|
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szerencs Darazsak - Cívis DKA Tigrisek | 2019. március 31. vasárnap | 51 - 49 | |
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak | 2019. március 31. vasárnap | 56 - 65 | |
Cívis DKA Tigrisek - MEAFC Cápakölykök | 2019. március 31. vasárnap | 79 - 69 |
B csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis DKA Fehértigrisek | 2019. március 30. szombat | 44 - 39 | |
DVTK Akadémia - Nyíregyházi Kék Cápák | 2019. március 30. szombat | 36 - 39 | |
Cívis DKA Fehértigrisek - DVTK Akadémia | 2019. március 30. szombat | 49 - 40 |
C csoport | Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVSI Vadmacskák - MEAFC Kossuth | 2019. március 30. szombat | 62 - 35 | |
Nyíregyházi Sportcentrum - MVSI Vadmacskák | 2019. március 30. szombat | 43 - 62 | |
MEAFC Kossuth - Nyíregyházi Sportcentrum | 2019. március 30. szombat | 41 - 38 |
A csoport | Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke Fiú - SZEDEÁK Aranysakálok | 2019. március 31. vasárnap | 82 - 62 | |
Bajai NKK - Pityke Fiú | 2019. március 31. vasárnap | 59 - 78 | |
SZEDEÁK Aranysakálok - Bajai NKK | 2019. március 31. vasárnap | 67 - 73 |
B csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2019. március 31. vasárnap | 45 - 42 | |
Kecskeméti KA Kismercik - Bajai Bácska | 2019. március 31. vasárnap | 53 - 64 | |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Kismercik | 2019. március 31. vasárnap | 74 - 51 |
C csoport | Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre krt. 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Gepárdok - Tiszai Virágok | 2019. március 31. vasárnap | 67 - 69 | |
Szolnoki Leopárdkölykök - Vásárhelyi Gepárdok | 2019. március 31. vasárnap | 67 - 79 | |
Tiszai Virágok - Szolnoki Leopárdkölykök | 2019. március 31. vasárnap | 87 - 84 |
A csoport | Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. március 31. vasárnap | 79 - 89 | |
Körmendi Törpördögök/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A | 2019. március 31. vasárnap | 76 - 58 | |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Körmendi Törpördögök/A | 2019. március 31. vasárnap | 78 - 86 |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/A - Zalakerámia ZTE KK | 2019. március 30. szombat | 75 - 59 | |
Ifjú Sólymok KS - Soproni Tigrisek/A | 2019. március 30. szombat | 66 - 83 | |
Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok KS | 2019. március 30. szombat | 71 - 56 |
C csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/A - Sportiskolás Törpillák | 2019. március 31. vasárnap | 106 - 27 | |
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2019. március 31. vasárnap | 61 - 79 | |
Sportiskolás Törpillák - OSE Oroszlánok | 2019. március 31. vasárnap | 55 - 86 |
A csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/A | 2019. március 31. vasárnap | 73 - 49 | |
Dávid Kornél KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. március 31. vasárnap | 56 - 70 | |
KASI/A - Dávid Kornél KA/A | 2019. március 31. vasárnap | 78 - 69 |
B csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A | 2019. március 30. szombat | 09:00 | |
Velencei Gézengúzok - Kozármisleny SE | 2019. március 30. szombat | 61 - 71 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Velencei Gézengúzok | 2019. március 30. szombat | 57 - 33 |
C csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Rókák - Atom City-Atomerőmű SE | 2019. március 31. vasárnap | 65 - 63 | |
Atom City-Atomerőmű SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2019. március 31. vasárnap | 56 - 103 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Dávid Kornél KA Rókák | 2019. március 31. vasárnap | 80 - 62 |