Mérkőzések - NB I. A csoport, Fiú U20
2021. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. szeptember 21. 15:15 78 - 69 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2021. szeptember 22. 14:00 94 - 46 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter
2021. szeptember 22. 14:30 48 - 57 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Csaba János
2021. szeptember 22. 15:00 94 - 101 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Domokos Bence
2021. szeptember 22. 15:00 51 - 72 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Filep Áron Kálmán
2021. szeptember 22. 15:00 81 - 50 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik
2021. szeptember 22. 15:15 77 - 42 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor
2021. szeptember 25. 15:00 62 - 91 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde
2021. szeptember 25. 15:00 56 - 95 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Sándor
2021. szeptember 25. 15:30 52 - 64 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János
2021. szeptember 25. 15:30 60 - 65 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence
2021. szeptember 26. 15:15 87 - 65 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
2021. szeptember 26. 16:00 54 - 69 Garay János Gimnázium
Játékvezetők: Propszt Amanda, Keresztes Tamás
2021. szeptember 29. 15:00 73 - 76 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Schneider Bertold Antal
2021. október
2021. október 1. 15:00 104 - 68 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor
2021. október 2. 14:00 85 - 68 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
2021. október 2. 15:00 34 - 80 Continental Aréna
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András
2021. október 2. 15:00 86 - 58 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs
2021. október 2. 15:00 89 - 59 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kónya Levente, Filep Áron Kálmán
2021. október 2. 16:00 79 - 46 Arena Savaria
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. október 6. 14:30 105 - 61 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Horváth Andreasz
2021. október 6. 15:00 50 - 100 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Szücs Szabolcs
2021. október 6. 15:00 59 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
2021. október 6. 15:15 87 - 47 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László
2021. október 6. 15:15 82 - 59 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Kovács Máté Zádor
2021. október 6. 15:15 74 - 81 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor
2021. október 9. 12:00 100 - 82 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Antoni Márk Ágoston
2021. október 9. 15:00 77 - 81 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Németh Sándor
2021. október 9. 15:00 74 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
2021. október 9. 15:00 106 - 57 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Kovács István
2021. október 9. 15:00 91 - 64 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Deák Zsuzsanna
2021. október 9. 15:30 68 - 76 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2021. október 10. 15:15 80 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső
2021. október 13. 15:00 107 - 73 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás
2021. október 15. 14:30 78 - 64 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
2021. október 16. 14:15 92 - 63 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2021. október 16. 15:00 63 - 72 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nyíri Péter Patrik
2021. október 16. 15:00 91 - 67 Arena Savaria
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. október 16. 16:30 81 - 89 Garay János Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs
2021. október 17. 13:15 73 - 49 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás
2021. október 17. 15:15 61 - 40 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
2021. október 21. 17:00 85 - 69 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2021. október 22. 15:00 102 - 67 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
2021. október 22. 15:00 84 - 51 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István
2021. október 24. 13:30 82 - 77 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2021. október 24. 15:00 65 - 106 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba János
2021. október 24. 15:15 76 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2021. október 24. 15:30 64 - 93 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Kokas Sándor Zsolt
2021. október 30. 12:30 56 - 91 Continental Aréna
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán
2021. október 30. 14:00 79 - 72 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2021. október 30. 15:00 82 - 66 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szücs Szabolcs
2021. október 30. 15:00 82 - 57 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik
2021. október 30. 15:00 81 - 59 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs
2021. október 30. 15:00 101 - 54 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. november
2021. november 2. 15:00 67 - 54 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szpiró Balázs
2021. november 3. 15:00 71 - 59 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán
2021. november 5. 15:00 20 - 0 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács István, Farkas Dominik
2021. november 5. 15:00 73 - 82 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. november 5. 15:15 119 - 53 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Földvári Tamás
2021. november 6. 14:30 82 - 85 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila
2021. november 6. 15:00 69 - 88 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor
2021. november 6. 15:15 59 - 97 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika
2021. november 10. 15:30 81 - 76 Continental Aréna
Játékvezetők: Cservenyák-Páll Vivien Zsanett, Zalai Ákos István
2021. november 12. 15:00 93 - 66 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. november 12. 15:00 71 - 82 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Ács Dezső
2021. november 13. 14:45 83 - 72 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Bács Csaba
2021. november 13. 15:00 78 - 72 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Szabó Tibor
2021. november 13. 15:00 92 - 84 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kovács Máté
2021. november 14. 16:45 64 - 72 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
2021. november 17. 15:00 57 - 67 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Krisztián-Világos Tünde
2021. december
2021. december 7. 15:15 85 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor
2021. december 10. 15:00 69 - 63 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc
2021. december 10. 15:15 70 - 64 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika
2021. december 11. 13:30 103 - 72 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2021. december 11. 15:00 63 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Gombos Márk Bálint
2021. december 11. 15:00 76 - 73 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső
2021. december 11. 15:00 87 - 112 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2021. december 11. 15:15 89 - 68 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
2021. december 15. 15:00 108 - 65 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. december 18. 15:00 61 - 70 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Kocsis Tamás
2021. december 18. 15:00 99 - 64 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Schneider Bertold Antal
2021. december 18. 15:00 81 - 78 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs
2021. december 18. 15:15 66 - 93 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László
2021. december 18. 15:30 50 - 114 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde
2021. december 18. 15:30 73 - 111 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett
2021. december 19. 15:00 50 - 76 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Szűcs Sándor
2021. december 22. 15:00 73 - 59 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István
2021. december 23. 15:00 92 - 86 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs
2021. december 23. 15:00 79 - 71 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső
2021. december 23. 15:15 71 - 89 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás
2021. december 23. 15:45 91 - 65 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
2021. december 23. 16:00 81 - 65 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2021. december 27. 14:30 69 - 54 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz
2021. december 27. 15:00 98 - 66 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston
2021. december 27. 15:00 63 - 51 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szántó Dénes
2021. december 27. 15:15 68 - 84 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2021. december 27. 15:30 59 - 81 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2021. december 30. 14:00 100 - 56 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik
2021. december 30. 15:00 85 - 73 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2021. december 30. 15:00 87 - 63 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Szántó Dénes
2021. december 30. 15:00 73 - 75 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2021. december 30. 15:00 83 - 54 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Baukó Ferenc
2021. december 30. 15:00 102 - 42 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás
2021. december 30. 15:15 90 - 63 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor
2022. január
2022. január 5. 14:30 98 - 80 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2022. január 5. 15:00 59 - 79 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2022. január 5. 15:00 62 - 99 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Bozóki Bettina
2022. január 5. 15:00 64 - 96 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Domokos Bence, Ács Dezső
2022. január 5. 15:15 69 - 85 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás
2022. január 5. 15:15 64 - 55 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László
2022. január 5. 16:15 78 - 72 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó
2022. január 8. 12:30 64 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Sándor
2022. január 8. 15:00 103 - 65 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kovács Máté
2022. január 8. 15:00 89 - 59 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám
2022. január 8. 15:00 58 - 81 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor
2022. január 8. 15:00 102 - 66 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Schneider Bertold Antal
2022. január 8. 15:00 93 - 56 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kovács István
2022. január 8. 15:30 44 - 84 Continental Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
2022. január 14. 14:30 95 - 50 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz
2022. január 15. 12:00 63 - 66 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté
2022. január 15. 14:00 91 - 54 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Hernicz Balazs
2022. január 15. 14:30 75 - 71 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Tamás
2022. január 15. 15:00 68 - 65 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső
2022. január 15. 15:00 40 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2022. január 19. 15:15 50 - 65 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Keresztes Tamás
2022. január 21. 15:00 77 - 71 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Kónya Levente
2022. január 22. 15:00 93 - 62 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh Fanni
2022. január 22. 15:30 69 - 96 Continental Aréna
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2022. január 22. 17:00 86 - 82 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde
2022. január 29. 14:15 88 - 53 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor
2022. január 29. 15:00 84 - 64 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Kovács Kincső
2022. január 29. 15:00 85 - 40 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Bognár Tamás
2022. január 29. 15:00 91 - 50 Arena Savaria
Játékvezetők: Kovács Máté, Antoni Márk Ágoston
2022. január 30. 15:15 76 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Fleischmann Krisztián
2022. február
2022. február 4. 15:00 84 - 71 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Fekete Csaba, Baukó Ferenc
2022. február 4. 15:15 77 - 76 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2022. február 5. 13:30 99 - 74 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2022. február 5. 15:00 92 - 88 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Kiss Márton Balázs
2022. február 5. 15:00 120 - 41 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám
2022. február 5. 15:00 66 - 91 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence
2022. február 5. 15:15 56 - 88 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Domokos Bence
2022. február 8. 15:15 81 - 55 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
2022. február 12. 15:00 90 - 62 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám
2022. február 12. 15:00 64 - 60 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs
2022. február 12. 15:00 72 - 67 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly
2022. február 12. 15:00 89 - 60 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté
2022. február 12. 15:30 62 - 83 Continental Aréna
Játékvezetők: Horányi András, Cservenyák-Páll Vivien Zsanett
2022. február 12. 16:00 58 - 69 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Márton Balázs
2022. február 13. 15:00 103 - 63 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Nyíri Péter Patrik
2022. február 16. 14:30 72 - 87 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2022. február 16. 15:00 60 - 88 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Nagy Viktor
2022. február 16. 15:00 59 - 49 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István
2022. február 16. 15:15 73 - 69 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs
2022. február 16. 15:15 62 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Fleischmann Krisztián
2022. február 16. 15:30 67 - 74 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor
2022. február 18. 15:00 86 - 66 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2022. február 25. 14:30 95 - 59 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. február 27. 16:00 72 - 70 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor
2022. március
2022. március 6. 16:00 84 - 89 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence
2022. március 10. 15:15 74 - 48 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Barabás Dorina Mónika
2022. március 11. 15:00 110 - 84 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szűcs Sándor
2022. március 11. 15:15 75 - 70 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor
2022. március 12. 14:00 109 - 73 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. március 12. 15:00 73 - 41 Arena Savaria
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Schneider Bertold Antal
2022. március 12. 15:00 85 - 94 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
2022. március 12. 15:00 96 - 67 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Fleischmann Krisztián
2022. március 12. 15:30 84 - 73 Continental Aréna
Játékvezetők: Horányi András, Szulics Zsolt János
2022. március 16. 15:15 97 - 100 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
2022. március 18. 15:00 69 - 76 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István
2022. március 19. 13:30 120 - 71 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Horváth Andreasz
2022. március 19. 14:00 79 - 86 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2022. március 19. 15:00 84 - 67 Arena Savaria
Játékvezetők: Bognár Tamás, Schneider Bertold Antal
2022. március 19. 15:00 91 - 62 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Keresztes Tamás
2022. március 19. 15:15 86 - 60 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás
2022. március 20. 15:15 93 - 71 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Máté Zádor, Fenyvesi Zénó
2022. március 26. 14:30 94 - 71 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2022. március 26. 15:00 83 - 88 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2022. március 26. 15:00 63 - 95 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
2022. március 26. 15:00 76 - 84 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Horváth Alajos
2022. március 26. 15:00 52 - 71 Continental Aréna
Játékvezetők: Horányi András, Tóth Tamás Zoltán
2022. március 26. 15:00 76 - 54 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor
2022. március 26. 15:15 75 - 84 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Földvári Tamás

Megyei szövetségek