Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1-2. régió
A csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs Darazsak - Cívis DKA Tigrisek 2019. március 31. vasárnap 51 - 49
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak 2019. március 31. vasárnap 56 - 65
Cívis DKA Tigrisek - MEAFC Cápakölykök 2019. március 31. vasárnap 79 - 69
B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis DKA Fehértigrisek 2019. március 30. szombat 44 - 39
DVTK Akadémia - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. március 30. szombat 36 - 39
Cívis DKA Fehértigrisek - DVTK Akadémia 2019. március 30. szombat 49 - 40
C csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Vadmacskák - MEAFC Kossuth 2019. március 30. szombat 62 - 35
Nyíregyházi Sportcentrum - MVSI Vadmacskák 2019. március 30. szombat 43 - 62
MEAFC Kossuth - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. március 30. szombat 41 - 38
3-7. régió
A csoport Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke Fiú - SZEDEÁK Aranysakálok 2019. március 31. vasárnap 82 - 62
Bajai NKK - Pityke Fiú 2019. március 31. vasárnap 59 - 78
SZEDEÁK Aranysakálok - Bajai NKK 2019. március 31. vasárnap 67 - 73
B csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. március 31. vasárnap 45 - 42
Kecskeméti KA Kismercik - Bajai Bácska 2019. március 31. vasárnap 53 - 64
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Kismercik 2019. március 31. vasárnap 74 - 51
C csoport Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok, Nagy Imre krt. 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Gepárdok - Tiszai Virágok 2019. március 31. vasárnap 67 - 69
Szolnoki Leopárdkölykök - Vásárhelyi Gepárdok 2019. március 31. vasárnap 67 - 79
Tiszai Virágok - Szolnoki Leopárdkölykök 2019. március 31. vasárnap 87 - 84
4-5. régió
A csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. március 31. vasárnap 79 - 89
Körmendi Törpördögök/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2019. március 31. vasárnap 76 - 58
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Körmendi Törpördögök/A 2019. március 31. vasárnap 78 - 86
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/A - Zalakerámia ZTE KK 2019. március 30. szombat 75 - 59
Ifjú Sólymok KS - Soproni Tigrisek/A 2019. március 30. szombat 66 - 83
Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok KS 2019. március 30. szombat 71 - 56
C csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Sportiskolás Törpillák 2019. március 31. vasárnap 106 - 27
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. március 31. vasárnap 61 - 79
Sportiskolás Törpillák - OSE Oroszlánok 2019. március 31. vasárnap 55 - 86
6-8. régió
A csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/A 2019. március 31. vasárnap 73 - 49
Dávid Kornél KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 31. vasárnap 56 - 70
KASI/A - Dávid Kornél KA/A 2019. március 31. vasárnap 78 - 69
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. március 30. szombat 09:00
Velencei Gézengúzok - Kozármisleny SE 2019. március 30. szombat 61 - 71
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Velencei Gézengúzok 2019. március 30. szombat 57 - 33
C csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Rókák - Atom City-Atomerőmű SE 2019. március 31. vasárnap 65 - 63
Atom City-Atomerőmű SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. március 31. vasárnap 56 - 103
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Dávid Kornél KA Rókák 2019. március 31. vasárnap 80 - 62

Megyei szövetségek