Leány Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Felsőház
A csoport Ludovika Aréna (1083 Budapest, Diószeghy Sámuel utca 23.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda KA/A 2019. március 2. szombat 68 - 45
Csata DSE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. március 2. szombat 100 - 34
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Vasas Akadémia 2019. március 2. szombat 56 - 83
Csata DSE - BEAC - Újbuda KA/A 2019. március 2. szombat 98 - 33
BEAC - Újbuda KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. március 3. vasárnap 53 - 76
Vasas Akadémia - Csata DSE 2019. március 3. vasárnap 39 - 59
B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kosársuli - Zalaegerszegi KTE 2019. március 2. szombat 70 - 56
DVTK Akadémia/A - Debreceni KA/A 2019. március 2. szombat 66 - 71
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kosársuli 2019. március 2. szombat 71 - 63
DVTK Akadémia/A - Zalaegerszegi KTE 2019. március 2. szombat 83 - 36
Zalaegerszegi KTE - Debreceni KA/A 2019. március 3. vasárnap 52 - 72
Nyíregyházi Kosársuli - DVTK Akadémia/A 2019. március 3. vasárnap 52 - 72
C csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 2. szombat 79 - 78
Bajai NKK - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. március 2. szombat 44 - 76
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. március 2. szombat 78 - 44
Bajai NKK - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 2. szombat 69 - 68
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. március 3. vasárnap 37 - 85
Zsíros Akadémia Kőbánya - Bajai NKK 2019. március 3. vasárnap 73 - 67
Alsóház
A csoport Garay János Gimnázium (7100 Szekszárd Szent István tér 7-9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. március 2. szombat 84 - 47
Kecskeméti KA/A - Kanizsa DKK 2019. március 2. szombat 78 - 51
Török Flóris-Törekvés SE/A - Kecskeméti KA/A 2019. március 2. szombat 61 - 59
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kanizsa DKK 2019. március 2. szombat 90 - 60
Kanizsa DKK - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. március 3. vasárnap 68 - 83
Kecskeméti KA/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 3. vasárnap 40 - 71
B csoport Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK T - Vasas Akadémia/B 2019. március 9. szombat 59 - 56
Széchenyi KA - Szeged KE/A 2019. március 9. szombat 58 - 57
Szeged KE/A - DVTK-ÉLKSK T 2019. március 9. szombat 89 - 64
Széchenyi KA - Vasas Akadémia/B 2019. március 9. szombat 67 - 56
Vasas Akadémia/B - Szeged KE/A 2019. március 10. vasárnap 69 - 82
DVTK-ÉLKSK T - Széchenyi KA 2019. március 10. vasárnap 64 - 67

Megyei szövetségek