|
A csoport | Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd - Kozármisleny SE | 2019. április 6. szombat | 61 - 79 | |
Kanizsa KK - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2019. április 6. szombat | 93 - 65 | |
GYKSE Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2019. április 6. szombat | 39 - 58 | |
Kozármisleny SE - Kanizsa KK | 2019. április 6. szombat | 85 - 95 |
B csoport | Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Kaposvári KK/B | 2019. április 7. vasárnap | 89 - 90 | |
Kaposvári KK/B - PVSK-Panthers/B | 2019. április 7. vasárnap | 101 - 36 | |
PVSK-Panthers/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 | 2019. április 7. vasárnap | 60 - 93 |
C csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE - Siófoki Kosársuli | 2019. április 7. vasárnap | 116 - 38 | Fodor Sándor Balázs, Farkas Péter Gábor |
Siófoki Kosársuli - Atomerőmű SE/B | 2019. április 7. vasárnap | 67 - 65 | Fodor Sándor Balázs, Farkas Péter Gábor |
Atomerőmű SE/B - Bonyhádi KSE | 2019. április 7. vasárnap | 34 - 85 | Fodor Sándor Balázs, Farkas Péter Gábor |
D csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek - Mohács GYKSE | 2019. április 7. vasárnap | 70 - 30 | |
Mohács GYKSE - Marcali VSZSE | 2019. április 7. vasárnap | 31 - 57 | |
Marcali VSZSE - KASI Delfinek | 2019. április 7. vasárnap | 58 - 87 |
A csoport | Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/C - Vásárhelyi Kobrák | 2019. április 6. szombat | 85 - 22 | Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika |
Békési SZSK - SZEDEÁK/B | 2019. április 6. szombat | 57 - 71 | Jáhni Bence, Barabás Dorina Mónika |
Vásárhelyi Kobrák - Békési SZSK | 2019. április 6. szombat | 89 - 91 | Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika |
Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/B | 2019. április 6. szombat | 69 - 46 | Jáhni Bence, Liszkai Dávid |
B csoport | Lencsési Általános Iskola és AMI (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőberényi KK - Békéscsabai KK | 2019. április 6. szombat | 53 - 80 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Nagykőrösi Sólymok - Mezőberényi KK | 2019. április 6. szombat | 67 - 45 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok | 2019. április 6. szombat | 69 - 76 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
C csoport | Dr. Papp László Városi Sportcsarnok (6600 Szentes Jövendő utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Sportcentrum/B - Szentesi KK | 2019. április 6. szombat | 56 - 70 | Horgos Péter, Dr. Kozma Gábor |
Pityke KSE - Szolnoki Sportcentrum/B | 2019. április 6. szombat | 100 - 60 | Horgos Péter, Dr. Kozma Gábor |
Szentesi KK - Pityke KSE | 2019. április 6. szombat | 42 - 74 | Horgos Péter, Dr. Kozma Gábor |
D csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK/C - Kisújszállási SE | 2019. április 7. vasárnap | 2 - 0 | Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor |
Kisújszállási SE - CEKK | 2019. április 7. vasárnap | 0 - 2 | Jáhni Bence, Boros Eszter |
CEKK - SZEDEÁK/C | 2019. április 7. vasárnap | 41 - 80 | Dr. Kozma Gábor, Boros Eszter |
A csoport | Nyíregyházi Főiskola (4400 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA DSI - Szerencs VSE | 2019. április 6. szombat | 76 - 50 | Nyíri Péter Patrik, Szabados Benedek |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - NYKK-Eötvös/A | 2019. április 6. szombat | 68 - 80 | Nyíri Péter Patrik, Szabados Benedek |
Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. április 6. szombat | 65 - 70 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
Debreceni KA DSI - NYKK-Eötvös/A | 2019. április 6. szombat | 51 - 69 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
B csoport | Salgótarjáni Madách Imre Gimnázium (3100 Salgótarján Arany János út 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI - Debreceni KA/B | 2019. április 7. vasárnap | 96 - 57 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
Debreceni KA/B - DIFE KK | 2019. április 7. vasárnap | 71 - 88 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
DIFE KK - Salgótarjáni KI | 2019. április 7. vasárnap | 48 - 89 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
C csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKGDSE - Hajdúszoboszló - Egri VSI KOK/B | 2019. április 7. vasárnap | 55 - 90 | Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett |
Egri VSI KOK/B - MEAFC/B | 2019. április 7. vasárnap | 71 - 97 | Lónáth László, Bene Szilárd Csaba |
MEAFC/B - BKGDSE - Hajdúszoboszló | 2019. április 7. vasárnap | 87 - 55 | Lónáth László, Sándor Ivett |
D csoport | Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon (3700 Kazincbarcika Lini István tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sláger Kazincbarcika - Sunshine-NYIKSE | 2019. április 6. szombat | 118 - 19 | Molnár Krisztián, Nagy Zsombor |
Sunshine-NYIKSE - Hajdúhadházi KK | 2019. április 6. szombat | 25 - 45 | Takács Zoltán, Molnár Krisztián |
Hajdúhadházi KK - Sláger Kazincbarcika | 2019. április 6. szombat | 22 - 75 | Takács Zoltán, Nagy Zsombor |
A csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár - Sportopus - Szombathelyi Sportiskola KA/B | 2019. április 7. vasárnap | 74 - 77 | Szabó Tibor, Novák Marcell |
Soproni Sportiskola/B - Böjtös-Bau Ricsilla | 2019. április 7. vasárnap | 59 - 58 | Szabó Tibor, Novák Marcell |
Böjtös-Bau Ricsilla - Alba Fehérvár - Sportopus | 2019. április 7. vasárnap | 61 - 59 | Szalai Zsolt, Kocsis Tamás |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Soproni Sportiskola/B | 2019. április 7. vasárnap | 90 - 84 | Szalai Zsolt, Kocsis Tamás |
B csoport | Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/B - Ifjú Sólymok | 2019. április 6. szombat | 81 - 59 | Bognár Tibor, Novák Bence |
Tatai SE - VUKE - Veszprém/A | 2019. április 6. szombat | 115 - 95 | Bognár Tibor, Novák Bence |
Ifjú Sólymok - VUKE - Veszprém/A | 2019. április 6. szombat | 77 - 86 | Bognár Tibor, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Zalakerámia ZTE KK/B - Tatai SE | 2019. április 6. szombat | 76 - 78 | Bognár Tibor, Fazekas Hajnal Erzsébet |
C csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/B - Tapolcai Sziklák | 2019. április 7. vasárnap | 91 - 83 | |
Győri KC - OSE Lions/B | 2019. április 7. vasárnap | 101 - 55 | |
Tapolcai Sziklák - OSE Lions/B | 2019. április 7. vasárnap | 103 - 57 | |
Dávid Kornél KA/B - Győri KC | 2019. április 7. vasárnap | 103 - 91 |
D csoport | Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pápai KC - Tatabányai Titánok | 2019. április 7. vasárnap | 2 - 0 | |
Fűzfői AK - Pápai KC | 2019. április 7. vasárnap | 61 - 117 | |
Tatabányai Titánok - Fűzfői AK | 2019. április 7. vasárnap | 0 - 2 |
E csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE - Veszprém/B - Dávid Kornél KA/C | 2019. április 14. vasárnap | 75 - 87 | Szőcs Péter, Borsos Miklós |
MTE 1904 - VUKE - Veszprém/B | 2019. április 14. vasárnap | 61 - 55 | Kocsis József, Borsos Miklós |
Dávid Kornél KA/C - MTE 1904 | 2019. április 14. vasárnap | 66 - 54 | Szőcs Péter, Kocsis József |
A csoport | Karinthy Frigyes ÁMK (1046 Budapest Hajló utca 2-8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/B - PAFC Basket | 2019. április 6. szombat | 89 - 63 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Matejovics Márk |
Budafoki KK - Újpest-MT | 2019. április 6. szombat | 56 - 72 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Matejovics Márk |
PAFC Basket - Budafoki KK | 2019. április 6. szombat | 71 - 75 | Bujtor Péter, Matóczay Bálint |
Vasas Akadémia/B - Újpest-MT | 2019. április 6. szombat | 70 - 66 | Bujtor Péter, Matóczay Bálint |
B csoport | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC/B - DMTK Haraszti Sasok | 2019. április 6. szombat | 83 - 90 | Nagy-Pál Petra, Káré Gergő |
Gödi SE - ELITE Basket Törökbálint | 2019. április 6. szombat | 71 - 67 | Nagy-Pál Petra, Káré Gergő |
MAFC/B - ELITE Basket Törökbálint | 2019. április 6. szombat | 74 - 88 | Nagy-Pál Petra, Káré Gergő |
DMTK Haraszti Sasok - Gödi SE | 2019. április 6. szombat | 70 - 72 | Nagy-Pál Petra, Káré Gergő |
C csoport | Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budaörsi DSE - Ziccer KS | 2019. április 6. szombat | 86 - 51 | Szabó István, Hőgerl Bence |
BLF KK - Budapest Basket | 2019. április 6. szombat | 82 - 74 | Szabó István, Hőgerl Bence |
Ziccer KS - Budapest Basket | 2019. április 6. szombat | 77 - 71 | Bózsó Gábor, Sebestyén Elemér Richárd |
BLF KK - Budaörsi DSE | 2019. április 6. szombat | 68 - 100 | Bózsó Gábor, Sebestyén Elemér Richárd |
D csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd/B - Budapest Csepel | 2019. április 6. szombat | 74 - 67 | Komlódi Benedek, Szőts Dávid István |
Monori SE - BKG Kos Akadémia | 2019. április 6. szombat | 71 - 46 | Komlódi Benedek, Szőts Dávid István |
Budapest Csepel - BKG Kos Akadémia | 2019. április 6. szombat | 106 - 25 | Magyar Zoltán, Pál Roland |
Monori SE - Budapesti Honvéd/B | 2019. április 16. kedd | 72 - 70 | Magyar Zoltán, Pál Roland |
E csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - Kiss Lenke KA/B | 2019. április 7. vasárnap | 2 - 0 | Pál Roland, Sebestyén Elemér Richárd |
Kiss Lenke KA/B - KKS | 2019. április 7. vasárnap | 0 - 2 | Pál Roland, Szabó István |
KKS - SZPA-HSE | 2019. április 7. vasárnap | 69 - 68 | Szabó István, Sebestyén Elemér Richárd |
F csoport | TF E-terem (1123 Budapest Alkotás út 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - Keresztúri SE | 2019. április 6. szombat | 91 - 38 | Gruber Nikolett Lilla, Kutrik Andrea |
Keresztúri SE - Bikák KK | 2019. április 6. szombat | 48 - 68 | Gruber Nikolett Lilla, Szőke Gábor |
Bikák KK - TFSE | 2019. április 6. szombat | 39 - 89 | Szőke Gábor, Kutrik Andrea |
G csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Herceghalmi Tigrisek - JKC | 2019. április 12. péntek | 100 - 44 | Krékity Kornél, Novák Bence |
JKC - PAFC Basket/B | 2019. április 13. szombat | 63 - 65 | |
PAFC Basket/B - Herceghalmi Tigrisek | Egyeztetés alatt szerda | 0 - 0 |
H csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-VMG DSE - BKG-Veresegyház | Egyeztetés alatt szerda | ||
BKG-Veresegyház - Treff 07 SE | Egyeztetés alatt szerda | ||
Treff 07 SE - BKG-VMG DSE | Egyeztetés alatt szerda |