Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1-2. régió
A csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs Darazsak - Cívis DKA Tigrisek 2019. április 28. vasárnap 74 - 65
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak 2019. április 28. vasárnap 60 - 76
Cívis DKA Tigrisek - MEAFC Cápakölykök 2019. április 28. vasárnap 74 - 71
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - MEAFC Kossuth 2019. április 28. vasárnap 68 - 34
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. április 28. vasárnap 63 - 49
MEAFC Kossuth - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. április 28. vasárnap 57 - 43
Lány régiós jamboree Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Vadmacskák - Zsákoló Zsiráfok 2019. április 28. vasárnap 102 - 18
Cívis DKA Fehértigrisek - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. április 28. vasárnap 47 - 40
Zsákoló Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. április 28. vasárnap 25 - 92
MVSI Vadmacskák - Cívis DKA Fehértigrisek 2019. április 28. vasárnap 51 - 48
3-7. régió
A csoport Petőfi Sándor Általános Iskola (2750 Nagykőrös Vadas utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke Fiú - SZEDEÁK Aranysakálok 2019. április 28. vasárnap 80 - 73
Bajai Bácska - Pityke Fiú 2019. április 28. vasárnap 61 - 75
SZEDEÁK Aranysakálok - Bajai Bácska 2019. április 28. vasárnap 68 - 75
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Gepárdok - Szolnoki Leopárdkölykök 2019. április 27. szombat 48 - 76
Kecskeméti KA Kismercik - Vásárhelyi Gepárdok 2019. április 27. szombat 42 - 34
Szolnoki Leopárdkölykök - Kecskeméti KA Kismercik 2019. április 27. szombat 69 - 56
Lány régiós jamboree Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok, Nagy Imre krt. 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszai Virágok - Kecskeméti KA Amazonok 2019. április 27. szombat 102 - 25
Kecskeméti KA Vadmacskák - Szeged KE-Boszorkányok 2019. április 27. szombat 81 - 27
Kecskeméti KA Amazonok - Szeged KE-Boszorkányok 2019. április 27. szombat 30 - 96
Tiszai Virágok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. április 27. szombat 38 - 83
4-5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2019. április 28. vasárnap 20 - 0
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek/A 2019. április 28. vasárnap 79 - 70
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Soproni Tigrisek/A 2019. április 28. vasárnap 0 - 20
Körmendi Törpördögök/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. április 28. vasárnap 77 - 64
B csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánok - Ifjú Sólymok KS 2019. április 27. szombat 75 - 50
Zalakerámia ZTE KK - OSE Oroszlánok 2019. április 27. szombat 81 - 38
Ifjú Sólymok KS - Zalakerámia ZTE KK 2019. április 27. szombat 60 - 52
Lány régiós jamboree Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sportiskolás Törpillák - Kanizsai Vadmacskák 2019. április 27. szombat 63 - 50
Széchenyi KA - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2019. április 27. szombat 20 - 0
Kanizsai Vadmacskák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2019. április 27. szombat 20 - 0
Sportiskolás Törpillák - Széchenyi KA 2019. április 27. szombat 62 - 52
6-8. régió
A csoport POTE csarnok
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A 2019. április 28. vasárnap 86 - 55
KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. április 28. vasárnap 90 - 78
Dávid Kornél KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. április 28. vasárnap 69 - 73
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/A 2019. április 28. vasárnap 84 - 52
B csoport Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks (7030 Paks Dózsa György utca 95.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atom City-Atomerőmű SE - Velencei Gézengúzok 2019. április 27. szombat 55 - 65
Velencei Gézengúzok - Kozármisleny SE 2019. április 27. szombat 41 - 74
Kozármisleny SE - Atom City-Atomerőmű SE 2019. április 27. szombat 76 - 37
Lány régiós jamboree Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. április 28. vasárnap 58 - 79
Várpalotai Gepárdok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2019. április 28. vasárnap 23 - 82
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Várpalotai Gepárdok 2019. április 28. vasárnap 108 - 30

Megyei szövetségek