Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
Budapesti terület
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. február 17. vasárnap 51 - 69 Szőts Dávid István, Steiner Máté
Vasas Akadémia U12 - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. február 17. vasárnap 73 - 22 Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
Budapesti Honvéd Sólymok - Vasas Akadémia U12 2019. február 17. vasárnap 43 - 72 Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Újbuda KA - Csata Csillagok 2019. február 17. vasárnap 61 - 43 Gaál Norbert, Komlódi Benedek
MAFC Gabányi - BEAC Újbuda KA 2019. február 17. vasárnap 78 - 37 Gaál Norbert, Komlódi Benedek
Csata Csillagok - MAFC Gabányi 2019. február 17. vasárnap 52 - 62 Szőts Dávid István, Steiner Máté
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - Kaszás Girls 2019. február 16. szombat 55 - 36 Gruber Nikolett Lilla, Steiner Máté
Honvéd-SZSE - Kaszások Akadémia 2019. február 16. szombat 35 - 49 Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba
Kaszás Girls - Honvéd-SZSE 2019. február 16. szombat 54 - 52 Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László
D csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - Vasas Akadémia U11 2019. február 16. szombat 13 - 64 Csoma Viktor, Szőts Dávid István
Zsíros Akadémia Darázslányok - Újpest-MT/A 2019. február 16. szombat 76 - 12 Csoma Viktor, Szőts Dávid István
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Darázslányok 2019. február 16. szombat 46 - 49 Gruber Nikolett Lilla, Steiner Máté
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - Zuglói Sasok 2019. február 17. vasárnap 30 - 32 Paulus Bence Máté, Boros Krisztina
BLF Kenguruk - Budapest Blazers 2019. február 17. vasárnap 53 - 24 Matejovics Márk, Kutrik Andrea
Zuglói Sasok - BLF Kenguruk 2019. február 17. vasárnap 25 - 45 Matejovics Márk, Kutrik Andrea
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Heisler - Budapest Csepel 2019. február 16. szombat 32 - 41 Bujtor Péter, Paulus Bence Máté
Budapest Csepel - BEAC Újbuda KA/B 2019. február 16. szombat 66 - 32 Bujtor Péter, Paulus Bence Máté
BEAC Újbuda KA/B - MAFC Heisler 2019. február 16. szombat 28 - 43 Matóczay Bálint, Lőrincz Erzsébet Sára
G csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Fiúk - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. február 16. szombat 32 - 37 Matóczay Bálint, Lőrincz Erzsébet Sára
Vasas Amazonok - KöLöKöS Fiúk 2019. február 16. szombat 36 - 16 Paulus Bence Máté, Boros Krisztina
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Vasas Amazonok 2019. február 16. szombat 30 - 42 Paulus Bence Máté, Boros Krisztina
H csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Török Sasok 2019. február 16. szombat 33 - 51 Horváth Kinga, Adjudani Dániel Pezsman
Török Sasok - Ziccer Tigrisek 2019. február 16. szombat 47 - 38 Bujtor Péter, Adjudani Dániel Pezsman
Ziccer Tigrisek - MTK Budapest 2019. február 16. szombat 26 - 54 Bujtor Péter, Horváth Kinga
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fehér Farkasok - Kaszás Boys 2019. február 16. szombat 32 - 38 Hőgerl Bence, Horváth Brúnó József
SZPA-HSE Oroszlánok - Fehér Farkasok 2019. február 16. szombat 37 - 58 Szőke Gábor, Koncsag Csaba
Kaszás Boys - SZPA-HSE Oroszlánok 2019. február 16. szombat 51 - 33 Szőke Gábor, Koncsag Csaba
J csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TFSE - Budafoki Bikák 2019. február 16. szombat 46 - 62 Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman
KöLöKöS Lányok - TFSE 2019. február 16. szombat 61 - 39 Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman
Budafoki Bikák - KöLöKöS Lányok 2019. február 16. szombat 31 - 61 Horváth Kinga, Boros Krisztina
K csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Falcons - BEAC Farkasrét 2019. február 17. vasárnap 19 - 23 Szentpáli-Gavallér Csaba, Lőrincz Erzsébet Sára
Vörös Rókák - Budapesti Honvéd Falcons 2019. február 17. vasárnap 35 - 24 Szentpáli-Gavallér Csaba, Lőrincz Erzsébet Sára
BEAC Farkasrét - Vörös Rókák 2019. február 17. vasárnap 33 - 29 Paulus Bence Máté, Boros Krisztina
L csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Bolhák - KLKS Benkő 2019. február 16. szombat 08:30 Bózsó Gábor, Waigand Ágoston
KKS - Vasas Bolhák 2019. február 16. szombat 09:50 Bózsó Gábor, Waigand Ágoston
KLKS Benkő - KKS 2019. február 16. szombat 11:10 Bózsó Gábor, Waigand Ágoston
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - JKC 2019. február 17. vasárnap 39 - 19 Havas Gábor, Süveges Zalán
BLF-Palota/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2019. február 17. vasárnap 25 - 42 Havas Gábor, Süveges Zalán
JKC - BLF-Palota/B 2019. február 17. vasárnap 38 - 29 Havas Gábor, Süveges Zalán
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers/B - Török Sasmadarak 2019. február 16. szombat 37 - 24 Kutrik Andrea, Bozóki Domonkos Olivér
Török Sasmadarak - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2019. február 16. szombat 33 - 31 Kutrik Andrea, Bozóki Domonkos Olivér
Ziccer Manók - Budapest Blazers/B 2019. február 16. szombat 23 - 45 Hőgerl Bence, Horváth Brúnó József
SZPA-HSE - Ziccer Manók 2019. február 16. szombat 13:00 Hőgerl Bence, Horváth Brúnó József
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Keresztúri Méhecskék - PSE Párducok 2019. február 16. szombat 12:30 Szabó Péter, Novák Zsuzsanna
PSE Párducok - WSE 2019. február 16. szombat 13:50 Szabó Péter, Bozóki Domonkos Olivér
Újpest-MT/B - Keresztúri Méhecskék 2019. február 16. szombat 15:10 Novák Zsuzsanna, Bozóki Domonkos Olivér
WSE - Újpest-MT/B 2019. február 16. szombat 16:30 Szabó Péter, Novák Zsuzsanna
Pest megyei régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PAFC Basket - DMTK Haraszti Sasok 2019. február 16. szombat 65 - 48 Gombos Ádám Attila
DMTK Haraszti Sasok - Gödi SE 2019. február 16. szombat 61 - 85 Gombos Ádám Attila
Gödi SE - PAFC Basket 2019. február 16. szombat 58 - 76 Gombos Ádám Attila, Magda János József
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket - Radobasket-Bicske 2019. február 17. vasárnap 20 - 0 Vigh Balázs, Belák Dorka
Radobasket-Bicske - PILIS Basket 2019. február 17. vasárnap 0 - 20 Vigh Balázs, Belák Dorka
PILIS Basket - Radobasket 2019. február 17. vasárnap 49 - 67 Vigh Balázs
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei KSE - Monori SE 2019. február 17. vasárnap 46 - 47 Magda János József, Mátyus Zoé Grèta
Monori SE - ELITE Basket Törökbálint 2019. február 17. vasárnap 20 - 0 Magda János József, Mátyus Zoé Grèta
ELITE Basket Törökbálint - Szentendrei KSE 2019. február 17. vasárnap 0 - 20 Magda János József, Mátyus Zoé Grèta
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKGDSE-UP12 - BSC Medvék 2019. február 17. vasárnap 51 - 45 Lázár Zsigmond György
BSC Medvék - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2019. február 17. vasárnap 41 - 60 Lázár Zsigmond György
Gödi SE-Dk. Kiscicák - BKGDSE-UP12 2019. február 17. vasárnap 59 - 28 Lázár Zsigmond György
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - BTDSE Taksonyi Ördögök 2019. február 17. vasárnap 19 - 50 Gombos Ádám Attila, Porkoláb Mercédesz Anett
BTDSE Taksonyi Ördögök - Herceghalmi Tigrisek 2019. február 17. vasárnap 56 - 35 Gombos Ádám Attila, Porkoláb Mercédesz Anett
Herceghalmi Tigrisek - Viadukt SE 2019. február 17. vasárnap 66 - 40 Gombos Ádám Attila, Porkoláb Mercédesz Anett
F csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE UP12A - Százhalombattai KSE 2019. február 16. szombat 45 - 77 Sértő Róbert
Diósdi Sasok - BKG-VMG DSE UP12A 2019. február 16. szombat 0 - 20
Százhalombattai KSE - Diósdi Sasok 2019. február 16. szombat 20 - 0
G csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/B - KVSE U12 2019. február 16. szombat 47 - 41 Sértő Róbert
BKG-VMG DSE UP12B - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. február 16. szombat 21 - 57 Sértő Róbert
KVSE U12 - BKG-VMG DSE UP12B 2019. február 16. szombat 49 - 23 Sértő Róbert
H csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLIKK Zsiráfok - FKE Kőrösi 2019. február 16. szombat 19 - 71 Belák Zoltán, Magda János József
FKE Kőrösi - FKE Lobogó 2019. február 16. szombat 50 - 16 Belák Zoltán, Gombos Ádám Attila
FKE Lobogó - KLIKK Zsiráfok 2019. február 16. szombat 44 - 39 Belák Zoltán, Gombos Ádám Attila

Megyei szövetségek