|
A csoport | Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis KK TK Rakéták - Cívis KK Tigrisek | 2020. október 18. vasárnap | 62 - 45 | Bács Csaba, Szabó Gréta |
Cívis KK Fehértigrisek - Cívis KK TK Rakéták | 2020. október 18. vasárnap | 26 - 61 | Bács Csaba, Nagy Lili |
Cívis KK Tigrisek - Cívis KK Fehértigrisek | 2020. október 18. vasárnap | 77 - 32 | Bács Csaba, Szabó Gréta |
B csoport | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok/A - NYKK Eötvös | 2020. október 17. szombat | 2 - 0 | Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter |
NYKK Eötvös - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák | 2020. október 17. szombat | 0 - 2 | Horányi András , Scholtz Zoltán |
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Zsákoló Zsiráfok/A | 2020. október 17. szombat | 37 - 70 | Molnár Péter Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC - Vidrák - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. október 18. vasárnap | 67 - 29 | Sörlei Attila, Vaszi Ádám |
Szerencsi Varázslók - MEAFC - Vidrák | 2020. október 18. vasárnap | 27 - 41 | Sörlei Attila, Vaszi Ádám |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencsi Varázslók | 2020. október 18. vasárnap | 21 - 57 | Sörlei Attila, Vaszi Ádám |
B csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK Akadémia | 2020. október 18. vasárnap | 16 - 73 | Bene Szilárd Csaba, Szalontai Dorina |
DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2020. október 18. vasárnap | 13 - 113 | Bene Szilárd Csaba, dr. Nagy Zsombor |
DVTK Akadémia - DVTK-ÉLKSK Encs | 2020. október 18. vasárnap | 155 - 6 | dr. Nagy Zsombor, Szalontai Dorina |
C csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fürge Gyík DSE - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2020. október 17. szombat | 0 - 2 | Szalontai Dorina, Sztankovics Attila |
Miskolci Sportiskola Vadmacskák - Szerencs VSE | 2020. október 17. szombat | 22 - 16 | Szalontai Dorina, Sztankovics Attila |
Fürge Gyík DSE - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2020. október 17. szombat | 12:30 | Lónáth László, Kormos Gergely |
Fürge Gyík DSE - Szerencs VSE | 2020. október 17. szombat | 0 - 2 | Lónáth László, Kormos Gergely |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2020. október 17. szombat | 54 - 18 | Lónáth László, Kormos Gergely |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Szerencs VSE | 2020. október 17. szombat | 12:30 | Lónáth László, Kormos Gergely |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2020. október 17. szombat | 13:45 | Lónáth László, Kormos Gergely |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Szerencs VSE | 2020. október 17. szombat | 13:45 | Lónáth László, Kormos Gergely |
Fürge Gyík DSE - Miskolci Sportiskola Vadmacskák | 2020. október 17. szombat | 13:45 | Lónáth László, Kormos Gergely |
Fürge Gyík DSE - Szerencs VSE | 2020. október 17. szombat | 13:45 | Lónáth László, Kormos Gergely |
A csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Kisbikák - Szolnoki MiniLeok | 2020. október 17. szombat | 92 - 12 | Tóth Tamás, dr. Márok Soma |
Szolnoki MiniLeok - Lehel Kosársuli | 2020. október 17. szombat | 57 - 49 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Lehel Kosársuli - SZEDEÁK Kisbikák | 2020. október 17. szombat | 26 - 84 | Dr. Kozma Gábor, dr. Márok Soma |
B csoport | Karacs Teréz Általános Iskola (5630 Békés Szántó Albert utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Kis Gladiátorok - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas | 2020. október 17. szombat | 28 - 48 | PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas - Szeged KE - Vadmacskák | 2020. október 17. szombat | 85 - 7 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Szeged KE - Vadmacskák - Békési Kis Gladiátorok | 2020. október 17. szombat | 9 - 75 | PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó |
C csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tószegi Tigrisek - Mezőberényi KK | 2020. október 16. péntek | 2 - 0 | Pál-Szabó Sándor János, Kovács Máté Zádor |
Mezőberényi KK - Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas II. | 2020. október 16. péntek | 91 - 8 | Gyenge Gábor, Kovács Máté Zádor |
Cívis KK – GFE Gyakorló Szarvas II. - Tószegi Tigrisek | 2020. október 16. péntek | 27 - 53 | Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Zebrák - Vásárhelyi Kishódok | 2020. november 7. szombat | 23 - 71 | Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
Vásárhelyi Kishódok - Vásárhelyi Párducok | 2020. november 7. szombat | 44 - 46 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Vásárhelyi Párducok - Vásárhelyi Zebrák | 2020. november 7. szombat | 113 - 23 | Utasi Balázs, Czékmán Csaba |
A csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Simbák - Csípős Darazsak | 2020. október 18. vasárnap | 50 - 52 | Wischy Péter, Buzai Patrik |
Soproni Tigrisek/A - OSE Simbák | 2020. október 18. vasárnap | 58 - 42 | Wischy Péter, Czinder Adrienn |
Csípős Darazsak - Soproni Tigrisek/A | 2020. október 18. vasárnap | 55 - 34 | Wischy Péter, Czinder Adrienn |
B csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Vásárhelyi Pál út 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Kenguruk - Villámló Tigrisek/A | 2020. október 18. vasárnap | 15 - 89 | Káli Szabolcs, Tamás Anna |
Villámló Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2020. október 18. vasárnap | 33 - 56 | Földesi Marcell, Káli Szabolcs |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Győri KC Kenguruk | 2020. október 18. vasárnap | 89 - 14 | Földesi Marcell, Tamás Pálma |
C csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Harcos Darazsak | 2020. október 17. szombat | 104 - 9 | Herczeg Ágoston, Czinder Adrienn |
Harcos Darazsak - Győri KC Vizslák | 2020. október 17. szombat | 33 - 39 | Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor |
Győri KC Vizslák - Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok | 2020. október 17. szombat | 10 - 102 | Czinder Adrienn, Dr Tallós Gábor |
D csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek B - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok | 2020. október 18. vasárnap | 81 - 24 | Kapusi Gábor, Szlávik Bence |
Szorgos Darazsak - Soproni Tigrisek B | 2020. október 18. vasárnap | 19 - 53 | Kapusi Gábor, Szlávik Bence |
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok - Szorgos Darazsak | 2020. október 18. vasárnap | 20 - 34 | Buzai Patrik, Söveges Tamás |
E csoport | Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Vásárhelyi Pál út 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Párducok - OSE TKC U11 | 2020. október 17. szombat | 0 - 2 | Gyöngyösi Eszter, Tamás Anna |
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok - Győri KC Párducok | 2020. október 17. szombat | 2 - 0 | Tamás Anna, Lugosi Lilla |
OSE TKC U11 - Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok | 2020. október 17. szombat | 65 - 17 | Bakó László Ferenc, Lugosi Lilla |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. október 17. szombat | 143 - 20 | Németh Balázs, Kiss Mihály Barna |
RICSILLA Fiúk - Körmendi Törpördögök/A | 2020. október 17. szombat | 27 - 75 | Kiss Márton Balázs, Kiss Mihály Barna |
Zalakerámia ZTE KK/A - RICSILLA Fiúk | 2020. október 17. szombat | 41 - 67 | Kiss Márton Balázs, Németh Balázs |
B csoport | Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót Kossuth Lajos u. 11) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Lányok - Ifjú Sólyomfiókák | 2020. október 17. szombat | 47 - 77 | Magyar Gyöngyi, Kocsis Tamás |
RICSILLA Zalalövő - RICSILLA Lányok | 2020. október 17. szombat | 25 - 58 | Magyar Gyöngyi, Kocsis Tamás |
Ifjú Sólyomfiókák - RICSILLA Zalalövő | 2020. október 17. szombat | 111 - 14 | Magyar Gyöngyi, Kocsis Tamás |
C csoport | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalaegerszegi KTE - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2020. október 17. szombat | 48 - 55 | Szabó Tibor, Imre Márk |
Kanizsai Mókusok - Zalaegerszegi KTE | 2020. október 17. szombat | 97 - 17 | Szabó Tibor, Imre Márk |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Kanizsai Mókusok | 2020. október 17. szombat | 25 - 90 | Szabó Tibor, Imre Márk |
D csoport | Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Gepárdok - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. október 17. szombat | 43 - 37 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Hévíz SK I. - Tapolcai Gepárdok | 2020. október 17. szombat | 49 - 56 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
Zalakerámia ZTE KK/B - Hévíz SK I. | 2020. október 17. szombat | 50 - 48 | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
E csoport | Csermák József Rendezvénycsarnok (8300 Tapolca Alkotmány utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Szöcskék - RICSILLA Becsehely | 2020. október 17. szombat | 87 - 20 | Sebesi Gábor, Fülöp András |
Hévíz SK II. - Tapolcai Szöcskék | 2020. október 17. szombat | 6 - 114 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
RICSILLA Becsehely - Hévíz SK II. | 2020. október 17. szombat | 87 - 14 | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
A csoport | Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar (7100 Szekszárd Rákóczi utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd | 2020. október 18. vasárnap | 19 - 71 | Szücs Szabolcs, Némedi Flóra Anna |
GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS | 2020. október 18. vasárnap | 97 - 33 | Keresztes Tamás, Nagy Viktor |
Dombóvári KS - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. október 18. vasárnap | 83 - 17 | Nagy Viktor, Liszkai Rebeka |
B csoport | PVSK csarnok (7622 Pécs Verseny utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. október 17. szombat | 112 - 39 | Marossy Gergely, Fülöp Zsombor Ferenc |
NKA Pécs Fiú/A - KASI/A | 2020. október 17. szombat | 93 - 49 | Märcz Péter, Marossy Gergely |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - NKA Pécs Fiú/A | 2020. október 17. szombat | 26 - 136 | Märcz Péter, Fülöp Zsombor Ferenc |
C csoport | PVSK csarnok (7622 Pécs Verseny utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - NKA Pécs Fiú/B | 2020. október 18. vasárnap | 40 - 68 | Nagy Kevin, Krisztián, Ignácz Kristóf |
NKA Pécs Fiú/B - NKA Pécs Leány | 2020. október 18. vasárnap | 71 - 51 | Nagy Kevin, Krisztián, Leutsch Liza |
NKA Pécs Leány - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2020. október 18. vasárnap | 39 - 59 | Leutsch Liza, Ignácz Kristóf |
D csoport | Kaposvár Aréna (7400 Kaposvár Arany János utca 97.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/C - Kozármisleny SE/A | 2020. október 17. szombat | 47 - 62 | Lakos Koppány Ádám, Szántó Dénes |
Kozármisleny SE/A - Monok SE | 2020. október 17. szombat | 19 - 57 | Lakos Koppány Ádám, Szántó Dénes |
Monok SE - KASI/C | 2020. október 17. szombat | 103 - 27 | Lakos Koppány Ádám, Szántó Dénes |
E csoport | Kaposvár Aréna (7400 Kaposvár Arany János utca 97.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári KS/B - Gyakorlós Törpék | 2020. október 17. szombat | 35 - 28 | Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence |
KASI/B - Dombóvári KS/B | 2020. október 17. szombat | 65 - 22 | Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence |
Gyakorlós Törpék - KASI/B | 2020. október 17. szombat | 16 - 86 | Boros Gyevi Ádám, Guzmics Bence |
F csoport | Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (7173 Zomba Rákóczi utca 84.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 - GYKSE Szekszárd/B | 2020. október 17. szombat | 23 - 51 | Domokos Bence, Finta Zétény |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U11 | 2020. október 17. szombat | 36 - 18 | Domokos Bence, Lipovszky Fanni |
GYKSE Szekszárd/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. október 17. szombat | 59 - 32 | Propszt Amanda, Finta Zétény |
A csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KECSKEMÉTI KA/PÁRDUCOK - Kecskeméti KA Mitugrász | 2020. október 17. szombat | 29 - 83 | Komáromi Péter, Gelányi Dániel |
Kecskeméti KA Amazonok - KECSKEMÉTI KA/PÁRDUCOK | 2020. október 17. szombat | 74 - 26 | Tóth Mihály, Gelányi Dániel |
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Amazonok | 2020. október 17. szombat | 51 - 77 | Komáromi Péter, Tóth Mihály |
B csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI József A. Iskola - FTSI Platán Iskola | 2020. október 17. szombat | 77 - 24 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács Máté László |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI József A. Iskola | 2020. október 17. szombat | 32 - 74 | Kovács Máté László, Csoma Martin |
FTSI Platán Iskola - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2020. október 17. szombat | 44 - 47 | Hajagos-Kiss Hedvig, Csoma Martin |
C csoport | Miklóssy János Sportcentrum (6090 Kunszentmiklós Marx tér 1/E.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KC Hetény - Miklósi KékRókák | 2020. október 17. szombat | 23 - 96 | Velkey István, Filep Áron Kálmán |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KC Hetény | 2020. október 17. szombat | 0 - 20 | Velkey István, Filep Áron Kálmán |
Miklósi KékRókák - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2020. október 17. szombat | 20 - 0 | Velkey István, Filep Áron Kálmán |
D csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - Kecskeméti KA Villámok | 2020. október 18. vasárnap | 57 - 25 | Kónya Levente, Burján Bianka |
CEKK - Pityke KSE | 2020. október 18. vasárnap | 10:15 | Kónya Levente, Fehér Ádám |
Kecskeméti KA Villámok - CEKK | 2020. október 18. vasárnap | 11:30 | Fehér Ádám, Burján Bianka |
E csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KC Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2020. október 17. szombat | 0 - 2 | Nagy Joel, Farkas Dominik |
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KC Mátyás | 2020. október 17. szombat | 2 - 0 | Szipli Hanna, Farkas Dominik |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Nagykőrösi Sólymok | 2020. október 17. szombat | 71 - 42 | Nagy Joel, Szipli Hanna |
F csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KC Méntelek | 2020. október 18. vasárnap | 97 - 7 | Papp Attila, Könyves Teréz Ráhel |
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KC Halas | 2020. október 18. vasárnap | 20 - 0 | Papp Attila, Varga Sára |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kécskei Vidrák | 2020. október 18. vasárnap | 11:30 | Lukácsi Lóránt, Mészáros Máté |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KC Halas | 2020. október 18. vasárnap | 11:30 | Lukácsi Lóránt, Mészáros Máté |
Kecskeméti KC Méntelek - Kécskei Vidrák | 2020. október 18. vasárnap | 11:30 | Lukácsi Lóránt, Mészáros Máté |
Kecskeméti KC Méntelek - Kecskeméti KC Halas | 2020. október 18. vasárnap | 20 - 0 | Lukácsi Lóránt, Mészáros Máté |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kécskei Vidrák | 2020. október 18. vasárnap | 106 - 22 | Lukácsi Lóránt, Varga Sára |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KC Halas | 2020. október 18. vasárnap | 12:45 | Lukácsi Lóránt, Varga Sára |
Kecskeméti KC Méntelek - Kécskei Vidrák | 2020. október 18. vasárnap | 12:45 | Lukácsi Lóránt, Varga Sára |
Kecskeméti KC Méntelek - Kecskeméti KC Halas | 2020. október 18. vasárnap | 12:45 | Lukácsi Lóránt, Varga Sára |
G csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai NKK/A - Bajai NKK/B | 2020. október 18. vasárnap | 86 - 17 | Goldring Gergő, Pálfi Tímea |
MNÁMK Rakéták - Bajai Bácska FKE | 2020. október 18. vasárnap | 10 - 66 | Pálfi Ágnes, Goldring Zsuzsanna |
Bajai NKK/A - MNÁMK Rakéták | 2020. október 18. vasárnap | 12:00 | Goldring Gergő, Pálfi Ágnes |
Bajai NKK/A - Bajai Bácska FKE | 2020. október 18. vasárnap | 29 - 71 | Goldring Gergő, Pálfi Ágnes |
Bajai NKK/B - MNÁMK Rakéták | 2020. október 18. vasárnap | 32 - 24 | Goldring Gergő, Pálfi Ágnes |
Bajai NKK/B - Bajai Bácska FKE | 2020. október 18. vasárnap | 12:00 | Goldring Gergő, Pálfi Ágnes |
Bajai NKK/B - MNÁMK Rakéták | 2020. október 18. vasárnap | 13:15 | Pálfi Tímea, Goldring Zsuzsanna |
Bajai NKK/B - Bajai Bácska FKE | 2020. október 18. vasárnap | 13:15 | Pálfi Tímea, Goldring Zsuzsanna |
Bajai NKK/A - MNÁMK Rakéták | 2020. október 18. vasárnap | 13:15 | Pálfi Tímea, Goldring Zsuzsanna |
Bajai NKK/A - Bajai Bácska FKE | 2020. október 18. vasárnap | 13:15 | Pálfi Tímea, Goldring Zsuzsanna |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek | 2020. október 17. szombat | 21 - 79 | Molnár Tamás, Erős Florentina |
DKKA Vezérek - VUKE U11 fiú | 2020. október 17. szombat | 57 - 53 | Molnár Tamás, Horváth Andreasz |
VUKE U11 fiú - DKKA Darazsak | 2020. október 17. szombat | 45 - 36 | Erős Florentina, Horváth Andreasz |
B csoport | Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Vadkacsák - Alba Fehérvár Cápák | 2020. október 17. szombat | 33 - 76 | Béndek Gábor Miklós, Müller Martin |
Alba Fehérvár Cápák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2020. október 17. szombat | 67 - 76 | Béndek Gábor Miklós, Borsos Miklós |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - AF-Velencei Vadkacsák | 2020. október 17. szombat | 49 - 63 | Borsos Miklós, Müller Martin |
C csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Ugró Mókusok - DKKA Tigrisek | 2020. október 17. szombat | 41 - 48 | Kaposi Gábor, Csontos Alex |
DKKA Tigrisek - Marcali Szürkefarkasok | 2020. október 17. szombat | 51 - 30 | Tóth Bence, Csontos Alex |
Marcali Szürkefarkasok - DKKA Ugró Mókusok | 2020. október 17. szombat | 25 - 59 | Tóth Bence, Kaposi Gábor |
D csoport | Széna Téri Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Széna tér 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pákozdi Kócsagok - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. október 17. szombat | 41 - 80 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
Dunaújvárosi Sárkányok - VUKE U11 vegyes | 2020. október 17. szombat | 97 - 24 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
VUKE U11 vegyes - Pákozdi Kócsagok | 2020. október 17. szombat | 21 - 102 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
E csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalotai Gepárdok - AF-Pázmándi Farkasok | 2020. október 17. szombat | 37 - 66 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
AF-Pázmándi Farkasok - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2020. október 17. szombat | 35 - 43 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
Alba Fehérvár Oroszlánok - Várpalotai Gepárdok | 2020. október 17. szombat | 28 - 20 | Mónus Péter, Majkó Ádám |
F csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Ördögök - AF-Tatabányai Medvék | 2020. október 18. vasárnap | 0 - 2 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
AF-Tatabányai Medvék - Fűzfői AK | 2020. október 18. vasárnap | 32 - 80 | Poór Tamás, Tóth Bence |
Fűzfői AK - DKKA Ördögök | 2020. október 18. vasárnap | 2 - 0 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
A csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - Budapesti Honvéd SE/A | 2020. október 18. vasárnap | 55 - 51 | Kovács Róbert Márió, Hőgerl Bence |
MAFC Farkasrét - Vasas Akadémia U11 | 2020. október 18. vasárnap | 29 - 84 | Németh Fanni , Hőgerl Bence |
Budapesti Honvéd SE/A - MAFC Farkasrét | 2020. október 18. vasárnap | 63 - 34 | Németh Fanni , Kovács Róbert Márió |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Római Kaszások | 2020. október 17. szombat | 62 - 51 | Zakár Adrienn, Boros Krisztina |
MAFC-Grosics - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. október 17. szombat | 21 - 101 | Zakár Adrienn, Boros Krisztina |
Római Kaszások - MAFC-Grosics | 2020. október 17. szombat | 93 - 23 | Hőgerl Bence, Kiss Bálint |
C csoport | Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - BEAC Vizslák | 2020. október 17. szombat | 67 - 32 | Bujtor Péter, Földházi Péter |
Csata Garfield - Vasas Amazonok | 2020. október 17. szombat | 45 - 43 | Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba |
BEAC Vizslák - Csata Garfield | 2020. október 17. szombat | 27 - 90 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Földházi Péter |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Békási Kaszások | 2020. október 25. vasárnap | 15 - 73 | Kutrik Andrea, Miháczi Ádám |
Kéksárga Zsiráfok - Újpest-MT/A | 2020. október 25. vasárnap | 26 - 63 | Kutrik Andrea, Hegedűs Attila |
Békási Kaszások - Kéksárga Zsiráfok | 2020. október 25. vasárnap | 115 - 25 | Hegedűs Attila, Miháczi Ádám |
E csoport | Pasaréti Sportcentrum - Kis terem (1026 Budapest Pasaréti út 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KLKA Angoltagozatos - Dűlői Kaszások | 2020. október 18. vasárnap | 15 - 53 | Paulus Bence Máté, Waigand Ágoston |
Budafoki Békák - KLKA Angoltagozatos | 2020. október 18. vasárnap | 53 - 44 | Szőke Gábor, Koncsag Csaba |
Dűlői Kaszások - Budafoki Békák | 2020. október 18. vasárnap | 33 - 45 | Szőke Gábor, Koncsag Csaba |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasfiókák - Pannónia Csata | 2020. október 18. vasárnap | 49 - 18 | Balogh Kristóf, Marjai Réka |
Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok - Török Sasfiókák | 2020. október 18. vasárnap | 51 - 50 | Balogh Kristóf, Marjai Réka |
Pannónia Csata - Zsíros Akadémia Kőbánya Darázslányok | 2020. október 18. vasárnap | 49 - 68 | Szilágyi Tamás, Mészáros Nándor Lajos |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Újpest-MT/B | 2020. október 17. szombat | 22 - 36 | Hőgerl Bence, Kiss Bálint |
Zuglói Sasok Herman - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | 2020. október 17. szombat | 54 - 49 | Hegedűs Attila, Bozóki Domonkos Olivér |
Újpest-MT/B - Zuglói Sasok Herman | 2020. október 17. szombat | 38 - 36 | Hegedűs Attila, Bozóki Domonkos Olivér |
H csoport | Pasaréti Sportcentrum - Kis terem (1026 Budapest Pasaréti út 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Kaszás Girls | 2020. október 18. vasárnap | 46 - 21 | Szőts Dávid István, Miháczi Ádám |
Vasas Bolhák - MTK Budapest | 2020. október 18. vasárnap | 23 - 50 | Szőts Dávid István, Miháczi Ádám |
Kaszás Girls - Vasas Bolhák | 2020. október 18. vasárnap | 36 - 27 | Paulus Bence Máté, Waigand Ágoston |
I csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Bocsok - KLKS Homoktövis | 2020. október 18. vasárnap | 65 - 41 | Szilágyi Tamás, Mészáros Nándor Lajos |
KLKS Homoktövis - Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat | 2020. október 18. vasárnap | 51 - 36 | Kovács Róbert Márió, Borsos Balázs |
Újpest-MT/C - Ziccer Bocsok | 2020. október 18. vasárnap | 32 - 56 | Kovács Róbert Márió, Kutrik Andrea |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Harmat - Újpest-MT/C | 2020. október 18. vasárnap | 38 - 33 | Kutrik Andrea, Borsos Balázs |
J csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya Kisdarazsak - SZPA-HSE | 2020. október 25. vasárnap | 20 - 0 | Koncsag Csaba, Waigand Ágoston |
SZPA-HSE - Budafoki Bolhák | 2020. október 25. vasárnap | 0 - 20 | Koncsag Csaba, Waigand Ágoston |
Törekvés Törpillák - Zsíros Akadémia Kőbánya Kisdarazsak | 2020. október 25. vasárnap | 60 - 32 | Horváth Brúnó József, Mészáros Nándor Lajos |
Budafoki Bolhák - Törekvés Törpillák | 2020. október 25. vasárnap | 49 - 37 | Horváth Brúnó József, Mészáros Nándor Lajos |
A csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Áldás Basket - DMTK/A | 2020. október 18. vasárnap | 64 - 49 | Vigh Balázs, Garami Júlia Eszter |
Gödi Gödények - Vasas Áldás Basket | 2020. október 18. vasárnap | 65 - 55 | Fajszi Zsombor Levente, Garami Júlia Eszter |
DMTK/A - Gödi Gödények | 2020. október 18. vasárnap | 56 - 78 | Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente |
B csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Pilóták - Gödi Gólyák | 2020. október 17. szombat | 41 - 38 | Vigh Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett |
Gödi Gólyák - Pilis Basket | 2020. október 17. szombat | 54 - 36 | Porkoláb Mercédesz Anett, Szűcs Tamás |
Pilis Basket - ICT Pilóták | 2020. október 17. szombat | 40 - 73 | Vigh Balázs, Szűcs Tamás |
C csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC Telki - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2020. október 18. vasárnap | 42 - 31 | Magda János József, Belák Dorka |
DMTK/B - Herceghalmi Tigrisek | 2020. október 18. vasárnap | 23 - 67 | Magda János József, Belák Dorka |
BSC Telki - DMTK/B | 2020. október 18. vasárnap | 12:00 | Mátyás Ferenc, Liktor Viktor |
BSC Telki - Herceghalmi Tigrisek | 2020. október 18. vasárnap | 12:00 | Mátyás Ferenc, Liktor Viktor |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - DMTK/B | 2020. október 18. vasárnap | 88 - 19 | Mátyás Ferenc, Liktor Viktor |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Herceghalmi Tigrisek | 2020. október 18. vasárnap | 12:00 | Mátyás Ferenc, Liktor Viktor |
BSC Telki - Herceghalmi Tigrisek | 2020. október 18. vasárnap | 78 - 49 | Mátyás Ferenc, Liktor Viktor |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - DMTK/B | 2020. október 18. vasárnap | 13:30 | Mátyás Ferenc, Liktor Viktor |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Herceghalmi Tigrisek | 2020. október 18. vasárnap | 13:30 | Mátyás Ferenc, Liktor Viktor |
BSC Telki - DMTK/B | 2020. október 18. vasárnap | 13:30 | Mátyás Ferenc, Liktor Viktor |
D csoport | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok (1117 Budapest, Hunyadi János út 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ELITE Rínók - BSC Farkasrét | 2020. október 17. szombat | 16 - 111 | Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter |
BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET - Viadukt SE | 2020. október 17. szombat | 76 - 62 | Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter |
BSC Farkasrét - Viadukt SE | 2020. október 17. szombat | 12:00 | Magda János József, Hamzi Virág |
ELITE Rínók - BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET | 2020. október 17. szombat | 12:00 | Magda János József, Hamzi Virág |
ELITE Rínók - Viadukt SE | 2020. október 17. szombat | 32 - 83 | Magda János József, Hamzi Virág |
BSC Farkasrét - BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET | 2020. október 17. szombat | 12:00 | Magda János József, Hamzi Virág |
ELITE Rínók - BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET | 2020. október 17. szombat | 13:30 | Magda János József, Hamzi Virág |
ELITE Rínók - Viadukt SE | 2020. október 17. szombat | 13:30 | Magda János József, Hamzi Virág |
BSC Farkasrét - BKG PRÍMA AKADÉMIA U11 SZIGET | 2020. október 17. szombat | 87 - 56 | Magda János József, Hamzi Virág |
BSC Farkasrét - Viadukt SE | 2020. október 17. szombat | 13:30 | Magda János József, Hamzi Virág |