Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. december 9. vasárnap 49 - 48
Cívis DKA Tigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. december 9. vasárnap 93 - 53
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis DKA Tigrisek 2018. december 9. vasárnap 38 - 96
B csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Farkasok - NYKK Eötvös 2018. december 15. szombat 59 - 57
ACS Wildcats Baia Mare - Karcagi SE Farkasok 2018. december 15. szombat 11:30
NYKK Eötvös - ACS Wildcats Baia Mare 2018. december 15. szombat 13:00
C csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Cívis DKA Fehértigrisek 2018. december 9. vasárnap 09:00
LPS Bihorul Oradea - Zsákoló Zsiráfok 2018. december 9. vasárnap 10:30
Cívis DKA Fehértigrisek - LPS Bihorul Oradea 2018. december 9. vasárnap 12:00
D csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-Ebes - Hajdúböszörményi TE 2018. december 16. vasárnap 09:00
Crisul BCU Oradea - BKG-Ebes 2018. december 16. vasárnap 10:30
Hajdúböszörményi TE - Crisul BCU Oradea 2018. december 16. vasárnap 12:00
E csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TSK-Magiszter - Debreceni KA/A 2018. december 9. vasárnap 13:30
Karcagi SE Pusztai Sasok - TSK-Magiszter 2018. december 9. vasárnap 15:00
Debreceni KA/A - Karcagi SE Pusztai Sasok 2018. december 9. vasárnap 16:30
2. régió
A csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs Darazsak - MVSI Vadmacskák 2018. december 8. szombat 81 - 53
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak 2018. december 8. szombat 56 - 67
MVSI Vadmacskák - MEAFC Cápakölykök 2018. december 8. szombat 38 - 65
B csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - MEAFC Kossuth 2018. december 9. vasárnap 60 - 37
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Akadémia 2018. december 9. vasárnap 34 - 38
MEAFC Kossuth - Egri Kék Oroszlánok 2018. december 9. vasárnap 32 - 56
C csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. december 8. szombat 13:00
Salgó Basket Szécsény - MEAFC Szürke Farkasok 2018. december 9. vasárnap 10:00
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Salgó Basket Szécsény 2018. december 9. vasárnap 81 - 26
D csoport Egressy Béni Általános Iskola (3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Fürge Gyik DSE 2018. december 8. szombat 37 - 47
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2018. december 8. szombat 99 - 19
Fürge Gyik DSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. december 8. szombat 25 - 78
E csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - DVTK-ÉLKSK Encs 2018. december 8. szombat 10:00
DVTK-ÉLKSK Encs - Beszterce KK 2018. december 8. szombat 11:30
Beszterce KK - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2018. december 8. szombat 13:00
F csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2018. december 8. szombat 10:00
Salgótarjáni KI - MVSI Kossuth 2018. december 8. szombat 11:30
3. régió
A csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszai Virágok - SZEDEÁK Aranysakálok 2018. december 8. szombat 73 - 71
SZEDEÁK Aranysakálok - ACS Baschet Star Oradea 2018. december 8. szombat 74 - 79
ACS Baschet Star Oradea - Tiszai Virágok 2018. december 8. szombat 78 - 75
B csoport Fő Téri Általános Iskola (5540 Szarvas, Fő tér 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Gepárdok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2018. december 8. szombat 65 - 29
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Szolnoki Leopárdkölykök 2018. december 8. szombat 31 - 84
Szolnoki Leopárdkölykök - Vásárhelyi Gepárdok 2018. december 8. szombat 53 - 66
C csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Gladiátorok - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2018. december 8. szombat 75 - 39
SZEDEÁK Ezüstsakálok - Tószegi Vadrózsák 2018. december 8. szombat 17 - 59
Tószegi Vadrózsák - Békési Gladiátorok 2018. december 8. szombat 37 - 48
D csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK - Szeged KE-Boszorkányok 2018. december 9. vasárnap 36 - 59
CSS Bega Timisoara - Békéscsabai KK 2018. december 9. vasárnap 65 - 40
Szeged KE-Boszorkányok - CSS Bega Timisoara 2018. december 9. vasárnap 49 - 63
E csoport SZTE Mezőgazdasági Főiskola (6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE-Tigrisek - Vásárhelyi Rókák 2018. december 8. szombat 20 - 0
SZEDEÁK Villámok - Szentesi KK 2018. december 8. szombat 73 - 17
Vásárhelyi Rókák - Szentesi KK 2018. december 8. szombat 0 - 20
Szeged KE-Tigrisek - SZEDEÁK Villámok 2018. december 8. szombat 0 - 2
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - HSA Pumák 2018. december 9. vasárnap 40 - 55
SZECSKA Szöcskék - HSA Hattyúk 2018. december 9. vasárnap 29 - 41
SZEDEÁK Bikák - SZECSKA Szöcskék 2018. december 9. vasárnap 49 - 38
HSA Pumák - HSA Hattyúk 2018. december 9. vasárnap 31 - 60
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Oroszlánok 2018. december 9. vasárnap 86 - 35
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2018. december 9. vasárnap 76 - 81
OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A 2018. december 9. vasárnap 25 - 77
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Tatai Törpék 2018. december 9. vasárnap 95 - 26
Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. december 9. vasárnap 17 - 100
Tatai Törpék - Soproni Sportiskolás Sasok 2018. december 9. vasárnap 68 - 42
C csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Széchenyi KA - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2018. december 8. szombat 09:00
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Darazsak Akadémia/B 2018. december 8. szombat 10:30
Soproni Darazsak Akadémia/B - Széchenyi KA 2018. december 8. szombat 12:00
D csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Zsiráfok - Győri KC Oroszlánok 2018. december 9. vasárnap 75 - 55
Győri KC Oroszlánok - Soproni Tigrisek/B 2018. december 9. vasárnap 78 - 36
Soproni Tigrisek/B - Győri KC Zsiráfok 2018. december 9. vasárnap 25 - 121
E csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - OSE MórMoták 2018. december 8. szombat 25 - 77
OSE MórMoták - Mezőörsi Hangyák 2018. december 8. szombat 72 - 39
Mezőörsi Hangyák - Tatabányai KC 2018. december 8. szombat 28 - 85
F csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Vadmacskák - Kapuvári Macskák 2018. december 8. szombat 13:30
Téti Tigrisek - OSE Vadmacskák 2018. december 8. szombat 15:00
Kapuvári Macskák - Téti Tigrisek 2018. december 8. szombat 16:30
G csoport Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Mókusok - EKEU12 2018. december 8. szombat 13:00
Sopron KC Oroszlánok - Győri KC Mókusok 2018. december 8. szombat 14:30
EKEU12 - Sopron KC Oroszlánok 2018. december 8. szombat 16:00
5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2018. december 9. vasárnap 85 - 68
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A 2018. december 9. vasárnap 60 - 97
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Ifjú Sólymok KS 2018. december 9. vasárnap 89 - 63
B csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK - Sportiskolás Törpillák 2018. december 9. vasárnap 73 - 24
Kalózok - Zalakerámia ZTE KK 2018. december 9. vasárnap 22 - 80
Sportiskolás Törpillák - Kalózok 2018. december 9. vasárnap 39 - 51
C csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Sólymok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2018. december 8. szombat 36 - 61
ZTE KK/B - Harcos Sólymok 2018. december 8. szombat 52 - 40
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - ZTE KK/B 2018. december 8. szombat 63 - 41
D csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Kanizsai Vadmacskák 2018. december 8. szombat 46 - 51
Tapolcai Sárkányok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2018. december 8. szombat 20 - 41
Kanizsai Vadmacskák - Tapolcai Sárkányok 2018. december 8. szombat 66 - 27
E csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Gazellák 2018. december 9. vasárnap 09:30
Tapolcai Gazellák - Soproni Darazsak Akadémia/D 2018. december 9. vasárnap 11:00
Soproni Darazsak Akadémia/D - Zalaegerszegi KTE 2018. december 9. vasárnap 12:30
F csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Körmendi Törpördögök/B 2018. december 9. vasárnap 39 - 101
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2018. december 9. vasárnap 13 - 13
Körmendi Törpördögök/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 2018. december 9. vasárnap 98 - 18
G csoport CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/C - Paragváris Sólymok 2018. december 9. vasárnap 19 - 100
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Celldömölki Góliátok 2018. december 9. vasárnap 43 - 47
Soproni Darazsak Akadémia/C - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2018. december 9. vasárnap 16 - 58
Paragváris Sólymok - Celldömölki Góliátok 2018. december 9. vasárnap 89 - 20
6. régió
A csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KASI/A 2018. december 9. vasárnap 58 - 57
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2018. december 9. vasárnap 91 - 41
KASI/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. december 9. vasárnap 42 - 78
B csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Kozármisleny SE 2018. december 4. kedd 17:20
Kozármisleny SE - KASI/B 2018. december 8. szombat 63 - 60
KASI/B - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. december 8. szombat 64 - 63
C csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd 2018. december 9. vasárnap 44 - 52
GYKSE Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2018. december 9. vasárnap 77 - 35
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2018. december 9. vasárnap 50 - 68
D csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Földvár utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - Komló Sport 2018. december 8. szombat 80 - 51
Komló Sport - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. december 8. szombat 56 - 57
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Dombóvári KS 2018. december 8. szombat 46 - 76
E csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/B - Monok SE 2018. december 8. szombat 78 - 62
Monok SE - Tamási Dámocskák 2018. december 8. szombat 49 - 28
Tamási Dámocskák - Kozármisleny SE 2018. december 8. szombat 14:30
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Csibék - Mágusok Egyesület 2018. december 8. szombat 50 - 71
Mágusok Egyesület - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2018. december 8. szombat 54 - 53
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Gyakorlós Csibék 2018. december 8. szombat 34 - 49
G csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2018. december 8. szombat 35 - 30
Bonyhádi KSE - Szekszárdi Karvalyok 2018. december 8. szombat 44 - 30
KASI/C - Bonyhádi KSE 2018. december 8. szombat 29 - 58
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - Szekszárdi Karvalyok 2018. december 8. szombat 40 - 42
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák 2018. december 8. szombat 88 - 78
Bajai Bácska - Pityke Fiú 2018. december 8. szombat 59 - 74
Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai Bácska 2018. december 8. szombat 51 - 55
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Kismercik - Bajai NKK 2018. december 8. szombat 50 - 72
Bajai NKK - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2018. december 9. vasárnap 70 - 54
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Kismercik 2018. december 9. vasárnap 52 - 48
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú - Pityke Leány 2018. december 8. szombat 64 - 36
Lehel Kosársuli - FTSI Fiú 2018. december 8. szombat 26 - 60
Pityke Leány - Lehel Kosársuli 2018. december 8. szombat 46 - 61
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2018. december 8. szombat 65 - 48
Bajai NKK/B - Nagykőrösi Sólymok 2018. december 8. szombat 36 - 54
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Bajai NKK/B 2018. december 8. szombat 46 - 64
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Amazonok 2018. december 9. vasárnap 55 - 48
Bajai MNÁMK Rakétái - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2018. december 9. vasárnap 43 - 31
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai MNÁMK Rakétái 2018. december 9. vasárnap 48 - 45
F csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Leány - FTSI Fiú 2. 2018. december 9. vasárnap 65 - 60
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI Leány 2018. december 9. vasárnap 21 - 68
FTSI Fiú 2. - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2018. december 9. vasárnap 83 - 32
G csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miklósi Kékrókák - Tiszakécskei Vidrák 2018. december 9. vasárnap 99 - 19
CEKK - Miklósi Kékrókák 2018. december 9. vasárnap 52 - 38
Tiszakécskei Vidrák - CEKK 2018. december 9. vasárnap 16 - 69
8. régió
A csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atom City-Atomerőmű SE - Dávid Kornél KA/A 2018. december 9. vasárnap 45 - 86
Dávid Kornél KA/A - Velencei Gézengúzok 2018. december 9. vasárnap 79 - 32
Velencei Gézengúzok - Atom City-Atomerőmű SE 2018. december 9. vasárnap 50 - 60
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Rókák - Dávid Kornél KA/C 2018. december 9. vasárnap 09:30
Dávid Kornél KA/C - Marcali Szürkefarkasok 2018. december 9. vasárnap 10:45
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA Rókák 2018. december 9. vasárnap 12:00
C csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém fiú - Dávid Kornél KA/B 2018. december 9. vasárnap 09:00
Dávid Kornél KA/B - Várpalotai Sárkányok 2018. december 9. vasárnap 10:45
Várpalotai Sárkányok - VUKE-Veszprém fiú 2018. december 9. vasárnap 12:00
E csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - VUKE-Veszprém leány 2018. december 9. vasárnap 12:00
Pápai KC - Radi Balatonfüred 2018. december 9. vasárnap 13:15
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - MAFC Gabányi 2018. december 9. vasárnap 76 - 55 Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2018. december 9. vasárnap 35 - 52 Horváth Kinga, Winkler Áron
MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. december 9. vasárnap 28 - 56 Horváth Kinga, Winkler Áron
B csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - BEAC Újbuda KA 2018. december 9. vasárnap 49 - 60 Horváth Kinga, Bárány Levente
Honvéd-SZSE - Kaszások Akadémia 2018. december 9. vasárnap 51 - 58 Horváth Kinga, Bárány Levente
BEAC Újbuda KA - Honvéd-SZSE 2018. december 9. vasárnap 54 - 28 Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Mihály
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Kenguruk - Budapesti Honvéd Sólymok 2018. december 8. szombat 31 - 77 Gaál Norbert, Konta Csanád János
Újpest-MT/A - BLF Kenguruk 2018. december 8. szombat 64 - 48 Gaál Norbert, Konta Csanád János
Budapesti Honvéd Sólymok - Újpest-MT/A 2018. december 8. szombat 81 - 34 Horváth Kinga, Szőts Dávid István
D csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - Zsíros Akadémia Darázslányok 2018. december 9. vasárnap 25 - 49 Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Mihály
Csata Csillagok - Zuglói Sasok 2018. december 9. vasárnap 71 - 11 Steiner Máté, Adjudani Dániel Pezsman
Zsíros Akadémia Darázslányok - Csata Csillagok 2018. december 9. vasárnap 27 - 38 Steiner Máté, Adjudani Dániel Pezsman
E csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Heisler - Kaszás Girls 2018. december 8. szombat 32 - 53 Horváth Kinga, Szőts Dávid István
Budapest Blazers - MAFC Heisler 2018. december 8. szombat 49 - 59 Winkler Áron, Németh Fanni
Kaszás Girls - Budapest Blazers 2018. december 8. szombat 44 - 34 Winkler Áron, Németh Fanni
F csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Újbuda KA/B - Vasas Akadémia U11 2018. december 9. vasárnap 25 - 43 Matics Sándor, Lőrincz Erzsébet Sára
Vasas Akadémia U11 - Török Sasok 2018. december 9. vasárnap 39 - 22 Bózsó Gábor, Kutrik Andrea
Török Sasok - BEAC Újbuda KA/B 2018. december 9. vasárnap 22 - 63 Bózsó Gábor, Lőrincz Erzsébet Sára
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Fiúk - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. december 9. vasárnap 69 - 38 Mocsai László, Havas Gábor
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Vasas Amazonok 2018. december 9. vasárnap 36 - 73 Mocsai László, Havas Gábor
Vasas Amazonok - KöLöKöS Fiúk 2018. december 9. vasárnap 43 - 47 Mocsai László, Havas Gábor
H csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TFSE - Budapest Csepel 2018. december 8. szombat 20 - 57 Hartai Tamás, Lőrincz Erzsébet Sára
Budapest Csepel - MTK Budapest 2018. december 8. szombat 62 - 29 Hartai Tamás, Lőrincz Erzsébet Sára
MTK Budapest - TFSE 2018. december 8. szombat 41 - 37 Magyar Zoltán, Novák Zsuzsanna
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE Oroszlánok - Budapesti Honvéd Falcons 2018. december 8. szombat 20 - 0 Szőke Gábor, Ürögi Zsolt
Budapesti Honvéd Falcons - Fehér Farkasok 2018. december 8. szombat 0 - 2 Szőke Gábor, Boros Krisztina
Fehér Farkasok - SZPA-HSE Oroszlánok 2018. december 8. szombat 66 - 29 Szőke Gábor, Ürögi Zsolt
J csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Lányok - Ziccer Tigrisek 2018. december 9. vasárnap 39 - 50 Boros Krisztina, Kutrik Andrea
Budafoki Bikák - KöLöKöS Lányok 2018. december 9. vasárnap 49 - 50 Boros Krisztina, Lőrincz Erzsébet Sára
Ziccer Tigrisek - Budafoki Bikák 2018. december 9. vasárnap 46 - 39 Matics Sándor, Kutrik Andrea
K csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2018. december 8. szombat 43 - 28 Bárány Levente, Boros Krisztina
Kaszás Boys - KKS 2018. december 8. szombat 51 - 24 Bárány Levente, Ürögi Zsolt
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Kaszás Boys 2018. december 8. szombat 25 - 45 Bárány Levente, Boros Krisztina
L csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Benkő - Vörös Rókák 2018. december 9. vasárnap 40 - 47 Steiner Máté, Szabó István
Vasas Bolhák - KLKS Benkő 2018. december 9. vasárnap 32 - 42 Steiner Máté, Szabó István
Vörös Rókák - Vasas Bolhák 2018. december 9. vasárnap 53 - 36 Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
M csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Farkasrét - BLF-Palota/B 2018. december 8. szombat 49 - 39 Magyar Zoltán, Novák Zsuzsanna
BLF-Palota/B - Török Sasmadarak 2018. december 8. szombat 46 - 33 Gruber Nikolett Lilla, Török Béla
Török Sasmadarak - BEAC Farkasrét 2018. december 8. szombat 32 - 49 Gruber Nikolett Lilla, Török Béla
N csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC - Budapest Blazers/B 2018. december 8. szombat 21 - 30 Szilágyi Tamás, Waigand Ágoston
Keresztúri Méhecskék - JKC 2018. december 8. szombat 0 - 2 Szilágyi Bálint, Székely Zoltán
Budapest Blazers/B - Keresztúri Méhecskék 2018. december 8. szombat 33 - 27 Szilágyi Bálint, Waigand Ágoston
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE Sáron Rózsái - Ziccer Manók 2018. december 8. szombat 2 - 0 Nagy István, Székely Zoltán
PSE Párducok - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2018. december 8. szombat 40 - 42 Nagy István, Waigand Ágoston
Ziccer Manók - PSE Párducok 2018. december 8. szombat 0 - 2 Nagy István, Székely Zoltán
10. régió
A csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - DMTK Haraszti Sasok 2018. december 8. szombat 62 - 71
DMTK Haraszti Sasok - PAFC Basket 2018. december 8. szombat 52 - 77
PAFC Basket - Gödi SE 2018. december 8. szombat 93 - 60
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monori SE - Radobasket-Bicske 2018. december 8. szombat 36 - 60
Radobasket-Bicske - Radobasket 2018. december 8. szombat 39 - 69
Radobasket - Monori SE 2018. december 8. szombat 76 - 26
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Óvoda utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Basket Törökbálint - PILIS Basket 2018. december 9. vasárnap 0 - 2
PILIS Basket - Szentendrei KSE 2018. december 9. vasárnap 54 - 58
Szentendrei KSE - ELITE Basket Törökbálint 2018. december 9. vasárnap 2 - 0
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE-Dk. Kiscicák - BKGDSE-UP12 2018. december 8. szombat 41 - 38
BKGDSE-UP12 - BSC Medvék 2018. december 8. szombat 47 - 37
Gödi SE-Dk. Kiscicák - BSC Medvék 2018. december 8. szombat 38 - 46
E csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - Százhalombattai KSE 2018. december 9. vasárnap 45 - 51
Viadukt SE - Diósdi Sasok 2018. december 9. vasárnap 57 - 48
Herceghalmi Tigrisek - Diósdi Sasok 2018. december 9. vasárnap 60 - 50
Százhalombattai KSE - Viadukt SE 2018. december 9. vasárnap 51 - 60
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/B - BKG-VMG DSE UP12A 2018. december 8. szombat 49 - 23
KVSE U12 - BTDSE Taksonyi Ördögök 2018. december 8. szombat 19 - 67
BKG-VMG DSE UP12A - KVSE U12 2018. december 8. szombat 40 - 44
DMTK Haraszti Sasok/B - BTDSE Taksonyi Ördögök 2018. december 8. szombat 27 - 61

Megyei szövetségek