Sep
2015
Hosszabbítás után gyűrte le a Szolnok a ZTE-t
2015. szeptember 10.  |  17:18
HSzerda este két nagy múltú férfi csapat játszott egymással edzőmeccset a nyugati országrészben: a négyszeres magyar bajnok Zalaegerszeg hazai pályán fogadta a hatszoros bajnok Szolnok csapatát. Jó iramú, magas színvonalú mérkőzést láthatott a szépszámú nézősereg, az első két negyed egál eredményt hozott, majd a szünet után meglépett a sérült Vojvoda és Craft nélkül felálló címvédő, de Bencze Tamás együttese nem adta fel, és a rendes játékidő végére kiharcolta a döntetlent. Jöhetett a hosszabbítás, melynek végén már érvényesült a papírforma, nyolc ponttal győztek a piros-feketék.

A ZTE legközelebb jövő kedden lép pályára, a Sopron ellen, míg az Olaj egy güssingi felkészülési tornán folytatja felkészülését.

Zalakerámia ZTE KK - Szolnoki Olaj KK 71-79, hu. (17-17, 19-19, 17-21, 15-11, 3-11)