|
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs/A - KASI Delfinek/A | 2020. október 24. szombat | 133 - 21 | Marossy Gergely, Lenger Levente |
Bajai Bácska FKE/A - Atomerőmű-GYKSE | 2020. október 24. szombat | 125 - 36 | Marossy Gergely, Lenger Levente |
KASI Delfinek/A - Bajai Bácska FKE/A | 2020. október 24. szombat | 14:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
KASI Delfinek/A - Atomerőmű-GYKSE | 2020. október 24. szombat | 101 - 56 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
NKA Pécs/A - Bajai Bácska FKE/A | 2020. október 24. szombat | 113 - 32 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
NKA Pécs/A - Atomerőmű-GYKSE | 2020. október 24. szombat | 14:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
NKA Pécs/A - Atomerőmű-GYKSE | 2020. október 24. szombat | 16:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
KASI Delfinek/A - Bajai Bácska FKE/A | 2020. október 24. szombat | 16:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
NKA Pécs/A - Bajai Bácska FKE/A | 2020. október 24. szombat | 113 - 32 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
KASI Delfinek/A - Atomerőmű-GYKSE | 2020. október 24. szombat | 16:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
NKA Pécs/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 246 | 53 | GY3 | 3-0 | 0-0 | 3-0 | |
2 |
Bajai Bácska FKE/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 157 | 149 | V2 | 1-0 | 0-2 | 1-2 | |
3 |
KASI Delfinek/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 122 | 189 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
Atomerőmű-GYKSE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 92 | 226 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 |
B csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs/B - KASI Delfinek/B | 2020. október 25. vasárnap | 96 - 59 | Fleischmann Krisztián, Hergyó-Bencze Gábor |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 25. vasárnap | 40 - 68 | Fleischmann Krisztián, Hergyó-Bencze Gábor |
KASI Delfinek/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 25. vasárnap | 91 - 42 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
KASI Delfinek/B - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
NKA Pécs/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
NKA Pécs/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 25. vasárnap | 17:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
NKA Pécs/B - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 25. vasárnap | 79 - 41 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
KASI Delfinek/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 25. vasárnap | 17:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
KASI Delfinek/B - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 25. vasárnap | 17:00 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
NKA Pécs/B - Bajai Bácska FKE/B | 2020. október 25. vasárnap | 79 - 41 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
NKA Pécs/B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 175 | 100 | GY3 | 3-0 | 0-0 | 3-0 | |
2 |
KASI Delfinek/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 150 | 138 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Bajai Bácska FKE/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 109 | 119 | V2 | 0-0 | 1-2 | 1-2 | |
4 |
PVSK-Nemzeti Akadémia/A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 82 | 159 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
C csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE - Kozármisleny SE | 2020. október 24. szombat | 43 - 76 | Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
Kanizsa KK - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 24. szombat | 0 - 2 | Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
Dombóvári Kosársuli KE - Kanizsa KK | 2020. október 24. szombat | 2 - 0 | Villányi János, Szücs Szabolcs |
Dombóvári Kosársuli KE - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Villányi János, Szücs Szabolcs |
Kozármisleny SE - Kanizsa KK | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Villányi János, Szücs Szabolcs |
Kozármisleny SE - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Villányi János, Szücs Szabolcs |
Dombóvári Kosársuli KE - Kanizsa KK | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Villányi János, Szücs Szabolcs |
Dombóvári Kosársuli KE - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Villányi János, Szücs Szabolcs |
Kozármisleny SE - Kanizsa KK | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Villányi János, Szücs Szabolcs |
Kozármisleny SE - Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 2020. október 24. szombat | 113 - 54 | Villányi János, Szücs Szabolcs |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kozármisleny SE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 189 | 97 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Dombóvári Kosársuli KE
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 45 | 76 | GY1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | |
3 |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 56 | 113 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Kanizsa KK
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
D csoport | Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs/C - Marcali VSZSE | 2020. október 24. szombat | 32 - 124 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - KASI Delfinek/C | 2020. október 24. szombat | 81 - 99 | Szecsődi Richárd Attila, Földesi Ádám |
NKA Pécs/C - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. október 24. szombat | 63 - 80 | Szántó Dénes, Földesi Ádám |
NKA Pécs/C - KASI Delfinek/C | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Szántó Dénes, Földesi Ádám |
Marcali VSZSE - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Szántó Dénes, Földesi Ádám |
Marcali VSZSE - KASI Delfinek/C | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Szántó Dénes, Földesi Ádám |
Marcali VSZSE - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
Marcali VSZSE - KASI Delfinek/C | 2020. október 24. szombat | 108 - 60 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
NKA Pécs/C - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
NKA Pécs/C - KASI Delfinek/C | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marcali VSZSE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 232 | 92 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
KASI Delfinek/C
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 159 | 189 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
3 |
PVSK Nemzeti Akadémia/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 161 | 162 | GY1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
4 |
NKA Pécs/C
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 95 | 204 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
E csoport | Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7173 Zomba Rákóczi utca 84.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű-GYKSE/B - Monok SE | 2020. október 31. szombat | 86 - 40 | Domokos Bence, Lipovszky Fanni |
Siófoki Kosársuli - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 31. szombat | 2 - 0 | Domokos Bence, Lipovszky Fanni |
Atomerőmű-GYKSE/B - Siófoki Kosársuli | 2020. október 31. szombat | 14:00 | Keresztes Tamás, Villányi János |
Atomerőmű-GYKSE/B - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 31. szombat | 14:00 | Keresztes Tamás, Villányi János |
Monok SE - Siófoki Kosársuli | 2020. október 31. szombat | 14:00 | Keresztes Tamás, Villányi János |
Monok SE - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 31. szombat | 0 - 0 | Keresztes Tamás, Villányi János |
Atomerőmű-GYKSE/B - Siófoki Kosársuli | 2020. október 31. szombat | 63 - 70 | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Atomerőmű-GYKSE/B - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 31. szombat | 16:00 | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Monok SE - Siófoki Kosársuli | 2020. október 31. szombat | 16:00 | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
Monok SE - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 31. szombat | 16:00 | Szűcs Sándor, Nemes Hajnalka |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Siófoki Kosársuli
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 72 | 63 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Atomerőmű-GYKSE/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 149 | 110 | V1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | |
3 |
Dunaújvárosi Sárkányok
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Monok SE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 40 | 86 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
A csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - Kecskeméti KA/A | 2020. október 25. vasárnap | 104 - 55 | Goldring Gergő, Nagy Joel |
SZEDEÁK/A - Félegyházi TSI | 2020. október 25. vasárnap | 71 - 60 | Lukácsi Lóránt, Goldring Zsuzsanna |
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A | 2020. október 25. vasárnap | 13:00 | Goldring Gergő, Lukácsi Lóránt |
Kecskeméti KA/A - Félegyházi TSI | 2020. október 25. vasárnap | 89 - 45 | Goldring Gergő, Lukácsi Lóránt |
Pityke KSE - SZEDEÁK/A | 2020. október 25. vasárnap | 13:00 | Goldring Gergő, Lukácsi Lóránt |
Pityke KSE - Félegyházi TSI | 2020. október 25. vasárnap | 13:00 | Goldring Gergő, Lukácsi Lóránt |
Pityke KSE - SZEDEÁK/A | 2020. október 25. vasárnap | 107 - 68 | Nagy Joel, Goldring Zsuzsanna |
Pityke KSE - Félegyházi TSI | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | Nagy Joel, Goldring Zsuzsanna |
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | Nagy Joel, Goldring Zsuzsanna |
Kecskeméti KA/A - Félegyházi TSI | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | Nagy Joel, Goldring Zsuzsanna |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pityke KSE
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 211 | 123 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 144 | 149 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
SZEDEÁK / A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 139 | 167 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
Félegyházi TSI
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 105 | 160 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 |
B csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA/A - Kecskeméti KA/B | 2020. október 25. vasárnap | 75 - 39 | Bartucz Csaba, Utasi Balázs |
Vásárhelyi Kosársuli/A - SZEDEÁK/B | 2020. október 25. vasárnap | 101 - 35 | Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
Szolnoki KA/A - Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Bartucz Csaba, Gedra János |
Szolnoki KA/A - SZEDEÁK/B | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Bartucz Csaba, Gedra János |
Kecskeméti KA/B - Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Bartucz Csaba, Gedra János |
Kecskeméti KA/B - SZEDEÁK/B | 2020. október 25. vasárnap | 68 - 41 | Bartucz Csaba, Gedra János |
Szolnoki KA/A - Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. október 25. vasárnap | 76 - 47 | PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba |
Szolnoki KA/A - SZEDEÁK/B | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba |
Kecskeméti KA/B - Vásárhelyi Kosársuli/A | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba |
Kecskeméti KA/B - SZEDEÁK/B | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Szolnoki KA/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 151 | 86 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Vásárhelyi Kosársuli/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 148 | 111 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 107 | 116 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
Szedeák/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 76 | 169 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 |
C csoport | Dr. Papp László Városi Sportcsarnok (6600 Szentes Jövendő utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - Békési SZSK | 2020. október 25. vasárnap | 17 - 115 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Szolnoki KA/B - Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 25. vasárnap | 51 - 45 | Dr. Kozma Gábor, Dr. Bodnár Gábor |
Szentesi KK - Szolnoki KA/B | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor |
Szentesi KK - Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 25. vasárnap | 53 - 89 | Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor |
Békési SZSK - Szolnoki KA/B | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor |
Békési SZSK - Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor |
Szentesi KK - Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Békési SZSK - Szolnoki KA/B | 2020. október 25. vasárnap | 82 - 25 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Békési SZSK - Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Szentesi KK - Szolnoki KA/B | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Békési SZSK
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 197 | 42 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Szolnoki KA/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 76 | 127 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Nagykőrösi Sólymok
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 134 | 104 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Szentesi KK
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 70 | 204 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Kosársuli/B - Békéscsabai KK | 2020. október 24. szombat | 44 - 69 | Czékmán Csaba, Gedra János |
Békéscsabai KK - Békéscsabai KK/B | 2020. október 24. szombat | 78 - 27 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Kosársuli/B | 2020. október 24. szombat | 41 - 70 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Békéscsabai KK
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 147 | 71 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Vásárhelyi Kosársuli/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 114 | 110 | GY1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Békéscsabai KK/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 68 | 148 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
A csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK U14A - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. október 24. szombat | 117 - 49 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
MEAFC - Jezsuita - Szerencsi Darazsak | 2020. október 24. szombat | 61 - 64 | Vaszi Ádám, Takács Zoltán |
Cívis KK U14A - Szerencsi Darazsak | 2020. október 24. szombat | 14:00 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
Nyíregyházi Sportcentrum - MEAFC - Jezsuita | 2020. október 24. szombat | 84 - 62 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
Nyíregyházi Sportcentrum - Szerencsi Darazsak | 2020. október 24. szombat | 14:00 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
Cívis KK U14A - MEAFC - Jezsuita | 2020. október 24. szombat | 14:00 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
Cívis KK U14A - MEAFC - Jezsuita | 2020. október 24. szombat | 16:00 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
Cívis KK U14A - Szerencsi Darazsak | 2020. október 24. szombat | 116 - 60 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
Nyíregyházi Sportcentrum - MEAFC - Jezsuita | 2020. október 24. szombat | 16:00 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
Nyíregyházi Sportcentrum - Szerencsi Darazsak | 2020. október 24. szombat | 16:00 | dr. Nagy Zsombor, Molnár Krisztián |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cívis KK U14A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 233 | 109 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Nyíregyházi Sportcentrum
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 133 | 179 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Szerencs Darazsak
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 124 | 177 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
MEAFC - Jezsuita
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 123 | 148 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
B csoport | Hűtő Sportcsarnok (5100 Jászberény Gorjánc Ignác sétány 5-6) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egri VSI KOK/A - MEAFC/B | 2020. október 24. szombat | 91 - 58 | Gyenge Gábor, Kara Zsombor |
NYKK-Eötvös/A - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 24. szombat | 84 - 60 | Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor |
Egri VSI KOK/A - NYKK-Eötvös/A | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Gyenge Gábor, Kara Zsombor |
Egri VSI KOK/A - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Gyenge Gábor, Kara Zsombor |
MEAFC/B - NYKK-Eötvös/A | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Gyenge Gábor, Kara Zsombor |
MEAFC/B - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 24. szombat | 73 - 69 | Gyenge Gábor, Kara Zsombor |
MEAFC/B - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor |
Egri VSI KOK/A - NYKK-Eötvös/A | 2020. október 24. szombat | 91 - 63 | Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor |
Egri VSI KOK/A - Lehel Kosársuli/A | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor |
MEAFC/B - NYKK-Eötvös/A | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Egri VSI KOK/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 182 | 121 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
NYKK-Eötvös/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 147 | 151 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
MEAFC/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 131 | 160 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
Lehel Kosársuli/A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 129 | 157 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 |
C csoport | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok (4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B | 2020. október 25. vasárnap | 104 - 70 | Kiss Gabriella, Nagy Lili |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri VSI KOK/B | 2020. október 25. vasárnap | 67 - 72 | Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Kiss Gabriella, Rácz Bence |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - Egri VSI KOK/B | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Kiss Gabriella, Rácz Bence |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 25. vasárnap | 118 - 56 | Kiss Gabriella, Rácz Bence |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B - Egri VSI KOK/B | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Kiss Gabriella, Rácz Bence |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - Egri VSI KOK/B | 2020. október 25. vasárnap | 74 - 59 | Bács Csaba, Rácz Bence |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Bács Csaba, Rácz Bence |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B - Egri VSI KOK/B | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Bács Csaba, Rácz Bence |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Bács Csaba, Rácz Bence |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 178 | 129 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 188 | 160 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Egri VSI KOK/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 131 | 141 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Tiszaújvárosi Phoenix KK
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 123 | 190 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
D csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs VSE - BKG Príma Akadémia U14FHA | 2020. október 25. vasárnap | 0 - 2 | Domán István, Marton Péter |
MEAFC/C - Salgótarjáni KI | 2020. október 25. vasárnap | 96 - 49 | Domán István, Marton Péter |
BKG Príma Akadémia U14FHA - Salgótarjáni KI | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
Szerencs VSE - MEAFC/C | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI | 2020. október 25. vasárnap | 0 - 2 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
BKG Príma Akadémia U14FHA - MEAFC/C | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
Szerencs VSE - MEAFC/C | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
BKG Príma Akadémia U14FHA - MEAFC/C | 2020. október 25. vasárnap | 74 - 67 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
BKG Príma Akadémia U14FHA - Salgótarjáni KI | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Sörlei Attila, Szalontai Dorina |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
BKG Príma Akadémia U14FHA
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 76 | 67 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
MEAFC/C
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 163 | 123 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Salgótarjáni KI
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 51 | 96 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Szerencs VSE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
E csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzgolyók M. U14 - Sláger Kazincbarcika | 2020. október 22. csütörtök | 25 - 36 | Ferenczi Tamás, Molnár Péter Zoltán |
Sláger Kazincbarcika - Nyírpazonyi KE | Egyeztetés alatt szerda | ||
Nyírpazonyi KE - NYÍKSE Tűzgolyók M. U14 | Egyeztetés alatt szerda |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sláger Kazincbarcika
|
1 | 1.00 | 2 | 1 | 0 | 36 | 25 | GY1 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | |
2 |
NYÍKSE Tűzgolyók M. U14
|
1 | 0.50 | 1 | 0 | 1 | 25 | 36 | V1 | 0-1 | 0-0 | 0-1 |
A csoport | Arena Savaria Munkacsarnoka (9700 Szombathely Sugár út 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/A - Dávid Kornél KA/A | 2020. október 24. szombat | 94 - 48 | Németh András, Tóth Kálmán |
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 24. szombat | 78 - 70 | Németh András, Dr. Popgyákunik Balázs |
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A | 2020. október 24. szombat | 14:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs |
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 24. szombat | 14:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs |
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola/A | 2020. október 24. szombat | 14:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs |
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 24. szombat | 62 - 73 | DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs |
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola/A | 2020. október 24. szombat | 16:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Németh Balázs |
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 24. szombat | 16:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Németh Balázs |
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A | 2020. október 24. szombat | 84 - 49 | DR. MAGYARI TIBOR, Németh Balázs |
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A | 2020. október 24. szombat | 16:00 | DR. MAGYARI TIBOR, Németh Balázs |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zalakerámia ZTE KK/A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 178 | 97 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
Soproni Sportiskola / A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 127 | 154 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Szombathelyi Sportiskola KA/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 143 | 140 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
4 |
Dávid Kornél KA /A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 110 | 167 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
B csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök - Győri KC/A | 2020. október 25. vasárnap | 123 - 61 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
OSE Lions/A - Alba Fehérvár/A | 2020. október 25. vasárnap | 108 - 38 | KOCSIS JÓZSEF, Müller Martin |
Győri KC/A - Alba Fehérvár/A | 2020. október 25. vasárnap | 102 - 66 | Poór Tamás, Müller Martin |
Körmendi Törpördögök - OSE Lions/A | 2020. október 25. vasárnap | 104 - 55 | Poór Tamás, Müller Martin |
Körmendi Törpördögök - Alba Fehérvár/A | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Poór Tamás, Müller Martin |
Győri KC/A - OSE Lions/A | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Poór Tamás, Müller Martin |
Körmendi Törpördögök - OSE Lions/A | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Körmendi Törpördögök - Alba Fehérvár/A | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Győri KC/A - OSE Lions/A | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
Győri KC/A - Alba Fehérvár/A | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Körmendi Törpördögök
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 227 | 116 | GY2 | 2-0 | 0-0 | 2-0 | |
2 |
OSE Lions/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 163 | 142 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Győri KC/A
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 163 | 189 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
Alba Fehérvár/A
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 104 | 210 | V2 | 0-0 | 0-2 | 0-2 |
C csoport | Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (9700 Szombathely Bolyai János utca 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólymok - Dávid Kornél KA/B | 2020. október 24. szombat | 42 - 90 | Ugróczky Péter, Nagy Bernát |
Dávid Kornél KA/B - Soproni Sportiskola/B | 2020. október 24. szombat | 83 - 40 | Antoni Márk Ágoston, Ugróczky Péter |
Soproni Sportiskola/B - Ifjú Sólymok | 2020. október 24. szombat | 85 - 65 | Antoni Márk Ágoston, Nagy Bernát |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dávid Kornél KA /B
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 173 | 82 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Soproni Sportiskola / B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 125 | 148 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Ifjú Sólymok
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 107 | 175 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
D csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/C - Soproni Tigrisek | 2020. október 24. szombat | 24 - 150 | Kapusi Gábor, Tóth Bence |
Zalakerámia ZTE KK/B - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 24. szombat | 48 - 92 | Tóth Bence, Kovács Zoltán |
Dávid Kornél KA/C - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. október 24. szombat | 65 - 45 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Dávid Kornél KA/C - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Soproni Tigrisek - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Soproni Tigrisek - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 24. szombat | 14:00 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Dávid Kornél KA/C - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Dávid Kornél KA/C - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Soproni Tigrisek - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. október 24. szombat | 16:00 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
Soproni Tigrisek - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. október 24. szombat | 110 - 48 | Kovács Zoltán, Herczeg Ágoston |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soproni Tigrisek SE / A
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 260 | 72 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Credobus Mosonmagyaróvár
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 140 | 158 | V1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
3 |
Dávid Kornél KA /C
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 89 | 195 | GY1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | |
4 |
Zalakerámia ZTE KK/B
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 93 | 157 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
E csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Sárkányok - Alba Fehérvár/B | 2020. október 25. vasárnap | 81 - 36 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Pápai KC - RICSILLA | 2020. október 25. vasárnap | 12 - 110 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Alba Fehérvár/B - Pápai KC | 2020. október 25. vasárnap | 72 - 44 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Alba Fehérvár/B - RICSILLA | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Várpalota Sárkányok - Pápai KC | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Várpalota Sárkányok - RICSILLA | 2020. október 25. vasárnap | 34 - 109 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Várpalota Sárkányok - Pápai KC | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Várpalota Sárkányok - RICSILLA | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Alba Fehérvár/B - Pápai KC | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Alba Fehérvár/B - RICSILLA | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
RICSILLA
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 219 | 46 | GY2 | 0-0 | 2-0 | 2-0 | |
2 |
Várpalota Sárkányok
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 115 | 145 | V1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | |
3 |
Alba Fehérvár/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 108 | 125 | GY1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
4 |
Pápai KC
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 56 | 182 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
F csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Tatabányai Medvék - Tatai SE | 2020. október 24. szombat | 2 - 0 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
Tatai SE - Ajka | 2020. október 24. szombat | 0 - 2 | Tóth Bence, Kaposi Gábor |
Ajka - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 24. szombat | 85 - 30 | Szőcs Péter, Kaposi Gábor |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ajka
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 87 | 30 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
AF-Tatabányai Medvék
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 32 | 85 | V1 | 1-0 | 0-1 | 1-1 | |
3 |
Tatai SE
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
G csoport | Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE - Veszprém/B - Győri KC/B | 2020. október 24. szombat | 0 - 20 | Káli Szabolcs, Tamás Pálma |
Bicskei Pilóták - Esztergom | 2020. október 24. szombat | 2 - 0 | Tamás Pálma, Lugosi Lilla |
VUKE - Veszprém/B - Bicskei Pilóták | 2020. október 24. szombat | 15:00 | Bakó László Ferenc, Lugosi Lilla |
VUKE - Veszprém/B - Esztergom | 2020. október 24. szombat | 0 - 20 | Bakó László Ferenc, Lugosi Lilla |
Győri KC/B - Bicskei Pilóták | 2020. október 24. szombat | 32 - 101 | Bakó László Ferenc, Tamás Pálma |
Győri KC/B - Esztergom | 2020. október 24. szombat | 17:00 | Bakó László Ferenc, Tamás Pálma |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bicskei Pilóták
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 103 | 32 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
Esztergom
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 20 | 2 | GY1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | |
3 |
Győri KC/B
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 52 | 101 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
4 |
VUKE - Veszprém/B
|
2 | 0.00 | 0 | 0 | 2 | 0 | 40 | V2 | 0-2 | 0-0 | 0-2 |
H csoport | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Sopronkövesd-Soproni Sportiskola | 2020. október 24. szombat | 2 - 0 | Rokob Krisztián, Czinder Adrienn |
Sopronkövesd-Soproni Sportiskola - OSE Titánok U14 | 2020. október 24. szombat | 0 - 2 | Rokob Krisztián, Dr Tallós Gábor |
OSE Titánok U14 - Soproni Sportiskola Akadémia/C | 2020. október 24. szombat | 25 - 110 | Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor |
H | Csapat | M1 | % | Pt2 | Gy3 | V4 | Dob5 | Kap6 | Sor7 | Ha8 | Ve9 | Ut.510 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soproni Sportiskola Akadémia/C
|
2 | 1.00 | 4 | 2 | 0 | 112 | 25 | GY2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | |
2 |
OSE Titánok U14
|
2 | 0.75 | 3 | 1 | 1 | 27 | 110 | V1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | |
3 |
Sopronkövesd-Soproni Sportiskola
|
2 | 0.50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | V2 | 0-1 | 0-1 | 0-2 |
A csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2020. augusztus 1. szombat | 2 - 3 | |
Vasas Akadémia/A - Óbudai Kosárlabda Akadémia/A | 2020. október 25. vasárnap | 121 - 39 | Tahin András, Paulus Bence Máté |
MAFC/A - Budapesti Honvéd | 2020. október 25. vasárnap | 88 - 62 | Tahin András, Paulus Bence Máté |
Vasas Akadémia/A - MAFC/A | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | Balogh Kristóf, Pál Roland |
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | Balogh Kristóf, Pál Roland |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - MAFC/A | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | Balogh Kristóf, Pál Roland |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2020. október 25. vasárnap | 57 - 110 | Balogh Kristóf, Pál Roland |
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2020. október 25. vasárnap | 17:00 | Balogh Kristóf, Pál Roland |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - MAFC/A | 2020. október 25. vasárnap | 17:00 | Balogh Kristóf, Pál Roland |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/A - Budapesti Honvéd | 2020. október 25. vasárnap | 17:00 | Balogh Kristóf, Pál Roland |
Vasas Akadémia/A - MAFC/A | 2020. október 25. vasárnap | 78 - 55 | Balogh Kristóf, Pál Roland |
B csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia/B | 2020. október 25. vasárnap | 139 - 25 | Hőgerl Bence, Korompai Zsolt László |
Kiss Lenke KA/A - Gödi SE | 2020. október 25. vasárnap | 81 - 55 | Hőgerl Bence, Korompai Zsolt László |
Vasas Akadémia/B - Gödi SE | 2020. október 25. vasárnap | 58 - 66 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kiss Lenke KA/A | 2020. október 25. vasárnap | 13:00 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Gödi SE | 2020. október 25. vasárnap | 13:00 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KA/A | 2020. október 25. vasárnap | 13:00 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kiss Lenke KA/A | 2020. október 25. vasárnap | 108 - 41 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Gödi SE | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KA/A | 2020. október 25. vasárnap | 15:00 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
Vasas Akadémia/B - Gödi SE | 2020. október 25. vasárnap | 58 - 66 | Bujtor Péter, Győri Ferenc |
C csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Budapesti Honvéd/B | 2020. október 24. szombat | 38 - 74 | Makay Dániel József, Boros Krisztina |
MAFC/B - Újpest-MT/A | 2020. október 24. szombat | 71 - 37 | Makay Dániel József, Németh Fanni |
Budapesti Honvéd/B - MAFC/B | 2020. október 24. szombat | 91 - 49 | Németh Fanni , Boros Krisztina |
D csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Monori SE | 2020. október 24. szombat | 2 - 0 | Balogh Kristóf, Bárány Levente |
Radobasket/A - Kiss Lenke KA/B | 2020. október 24. szombat | 75 - 51 | Balogh Kristóf, Bárány Levente |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Kiss Lenke KA/B | 2020. október 24. szombat | 13:00 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Monori SE - Radobasket/A | 2020. október 24. szombat | 0 - 2 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Monori SE - Kiss Lenke KA/B | 2020. október 24. szombat | 0 - 2 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Radobasket/A | 2020. október 24. szombat | 63 - 61 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Monori SE - Kiss Lenke KA/B | 2020. október 24. szombat | 15:00 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Radobasket/A | 2020. október 24. szombat | 15:00 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Kiss Lenke KA/B | 2020. október 24. szombat | 15:00 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
Monori SE - Radobasket/A | 2020. október 24. szombat | 15:00 | Hőgerl Bence, Kutrik Andrea |
E csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - Budapest Basket | 2020. október 27. kedd | 27 - 75 | Bujtor Péter, Zakár Adrienn |
BLF KK - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 27. kedd | 67 - 18 | Bujtor Péter, Zakár Adrienn |
Budapest Basket - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 27. kedd | 16:00 | Matóczay Bálint, Boros Krisztina |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - BLF KK | 2020. október 27. kedd | 16:00 | Matóczay Bálint, Boros Krisztina |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 27. kedd | 31 - 45 | Matóczay Bálint, Boros Krisztina |
Budapest Basket - BLF KK | 2020. október 27. kedd | 16:00 | Matóczay Bálint, Boros Krisztina |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - BLF KK | 2020. október 27. kedd | 18:00 | Matóczay Bálint, Boros Krisztina |
Óbudai Kosárlabda Akadémia/B - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 27. kedd | 18:00 | Matóczay Bálint, Boros Krisztina |
Budapest Basket - BLF KK | 2020. október 27. kedd | 75 - 57 | Matóczay Bálint, Boros Krisztina |
Budapest Basket - Budapesti Honvéd/C | 2020. október 27. kedd | 18:00 | Matóczay Bálint, Boros Krisztina |
F csoport | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok (1222 Budapest Promontor utca 89/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - Budafoki KK | 2020. november 8. vasárnap | 99 - 52 | Tahin András, Ntasis Lazaros |
Vasas Áldás Basket - Herceghalmi Tigrisek | 2020. november 8. vasárnap | 92 - 41 | Tahin András, Ntasis Lazaros |
Budapest Csepel - Herceghalmi Tigrisek | 2020. november 8. vasárnap | 13:00 | Matics Sándor, Németh Fanni |
Budafoki KK - Vasas Áldás Basket | 2020. november 8. vasárnap | 13:00 | Matics Sándor, Németh Fanni |
Budafoki KK - Herceghalmi Tigrisek | 2020. november 8. vasárnap | 95 - 38 | Matics Sándor, Németh Fanni |
Budapest Csepel - Vasas Áldás Basket | 2020. november 8. vasárnap | 13:00 | Matics Sándor, Németh Fanni |
Budapest Csepel - Vasas Áldás Basket | 2020. november 8. vasárnap | 69 - 66 | Matics Sándor, Németh Fanni |
Budapest Csepel - Herceghalmi Tigrisek | 2020. november 8. vasárnap | 15:00 | Matics Sándor, Németh Fanni |
Budafoki KK - Vasas Áldás Basket | 2020. november 8. vasárnap | 15:00 | Matics Sándor, Németh Fanni |
Budafoki KK - Herceghalmi Tigrisek | 2020. november 8. vasárnap | 15:00 | Matics Sándor, Németh Fanni |
G csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentendrei KSE - Újpest-MT/B | 2020. október 24. szombat | 0 - 0 | Vigh Balázs, Garami Júlia Eszter |
BKG Príma Akadémia U14F - ELITE Basket | 2020. október 24. szombat | 2 - 0 | Vigh Balázs, Garami Júlia Eszter |
Szentendrei KSE - BKG Príma Akadémia U14F | 2020. október 24. szombat | 13:30 | Horváth Emese Kata, Fajszi Zsombor Levente |
Szentendrei KSE - ELITE Basket | 2020. október 24. szombat | 13:30 | Horváth Emese Kata, Fajszi Zsombor Levente |
Újpest-MT/B - BKG Príma Akadémia U14F | 2020. október 24. szombat | 13:30 | Horváth Emese Kata, Fajszi Zsombor Levente |
Újpest-MT/B - ELITE Basket | 2020. október 24. szombat | 2 - 0 | Horváth Emese Kata, Fajszi Zsombor Levente |
Újpest-MT/B - ELITE Basket | 2020. október 24. szombat | 15:30 | Horváth Emese Kata, Fajszi Zsombor Levente |
Szentendrei KSE - BKG Príma Akadémia U14F | 2020. október 24. szombat | 0 - 2 | Horváth Emese Kata, Fajszi Zsombor Levente |
Szentendrei KSE - ELITE Basket | 2020. október 24. szombat | 15:30 | Horváth Emese Kata, Fajszi Zsombor Levente |
Újpest-MT/B - BKG Príma Akadémia U14F | 2020. október 24. szombat | 15:30 | Horváth Emese Kata, Fajszi Zsombor Levente |
H csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - BLF KK/B | 2020. október 24. szombat | 0 - 0 | Kovács Róbert Márió, Konta Csanád János |
BLF KK/B - Keresztúri SE | 2020. október 24. szombat | 0 - 2 | Kovács Róbert Márió, Konta Csanád János |
Keresztúri SE - SZPA-HSE | 2020. október 24. szombat | 2 - 0 | Szőke Gábor, Koncsag Csaba |
I csoport | Veresegyházi Kosárlabda Csarnok (2112 Veresegyház Erkel Ferenc tér 5) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-Veresegyház - Radobasket/B | 2020. október 25. vasárnap | 40 - 75 | Vigh Balázs, Garami Júlia Eszter |
Újpest-MT/C - Ziccer KS | 2020. október 25. vasárnap | 25 - 110 | Vigh Balázs, Garami Júlia Eszter |
Radobasket/B - Ziccer KS | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Hamzi Virág, Szűcs Tamás |
BKG-Veresegyház - Újpest-MT/C | 2020. október 25. vasárnap | 45 - 70 | Hamzi Virág, Szűcs Tamás |
BKG-Veresegyház - Ziccer KS | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Hamzi Virág, Szűcs Tamás |
Radobasket/B - Újpest-MT/C | 2020. október 25. vasárnap | 14:00 | Hamzi Virág, Szűcs Tamás |
BKG-Veresegyház - Újpest-MT/C | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Hamzi Virág, Szűcs Tamás |
BKG-Veresegyház - Ziccer KS | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Hamzi Virág, Szűcs Tamás |
Radobasket/B - Újpest-MT/C | 2020. október 25. vasárnap | 16:00 | Hamzi Virág, Szűcs Tamás |
Radobasket/B - Ziccer KS | 2020. október 25. vasárnap | 40 - 126 | Hamzi Virág, Szűcs Tamás |
J csoport | TF E-terem (1123 Budapest Alkotás út 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2020. október 31. szombat | 56 - 37 | Bárány Levente, Pál Roland |
BTDSE Taksonyi Ördögök - BKG Príma Akadémia U14F/2 | 2020. október 31. szombat | 45 - 31 | Bárány Levente, Győri Ferenc |
BKG Príma Akadémia U14F/2 - TFSE | 2020. október 31. szombat | 42 - 53 | Pál Roland, Győri Ferenc |
K csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - Százhalombattai KSE | 2020. október 25. vasárnap | 2 - 0 | Bárány Levente, Kovács Róbert Márió |
L csoport | British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS - KVSE | 2020. október 24. szombat | 0 - 2 | Bujtor Péter, Horváth Brúnó József |
KVSE - Bikák KK | 2020. október 24. szombat | 2 - 0 | Bujtor Péter, Hegedűs Attila |
Bikák KK - KKS | 2020. október 24. szombat | 0 - 0 | Hegedűs Attila, Horváth Brúnó József |
M csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Parthus SE - PILIS Basket | 2020. október 31. szombat | 93 - 64 | Szűcs Tamás, Porkoláb Mercédesz Anett |