Kenguru Kupa - 2020/2021
Szakaszok
1. régió
A csoport Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK Tigrisek - NYKK Eötvös 2021. március 14. vasárnap 10:20 Torzsa Csaba Péter, Nagy Lili
B csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK Fehértigrisek - Zsákoló Zsiráfok/A 2021. március 13. szombat 10:00 Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter
C csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - TSK-Magiszter 2021. március 14. vasárnap 99 - 6 Szabó László, Mezei Tibor
TSK-Magiszter - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2021. március 14. vasárnap 22 - 72 Szabó László, Mezei Tibor
D csoport Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Efrém Kenguruk "A" - BKG-PRIMA AKADÉMIA Hajdúszoboszló A 2021. március 13. szombat 37 - 50 Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta
BKG-PRIMA AKADÉMIA Hajdúszoboszló A - Cívis Efrém Kenguruk ’’B’’ 2021. március 13. szombat 57 - 39 Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta
Cívis Efrém Kenguruk ’’B’’ - Cívis Efrém Kenguruk "A" 2021. március 13. szombat 34 - 37 Kokas Sándor Zsolt, Horváth Petra
2. régió
A csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Vidrák - DVTK Akadémia 2021. március 14. vasárnap 49 - 38 Domán István, Szalontai Dorina
Szerencsi Varázslók - MEAFC - Vidrák 2021. március 14. vasárnap 44 - 57 Domán István, dr. Nagy Zsombor
DVTK Akadémia - Szerencsi Varázslók 2021. március 14. vasárnap 37 - 54 dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina
B csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyík DSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2021. március 13. szombat 36 - 54 Vaszi Ádám, Szalontai Dorina
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok 2021. március 13. szombat 60 - 40 Vaszi Ádám, Molnár Zoltán
Egri Kék Oroszlánok - Fürge Gyík DSE 2021. március 13. szombat 44 - 50 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
C csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs VSE - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2021. március 14. vasárnap 0 - 2 Takács Zoltán, Bodrogi Éva
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Szerencs VSE 2021. március 14. vasárnap 2 - 0 Takács Zoltán, Molnár Zoltán
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2021. március 14. vasárnap 45 - 36 Molnár Zoltán, Bodrogi Éva
D csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Salgótarjáni KI 2021. március 14. vasárnap 22 - 50 Marton Péter, Sztankovics Attila
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Encs 2021. március 14. vasárnap 59 - 35 Marton Péter, Sztankovics Attila
DVTK-ÉLKSK Encs - Miskolci Sportiskola Vadmacskák 2021. március 14. vasárnap 42 - 58 Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton
E csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - DVTK Akadémia/B 2021. március 14. vasárnap 00:00
MEAFC Kossuth - Beszterce KK Bolyky 2021. március 14. vasárnap 00:00
DVTK Akadémia/B - MEAFC Kossuth 2021. március 14. vasárnap 41 - 46 Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton
3. régió
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - SZEDEÁK Kisbikák 2021. március 14. vasárnap 28 - 82 Tóth Tamás, Bartucz Csaba
SZEDEÁK Kisbikák - Lehel Kosársuli 2021. március 14. vasárnap 107 - 27 Tóth Tamás, Bartucz Csaba
Lehel Kosársuli - Vásárhelyi Párducok 2021. március 14. vasárnap 52 - 83 Tóth Tamás, Bartucz Csaba
B csoport Békéscsabai Városgazdálkodási Kft. Tornaterem (Békéscsaba, Pásztor u. 17, 5600)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/A - Mezőberényi KK 2021. március 13. szombat 52 - 41 Bere Márton Brúnó, Kis Sándor
Mezőberényi KK - Szolnoki MiniLeok 2021. március 13. szombat 33 - 51 Kis Sándor, Bere Márton Brúnó
Szolnoki MiniLeok - Békéscsabai KK/A 2021. március 13. szombat 49 - 58 Bere Márton Brúnó, Kis Sándor
C csoport ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Aranysakálok - Vásárhelyi Kishódok 2021. március 13. szombat 47 - 43 Tóth Tamás, Dr. Bodnár Gábor
Vásárhelyi Kishódok - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas 2021. március 13. szombat 62 - 40 Tóth Tamás, Gedra János
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Aranysakálok 2021. március 13. szombat 41 - 49 Dr. Bodnár Gábor, Gedra János
D csoport B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tószegi Tigrisek - Békési Kis Gladiátorok 2021. március 10. szerda 30 - 37 Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János
Békési Kis Gladiátorok - Gyulasport Nonprofit Kft. 2021. március 10. szerda 29 - 70 Pál-Szabó Sándor János, Tóth Viktor
Gyulasport Nonprofit Kft. - Tószegi Tigrisek 2021. március 10. szerda 67 - 41 Szőcs Béla, Tóth Viktor
E csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Zebrák - SZEDEÁK Ezüstrókák 2021. március 13. szombat 44 - 66 PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba
SZEDEÁK Ezüstrókák - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas II. 2021. március 13. szombat 61 - 19 PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas II. - Vásárhelyi Zebrák 2021. március 13. szombat 28 - 49 PAPY ZSOLT, Bartucz Csaba
F csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Dózsa - Vásárhelyi Farkasok 2021. március 14. vasárnap 0 - 20 Liszkai Dávid, Gedra János
Szentesi KK - SzKE-Tabán Szellemek 2021. március 14. vasárnap 2 - 0 Barabás Dorina Mónika, Gedra János
SZEDEÁK Dózsa - SzKE-Tabán Szellemek 2021. március 14. vasárnap 0 - 20 Barabás Dorina Mónika, Liszkai Dávid
Vásárhelyi Farkasok - Szentesi KK 2021. március 14. vasárnap 26 - 66 Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika
G csoport Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Kiscsikók - Szolnoki Bikák 2021. március 13. szombat 47 - 26 Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet
Kisújszállási SE - Szeged KE - Vadmacskák 2021. március 13. szombat 2 - 0 Terjéki András, Kara Zsombor
Szolnoki Bikák - Szeged KE - Vadmacskák 2021. március 13. szombat 2 - 0 Kara Zsombor, Kovács Karina Erzsébet
SZEDEÁK Kiscsikók - Kisújszállási SE 2021. március 13. szombat 69 - 50 Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András
4. régió
A csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok 2021. március 14. vasárnap 75 - 71 Herczeg Ágoston, Szlávik Bence
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2021. március 14. vasárnap 78 - 60 Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Soproni Tigrisek/A 2021. március 14. vasárnap 58 - 84 Rokob Krisztián, Szlávik Bence
B csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Csípős Darazsak 2021. március 13. szombat 52 - 67 Tamás Pálma, Bakó László Ferenc
Csípős Darazsak - Villámló Tigrisek/A 2021. március 13. szombat 53 - 52 Lugosi Lilla, Tamás Anna
Villámló Tigrisek/A - OSE Simbák 2021. március 13. szombat 83 - 58 Bakó László Ferenc, Tamás Pálma
C csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek B - Szorgos Darazsak 2021. március 13. szombat 70 - 21 Hernicz Balazs, Söveges Tamás
Győri KC Kenguruk - Soproni Tigrisek B 2021. március 13. szombat 55 - 60 Herczeg Ágoston, Söveges Tamás
Szorgos Darazsak - Győri KC Kenguruk 2021. március 13. szombat 18 - 73 Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
D csoport Bábolna Városi Sportcsarnok (2943 Bábolna Toldi Miklós u. 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Vizslák - Tatai SE U11 2021. március 20. szombat 26 - 91 Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet
Tatai SE U11 - Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok 2021. március 20. szombat 2 - 0 Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok - Győri KC Vizslák 2021. március 20. szombat 0 - 2 Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet
E csoport UFM ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE TKC U11 - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2021. március 13. szombat 19 - 111 Erős László, Tamás Anna
Harcos Darazsak - OSE TKC U11 2021. március 13. szombat 0 - 2 Tamás Anna, Erős László
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Harcos Darazsak 2021. március 13. szombat 2 - 0 Erős László, Tamás Anna
F csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok - OSE Hiúzok 2021. március 21. vasárnap 2 - 0
OSE Hiúzok - Soproni Sportiskolás Gepárdok 2021. március 21. vasárnap 0 - 2
Soproni Sportiskolás Gepárdok - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 2021. március 21. vasárnap 68 - 23 Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor
G csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vadmacskák - Soproni Tigrisek Orsolya 2021. március 13. szombat 0 - 2 Buzai Patrik, Wischy Péter
Győri KC Párducok - Vadmacskák 2021. március 13. szombat 0 - 0 Buzai Patrik, Wischy Péter
Soproni Tigrisek Orsolya - Győri KC Párducok 2021. március 13. szombat 2 - 0 Buzai Patrik, Wischy Péter
H csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - Feketés Darazsak 2021. március 13. szombat 20 - 0 Tamás Pálma, Lugosi Lilla
Villámló Tigrisek/B - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2021. március 13. szombat 2 - 0 Tamás Pálma, Bakó László Ferenc
Feketés Darazsak - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2021. március 13. szombat 0 - 2 Bakó László Ferenc, Lugosi Lilla
Harcias Kenguruk - Villámló Tigrisek/B 2021. március 13. szombat 76 - 19 Tamás Pálma, Lugosi Lilla
5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Tapolcai Gepárdok 2021. március 23. kedd 108 - 32 Bognár Tamás, Pesz Alexandra
RICSILLA Fiúk - Körmendi Törpördögök/A 2021. március 23. kedd 39 - 72 Bognár Tamás, Pesz Alexandra
Tapolcai Gepárdok - RICSILLA Fiúk 2021. március 23. kedd 37 - 78 Antoni Márk Ágoston, Nagy Bernát
B csoport Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ifjú Sólyomfiókák - Hévíz SK I. 2021. március 20. szombat 68 - 41 Németh Sándor, Kocsis Tamás
Kanizsai Mókusok - Ifjú Sólyomfiókák 2021. március 20. szombat 43 - 88 Németh Sándor, Kocsis Tamás
Hévíz SK I. - Kanizsai Mókusok 2021. március 20. szombat 65 - 63 Németh Sándor, Kocsis Tamás
C csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök/B 2021. március 23. kedd 52 - 48 Antoni Márk Ágoston, Nagy Bernát
RICSILLA Lányok - Zalakerámia ZTE KK/A 2021. március 23. kedd 39 - 81 Németh Balázs, Magyar Gyöngyi
Körmendi Törpördögök/B - RICSILLA Lányok 2021. március 23. kedd 63 - 38 Németh Balázs, Magyar Gyöngyi
D csoport Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Szöcskék - Kanizsa Kosárlabda Klub 2021. március 13. szombat 88 - 25 Fülöp András, Prieger Mihály
Zalakerámia ZTE KK/B - Tapolcai Szöcskék 2021. március 13. szombat 56 - 69 Fülöp András, Prieger Mihály
Kanizsa Kosárlabda Klub - Zalakerámia ZTE KK/B 2021. március 13. szombat 21 - 75 Fülöp András, Prieger Mihály
E csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hévíz SK II. - Zalaegerszegi KTE 2021. március 21. vasárnap 18 - 85 Földesi Ádám, Harmath Barnabás
6. régió
A csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
GYKSE Szekszárd - KASI/A 2021. március 13. szombat 00:00
NKA Pécs Fiú/A - GYKSE Szekszárd 2021. március 13. szombat 00:00
KASI/A - NKA Pécs Fiú/A 2021. március 13. szombat 54 - 81 Győr Marcell István, Ignácz Kristóf
B csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - Dombóvári KS 2021. március 14. vasárnap 00:00
Dombóvári KS - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2021. március 14. vasárnap 00:00
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kozármisleny SE/A 2021. március 14. vasárnap 77 - 45 Mándity Mirna, Sasvári Zsombor Zsolt
C csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monok SE - NKA Pécs Leány 2021. március 13. szombat 00:00
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Monok SE 2021. március 13. szombat 00:00
NKA Pécs Leány - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2021. március 13. szombat 50 - 67 Potz Gábor, Hergyó-Bencze Gábor
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS/B - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2021. március 13. szombat 00:00
NKA Pécs Fiú/B - Dombóvári KS/B 2021. március 13. szombat 00:00
Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs Fiú/B 2021. március 13. szombat 70 - 41 Lenger Levente, Győr Marcell István
E csoport PVSK csarnok (7622 Pécs Verseny utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
GYKSE Szekszárd/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2021. március 21. vasárnap 0 - 2 Lenger Levente, Győr Marcell István
KASI/C - GYKSE Szekszárd/B Egyeztetés alatt szerda
PVSK Nemzeti Akadémia/B - KASI/C Egyeztetés alatt szerda
F csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/B - NKA Pécs Fiú/C 2021. március 14. vasárnap 50 - 52 Hergyó-Bencze Gábor, Gordán Levente
KASI/B - NKA Pécs Leány/B 2021. március 14. vasárnap 09:00 Ignácz Kristóf, Kiss Lajos Dávid
NKA Pécs Fiú/C - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 2021. március 14. vasárnap 53 - 34 Ignácz Kristóf, Kiss Lajos Dávid
NKA Pécs Leány/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 2021. március 14. vasárnap 2 - 0 Hergyó-Bencze Gábor, Gordán Levente
G csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Gyakorlós Törpék 2021. március 14. vasárnap 0 - 0 Mándity Mirna, Sasvári Zsombor Zsolt
Gyakorlós Törpék - Komló Sport 2021. március 14. vasárnap 0 - 2 Barics Bálint, Peti Zsófia
Komló Sport - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2021. március 14. vasárnap 2 - 0 Barics Bálint, Peti Zsófia
7. régió
A csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - KECSKEMÉTI KA/PÁRDUCOK 2021. március 14. vasárnap 84 - 31 Kónya Levente, Burján Bianka
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Amazonok 2021. március 14. vasárnap 50 - 67 Nagy Joel, Csorba Botond
KECSKEMÉTI KA/PÁRDUCOK - Kecskeméti KA Mitugrász 2021. március 14. vasárnap 41 - 55 Nagy Joel, Csorba Botond
B csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2021. március 13. szombat 65 - 44 Tóth Mihály, Kovács István
Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai Bácska FKE 2021. március 13. szombat 47 - 70 Tóth Mihály, Farkas Dominik
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák 2021. március 13. szombat 63 - 46 Kovács István, Farkas Dominik
C csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI József A. Iskola - Nagykőrösi Sólymok 2021. március 13. szombat 79 - 55 Komáromi Péter, Kovács Máté László
Pityke KSE - FTSI József A. Iskola 2021. március 13. szombat 0 - 20 Kovács Máté László, Varga Sára
Nagykőrösi Sólymok - Pityke KSE 2021. március 13. szombat 20 - 0 Komáromi Péter, Varga Sára
D csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/A - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2021. március 13. szombat 44 - 55 Baukó Ferenc, Szipli Hanna
CEKK - Bajai NKK/A 2021. március 13. szombat 66 - 39 Baukó Ferenc, Csoma Martin
FTSI Dózsa Gy. Iskola - CEKK 2021. március 13. szombat 34 - 49 Baukó Ferenc, Szipli Hanna
E csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - MNÁMK Rakéták Egyeztetés alatt szerda
Kecskeméti KA Villámok - FTSI Platán Iskola Egyeztetés alatt szerda
MNÁMK Rakéták - Kecskeméti KA Villámok Egyeztetés alatt szerda
F csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Constantinum 1. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány Egyeztetés alatt szerda
Bajai NKK/B - FTSI Constantinum 1. Egyeztetés alatt szerda
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Bajai NKK/B Egyeztetés alatt szerda
G csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miklósi KékRókák - FTSI Darvas Iskola 2021. március 13. szombat 2 - 0 Bodnárné Pasek Mónika, Pelikán Dóra
Kécskei Vidrák - Miklósi KékRókák 2021. március 13. szombat 0 - 2 Bodnárné Pasek Mónika, Könyves Teréz Ráhel
FTSI Darvas Iskola - Kécskei Vidrák 2021. március 13. szombat 0 - 0 Pelikán Dóra, Könyves Teréz Ráhel
H csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Hetény - Kecskeméti KC Mátyás 2021. március 13. szombat 2 - 0 Velkey István, Bozóki Bettina
FTSI Batthyány L. Iskola - Kecskeméti KC Hetény 2021. március 13. szombat 0 - 20 Bozóki Bettina, Hajagos-Kiss Hedvig
Kecskeméti KC Mátyás - FTSI Batthyány L. Iskola 2021. március 13. szombat 20 - 0 Velkey István, Hajagos-Kiss Hedvig
8. régió
A csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár Cápák - DKKA Vezérek 2021. március 13. szombat 52 - 66 Molnár Tamás, Horváth Andreasz
DKKA Vezérek - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2021. március 13. szombat 85 - 54 Molnár Tamás, Horváth Andreasz
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Alba Fehérvár Cápák 2021. március 13. szombat 61 - 89 Koller István, Erős Florentina
B csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AF-Velencei Vadkacsák - DKKA Tigrisek 2021. március 14. vasárnap 43 - 61 Nagy-Pál Petra, Tóth Bence
DKKA Tigrisek - VUKE U11 fiú 2021. március 14. vasárnap 64 - 70 Nagy-Pál Petra, Kaposi Gábor
VUKE U11 fiú - AF-Velencei Vadkacsák 2021. március 14. vasárnap 70 - 68 Nagy-Pál Petra, Tóth Bence
C csoport Rácalmási Sportcsarnok (Rácalmás, Béla köz 8, 2459)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - Fűzfői AK 2021. március 14. vasárnap 36 - 68 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
Fűzfői AK - Marcali Szürkefarkasok 2021. március 14. vasárnap 71 - 44 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
Marcali Szürkefarkasok - Dunaújvárosi Sárkányok 2021. március 14. vasárnap 43 - 51 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
D csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár Oroszlánok - DKKA Ördögök 2021. március 13. szombat 39 - 57 Koller István, Erős Florentina
DKKA Ördögök - DKKA Ugró Mókusok 2021. március 13. szombat 52 - 87 KOCSIS JÓZSEF, Kaposi Gábor
DKKA Ugró Mókusok - Alba Fehérvár Oroszlánok 2021. március 13. szombat 86 - 26 KOCSIS JÓZSEF, Kaposi Gábor
E csoport Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AF-Tatabányai Medvék - DKKA Darazsak 2021. március 14. vasárnap 00:00 Borsos Miklós, Béndek Gábor Miklós
DKKA Darazsak - Pákozdi Kócsagok 2021. március 14. vasárnap 00:00 Béndek Gábor Miklós, Borsos Miklós
Pákozdi Kócsagok - AF-Tatabányai Medvék 2021. március 14. vasárnap 75 - 78 Tóth Bence, Müller Martin
G csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Sárkányok - Ajka 2021. március 14. vasárnap 0 - 2 Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella
Ajka - VUKE U11 vegyes 2021. március 14. vasárnap 44 - 35 Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella
VUKE U11 vegyes - Várpalotai Sárkányok 2021. március 14. vasárnap 2 - 0 Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Garfield - Vasas Amazonok 2021. március 13. szombat 00:00
Budapesti Honvéd SE/A - Csata Garfield 2021. március 13. szombat 00:00
Vasas Amazonok - Budapesti Honvéd SE/A 2021. március 13. szombat 00:00
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - Római Kaszások 2021. március 13. szombat 15:00 Hegedűs Attila, Boros Krisztina
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U11 2021. március 13. szombat 58 - 64 Szőke Gábor, Frányó Csanád
Római Kaszások - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2021. március 13. szombat 17:40 Szőke Gábor, Frányó Csanád
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - KLKA Angoltagozatos 2021. március 14. vasárnap 00:00
Budafoki Békák - Újpest-MT/A 2021. március 14. vasárnap 00:00
KLKA Angoltagozatos - Budafoki Békák 2021. március 14. vasárnap 00:00
D csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békási Kaszások - Dűlői Kaszások 2021. március 14. vasárnap 00:00
BEAC Vizslák - Békási Kaszások 2021. március 14. vasárnap 00:00
Dűlői Kaszások - BEAC Vizslák 2021. március 14. vasárnap 00:00
E csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasfiókák - MAFC Farkasrét 2021. március 14. vasárnap 00:00
MAFC Farkasrét - Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok 2021. március 14. vasárnap 00:00
Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok - Török Sasfiókák 2021. március 14. vasárnap 64 - 28 Koncsag Csaba, Boros Krisztina
F csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Zsiráfok - MAFC-Grosics 2021. március 14. vasárnap 00:00
Vasas Akadémia U10 - Kéksárga Zsiráfok 2021. március 14. vasárnap 00:00
MAFC-Grosics - Vasas Akadémia U10 2021. március 14. vasárnap 00:00
G csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/B - Budafoki Bolhák 2021. március 13. szombat 00:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Újpest-MT/B 2021. március 13. szombat 00:00
Budafoki Bolhák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2021. március 13. szombat 42 - 33 Simon Kornél Károly, Földházi Péter
H csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Pannónia Csata 2021. március 14. vasárnap 00:00
Pannónia Csata - Zuglói Sasok Herman 2021. március 14. vasárnap 00:00
Zuglói Sasok Herman - MTK Budapest 2021. március 14. vasárnap 44 - 30 Koncsag Csaba, Boros Krisztina
I csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PSE Párducok - Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat 2021. március 13. szombat 48 - 57 Koncsag Csaba, Waigand Ágoston
Vasas Bolhák - PSE Párducok 2021. március 13. szombat 61 - 33 Koncsag Csaba, Konta Csanád János
Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat - Vasas Bolhák 2021. március 13. szombat 45 - 62 Konta Csanád János, Waigand Ágoston
J csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Bocsok - Kaszás Girls 2021. március 14. vasárnap 67 - 42 Győri Ferenc, Borsos Balázs
KLKS Homoktövis - Ziccer Bocsok 2021. március 14. vasárnap 43 - 63 Győri Ferenc, Borsos Balázs
Kaszás Girls - KLKS Homoktövis 2021. március 14. vasárnap 60 - 47 Simon Kornél Károly, Frányó Csanád
K csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Törekvés Törpillák - Németvölgyi Bocsok 2021. március 14. vasárnap 00:00
Németvölgyi Bocsok - Újpest-MT/C 2021. március 14. vasárnap 00:00
Újpest-MT/C - Törekvés Törpillák 2021. március 14. vasárnap 00:00
L csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC/A - PaSa Csillagai 2021. március 13. szombat 00:00
PaSa Csillagai - Kaszás Minik 2021. március 13. szombat 00:00
Kaszás Minik - JKC/A 2021. március 13. szombat 0 - 0 Simon Kornél Károly, Földházi Péter
M csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Szigeti - Budapesti Honvéd SE-Bakáts-Molnár 2021. március 20. szombat 00:00
Zsíros Akadémia Kőbánya Kisdarazsak - KLKS Szigeti 2021. március 20. szombat 00:00
Budapesti Honvéd SE-Bakáts-Molnár - Zsíros Akadémia Kőbánya Kisdarazsak 2021. március 20. szombat 55 - 37 Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
N csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE/B - BEAC Kisvizslák 2021. március 14. vasárnap 44 - 46 Kovács Róbert Márió, Ürögi Zsolt
Keresztúri SE - Budapesti Honvéd SE/B 2021. március 14. vasárnap 9 - 81 Győri Ferenc, Kovács Róbert Márió
BEAC Kisvizslák - Keresztúri SE 2021. március 14. vasárnap 64 - 22 Győri Ferenc, Ürögi Zsolt
O csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Benkő - SZSE U11 2021. március 14. vasárnap 00:00
VUA Törpék - KLKS Benkő 2021. március 14. vasárnap 00:00
SZSE U11 - Ziccer Pumák 2021. március 14. vasárnap 00:00
Ziccer Pumák - VUA Törpék 2021. március 14. vasárnap 00:00
10. régió
A csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - Vasas Áldás Basket 2021. március 13. szombat 00:00
Pilis Basket - Gödi Gödények 2021. március 13. szombat 00:00
Vasas Áldás Basket - Pilis Basket 2021. március 13. szombat 86 - 39 Belák Zoltán, Szűcs Tamás
B csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gólyák - Herceghalmi Tigrisek 2021. március 13. szombat 00:00
DMTK/A - Gödi Gólyák 2021. március 13. szombat 00:00
Herceghalmi Tigrisek - DMTK/A 2021. március 13. szombat 20 - 0 Gyurkovics István János, Nagy Dániel Zoltán
C csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Telki - BKG-Veresegyház 2021. március 13. szombat 109 - 21 Belák Zoltán, Szűcs Tamás
Radobasket/A - BSC Telki 2021. március 13. szombat 0 - 2 Sersovszky Gergely Péter, Tóth Csongor Demeter
BKG-Veresegyház - Radobasket/A 2021. március 13. szombat 2 - 0 Sersovszky Gergely Péter, Tóth Csongor Demeter
D csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET - Viadukt SE 2021. március 13. szombat 83 - 58 Gyurkovics István János, Nagy Dániel Zoltán
E csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pátyi SE - BSC Farkasrét 2021. március 14. vasárnap 00:00
BSC Farkasrét - KVSE U11 2021. március 14. vasárnap 00:00
KVSE U11 - Pátyi SE 2021. március 14. vasárnap 0 - 0 Mátyás Ferenc, Hamzi Virág
F csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Százhalombattai KSE - DMTK/B 2021. március 14. vasárnap 00:00
Diósdi Sasok KE - Százhalombattai KSE 2021. március 14. vasárnap 00:00
DMTK/B - Diósdi Sasok KE 2021. március 14. vasárnap 34 - 47 Hamzi Virág, Garami Júlia Eszter
G csoport CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Budakeszi - ELITE Rínók 2021. március 14. vasárnap 00:00
ELITE Rínók - CKE U11 2021. március 14. vasárnap 00:00
CKE U11 - BSC Budakeszi 2021. március 14. vasárnap 0 - 0 Mátyás Ferenc, Garami Júlia Eszter

Vármegyei szövetségek