NB I. A csoport, Fiú U20 - 2021/2022 NB I. A csoport, Fiú U20 - 2021/2022
Legutóbbi - NB I. A csoport, Fiú U20
14. forduló Pécsi VSK-VEOLIA U20 - Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 2022. január 19. szerda 50 - 65
18. forduló Atomerőmű SE U20 - Kaposvári KK U20 2022. január 15. szombat 68 - 65
18. forduló MVM-OSE Lions U20 - KTE-Duna Aszfalt U20 2022. január 15. szombat 40 - 69
18. forduló SZEDEÁK U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2022. január 15. szombat 75 - 71
18. forduló Sopron KC U20 - DEAC Kosárlabda Akadémia U20 2022. január 15. szombat 91 - 54
18. forduló Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 - Egis Körmend U20 2022. január 15. szombat 63 - 66
18. forduló Alba Fehérvár U20 - Pécsi VSK-VEOLIA U20 2022. január 14. péntek 95 - 50
Következik - NB I. A csoport, Fiú U20
19. forduló KTE-Duna Aszfalt U20 - Alba Fehérvár U20 2022. január 21. péntek 15:00
19. forduló Zalakerámia ZTE KK U20 - Atomerőmű SE U20 2022. január 22. szombat 15:00
19. forduló Nyíregyháza Blue Sharks U20 - Sopron KC U20 2022. január 22. szombat 15:30
19. forduló MVM-OSE Lions U20 - SZEDEÁK U20 2022. január 22. szombat 17:00
20. forduló Atomerőmű SE U20 - MVM-OSE Lions U20 2022. január 29. szombat 15:00
20. forduló Egis Körmend U20 - Nyíregyháza Blue Sharks U20 2022. január 29. szombat 15:00
20. forduló Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 - Zalakerámia ZTE KK U20 2022. január 29. szombat 15:00
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Egis Körmend U20
Egis Körmend U20
18 1.00 36 18 0 1606 1177 GY18 9-0 9-0 5-0
2. Szolnoki Olajbányász U20
Szolnoki Olajbányász U20
17 0.91 31 14 3 1296 1107 GY8 9-0 5-3 5-0
3. Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20
Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20
18 0.86 31 13 5 1477 1179 GY1 7-2 6-3 3-2
4. Alba Fehérvár U20
Alba Fehérvár U20
18 0.86 31 13 5 1537 1286 GY3 7-2 6-3 4-1
5. Kaposvári KK U20
Kaposvári KK U20
18 0.83 30 12 6 1410 1279 V1 7-1 5-5 4-1
6. KTE-Duna Aszfalt U20
KTE-Duna Aszfalt U20
18 0.83 30 12 6 1252 1083 GY4 8-1 4-5 4-1
7. Sopron KC U20
Sopron KC U20
18 0.75 27 9 9 1378 1267 GY1 6-5 3-4 3-2
8. DEAC Kosárlabda Akadémia U20
DEAC Kosárlabda Akadémia U20
18 0.72 26 8 10 1329 1311 V3 6-3 2-7 2-3
9. SZEDEÁK U20
SZEDEÁK U20
18 0.69 25 7 11 1234 1418 GY1 4-5 3-6 2-3
10. Pécsi VSK-VEOLIA U20
Pécsi VSK-VEOLIA U20
18 0.69 25 7 11 1302 1322 V3 4-3 3-8 1-4
11. Zalakerámia ZTE KK U20
Zalakerámia ZTE KK U20
18 0.61 22 4 14 1233 1483 V1 2-7 2-7 1-4
12. Atomerőmű SE U20*
Atomerőmű SE U20*
18 0.61 22 5 13 1206 1456 GY1 4-5 1-8 1-4
13. Nyíregyháza Blue Sharks U20
Nyíregyháza Blue Sharks U20
17 0.56 19 2 15 1033 1431 V6 1-8 1-7 0-5
14. MVM-OSE Lions U20
MVM-OSE Lions U20
18 0.53 19 1 17 1098 1592 V11 1-8 0-9 0-5
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek