|
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű-GYKSE - NKA Pécs/B | 2020. október 4. vasárnap | 75 - 72 | Propszt Amanda, Kovács Kincső |
NKA Pécs/A - Bajai Bácska FKE/A | 2020. október 4. vasárnap | 108 - 27 | Propszt Amanda, Kovács Kincső |
Atomerőmű-GYKSE - NKA Pécs/A | 2020. október 4. vasárnap | 25 - 151 | Domokos Bence, Szücs Szabolcs |
Atomerőmű-GYKSE - Bajai Bácska FKE/A | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Domokos Bence, Szücs Szabolcs |
NKA Pécs/B - NKA Pécs/A | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Domokos Bence, Szücs Szabolcs |
NKA Pécs/B - Bajai Bácska FKE/A | 2020. október 4. vasárnap | 70 - 117 | Domokos Bence, Szücs Szabolcs |
Atomerőmű-GYKSE - NKA Pécs/A | 2020. október 4. vasárnap | 25 - 151 | Domokos Bence, Szücs Szabolcs |
Atomerőmű-GYKSE - Bajai Bácska FKE/A | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Domokos Bence, Szücs Szabolcs |
NKA Pécs/B - NKA Pécs/A | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Domokos Bence, Szücs Szabolcs |
NKA Pécs/B - Bajai Bácska FKE/A | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Domokos Bence, Szücs Szabolcs |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
NKA Pécs/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 259 | 52 | GY3 | 1-0 | 2-0 | 3-0 | |
2 |
Bajai Bácska FKE/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 144 | 178 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
3 |
Atomerőmű-GYKSE
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 100 | 223 | V2 | 1-2 | 0-0 | 1-2 | |
4 |
NKA Pécs/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 142 | 192 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
B csoport | PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 4. vasárnap | 69 - 88 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
KASI Delfinek/A - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 4. vasárnap | 71 - 43 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI Delfinek/A | 2020. október 4. vasárnap | 15:00 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 4. vasárnap | 15:00 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Dombóvári Kosársuli KE - KASI Delfinek/A | 2020. október 4. vasárnap | 15:00 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 4. vasárnap | 57 - 60 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Dombóvári Kosársuli KE - KASI Delfinek/A | 2020. október 4. vasárnap | 17:30 | Märcz Péter, Kiss Zoltán |
Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 4. vasárnap | 17:30 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI Delfinek/A | 2020. október 4. vasárnap | 66 - 72 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 4. vasárnap | 17:30 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
KASI Delfinek/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 143 | 109 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
PVSK-Nemzeti Akadémia/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 154 | 141 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Bajai Bácska FKE/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 103 | 128 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Dombóvári Kosársuli KE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 126 | 148 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
C csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs/C - Kanizsa KK | 2020. október 4. vasárnap | 32 - 74 | Domokos Lőrinc, Liszkai Rebeka |
KASI Delfinek/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 4. vasárnap | 114 - 37 | Domokos Lőrinc, Liszkai Rebeka |
NKA Pécs/C - KASI Delfinek/B | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
NKA Pécs/C - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
Kanizsa KK - KASI Delfinek/B | 2020. október 4. vasárnap | 37 - 114 | Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
Kanizsa KK - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
NKA Pécs/C - KASI Delfinek/B | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
NKA Pécs/C - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 4. vasárnap | 51 - 90 | Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
Kanizsa KK - KASI Delfinek/B | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
Kanizsa KK - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
KASI Delfinek/B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 228 | 74 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Kanizsa KK
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 111 | 146 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 127 | 165 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
NKA Pécs/C
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 83 | 164 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
D csoport | Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kozármisleny SE | 2020. október 11. vasárnap | 56 - 86 | Mándity Marko, Fülöp Zsombor Ferenc |
KASI Delfinek/C - Atomerőmű-GYKSE/B | 2020. október 11. vasárnap | 77 - 59 | Mándity Marko, Fülöp Zsombor Ferenc |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - KASI Delfinek/C | 2020. október 11. vasárnap | 13:00 | Fülöp Zsombor Ferenc, Benke Krisztián |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Atomerőmű-GYKSE/B | 2020. október 11. vasárnap | 87 - 59 | Fülöp Zsombor Ferenc, Benke Krisztián |
Kozármisleny SE - KASI Delfinek/C | 2020. október 11. vasárnap | 13:00 | Fülöp Zsombor Ferenc, Benke Krisztián |
Kozármisleny SE - Atomerőmű-GYKSE/B | 2020. október 11. vasárnap | 13:00 | Fülöp Zsombor Ferenc, Benke Krisztián |
Kozármisleny SE - KASI Delfinek/C | 2020. október 11. vasárnap | 123 - 31 | Mándity Marko, Fülöp Zsombor Ferenc |
Kozármisleny SE - Atomerőmű-GYKSE/B | 2020. október 11. vasárnap | 15:00 | Mándity Marko, Fülöp Zsombor Ferenc |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - KASI Delfinek/C | 2020. október 11. vasárnap | 15:00 | Mándity Marko, Fülöp Zsombor Ferenc |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Atomerőmű-GYKSE/B | 2020. október 11. vasárnap | 15:00 | Mándity Marko, Fülöp Zsombor Ferenc |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kozármisleny SE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 209 | 87 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
PVSK Nemzeti Akadémia/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 143 | 145 | GY1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | |
3 |
KASI Delfinek/C
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 108 | 182 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
Atomerőmű-GYKSE/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 118 | 164 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 |
E csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Siófoki Kosársuli - Monok SE | 2020. október 11. vasárnap | 80 - 40 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 11. vasárnap | 154 - 23 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Siófoki Kosársuli - Marcali VSZSE | 2020. október 11. vasárnap | 48 - 107 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Siófoki Kosársuli - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 11. vasárnap | 14:00 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Monok SE - Marcali VSZSE | 2020. október 11. vasárnap | 14:00 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Monok SE - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 11. vasárnap | 45 - 64 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Siófoki Kosársuli - Marcali VSZSE | 2020. október 11. vasárnap | 16:00 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Siófoki Kosársuli - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 11. vasárnap | 16:00 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Monok SE - Marcali VSZSE | 2020. október 11. vasárnap | 16:00 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
Monok SE - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 11. vasárnap | 16:00 | Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marcali VSZSE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 261 | 71 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Siófoki Kosársuli
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 128 | 147 | V1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | |
3 |
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 87 | 199 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Monok SE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 85 | 144 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
A csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK/A - Pityke KSE | 2020. október 3. szombat | 36 - 97 | Tóth Mihály, Filep Áron Kálmán |
Pityke KSE - Félegyházi TSI | 2020. október 3. szombat | 84 - 57 | Filep Áron Kálmán, Burján Bianka |
Félegyházi TSI - SZEDEÁK/A | 2020. október 3. szombat | 63 - 81 | Arató Balázs, Burján Bianka |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pityke KSE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 181 | 93 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
SZEDEÁK / A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 117 | 160 | GY1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Félegyházi TSI
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 120 | 165 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
B csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/A - Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. október 4. vasárnap | 88 - 52 | Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna |
Szolnoki KA/B - SZEDEÁK/B | 2020. október 4. vasárnap | 57 - 59 | Komáromi Péter, Kovács István |
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/B | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Komáromi Péter, Farkas Dominik |
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/B | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Komáromi Péter, Farkas Dominik |
Vásárhelyi Kosársuli/A - Szolnoki KA/B | 2020. október 4. vasárnap | 95 - 29 | Komáromi Péter, Farkas Dominik |
Vásárhelyi Kosársuli/A - SZEDEÁK/B | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Komáromi Péter, Farkas Dominik |
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/B | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna |
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/B | 2020. október 4. vasárnap | 132 - 9 | Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna |
Vásárhelyi Kosársuli/A - Szolnoki KA/B | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna |
Vásárhelyi Kosársuli/A - SZEDEÁK/B | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Goldring Gergő, Goldring Zsuzsanna |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 220 | 61 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Vásárhelyi Kosársuli/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 147 | 117 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Szedeák/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 68 | 189 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Szolnoki KA/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 86 | 154 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
C csoport | Dr. Papp László Városi Sportcsarnok (6600 Szentes Jövendő utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/B - Szentesi KK | 2020. október 4. vasárnap | 107 - 22 | Dr. Kozma Gábor, Kátay Csaba András |
Szentesi KK - Békési SZSK | 2020. október 4. vasárnap | 2 - 0 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
Békési SZSK - Kecskeméti KA/B | 2020. október 4. vasárnap | 0 - 2 | Váczi Mihály, Dr. Kozma Gábor |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 109 | 22 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Szentesi KK
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 24 | 107 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Békési SZSK
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Kosársuli/B - Békéscsabai KK/B | 2020. október 10. szombat | 67 - 30 | Márkus Gábor, Czékmán Csaba |
Békéscsabai KK/B - Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 10. szombat | 31 - 100 | Czékmán Csaba, Bartucz Csaba |
Nagykőrösi Sólymok - Vásárhelyi Kosársuli/B | 2020. október 10. szombat | 56 - 43 | Márkus Gábor, Bartucz Csaba |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nagykőrösi Sólymok
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 156 | 74 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 110 | 86 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Békéscsabai KK/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 61 | 167 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
A csoport | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok (4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U14A - Szerencsi Darazsak | 2020. október 4. vasárnap | 132 - 45 | Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik |
Egri VSI KOK/A - MEAFC - Jezsuita | 2020. október 4. vasárnap | 35 - 129 | Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik |
Cívis KK U14A - Egri VSI KOK/A | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Kiss Gabriella, Kokas Sándor Zsolt |
Cívis KK U14A - MEAFC - Jezsuita | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Kiss Gabriella, Kokas Sándor Zsolt |
Szerencsi Darazsak - Egri VSI KOK/A | 2020. október 4. vasárnap | 96 - 68 | Kiss Gabriella, Kokas Sándor Zsolt |
Szerencsi Darazsak - MEAFC - Jezsuita | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Kiss Gabriella, Kokas Sándor Zsolt |
Szerencsi Darazsak - MEAFC - Jezsuita | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Nyíri Péter Patrik, Kiss Gabriella |
Cívis KK U14A - Egri VSI KOK/A | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Nyíri Péter Patrik, Kiss Gabriella |
Cívis KK U14A - MEAFC - Jezsuita | 2020. október 4. vasárnap | 120 - 48 | Nyíri Péter Patrik, Kiss Gabriella |
Szerencsi Darazsak - Egri VSI KOK/A | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Nyíri Péter Patrik, Kiss Gabriella |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cívis KK U14A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 252 | 93 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
MEAFC - Jezsuita
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 177 | 155 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
3 |
Szerencs Darazsak
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 141 | 200 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
Egri VSI KOK/A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 103 | 225 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
B csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium (4400 Nyíregyháza Széchenyi utca 29-37.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - NYKK-Eötvös/A | 2020. október 3. szombat | 44 - 107 | Gergely Csaba, dr. Marjay Péter |
Nyíregyházi Sportcentrum - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 3. szombat | 129 - 23 | Gergely Csaba, Scholtz Zoltán |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Sallai István József, Szabó Zsuzsa |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 3. szombat | 59 - 77 | Sallai István József, Szabó Zsuzsa |
NYKK-Eötvös/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. október 3. szombat | 41 - 97 | Sallai István József, Szabó Zsuzsa |
NYKK-Eötvös/A - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Sallai István József, Szabó Zsuzsa |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Sallai István József, Páll Vivien Zsanett |
NYKK-Eötvös/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Sallai István József, Páll Vivien Zsanett |
NYKK-Eötvös/A - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Sallai István József, Páll Vivien Zsanett |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Sallai István József, Páll Vivien Zsanett |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nyíregyházi Sportcentrum
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 226 | 64 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
NYKK-Eötvös/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 148 | 141 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Lehel Kosársuli/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 100 | 188 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 103 | 184 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
C csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC/B - Szerencs VSE | 2020. október 3. szombat | 2 - 0 | Takács Zoltán, Molnár Zoltán |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri VSI KOK/B | 2020. október 3. szombat | 53 - 51 | Takács Zoltán, Molnár Zoltán |
Szerencs VSE - Egri VSI KOK/B | 2020. október 3. szombat | 0 - 2 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
MEAFC/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
MEAFC/B - Egri VSI KOK/B | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
MEAFC/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 3. szombat | 95 - 43 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
MEAFC/B - Egri VSI KOK/B | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
Szerencs VSE - Egri VSI KOK/B | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Lónáth László, Molnár Krisztián |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
MEAFC/B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 97 | 43 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 96 | 146 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Egri VSI KOK/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 53 | 53 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Szerencs VSE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
D csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B - Salgótarjáni KI | 2020. október 4. vasárnap | 52 - 75 | Takács Zoltán, Szalontai Dorina |
Salgótarjáni KI - MEAFC/C | 2020. október 4. vasárnap | 60 - 89 | Vaszi Ádám, Szalontai Dorina |
MEAFC/C - Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B | 2020. október 4. vasárnap | 53 - 80 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 132 | 128 | GY1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
2 |
MEAFC/C
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 142 | 140 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Salgótarjáni KI
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 135 | 141 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 |
E csoport | G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A - NYÍKSE Tűzgolyók M. U14 | 2020. október 4. vasárnap | 133 - 21 | Nagy Lili, Lakatos István |
NYÍKSE Tűzgolyók M. U14 - Sláger Kazincbarcika | 2020. október 4. vasárnap | 20 - 103 | Kisházi Béla Kálmán, Nagy Lili |
Sláger Kazincbarcika - BKG Prima Akadémia Hajdú U14A | 2020. október 4. vasárnap | 50 - 71 | Kisházi Béla Kálmán, Lakatos István |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 204 | 71 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Sláger Kazincbarcika
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 153 | 91 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
NYÍKSE Tűzgolyók M. U14
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 41 | 236 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
A csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök - Soproni Sportiskola/A | 2020. október 3. szombat | 44 - 78 | Tóth Bence, Kovács Zoltán |
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 3. szombat | 91 - 35 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 3. szombat | 13:00 | Tóth Bence, Herczeg Ágoston |
Körmendi Törpördögök - Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. október 3. szombat | 13:00 | Tóth Bence, Herczeg Ágoston |
Körmendi Törpördögök - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 3. szombat | 51 - 62 | Tóth Bence, Herczeg Ágoston |
Soproni Sportiskola/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. október 3. szombat | 13:00 | Tóth Bence, Herczeg Ágoston |
Körmendi Törpördögök - Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. október 3. szombat | 15:00 | Tóth Bence, Kovács Zoltán |
Körmendi Törpördögök - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 3. szombat | 15:00 | Tóth Bence, Kovács Zoltán |
Soproni Sportiskola/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. október 3. szombat | 49 - 59 | Tóth Bence, Kovács Zoltán |
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 3. szombat | 15:00 | Tóth Bence, Kovács Zoltán |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 150 | 84 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Soproni Sportiskola / A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 127 | 103 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 97 | 142 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Körmendi Törpördögök
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 95 | 140 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
B csoport | MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/A - Alba Fehérvár/A | 2020. október 3. szombat | 114 - 24 | Szőcs Péter, Koller István |
OSE Lions/A - VUKE - Veszprém/A | 2020. október 3. szombat | 91 - 44 | Koller István, Erős Florentina |
Dávid Kornél KA/A - VUKE - Veszprém/A | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Erős Florentina, Tóth Bence |
Alba Fehérvár/A - OSE Lions/A | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Erős Florentina, Tóth Bence |
Alba Fehérvár/A - VUKE - Veszprém/A | 2020. október 3. szombat | 78 - 66 | Erős Florentina, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Erős Florentina, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A | 2020. október 3. szombat | 107 - 47 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/A - VUKE - Veszprém/A | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
Alba Fehérvár/A - OSE Lions/A | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
Alba Fehérvár/A - VUKE - Veszprém/A | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dávid Kornél KA /A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 221 | 71 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
OSE Lions/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 138 | 151 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Alba Fehérvár/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 102 | 180 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
VUKE - Veszprém/A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 110 | 169 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 |
C csoport | MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC/A - Soproni Sportiskola/B | 2020. október 4. vasárnap | 95 - 64 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Dávid Kornél KA/C - Ifjú Sólymok | 2020. október 4. vasárnap | 60 - 80 | Poór Tamás, KOCSIS JÓZSEF |
Győri KC/A - Dávid Kornél KA/C | 2020. október 4. vasárnap | 14:30 | Nagy-Pál Petra, Borsos Miklós |
Győri KC/A - Ifjú Sólymok | 2020. október 4. vasárnap | 14:30 | Nagy-Pál Petra, Borsos Miklós |
Soproni Sportiskola/B - Dávid Kornél KA/C | 2020. október 4. vasárnap | 100 - 45 | Nagy-Pál Petra, Borsos Miklós |
Soproni Sportiskola/B - Ifjú Sólymok | 2020. október 4. vasárnap | 14:30 | Nagy-Pál Petra, Borsos Miklós |
Soproni Sportiskola/B - Ifjú Sólymok | 2020. október 4. vasárnap | 16:30 | Nagy-Pál Petra, Borsos Miklós |
Győri KC/A - Dávid Kornél KA/C | 2020. október 4. vasárnap | 16:30 | Nagy-Pál Petra, Borsos Miklós |
Győri KC/A - Ifjú Sólymok | 2020. október 4. vasárnap | 100 - 45 | Nagy-Pál Petra, Borsos Miklós |
Soproni Sportiskola/B - Dávid Kornél KA/C | 2020. október 4. vasárnap | 16:30 | Nagy-Pál Petra, Borsos Miklós |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Győri KC/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 195 | 109 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Soproni Sportiskola / B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 164 | 140 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Ifjú Sólymok
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 125 | 160 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Dávid Kornél KA /C
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 105 | 180 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
D csoport | MKOSZ Sportcentrum (8000 Székesfehérvár Ligetsor) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/B - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. október 10. szombat | 78 - 37 | Erős Florentina, Horváth Andreasz |
Pápai KC - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 10. szombat | 46 - 96 | Erős Florentina, Horváth Andreasz |
Dávid Kornél KA/B - Pápai KC | 2020. október 10. szombat | 14:00 | Szőcs Péter, Koller István |
Dávid Kornél KA/B - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 10. szombat | 14:00 | Szőcs Péter, Koller István |
Zalakerámia ZTE KK/B - Pápai KC | 2020. október 10. szombat | 99 - 58 | Szőcs Péter, Koller István |
Zalakerámia ZTE KK/B - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 10. szombat | 14:00 | Szőcs Péter, Koller István |
Dávid Kornél KA/B - Pápai KC | 2020. október 10. szombat | 16:00 | Koller István, Szőcs Péter |
Dávid Kornél KA/B - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 10. szombat | 103 - 49 | Koller István, Szőcs Péter |
Zalakerámia ZTE KK/B - Pápai KC | 2020. október 10. szombat | 16:00 | Koller István, Szőcs Péter |
Zalakerámia ZTE KK/B - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 10. szombat | 16:00 | Koller István, Szőcs Péter |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dávid Kornél KA /B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 181 | 86 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 136 | 136 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Credobus Mosonmagyaróvár
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 145 | 149 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Pápai KC
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 104 | 195 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
E csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár/B - Várpalota Sárkányok | 2020. október 3. szombat | 42 - 85 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Soproni Tigrisek - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 3. szombat | 158 - 3 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Alba Fehérvár/B - Soproni Tigrisek | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Alba Fehérvár/B - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 3. szombat | 94 - 26 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Várpalota Sárkányok - Soproni Tigrisek | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Várpalota Sárkányok - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Alba Fehérvár/B - Soproni Tigrisek | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Alba Fehérvár/B - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Várpalota Sárkányok - Soproni Tigrisek | 2020. október 3. szombat | 15 - 117 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Várpalota Sárkányok - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soproni Tigrisek SE / A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 275 | 18 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Várpalota Sárkányok
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 100 | 159 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Alba Fehérvár/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 136 | 111 | GY1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | |
4 |
AF-Tatabányai Medvék
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 29 | 252 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 |
F csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - VUKE - Veszprém/B | 2020. október 3. szombat | 92 - 11 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
RICSILLA - Tapolcai Tigrisek | 2020. október 3. szombat | 111 - 18 | Sebesi Gábor, Kiss István |
Ajka - RICSILLA | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Fülöp András, Kiss István |
Ajka - Tapolcai Tigrisek | 2020. október 3. szombat | 62 - 33 | Fülöp András, Kiss István |
VUKE - Veszprém/B - RICSILLA | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Fülöp András, Kiss István |
VUKE - Veszprém/B - Tapolcai Tigrisek | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Fülöp András, Kiss István |
VUKE - Veszprém/B - RICSILLA | 2020. október 3. szombat | 2 - 111 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
VUKE - Veszprém/B - Tapolcai Tigrisek | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Ajka - RICSILLA | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Ajka - Tapolcai Tigrisek | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
RICSILLA
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 222 | 20 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Ajka
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 154 | 44 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
3 |
Tapolcai Tigrisek
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 51 | 173 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 | |
4 |
VUKE - Veszprém/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 13 | 203 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
G csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Győri KC/B | Egyeztetés alatt szerda | ||
Győri KC/B - OSE Titánok U14 | Egyeztetés alatt szerda | ||
OSE Titánok U14 - Soproni Sportiskola Akadémia/C | Egyeztetés alatt szerda |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Győri KC/B
|
0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | V0 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | |
2 |
OSE Titánok U14
|
0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | V0 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | |
3 |
Soproni Sportiskola Akadémia/C
|
0 | 0.00 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | V0 | 0-0 | 0-0 | 0-0 |
H csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bicskei Pilóták - Esztergom | 2020. október 3. szombat | 56 - 39 | Bagi Bálint, Balogh Kristóf |
Esztergom - Tatai SE | 2020. október 3. szombat | 40 - 52 | Bagi Bálint, Gaál Norbert |
Tatai SE - Bicskei Pilóták | 2020. október 3. szombat | 57 - 49 | Gaál Norbert, Balogh Kristóf |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tatai SE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 109 | 89 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Bicskei Pilóták
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 105 | 96 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Esztergom
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 79 | 108 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
A csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. október 4. vasárnap | 72 - 32 | Komlódi Benedek, Kutrik Andrea |
Budapesti Honvéd - MAFC/A | 2020. október 4. vasárnap | 64 - 89 | Komlódi Benedek, Kutrik Andrea |
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2020. október 4. vasárnap | 16:30 | Tahin András, Hegedűs Attila |
Vasas Akadémia/A - MAFC/A | 2020. október 4. vasárnap | 16:30 | Tahin András, Hegedűs Attila |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd | 2020. október 4. vasárnap | 65 - 71 | Tahin András, Hegedűs Attila |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A | 2020. október 4. vasárnap | 16:30 | Tahin András, Hegedűs Attila |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd | 2020. október 4. vasárnap | 18:30 | Tahin András, Hegedűs Attila |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A | 2020. október 4. vasárnap | 18:30 | Tahin András, Hegedűs Attila |
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2020. október 4. vasárnap | 18:30 | Tahin András, Hegedűs Attila |
Vasas Akadémia/A - MAFC/A | 2020. október 4. vasárnap | 73 - 59 | Tahin András, Hegedűs Attila |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vasas Akadémia / A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 145 | 91 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
MAFC/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 148 | 137 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
3 |
Budapesti Honvéd
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 135 | 154 | GY1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
4 |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 97 | 143 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
B csoport | III. kerületi Sporttelep (1033 Budapest Rádl árok utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Kiss Lenke KA/A | 2020. október 3. szombat | 102 - 49 | Simon Kristóf Kolos, Kutrik Andrea |
Gödi SE - Újpest-MT/A | 2020. október 3. szombat | 64 - 50 | Simon Kristóf Kolos, Kutrik Andrea |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Újpest-MT/A | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
Kiss Lenke KA/A - Gödi SE | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
Kiss Lenke KA/A - Újpest-MT/A | 2020. október 3. szombat | 69 - 48 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Gödi SE | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Újpest-MT/A | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
Kiss Lenke KA/A - Gödi SE | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
Kiss Lenke KA/A - Újpest-MT/A | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Gödi SE | 2020. október 3. szombat | 112 - 34 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Paulus Bence Máté |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 214 | 83 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Kiss Lenke KA/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 118 | 150 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Gödi SE
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 98 | 162 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
Újpest-MT/A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 98 | 133 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 |
C csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2020. október 3. szombat | 94 - 28 | Magyar Zoltán, Bujtor Péter |
Budapesti Honvéd/B - MAFC/B | 2020. október 3. szombat | 55 - 64 | Magyar Zoltán, Bujtor Péter |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budapesti Honvéd/B | 2020. október 3. szombat | 64 - 69 | Káré Gergő, Németh Fanni |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MAFC/B | 2020. október 3. szombat | 15:00 | Káré Gergő, Németh Fanni |
Vasas Akadémia/B - Budapesti Honvéd/B | 2020. október 3. szombat | 15:00 | Káré Gergő, Németh Fanni |
Vasas Akadémia/B - Budapesti Honvéd/B | 2020. október 3. szombat | 18:00 | Káré Gergő, Németh Fanni |
Vasas Akadémia/B - MAFC/B | 2020. október 3. szombat | 18:00 | Káré Gergő, Németh Fanni |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budapesti Honvéd/B | 2020. október 3. szombat | 18:00 | Káré Gergő, Németh Fanni |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MAFC/B | 2020. október 3. szombat | 18:00 | Káré Gergő, Németh Fanni |
Vasas Akadémia/B - MAFC/B | 2020. október 3. szombat | 132 - 32 | Káré Gergő, Németh Fanni |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vasas Akadémia / B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 226 | 60 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
MAFC/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 96 | 187 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
3 |
Budapesti Honvéd/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 124 | 128 | GY1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
4 |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 92 | 163 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
D csoport | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok (2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kiss Lenke KA/B - DMTK | 2020. október 4. vasárnap | 35 - 112 | Lázár Zsigmond György, Hamzi Virág |
Radobasket/A - Kiss Lenke KA/B | 2020. október 4. vasárnap | 71 - 38 | Lázár Zsigmond György, Fajszi Zsombor Levente |
Radobasket/A - DMTK | 2020. október 4. vasárnap | 42 - 109 | Hamzi Virág, Fajszi Zsombor Levente |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
DMTK
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 221 | 77 | GY2 | 0-0 | 2-0 | 2-0 | |
2 |
Radobasket/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 113 | 147 | V1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | |
3 |
Kiss Lenke KA/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 73 | 183 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
E csoport | Városi Sportcsarnok - Monor (2200 Monor Balassi Bálint u. 25.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - Monori SE | 2020. október 4. vasárnap | 0 - 2 | Mátyás Ferenc, Magda János József |
BLF KK - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 4. vasárnap | 113 - 33 | Mátyás Ferenc, Magda János József |
Budapest Csepel - BLF KK | 2020. október 4. vasárnap | 13:00 | Belák Zoltán, Horváth Emese Kata |
Budapest Csepel - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 4. vasárnap | 0 - 2 | Belák Zoltán, Horváth Emese Kata |
Monori SE - BLF KK | 2020. október 4. vasárnap | 13:00 | Belák Zoltán, Horváth Emese Kata |
Monori SE - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 4. vasárnap | 13:00 | Belák Zoltán, Horváth Emese Kata |
Budapest Csepel - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 4. vasárnap | 15:00 | Belák Zoltán, Horváth Emese Kata |
Monori SE - BLF KK | 2020. október 4. vasárnap | 104 - 81 | Belák Zoltán, Horváth Emese Kata |
Monori SE - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 4. vasárnap | 15:00 | Belák Zoltán, Horváth Emese Kata |
Budapest Csepel - BLF KK | 2020. október 4. vasárnap | 15:00 | Belák Zoltán, Horváth Emese Kata |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monori SE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 106 | 81 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
BLF KK
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 194 | 137 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Budapesti Honvéd/C
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 35 | 113 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Budapest Csepel
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
F csoport | Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok (2016 Leányfalu Szent Imre herceg útja 9-13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Herceghalmi Tigrisek - Szentendrei KSE | 2020. október 3. szombat | 2 - 0 | Németh Patrik, Belák Dorka |
Budapest Basket - Vasas Áldás Basket | 2020. október 3. szombat | 59 - 38 | Németh Patrik, Belák Dorka |
Herceghalmi Tigrisek - Vasas Áldás Basket | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Czupi Márton, Tatár Domonkos |
Szentendrei KSE - Budapest Basket | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Czupi Márton, Tatár Domonkos |
Szentendrei KSE - Vasas Áldás Basket | 2020. október 3. szombat | 0 - 2 | Czupi Márton, Tatár Domonkos |
Herceghalmi Tigrisek - Budapest Basket | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Czupi Márton, Tatár Domonkos |
Herceghalmi Tigrisek - Budapest Basket | 2020. október 3. szombat | 17 - 106 | Czupi Márton, Tatár Domonkos |
Herceghalmi Tigrisek - Vasas Áldás Basket | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Czupi Márton, Tatár Domonkos |
Szentendrei KSE - Budapest Basket | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Czupi Márton, Tatár Domonkos |
Szentendrei KSE - Vasas Áldás Basket | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Czupi Márton, Tatár Domonkos |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Budapest Basket
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 165 | 55 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Vasas Áldás Basket
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 40 | 59 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
3 |
Herceghalmi Tigrisek
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 19 | 106 | V1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | |
4 |
Szentendrei KSE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
G csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - Budafoki KK | 2020. október 3. szombat | 0 - 2 | NAGY ISTVÁN, Csoma Viktor |
BKG Príma Akadémia U14F - ELITE Basket | 2020. október 3. szombat | 2 - 0 | NAGY ISTVÁN, Csoma Viktor |
SZPA-HSE - BKG Príma Akadémia U14F | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Komlódi Benedek, Pál Roland |
SZPA-HSE - ELITE Basket | 2020. október 3. szombat | 0 - 0 | Komlódi Benedek, Pál Roland |
Budafoki KK - BKG Príma Akadémia U14F | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Komlódi Benedek, Pál Roland |
Budafoki KK - ELITE Basket | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Komlódi Benedek, Pál Roland |
Budafoki KK - ELITE Basket | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Komlódi Benedek, Pál Roland |
SZPA-HSE - BKG Príma Akadémia U14F | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Komlódi Benedek, Pál Roland |
SZPA-HSE - ELITE Basket | 2020. október 3. szombat | 16:00 | Komlódi Benedek, Pál Roland |
Budafoki KK - BKG Príma Akadémia U14F | 2020. október 3. szombat | 92 - 67 | Komlódi Benedek, Pál Roland |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Budafoki KK
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 94 | 67 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
BKG Príma Akadémia U14F
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 69 | 92 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
ELITE Basket
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
SZPA-HSE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
H csoport | Veresegyházi Kosárlabda Csarnok (2112 Veresegyház Erkel Ferenc tér 5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/B - Keresztúri SE | 2020. október 4. vasárnap | 69 - 47 | Vigh Balázs, Garami Júlia Eszter |
BKG-Veresegyház - Gödöllői Sport Klub | 2020. október 4. vasárnap | 32 - 79 | Vigh Balázs, Garami Júlia Eszter |
Újpest-MT/B - BKG-Veresegyház | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
Újpest-MT/B - Gödöllői Sport Klub | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
Keresztúri SE - BKG-Veresegyház | 2020. október 4. vasárnap | 79 - 48 | Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
Keresztúri SE - Gödöllői Sport Klub | 2020. október 4. vasárnap | 14:00 | Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
Újpest-MT/B - Gödöllői Sport Klub | 2020. október 4. vasárnap | 67 - 34 | Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
Keresztúri SE - BKG-Veresegyház | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
Keresztúri SE - Gödöllői Sport Klub | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
Újpest-MT/B - BKG-Veresegyház | 2020. október 4. vasárnap | 16:00 | Gombos Márk Bálint, Szűcs Tamás |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Újpest-MT/B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 136 | 81 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Gödöllői Sport Klub
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 113 | 99 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
3 |
Keresztúri SE
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 126 | 117 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
BKG-Veresegyház
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 80 | 158 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
I csoport | Tungsram Csarnok (1043 Budapest Megyeri út 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/C - BLF KK/B | 2020. október 3. szombat | 21 - 73 | Tóth Kitti, Borsos Balázs |
BLF KK/B - Ziccer KS | 2020. október 3. szombat | 12:00 | Tóth Kitti, Hőgerl Bence |
Ziccer KS - Újpest-MT/C | 2020. október 3. szombat | 14:00 | Hőgerl Bence, Borsos Balázs |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
BLF KK/B
|
1 | 1.00 | 2 | 1 | 0 | 73 | 21 | GY1 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | |
2 |
Újpest-MT/C
|
1 | 0.50 | 1 | 0 | 1 | 21 | 73 | V1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 |
J csoport | Sport 11 Sportcentrum (1112 Budapest Kánai út 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket/B - VMG DSE | 2020. október 11. vasárnap | 2 - 0 | Gaál Norbert, Szilágyi Tamás |
TFSE - Radobasket/B | 2020. október 11. vasárnap | 45 - 57 | Gaál Norbert, Szilágyi Tamás |
VMG DSE - TFSE | 2020. október 11. vasárnap | 0 - 2 | Pál Roland, Hőgerl Bence |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radobasket/B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 59 | 45 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
TFSE
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 47 | 57 | GY1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
VMG DSE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
L csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS Basket - WSK | 2020. október 18. vasárnap | 108 - 12 | Belák Zoltán, Hamzi Virág |
WSK - Parthus SE | 2020. október 18. vasárnap | 11 - 115 | Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág |
Parthus SE - PILIS Basket | 2020. október 18. vasárnap | 97 - 73 | Belák Zoltán, Gombos Márk Bálint |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Parthus SE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 212 | 84 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
PAFC Basket/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 181 | 109 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
WSK
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 23 | 223 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
M csoport | Százhalombattai Sportcsarnok (2440 Százhalombatta Vasút utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - BKG Príma Akadémia U14F/2 | 2020. október 4. vasárnap | 28 - 73 | Szundy Gábor, Porkoláb Mercédesz Anett |
BKG Príma Akadémia U14F/2 - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2020. október 4. vasárnap | 28 - 65 | Iski Zsolt István, Szundy Gábor |
BTDSE Taksonyi Ördögök - Százhalombattai KSE | 2020. október 4. vasárnap | 43 - 20 | Iski Zsolt István, Porkoláb Mercédesz Anett |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
BTDSE Taksonyi Ördögök
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 108 | 48 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
BKG Príma Akadémia U14F/2
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 101 | 93 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Százhalombattai KSE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 48 | 116 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
N csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - KKS | 2020. október 10. szombat | 141 - 18 | Németh Fanni , Boros Krisztina |
KKS - KVSE | 2020. október 10. szombat | 78 - 38 | László Zsolt Károly, Németh Fanni |
KVSE - Zuglói Sasok | 2020. október 10. szombat | 19 - 161 | László Zsolt Károly, Boros Krisztina |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuglói Sasok
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 302 | 37 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
KKS
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 96 | 179 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
KVSE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 57 | 239 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |