Kenguru Kupa - 2020/2021
Szakaszok
1. régió
A csoport Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK Tigrisek - Zsákoló Zsiráfok/A 2021. április 10. szombat 97 - 73 Tóth Tamás Zoltán, Szabó Zsuzsa
NYKK Eötvös - Cívis KK Tigrisek 2021. április 10. szombat 36 - 74 Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter
Zsákoló Zsiráfok/A - NYKK Eötvös 2021. április 10. szombat 77 - 38 dr. Marjay Péter, Szabó Zsuzsa
B csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYÍKSE Tűzgolyók K. U11 - TSK-Magiszter 2021. május 5. szerda 66 - 7 Nyíri Péter Patrik, Szabó Zsuzsa
TSK-Magiszter - NYÍKSE Tűzgolyók M. U11 2021. május 5. szerda 20 - 19 Szulics Zsolt János, Páll Vivien Zsanett
NYÍKSE Tűzgolyók M. U11 - NYÍKSE Tűzgolyók K. U11 2021. május 7. péntek 14 - 79 Molnár Péter Zoltán, Horányi András
C csoport Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-PRIMA AKADÉMIA Hajdúszoboszló A - Cívis Efrém Kenguruk ’’B’’ 2021. április 10. szombat 32 - 37 Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence
Cívis Efrém Kenguruk "A" - BKG-PRIMA AKADÉMIA Hajdúszoboszló A 2021. április 10. szombat 53 - 54 Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik
Cívis Efrém Kenguruk ’’B’’ - Cívis Efrém Kenguruk "A" 2021. április 10. szombat 12 - 43 Nyíri Péter Patrik, Rácz Bence
2. régió
A csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Vidrák - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2021. április 10. szombat 74 - 34 Tòth Tamás, Molnár Zoltán
Szerencsi Varázslók - MEAFC - Vidrák 2021. április 10. szombat 46 - 52 Tòth Tamás, Molnár Zoltán
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencsi Varázslók 2021. április 10. szombat 30 - 61 Tòth Tamás, Molnár Zoltán
B csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2021. április 11. vasárnap 95 - 23 Vaszi Ádám, Szalontai Dorina
Fürge Gyík DSE - DVTK Akadémia 2021. április 11. vasárnap 23 - 97 Vaszi Ádám, Szalontai Dorina
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Fürge Gyík DSE 2021. április 11. vasárnap 57 - 39 Vaszi Ádám, Szalontai Dorina
C csoport Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok (3580 Tiszaújváros Teleki Blanka út 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok 2021. április 11. vasárnap 32 - 33 Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton
Egri Kék Oroszlánok - Salgótarjáni KI 2021. április 11. vasárnap 62 - 31 Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2021. április 11. vasárnap 31 - 63 Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton
D csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Kossuth - Miskolci Sportiskola Vadmacskák 2021. április 10. szombat 31 - 46 Marton Péter, Molnár Krisztián
Szerencs VSE - MEAFC Kossuth 2021. április 10. szombat 53 - 28 Molnár Krisztián, Dr. Ormay Gábor
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Szerencs VSE 2021. április 10. szombat 29 - 61 Marton Péter, Dr. Ormay Gábor
E csoport Encs Városi Sportközpont (3860 Encs Gagarin utca 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Encs - Beszterce KK Bolyky 2021. április 10. szombat 33 - 50
Beszterce KK Bolyky - DVTK Akadémia/B 2021. április 10. szombat 00:00
DVTK Akadémia/B - DVTK-ÉLKSK Encs 2021. április 10. szombat 39 - 23 dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton
3. régió
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - SZEDEÁK Kisbikák 2021. április 11. vasárnap 49 - 67 Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika
SZEDEÁK Kisbikák - Békéscsabai KK/A 2021. április 11. vasárnap 91 - 39 Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika
Békéscsabai KK/A - Vásárhelyi Párducok 2021. április 11. vasárnap 45 - 83 Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki MiniLeok - Lehel Kosársuli 2021. április 11. vasárnap 0 - 2 Fenyvesi Zénó, Terjéki András
Lehel Kosársuli - SZEDEÁK Aranysakálok 2021. április 11. vasárnap 63 - 80 Terjéki András, Kara Zsombor
SZEDEÁK Aranysakálok - Szolnoki MiniLeok 2021. április 11. vasárnap 2 - 0 Fenyvesi Zénó, Kara Zsombor
C csoport Molnár Miklós Sportcsarnok (5650 Mezőberény Luther tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőberényi KK - Gyulasport Nonprofit Kft. 2021. április 11. vasárnap 45 - 48 Váczi Mihály, Kis Sándor
Gyulasport Nonprofit Kft. - Vásárhelyi Kishódok 2021. április 11. vasárnap 43 - 50 Váczi Mihály, Kis Sándor
Vásárhelyi Kishódok - Mezőberényi KK 2021. április 11. vasárnap 55 - 40 Váczi Mihály, Kis Sándor
D csoport Karacs Teréz Általános Iskola (5630 Békés Szántó Albert utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Kis Gladiátorok - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2021. április 11. vasárnap 2 - 0 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas - Tószegi Tigrisek 2021. április 11. vasárnap 0 - 2 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Tószegi Tigrisek - Békési Kis Gladiátorok 2021. április 11. vasárnap 31 - 45 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
E csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Farkasok - Vásárhelyi Zebrák 2021. április 10. szombat 39 - 67 Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
Vásárhelyi Zebrák - Szentesi KK 2021. április 10. szombat 71 - 44 Bartucz Csaba, Liszkai Dávid
Szentesi KK - Vásárhelyi Farkasok 2021. április 10. szombat 53 - 56 Czékmán Csaba, Liszkai Dávid
F csoport ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstrókák - SzKE-Tabán Szellemek 2021. április 10. szombat 81 - 20 dr. Márok Soma, Gedra János
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas II. - SZEDEÁK Kiscsikók 2021. április 10. szombat 0 - 2 dr. Márok Soma, Dr. Kozma Gábor
SzKE-Tabán Szellemek - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas II. 2021. április 10. szombat 2 - 0 Dr. Kozma Gábor, Gedra János
SZEDEÁK Ezüstrókák - SZEDEÁK Kiscsikók 2021. április 10. szombat 48 - 11 Dr. Kozma Gábor, Gedra János
G csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Dózsa - Szeged KE - Vadmacskák 2021. április 10. szombat 2 - 0 Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor
Szolnoki Bikák - SZEDEÁK Dózsa 2021. április 10. szombat 16 - 58 Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor
Szeged KE - Vadmacskák - Szolnoki Bikák 2021. április 10. szombat 0 - 2 Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/A - Csípős Darazsak 2021. április 10. szombat 38 - 63 Buzai Patrik, Szlávik Bence
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek/A 2021. április 10. szombat 64 - 50 Buzai Patrik, Wischy Péter
Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2021. április 10. szombat 66 - 79 Wischy Péter, Szlávik Bence
B csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Soproni Tigrisek B 2021. április 10. szombat 92 - 28 Földesi Marcell, Lugosi Lilla
Villámló Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok 2021. április 10. szombat 90 - 61 Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
Soproni Tigrisek B - Villámló Tigrisek/A 2021. április 10. szombat 23 - 101 Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
C csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Tatai SE U11 2021. április 10. szombat 144 - 40 Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
Győri KC Kenguruk - OSE Simbák 2021. április 10. szombat 39 - 97 Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
Tatai SE U11 - Győri KC Kenguruk 2021. április 10. szombat 46 - 67 Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
D csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szorgos Darazsak - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2021. április 10. szombat 35 - 105 Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
Győri KC Vizslák - Szorgos Darazsak 2021. április 10. szombat 40 - 71 Tóth Bence, Dr Tallós Gábor
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Győri KC Vizslák 2021. április 10. szombat 83 - 35 Tóth Bence, Dr Tallós Gábor
E csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Gepárdok 2021. április 11. vasárnap 0 - 2 Kapusi Gábor, Wischy Péter
OSE TKC U11 - Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok 2021. április 11. vasárnap 2 - 0 Wischy Péter, Szlávik Bence
Soproni Sportiskolás Gepárdok - OSE TKC U11 2021. április 11. vasárnap 48 - 36 Kapusi Gábor, Szlávik Bence
F csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Darazsak - Soproni Tigrisek Orsolya 2021. április 10. szombat 31 - 36 Herczeg Ágoston, Szlávik Bence
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok - Harcos Darazsak 2021. április 10. szombat 24 - 38 Rokob Krisztián, Söveges Tamás
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 2021. április 10. szombat 48 - 32 Rokob Krisztián, Söveges Tamás
G csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Hiúzok - Győri KC Párducok 2021. április 10. szombat 2 - 0 Magyari Viktor, Novák Bence
Vadmacskák - OSE Hiúzok 2021. április 10. szombat 22 - 82 Magyari Viktor, Novák Bence
Győri KC Párducok - Vadmacskák 2021. április 10. szombat 0 - 2 Magyari Viktor, Novák Bence
H csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2021. április 10. szombat 21 - 66 Káli Szabolcs, Tamás Pálma
Villámló Tigrisek/B - Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok 2021. április 10. szombat 56 - 24 Káli Szabolcs, Tamás Anna
Soproni Tigrisek Fenyő tér - Villámló Tigrisek/B 2021. április 10. szombat 49 - 30 Lugosi Lilla, Tamás Anna
5. régió
A csoport Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos u. 11)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólyomfiókák 2021. április 11. vasárnap 111 - 36 Németh Csaba János, Kocsis Tamás
RICSILLA Fiúk - Körmendi Törpördögök/A 2021. április 11. vasárnap 66 - 89 Németh Csaba János, Kocsis Tamás
Ifjú Sólyomfiókák - RICSILLA Fiúk 2021. április 11. vasárnap 66 - 102 Németh Csaba János, Kocsis Tamás
B csoport Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gepárdok - Zalakerámia ZTE KK/A 2021. április 11. vasárnap 62 - 70 Sebesi Gábor, Fülöp András
Hévíz SK I. - Tapolcai Gepárdok 2021. április 11. vasárnap 53 - 50 Sebesi Gábor, Fülöp András
Zalakerámia ZTE KK/A - Hévíz SK I. 2021. április 11. vasárnap 63 - 50 Sebesi Gábor, Fülöp András
C csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsai Mókusok - Tapolcai Szöcskék 2021. április 10. szombat 37 - 75 Magyar Gyöngyi, Nagy Bernát
Körmendi Törpördögök/B - Kanizsai Mókusok 2021. április 10. szombat 63 - 60 Magyar Gyöngyi, Nagy Bernát
Tapolcai Szöcskék - Körmendi Törpördögök/B 2021. április 10. szombat 41 - 62 Magyar Gyöngyi, Nagy Bernát
D csoport Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos u. 11)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA Lányok - Zalaegerszegi KTE 2021. április 11. vasárnap 66 - 47 Földesi Ádám, Kiss Bence Gábor
Zalakerámia ZTE KK/B - RICSILLA Lányok 2021. április 11. vasárnap 91 - 67 Földesi Ádám, Kiss Bence Gábor
Zalaegerszegi KTE - Zalakerámia ZTE KK/B 2021. április 11. vasárnap 57 - 72 Földesi Ádám, Kiss Bence Gábor
E csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsa Kosárlabda Klub - Zalakarosi Fókák 2021. április 10. szombat 73 - 25 Horváth Alajos, Szabó Tibor
Hévíz SK II. - Kanizsa Kosárlabda Klub 2021. április 10. szombat 36 - 64 Horváth Alajos, Szabó Tibor
Zalakarosi Fókák - Hévíz SK II. 2021. április 10. szombat 18 - 44 Horváth Alajos, Szabó Tibor
6. régió
A csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2021. április 10. szombat 96 - 28 Székely Bernadett, Lenger Levente
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/A 2021. április 10. szombat 59 - 96 Székely Bernadett, Hergyó-Bencze Gábor
KASI/A - NKA Pécs Fiú/A 2021. április 10. szombat 53 - 97 Hergyó-Bencze Gábor, Lenger Levente
B csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
GYKSE Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2021. április 14. szerda 94 - 30 Sasvári Zsombor Zsolt, Peti Zsófia
Kozármisleny SE/A - GYKSE Szekszárd Egyeztetés alatt szerda
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Kozármisleny SE/A Egyeztetés alatt szerda
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs Leány 2021. április 11. vasárnap 59 - 43 Győr Marcell István, Lenger Levente
Dombóvári KS - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2021. április 28. szerda 51 - 66 Székely Bernadett, Ignácz Kristóf
NKA Pécs Leány - Dombóvári KS 2021. április 28. szerda 43 - 35 Székely Bernadett, Ignácz Kristóf
D csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2021. május 2. vasárnap 86 - 42 Lenger Levente, Hergyó-Bencze Gábor
NKA Pécs Fiú/B - Monok SE 2021. május 2. vasárnap 58 - 45 dr. Szakács Imre Vilmos, Lenger Levente
PVSK Nemzeti Akadémia/B - NKA Pécs Fiú/B 2021. május 2. vasárnap 33 - 102 dr. Szakács Imre Vilmos, Hergyó-Bencze Gábor
E csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/C - GYKSE Szekszárd/B 2021. április 11. vasárnap 25 - 63 Győr Marcell István, Lenger Levente
Dombóvári KS/B - NKA Pécs Fiú/C 2021. április 28. szerda 46 - 42 Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
GYKSE Szekszárd/B - Dombóvári KS/B 2021. május 1. szombat 84 - 25 Bálind Attila, Lipovszky Fanni
F csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - NKA Pécs Leány/B 2021. április 10. szombat 37 - 47 Hergyó-Bencze Gábor, Peti Zsófia
NKA Pécs Leány/B - KASI/C 2021. április 29. csütörtök 56 - 44 Märcz Péter, Győr Marcell István
KASI/C - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 2021. április 29. csütörtök 25 - 59 Märcz Péter, Győr Marcell István
G csoport Kaposvár Aréna (7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - Monok SE Kenguru 2 2021. április 10. szombat 39 - 34 Koncsek Balázs, Guzmics Bence
Monok SE Kenguru 2 - Gyakorlós Törpék 2021. április 10. szombat 57 - 37 Koncsek Balázs, Guzmics Bence
Gyakorlós Törpék - KASI/B 2021. április 10. szombat 40 - 72 Koncsek Balázs, Guzmics Bence
7. régió
A csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai Bácska FKE 2021. április 10. szombat 88 - 41 Komáromi Péter, Baukó Ferenc
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Amazonok 2021. április 10. szombat 46 - 70 Komáromi Péter, Baukó Ferenc
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Mitugrász 2021. április 10. szombat 61 - 60 Komáromi Péter, Baukó Ferenc
B csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - KECSKEMÉTI KA/PÁRDUCOK 2021. április 11. vasárnap 63 - 77 Kovács István, Bodnárné Pasek Mónika
FTSI József A. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2021. április 11. vasárnap 50 - 45 Kovács István, Bodnárné Pasek Mónika
KECSKEMÉTI KA/PÁRDUCOK - FTSI József A. Iskola 2021. április 11. vasárnap 61 - 40 Velkey István, Fehér Ádám
C csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2021. április 11. vasárnap 66 - 51 Kónya Levente, Burján Bianka
CEKK - Nagykőrösi Sólymok 2021. április 11. vasárnap 56 - 55 Kónya Levente, Burján Bianka
Kecskeméti KA Vadmacskák - CEKK 2021. április 11. vasárnap 43 - 40 Kovács István, Bodnárné Pasek Mónika
D csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke KSE - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2021. április 10. szombat 47 - 35 Tóth Mihály, Hajagos-Kiss Hedvig
Bajai NKK/A - Pityke KSE 2021. április 10. szombat 71 - 57 Tóth Mihály, Hajagos-Kiss Hedvig
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Bajai NKK/A 2021. április 10. szombat 56 - 35 Tóth Mihály, Hajagos-Kiss Hedvig
E csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA Villámok 2021. április 10. szombat 0 - 0 Velkey István, Varga Sára
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Platán Iskola 2021. április 10. szombat 0 - 0 Velkey István, Fehér Ádám
Kecskeméti KA Villámok - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2021. április 10. szombat 60 - 38 Fehér Ádám, Varga Sára
F csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MNÁMK Rakéták - Bajai NKK/B 2021. április 10. szombat 34 - 30 Csallóközi Gábor, Goldring Gergő
Miklósi KékRókák - MNÁMK Rakéták 2021. április 10. szombat 0 - 0 Goldring Gergő, Pálfi Ágnes
Bajai NKK/B - Miklósi KékRókák 2021. április 10. szombat 0 - 0 Csallóközi Gábor, Pálfi Ágnes
G csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Darvas Iskola - Kecskeméti KC Mátyás 2021. április 10. szombat 75 - 10 Farkas Dominik, Pelikán Dóra
Kecskeméti KC Hetény - Kécskei Vidrák 2021. április 10. szombat 28 - 71 Farkas Dominik, Pelikán Dóra
Kecskeméti KC Mátyás - Kécskei Vidrák 2021. április 10. szombat 19 - 64 Kovács Máté László, Szipli Hanna
FTSI Darvas Iskola - Kecskeméti KC Hetény 2021. április 10. szombat 75 - 16 Kovács Máté László, Szipli Hanna
8. régió
A csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Vezérek 2021. április 10. szombat 81 - 62 Koller István, Szőcs Péter
DKKA Vezérek - VUKE U11 fiú 2021. április 10. szombat 69 - 57 Horváth Andreasz, Szőcs Péter
VUKE U11 fiú - Alba Fehérvár Cápák 2021. április 10. szombat 51 - 69 Koller István, Horváth Andreasz
B csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Fűzfői AK 2021. április 10. szombat 54 - 61 Fülöp András, Molnár Krisztián
C csoport Rácalmási Sportcsarnok (Rácalmás, Béla köz 8, 2459)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - AF-Velencei Vadkacsák 2021. április 10. szombat 28 - 50 Tóth Bence, Müller Martin
D csoport Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Ördögök 2021. április 10. szombat 00:00
DKKA Ördögök - AF-Tatabányai Medvék 2021. április 10. szombat 00:00
AF-Tatabányai Medvék - Marcali Szürkefarkasok 2021. április 10. szombat 46 - 73 Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
E csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pákozdi Kócsagok - Várpalotai Gepárdok 2021. április 11. vasárnap 00:00
Alba Fehérvár Oroszlánok - Pákozdi Kócsagok 2021. április 11. vasárnap 00:00
Várpalotai Gepárdok - Alba Fehérvár Oroszlánok 2021. április 11. vasárnap 7 - 82 Mónus Péter, Majkó Ádám
F csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Darazsak - Ajka 2021. április 10. szombat 13:45
Ajka - AF-Pázmándi Farkasok 2021. április 10. szombat 15:00
AF-Pázmándi Farkasok - DKKA Darazsak 2021. április 10. szombat 16:15
G csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE U11 vegyes - Várpalotai Sárkányok 2021. április 11. vasárnap 0 - 0 Mónus Péter, Majkó Ádám
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Garfield - Vasas Amazonok 2021. április 11. vasárnap 53 - 50 Győri Ferenc, Boros Krisztina
Budapesti Honvéd SE/A - Csata Garfield 2021. április 11. vasárnap 68 - 81 Győri Ferenc, Boros Krisztina
Vasas Amazonok - Budapesti Honvéd SE/A 2021. április 11. vasárnap 66 - 75 Tahin András, Pál Roland
B csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Római Kaszások - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2021. április 10. szombat 00:00
Vasas Akadémia U11 - Római Kaszások 2021. április 10. szombat 00:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U11 2021. április 10. szombat 73 - 74 Bárány Levente, Frányó Csanád
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Békák - Újpest-MT/A 2021. április 11. vasárnap 00:00
Újpest-MT/A - KLKA Angoltagozatos 2021. április 11. vasárnap 00:00
KLKA Angoltagozatos - Budafoki Békák 2021. április 11. vasárnap 51 - 48 Tahin András, Pál Roland
D csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békási Kaszások - Dűlői Kaszások 2021. április 11. vasárnap 00:00
BEAC Vizslák - Békási Kaszások 2021. április 11. vasárnap 00:00
Dűlői Kaszások - BEAC Vizslák 2021. április 11. vasárnap 00:00
E csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok - Török Sasfiókák 2021. április 10. szombat 11:40 Bárány Levente, Frányó Csanád
Török Sasfiókák - MAFC Farkasrét 2021. április 11. vasárnap 00:00
MAFC Farkasrét - Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok 2021. április 11. vasárnap 00:00
F csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC-Grosics - Vasas Akadémia U10 2021. április 11. vasárnap 00:00
Kéksárga Zsiráfok - MAFC-Grosics 2021. április 11. vasárnap 00:00
Vasas Akadémia U10 - Kéksárga Zsiráfok 2021. április 11. vasárnap 00:00
G csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bolhák - Zuglói Sasok Herman 2021. április 10. szombat 09:00 Győri Ferenc, Borsos Balázs
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Budafoki Bolhák 2021. április 10. szombat 10:15 Borsos Balázs, Kovács Gedeon
Zuglói Sasok Herman - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2021. április 10. szombat 11:30 Borsos Balázs, Kovács Gedeon
H csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Újpest-MT/B 2021. április 11. vasárnap 00:00
Újpest-MT/B - Vasas Bolhák 2021. április 11. vasárnap 00:00
Vasas Bolhák - MTK Budapest 2021. április 11. vasárnap 36 - 49 Szőke Gábor, Kovács Róbert Márió
I csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat - Pannónia Csata 2021. április 10. szombat 00:00
Pannónia Csata - Ziccer Bocsok 2021. április 10. szombat 00:00
Ziccer Bocsok - Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat 2021. április 10. szombat 00:00
J csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PSE Párducok - KLKS Homoktövis 2021. április 10. szombat 00:00
Kaszás Girls - PSE Párducok 2021. április 10. szombat 00:00
KLKS Homoktövis - Kaszás Girls 2021. április 10. szombat 00:00
K csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/C - Törekvés Törpillák 2021. április 10. szombat 00:00
Németvölgyi Bocsok - Újpest-MT/C 2021. április 10. szombat 00:00
Törekvés Törpillák - Németvölgyi Bocsok 2021. április 10. szombat 14:40 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
L csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC/A - Budapesti Honvéd SE-Bakáts-Molnár 2021. április 10. szombat 00:00
Kaszás Minik - JKC/A 2021. április 10. szombat 00:00
Budapesti Honvéd SE-Bakáts-Molnár - Kaszás Minik 2021. április 10. szombat 00:00
M csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PaSa Csillagai - BEAC Kisvizslák 2021. április 10. szombat 00:00
Zsíros Akadémia Kőbánya Kisdarazsak - PaSa Csillagai 2021. április 10. szombat 00:00
BEAC Kisvizslák - Zsíros Akadémia Kőbánya Kisdarazsak 2021. április 10. szombat 13:30 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
N csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Szigeti - Keresztúri SE 2021. április 11. vasárnap 00:00
Budapesti Honvéd SE/B - KLKS Szigeti 2021. április 11. vasárnap 00:00
Keresztúri SE - Budapesti Honvéd SE/B 2021. április 11. vasárnap 27 - 53 Szőke Gábor, Kovács Róbert Márió
O csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Pumák - VUA Törpék 2021. április 11. vasárnap 00:00
VUA Törpék - KLKS Benkő 2021. április 11. vasárnap 00:00
KLKS Benkő - SZSE U11 2021. április 11. vasárnap 00:00
SZSE U11 - Ziccer Pumák 2021. április 11. vasárnap 00:00
10. régió
A csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Áldás Basket - Herceghalmi Tigrisek 2021. április 10. szombat 115 - 34 Iski Zsolt István, Szűcs Tamás
Pilis Basket - Vasas Áldás Basket 2021. április 10. szombat 62 - 79 Iski Zsolt István, Fajszi Zsombor Levente
Herceghalmi Tigrisek - Pilis Basket 2021. április 10. szombat 57 - 78 Szűcs Tamás, Fajszi Zsombor Levente
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - BSC Telki 2021. április 11. vasárnap 00:00
DMTK/A - Gödi Gödények 2021. április 11. vasárnap 00:00
BSC Telki - DMTK/A 2021. április 11. vasárnap 55 - 63 Fajszi Zsombor Levente, Mátyás Ferenc
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gólyák - BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET 2021. április 10. szombat 00:00
BKG-Veresegyház - Gödi Gólyák 2021. április 10. szombat 00:00
BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET - BKG-Veresegyház 2021. április 10. szombat 65 - 35 Gyurkovics István János, Paulik Benjámin
D csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket/A - KVSE U11 2021. április 11. vasárnap 00:00
Viadukt SE - Radobasket/A 2021. április 11. vasárnap 00:00
KVSE U11 - Viadukt SE 2021. április 11. vasárnap 47 - 41 Miklósi László, Mátyás Ferenc
E csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Diósdi Sasok KE - Pátyi SE 2021. április 11. vasárnap 15:00
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Budakeszi - DMTK/B 2021. április 11. vasárnap 64 - 31 Miklósi László, Fajszi Zsombor Levente
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - ELITE Rínók 2021. április 10. szombat 00:00
ELITE Rínók - CKE U11 2021. április 10. szombat 00:00
CKE U11 - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2021. április 10. szombat 38 - 61 Gyurkovics István János, Paulik Benjámin

Vármegyei szövetségek