|
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs/A - NKA Pécs/B | 2020. november 14. szombat | 137 - 27 | Dr. Danka Péter, Székely Bernadett |
Bajai Bácska FKE/A - KASI Delfinek/A | 2020. november 14. szombat | 2 - 0 | Dr. Danka Péter, Székely Bernadett |
NKA Pécs/B - Bajai Bácska FKE/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Marossy Gergely, Märcz Péter |
NKA Pécs/A - Bajai Bácska FKE/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Marossy Gergely, Märcz Péter |
NKA Pécs/B - KASI Delfinek/A | 2020. november 14. szombat | 2 - 0 | Marossy Gergely, Märcz Péter |
NKA Pécs/A - KASI Delfinek/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Marossy Gergely, Märcz Péter |
NKA Pécs/B - KASI Delfinek/A | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Marossy Gergely, Märcz Péter |
NKA Pécs/B - Bajai Bácska FKE/A | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Marossy Gergely, Märcz Péter |
NKA Pécs/A - KASI Delfinek/A | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Marossy Gergely, Märcz Péter |
NKA Pécs/A - Bajai Bácska FKE/A | 2020. november 14. szombat | 107 - 27 | Marossy Gergely, Märcz Péter |
B csoport | Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű-GYKSE - Kozármisleny SE | 2020. november 15. vasárnap | 77 - 94 | Lovász Balázs, Hergyó-Bencze Gábor |
KASI Delfinek/B - Bajai Bácska FKE/B | 2020. november 15. vasárnap | 68 - 58 | Lovász Balázs, Ignácz Kristóf |
Kozármisleny SE - KASI Delfinek/B | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Ignácz Kristóf |
Kozármisleny SE - Bajai Bácska FKE/B | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Ignácz Kristóf |
Atomerőmű-GYKSE - KASI Delfinek/B | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Ignácz Kristóf |
Atomerőmű-GYKSE - Bajai Bácska FKE/B | 2020. november 15. vasárnap | 66 - 59 | dr. Szakács Imre Vilmos, Ignácz Kristóf |
Atomerőmű-GYKSE - KASI Delfinek/B | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor |
Atomerőmű-GYKSE - Bajai Bácska FKE/B | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor |
Kozármisleny SE - KASI Delfinek/B | 2020. november 15. vasárnap | 58 - 113 | dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor |
Kozármisleny SE - Bajai Bácska FKE/B | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor |
C csoport | Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE - Marcali VSZSE | 2020. november 14. szombat | 80 - 47 | Bálind Attila, Domokos Bence |
Marcali VSZSE - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. november 14. szombat | 81 - 49 | Fodor Sándor Balázs, Domokos Bence |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE - Dombóvári Kosársuli KE | 2020. november 14. szombat | 19 - 89 | Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
D csoport | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsa KK - Siófoki Kosársuli | 2020. november 21. szombat | 73 - 27 | Szabó Tibor, Imre Márk |
KASI Delfinek/C - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. november 21. szombat | 2 - 0 | Benedek Zoltán, Szabó Tibor |
Kanizsa KK - KASI Delfinek/C | 2020. november 21. szombat | 14:00 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Siófoki Kosársuli - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. november 21. szombat | 2 - 0 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Siófoki Kosársuli - KASI Delfinek/C | 2020. november 21. szombat | 14:00 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Kanizsa KK - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. november 21. szombat | 14:00 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Siófoki Kosársuli - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. november 21. szombat | 16:00 | Szabó Tibor, Imre Márk |
Siófoki Kosársuli - KASI Delfinek/C | 2020. november 21. szombat | 16:00 | Szabó Tibor, Imre Márk |
Kanizsa KK - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. november 21. szombat | 16:00 | Szabó Tibor, Imre Márk |
Kanizsa KK - KASI Delfinek/C | 2020. november 21. szombat | 88 - 67 | Szabó Tibor, Imre Márk |
E csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs/C - Monok SE | 2020. december 20. vasárnap | 49 - 60 | Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos |
Monok SE - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. december 20. vasárnap | 66 - 52 | Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán |
Dunaújvárosi Sárkányok - NKA Pécs/C | 2020. december 20. vasárnap | 43 - 113 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
A csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - Szolnoki KA/A | 2020. november 14. szombat | 96 - 66 | Zahorán Kitti Mária, Kovács Máté Zádor |
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A | 2020. november 14. szombat | 89 - 61 | Gyenge Gábor, Fenyvesi Zénó |
Szolnoki KA/A - Kecskeméti KA/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Fehérvári Gergely, Terjéki András |
Szolnoki KA/A - SZEDEÁK/A | 2020. november 14. szombat | 90 - 72 | Fehérvári Gergely, Terjéki András |
Pityke KSE - Kecskeméti KA/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Fehérvári Gergely, Terjéki András |
Pityke KSE - SZEDEÁK/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Fehérvári Gergely, Terjéki András |
Pityke KSE - Kecskeméti KA/A | 2020. november 14. szombat | 100 - 79 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
Pityke KSE - SZEDEÁK/A | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
Szolnoki KA/A - Kecskeméti KA/A | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
Szolnoki KA/A - SZEDEÁK/A | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Félegyházi TSI - Békési SZSK | 2020. november 14. szombat | 69 - 63 | Czékmán Csaba, Bartucz Csaba |
Vásárhelyi Kosársuli/A - Kecskeméti KA/B | 2020. november 14. szombat | 86 - 32 | Czékmán Csaba, Bartucz Csaba |
Félegyházi TSI - Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/B | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Békési SZSK - Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Békési SZSK - Kecskeméti KA/B | 2020. november 14. szombat | 66 - 48 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Félegyházi TSI - Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. november 14. szombat | 67 - 56 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/B | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Békési SZSK - | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Békési SZSK - Kecskeméti KA/B | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
C csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK/B - Békéscsabai KK | 2020. november 14. szombat | 0 - 0 | Baukó Ferenc, Gelányi Dániel |
Szolnoki KA/B - Nagykőrösi Sólymok | 2020. november 14. szombat | 78 - 48 | Baukó Ferenc, Kovács István |
SZEDEÁK/B - Szolnoki KA/B | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Kovács István, Gelányi Dániel |
SZEDEÁK/B - Nagykőrösi Sólymok | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Kovács István, Gelányi Dániel |
Békéscsabai KK - Szolnoki KA/B | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Kovács István, Gelányi Dániel |
Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok | 2020. november 14. szombat | 0 - 2 | Kovács István, Gelányi Dániel |
Békéscsabai KK - Szolnoki KA/B | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Baukó Ferenc, Gelányi Dániel |
Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Baukó Ferenc, Gelányi Dániel |
SZEDEÁK/B - Szolnoki KA/B | 2020. november 14. szombat | 0 - 2 | Baukó Ferenc, Gelányi Dániel |
SZEDEÁK/B - Nagykőrösi Sólymok | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Baukó Ferenc, Gelányi Dániel |
D csoport | Dr. Papp László Városi Sportcsarnok (6600 Szentes Jövendő utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - Békéscsabai KK/B | 2020. november 15. vasárnap | 2 - 0 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Kosársuli/B | 2020. november 15. vasárnap | 0 - 2 | Tóth Tamás, Liszkai Dávid |
Vásárhelyi Kosársuli/B - Szentesi KK | 2020. november 15. vasárnap | 64 - 28 | Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor |
A csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája (4400 Nyíregyháza Tiszavasvári út 12. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U14A - Egri VSI KOK/A | 2020. november 14. szombat | 130 - 34 | Tóth Tamás Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
Nyíregyházi Sportcentrum - Szerencsi Darazsak | 2020. november 14. szombat | 71 - 58 | Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
Cívis KK U14A - Szerencsi Darazsak | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa |
Egri VSI KOK/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa |
Egri VSI KOK/A - Szerencsi Darazsak | 2020. november 14. szombat | 63 - 75 | Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa |
Cívis KK U14A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa |
Cívis KK U14A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. november 14. szombat | 112 - 49 | Ferenczi Tamás, dr. Marjay Péter |
Cívis KK U14A - Szerencsi Darazsak | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Ferenczi Tamás, dr. Marjay Péter |
Egri VSI KOK/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Ferenczi Tamás, dr. Marjay Péter |
Egri VSI KOK/A - Szerencsi Darazsak | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Ferenczi Tamás, dr. Marjay Péter |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC - Jezsuita - MEAFC/B | 2020. november 15. vasárnap | 144 - 30 | Lónáth László, dr. Nagy Zsombor |
MEAFC/B - NYKK-Eötvös/A | 2020. november 15. vasárnap | 2 - 0 | Szobonya Erik, Molnár Zoltán |
NYKK-Eötvös/A - MEAFC - Jezsuita | 2020. november 15. vasárnap | 0 - 2 | Marton Péter, Molnár Zoltán |
C csoport | Kemény Ferenc Sportcsarnok (3300 Eger Stadion utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli/A - BKG Príma Akadémia U14FHA | 2020. november 15. vasárnap | 2 - 0 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B - Egri VSI KOK/B | 2020. november 15. vasárnap | 61 - 53 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
BKG Príma Akadémia U14FHA - Egri VSI KOK/B | 2020. november 15. vasárnap | 0 - 2 | Takács Zoltán, Szalontai Dorina |
Lehel Kosársuli/A - Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | Takács Zoltán, Szalontai Dorina |
Lehel Kosársuli/A - Egri VSI KOK/B | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | Takács Zoltán, Szalontai Dorina |
BKG Príma Akadémia U14FHA - Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | Takács Zoltán, Szalontai Dorina |
Lehel Kosársuli/A - Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B | 2020. november 15. vasárnap | 76 - 55 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Lehel Kosársuli/A - Egri VSI KOK/B | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
BKG Príma Akadémia U14FHA - Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
BKG Príma Akadémia U14FHA - Egri VSI KOK/B | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
D csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgótarjáni KI | 2020. november 14. szombat | 2 - 0 | Sörlei Attila, Vaszi Ádám |
Salgótarjáni KI - MEAFC/C | 2020. november 14. szombat | 0 - 2 | Sörlei Attila, Vaszi Ádám |
MEAFC/C - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. november 14. szombat | 76 - 54 | Sörlei Attila, Vaszi Ádám |
E csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs VSE - NYÍKSE Tűzgolyók M. U14 | 2020. november 14. szombat | 10:00 | Molnár Zoltán, Szalontai Dorina |
NYÍKSE Tűzgolyók M. U14 - Sláger Kazincbarcika | 2020. november 14. szombat | 2 - 0 | Molnár Zoltán, Dr. Ormay Gábor |
Sláger Kazincbarcika - Szerencs VSE | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök | 2020. november 15. vasárnap | 94 - 47 | Csák Máté Károly, Ugróczky Péter |
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. november 15. vasárnap | 116 - 49 | Csák Máté Károly, Ugróczky Péter |
Körmendi Törpördögök - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. november 15. vasárnap | 81 - 69 | DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal |
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal |
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal |
Körmendi Törpördögök - Soproni Sportiskola/A | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal |
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A | 2020. november 15. vasárnap | 61 - 53 | DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal |
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal |
Körmendi Törpördögök - Soproni Sportiskola/A | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal |
Körmendi Törpördögök - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Schneider Bertold Antal |
B csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/A - Dávid Kornél KA/B | 2020. november 14. szombat | 120 - 47 | Kaposi Renátó, Lázár Alina |
OSE Lions/A - Győri KC/A | 2020. november 14. szombat | 105 - 64 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Dávid Kornél KA/A - Győri KC/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Kéri István, Lázár Alina |
Dávid Kornél KA/B - OSE Lions/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Kéri István, Lázár Alina |
Dávid Kornél KA/B - Győri KC/A | 2020. november 14. szombat | 75 - 82 | Kéri István, Lázár Alina |
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Kéri István, Lázár Alina |
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A | 2020. november 14. szombat | 144 - 90 | Kéri István, Novák Bence |
Dávid Kornél KA/A - Győri KC/A | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Kéri István, Novák Bence |
Dávid Kornél KA/B - OSE Lions/A | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Kéri István, Novák Bence |
Dávid Kornél KA/B - Győri KC/A | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Kéri István, Novák Bence |
C csoport | Arena Savaria Munkacsarnoka (9700 Szombathely Sugár út 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár/A - Soproni Tigrisek | 2020. november 14. szombat | 50 - 114 | Németh András, Magyar Gyöngyi |
Soproni Sportiskola/B - Ifjú Sólymok | 2020. november 14. szombat | 59 - 72 | Németh András, Magyar Gyöngyi |
Alba Fehérvár/A - Soproni Sportiskola/B | 2020. november 14. szombat | 75 - 42 | Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs |
Alba Fehérvár/A - Ifjú Sólymok | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs |
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola/B | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs |
Soproni Tigrisek - Ifjú Sólymok | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs |
Soproni Tigrisek - Ifjú Sólymok | 2020. november 14. szombat | 143 - 34 | Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs |
Alba Fehérvár/A - Soproni Sportiskola/B | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs |
Alba Fehérvár/A - Ifjú Sólymok | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs |
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola/B | 2020. november 14. szombat | 16:00 | Dr. Popgyákunik Balázs, Németh Balázs |
D csoport | UFM ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Credobus Mosonmagyaróvár - Dávid Kornél KA/C | 2020. november 15. vasárnap | 91 - 56 | Káli Szabolcs, Lugosi Lilla |
VUKE - Veszprém/A - RICSILLA | 2020. november 15. vasárnap | 32 - 122 | Káli Szabolcs, Nagy Péter |
Credobus Mosonmagyaróvár - VUKE - Veszprém/A | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | Nagy Péter, Lugosi Lilla |
Credobus Mosonmagyaróvár - RICSILLA | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | Nagy Péter, Lugosi Lilla |
Dávid Kornél KA/C - VUKE - Veszprém/A | 2020. november 15. vasárnap | 79 - 45 | Nagy Péter, Lugosi Lilla |
Dávid Kornél KA/C - RICSILLA | 2020. november 15. vasárnap | 14:00 | Nagy Péter, Lugosi Lilla |
Credobus Mosonmagyaróvár - RICSILLA | 2020. november 15. vasárnap | 45 - 123 | Káli Szabolcs, Lugosi Lilla |
Dávid Kornél KA/C - VUKE - Veszprém/A | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | Káli Szabolcs, Lugosi Lilla |
Dávid Kornél KA/C - RICSILLA | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | Káli Szabolcs, Lugosi Lilla |
Credobus Mosonmagyaróvár - VUKE - Veszprém/A | 2020. november 15. vasárnap | 16:00 | Káli Szabolcs, Lugosi Lilla |
E csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/B - Ajka | 2020. november 14. szombat | 2 - 0 | Prieger Mihály, Majkó Ádám |
Várpalota Sárkányok - Alba Fehérvár/B | 2020. november 14. szombat | 2 - 0 | Oláh Gabriella, Majkó Ádám |
Zalakerámia ZTE KK/B - Várpalota Sárkányok | 2020. november 14. szombat | 12:00 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Zalakerámia ZTE KK/B - Alba Fehérvár/B | 2020. november 14. szombat | 12:00 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Ajka - Várpalota Sárkányok | 2020. november 14. szombat | 12:00 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Ajka - Alba Fehérvár/B | 2020. november 14. szombat | 0 - 0 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Zalakerámia ZTE KK/B - Várpalota Sárkányok | 2020. november 14. szombat | 42 - 74 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Zalakerámia ZTE KK/B - Alba Fehérvár/B | 2020. november 14. szombat | 13:30 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Ajka - Várpalota Sárkányok | 2020. november 14. szombat | 13:30 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Ajka - Alba Fehérvár/B | 2020. november 14. szombat | 13:30 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
F csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Tatabányai Medvék - Tatai SE | 2020. november 14. szombat | 13 - 133 | Gaál Norbert, Hőgerl Bence |
Tatai SE - Bicskei Pilóták | 2020. november 14. szombat | 80 - 51 | Gaál Norbert, Hőgerl Bence |
Bicskei Pilóták - AF-Tatabányai Medvék | 2020. november 14. szombat | 90 - 15 | Kovács Róbert Márió, Hegedűs Attila |
G csoport | Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Tigrisek - Soproni Sportiskola Akadémia/C | 2020. november 14. szombat | 60 - 89 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Győri KC/B - Esztergom | 2020. november 14. szombat | 26 - 54 | Sebesi Gábor, Fülöp Ádám László |
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Esztergom | 2020. november 14. szombat | 13:00 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Tapolcai Tigrisek - Győri KC/B | 2020. november 14. szombat | 70 - 42 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Tapolcai Tigrisek - Esztergom | 2020. november 14. szombat | 13:00 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Győri KC/B | 2020. november 14. szombat | 13:00 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Tapolcai Tigrisek - Győri KC/B | 2020. november 14. szombat | 15:00 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Tapolcai Tigrisek - Esztergom | 2020. november 14. szombat | 15:00 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Győri KC/B | 2020. november 14. szombat | 15:00 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Esztergom | 2020. november 14. szombat | 46 - 69 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
H csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE - Veszprém/B - Sopronkövesd-Soproni Sportiskola | Egyeztetés alatt szerda | ||
Sopronkövesd-Soproni Sportiskola - OSE Titánok U14 | Egyeztetés alatt szerda | ||
OSE Titánok U14 - VUKE - Veszprém/B | Egyeztetés alatt szerda |
A csoport | Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC/A - Budapesti Honvéd | 2020. november 14. szombat | 0 - 20 | |
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2020. november 14. szombat | 00:00 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A | 2020. november 14. szombat | 20 - 0 | |
Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. november 14. szombat | 99 - 40 | Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd | 2020. november 14. szombat | 11:30 | Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István |
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2020. november 14. szombat | 96 - 41 | Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A | Egyeztetés alatt szerda | ||
Vasas Akadémia/A - MAFC/A | Egyeztetés alatt szerda | ||
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd | Egyeztetés alatt szerda | ||
Vasas Akadémia/A - MAFC/A | Egyeztetés alatt szerda |
B csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Budapesti Honvéd/B | 2020. november 21. szombat | 81 - 60 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland |
Kiss Lenke KA/A - Gödi SE | 2020. november 21. szombat | 2 - 0 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Kiss Lenke KA/A | 2020. november 21. szombat | 13:00 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Gödi SE | 2020. november 21. szombat | 13:00 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
Budapesti Honvéd/B - Kiss Lenke KA/A | 2020. november 21. szombat | 13:00 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
Budapesti Honvéd/B - Gödi SE | 2020. november 21. szombat | 2 - 0 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Kiss Lenke KA/A | 2020. november 21. szombat | 83 - 50 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Gödi SE | 2020. november 21. szombat | 15:00 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
Budapesti Honvéd/B - Kiss Lenke KA/A | 2020. november 21. szombat | 15:00 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
Budapesti Honvéd/B - Gödi SE | 2020. november 21. szombat | 15:00 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
C csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2020. november 15. vasárnap | 72 - 42 | Bárány Levente, Koncsag Csaba |
MAFC/B - Újpest-MT/A | 2020. november 15. vasárnap | 78 - 45 | Bárány Levente, Koncsag Csaba |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MAFC/B | 2020. november 15. vasárnap | 13:00 | Magyar Zoltán, Hőgerl Bence |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Újpest-MT/A | 2020. november 15. vasárnap | 92 - 38 | Magyar Zoltán, Hőgerl Bence |
Vasas Akadémia/B - MAFC/B | 2020. november 15. vasárnap | 13:00 | Magyar Zoltán, Hőgerl Bence |
Vasas Akadémia/B - Újpest-MT/A | 2020. november 15. vasárnap | 13:00 | Magyar Zoltán, Hőgerl Bence |
Vasas Akadémia/B - MAFC/B | 2020. november 15. vasárnap | 61 - 38 | Magyar Zoltán, Hőgerl Bence |
Vasas Akadémia/B - Újpest-MT/A | 2020. november 15. vasárnap | 15:00 | Magyar Zoltán, Hőgerl Bence |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MAFC/B | 2020. november 15. vasárnap | 15:00 | Magyar Zoltán, Hőgerl Bence |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Újpest-MT/A | 2020. november 15. vasárnap | 15:00 | Magyar Zoltán, Hőgerl Bence |
D csoport | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok (2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK - Budapest Basket | 2020. november 15. vasárnap | 57 - 44 | Magda János József, Horváth Emese Kata |
Radobasket/A - Kiss Lenke KA/B | 2020. november 15. vasárnap | 78 - 39 | Magda János József, Horváth Emese Kata |
DMTK - Radobasket/A | 2020. november 15. vasárnap | 13:00 | Vigh Balázs, Belák Dorka |
DMTK - Kiss Lenke KA/B | 2020. november 15. vasárnap | 13:00 | Vigh Balázs, Belák Dorka |
Budapest Basket - Radobasket/A | 2020. november 15. vasárnap | 13:00 | Vigh Balázs, Belák Dorka |
Budapest Basket - Kiss Lenke KA/B | 2020. november 15. vasárnap | 100 - 55 | Vigh Balázs, Belák Dorka |
DMTK - Radobasket/A | 2020. november 15. vasárnap | 78 - 53 | Vigh Balázs, Belák Dorka |
DMTK - Kiss Lenke KA/B | 2020. november 15. vasárnap | 15:00 | Vigh Balázs, Belák Dorka |
Budapest Basket - Radobasket/A | 2020. november 15. vasárnap | 15:00 | Vigh Balázs, Belák Dorka |
Budapest Basket - Kiss Lenke KA/B | 2020. november 15. vasárnap | 15:00 | Vigh Balázs, Belák Dorka |
E csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monori SE - Budapest Csepel | 2020. november 22. vasárnap | 0 - 2 | Tahin András, Hegedűs Attila |
Budapest Csepel - Budapesti Honvéd/C | 2020. november 22. vasárnap | 61 - 30 | Tahin András, Hőgerl Bence |
Budapesti Honvéd/C - Monori SE | 2020. november 22. vasárnap | 2 - 0 | Hőgerl Bence, Hegedűs Attila |
F csoport | Rózsakerti D. I. Református Gimnázium (1223 Budapest, Rákóczi út 17-21.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - BKG Príma Akadémia U14F | 2020. november 14. szombat | 66 - 72 | Kovács Róbert Márió, Boros Krisztina |
Vasas Áldás Basket - Budafoki KK | 2020. november 14. szombat | 79 - 89 | Kovács Róbert Márió, Boros Krisztina |
BKG Príma Akadémia U14F - Budafoki KK | 2020. november 14. szombat | 65 - 63 | Bárány Levente, Borsos Balázs |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - Vasas Áldás Basket | 2020. november 14. szombat | 44 - 91 | Bárány Levente, Borsos Balázs |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - Budafoki KK | 2020. november 14. szombat | 12:15 | Bárány Levente, Borsos Balázs |
BKG Príma Akadémia U14F - Vasas Áldás Basket | 2020. november 14. szombat | 12:15 | Bárány Levente, Borsos Balázs |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - Vasas Áldás Basket | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Bárány Levente, Borsos Balázs |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - Budafoki KK | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Bárány Levente, Borsos Balázs |
BKG Príma Akadémia U14F - Vasas Áldás Basket | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Bárány Levente, Borsos Balázs |
BKG Príma Akadémia U14F - Budafoki KK | 2020. november 14. szombat | 14:00 | Bárány Levente, Borsos Balázs |
G csoport | Tungsram Csarnok (1043 Budapest Megyeri út 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Keresztúri SE - Szentendrei KSE | 2020. december 5. szombat | 20 - 0 | |
Újpest-MT/B - Szentendrei KSE | 2020. december 5. szombat | 20 - 0 | |
Herceghalmi Tigrisek - Keresztúri SE | 2020. december 5. szombat | 89 - 53 | Hartai Tamás, Ürögi Zsolt |
Herceghalmi Tigrisek - Szentendrei KSE | 2020. december 5. szombat | 13:00 | Jankovics Viktor Zsolt, Hegedűs Attila |
Keresztúri SE - Újpest-MT/B | 2020. december 5. szombat | 13:00 | Jankovics Viktor Zsolt, Hegedűs Attila |
Herceghalmi Tigrisek - Újpest-MT/B | 2020. december 5. szombat | 13:00 | Jankovics Viktor Zsolt, Hegedűs Attila |
Keresztúri SE - Szentendrei KSE | 2020. december 5. szombat | 15:00 | Jankovics Viktor Zsolt, Hegedűs Attila |
Herceghalmi Tigrisek - Újpest-MT/B | 2020. december 5. szombat | 52 - 77 | Hartai Tamás, Ürögi Zsolt |
Herceghalmi Tigrisek - Szentendrei KSE | 2020. december 5. szombat | 15:00 | Jankovics Viktor Zsolt, Hegedűs Attila |
Keresztúri SE - Újpest-MT/B | 2020. december 5. szombat | 15:00 | Jankovics Viktor Zsolt, Hegedűs Attila |
H csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ELITE Basket - Ziccer KS | Egyeztetés alatt szerda | ||
Ziccer KS - SZPA-HSE | Egyeztetés alatt szerda | ||
SZPA-HSE - ELITE Basket | Egyeztetés alatt szerda |
I csoport | Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gödöllői Sport Klub - TFSE | 2020. november 15. vasárnap | 0 - 0 | Gyurkovics István János, Szűcs Tamás |
Radobasket/B - Újpest-MT/C | 2020. november 15. vasárnap | 0 - 0 | Gyurkovics István János, Szűcs Tamás |
TFSE - Radobasket/B | 2020. november 15. vasárnap | 13:00 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
TFSE - Újpest-MT/C | 2020. november 15. vasárnap | 13:00 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
Gödöllői Sport Klub - Radobasket/B | 2020. november 15. vasárnap | 0 - 0 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
Gödöllői Sport Klub - Újpest-MT/C | 2020. november 15. vasárnap | 13:00 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
Gödöllői Sport Klub - Radobasket/B | 2020. november 15. vasárnap | 15:00 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
Gödöllői Sport Klub - Újpest-MT/C | 2020. november 15. vasárnap | 15:00 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
TFSE - Radobasket/B | 2020. november 15. vasárnap | 15:00 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
TFSE - Újpest-MT/C | 2020. november 15. vasárnap | 0 - 0 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
J csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Príma Akadémia U14F/2 - Zuglói Sasok | 2020. november 29. vasárnap | 25 - 100 | Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt |
K csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KVSE - Százhalombattai KSE | 2020. november 15. vasárnap | 0 - 0 | Hamzi Virág, Liktor Viktor |
L csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
HSE U14 - Parthus SE | Egyeztetés alatt szerda | ||
Parthus SE - KKS | Egyeztetés alatt szerda | ||
KKS - HSE U14 | Egyeztetés alatt szerda |
M csoport | British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS Basket - Bikák KK | 2020. november 28. szombat | 2 - 0 | Iski Zsolt István, Vigh Barnabás Dominik |
Bikák KK - WSK | 2020. november 28. szombat | 0 - 0 | Iski Zsolt István, Porkoláb Mercédesz Anett |
WSK - PILIS Basket | 2020. november 28. szombat | 0 - 2 | Porkoláb Mercédesz Anett, Vigh Barnabás Dominik |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Fekete-Gál Csongor
Cívis KK U14A
|
2 | 2 | 45.00 | |
2 |
Frank Leo Noel
NYKK-Eötvös/A
|
2 | 5 | 43.00 | |
3 |
Lukácsi Gábor
Pityke KSE
|
2 | 2 | 42.00 | |
4 |
Katona Áron
Tapolcai Tigrisek
|
2 | 40.00 | ||
5 |
Erdélyi Botond
Kanizsa KK
|
2 | 35.50 | ||
6 |
Tallós Levente
Soproni Tigrisek SE / A
|
1-2 | 2 | 34.50 | |
7 |
Pompos Zsombor Gyula
Gödi SE
|
2-1 | 2 | 33.50 | |
8 |
Kovács Bence
Gödöllői Sport Klub
|
5 | 2 | 33.00 |
Poszt | M. | Érték (*) | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Fekete-Gál Csongor
Cívis KK U14A
|
2 | 2 | 63.50 | |
2 |
Frank Leo Noel
NYKK-Eötvös/A
|
2 | 5 | 62.80 | |
3 |
Lukácsi Gábor
Pityke KSE
|
2 | 2 | 60.00 | |
4 |
Katona Áron
Tapolcai Tigrisek
|
2 | 52.50 | ||
5 |
Tallós Levente
Soproni Tigrisek SE / A
|
1-2 | 2 | 49.50 | |
6 |
Erdélyi Botond
Kanizsa KK
|
2 | 49.50 | ||
7 |
Kovács Bence
Gödöllői Sport Klub
|
5 | 2 | 48.00 | |
8 |
Oleár Ákos
MEAFC - Jezsuita
|
Bedob | 1 | 44.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
FARKAS LEVENTE
Körmendi Törpördögök
|
4 | 2 | 11.50 | |
2 |
Kassai Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 10.00 | ||
3 |
Mezőfi Márk
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2 | 9.50 | ||
4 |
Ruzsics Barnabás
Zalakerámia ZTE KK/A
|
5 | 2 | 9.50 | |
5 |
Bíró-Juhász Marcell
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 2 | 9.00 | |
6 |
Szűcs Péter Miklós
Monok SE
|
2 | 8.50 | ||
7 |
Schlichter Barnabás
KASI Delfinek/A
|
5 | 2 | 8.00 | |
8 |
Pompos Zsombor Gyula
Gödi SE
|
2-1 | 2 | 8.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Mezőfi Márk
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2 | 8.00 | ||
2 |
Kovács Ádám
Kiss Lenke KA/A
|
2 | 1 | 8.00 | |
3 |
Molnár Noel István
Monok SE
|
2 | 7.50 | ||
4 |
Tóth Levente
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2 | 2 | 7.00 | |
5 |
Szűcs Péter Miklós
Monok SE
|
2 | 6.50 | ||
6 |
Babócsai Bertold Péter
Monok SE
|
irány | 2 | 6.50 | |
7 |
Reiner Regő
NKA Pécs/C
|
5 | 2 | 6.00 | |
8 |
Kassai Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 5.50 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Mezőfi Márk
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2 | 17.50 | ||
2 |
FARKAS LEVENTE
Körmendi Törpördögök
|
4 | 2 | 16.00 | |
3 |
Kassai Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 15.50 | ||
4 |
Szűcs Péter Miklós
Monok SE
|
2 | 15.00 | ||
5 |
Ruzsics Barnabás
Zalakerámia ZTE KK/A
|
5 | 2 | 14.50 | |
6 |
Bíró-Juhász Marcell
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 2 | 14.00 | |
7 |
Molnár Noel István
Monok SE
|
2 | 14.00 | ||
8 |
Pompos Zsombor Gyula
Gödi SE
|
2-1 | 2 | 11.50 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Putsay Bence
NKA Pécs/A
|
2 | 6.00 | ||
2 |
Kiss Keve Botond
NKA Pécs/A
|
1 | 2 | 6.00 | |
3 |
Gasteiger Milán
NKA Pécs/C
|
1-2 | 2 | 6.00 | |
4 |
Somogyi Zsombor
NKA Pécs/A
|
2-3 | 2 | 5.50 | |
5 |
Bartha Koppány József
Budapest Csepel
|
1-3 | 2 | 5.00 | |
6 |
Gérczei Bence
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2 | 2 | 5.00 | |
7 |
Nyilas Gergely
NKA Pécs/B
|
1-2 | 2 | 5.00 | |
8 |
Nagy András Botond
Vasas Akadémia / A
|
1-2 | 2 | 5.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Szűcs Péter Miklós
Monok SE
|
2 | 13.00 | ||
2 |
Kassai Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 8.50 | ||
3 |
Gasteiger Milán
NKA Pécs/C
|
1-2 | 2 | 8.50 | |
4 |
Pompos Zsombor Gyula
Gödi SE
|
2-1 | 2 | 8.00 | |
5 |
Tóth Ádám
NKA Pécs/A
|
2 | 2 | 7.00 | |
6 |
Vajda Zoltán Márk
Vasas Akadémia / A
|
2-3 | 2 | 6.00 | |
7 |
Fejér Zsombor
NKA Pécs/C
|
2 | 5.50 | ||
8 |
Teszárik Márton
NKA Pécs/A
|
2-3 | 2 | 5.50 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Nyilas Gergely
NKA Pécs/B
|
1-2 | 2 | 11.50 | |
2 |
Bíró-Juhász Marcell
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 2 | 10.00 | |
3 |
Kassai Dávid
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 10.00 | ||
4 |
Majsai Dávid
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
1 | 1 | 8.00 | |
5 |
Szűcs Péter Miklós
Monok SE
|
2 | 7.50 | ||
6 |
Puskás Kadosa Kán
Budapesti Honvéd
|
1 | 1 | 7.00 | |
7 |
Arnold Dominik
Budapesti Honvéd/C
|
2 | 7.00 | ||
8 |
Pavlík Benjamín
NKA Pécs/B
|
1 | 2 | 7.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Ruzsics Barnabás
Zalakerámia ZTE KK/A
|
5 | 2 | 4.00 | |
2 |
Demeter Levente
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
1 | 1 | 2.00 | |
3 |
Matolcsi Tamás
Bajai Bácska FKE/A
|
4-5 | 2 | 2.00 | |
4 |
Flasár Zalán
Soproni Sportiskola / A
|
4-5 | 2 | 2.00 | |
5 |
Nyikos Balázs
Soproni Sportiskola / A
|
1-2 | 2 | 2.00 | |
6 |
Porrogi András
Soproni Sportiskola / A
|
5 | 2 | 1.50 | |
7 |
Ujhelyi Balázs
Budapest Csepel
|
3 | 2 | 1.50 | |
8 |
Seres Milán
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
|
2 | 2 | 1.00 |
Poszt | M. | Érték | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Pompos Zsombor Gyula
Gödi SE
|
2-1 | 2 | 38.50 | |
2 |
Csoknyai Ágost
Gödi SE
|
1-2 | 2 | 37.50 | |
3 |
Szilágyi Tamás
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 37.50 | ||
4 |
Szűcs Péter Miklós
Monok SE
|
2 | 35.50 | ||
5 |
Tóth Bulcsú
KASI Delfinek/A
|
1 | 2 | 33.00 | |
6 |
Földi Benedek
Dunaújvárosi Sárkányok
|
1-5 | 2 | 31.00 | |
7 |
Medvig Marcell Zoltán
Gödi SE
|
1-2-3 | 2 | 31.00 | |
8 |
Nagy Barnabás
KASI Delfinek/A
|
3 | 2 | 30.50 |