Tigrisek/A | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2018. október 6. | 11:30 | 55 - 83 | |
SZEDEÁK Ezüstsakálok | Szeged KE-Tigrisek | 2018. október 6. | 11:30 | 75 - 30 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Nagy Lili | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | Zalaegerszegi KTE | 2018. október 6. | 11:30 | 36 - 45 | |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány | Bajai MNÁMK Rakétái | 2018. október 6. | 11:30 | 55 - 42 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Miltényi György (Bogárdi János) | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Karcagi SE Farkasok | 2018. október 6. | 11:30 | 54 - 46 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
SZECSKA Szöcskék | SZEDEÁK Bikák | 2018. október 6. | 11:30 | 33 - 25 | |
Játékvezetők: Szappanos Máté, Terjéki András (Bernáth András) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | DVTK Akadémia | 2018. október 6. | 11:30 | 59 - 71 | |
Százhalombattai KSE | BTDSE Taksonyi Ördögök | 2018. október 6. | 11:40 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert Márió (Belák Zoltán) | |||||
BKG-VMG DSE UP12A | Radobasket | 2018. október 6. | 11:40 | 7 - 91 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szundy Gábor (Dr. Kovács András) | |||||
MAFC Heisler | Budapesti Honvéd Sólymok | 2018. október 6. | 11:40 | 17 - 48 | |
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Sebestyén Elemér Richárd (Kincs Károly) | |||||
Bonyhádi KSE | Gyakorlós Csibék | 2018. október 6. | 12:00 | 39 - 47 | |
ZTE KK/B | Tapolcai Sárkányok | 2018. október 6. | 12:00 | 51 - 31 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Magyar Gergely (Szoó László Márton) | |||||
ACS Wildcats Baia Mare | Cívis DKA Tigrisek | 2018. október 6. | 12:00 | 48 - 52 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) | |||||
VUKE-Veszprém leány | Fűzfői AK | 2018. október 6. | 12:00 | 8 - 79 | |
BLF Kenguruk | Újpest-MT/A | 2018. október 6. | 12:00 | 49 - 33 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Szekszárdi Karvalyok | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2018. október 6. | 12:00 | 40 - 39 | |
Zsíros Akadémia Darázslányok | Csata Csillagok | 2018. október 6. | 12:00 | 36 - 39 | |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/B | GYKSE Szekszárd | 2018. október 6. | 12:00 | 35 - 64 | |
Cívis DKA Fehértigrisek | Zsákoló Zsiráfok | 2018. október 6. | 12:00 | 79 - 34 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Ábri Nataniel Mihály (Zalai Ákos István) | |||||
HSA Pumák | CSS Bega Timisoara | 2018. október 6. | 12:00 | 14 - 46 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Nagy Dominik | |||||
Salgótarjáni KI | DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | 2018. október 6. | 12:00 | 53 - 56 | |
Karcagi SE Pusztai Sasok | BKG-Ebes | 2018. október 6. | 12:00 | 47 - 54 | |
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Lakatos István (Torzsa Péter) | |||||
Tatabányai KC | OSE Vadmacskák | 2018. október 6. | 12:00 | 2 - 0 | |
Velencei Gézengúzok | Dávid Kornél KA/A | 2018. október 6. | 12:30 | 31 - 69 | |
Széchenyi KA | Mezőörsi Hangyák | 2018. október 6. | 12:30 | 147 - 7 | |
Kecskeméti KA Vadmacskák | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2018. október 6. | 12:30 | 52 - 49 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Salgó Basket Szécsény | 2018. október 6. | 12:30 | 50 - 82 | |
Budapest Csepel | Ziccer Tigrisek | 2018. október 6. | 12:40 | 43 - 30 | |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula) | |||||
Szeged KE-Boszorkányok | Békéscsabai KK | 2018. október 6. | 13:00 | 58 - 37 | |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Liszkai Dávid | |||||
Kecskeméti KA MathiÁSZ | Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2018. október 6. | 13:00 | 72 - 55 | |
Játékvezetők: Papp Attila, Miltényi György (Bogárdi János) | |||||
SZEDEÁK Bikák | Tószegi Vadrózsák | 2018. október 6. | 13:00 | 21 - 117 | |
Játékvezetők: Rideg László, Szappanos Máté (Bernáth András) | |||||
PAFC Basket | Gödi SE | 2018. október 6. | 13:00 | 47 - 48 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szundy Gábor (Dr. Kovács András) | |||||
OSE Oroszlánok | Soproni Tigrisek/A | 2018. október 6. | 13:00 | 32 - 98 | |
Karcagi SE Farkasok | NYKK Eötvös | 2018. október 6. | 13:00 | 39 - 47 | |
Játékvezetők: Horányi András , Kovács Milán | |||||
DMTK Haraszti Sasok/B | BSC Medvék | 2018. október 6. | 13:00 | 15 - 65 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert Márió (Belák Zoltán) | |||||
MEAFC Kossuth | Egri Kék Oroszlánok | 2018. október 6. | 13:00 | 44 - 62 | |
MVSI Vadmacskák | MEAFC Cápakölykök | 2018. október 6. | 13:00 | 33 - 78 | |
Soproni Darazsak Akadémia/C | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. október 6. | 13:00 | 22 - 42 | |
Vasas Amazonok | KöLöKöS Lányok | 2018. október 6. | 13:00 | 62 - 16 | |
Játékvezetők: Sebestyén Elemér Richárd , Lukács Rezső Tamás (Kincs Károly) | |||||
Sportiskolás Törpillák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | 2018. október 6. | 13:00 | 60 - 51 | |
Dávid Kornél KA/C | Várpalotai Sárkányok | 2018. október 6. | 13:15 | 48 - 19 | |
Ifjú Sólymok KS | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót | 2018. október 6. | 13:30 | 75 - 17 | |
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Magyar Gergely (Szoó László Márton) | |||||
Zuglói Sasok | Honvéd-SZSE | 2018. október 6. | 13:30 | 36 - 74 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Mágusok Egyesület | Monok SE | 2018. október 6. | 13:30 | 40 - 68 | |
Kaszás Girls | BEAC Újbuda KA/B | 2018. október 6. | 13:30 | 74 - 26 | |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente (Réger Zsolt Péter) | |||||
Debreceni KA/A | LPS Bihorul Oradea | 2018. október 6. | 13:30 | 20 - 53 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc) | |||||
Győri KC Mókusok | OSE Vadmacskák | 2018. október 6. | 13:30 | 0 - 0 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | SZPA-HSE Oroszlánok | 2018. október 6. | 14:00 | 43 - 30 | |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté (Kővári Gyula) | |||||
Mezőörsi Hangyák | Téti Tigrisek | 2018. október 6. | 14:00 | 20 - 0 | |
Pityke Fiú | Kecskeméti KA Kismercik | 2018. október 6. | 14:00 | 68 - 30 | |
Játékvezetők: Király László, Király Henrik (Király Lászlóné) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | KASI/A | 2018. október 6. | 14:00 | 60 - 73 | |
MTK Budapest | Vasas Amazonok | 2018. október 6. | 14:20 | 34 - 46 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Korhetz Szilárd (Kincs Károly) | |||||
Gödi SE | DMTK Haraszti Sasok | 2018. október 6. | 14:20 | 65 - 49 | |
Játékvezetők: Stoller Balázs, Magda János József (Dr. Kovács András) | |||||
PILIS Basket | Radobasket-Bicske | 2018. október 6. | 14:20 | 51 - 66 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert Márió (Belák Zoltán) | |||||
Kanizsai Vadmacskák | Sportiskolás Törpillák | 2018. október 6. | 14:30 | 49 - 72 | |
Békéscsabai KK | Tiszai Virágok | 2018. október 6. | 14:30 | 25 - 62 | |
Játékvezetők: Jáhni Bence | |||||
Tapolcai Gazellák | Zalaegerszegi KTE | 2018. október 6. | 14:30 | 62 - 29 | |
Budapest Blazers | Zuglói Sasok | 2018. október 6. | 15:00 | 20 - 49 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
LPS Bihorul Oradea | TSK-Magiszter | 2018. október 6. | 15:00 | 47 - 14 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc) | |||||
Török Sasok | Kaszás Girls | 2018. október 6. | 15:00 | 40 - 65 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kapuvári Macskák | Tatabányai KC | 2018. október 6. | 15:00 | 26 - 47 | |
Kalózok | Ifjú Sólymok KS | 2018. október 6. | 15:00 | 45 - 85 | |
Játékvezetők: Pál Balázs, Tóth Gábor Balázs (Szoó László Márton) | |||||
Tiszai Virágok | Szeged KE-Boszorkányok | 2018. október 6. | 15:00 | 52 - 35 | |
Játékvezetők: Liszkai Dávid | |||||
KKS | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. október 6. | 15:20 | 30 - 44 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szabó Péter (Kővári Gyula) | |||||
KASI/B | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2018. október 6. | 15:30 | 46 - 52 | |
Bajai Bácska | Pityke Fiú | 2018. október 6. | 15:30 | 52 - 55 | |
Játékvezetők: Király László, Király Henrik (Király Lászlóné) | |||||
Radobasket-Bicske | Monori SE | 2018. október 6. | 15:40 | 37 - 46 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jurászik László (Belák Zoltán) | |||||
KöLöKöS Lányok | MTK Budapest | 2018. október 6. | 15:40 | 44 - 49 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Korhetz Szilárd (Kincs Károly) | |||||
DMTK Haraszti Sasok | PAFC Basket | 2018. október 6. | 15:40 | 45 - 35 | |
Játékvezetők: Stoller Balázs, Magda János József (Dr. Kovács András) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | Kanizsai Vadmacskák | 2018. október 6. | 16:00 | 81 - 43 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót | Kalózok | 2018. október 6. | 16:30 | 53 - 62 | |
Játékvezetők: Pál Balázs, Tóth Gábor Balázs (Szoó László Márton) | |||||
Honvéd-SZSE | Budapest Blazers | 2018. október 6. | 16:30 | 76 - 26 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BEAC Újbuda KA/B | Török Sasok | 2018. október 6. | 16:30 | 54 - 47 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter) | |||||
TSK-Magiszter | Debreceni KA/A | 2018. október 6. | 16:30 | 15 - 47 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc) | |||||
SZPA-HSE Oroszlánok | KKS | 2018. október 6. | 16:40 | 46 - 28 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szabó Péter (Kővári Gyula) | |||||
Monori SE | PILIS Basket | 2018. október 6. | 17:00 | 67 - 47 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jurászik László (Belák Zoltán) | |||||
Kecskeméti KA Kismercik | Bajai Bácska | 2018. október 6. | 17:00 | 43 - 59 | |
Játékvezetők: Király László, Király Henrik (Király Lászlóné) | |||||
KASI/A | KASI/B | 2018. október 6. | 17:00 | 66 - 50 | |
KöLöKöS Fiúk | TFSE | 2018. október 7. | 08:30 | 50 - 23 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Konta Csanád János (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vörös Rókák | Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok | 2018. október 7. | 08:30 | 18 - 44 | |
Játékvezetők: Tóth Richárd, Székely Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia/A | Soproni Tigrisek/B | 2018. október 7. | 09:00 | 2 - 0 | |
Herceghalmi Tigrisek | ELITE Basket Törökbálint | 2018. október 7. | 09:00 | 61 - 40 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kozma Ákos Dávid (Czéh Csaba) | |||||
Viadukt SE | Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2018. október 7. | 09:00 | 24 - 39 | |
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Gombos Márk Bálint (Solymosi Tamás) | |||||
FTSI Fiú | Nagykőrösi Sólymok | 2018. október 7. | 09:00 | 51 - 35 | |
Játékvezetők: Papp Attila (Király Lászlóné) | |||||
FTSI Leány | Pityke Leány | 2018. október 7. | 09:00 | 48 - 64 | |
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | Kozármisleny SE | 2018. október 7. | 09:00 | 61 - 75 | |
Vásárhelyi Gepárdok | SZEDEÁK Aranysakálok | 2018. október 7. | 09:00 | 36 - 60 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás | |||||
DVTK-ÉLKSK Zemplén | Fürge Gyik DSE | 2018. október 7. | 09:30 | 22 - 64 | |
VUKE-Veszprém fiú | Várpalotai Gepárdok | 2018. október 7. | 09:30 | 59 - 56 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok | SZPA-HSE Sáron Rózsái | 2018. október 7. | 09:50 | 55 - 19 | |
Játékvezetők: Tóth Richárd, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia/B | Tatai Törpék | 2018. október 7. | 10:00 | 93 - 87 | |
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | OSE MórMoták | 2018. október 7. | 10:00 | 71 - 42 | |
Körmendi Törpördögök/A | Zalakerámia ZTE KK | 2018. október 7. | 10:00 | 78 - 49 | |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold) | |||||
Budapesti Honvéd Falcons | KöLöKöS Fiúk | 2018. október 7. | 10:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Matóczay Bálint (László Zsolt Károly) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A | Tamási Dámocskák | 2018. október 7. | 10:00 | 68 - 37 | |
Dávid Kornél KA/B | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. október 7. | 10:00 | 48 - 35 | |
DVTK-ÉLKSK Encs | Beszterce KK Bolyky | 2018. október 7. | 10:00 | 44 - 33 | |
Celldömölki Góliátok | Soproni Darazsak Akadémia/D | 2018. október 7. | 10:00 | 34 - 54 | |
ELITE Basket Törökbálint | Szentendrei KSE | 2018. október 7. | 10:20 | 26 - 71 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Németh Kitti (Czéh Csaba) | |||||
Gödi SE-Dk. Kiscicák | BKGDSE-UP12 | 2018. október 7. | 10:20 | 38 - 26 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston (Solymosi Tamás) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2018. október 7. | 10:30 | 78 - 50 | |
Nagykőrösi Sólymok | Lehel Kosársuli | 2018. október 7. | 10:30 | 41 - 49 | |
Játékvezetők: Papp Attila (Király Lászlóné) | |||||
SZEDEÁK Aranysakálok | Békési Gladiátorok | 2018. október 7. | 10:30 | 68 - 47 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Nagy Dominik | |||||
Kecskeméti KA Amazonok | Bajai NKK/B | 2018. október 7. | 10:30 | 55 - 56 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Hajagos-Kiss Hedvig (Budai Csaba) | |||||
Soproni Sportiskolás Sasok | Soproni Darazsak Akadémia/A | 2018. október 7. | 10:30 | 29 - 113 | |
Várpalotai Gepárdok | Marcali Szürkefarkasok | 2018. október 7. | 10:45 | 27 - 85 | |
MVSI Kossuth | SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2018. október 7. | 11:00 | 58 - 27 | |
Török Sasmadarak | Fehér Farkasok | 2018. október 7. | 11:10 | 12 - 34 | |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Győri KC Oroszlánok | Soproni Darazsak Akadémia/B | 2018. október 7. | 11:30 | 0 - 2 | |
Tamási Dámocskák | KASI/C | 2018. október 7. | 11:30 | 70 - 30 | |
TFSE | Budapesti Honvéd Falcons | 2018. október 7. | 11:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Konta Csanád János (László Zsolt Károly) | |||||
MEAFC Szürke Farkasok | DVTK-ÉLKSK Encs | 2018. október 7. | 11:30 | 77 - 23 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | Körmendi Törpördögök/A | 2018. október 7. | 11:30 | 63 - 88 | |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | 2018. október 7. | 11:30 | 59 - 40 | |
Dávid Kornél KA Rókák | Siófoki KS | 2018. október 7. | 11:30 | 93 - 26 | |
Szentendrei KSE | Herceghalmi Tigrisek | 2018. október 7. | 11:40 | 43 - 26 | |
Játékvezetők: Németh Kitti, Kozma Ákos Dávid (Czéh Csaba) | |||||
BKGDSE-UP12 | Viadukt SE | 2018. október 7. | 11:40 | 35 - 27 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint (Solymosi Tamás) | |||||
Győri KC Zsiráfok | Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2018. október 7. | 11:45 | 72 - 77 | |
FTSI Leány | Kecskeméti KA Amazonok | 2018. október 7. | 12:00 | 58 - 39 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba) | |||||
Lehel Kosársuli | FTSI Fiú | 2018. október 7. | 12:00 | 30 - 48 | |
Játékvezetők: Papp Attila (Király Lászlóné) | |||||
Marcali Szürkefarkasok | VUKE-Veszprém fiú | 2018. október 7. | 12:00 | 76 - 38 | |
Kozármisleny SE | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. október 7. | 12:00 | 66 - 67 | |
Békési Gladiátorok | Vásárhelyi Gepárdok | 2018. október 7. | 12:00 | 43 - 69 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Nagy Dominik | |||||
Soproni Tigrisek/B | Soproni Sportiskolás Sasok | 2018. október 7. | 12:00 | 0 - 2 | |
Szolnoki Leopárdkölykök | ACS Baschet Star Oradea | 2018. október 7. | 12:30 | 37 - 86 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Czakó Martin (Balogh László György) | |||||
SZPA-HSE Sáron Rózsái | Török Sasmadarak | 2018. október 7. | 12:30 | 19 - 31 | |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DVTK-ÉLKSK Zemplén | SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2018. október 7. | 12:30 | 32 - 34 | |
Dunaújvárosi Sárkányok | Siófoki KS | 2018. október 7. | 13:00 | 67 - 42 | |
Beszterce KK Bolyky | MEAFC Szürke Farkasok | 2018. október 7. | 13:00 | 18 - 118 | |
Zalakerámia ZTE KK | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | 2018. október 7. | 13:00 | 63 - 62 | |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás (Schneider Bertold) | |||||
KLKS Benkő | Fehér Farkasok | 2018. október 7. | 13:00 | 24 - 56 | |
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla (László Zsolt Károly) | |||||
KASI/C | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A | 2018. október 7. | 13:00 | 24 - 99 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | Celldömölki Góliátok | 2018. október 7. | 13:00 | 51 - 47 | |
Tatai Törpék | Győri KC Oroszlánok | 2018. október 7. | 13:00 | 2 - 0 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | FTSI Fiú 2. | 2018. október 7. | 13:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Velkey István, Király László | |||||
Kozármisleny SE/B | Dombóvári KS | 2018. október 7. | 13:30 | 32 - 59 | |
OSE MórMoták | Győri KC Zsiráfok | 2018. október 7. | 13:30 | 2 - 0 | |
Pityke Leány | Bajai NKK/B | 2018. október 7. | 13:30 | 78 - 46 | |
Játékvezetők: Romhányi Mária, Hajagos-Kiss Hedvig (Budai Csaba) | |||||
ACS Baschet Star Oradea | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | 2018. október 7. | 14:00 | 65 - 54 | |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Czakó Martin (Balogh László György) | |||||
MAFC Gabányi | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. október 7. | 14:00 | 58 - 50 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Fürge Gyik DSE | MVSI Kossuth | 2018. október 7. | 14:00 | 57 - 42 | |
Fehér Farkasok | JKC | 2018. október 7. | 14:20 | 78 - 16 | |
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla (László Zsolt Károly) | |||||
Dávid Kornél KA/B | Dávid Kornél KA Rókák | 2018. október 7. | 14:30 | 31 - 40 | |
Soproni Darazsak Akadémia/D | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd | 2018. október 7. | 14:30 | 52 - 34 | |
Dombóvári KS | Komló Sport | 2018. október 7. | 15:00 | 38 - 36 | |
Miklósi Kékrókák | CEKK | 2018. október 7. | 15:00 | 37 - 36 | |
Játékvezetők: Velkey István, Király László | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | Szolnoki Leopárdkölykök | 2018. október 7. | 15:30 | 49 - 46 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Balogh László György) | |||||
Vasas Akadémia U12 | MAFC Gabányi | 2018. október 7. | 15:30 | 55 - 43 | |
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kaszás Boys | KLKS Benkő | 2018. október 7. | 15:40 | 79 - 30 | |
Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland (László Zsolt Károly) | |||||
FTSI Fiú 2. | CEKK | 2018. október 7. | 16:30 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Velkey István, Király László | |||||
Komló Sport | Kozármisleny SE/B | 2018. október 7. | 16:30 | 40 - 47 | |
JKC | Kaszás Boys | 2018. október 7. | 17:00 | 16 - 68 | |
Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland (László Zsolt Károly) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Vasas Akadémia U12 | 2018. október 7. | 17:00 | 55 - 49 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Miklósi Kékrókák | 2018. október 7. | 18:00 | 74 - 65 | |
Játékvezetők: Velkey István, Király László |
Kalózok | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | 2018. november 10. | 15:00 | 36 - 92 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | Harcos Sólymok | 2018. november 10. | 16:30 | 84 - 15 | |
Harcos Sólymok | Kalózok | 2018. november 10. | 17:00 | 27 - 45 | |
Bajai NKK | Bajai Bácska | 2018. november 16. | 15:00 | 54 - 59 | |
Bajai Bácska | Pityke Fiú | 2018. november 16. | 16:30 | 45 - 66 | |
Pityke Fiú | Bajai NKK | 2018. november 16. | 18:00 | 79 - 58 | |
BKG-VMG DSE UP12A | KVSE U12 | 2018. november 17. | 09:00 | 38 - 79 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Varga Dániel | |||||
MAFC Heisler | KöLöKöS Fiúk | 2018. november 17. | 09:00 | 34 - 31 | |
Játékvezetők: Nagy István, Pál Roland (Schwarz Mária) | |||||
PILIS Basket | Szentendrei KSE | 2018. november 17. | 09:00 | 56 - 66 | |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Miklósi László | |||||
LPS Bihorul Oradea | Hajdúböszörményi TE | 2018. november 17. | 09:00 | 41 - 20 | |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Torzsa Péter) | |||||
Komló Sport | Gyakorlós Csibék | 2018. november 17. | 09:00 | 49 - 38 | |
BKG-Ebes | Zsákoló Zsiráfok | 2018. november 17. | 09:00 | 25 - 64 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István (Zalai Ákos István) | |||||
Cívis DKA Tigrisek | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 17. | 09:00 | 72 - 33 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc) | |||||
Budapest Blazers/B | SZPA-HSE Sáron Rózsái | 2018. november 17. | 09:00 | 37 - 29 | |
Játékvezetők: Matics Sándor, Török Béla (Halmos Péter) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2018. november 17. | 09:00 | 51 - 69 | |
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2018. november 17. | 09:00 | 59 - 34 | |
BLF-Palota/B | Keresztúri Méhecskék | 2018. november 17. | 09:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Kincs Károly) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok | Török Sasmadarak | 2018. november 17. | 09:00 | 69 - 30 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Süveges Zalán (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Akadémia U12 | Kaszások Akadémia | 2018. november 17. | 09:00 | 91 - 58 | |
Játékvezetők: Gaál István, Németh Fanni (Dernei Gábor) | |||||
Mezőörsi Hangyák | Tatabányai KC | 2018. november 17. | 09:30 | 40 - 78 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Vörös Eszter (Gecsei Ferenc) | |||||
MVSI Vadmacskák | Salgó Basket Szécsény | 2018. november 17. | 09:30 | 108 - 58 | |
Beszterce KK Bolyky | DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2018. november 17. | 09:30 | 32 - 29 | |
Tiszai Virágok | Békési Gladiátorok | 2018. november 17. | 09:30 | 53 - 28 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Terjéki András (Bernáth András) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Velencei Gézengúzok | 2018. november 17. | 09:30 | 86 - 42 | |
VUKE-Veszprém fiú | Dávid Kornél KA Rókák | 2018. november 17. | 09:30 | 14 - 108 | |
OSE Oroszlánok | Soproni Darazsak Akadémia/B | 2018. november 17. | 10:00 | 93 - 39 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | MEAFC Szürke Farkasok | 2018. november 17. | 10:00 | 35 - 73 | |
SZEDEÁK Aranysakálok | Vásárhelyi Gepárdok | 2018. november 17. | 10:00 | 63 - 43 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Utasi Gábor | |||||
SZEDEÁK Villámok | Szentesi KK | 2018. november 17. | 10:00 | 48 - 15 | |
OSE Vadmacskák | Győri KC Mókusok | 2018. november 17. | 10:00 | 88 - 19 | |
MVSI Kossuth | SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2018. november 17. | 10:00 | 10 - 81 | |
Körmendi Törpördögök/A | Ifjú Sólymok KS | 2018. november 17. | 10:00 | 87 - 54 | |
MEAFC Kossuth | DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | 2018. november 17. | 10:00 | 86 - 33 | |
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | Tatai Törpék | 2018. november 17. | 10:00 | 42 - 75 | |
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence | |||||
Győri KC Oroszlánok | Széchenyi KA | 2018. november 17. | 10:00 | 53 - 82 | |
NYKK Eötvös | Nyíregyházi Sportcentrum | 2018. november 17. | 10:00 | 32 - 101 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Török Sasmadarak | JKC | 2018. november 17. | 10:20 | 33 - 25 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Novák Zsuzsanna (Kővári Gyula) | |||||
BTDSE Taksonyi Ördögök | Százhalombattai KSE | 2018. november 17. | 10:20 | 36 - 43 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Varga Dániel | |||||
Szentendrei KSE | Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2018. november 17. | 10:20 | 45 - 35 | |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Miklósi László | |||||
Keresztúri Méhecskék | Vörös Rókák | 2018. november 17. | 10:20 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Kincs Károly) | |||||
BEAC Farkasrét | Budapest Blazers/B | 2018. november 17. | 10:30 | 33 - 11 | |
Játékvezetők: Matics Sándor, Török Béla (Halmos Péter) | |||||
Tamási Dámocskák | Komló Sport | 2018. november 17. | 10:30 | 45 - 58 | |
Miklósi Kékrókák | Kecskeméti KA Amazonok | 2018. november 17. | 10:30 | 42 - 71 | |
Karcagi SE Pusztai Sasok | LPS Bihorul Oradea | 2018. november 17. | 10:30 | 18 - 57 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor (Torzsa Péter) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | Vasas Akadémia U12 | 2018. november 17. | 10:30 | 44 - 52 | |
Játékvezetők: Gaál István, Németh Fanni (Dernei Gábor) | |||||
Karcagi SE Farkasok | BKG-Ebes | 2018. november 17. | 10:30 | 108 - 12 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Ábri Nataniel Mihály (Zalai Ákos István) | |||||
GYKSE Szekszárd | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2018. november 17. | 10:30 | 35 - 61 | |
BEAC Újbuda KA/B | MAFC Heisler | 2018. november 17. | 10:30 | 38 - 49 | |
Játékvezetők: Nagy István, Pál Roland (Schwarz Mária) | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | ACS Wildcats Baia Mare | 2018. november 17. | 10:30 | 58 - 44 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc) | |||||
Velencei Gézengúzok | Marcali Szürkefarkasok | 2018. november 17. | 10:45 | 54 - 32 | |
Dávid Kornél KA Rókák | Atom City-Atomerőmű SE | 2018. november 17. | 10:45 | 54 - 59 | |
Békési Gladiátorok | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | 2018. november 17. | 11:00 | 35 - 48 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Terjéki András (Bernáth András) | |||||
Győri KC Zsiráfok | Téti Tigrisek | 2018. november 17. | 11:00 | 76 - 40 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Vörös Eszter (Gecsei Ferenc) | |||||
Egri Kék Oroszlánok | MVSI Vadmacskák | 2018. november 17. | 11:00 | 53 - 83 | |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | MEAFC Kossuth | 2018. november 17. | 11:30 | 50 - 51 | |
SZECSKA Szöcskék | CSS Bega Timisoara | 2018. november 17. | 11:30 | 22 - 76 | |
Zalakerámia ZTE KK | Körmendi Törpördögök/A | 2018. november 17. | 11:30 | 43 - 92 | |
Vásárhelyi Gepárdok | ACS Baschet Star Oradea | 2018. november 17. | 11:30 | 27 - 73 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Utasi Gábor | |||||
OSE MórMoták | Győri KC Oroszlánok | 2018. november 17. | 11:30 | 45 - 92 | |
Soproni Darazsak Akadémia/B | Soproni Sportiskolás Sasok | 2018. november 17. | 11:30 | 48 - 60 | |
Kapuvári Macskák | Sopron KC Oroszlánok | 2018. november 17. | 11:30 | 2 - 0 | |
Tatai Törpék | Soproni Tigrisek/B | 2018. november 17. | 11:30 | 2 - 0 | |
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence | |||||
Beszterce KK | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. november 17. | 11:30 | 21 - 67 | |
Nyíregyházi Sportcentrum | Cívis DKA Fehértigrisek | 2018. november 17. | 11:30 | 72 - 55 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Gödi SE-Dk. Kiscicák | PILIS Basket | 2018. november 17. | 11:40 | 22 - 52 | |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Miklósi László | |||||
BKG-VMG DSE UP12A | BTDSE Taksonyi Ördögök | 2018. november 17. | 11:40 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Varga Dániel | |||||
Vörös Rókák | BLF-Palota/B | 2018. november 17. | 11:40 | 42 - 41 | |
Játékvezetők: Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet Sára (Kincs Károly) | |||||
Vasas Bolhák | Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok | 2018. november 17. | 11:40 | 37 - 47 | |
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Süveges Zalán (Kővári Gyula) | |||||
Atom City-Atomerőmű SE | VUKE-Veszprém fiú | 2018. november 17. | 12:00 | 101 - 31 | |
KöLöKöS Fiúk | BEAC Újbuda KA/B | 2018. november 17. | 12:00 | 30 - 48 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor (Schwarz Mária) | |||||
Zsákoló Zsiráfok | Karcagi SE Farkasok | 2018. november 17. | 12:00 | 31 - 86 | |
Játékvezetők: Koncz János, Ábri Nataniel Mihály (Zalai Ákos István) | |||||
Hajdúböszörményi TE | Karcagi SE Pusztai Sasok | 2018. november 17. | 12:00 | 49 - 15 | |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Torzsa Péter) | |||||
Marcali Szürkefarkasok | Dávid Kornél KA/A | 2018. november 17. | 12:00 | 24 - 83 | |
Gyakorlós Csibék | Tamási Dámocskák | 2018. november 17. | 12:00 | 45 - 63 | |
SZPA-HSE Sáron Rózsái | BEAC Farkasrét | 2018. november 17. | 12:00 | 23 - 50 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
ACS Wildcats Baia Mare | Cívis DKA Tigrisek | 2018. november 17. | 12:00 | 40 - 71 | |
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Lakatos István (Szekeres Ferenc) | |||||
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Miklósi Kékrókák | 2018. november 17. | 12:00 | 59 - 45 | |
Kaszások Akadémia | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2018. november 17. | 12:00 | 77 - 60 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Szőts Dávid István (Dernei Gábor) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2018. november 17. | 12:00 | 57 - 38 | |
Salgó Basket Szécsény | Egri Kék Oroszlánok | 2018. november 17. | 12:30 | 44 - 72 | |
DVTK-ÉLKSK Zemplén | MVSI Kossuth | 2018. november 17. | 12:30 | 50 - 35 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | Tiszai Virágok | 2018. november 17. | 12:30 | 50 - 53 | |
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Terjéki András (Bernáth András) | |||||
Mezőörsi Hangyák | Téti Tigrisek | 2018. november 17. | 12:30 | 2 - 0 | |
JKC | Vasas Bolhák | 2018. november 17. | 13:00 | 22 - 42 | |
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Novák Zsuzsanna (Kővári Gyula) | |||||
ACS Baschet Star Oradea | SZEDEÁK Aranysakálok | 2018. november 17. | 13:00 | 58 - 62 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás | |||||
PAFC Basket | Radobasket-Bicske | 2018. november 17. | 13:00 | 56 - 21 | |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs | |||||
Cívis DKA Fehértigrisek | NYKK Eötvös | 2018. november 17. | 13:00 | 77 - 78 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente) | |||||
Győri KC Mókusok | Sopron KC Oroszlánok | 2018. november 17. | 13:00 | 2 - 0 | |
MEAFC Szürke Farkasok | Beszterce KK | 2018. november 17. | 13:00 | 105 - 18 | |
Széchenyi KA | OSE MórMoták | 2018. november 17. | 13:00 | 107 - 14 | |
Ifjú Sólymok KS | Zalakerámia ZTE KK | 2018. november 17. | 13:00 | 74 - 71 | |
Soproni Sportiskolás Sasok | OSE Oroszlánok | 2018. november 17. | 13:00 | 26 - 96 | |
Ziccer Tigrisek | KLKS Benkő | 2018. november 17. | 13:00 | 72 - 20 | |
Játékvezetők: Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet Sára (Kincs Károly) | |||||
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2018. november 17. | 13:00 | 17 - 69 | |
Soproni Tigrisek/B | Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2018. november 17. | 13:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence | |||||
KVSE U12 | Százhalombattai KSE | 2018. november 17. | 13:00 | 34 - 88 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Szentesi KK | SZECSKA Szöcskék | 2018. november 17. | 13:30 | 45 - 19 | |
FTSI Fiú 2. | CEKK | 2018. november 17. | 13:30 | 52 - 23 | |
FTSI Leány | Bajai NKK/B | 2018. november 17. | 13:30 | 28 - 61 | |
Budapest Blazers | Budapesti Honvéd Sólymok | 2018. november 17. | 13:30 | 32 - 72 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Török Béla (Schwarz Mária) | |||||
Budafoki Bikák | KKS | 2018. november 17. | 13:30 | 45 - 21 | |
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea (Halmos Péter) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A | 2018. november 17. | 13:30 | 43 - 28 | |
Crisul BCU Oradea | Debreceni KA/A | 2018. november 17. | 13:30 | 45 - 29 | |
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc) | |||||
Újpest-MT/A | BEAC Újbuda KA | 2018. november 17. | 13:30 | 37 - 65 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Szőts Dávid István (Dernei Gábor) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | KASI/B | 2018. november 17. | 13:30 | 27 - 70 | |
Beszterce KK Bolyky | SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2018. november 17. | 14:00 | 21 - 61 | |
Tatabányai KC | Győri KC Zsiráfok | 2018. november 17. | 14:00 | 26 - 105 | |
Dávid Kornél KA/C | Dávid Kornél KA/B | 2018. november 17. | 14:00 | 53 - 46 | |
Viadukt SE | DMTK Haraszti Sasok/B | 2018. november 17. | 14:20 | 48 - 31 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Radobasket-Bicske | ELITE Basket Törökbálint | 2018. november 17. | 14:20 | 38 - 27 | |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs | |||||
MTK Budapest | Budapesti Honvéd Falcons | 2018. november 17. | 14:20 | 48 - 17 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Novák Zsuzsanna (Kővári Gyula) | |||||
Kaszás Boys | Ziccer Tigrisek | 2018. november 17. | 14:20 | 42 - 52 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Rabi Panna (Kincs Károly) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia/D | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd | 2018. november 17. | 14:30 | 37 - 22 | |
OSE Vadmacskák | Kapuvári Macskák | 2018. november 17. | 14:30 | 106 - 10 | |
Zuglói Sasok | Újpest-MT/A | 2018. november 17. | 15:00 | 35 - 49 | |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Székely Zoltán (Dernei Gábor) | |||||
CEKK | Tiszakécskei Vidrák | 2018. november 17. | 15:00 | 57 - 6 | |
Dombóvári KS | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2018. november 17. | 15:00 | 60 - 74 | |
KKS | Fehér Farkasok | 2018. november 17. | 15:00 | 16 - 63 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Török Béla (Halmos Péter) | |||||
Bajai MNÁMK Rakétái | FTSI Leány | 2018. november 17. | 15:00 | 36 - 25 | |
TSK-Magiszter | Crisul BCU Oradea | 2018. november 17. | 15:00 | 25 - 44 | |
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Lakatos István (Szekeres Ferenc) | |||||
Kozármisleny SE/B | PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2018. november 17. | 15:00 | 62 - 47 | |
Csata Csillagok | Budapest Blazers | 2018. november 17. | 15:00 | 44 - 17 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente (Schwarz Mária) | |||||
Dávid Kornél KA/B | Várpalotai Gepárdok | 2018. november 17. | 15:15 | 42 - 24 | |
SZEDEÁK Villámok | CSS Bega Timisoara | 2018. november 17. | 15:30 | 35 - 63 | |
Diósdi Sasok | BSC Medvék | 2018. november 17. | 15:40 | 36 - 76 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
KLKS Benkő | Kaszás Boys | 2018. november 17. | 15:40 | 22 - 56 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Rabi Panna (Kincs Károly) | |||||
ELITE Basket Törökbálint | PAFC Basket | 2018. november 17. | 15:40 | 30 - 57 | |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | MTK Budapest | 2018. november 17. | 15:40 | 51 - 37 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Brúnó József (Kővári Gyula) | |||||
Bajai NKK/B | Bajai MNÁMK Rakétái | 2018. november 17. | 16:00 | 47 - 23 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd | Soproni Darazsak Akadémia/C | 2018. november 17. | 16:00 | 31 - 18 | |
Fehér Farkasok | Budafoki Bikák | 2018. november 17. | 16:30 | 60 - 36 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Török Béla (Halmos Péter) | |||||
Várpalotai Gepárdok | Dávid Kornél KA/C | 2018. november 17. | 16:30 | 43 - 58 | |
BEAC Újbuda KA | Zuglói Sasok | 2018. november 17. | 16:30 | 94 - 19 | |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Székely Zoltán (Dernei Gábor) | |||||
KASI/B | Dombóvári KS | 2018. november 17. | 16:30 | 85 - 49 | |
Budapesti Honvéd Sólymok | Csata Csillagok | 2018. november 17. | 16:30 | 40 - 34 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente (Schwarz Mária) | |||||
Tiszakécskei Vidrák | FTSI Fiú 2. | 2018. november 17. | 16:30 | 5 - 77 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A | Kozármisleny SE/B | 2018. november 17. | 16:30 | 57 - 38 | |
Debreceni KA/A | TSK-Magiszter | 2018. november 17. | 16:30 | 43 - 29 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc) | |||||
Budapesti Honvéd Falcons | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. november 17. | 17:00 | 14 - 63 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Brúnó József (Kővári Gyula) | |||||
DMTK Haraszti Sasok/B | Diósdi Sasok | 2018. november 17. | 17:00 | 28 - 45 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Magda János József | |||||
Soproni Darazsak Akadémia/C | Soproni Darazsak Akadémia/D | 2018. november 17. | 17:30 | 8 - 46 | |
Viadukt SE | BSC Medvék | 2018. november 17. | 18:20 | 27 - 60 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Magda János József | |||||
Tapolcai Sárkányok | Tapolcai Gazellák | 2018. november 18. | 08:30 | 32 - 30 | |
Fűzfői AK | VUKE-Veszprém leány | 2018. november 18. | 09:00 | 56 - 20 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Kecskeméti KA MathiÁSZ | 2018. november 18. | 09:00 | 82 - 16 | |
Nagykőrösi Sólymok | Pityke Leány | 2018. november 18. | 09:00 | 63 - 65 | |
Kanizsai Vadmacskák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2018. november 18. | 09:00 | 102 - 19 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | KASI/A | 2018. november 18. | 09:00 | 75 - 55 | |
Török Sasok | Vasas Amazonok | 2018. november 18. | 09:00 | 36 - 31 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly) | |||||
SZEDEÁK Ezüstsakálok | Szeged KE-Boszorkányok | 2018. november 18. | 09:00 | 50 - 31 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Boros Eszter | |||||
KASI/C | Monok SE | 2018. november 18. | 09:00 | 25 - 97 | |
Mágusok Egyesület | Szekszárdi Karvalyok | 2018. november 18. | 09:00 | 57 - 29 | |
Vásárhelyi Rókák | HSA Pumák | 2018. november 18. | 09:00 | 88 - 20 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor | |||||
Herceghalmi Tigrisek | BKGDSE-UP12 | 2018. november 18. | 09:00 | 28 - 54 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta | |||||
Soproni Sportiskolás Bivalyok | Soproni Darazsak Akadémia/A | 2018. november 18. | 09:00 | 60 - 35 | |
SZPA-HSE Oroszlánok | KöLöKöS Lányok | 2018. november 18. | 09:00 | 36 - 35 | |
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Gödi SE | DMTK Haraszti Sasok | 2018. november 18. | 09:00 | 74 - 66 | |
Játékvezetők: Dr. Kondrák Mihály Attila, Sersovszky Gergely Péter | |||||
Salgótarjáni KI | Fürge Gyik DSE | 2018. november 18. | 10:00 | 33 - 51 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | Tapolcai Sárkányok | 2018. november 18. | 10:00 | 65 - 32 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | Körmendi Törpördögök/B | 2018. november 18. | 10:00 | 16 - 115 | |
Szerencs Darazsak | DVTK Akadémia | 2018. november 18. | 10:00 | 107 - 61 | |
Békéscsabai KK | Tószegi Vadrózsák | 2018. november 18. | 10:00 | 34 - 82 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Váczi Mihály (Darida Károly) | |||||
Radi Balatonfüred | Pápai KC | 2018. november 18. | 10:15 | 25 - 46 | |
DMTK Haraszti Sasok | Monori SE | 2018. november 18. | 10:20 | 86 - 35 | |
Játékvezetők: Dr. Kondrák Mihály Attila, Sersovszky Gergely Péter | |||||
BKGDSE-UP12 | Radobasket | 2018. november 18. | 10:20 | 29 - 80 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta | |||||
Bonyhádi KSE | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2018. november 18. | 10:30 | 47 - 14 | |
Monok SE | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2018. november 18. | 10:30 | 92 - 32 | |
Soproni Tigrisek/A | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2018. november 18. | 10:30 | 63 - 80 | |
Szolnoki Leopárdkölykök | SZEDEÁK Ezüstsakálok | 2018. november 18. | 10:30 | 51 - 27 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás | |||||
Zalaegerszegi KTE | Kanizsai Vadmacskák | 2018. november 18. | 10:30 | 39 - 80 | |
TFSE | Török Sasok | 2018. november 18. | 10:30 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly) | |||||
Lehel Kosársuli | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2018. november 18. | 10:30 | 46 - 83 | |
Budapest Csepel | SZPA-HSE Oroszlánok | 2018. november 18. | 10:30 | 67 - 17 | |
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
SZEDEÁK Bikák | Vásárhelyi Rókák | 2018. november 18. | 10:30 | 33 - 63 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika | |||||
Hernádi Kosárlabda Alapítvány | Nagykőrösi Sólymok | 2018. november 18. | 10:30 | 25 - 78 | |
Kozármisleny SE | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. november 18. | 10:30 | 25 - 81 | |
VUKE-Veszprém leány | Radi Balatonfüred | 2018. november 18. | 11:30 | 18 - 55 | |
Tószegi Vadrózsák | Szeged KE-Tigrisek | 2018. november 18. | 11:30 | 89 - 27 | |
Játékvezetők: Szikora Balázs András, Váczi Mihály (Darida Károly) | |||||
Celldömölki Góliátok | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | 2018. november 18. | 11:30 | 30 - 35 | |
Tapolcai Gazellák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | 2018. november 18. | 11:30 | 21 - 65 | |
MEAFC Cápakölykök | Szerencs Darazsak | 2018. november 18. | 11:30 | 71 - 72 | |
DVTK-ÉLKSK Encs | Salgótarjáni KI | 2018. november 18. | 11:30 | 55 - 42 | |
Radobasket | Herceghalmi Tigrisek | 2018. november 18. | 11:40 | 93 - 7 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta | |||||
Monori SE | Gödi SE | 2018. november 18. | 11:40 | 37 - 72 | |
Játékvezetők: Dr. Kondrák Mihály Attila, Sersovszky Gergely Péter | |||||
Vasas Amazonok | TFSE | 2018. november 18. | 12:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Steiner Máté (László Zsolt Károly) | |||||
Szekszárdi Karvalyok | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2018. november 18. | 12:00 | 42 - 41 | |
Soproni Darazsak Akadémia/A | Soproni Tigrisek/A | 2018. november 18. | 12:00 | 25 - 70 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | KASI/C | 2018. november 18. | 12:00 | 70 - 41 | |
Szeged KE-Boszorkányok | Szolnoki Leopárdkölykök | 2018. november 18. | 12:00 | 21 - 65 | |
KASI/A | Kozármisleny SE | 2018. november 18. | 12:00 | 63 - 40 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | Zalaegerszegi KTE | 2018. november 18. | 12:00 | 49 - 52 | |
HSA Pumák | SZEDEÁK Bikák | 2018. november 18. | 12:00 | 38 - 48 | |
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Barabás Dorina Mónika | |||||
Kecskeméti KA MathiÁSZ | Lehel Kosársuli | 2018. november 18. | 12:00 | 29 - 51 | |
Pityke Leány | Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2018. november 18. | 12:00 | 108 - 18 | |
KöLöKöS Lányok | Budapest Csepel | 2018. november 18. | 12:00 | 24 - 59 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Fűzfői AK | Pápai KC | 2018. november 18. | 12:45 | 44 - 35 | |
Szeged KE-Tigrisek | Békéscsabai KK | 2018. november 18. | 13:00 | 37 - 55 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Szikora Balázs András (Darida Károly) | |||||
DVTK Akadémia | MEAFC Cápakölykök | 2018. november 18. | 13:00 | 36 - 53 | |
Fürge Gyik DSE | DVTK-ÉLKSK Encs | 2018. november 18. | 13:00 | 40 - 35 | |
Körmendi Törpördögök/B | Celldömölki Góliátok | 2018. november 18. | 13:00 | 108 - 19 | |
Kecskeméti KA Kismercik | FTSI Fiú | 2018. november 18. | 13:30 | 51 - 42 | |
Zsíros Akadémia Darázslányok | Kaszás Girls | 2018. november 18. | 13:30 | 46 - 29 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Mágusok Egyesület | Bonyhádi KSE | 2018. november 18. | 13:30 | 50 - 41 | |
MAFC Gabányi | Honvéd-SZSE | 2018. november 18. | 13:30 | 85 - 35 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Steiner Máté (László Zsolt Károly) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót | Sportiskolás Törpillák | 2018. november 18. | 13:30 | 44 - 55 | |
ZTE KK/B | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót | 2018. november 18. | 15:00 | 43 - 38 | |
Kecskeméti KA Vadmacskák | Kecskeméti KA Kismercik | 2018. november 18. | 15:00 | 54 - 44 | |
Vasas Akadémia U11 | Zsíros Akadémia Darázslányok | 2018. november 18. | 15:00 | 53 - 49 | |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
BLF Kenguruk | MAFC Gabányi | 2018. november 18. | 15:00 | 26 - 108 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (László Zsolt Károly) | |||||
Sportiskolás Törpillák | ZTE KK/B | 2018. november 18. | 16:30 | 70 - 66 | |
Kaszás Girls | Vasas Akadémia U11 | 2018. november 18. | 16:30 | 56 - 44 | |
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Honvéd-SZSE | BLF Kenguruk | 2018. november 18. | 16:30 | 61 - 35 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (László Zsolt Károly) | |||||
FTSI Fiú | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2018. november 18. | 16:30 | 54 - 52 | |
Siófoki KS | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 24. | 09:30 | 2 - 0 | |
Dunaújvárosi Sárkányok | Várpalotai Sárkányok | 2018. november 24. | 10:45 | 0 - 2 | |
Várpalotai Sárkányok | Siófoki KS | 2018. november 24. | 12:00 | 53 - 40 |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2019. április 26. | 11:30 | 47 - 53 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Novák Marcell (Németh Csaba) | |||||
Zalaegerszegi KTE | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | 2019. április 26. | 13:00 | 52 - 46 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Novák Marcell (Németh Csaba) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | Zalaegerszegi KTE | 2019. április 26. | 14:30 | 67 - 50 | Ostoros Károly Csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Novák Marcell (Németh Csaba) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok | Vasas Bolhák | 2019. április 27. | 08:00 | 17 - 71 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina (Kővári Gyula) | |||||
Kaszások Akadémia | Kaszás Girls | 2019. április 27. | 08:30 | 37 - 58 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Tatabányai KC | OSE MórMoták | 2019. április 27. | 09:00 | 32 - 72 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót | Zalakerámia ZTE KK | 2019. április 27. | 09:00 | 0 - 0 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Fehér Farkasok | Török Sasok | 2019. április 27. | 09:00 | 35 - 53 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra (Réger Zsolt Péter) | |||||
HSA Hattyúk | HSA Pumák | 2019. április 27. | 09:00 | 52 - 23 | |
SZEDEÁK Bikák | Szeged KE-Tigrisek | 2019. április 27. | 09:00 | 35 - 79 | |
SZEDEÁK Villámok | SZEDEÁK Ezüstsakálok | 2019. április 27. | 09:00 | 41 - 57 | |
KASI/B | PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2019. április 27. | 09:00 | 90 - 41 | |
BKG-Thököly | BKGDSE-Hajdúszoboszló | 2019. április 27. | 09:00 | 30 - 73 | |
SZPA-HSE Sáron Rózsái | WSE | 2019. április 27. | 09:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Horváth Péter, Matejovics Márk (Kincs Károly) | |||||
JKC | Budapest Blazers/B | 2019. április 27. | 09:00 | 26 - 33 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Benkő Glória (Schwarz Mária) | |||||
Radobasket-Bicske | BTDSE Taksonyi Ördögök | 2019. április 27. | 09:00 | 53 - 39 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
FTSI Fiú 2. | FTSI Leány | 2019. április 27. | 09:00 | 61 - 53 | Szent Benedek Szakgimnázium Sportcsarnoka |
FKE Kőrösi | FKE Lobogó | 2019. április 27. | 09:00 | 49 - 26 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Miklósi Kékrókák | Kecskeméti KA MathiÁSZ | 2019. április 27. | 09:00 | 31 - 65 | Mathiász János Általános Iskola |
Vasas Bolhák | KKS | 2019. április 27. | 09:20 | 43 - 31 | |
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Havas Gábor (Kővári Gyula) | |||||
Beszterce KK Bolyky | MVSI Kossuth | 2019. április 27. | 09:30 | 65 - 32 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
OSE Oroszlánok | Ifjú Sólymok KS | 2019. április 27. | 09:30 | 75 - 50 | Nagy Lajos Gimnázium |
Dávid Kornél KA/B | Dávid Kornél KA/C | 2019. április 27. | 09:30 | 45 - 78 | Bory Jenő Általános Iskola |
VUKE-Veszprém leány | Alba Kings | 2019. április 27. | 09:30 | 20 - 18 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Győri KC Oroszlánok | Győri KC Zsiráfok | 2019. április 27. | 10:00 | 0 - 2 | |
Atom City-Atomerőmű SE | Velencei Gézengúzok | 2019. április 27. | 10:00 | 55 - 65 | |
Dunaújvárosi Sárkányok | Várpalotai Sárkányok | 2019. április 27. | 10:00 | 46 - 54 | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. | 10:00 | 63 - 28 | |
Vásárhelyi Gepárdok | Szolnoki Leopárdkölykök | 2019. április 27. | 10:00 | 48 - 76 | Zöld Ház |
Békési Gladiátorok | ACS Baschet Star Oradea | 2019. április 27. | 10:00 | 55 - 74 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Darida Károly) | |||||
Tiszai Virágok | Kecskeméti KA Amazonok | 2019. április 27. | 10:00 | 102 - 25 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | Fürge Gyik DSE | 2019. április 27. | 10:00 | 44 - 36 | Városi Sportcsarnok |
Soproni Darazsak Akadémia/D | Tapolcai Gazellák | 2019. április 27. | 10:00 | 66 - 16 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Csata Csillagok | Kaszások Akadémia | 2019. április 27. | 10:00 | 61 - 52 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Steiner Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Gyulasport Nkft. | SZEDEÁK Bikák | 2019. április 27. | 10:15 | 49 - 65 | |
Újpest-MT/B | SZPA-HSE Sáron Rózsái | 2019. április 27. | 10:20 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Matejovics Márk, Konta Csanád János (Kincs Károly) | |||||
OSE MórMoták | Mezőörsi Hangyák | 2019. április 27. | 10:30 | 88 - 17 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/B | GYKSE Szekszárd | 2019. április 27. | 10:30 | 49 - 62 | |
HSA Pumák | SZECSKA Szöcskék | 2019. április 27. | 10:30 | 44 - 34 | |
Ziccer Manók | JKC | 2019. április 27. | 10:30 | 46 - 31 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Benkő Glória (Schwarz Mária) | |||||
BKGDSE-Hajdúszoboszló | TSK-Magiszter | 2019. április 27. | 10:30 | 2 - 0 | |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány | FTSI Fiú 2. | 2019. április 27. | 10:30 | 53 - 69 | Szent Benedek Szakgimnázium Sportcsarnoka |
Török Sasok | MTK Budapest | 2019. április 27. | 10:30 | 65 - 45 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra (Réger Zsolt Péter) | |||||
Kecskeméti KA MathiÁSZ | Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. április 27. | 10:30 | 0 - 0 | Mathiász János Általános Iskola |
SZEDEÁK Ezüstsakálok | Vásárhelyi Rókák | 2019. április 27. | 10:30 | 59 - 21 | |
Zalakerámia ZTE KK | Paragváris Sólymok | 2019. április 27. | 10:30 | 0 - 2 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
KVSE U12 | KLIKK Zsiráfok | 2019. április 27. | 10:40 | 63 - 36 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
PILIS Basket | Radobasket-Bicske | 2019. április 27. | 10:40 | 57 - 46 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
KKS | Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok | 2019. április 27. | 10:40 | 56 - 21 | |
Játékvezetők: Havas Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula) | |||||
WSE | Újpest-MT/B | 2019. április 27. | 10:40 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Horváth Péter, Konta Csanád János (Kincs Károly) | |||||
Dávid Kornél KA/C | Marcali Szürkefarkasok | 2019. április 27. | 10:45 | 57 - 90 | Bory Jenő Általános Iskola |
Velencei Csukák | Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. | 10:45 | 62 - 10 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Salgótarjáni KI | MVSI Vadmacskák/B | 2019. április 27. | 11:00 | 60 - 50 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Zalakerámia ZTE KK | OSE Oroszlánok | 2019. április 27. | 11:00 | 81 - 38 | Nagy Lajos Gimnázium |
Soproni Tigrisek/B | EKEU12 | 2019. április 27. | 11:00 | 36 - 38 | |
Várpalotai Sárkányok | VUKE-Veszprém fiú | 2019. április 27. | 11:15 | 36 - 45 | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola |
Szeged KE-Tigrisek | Gyulasport Nkft. | 2019. április 27. | 11:30 | 80 - 8 | |
DVTK-ÉLKSK Encs | DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2019. április 27. | 11:30 | 60 - 61 | Városi Sportcsarnok |
Tamási Dámocskák | Szekszárdi Karvalyok | 2019. április 27. | 11:30 | 39 - 57 | |
Tapolcai Sárkányok | Soproni Darazsak Akadémia/D | 2019. április 27. | 11:30 | 48 - 57 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Kaszás Girls | Csata Csillagok | 2019. április 27. | 11:30 | 51 - 61 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Győri KC Zsiráfok | Tatai Törpék | 2019. április 27. | 11:30 | 50 - 97 | |
Velencei Gézengúzok | Kozármisleny SE | 2019. április 27. | 11:30 | 41 - 74 | |
Kecskeméti KA Vadmacskák | Szeged KE-Boszorkányok | 2019. április 27. | 11:30 | 81 - 27 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Kecskeméti KA Kismercik | Vásárhelyi Gepárdok | 2019. április 27. | 11:30 | 42 - 34 | Zöld Ház |
ACS Baschet Star Oradea | CSS Bega Timisoara | 2019. április 27. | 11:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Papy Zsolt (Darida Károly) | |||||
VUKE-Veszprém leány | Velencei Csukák | 2019. április 27. | 12:00 | 0 - 0 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
FTSI Leány | Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2019. április 27. | 12:00 | 64 - 44 | Szent Benedek Szakgimnázium Sportcsarnoka |
VUKE-Veszprém leány | Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. | 12:00 | 0 - 0 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Alba Kings | Velencei Csukák | 2019. április 27. | 12:00 | 0 - 0 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Alba Kings | Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. | 12:00 | 34 - 10 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
TSK-Magiszter | BKG-Thököly | 2019. április 27. | 12:00 | 0 - 2 | |
Budapest Blazers/B | Ziccer Manók | 2019. április 27. | 12:00 | 58 - 25 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Nagy István (Schwarz Mária) | |||||
Mezőörsi Hangyák | Tatabányai KC | 2019. április 27. | 12:00 | 47 - 84 | |
Paragváris Sólymok | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót | 2019. április 27. | 12:00 | 31 - 81 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
KöLöKöS Lányok | Ziccer Tigrisek | 2019. április 27. | 12:00 | 36 - 56 | |
Játékvezetők: Lőrincz Erzsébet Sára (Kővári Gyula) | |||||
SZECSKA Szöcskék | HSA Hattyúk | 2019. április 27. | 12:00 | 46 - 35 | |
MTK Budapest | Fehér Farkasok | 2019. április 27. | 12:00 | 42 - 37 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Steiner Máté (Réger Zsolt Péter) | |||||
Vásárhelyi Rókák | SZEDEÁK Villámok | 2019. április 27. | 12:00 | 40 - 47 | |
Marcali Szürkefarkasok | Dávid Kornél KA/B | 2019. április 27. | 12:00 | 58 - 49 | Bory Jenő Általános Iskola |
GYKSE Szekszárd | KASI/B | 2019. április 27. | 12:00 | 46 - 86 | |
Bajai MNÁMK Rakétái | Miklósi Kékrókák | 2019. április 27. | 12:00 | 0 - 0 | Mathiász János Általános Iskola |
BTDSE Taksonyi Ördögök | PILIS Basket | 2019. április 27. | 12:20 | 2 - 0 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
FKE Lobogó | KLIKK Zsiráfok | 2019. április 27. | 12:20 | 0 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
FKE Kőrösi | KLIKK Zsiráfok | 2019. április 27. | 12:20 | 50 - 25 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
FKE Kőrösi | KVSE U12 | 2019. április 27. | 12:20 | 0 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
FKE Lobogó | KVSE U12 | 2019. április 27. | 12:20 | 0 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Beszterce KK Bolyky | Salgótarjáni KI | 2019. április 27. | 12:30 | 0 - 0 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Beszterce KK Bolyky | MVSI Vadmacskák/B | 2019. április 27. | 12:30 | 0 - 0 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
MVSI Kossuth | Salgótarjáni KI | 2019. április 27. | 12:30 | 0 - 0 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Ifjú Sólymok KS | Zalakerámia ZTE KK | 2019. április 27. | 12:30 | 60 - 52 | Nagy Lajos Gimnázium |
MVSI Kossuth | MVSI Vadmacskák/B | 2019. április 27. | 12:30 | 41 - 60 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
VUKE-Veszprém fiú | Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. április 27. | 12:30 | 34 - 45 | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola |
EKEU12 | Soproni Sportiskolás Sasok | 2019. április 27. | 12:30 | 35 - 63 | |
Sportiskolás Törpillák | Kanizsai Vadmacskák | 2019. április 27. | 12:45 | 63 - 50 | Egyetemi csarnok |
Szekszárdi Karvalyok | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | |
Kecskeméti KA Amazonok | Szeged KE-Boszorkányok | 2019. április 27. | 13:00 | 30 - 96 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Tapolcai Gazellák | Tapolcai Sárkányok | 2019. április 27. | 13:00 | 53 - 30 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
DVTK-ÉLKSK Zemplén | Fürge Gyik DSE | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | Városi Sportcsarnok |
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Tiszai Virágok | Szeged KE-Boszorkányok | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Tiszai Virágok | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
CSS Bega Timisoara | Békési Gladiátorok | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Darida Károly) | |||||
Tatai Törpék | Győri KC Oroszlánok | 2019. április 27. | 13:00 | 2 - 0 | |
Kozármisleny SE | Atom City-Atomerőmű SE | 2019. április 27. | 13:00 | 76 - 37 | |
DVTK Akadémia | Dávid Kornél KA Rókák | 2019. április 27. | 13:00 | 48 - 49 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Körmendi Törpördögök/B | Harcos Sólymok | 2019. április 27. | 13:00 | 85 - 34 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Lovas Dávid, Imre Márk (Göncz Ferenc) | |||||
Szekszárdi Karvalyok | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | |
Tamási Dámocskák | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. | 13:00 | 43 - 34 | |
Tamási Dámocskák | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | |
Keresztúri Méhecskék | PSE Párducok | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Horváth Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly) | |||||
DVTK-ÉLKSK Encs | Fürge Gyik DSE | 2019. április 27. | 13:00 | 44 - 49 | Városi Sportcsarnok |
DVTK-ÉLKSK Encs | DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | Városi Sportcsarnok |
Szolnoki Leopárdkölykök | Kecskeméti KA Kismercik | 2019. április 27. | 13:00 | 69 - 56 | Zöld Ház |
DVTK-ÉLKSK Zemplén | DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | 2019. április 27. | 13:00 | 0 - 0 | Városi Sportcsarnok |
Alba Kings | Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. | 13:15 | 0 - 0 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Alba Kings | Velencei Csukák | 2019. április 27. | 13:15 | 0 - 0 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
VUKE-Veszprém leány | Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. | 13:15 | 0 - 0 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
VUKE-Veszprém leány | Velencei Csukák | 2019. április 27. | 13:15 | 27 - 43 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola |
Ziccer Tigrisek | SZPA-HSE Oroszlánok | 2019. április 27. | 13:20 | 56 - 43 | |
Játékvezetők: Lőrincz Erzsébet Sára, Rabi Panna (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Amazonok | KöLöKöS Fiúk | 2019. április 27. | 13:30 | 54 - 39 | |
Játékvezetők: Nagy István (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Vasas Akadémia U11 | Zsíros Akadémia Darázslányok | 2019. április 27. | 13:30 | 32 - 54 | |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Rózsavölgyi Alexandra (Réger Zsolt Péter) | |||||
FKE Lobogó | KLIKK Zsiráfok | 2019. április 27. | 14:00 | 0 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Beszterce KK Bolyky | Salgótarjáni KI | 2019. április 27. | 14:00 | 52 - 48 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
MVSI Kossuth | Salgótarjáni KI | 2019. április 27. | 14:00 | 0 - 0 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
MVSI Kossuth | MVSI Vadmacskák/B | 2019. április 27. | 14:00 | 0 - 0 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
FKE Kőrösi | KLIKK Zsiráfok | 2019. április 27. | 14:00 | 0 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Herceghalmi Tigrisek | DMTK Haraszti Sasok/B | 2019. április 27. | 14:00 | 48 - 50 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Beszterce KK Bolyky | MVSI Vadmacskák/B | 2019. április 27. | 14:00 | 0 - 0 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
FKE Lobogó | KVSE U12 | 2019. április 27. | 14:00 | 30 - 52 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Soproni Sportiskolás Sasok | Soproni Tigrisek/B | 2019. április 27. | 14:00 | 52 - 42 | |
FKE Kőrösi | KVSE U12 | 2019. április 27. | 14:00 | 0 - 0 | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola |
Pityke Leány | Lehel Kosársuli | 2019. április 27. | 14:00 | 40 - 44 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Széchenyi KA | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | 2019. április 27. | 14:15 | 20 - 0 | Egyetemi csarnok |
BLF-Palota/B | Keresztúri Méhecskék | 2019. április 27. | 14:20 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Fulai Bátor (Kincs Károly) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia/A | Bajai NKK | 2019. április 27. | 14:30 | 53 - 51 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Tiszai Virágok | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2019. április 27. | 14:30 | 38 - 83 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
DVTK-ÉLKSK Zemplén | Fürge Gyik DSE | 2019. április 27. | 14:30 | 0 - 0 | Városi Sportcsarnok |
DVTK-ÉLKSK Zemplén | DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | 2019. április 27. | 14:30 | 54 - 21 | Városi Sportcsarnok |
Kalózok | Körmendi Törpördögök/B | 2019. április 27. | 14:30 | 33 - 78 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Lovas Péter, Kovács Magdolna (Göncz Ferenc) | |||||
DVTK-ÉLKSK Encs | Fürge Gyik DSE | 2019. április 27. | 14:30 | 0 - 0 | Városi Sportcsarnok |
Tiszai Virágok | Szeged KE-Boszorkányok | 2019. április 27. | 14:30 | 0 - 0 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Tamási Dámocskák | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. | 14:30 | 0 - 0 | |
Kecskeméti KA Amazonok | Szeged KE-Boszorkányok | 2019. április 27. | 14:30 | 0 - 0 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Kecskeméti KA Amazonok | Kecskeméti KA Vadmacskák | 2019. április 27. | 14:30 | 0 - 0 | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Szekszárdi Karvalyok | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. | 14:30 | 0 - 0 | |
ACS Wildcats Baia Mare | NYKK Eötvös | 2019. április 27. | 14:30 | 65 - 42 | |
DVTK-ÉLKSK Encs | DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | 2019. április 27. | 14:30 | 0 - 0 | Városi Sportcsarnok |
Tamási Dámocskák | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. április 27. | 14:30 | 0 - 0 | |
Szekszárdi Karvalyok | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. április 27. | 14:30 | 51 - 64 | |
SZPA-HSE Oroszlánok | KöLöKöS Lányok | 2019. április 27. | 14:40 | 56 - 51 | |
BEAC Újbuda KA/B | Vasas Amazonok | 2019. április 27. | 15:00 | 43 - 36 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Honvéd-SZSE | Vasas Akadémia U11 | 2019. április 27. | 15:00 | 0 - 20 | |
Játékvezetők: Tahin András, Matóczay Bálint (Réger Zsolt Péter) | |||||
Bajai NKK/B | Pityke Leány | 2019. április 27. | 15:30 | 52 - 45 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
PSE Párducok | BLF-Palota/B | 2019. április 27. | 15:40 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Waigand Ágoston, Fulai Bátor (Kincs Károly) | |||||
BKGDSE-UP12 | Herceghalmi Tigrisek | 2019. április 27. | 15:40 | 61 - 24 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Kanizsai Vadmacskák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | 2019. április 27. | 15:45 | 20 - 0 | Egyetemi csarnok |
Sportiskolás Törpillák | Széchenyi KA | 2019. április 27. | 15:45 | 0 - 0 | Egyetemi csarnok |
Sportiskolás Törpillák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | 2019. április 27. | 15:45 | 0 - 0 | Egyetemi csarnok |
Kanizsai Vadmacskák | Széchenyi KA | 2019. április 27. | 15:45 | 0 - 0 | Egyetemi csarnok |
Harcos Sólymok | Kalózok | 2019. április 27. | 16:00 | 60 - 76 | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. |
Játékvezetők: Lovas Péter, Kovács Magdolna (Göncz Ferenc) | |||||
Dávid Kornél KA Rókák | Soproni Darazsak Akadémia/A | 2019. április 27. | 16:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DVTK Akadémia | Bajai NKK | 2019. április 27. | 16:00 | 38 - 76 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
LPS Bihorul Oradea | ACS Wildcats Baia Mare | 2019. április 27. | 16:00 | 34 - 66 | |
DVTK Akadémia | Soproni Darazsak Akadémia/A | 2019. április 27. | 16:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Kaszás Boys | Budafoki Bikák | 2019. április 27. | 16:00 | 57 - 27 | |
Játékvezetők: Lőrincz Erzsébet Sára (Kővári Gyula) | |||||
Dávid Kornél KA Rókák | Bajai NKK | 2019. április 27. | 16:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
KöLöKöS Fiúk | BEAC Újbuda KA/B | 2019. április 27. | 16:30 | 25 - 37 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Zsíros Akadémia Darázslányok | Honvéd-SZSE | 2019. április 27. | 16:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Tahin András, Matóczay Bálint (Réger Zsolt Péter) | |||||
Lehel Kosársuli | Bajai NKK/B | 2019. április 27. | 17:00 | 39 - 53 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Sportiskolás Törpillák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | 2019. április 27. | 17:15 | 0 - 0 | Egyetemi csarnok |
Kanizsai Vadmacskák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | 2019. április 27. | 17:15 | 0 - 0 | Egyetemi csarnok |
Kanizsai Vadmacskák | Széchenyi KA | 2019. április 27. | 17:15 | 0 - 0 | Egyetemi csarnok |
Sportiskolás Törpillák | Széchenyi KA | 2019. április 27. | 17:15 | 62 - 52 | Egyetemi csarnok |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Kaszás Boys | 2019. április 27. | 17:20 | 48 - 43 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba (Kővári Gyula) | |||||
DMTK Haraszti Sasok/B | BKGDSE-UP12 | 2019. április 27. | 17:20 | 30 - 48 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
DVTK Akadémia | Bajai NKK | 2019. április 27. | 17:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
NYKK Eötvös | LPS Bihorul Oradea | 2019. április 27. | 17:30 | 51 - 30 | |
Dávid Kornél KA Rókák | Bajai NKK | 2019. április 27. | 17:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Dávid Kornél KA Rókák | Soproni Darazsak Akadémia/A | 2019. április 27. | 17:30 | 25 - 42 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
DVTK Akadémia | Soproni Darazsak Akadémia/A | 2019. április 27. | 17:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Budafoki Bikák | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. április 27. | 18:40 | 34 - 65 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Koncsag Csaba (Kővári Gyula) | |||||
Vasas Akadémia U12 | Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. április 28. | 08:30 | 59 - 43 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | 2019. április 28. | 09:00 | 20 - 0 | Körmend Városi Sportcsarnok |
ELITE Basket Törökbálint | BKG-VMG DSE UP12B | 2019. április 28. | 09:00 | 61 - 32 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | Tiszakécskei Vidrák | 2019. április 28. | 09:00 | 71 - 36 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A | PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2019. április 28. | 09:00 | 58 - 79 | |
Hajdúböszörményi TE | Karcagi SE Pusztai Sasok | 2019. április 28. | 09:00 | 2 - 0 | |
Monok SE | Mágusok Egyesület | 2019. április 28. | 09:00 | 55 - 24 | |
Kozármisleny SE/B | Dombóvári KS | 2019. április 28. | 09:00 | 66 - 68 | |
Beszterce KK | Salgó Basket Szécsény | 2019. április 28. | 09:00 | 38 - 71 | PSZF Tornaterme |
BEAC Farkasrét | KLKS Benkő | 2019. április 28. | 09:00 | 35 - 33 | |
Játékvezetők: Csoma Viktor (Schwarz Mária) | |||||
Debreceni KA/A | BKG-Ebes | 2019. április 28. | 09:00 | 66 - 36 | |
Bonyhádi KSE | Gyakorlós Csibék | 2019. április 28. | 09:00 | 67 - 27 | |
Százhalombattai KSE | Diósdi Sasok | 2019. április 28. | 09:00 | 67 - 31 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
MAFC Heisler | Budapest Csepel | 2019. április 28. | 09:00 | 35 - 51 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga (László Zsolt Károly) | |||||
Siófoki KS | Pápai KC | 2019. április 28. | 09:30 | 57 - 75 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Egri Kék Oroszlánok | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. április 28. | 10:00 | 66 - 44 | Eötvös József Gimnázium |
Szentesi KK B | Szentesi KK | 2019. április 28. | 10:00 | 28 - 42 | |
MVSI Vadmacskák | Zsákoló Zsiráfok | 2019. április 28. | 10:00 | 102 - 18 | Széchenyi Általános Iskola |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd | Celldömölki Góliátok | 2019. április 28. | 10:00 | 54 - 34 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Horváth Alajos, dr. Solymár Dániel (Halász Ernő István) | |||||
BEAC Újbuda KA | Vasas Akadémia U12 | 2019. április 28. | 10:00 | 26 - 58 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | MEAFC Kossuth | 2019. április 28. | 10:00 | 68 - 34 | Zelk Zoltán Általános Iskola |
Szerencs Darazsak | Cívis DKA Tigrisek | 2019. április 28. | 10:00 | 74 - 65 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Kapuvári Macskák | Téti Tigrisek | 2019. április 28. | 10:00 | 24 - 63 | |
OSE Vadmacskák | Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2019. április 28. | 10:00 | 0 - 0 | |
BKG-VMG DSE UP12B | BKG-VMG DSE UP12A | 2019. április 28. | 10:20 | 43 - 57 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Salgó Basket Szécsény | SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2019. április 28. | 10:30 | 66 - 57 | PSZF Tornaterme |
BKG-Ebes | Karcagi SE Farkasok | 2019. április 28. | 10:30 | 22 - 79 | |
TFSE | BEAC Farkasrét | 2019. április 28. | 10:30 | 62 - 32 | |
Játékvezetők: Csoma Viktor (Schwarz Mária) | |||||
Várpalotai Gepárdok | Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A | 2019. április 28. | 10:30 | 23 - 82 | |
Komló Sport | Monok SE | 2019. április 28. | 10:30 | 0 - 0 | |
CEKK | Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2019. április 28. | 10:30 | 45 - 41 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Zuglói Sasok | MAFC Heisler | 2019. április 28. | 10:30 | 36 - 49 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga (László Zsolt Károly) | |||||
Gyakorlós Csibék | KASI/C | 2019. április 28. | 10:30 | 44 - 48 | |
Dombóvári KS | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. április 28. | 10:30 | 34 - 67 | |
Soproni Sportiskolás Bivalyok | Soproni Tigrisek/A | 2019. április 28. | 10:30 | 79 - 70 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Karcagi SE Pusztai Sasok | Crisul BCU Oradea | 2019. április 28. | 10:30 | 20 - 0 | |
Viadukt SE | Százhalombattai KSE | 2019. április 28. | 10:40 | 39 - 85 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Fűzfői AK | Radi Balatonfüred | 2019. április 28. | 10:45 | 36 - 33 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Soproni Darazsak Akadémia/C | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd | 2019. április 28. | 11:30 | 30 - 62 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Horváth Alajos, dr. Solymár Dániel (Halász Ernő István) | |||||
Szentesi KK | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton | 2019. április 28. | 11:30 | 35 - 42 | |
MEAFC Szürke Farkasok | Egri Kék Oroszlánok | 2019. április 28. | 11:30 | 36 - 51 | Eötvös József Gimnázium |
Soproni Darazsak Akadémia/B | OSE Vadmacskák | 2019. április 28. | 11:30 | 70 - 75 | |
Nyíregyházi Sportcentrum | Nyíregyházi Kék Cápák | 2019. április 28. | 11:30 | 63 - 49 | Zelk Zoltán Általános Iskola |
MEAFC Cápakölykök | Szerencs Darazsak | 2019. április 28. | 11:30 | 60 - 76 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Cívis DKA Fehértigrisek | DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2019. április 28. | 11:30 | 47 - 40 | Széchenyi Általános Iskola |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A | BEAC Újbuda KA | 2019. április 28. | 11:30 | 55 - 45 | |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Győri KC Mókusok | Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. | 11:30 | 0 - 2 | |
BKG-VMG DSE UP12A | ELITE Basket Törökbálint | 2019. április 28. | 11:40 | 34 - 67 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Karcagi SE Farkasok | Debreceni KA/A | 2019. április 28. | 12:00 | 68 - 33 | |
Crisul BCU Oradea | Hajdúböszörményi TE | 2019. április 28. | 12:00 | 0 - 20 | |
Pápai KC | Radi Balatonfüred | 2019. április 28. | 12:00 | 0 - 0 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
KLKS Benkő | TFSE | 2019. április 28. | 12:00 | 41 - 38 | |
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Püspöki Lotti (Schwarz Mária) | |||||
KASI/C | Bonyhádi KSE | 2019. április 28. | 12:00 | 38 - 59 | |
Tiszakécskei Vidrák | CEKK | 2019. április 28. | 12:00 | 26 - 83 | Corvin Mátyás Általános Iskola |
Siófoki KS | Fűzfői AK | 2019. április 28. | 12:00 | 0 - 0 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Siófoki KS | Radi Balatonfüred | 2019. április 28. | 12:00 | 54 - 42 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Pápai KC | Fűzfői AK | 2019. április 28. | 12:00 | 0 - 0 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | Várpalotai Gepárdok | 2019. április 28. | 12:00 | 108 - 30 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Dávid Kornél KA/A | 2019. április 28. | 12:00 | 86 - 55 | |
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Kozármisleny SE/B | 2019. április 28. | 12:00 | 75 - 43 | |
Mágusok Egyesület | Komló Sport | 2019. április 28. | 12:00 | 31 - 43 | |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE | Beszterce KK | 2019. április 28. | 12:00 | 0 - 2 | PSZF Tornaterme |
Budapest Csepel | Zuglói Sasok | 2019. április 28. | 12:00 | 53 - 46 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Nagy István (László Zsolt Károly) | |||||
Körmendi Törpördögök/A | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. április 28. | 12:00 | 77 - 64 | Körmend Városi Sportcsarnok |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. április 28. | 12:00 | 0 - 0 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Körmendi Törpördögök/A | Soproni Tigrisek/A | 2019. április 28. | 12:00 | 0 - 0 | Körmend Városi Sportcsarnok |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | Soproni Tigrisek/A | 2019. április 28. | 12:00 | 0 - 20 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Diósdi Sasok | Viadukt SE | 2019. április 28. | 12:20 | 68 - 54 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
MVSI Vadmacskák | DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2019. április 28. | 13:00 | 0 - 0 | Széchenyi Általános Iskola |
Zsákoló Zsiráfok | DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2019. április 28. | 13:00 | 25 - 92 | Széchenyi Általános Iskola |
Téti Tigrisek | Győri KC Mókusok | 2019. április 28. | 13:00 | 0 - 0 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton | Szentesi KK B | 2019. április 28. | 13:00 | 54 - 42 | |
Kapuvári Macskák | Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. | 13:00 | 0 - 0 | |
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | Soproni Darazsak Akadémia/B | 2019. április 28. | 13:00 | 0 - 0 | |
Kapuvári Macskák | Győri KC Mókusok | 2019. április 28. | 13:00 | 37 - 42 | |
MAFC Gabányi | DMTK Haraszti Sasok | 2019. április 28. | 13:00 | 83 - 24 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | MEAFC Szürke Farkasok | 2019. április 28. | 13:00 | 50 - 46 | Eötvös József Gimnázium |
Zsákoló Zsiráfok | Cívis DKA Fehértigrisek | 2019. április 28. | 13:00 | 0 - 0 | Széchenyi Általános Iskola |
Cívis DKA Tigrisek | MEAFC Cápakölykök | 2019. április 28. | 13:00 | 74 - 71 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium |
Gödi SE | Monori SE | 2019. április 28. | 13:00 | 113 - 34 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
Téti Tigrisek | Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. | 13:00 | 0 - 0 | |
Celldömölki Góliátok | Soproni Darazsak Akadémia/C | 2019. április 28. | 13:00 | 49 - 41 | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg |
Játékvezetők: Horváth Alajos, dr. Solymár Dániel (Halász Ernő István) | |||||
MVSI Vadmacskák | Cívis DKA Fehértigrisek | 2019. április 28. | 13:00 | 0 - 0 | Széchenyi Általános Iskola |
MEAFC Kossuth | Nyíregyházi Sportcentrum | 2019. április 28. | 13:00 | 57 - 43 | Zelk Zoltán Általános Iskola |
Pápai KC | Radi Balatonfüred | 2019. április 28. | 13:15 | 0 - 0 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Pápai KC | Fűzfői AK | 2019. április 28. | 13:15 | 59 - 49 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Siófoki KS | Radi Balatonfüred | 2019. április 28. | 13:15 | 0 - 0 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Siófoki KS | Fűzfői AK | 2019. április 28. | 13:15 | 0 - 0 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Körmendi Törpördögök/A | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. április 28. | 13:30 | 77 - 64 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Körmendi Törpördögök/A | Soproni Tigrisek/A | 2019. április 28. | 13:30 | 0 - 0 | Körmend Városi Sportcsarnok |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | Soproni Tigrisek/A | 2019. április 28. | 13:30 | 0 - 0 | Körmend Városi Sportcsarnok |
Pityke Fiú | SZEDEÁK Aranysakálok | 2019. április 28. | 13:30 | 80 - 73 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Budapesti Honvéd Falcons | Török Sasmadarak | 2019. április 28. | 13:30 | 37 - 35 | |
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman (Schwarz Mária) | |||||
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. április 28. | 13:30 | 0 - 0 | Körmend Városi Sportcsarnok |
KASI/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2019. április 28. | 13:30 | 90 - 78 | |
Újpest-MT/A | BLF Kenguruk | 2019. április 28. | 13:30 | 63 - 46 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Nagy István (László Zsolt Károly) | |||||
Gödi SE-Dk. Kiscicák | BSC Medvék | 2019. április 28. | 14:00 | 60 - 53 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | Nagykőrösi Sólymok | 2019. április 28. | 14:00 | 80 - 50 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Téti Tigrisek | Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. | 14:30 | 0 - 2 | |
Kapuvári Macskák | Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. | 14:30 | 0 - 0 | |
Kapuvári Macskák | Győri KC Mókusok | 2019. április 28. | 14:30 | 0 - 0 | |
MVSI Vadmacskák | Cívis DKA Fehértigrisek | 2019. április 28. | 14:30 | 51 - 48 | Széchenyi Általános Iskola |
PAFC Basket | Budapesti Honvéd Sólymok | 2019. április 28. | 14:30 | 57 - 46 | |
Játékvezetők: Gaál Norbert, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
Téti Tigrisek | Győri KC Mókusok | 2019. április 28. | 14:30 | 0 - 0 | |
Radobasket | Gödi SE | 2019. április 28. | 14:40 | 36 - 101 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | KASI/A | 2019. április 28. | 15:00 | 0 - 0 | |
Dávid Kornél KA/A | KASI/A | 2019. április 28. | 15:00 | 0 - 0 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2019. április 28. | 15:00 | 0 - 0 | |
Vörös Rókák | Budapesti Honvéd Falcons | 2019. április 28. | 15:00 | 46 - 24 | |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Püspöki Lotti (Réger Zsolt Péter) | |||||
Bajai Bácska | Pityke Fiú | 2019. április 28. | 15:00 | 61 - 75 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Dávid Kornél KA/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2019. április 28. | 15:00 | 69 - 73 | |
Budapest Blazers | Újpest-MT/A | 2019. április 28. | 15:00 | 48 - 34 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Matóczay Bálint (László Zsolt Károly) | |||||
FTSI Fiú | Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2019. április 28. | 15:30 | 55 - 60 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Szentendrei KSE | Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2019. április 28. | 15:40 | 70 - 67 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
DMTK Haraszti Sasok | PAFC Basket | 2019. április 28. | 16:00 | 0 - 0 | |
MAFC Gabányi | PAFC Basket | 2019. április 28. | 16:00 | 67 - 51 | |
DMTK Haraszti Sasok | Budapesti Honvéd Sólymok | 2019. április 28. | 16:00 | 48 - 46 | |
MAFC Gabányi | Budapesti Honvéd Sólymok | 2019. április 28. | 16:00 | 0 - 0 | |
Monori SE | Radobasket | 2019. április 28. | 16:20 | 50 - 63 | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet |
BLF Kenguruk | Budapest Blazers | 2019. április 28. | 16:30 | 44 - 63 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Matóczay Bálint (László Zsolt Károly) | |||||
SZEDEÁK Aranysakálok | Bajai Bácska | 2019. április 28. | 16:30 | 68 - 75 | Petőfi Sándor Általános Iskola |
Dávid Kornél KA/A | KASI/A | 2019. április 28. | 16:30 | 0 - 0 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2019. április 28. | 16:30 | 0 - 0 | |
Török Sasmadarak | Vörös Rókák | 2019. április 28. | 16:30 | 32 - 43 | |
Játékvezetők: Pál Roland, Püspöki Lotti (Réger Zsolt Péter) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2019. április 28. | 16:30 | 0 - 0 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | KASI/A | 2019. április 28. | 16:30 | 84 - 52 | |
Nagykőrösi Sólymok | FTSI Fiú | 2019. április 28. | 17:00 | 30 - 62 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
BSC Medvék | Szentendrei KSE | 2019. április 28. | 17:20 | 48 - 71 | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium |
DMTK Haraszti Sasok | PAFC Basket | 2019. április 28. | 17:30 | 0 - 0 | |
MAFC Gabányi | PAFC Basket | 2019. április 28. | 17:30 | 0 - 0 | |
MAFC Gabányi | Budapesti Honvéd Sólymok | 2019. április 28. | 17:30 | 0 - 0 | |
DMTK Haraszti Sasok | Budapesti Honvéd Sólymok | 2019. április 28. | 17:30 | 0 - 0 |
Tószegi Vadrózsák | BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | 2019. május 3. | 16:45 | 39 - 74 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | Békéscsabai KK | 2019. május 3. | 17:45 | 86 - 24 | |
Békéscsabai KK | Tószegi Vadrózsák | 2019. május 3. | 18:45 | 25 - 56 |