Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20 - 2021/2022
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Paár Márk

Paár

Márk
3 Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 23 27.83
2 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
1-2 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 17 23.00
3 Balsay Ádám

Balsay

Ádám
1 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 20 22.65
4 Pajor Dávid

Pajor

Dávid
2 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 25 20.48
5 Kass Balázs

Kass

Balázs
1-2 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 25 20.44
6 Schöll Richárd

Schöll

Richárd
4-5 Sopron KC U20 Sopron KC U20 26 20.15
7 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
5 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 15 19.60
8 Csátaljay Péter

Csátaljay

Péter
2 Sopron KC U20 Sopron KC U20 17 17.82
9 Ungvárai Zalán

Ungvárai

Zalán
3 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 21 17.81
10 Arnold Botond

Arnold

Botond
5-4 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 22 17.55
11 Bor Sándor

Bor

Sándor
1 PVSK U20 PVSK U20 15 16.93
12 Góbi Marcell

Góbi

Marcell
3-4 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 19 16.58
13 Csornai Csaba

Csornai

Csaba
4-5 SZEDEÁK U20 SZEDEÁK U20 24 16.17
14 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 23 15.52
15 Simó Bence

Simó

Bence
1 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 16 14.88
16 Dunai Zétény Péter

Dunai

Zétény Péter
2 Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 24 14.75
17 Sövegjártó Ábel György

Sövegjártó

Ábel György
3-4 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 24 14.67
18 Kiss Kolos

Kiss

Kolos
DEAC U20 DEAC U20 17 14.59
19 Hajduk Attila Dominik

Hajduk

Attila Dominik
4 Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 26 14.58
20 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
2 KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 17 14.47
21 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
PVSK U20 PVSK U20 17 14.29
22 Szalay Domonkos

Szalay

Domonkos
3 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 24 13.96
23 Makkos Dávid

Makkos

Dávid
1 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 25 13.88
24 Bella Ádám

Bella

Ádám
1-2 SZEDEÁK U20 SZEDEÁK U20 25 13.32
25 Puska Bence

Puska

Bence
2-3 Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 26 13.15
26 Hőgye Péter

Hőgye

Péter
3-4 PVSK U20 PVSK U20 19 13.05
27 Kenéz Csaba

Kenéz

Csaba
1 Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 23 13.04
28 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 18 12.94
29 Csendes Péter

Csendes

Péter
1 Sopron KC U20 Sopron KC U20 20 12.80
30 Csornai Bence

Csornai

Bence
2 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 26 12.69
31 Csikós Botond

Csikós

Botond
3 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 15 12.40
32 Horváth Natan

Horváth

Natan
86 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 24 12.29
33 Végső Bálint

Végső

Bálint
1-2 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 25 12.24
34 Takács Zsolt

Takács

Zsolt
4 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 24 12.21
35 Czermann Patrik Ákos

Czermann

Patrik Ákos
5 DEAC U20 DEAC U20 25 12.04
36 Gilszki Erik

Gilszki

Erik
3 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 19 12.00
37 Tóth Barna

Tóth

Barna
1 KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 20 11.75
38 Botka Botond

Botka

Botond
1-2 KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 19 11.58
39 Abraham Arabo

Abraham

Arabo
5 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 24 11.38
40 Németh Bálint Péter

Németh

Bálint Péter
1-5 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 17 11.35
41 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
3-4 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 21 11.29
42 Herczeg Kristóf

Herczeg

Kristóf
Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 23 11.17
43 Tráser Nándor Zoltán

Tráser

Nándor Zoltán
4-5 SZEDEÁK U20 SZEDEÁK U20 25 11.04
44 Habel Andrich Clemens

Habel

Andrich Clemens
4-5 Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 25 10.84
45 Kovács Levente Hetény

Kovács

Levente Hetény
1-5 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 20 10.50
46 Sebők András

Sebők

András
1 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 25 10.44
47 Csizmadia Attila

Csizmadia

Attila
4-5 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 21 10.29
48 Varga Huba

Varga

Huba
1 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 25 10.28
49 Vujity-Zsolnay Benjamin

Vujity-Zsolnay

Benjamin
1-2 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 15 10.00
50 Lakatos Zsombor

Lakatos

Zsombor
5 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 19 10.00
51 Takács Erik

Takács

Erik
4 KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 19 9.53
52 Horváth Ádám

Horváth

Ádám
1-2 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 21 9.52
53 Flasár Botond

Flasár

Botond
5 Sopron KC U20 Sopron KC U20 18 8.94
54 Tóth Patrik

Tóth

Patrik
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 23 8.74
55 Tóth Balázs

Tóth

Balázs
3 KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 20 8.65
56 Fodor Máté

Fodor

Máté
3 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 26 8.54
57 Velkey Géza

Velkey

Géza
2 KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 20 8.40
58 Dallos Bence

Dallos

Bence
2 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 23 8.35
59 Gordán Levente

Gordán

Levente
4-5 PVSK U20 PVSK U20 18 8.33
60 Kazsuk Botond

Kazsuk

Botond
5 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 16 8.31
61 Szanyi Bence

Szanyi

Bence
2 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 16 8.25
62 Marjanovic Jakov Jozo

Marjanovic

Jakov Jozo
4-5 PVSK U20 PVSK U20 13 8.23
63 Lőrincz Bálint

Lőrincz

Bálint
2 SZEDEÁK U20 SZEDEÁK U20 15 8.20
64 Verba Szabolcs András

Verba

Szabolcs András
3 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 23 8.09
65 Sipos Márton

Sipos

Márton
1 SZEDEÁK U20 SZEDEÁK U20 21 8.05
66 Fehér Benjamin

Fehér

Benjamin
2 Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 23 8.00
67 Heimann Gergő

Heimann

Gergő
1-3 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 23 7.96
68 Pákozdi Csongor

Pákozdi

Csongor
2 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 25 7.84
69 Csernus Bálint

Csernus

Bálint
3-4 PVSK U20 PVSK U20 16 7.75
70 Győr Bálint Gergely

Győr

Bálint Gergely
5 Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 22 7.41
71 Papp László Bence

Papp

László Bence
3 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 23 6.91
72 Tráser Miklós László

Tráser

Miklós László
3 SZEDEÁK U20 SZEDEÁK U20 17 6.82
73 Gadus Bogdán Olivér

Gadus

Bogdán Olivér
2-3 DEAC U20 DEAC U20 22 6.82
74 Sajgó Lajos Fülöp

Sajgó

Lajos Fülöp
1-2 SZEDEÁK U20 SZEDEÁK U20 19 6.63
75 Czermann Máté

Czermann

Máté
2-3 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 23 6.52
76 Varga Gergő Detre

Varga

Gergő Detre
3-4 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 20 6.40
77 Szűcs Valter

Szűcs

Valter
3 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 17 6.29
78 Vincze Roland

Vincze

Roland
Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 16 5.94
79 Juhász Levente

Juhász

Levente
2 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 25 5.88
80 Villányi Benedek

Villányi

Benedek
2 PVSK U20 PVSK U20 14 5.86
81 Nárai Gergely András

Nárai

Gergely András
2-3 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 26 5.85
82 Szenti Mátyás

Szenti

Mátyás
3 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 15 5.73
83 Lajos Bálint

Lajos

Bálint
2 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 22 5.68
84 Kiss Dominik

Kiss

Dominik
3-4 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 23 5.65
85 Nagy Péter

Nagy

Péter
3-4 Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 25 5.32
86 Poleksic Milos

Poleksic

Milos
4 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 19 5.26
87 Alcser Dániel Balázs

Alcser

Dániel Balázs
1-2 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 19 5.26
88 Szívós Patrik Dávid

Szívós

Patrik Dávid
1-2 DEAC U20 DEAC U20 13 5.23
89 Ritter Milán

Ritter

Milán
2-3 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 19 5.16
90 Hiezl Bálint

Hiezl

Bálint
4-5 Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 24 5.13
91 Tabajdi Tege

Tabajdi

Tege
2-3 Sopron KC U20 Sopron KC U20 22 4.96
92 Vámosi Dávid

Vámosi

Dávid
3-4 Sopron KC U20 Sopron KC U20 13 4.92
93 Mokánszki Milán

Mokánszki

Milán
3 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 24 4.83
94 Woditsch Tamás

Woditsch

Tamás
3 Sopron KC U20 Sopron KC U20 24 4.83
95 Jankó Csaba

Jankó

Csaba
DEAC U20 DEAC U20 13 4.77
96 Lakatos Levente

Lakatos

Levente
4 Sopron KC U20 Sopron KC U20 17 4.77
97 Madar Krisztián

Madar

Krisztián
1-2 DEAC U20 DEAC U20 13 4.69
98 Pintér Áron

Pintér

Áron
1-2 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 18 4.67
99 Tóth Dániel

Tóth

Dániel
1 Sopron KC U20 Sopron KC U20 22 4.64
100 Bőhm Ádám

Bőhm

Ádám
3 Sopron KC U20 Sopron KC U20 14 4.64
101 Tóth József

Tóth

József
Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 19 4.63
102 Gróf Máté

Gróf

Máté
1 PVSK U20 PVSK U20 19 4.37
103 Büki Lóránt

Büki

Lóránt
1-5 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 18 4.11
104 Varga Boldizsár

Varga

Boldizsár
1-2 DEAC U20 DEAC U20 15 4.07
105 Tóth László

Tóth

László
4-5 DEAC U20 DEAC U20 21 3.81
106 Dobos Máté

Dobos

Máté
KTE-Duna Aszfalt U20 KTE-Duna Aszfalt U20 14 3.64
107 Rausch Botond

Rausch

Botond
4-5 Sopron KC U20 Sopron KC U20 19 3.47
108 Dániel Ádám

Dániel

Ádám
1-2 Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 14 3.43
109 Baliga Ákos

Baliga

Ákos
1-2 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 21 3.38
110 Hansen Dániel

Hansen

Dániel
1-5 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 17 3.24
111 Mester Ákos

Mester

Ákos
2 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 17 3.12
112 Geröly Márton András

Geröly

Márton András
3 Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 17 3.00
113 Horváth Zoltán

Horváth

Zoltán
3 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 20 2.95
114 Vasi Bence

Vasi

Bence
2 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 21 2.81
115 Vajda Levente Zoltán

Vajda

Levente Zoltán
2 Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 20 2.75
116 Zsiros János

Zsiros

János
3 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 14 2.71
117 Várkony Tamás Erik

Várkony

Tamás Erik
3-4 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 17 2.65
118 Tóth Bence

Tóth

Bence
3 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 20 2.65
119 Dauda Tamás

Dauda

Tamás
3 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 21 2.62
120 Strasszer Ábner

Strasszer

Ábner
3-4 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 15 2.47
121 Polónyi Ákos

Polónyi

Ákos
3 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 13 2.46
122 Tóth-Erdei Bálint

Tóth-Erdei

Bálint
1-2 Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 21 2.43
123 Darázs Máté Ákos

Darázs

Máté Ákos
2-1 PVSK U20 PVSK U20 24 2.42
124 Tamás Balázs

Tamás

Balázs
3 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 17 2.41
125 Méhész Mihály

Méhész

Mihály
3 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 20 2.40
126 Szántó Patrik

Szántó

Patrik
1 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 13 2.31
127 Sándor Máté

Sándor

Máté
3 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 23 2.30
128 Gosztom Bálint Antal

Gosztom

Bálint Antal
2 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 19 2.26
129 Tóth Benedek

Tóth

Benedek
2 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 26 2.23
130 Cziklin Dusán Péter

Cziklin

Dusán Péter
3 Szolnoki Olajbányász U20 Szolnoki Olajbányász U20 13 2.23
131 Fülep Dániel József

Fülep

Dániel József
3-4 DEAC U20 DEAC U20 13 2.08
132 Elek Marcell Ábel

Elek

Marcell Ábel
3 Nyíregyháza Blue Sharks U20 Nyíregyháza Blue Sharks U20 19 2.00
133 Simon Dávid

Simon

Dávid
5 Alba Fehérvár U20 Alba Fehérvár U20 13 1.85
134 Karabulut Haluk Tunahan

Karabulut

Haluk Tunahan
1 Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 15 1.67
135 Lengl Kristóf

Lengl

Kristóf
2 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 20 1.55
136 Koller Bálint Balázs

Koller

Bálint Balázs
1 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 19 1.42
137 Békési László

Békési

László
1-5 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 25 1.40
138 Sipos Brúnó

Sipos

Brúnó
1-2 SZEDEÁK U20 SZEDEÁK U20 22 1.27
139 Vargovics András

Vargovics

András
2 Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 21 1.05
140 Bihari Barnabás

Bihari

Barnabás
3 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 13 1.00
141 Boda Vince Vazul

Boda

Vince Vazul
3 Kaposvári KK U20 Kaposvári KK U20 16 0.88
142 Balog Csaba

Balog

Csaba
2 SZEDEÁK U20 SZEDEÁK U20 21 0.81
143 Szűr Balázs

Szűr

Balázs
1-2 MVM-OSE Lions U20 MVM-OSE Lions U20 15 0.67
144 Tóth-Erdei Máté

Tóth-Erdei

Máté
1 Egis Körmend U20 Egis Körmend U20 14 0.64
145 Kiss Bence Gábor

Kiss

Bence Gábor
3 Zalakerámia ZTE KK U20 Zalakerámia ZTE KK U20 13 0.46
146 Takács Áron

Takács

Áron
1-5 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 13 0.39
147 Szabó Gergő

Szabó

Gergő
1-5 Atomerőmű SE U20 Atomerőmű SE U20 14 0.07

Megyei szövetségek