|
A csoport | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsa KK - Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2019. február 16. szombat | 88 - 72 | Lovas Péter, Lovas Dávid |
GYKSE Szekszárd - Bonyhádi KSE | 2019. február 16. szombat | 63 - 73 | Lovas Dávid, Imre Márk |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - GYKSE Szekszárd | 2019. február 16. szombat | 77 - 54 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Kanizsa KK - Bonyhádi KSE | 2019. február 16. szombat | 87 - 49 | Benedek Zoltán, Lovas Dávid |
B csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kaposvári KK/B - Siófoki Kosársuli | 2019. február 10. vasárnap | 110 - 62 | Szőcs Péter, Kaposi Gábor |
Kozármisleny SE - PVSK-Panthers/B | 2019. február 10. vasárnap | 91 - 63 | |
Kaposvári KK/B - Kozármisleny SE | 2019. február 10. vasárnap | 13:30 | |
Kaposvári KK/B - PVSK-Panthers/B | 2019. február 10. vasárnap | 13:30 | |
Siófoki Kosársuli - Kozármisleny SE | 2019. február 10. vasárnap | 13:30 | |
Siófoki Kosársuli - PVSK-Panthers/B | 2019. február 10. vasárnap | 61 - 85 | |
Kaposvári KK/B - PVSK-Panthers/B | 2019. február 10. vasárnap | 15:30 | |
Siófoki Kosársuli - Kozármisleny SE | 2019. február 10. vasárnap | 15:30 | |
Siófoki Kosársuli - PVSK-Panthers/B | 2019. február 10. vasárnap | 15:30 | |
Kaposvári KK/B - Kozármisleny SE | 2019. február 10. vasárnap | 92 - 72 | Szőcs Péter, Kaposi Gábor |
C csoport | Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 | 2019. február 2. szombat | 0 - 20 | |
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Marcali VSZSE | 2019. február 2. szombat | 128 - 54 | |
Marcali VSZSE - KASI Delfinek | 2019. február 2. szombat | 20 - 0 |
A csoport | Szegedi Kis István Református Gimnázium (5630 Békés Petőfi Sándor u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési SZSK - Vásárhelyi Kobrák | 2019. február 2. szombat | 92 - 78 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Nagykőrösi Sólymok - Békéscsabai KK | 2019. február 2. szombat | 101 - 67 | Bere Márton Brúnó, Kis Sándor |
Vásárhelyi Kobrák - Békéscsabai KK | 2019. február 2. szombat | 79 - 41 | Váczi Mihály, Kis Sándor |
Békési SZSK - Nagykőrösi Sólymok | 2019. február 2. szombat | 98 - 82 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
B csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - Kecskeméti KA/C | 2019. február 3. vasárnap | 49 - 83 | Miltényi György |
SZEDEÁK/B - Pityke KSE | 2019. február 3. vasárnap | 88 - 42 | Baukó Ferenc, Miltényi György |
Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/B | 2019. február 3. vasárnap | 79 - 54 | Baukó Ferenc |
C csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - SZEDEÁK/C | 2019. február 3. vasárnap | 80 - 59 | Jáhni Bence, Horgos Péter |
SZEDEÁK/C - Mezőberényi KK | 2019. február 3. vasárnap | 49 - 75 | Horgos Péter, Liszkai Dávid |
Mezőberényi KK - Szentesi KK | 2019. február 3. vasárnap | 78 - 49 | Jáhni Bence, Liszkai Dávid |
D csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - Szolnoki Sportcentrum/B | 2019. február 15. péntek | 0 - 2 | Gyenge Gábor, Szőcs Béla |
Kisújszállási SE - CEKK | 2019. február 15. péntek | 0 - 0 | Gyenge Gábor, Bujáki Dániel |
Szolnoki Sportcentrum/B - Kisújszállási SE | 2019. február 15. péntek | 2 - 0 | Szőcs Béla, Terjéki András |
A csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK-Eötvös/A - Debreceni KA/B | 2019. február 2. szombat | 79 - 42 | Horányi András , Szabados Benedek |
Debreceni KA DSI - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. február 2. szombat | 63 - 26 | Zalai Ákos István, Szabados Benedek |
Debreceni KA/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. február 2. szombat | 32 - 66 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
NYKK-Eötvös/A - Debreceni KA DSI | 2019. február 2. szombat | 63 - 51 | Zalai Ákos István, Horányi András |
B csoport | Hunyadi Mátyás Általános Iskola (3300 Eger Fadrusz János utca 1/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI - Egri VSI KOK/B | 2019. február 3. vasárnap | 65 - 49 | Pázsitka Ferenc, Stáber Alex Bence |
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI | 2019. február 3. vasárnap | 62 - 69 | Pázsitka Ferenc, Stáber Alex Bence |
Egri VSI KOK/B - Szerencs VSE | 2019. február 3. vasárnap | 51 - 70 | Pázsitka Ferenc, Stáber Alex Bence |
C csoport | Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI (4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sláger Kazincbarcika - Hajdúhadházi KK | 2019. február 3. vasárnap | 55 - 35 | Kokas Sándor Zsolt, Szabó Gréta |
MEAFC/B - Sláger Kazincbarcika | 2019. február 3. vasárnap | 76 - 38 | Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella |
Hajdúhadházi KK - MEAFC/B | 2019. február 3. vasárnap | 27 - 61 | Kiss Gabriella, Szabó Gréta |
D csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKGDSE - Hajdúszoboszló - DIFE KK | 2019. február 10. vasárnap | 78 - 75 | Fülöp Ádám László, Cseh Roland |
Sunshine-NYIKSE - BKGDSE - Hajdúszoboszló | 2019. február 10. vasárnap | 12 - 73 | Fülöp Ádám László, Rácz Bence |
DIFE KK - Sunshine-NYIKSE | 2019. február 10. vasárnap | 72 - 10 | Fülöp Ádám László, Rácz Bence |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B | 2019. február 3. vasárnap | 35 - 74 | Csák Máté Károly, Pál Balázs |
Soproni Sportiskola/B - Dávid Kornél KA/B | 2019. február 3. vasárnap | 2 - 0 | Csák Máté Károly, Pál Balázs |
Zalakerámia ZTE KK/B - Dávid Kornél KA/B | 2019. február 3. vasárnap | 2 - 0 | Magyar Gyöngyi, Ugróczky Péter |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Soproni Sportiskola/B | 2019. február 3. vasárnap | 62 - 68 | Magyar Gyöngyi, Ugróczky Péter |
B csoport | Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC - Alba Fehérvár - Sportopus | 2019. február 3. vasárnap | 68 - 71 | Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston |
Tatai SE - Böjtös-Bau Ricsilla | 2019. február 3. vasárnap | 60 - 63 | Hernicz Balazs, Nagy Péter |
Győri KC - Tatai SE | 2019. február 3. vasárnap | 84 - 93 | Herczeg Ágoston, Földesi Marcell |
Alba Fehérvár - Sportopus - Böjtös-Bau Ricsilla | 2019. február 3. vasárnap | 61 - 69 | Földesi Marcell, Nagy Péter |
C csoport | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE - Veszprém/A - Dávid Kornél KA/C | 2019. február 3. vasárnap | 116 - 45 | Poór Tamás, Tóth Bence |
OSE Lions/B - Ifjú Sólymok | 2019. február 3. vasárnap | 43 - 106 | Tóth Bence, Müller Martin |
Dávid Kornél KA/C - OSE Lions/B | 2019. február 3. vasárnap | 42 - 92 | Müller Martin, Poór Tamás |
VUKE - Veszprém/A - Ifjú Sólymok | 2019. február 3. vasárnap | 87 - 37 | Tóth Bence, Poór Tamás |
D csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Sziklák - Pápai KC | 2019. február 2. szombat | 94 - 84 | |
Pápai KC - VUKE - Veszprém/B | 2019. február 2. szombat | 84 - 75 | |
VUKE - Veszprém/B - Tapolcai Sziklák | 2019. február 2. szombat | 67 - 84 |
E csoport | Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatabányai Titánok - Fűzfői AK | 2019. február 3. vasárnap | 84 - 62 | Kiss István, Léránt Gábor |
MTE 1904 - Tatabányai Titánok | 2019. február 3. vasárnap | 81 - 60 | Kiss István, Léránt Gábor |
Fűzfői AK - MTE 1904 | 2019. február 3. vasárnap | 51 - 85 | Kiss István, Léránt Gábor |
A csoport | Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT - PAFC Basket | 2019. február 3. vasárnap | 79 - 57 | Szentpáli-Gavallér Csaba |
Vasas Akadémia/B - Gödi SE | 2019. február 3. vasárnap | 78 - 49 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőts Dávid István |
PAFC Basket - Gödi SE | 2019. február 3. vasárnap | 64 - 42 | Tahin András, Szőts Dávid István |
Újpest-MT - Vasas Akadémia/B | 2019. február 3. vasárnap | 78 - 55 | Tahin András, Szőts Dávid István |
B csoport | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola (1223 Budapest Rákóczi utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki KK - BLF KK | 2019. február 3. vasárnap | 92 - 62 | Matics Sándor, Matejovics Márk |
BLF KK - Budaörsi DSE | 2019. február 3. vasárnap | 71 - 89 | Matics Sándor, Steiner Máté |
Budaörsi DSE - Budafoki KK | 2019. február 3. vasárnap | 66 - 100 | Steiner Máté, Matejovics Márk |
C csoport | Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monori SE - MAFC/B | 2019. február 16. szombat | 23 - 81 | Szájer József, Erdész Dávid |
ELITE Basket Törökbálint - Monori SE | 2019. február 16. szombat | 0 - 2 | Szájer József, Erdész Dávid |
MAFC/B - ELITE Basket Törökbálint | 2019. február 16. szombat | 2 - 0 | Vigh Balázs, Magda János József |
D csoport | Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer KS - KKS | 2019. február 9. szombat | 72 - 55 | Tahin András, Sancilio Alexis |
Kiss Lenke KA/B - Budapest Basket | 2019. február 9. szombat | 0 - 2 | Szabó István, Sancilio Alexis |
KKS - Kiss Lenke KA/B | 2019. február 9. szombat | 2 - 0 | Bujtor Péter, Steiner Máté |
Budapest Basket - Ziccer KS | 2019. február 9. szombat | 106 - 36 | Bujtor Péter, Steiner Máté |
E csoport | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok (2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK Haraszti Sasok - JKC | 2019. február 3. vasárnap | 2 - 0 | Szájer József, Kovács Róbert Márió |
Bikák KK - Budapest Csepel | 2019. február 3. vasárnap | 70 - 93 | Szájer József, Kovács Róbert Márió |
JKC - Bikák KK | 2019. február 3. vasárnap | 0 - 2 | Jurászik László, Rab Domonkos |
DMTK Haraszti Sasok - Budapest Csepel | 2019. február 3. vasárnap | 105 - 86 | Jurászik László, Rab Domonkos |
F csoport | TF E-terem (1123 Budapest Alkotás út 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Kos Akadémia - Keresztúri SE | 2019. február 3. vasárnap | 55 - 50 | Gruber Nikolett Lilla, Novák Zsuzsanna |
PAFC Basket/B - TFSE | 2019. február 3. vasárnap | 0 - 2 | Gruber Nikolett Lilla, Novák Zsuzsanna |
PAFC Basket/B - Keresztúri SE | 2019. február 3. vasárnap | 0 - 2 | Horváth Kinga, Kutrik Andrea |
TFSE - BKG Kos Akadémia | 2019. február 3. vasárnap | 87 - 31 | Horváth Kinga, Kutrik Andrea |
G csoport | HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - Herceghalmi Tigrisek | 2019. február 3. vasárnap | 43 - 100 | Bárány Levente, Pál Roland |
Treff 07 SE - BKG-VMG DSE | 2019. február 3. vasárnap | 0 - 0 | Bárány Levente, Pál Roland |
SZPA-HSE - Treff 07 SE | 2019. február 3. vasárnap | 2 - 0 | Csoma Viktor, Konta Csanád János |
Herceghalmi Tigrisek - BKG-VMG DSE | 2019. február 3. vasárnap | 2 - 0 | Csoma Viktor, Konta Csanád János |