Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1-2. régió
A csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs Darazsak - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. március 10. vasárnap 90 - 45
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak 2019. március 10. vasárnap 48 - 72
Nyíregyházi Kék Cápák - MEAFC Cápakölykök 2019. március 10. vasárnap 41 - 86
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA Tigrisek - DVTK Akadémia 2019. március 9. szombat 65 - 53
MVSI Vadmacskák - Cívis DKA Tigrisek 2019. március 9. szombat 50 - 71
DVTK Akadémia - MVSI Vadmacskák 2019. március 9. szombat 61 - 53
C csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Fehértigrisek 2019. március 10. vasárnap 48 - 46
MEAFC Kossuth - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. március 10. vasárnap 46 - 45
Cívis DKA Fehértigrisek - MEAFC Kossuth 2019. március 10. vasárnap 48 - 35
3-7. régió
A csoport Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja (6500 Baja Duna utca 33.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Bajai Bácska 2019. március 9. szombat 77 - 60
Bajai Bácska - Pityke Fiú 2019. március 9. szombat 49 - 72
Pityke Fiú - Bajai NKK 2019. március 9. szombat 91 - 58
B csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Aranysakálok - Kecskeméti KA Kismercik 2019. március 9. szombat 55 - 46
Vásárhelyi Gepárdok - SZEDEÁK Aranysakálok 2019. március 9. szombat 60 - 70
Kecskeméti KA Kismercik - Vásárhelyi Gepárdok 2019. március 9. szombat 62 - 48
C csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszai Virágok - Szolnoki Leopárdkölykök 2019. március 9. szombat 57 - 68
Kecskeméti KA Vadmacskák - Tiszai Virágok 2019. március 9. szombat 64 - 33
Szolnoki Leopárdkölykök - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. március 9. szombat 67 - 72
4-5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Soproni Tigrisek/A 2019. március 10. vasárnap 84 - 68
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Körmendi Törpördögök/A 2019. március 10. vasárnap 86 - 68
Soproni Tigrisek/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2019. március 10. vasárnap 63 - 86
B csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Ifjú Sólymok KS 2019. március 9. szombat 100 - 76
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. március 9. szombat 47 - 69
Ifjú Sólymok KS - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. március 9. szombat 81 - 72
C csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK - Sportiskolás Törpillák 2019. március 9. szombat 96 - 59
OSE Oroszlánok - Zalakerámia ZTE KK 2019. március 9. szombat 54 - 87
Sportiskolás Törpillák - OSE Oroszlánok 2019. március 9. szombat 57 - 90
6-8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 9. szombat 52 - 63
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Velencei Gézengúzok 2019. március 9. szombat 89 - 51
Velencei Gézengúzok - Dávid Kornél KA/A 2019. március 9. szombat 33 - 72
B csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atom City-Atomerőmű SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. március 10. vasárnap 43 - 64
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KASI/A 2019. március 10. vasárnap 46 - 87
KASI/A - Atom City-Atomerőmű SE 2019. március 10. vasárnap 79 - 49
C csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Dávid Kornél KA Rókák 2019. március 8. péntek 71 - 74
Dávid Kornél KA Rókák - Kozármisleny SE 2019. március 8. péntek 53 - 84
Kozármisleny SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. március 9. szombat 97 - 69

Megyei szövetségek