09
Sep
2015
2015. szeptember 9.  |  01:19

Pécsett járt vendégszereplésen az Atomerőmű, és ha már ott volt, nagy különbségű győzelmet aratott a hazaiak ellen.

Villámrajtot vettek a paksiak, és négy perc után már 12 pontos előnyben voltak. A 11-30-as első negyed már ekkor előrevetítette, hogy itt csak egy csapat nyerhet. A második negyedre kissé rendezte a sorait a PVSK, de ez a felzárkózáshoz nem, csak a különbség konzerválásához volt elég. Keményedett a meccs, Tóth Ádám orra bánta ezt Horti könyöklése után, melynek következményeként le is kellett cserélni a paksi játékost. Dunn és Barnies a nagyszünet után is jól dobott, míg a pécsieknek csak momentumaik voltak, egy-egy szép Budimir illetve Harazin megmozdulás ragadtatta tapsra a hazai publikumot. A negyedik felvonás lényeges változást nem hozott, a hazaiak erejéből csak a tisztes helytállásra futotta, míg a Paks Szabó Zsolt tripláival tovább növelte az előnyét, és végül 91-63 arányban nyert.

PVSK-PANNONPOWER - Atomerőmű SE  63-91 (11-30, 17-16, 19-22, 16-23)