Leány Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport Ludovika Aréna (1083 Budapest, Diószeghy Sámuel utca 23.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. május 23. csütörtök 104 - 30 Szentpáli-Gavallér Csaba, Czinder Adrienn
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. május 23. csütörtök 57 - 54 Horváth Kinga, Propszt Amanda
Zsíros Akadémia Kőbánya - Csata DSE 2019. május 24. péntek 39 - 122 Paulus Bence Máté, Szobonya Erik
Soproni Darazsak Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. május 24. péntek 68 - 56 Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. május 24. péntek 55 - 65 Horváth Kinga, Szobonya Erik
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. május 24. péntek 84 - 34 Sándor Ivett, Propszt Amanda

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 310 103 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
3 0.83 5 2 1 159 194 V1 2-0 0-1 2-1
3 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 0.67 4 1 2 158 234 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.50 3 0 3 141 237 V3 0-1 0-2 0-3


"B" csoport
"B" csoport Ludovika Aréna (1083 Budapest, Diószeghy Sámuel utca 23.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC - Újbuda KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. május 23. csütörtök 77 - 49 Sándor Ivett, Paulus Bence Máté
Vasas Akadémia - Debreceni KA/A 2019. május 23. csütörtök 61 - 52 Pál Roland, Szobonya Erik
BEAC - Újbuda KA/A - Debreceni KA/A 2019. május 23. csütörtök 87 - 57 Pál Roland, Czinder Adrienn
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Vasas Akadémia 2019. május 23. csütörtök 52 - 55 Szentpáli-Gavallér Csaba, Propszt Amanda
Debreceni KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. május 24. péntek 52 - 73 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda KA/A 2019. május 24. péntek 52 - 66 Sándor Ivett, Czinder Adrienn

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
3 1.00 6 3 0 230 158 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 0.83 5 2 1 168 170 V1 1-1 1-0 2-1
3 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 0.67 4 1 2 174 184 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.50 3 0 3 161 221 V3 0-1 0-2 0-3


Keresztjáték
Keresztjáték Ludovika Aréna (1083 Budapest, Diószeghy Sámuel utca 23.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. május 25. szombat 79 - 53 Pál Roland, Czinder Adrienn
Zsíros Akadémia Kőbánya - Debreceni KA/A 2019. május 25. szombat 68 - 73 Paulus Bence Máté, Szobonya Erik
BEAC - Újbuda KA/A - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. május 25. szombat 86 - 69 Sándor Ivett, Horváth Kinga
Csata DSE - Vasas Akadémia 2019. május 25. szombat 88 - 18 Szentpáli-Gavallér Csaba, Propszt Amanda
Helyosztók
Helyosztók Ludovika Aréna (1083 Budapest, Diószeghy Sámuel utca 23.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. május 26. vasárnap 56 - 52 Horváth Kinga, Szobonya Erik
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Debreceni KA/A 2019. május 26. vasárnap 70 - 66 Pál Roland, Paulus Bence Máté
Soproni Darazsak Akadémia/A - Vasas Akadémia 2019. május 26. vasárnap 50 - 55 Szentpáli-Gavallér Csaba, Propszt Amanda
BEAC - Újbuda KA/A - Csata DSE 2019. május 26. vasárnap 51 - 90 Sándor Ivett, Czinder Adrienn
Helyszín - Döntő



Ranglisták - Leány Serdülő - Döntő

Megyei szövetségek