Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
Budapesti terület
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. április 28. vasárnap 59 - 43 Steiner Máté, Bárány Levente
BEAC Újbuda KA - Vasas Akadémia U12 2019. április 28. vasárnap 26 - 58 Steiner Máté, Paulus Bence Máté
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - BEAC Újbuda KA 2019. április 28. vasárnap 55 - 45 Paulus Bence Máté, Bárány Levente
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - Kaszás Girls 2019. április 27. szombat 37 - 58 Steiner Máté, Matóczay Bálint
Csata Csillagok - Kaszások Akadémia 2019. április 27. szombat 61 - 52 Gruber Nikolett Lilla, Steiner Máté
Kaszás Girls - Csata Csillagok 2019. április 27. szombat 51 - 61 Gruber Nikolett Lilla, Matóczay Bálint
C csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Darázslányok 2019. április 27. szombat 32 - 54 Magyar Zoltán, Rózsavölgyi Alexandra
Honvéd-SZSE - Vasas Akadémia U11 2019. április 27. szombat 0 - 20 Tahin András, Matóczay Bálint
Zsíros Akadémia Darázslányok - Honvéd-SZSE 2019. április 27. szombat 20 - 0 Tahin András, Matóczay Bálint
D csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - BLF Kenguruk 2019. április 28. vasárnap 63 - 46 Hartai Tamás, Nagy István
Budapest Blazers - Újpest-MT/A 2019. április 28. vasárnap 48 - 34 Bujtor Péter, Matóczay Bálint
BLF Kenguruk - Budapest Blazers 2019. április 28. vasárnap 44 - 63 Bujtor Péter, Matóczay Bálint
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Heisler - Budapest Csepel 2019. április 28. vasárnap 35 - 51 Bujtor Péter, Horváth Kinga
Zuglói Sasok - MAFC Heisler 2019. április 28. vasárnap 36 - 49 Bujtor Péter, Horváth Kinga
Budapest Csepel - Zuglói Sasok 2019. április 28. vasárnap 53 - 46 Hartai Tamás, Nagy István
F csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - KöLöKöS Fiúk 2019. április 27. szombat 54 - 39 Nagy István
BEAC Újbuda KA/B - Vasas Amazonok 2019. április 27. szombat 43 - 36 Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
KöLöKöS Fiúk - BEAC Újbuda KA/B 2019. április 27. szombat 25 - 37 Gruber Nikolett Lilla
G csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fehér Farkasok - Török Sasok 2019. április 27. szombat 35 - 53 Rózsavölgyi Alexandra
Török Sasok - MTK Budapest 2019. április 27. szombat 65 - 45 Rózsavölgyi Alexandra
MTK Budapest - Fehér Farkasok 2019. április 27. szombat 42 - 37 Magyar Zoltán, Steiner Máté
H csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszás Boys - Budafoki Bikák 2019. április 27. szombat 57 - 27 Lőrincz Erzsébet Sára
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Kaszás Boys 2019. április 27. szombat 48 - 43 Szőke Gábor, Koncsag Csaba
Budafoki Bikák - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. április 27. szombat 34 - 65 Szőke Gábor, Koncsag Csaba
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Lányok - Ziccer Tigrisek 2019. április 27. szombat 36 - 56 Lőrincz Erzsébet Sára
Ziccer Tigrisek - SZPA-HSE Oroszlánok 2019. április 27. szombat 56 - 43 Lőrincz Erzsébet Sára, Rabi Panna
SZPA-HSE Oroszlánok - KöLöKöS Lányok 2019. április 27. szombat 56 - 51 Rabi Panna
J csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Farkasrét - KLKS Benkő 2019. április 28. vasárnap 35 - 33 Csoma Viktor
TFSE - BEAC Farkasrét 2019. április 28. vasárnap 62 - 32 Csoma Viktor
KLKS Benkő - TFSE 2019. április 28. vasárnap 41 - 38 Adjudani Dániel Pezsman, Püspöki Lotti
K csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Vasas Bolhák 2019. április 27. szombat 17 - 71 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina
Vasas Bolhák - KKS 2019. április 27. szombat 43 - 31 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Havas Gábor
KKS - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2019. április 27. szombat 56 - 21 Havas Gábor, Boros Krisztina
L csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Falcons - Török Sasmadarak 2019. április 28. vasárnap 37 - 35 Adjudani Dániel Pezsman
Vörös Rókák - Budapesti Honvéd Falcons 2019. április 28. vasárnap 46 - 24 Paulus Bence Máté, Püspöki Lotti
Török Sasmadarak - Vörös Rókák 2019. április 28. vasárnap 32 - 43 Pál Roland, Püspöki Lotti
M csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Keresztúri Méhecskék - PSE Párducok 2019. április 27. szombat 13:00 Horváth Péter, Waigand Ágoston
BLF-Palota/B - Keresztúri Méhecskék 2019. április 27. szombat 14:20 Waigand Ágoston, Fulai Bátor
PSE Párducok - BLF-Palota/B 2019. április 27. szombat 15:40 Waigand Ágoston, Fulai Bátor
N csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC - Budapest Blazers/B 2019. április 27. szombat 26 - 33 Bárány Levente, Benkő Glória
Ziccer Manók - JKC 2019. április 27. szombat 46 - 31 Bárány Levente, Benkő Glória
Budapest Blazers/B - Ziccer Manók 2019. április 27. szombat 58 - 25 Hartai Tamás, Nagy István
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE Sáron Rózsái - WSE 2019. április 27. szombat 09:00 Horváth Péter, Matejovics Márk
Újpest-MT/B - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2019. április 27. szombat 10:20 Matejovics Márk, Konta Csanád János
WSE - Újpest-MT/B 2019. április 27. szombat 10:40 Horváth Péter, Konta Csanád János
P csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Gabányi - DMTK Haraszti Sasok 2019. április 28. vasárnap 83 - 24 Gaál Norbert, Pál Roland
PAFC Basket - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. április 28. vasárnap 57 - 46 Gaál Norbert, Pál Roland
DMTK Haraszti Sasok - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. április 28. vasárnap 48 - 46
MAFC Gabányi - PAFC Basket 2019. április 28. vasárnap 67 - 51
Q csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - Dávid Kornél KA Rókák 2019. április 27. szombat 48 - 49 Gaál Norbert, Paulus Bence Máté
Soproni Darazsak Akadémia/A - Bajai NKK 2019. április 27. szombat 53 - 51 Gaál Norbert, Paulus Bence Máté
DVTK Akadémia - Bajai NKK 2019. április 27. szombat 38 - 76 Hartai Tamás, Horváth Kinga
Dávid Kornél KA Rókák - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. április 27. szombat 25 - 42 Hartai Tamás, Horváth Kinga
Pesti terület
"A" csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Monori SE 2019. április 28. vasárnap 113 - 34
Radobasket - Gödi SE 2019. április 28. vasárnap 36 - 101
Monori SE - Radobasket 2019. április 28. vasárnap 50 - 63
"B" csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket-Bicske - BTDSE Taksonyi Ördögök 2019. április 27. szombat 53 - 39
PILIS Basket - Radobasket-Bicske 2019. április 27. szombat 57 - 46
BTDSE Taksonyi Ördögök - PILIS Basket 2019. április 27. szombat 2 - 0
"C" csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE-Dk. Kiscicák - BSC Medvék 2019. április 28. vasárnap 60 - 53
Szentendrei KSE - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2019. április 28. vasárnap 70 - 67
BSC Medvék - Szentendrei KSE 2019. április 28. vasárnap 48 - 71
"D" csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. április 27. szombat 48 - 50
BKGDSE-UP12 - Herceghalmi Tigrisek 2019. április 27. szombat 61 - 24
DMTK Haraszti Sasok/B - BKGDSE-UP12 2019. április 27. szombat 30 - 48
"E" csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Százhalombattai KSE - Diósdi Sasok 2019. április 28. vasárnap 67 - 31
Viadukt SE - Százhalombattai KSE 2019. április 28. vasárnap 39 - 85
Diósdi Sasok - Viadukt SE 2019. április 28. vasárnap 68 - 54
"F" csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Basket Törökbálint - BKG-VMG DSE UP12B 2019. április 28. vasárnap 61 - 32
BKG-VMG DSE UP12B - BKG-VMG DSE UP12A 2019. április 28. vasárnap 43 - 57
BKG-VMG DSE UP12A - ELITE Basket Törökbálint 2019. április 28. vasárnap 34 - 67
"G" csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FKE Kőrösi - FKE Lobogó 2019. április 27. szombat 49 - 26
KVSE U12 - KLIKK Zsiráfok 2019. április 27. szombat 63 - 36
FKE Kőrösi - KLIKK Zsiráfok 2019. április 27. szombat 50 - 25
FKE Lobogó - KVSE U12 2019. április 27. szombat 30 - 52

Megyei szövetségek