Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Cívis DKA Tigrisek - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. november 17. szombat 09:00
Nyíregyházi Kék Cápák - ACS Wildcats Baia Mare 2018. november 17. szombat 10:30
ACS Wildcats Baia Mare - Cívis DKA Tigrisek 2018. november 17. szombat 12:00
B csoport Nyár utcai Általános Iskola (1041 Budapest Nyár utca)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
NYKK Eötvös - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. november 17. szombat 10:00
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Fehértigrisek 2018. november 17. szombat 11:30
Cívis DKA Fehértigrisek - NYKK Eötvös 2018. november 17. szombat 13:00
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
BKG-Ebes - Zsákoló Zsiráfok 2018. november 17. szombat 09:00
Karcagi SE Farkasok - BKG-Ebes 2018. november 17. szombat 10:30
Zsákoló Zsiráfok - Karcagi SE Farkasok 2018. november 17. szombat 12:00
D csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
LPS Bihorul Oradea - Hajdúböszörményi TE 2018. november 17. szombat 09:00
Karcagi SE Pusztai Sasok - LPS Bihorul Oradea 2018. november 17. szombat 10:30
Hajdúböszörményi TE - Karcagi SE Pusztai Sasok 2018. november 17. szombat 12:00
E csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Crisul BCU Oradea - Debreceni KA/A 2018. november 17. szombat 13:30
TSK-Magiszter - Crisul BCU Oradea 2018. november 17. szombat 15:00
Debreceni KA/A - TSK-Magiszter 2018. november 17. szombat 16:30
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Gödi SE - DMTK Haraszti Sasok 2018. november 18. vasárnap 09:00
DMTK Haraszti Sasok - Monori SE 2018. november 18. vasárnap 10:20
Monori SE - Gödi SE 2018. november 18. vasárnap 11:40
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
PAFC Basket - Radobasket-Bicske 2018. november 17. szombat 13:00
Radobasket-Bicske - ELITE Basket Törökbálint 2018. november 17. szombat 14:20
ELITE Basket Törökbálint - PAFC Basket 2018. november 17. szombat 15:40
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
PILIS Basket - Szentendrei KSE 2018. november 17. szombat 09:00
Szentendrei KSE - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2018. november 17. szombat 10:20
Gödi SE-Dk. Kiscicák - PILIS Basket 2018. november 17. szombat 11:40
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Herceghalmi Tigrisek - BKGDSE-UP12 2018. november 18. vasárnap 09:00
BKGDSE-UP12 - Radobasket 2018. november 18. vasárnap 10:20
Radobasket - Herceghalmi Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 11:40
E csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Viadukt SE - DMTK Haraszti Sasok/B 2018. november 17. szombat 14:20
Diósdi Sasok - BSC Medvék 2018. november 17. szombat 15:40
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
BKG-VMG DSE UP12A - KVSE U12 2018. november 17. szombat 09:00
BTDSE Taksonyi Ördögök - Százhalombattai KSE 2018. november 17. szombat 10:20
2. régió
A csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Szerencs Darazsak - DVTK Akadémia 2018. november 18. vasárnap 10:00
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak 2018. november 18. vasárnap 11:30
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök 2018. november 18. vasárnap 13:00
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
MVSI Vadmacskák - Salgó Basket Szécsény 2018. november 17. szombat 09:30
Egri Kék Oroszlánok - MVSI Vadmacskák 2018. november 17. szombat 11:00
Salgó Basket Szécsény - Egri Kék Oroszlánok 2018. november 17. szombat 12:30
C csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
MEAFC Kossuth - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2018. november 17. szombat 10:00
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Kossuth 2018. november 17. szombat 11:30
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018. november 17. szombat 13:00
D csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Szürke Farkasok 2018. november 17. szombat 10:00
Beszterce KK - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. november 17. szombat 11:30
MEAFC Szürke Farkasok - Beszterce KK 2018. november 17. szombat 13:00
E csoport Városi Sportcsarnok (3860 Encs Akácos út 2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Salgótarjáni KI - Fürge Gyik DSE 2018. november 18. vasárnap 10:00
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgótarjáni KI 2018. november 18. vasárnap 11:30
Fürge Gyik DSE - DVTK-ÉLKSK Encs 2018. november 18. vasárnap 13:00
F csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2018. november 17. szombat 09:30
MVSI Kossuth - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2018. november 17. szombat 10:00
3. régió
A csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
SZEDEÁK Aranysakálok - Vásárhelyi Gepárdok 2018. november 17. szombat 10:00
Várpalotai Gepárdok - ACS Baschet Star Oradea 2018. november 17. szombat 11:30
ACS Baschet Star Oradea - SZEDEÁK Aranysakálok 2018. november 17. szombat 13:00
B csoport Verseghy Ferenc Gimnázium (5000 Szolnok Tisza park 1.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Tiszai Virágok - Békési Gladiátorok 2018. november 17. szombat 09:30
Békési Gladiátorok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2018. november 17. szombat 11:00
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Tiszai Virágok 2018. november 17. szombat 12:30
C csoport SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok  (6725 Szeged Topolya sor 3)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
SZEDEÁK Ezüstsakálok - Szeged KE-Boszorkányok 2018. november 18. vasárnap 09:00
Szolnoki Leopárdkölykök - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2018. november 18. vasárnap 10:30
Szeged KE-Boszorkányok - Szolnoki Leopárdkölykök 2018. november 18. vasárnap 12:00
D csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Békéscsabai KK - Tószegi Vadrózsák 2018. november 18. vasárnap 10:00
Tószegi Vadrózsák - Szeged KE-Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 11:30
Szeged KE-Tigrisek - Békéscsabai KK 2018. november 18. vasárnap 13:00
E csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
SZECSKA Szöcskék - SZEDEÁK Villámok 2018. november 17. szombat 10:00
SZEDEÁK Villámok - CSS Bega Timisoara 2018. november 17. szombat 11:30
CSS Bega Timisoara - SZECSKA Szöcskék 2018. november 17. szombat 13:30
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Vásárhelyi Rókák - HSA Pumák 2018. november 18. vasárnap 09:00
SZEDEÁK Bikák - Vásárhelyi Rókák 2018. november 18. vasárnap 10:30
HSA Pumák - SZEDEÁK Bikák 2018. november 18. vasárnap 12:00
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2018. november 18. vasárnap 09:00
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2018. november 18. vasárnap 10:30
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/A 2018. november 18. vasárnap 12:00
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/B 2018. november 17. szombat 10:00
Soproni Darazsak Akadémia/B - Soproni Sportiskolás Sasok 2018. november 17. szombat 11:30
Soproni Sportiskolás Sasok - OSE Oroszlánok 2018. november 17. szombat 13:00
C csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Tatai Törpék 2018. november 17. szombat 10:00
Tatai Törpék - Soproni Tigrisek/B 2018. november 17. szombat 11:30
Soproni Tigrisek/B - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2018. november 17. szombat 13:00
D csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Győri KC Oroszlánok - Széchenyi KA 2018. november 17. szombat 10:00
OSE MórMoták - Győri KC Oroszlánok 2018. november 17. szombat 11:30
Széchenyi KA - OSE MórMoták 2018. november 17. szombat 13:00
E csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Mezőörsi Hangyák - Tatabányai KC 2018. november 17. szombat 09:30
Győri KC Zsiráfok - Téti Tigrisek 2018. november 17. szombat 11:00
F csoport Jedlik Ányos Gimnázium (1212 Budapest Táncsics Mihály utca 92-98.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
OSE Vadmacskák - Győri KC Mókusok 2018. november 17. szombat 10:00
Kapuvári Macskák - Sopron KC Oroszlánok 2018. november 17. szombat 11:30
5. régió
A csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok KS 2018. november 17. szombat 10:00
Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/A 2018. november 17. szombat 11:30
Ifjú Sólymok KS - Zalakerámia ZTE KK 2018. november 17. szombat 13:00
B csoport Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Kalózok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2018. november 10. szombat 15:00
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Harcos Sólymok 2018. november 10. szombat 16:30
Harcos Sólymok - Kalózok 2018. november 10. szombat 17:00
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Sportiskolás Törpillák 2018. november 18. vasárnap 13:30
ZTE KK/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2018. november 18. vasárnap 15:00
Sportiskolás Törpillák - ZTE KK/B 2018. november 18. vasárnap 16:30
D csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Tapolcai Sárkányok - Tapolcai Gazellák 2018. november 18. vasárnap 08:30
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - Tapolcai Sárkányok 2018. november 18. vasárnap 10:00
Tapolcai Gazellák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2018. november 18. vasárnap 11:30
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Kanizsai Vadmacskák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2018. november 18. vasárnap 09:00
Zalaegerszegi KTE - Kanizsai Vadmacskák 2018. november 18. vasárnap 10:30
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Zalaegerszegi KTE 2018. november 18. vasárnap 12:00
F csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Soproni Darazsak Akadémia/D - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 2018. november 17. szombat 14:30
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - Soproni Darazsak Akadémia/C 2018. november 17. szombat 16:00
Soproni Darazsak Akadémia/C - Soproni Darazsak Akadémia/D 2018. november 17. szombat 17:30
G csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Körmendi Törpördögök/B 2018. november 18. vasárnap 10:00
Celldömölki Góliátok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2018. november 18. vasárnap 11:30
Körmendi Törpördögök/B - Celldömölki Góliátok 2018. november 18. vasárnap 13:00
6. régió
A csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/A 2018. november 18. vasárnap 09:00
Kozármisleny SE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. november 18. vasárnap 10:30
KASI/A - Kozármisleny SE 2018. november 18. vasárnap 12:00
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2018. november 17. szombat 09:00
GYKSE Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. november 17. szombat 10:30
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2018. november 17. szombat 12:00
C csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
KSC Szekszárd - KASI/B 2018. november 17. szombat 13:30
Dombóvári KS - KSC Szekszárd 2018. november 17. szombat 15:00
KASI/B - Dombóvári KS 2018. november 17. szombat 16:30
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2018. november 17. szombat 13:30
Kozármisleny SE/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. november 17. szombat 15:00
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Kozármisleny SE/B 2018. november 17. szombat 16:30
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Komló Sport - Gyakorlós Csibék 2018. november 17. szombat 09:00
Tamási Dámocskák - Komló Sport 2018. november 17. szombat 10:30
Gyakorlós Csibék - Tamási Dámocskák 2018. november 17. szombat 12:00
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
KASI/C - Monok SE 2018. november 18. vasárnap 09:00
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2018. november 18. vasárnap 10:30
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - KASI/C 2018. november 18. vasárnap 12:00
G csoport
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Mágusok Egyesület - Szekszárdi Karvalyok 2018. november 18. vasárnap 09:00
Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2018. november 18. vasárnap 10:30
7. régió
A csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Bajai NKK - Bajai Bácska 2018. november 16. péntek 15:00
Bajai Bácska - Pityke Fiú 2018. november 16. péntek 16:30
Pityke Fiú - Bajai NKK 2018. november 16. péntek 18:00
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Kecskeméti KA Kismercik - FTSI Fiú 2018. november 18. vasárnap 13:30
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Kismercik 2018. november 18. vasárnap 15:00
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák 2018. november 18. vasárnap 16:30
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2018. november 18. vasárnap 09:00
Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2018. november 18. vasárnap 10:30
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Lehel Kosársuli 2018. november 18. vasárnap 12:00
D csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Nagykőrösi Sólymok - Pityke Leány 2018. november 18. vasárnap 09:00
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Nagykőrösi Sólymok 2018. november 18. vasárnap 10:30
Pityke Leány - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2018. november 18. vasárnap 12:00
E csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
FTSI Leány - Bajai NKK/B 2018. november 17. szombat 13:30
Bajai MNÁMK Rakétái - FTSI Leány 2018. november 17. szombat 15:00
Bajai NKK/B - Bajai MNÁMK Rakétái 2018. november 17. szombat 16:00
F csoport
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2018. november 17. szombat 09:00
Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Amazonok 2018. november 17. szombat 10:30
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Miklósi Kékrókák 2018. november 17. szombat 12:00
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
FTSI Fiú 2. - CEKK 2018. november 17. szombat 13:30
CEKK - Tiszakécskei Vidrák 2018. november 17. szombat 15:00
Tiszakécskei Vidrák - FTSI Fiú 2. 2018. november 17. szombat 16:30
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Dávid Kornél KA/A - Velencei Gézengúzok 2018. november 17. szombat 09:30
Velencei Gézengúzok - Marcali Szürkefarkasok 2018. november 17. szombat 10:45
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/A 2018. november 17. szombat 12:00
B csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
VUKE-Veszprém fiú - Dávid Kornél KA/leány 2018. november 17. szombat 09:30
Dávid Kornél KA/leány - Atom City-Atomerőmű SE 2018. november 17. szombat 10:45
Atom City-Atomerőmű SE - VUKE-Veszprém fiú 2018. november 17. szombat 12:00
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Dávid Kornél KA/C - Dávid Kornél KA/B 2018. november 17. szombat 14:00
Dávid Kornél KA/B - Várpalotai Gepárdok 2018. november 17. szombat 15:15
Várpalotai Gepárdok - Dávid Kornél KA/C 2018. november 17. szombat 16:30
D csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Siófoki KS - Dunaújvárosi Sárkányok 2018. november 24. szombat 09:30
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Sárkányok 2018. november 24. szombat 10:45
Várpalotai Sárkányok - Siófoki KS 2018. november 24. szombat 12:00
E csoport
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Fűzfői AK - VUKE-Veszprém leány 2018. november 18. vasárnap 09:00
Radi Balatonfüred - Pápai KC 2018. november 18. vasárnap 10:15
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Vasas Akadémia U12 - Kaszások Akadémia 2018. november 17. szombat 09:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2018. november 17. szombat 10:30
Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. november 17. szombat 12:00
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
MAFC Gabányi - Honvéd-SZSE 2018. november 18. vasárnap 13:30
BLF Kenguruk - MAFC Gabányi 2018. november 18. vasárnap 15:00
Honvéd-SZSE - BLF Kenguruk 2018. november 18. vasárnap 16:30
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Újpest-MT/A - BEAC Újbuda KA 2018. november 17. szombat 13:30
Zuglói Sasok - Újpest-MT/A 2018. november 17. szombat 15:00
BEAC Újbuda KA - Zuglói Sasok 2018. november 17. szombat 16:30
D csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Budapest Blazers - Budapesti Honvéd Sólymok 2018. november 17. szombat 13:30
Csata Csillagok - Budapest Blazers 2018. november 17. szombat 15:00
Budapesti Honvéd Sólymok - Csata Csillagok 2018. november 17. szombat 16:30
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Zsíros Akadémia Darázslányok - Kaszás Girls 2018. november 18. vasárnap 13:30
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Darázslányok 2018. november 18. vasárnap 15:00
Kaszás Girls - Vasas Akadémia U11 2018. november 18. vasárnap 16:30
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
MAFC Heisler - KöLöKöS Fiúk 2018. november 17. szombat 09:00
BEAC Újbuda KA/B - MAFC Heisler 2018. november 17. szombat 10:30
KöLöKöS Fiúk - BEAC Újbuda KA/B 2018. november 17. szombat 12:00
G csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Török Sasok - Vasas Amazonok 2018. november 18. vasárnap 09:00
TFSE - Török Sasok 2018. november 18. vasárnap 10:30
Vasas Amazonok - TFSE 2018. november 18. vasárnap 12:00
H csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
MTK Budapest - Budapesti Honvéd Falcons 2018. november 17. szombat 14:20
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MTK Budapest 2018. november 17. szombat 15:40
Budapesti Honvéd Falcons - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. november 17. szombat 17:00
I csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
SZPA-HSE Oroszlánok - KöLöKöS Lányok 2018. november 18. vasárnap 09:00
Budapest Csepel - SZPA-HSE Oroszlánok 2018. november 18. vasárnap 10:30
KöLöKöS Lányok - Budapest Csepel 2018. november 18. vasárnap 12:00
J csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Budafoki Bikák - KKS 2018. november 17. szombat 13:30
KKS - Fehér Farkasok 2018. november 17. szombat 15:00
Fehér Farkasok - Budafoki Bikák 2018. november 17. szombat 16:30
K csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Ziccer Tigrisek - KLKS Benkő 2018. november 17. szombat 13:00
Kaszás Boys - Ziccer Tigrisek 2018. november 17. szombat 14:20
KLKS Benkő - Kaszás Boys 2018. november 17. szombat 15:40
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Török Sasmadarak 2018. november 17. szombat 09:00
Török Sasmadarak - JKC 2018. november 17. szombat 10:20
Vasas Bolhák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2018. november 17. szombat 11:40
JKC - Vasas Bolhák 2018. november 17. szombat 13:00
M csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
BLF-Palota/B - Keresztúri Méhecskék 2018. november 17. szombat 09:00
Keresztúri Méhecskék - Vörös Rókák 2018. november 17. szombat 10:20
Vörös Rókák - BLF-Palota/B 2018. november 17. szombat 11:40
N csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Csapatok Időpont Eredmény Játékvezető
Vörös Rókák - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2018. november 17. szombat 09:00
BEAC Farkasrét - Vörös Rókák 2018. november 17. szombat 10:30
SZPA-HSE Sáron Rózsái - BEAC Farkasrét 2018. november 17. szombat 12:00
Ranglisták - Gyermek Kupa - Alapszakasz 2. forduló
Poszt M. Érték
Poszt M. Érték (*)
Védőlepattanó
Poszt M. Érték
Támadólepattanó
Poszt M. Érték
Összes lepattanó
Poszt M. Érték
Gólpassz
Poszt M. Érték
Szerzett labda
Poszt M. Érték
Eladott labda
Poszt M. Érték
Blokk
Poszt M. Érték
Játszott perc
Poszt M. Érték

Megyei szövetségek