|
A csoport | Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 | 2019. május 26. vasárnap | 101 - 48 | |
GYKSE Szekszárd - Kaposvári KK/B | 2019. május 26. vasárnap | 57 - 100 | |
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - GYKSE Szekszárd | 2019. május 26. vasárnap | 75 - 71 | |
Kozármisleny SE - Kaposvári KK/B | 2019. május 26. vasárnap | 61 - 73 |
B csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE - Siófoki Kosársuli | 2019. április 27. szombat | 102 - 30 | |
PVSK-Panthers/B - KASI Delfinek | 2019. április 27. szombat | 97 - 60 | |
Siófoki Kosársuli - KASI Delfinek | 2019. április 27. szombat | 79 - 51 | |
Bonyhádi KSE - PVSK-Panthers/B | 2019. április 27. szombat | 102 - 30 |
C csoport | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE/B - Mohács GYKSE | 2019. május 5. vasárnap | 120 - 34 | Szücs Szabolcs, Sterczer Péter Márk |
Mohács GYKSE - Marcali VSZSE | 2019. május 5. vasárnap | 41 - 58 | Sterczer Péter Márk, Szücs Szabolcs |
Marcali VSZSE - Atomerőmű SE/B | 2019. május 5. vasárnap | 41 - 101 | Szücs Szabolcs, Sterczer Péter Márk |
A csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK/B - Békéscsabai KK | 2019. április 27. szombat | 102 - 30 | Kátay Csaba András, Mezei Tibor |
Vásárhelyi Kobrák - Nagykőrösi Sólymok | 2019. április 27. szombat | 54 - 73 | Mezei Tibor, Szikora Zsóka |
Békéscsabai KK - Vásárhelyi Kobrák | 2019. április 27. szombat | 58 - 79 | Kátay Csaba András, Szikora Zsóka |
SZEDEÁK/B - Nagykőrösi Sólymok | 2019. április 27. szombat | 74 - 39 | Kátay Csaba András, Mezei Tibor |
B csoport | Petőfi Sándor Általános Iskola (2750 Nagykőrös Vadas utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - Szentesi KK | 2019. április 27. szombat | 85 - 54 | Magda János József, Mátyus Zoé Grèta |
Mezőberényi KK - SZEDEÁK/C | 2019. április 27. szombat | 74 - 68 | Magda János József, Mátyus Zoé Grèta |
Szentesi KK - SZEDEÁK/C | 2019. április 27. szombat | 82 - 62 | Magda János József, Mátyus Zoé Grèta |
Pityke KSE - Mezőberényi KK | 2019. április 27. szombat | 79 - 67 | Magda János József, Mátyus Zoé Grèta |
C csoport | Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Sportcentrum/B - Kisújszállási SE | 2019. április 28. vasárnap | 56 - 72 | Farkas János, Szappanos Máté |
Kisújszállási SE - CEKK | 2019. április 28. vasárnap | 72 - 45 | Farkas János, Rideg László |
CEKK - Szolnoki Sportcentrum/B | 2019. április 28. vasárnap | 55 - 61 | Rideg László, Szappanos Máté |
A csoport | Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA DSI - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. április 27. szombat | 67 - 66 | Lengyel Ádám, Hegedűs Norbert |
NYKK-Eötvös/A - Salgótarjáni KI | 2019. április 27. szombat | 67 - 50 | Domán István, Lengyel Ádám |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgótarjáni KI | 2019. április 27. szombat | 79 - 68 | Lengyel Ádám, Hegedűs Norbert |
Debreceni KA DSI - NYKK-Eötvös/A | 2019. április 27. szombat | 62 - 72 | Domán István, Hegedűs Norbert |
B csoport | Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs VSE - MEAFC/B | 2019. április 27. szombat | 70 - 32 | Nagy Zsombor, Molnár Zoltán |
MEAFC/B - DIFE KK | 2019. április 27. szombat | 77 - 67 | Nagy Zsombor, Molnár Zoltán |
DIFE KK - Szerencs VSE | 2019. április 27. szombat | 51 - 89 | Nagy Zsombor, Molnár Zoltán |
C csoport | Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon (3700 Kazincbarcika Lini István tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA/B - Sláger Kazincbarcika | 2019. április 27. szombat | 59 - 55 | Molnár Krisztián, Zakár Adrienn |
Sláger Kazincbarcika - Egri VSI KOK/B | 2019. április 27. szombat | 58 - 48 | Molnár Krisztián, Zakár Adrienn |
Egri VSI KOK/B - Debreceni KA/B | 2019. április 27. szombat | 49 - 69 | Molnár Krisztián, Zakár Adrienn |
D csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKGDSE - Hajdúszoboszló - Sunshine-NYIKSE | 2019. április 27. szombat | 71 - 9 | |
Sunshine-NYIKSE - Hajdúhadházi KK | 2019. április 27. szombat | 13 - 18 | |
Hajdúhadházi KK - BKGDSE - Hajdúszoboszló | 2019. április 27. szombat | 13 - 51 |
A csoport | Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Tatai SE | 2019. április 28. vasárnap | 100 - 43 | Wischy Péter, Czinder Adrienn |
Soproni Sportiskola/B - Böjtös-Bau Ricsilla | 2019. április 28. vasárnap | 20 - 0 | Kapusi Gábor, Szabó Bálint |
Tatai SE - Böjtös-Bau Ricsilla | 2019. április 28. vasárnap | 20 - 0 | Hernicz Balazs, Buzai Patrik |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Soproni Sportiskola/B | 2019. április 28. vasárnap | 72 - 66 | Rudasits Ákos, Szabó Bálint |
B csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár - Sportopus - Dávid Kornél KA/B | 2019. április 28. vasárnap | 84 - 58 | Horváth Andreasz |
Zalakerámia ZTE KK/B - VUKE - Veszprém/A | 2019. április 28. vasárnap | 91 - 59 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA/B - VUKE - Veszprém/A | 2019. április 28. vasárnap | 89 - 90 | Tóth Bence |
Alba Fehérvár - Sportopus - Zalakerámia ZTE KK/B | 2019. április 28. vasárnap | 117 - 49 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |
C csoport | Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme (8500 Pápa Erkel Ferenc u. 39.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólymok - Pápai KC | 2019. április 28. vasárnap | 98 - 89 | Prieger Mihály, Mónus Péter |
Győri KC - Tapolcai Sziklák | 2019. április 28. vasárnap | 91 - 66 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Pápai KC - Tapolcai Sziklák | 2019. április 28. vasárnap | 60 - 100 | Sebesi Gábor, Mónus Péter |
Ifjú Sólymok - Győri KC | 2019. április 28. vasárnap | 74 - 63 | Prieger Mihály, Sebesi Gábor |
D csoport | Krajnyik Akác András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Fő tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Lions/B - Dávid Kornél KA/C | 2019. április 27. szombat | 80 - 61 | Kertész Zsolt, Novák Bence |
Dávid Kornél KA/C - Fűzfői AK | 2019. április 27. szombat | 91 - 70 | Kertész Zsolt, Novák Bence |
Fűzfői AK - OSE Lions/B | 2019. április 27. szombat | 30 - 98 | Kertész Zsolt, Novák Bence |
E csoport | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatabányai Titánok - VUKE - Veszprém/B | 2019. április 28. vasárnap | 20 - 0 | |
VUKE - Veszprém/B - MTE 1904 | 2019. április 28. vasárnap | 0 - 20 | |
MTE 1904 - Tatabányai Titánok | 2019. április 28. vasárnap | 69 - 71 |
A csoport | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola (1223 Budapest Rákóczi utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/B - Gödi SE | 2019. április 27. szombat | 102 - 79 | Horváth Kinga, Szőts Dávid István |
Újpest-MT - Budafoki KK | 2019. április 27. szombat | 67 - 64 | Horváth Kinga, Szőts Dávid István |
Budafoki KK - Gödi SE | 2019. április 27. szombat | 80 - 77 | Szirt Lajos, Bárány Levente |
Vasas Akadémia/B - Újpest-MT | 2019. április 27. szombat | 65 - 80 | Szirt Lajos, Bárány Levente |
B csoport | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK Haraszti Sasok - ELITE Basket Törökbálint | 2019. április 27. szombat | 64 - 77 | Kovács Róbert Márió, Hamzi Virág |
PAFC Basket - Budaörsi DSE | 2019. április 27. szombat | 108 - 105 | Kovács Róbert Márió, Hamzi Virág |
DMTK Haraszti Sasok - Budaörsi DSE | 2019. április 27. szombat | 76 - 55 | Kovács Rebeka Anna, Hamzi Virág |
ELITE Basket Törökbálint - PAFC Basket | 2019. április 27. szombat | 75 - 87 | Kovács Rebeka Anna, Hamzi Virág |
C csoport | Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK - Ziccer KS | 2019. április 28. vasárnap | 70 - 80 | Balogh Kristóf, Szabó István |
MAFC/B - BLF KK | 2019. április 28. vasárnap | 74 - 67 | Balogh Kristóf, Szabó István |
Ziccer KS - MAFC/B | 2019. április 28. vasárnap | 70 - 73 | Tahin András, Szőts Dávid István |
D csoport | Kazinczy Általános Iskola (1215 Budapest Ív utca 65-71.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Basket - KKS | 2019. április 27. szombat | 2 - 0 | Simon Kristóf Kolos, Hőgerl Bence |
Budapesti Honvéd/B - Budapest Csepel | 2019. április 27. szombat | 79 - 69 | Simon Kristóf Kolos, Hőgerl Bence |
KKS - Budapest Csepel | 2019. április 27. szombat | 0 - 2 | Steiner Máté, Szabó István |
Budapest Basket - Budapesti Honvéd/B | 2019. április 27. szombat | 97 - 76 | Steiner Máté, Szabó István |
E csoport | TF E-terem (1123 Budapest Alkotás út 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Kos Akadémia - TFSE | 2019. május 11. szombat | 0 - 2 | Szabó István, Hőgerl Bence |
SZPA-HSE - BKG Kos Akadémia | 2019. május 11. szombat | 2 - 0 | Szőke Gábor, Szabó István |
TFSE - SZPA-HSE | 2019. május 11. szombat | 0 - 2 | Szőke Gábor, Hőgerl Bence |
F csoport | British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bikák KK - Kiss Lenke KA/B | 2019. április 27. szombat | 2 - 0 | Bujtor Péter, Szabó Péter |
Kiss Lenke KA/B - JKC | 2019. április 27. szombat | 0 - 2 | Bujtor Péter, Bózsó Gábor |
JKC - Bikák KK | 2019. április 27. szombat | 15:00 | Bózsó Gábor, Szabó Péter |
G csoport | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola (1173 Budapest Pesti út 80.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PAFC Basket/B - Herceghalmi Tigrisek | 2019. április 27. szombat | 43 - 72 | Szabó István, Süveges Zalán |
Herceghalmi Tigrisek - Keresztúri SE | 2019. április 27. szombat | 102 - 67 | Szőke Gábor, Szabó István |
Keresztúri SE - PAFC Basket/B | 2019. április 27. szombat | 68 - 56 | Szőke Gábor, Süveges Zalán |