Ranglisták - Férfi NB I. A - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Bozovic Milivoje

Bozovic

Milivoje
5 OSE Lions OSE Lions 15 25.47
2 Carter Eric Jordan

Carter

Eric Jordan
3-4 Sopron KC Sopron KC 17 25.47
3 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
2-3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 24.93
4 Evans II. Shannon Eugene

Evans II.

Shannon Eugene
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 24.82
5 Moody Stefan Tyler

Moody

Stefan Tyler
1-2 DEAC DEAC 11 24.36
6 Johnson Jr. Reginald

Johnson Jr.

Reginald
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 23.00
7 Asbury Brian Keith

Asbury

Brian Keith
4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 22.88
8 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 17 22.71
9 Agafonov Andriy

Agafonov

Andriy
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 22.59
10 Taylor Travis T.

Taylor

Travis T.
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 17 22.35
11 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 DEAC DEAC 15 22.33
12 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 22.29
13 Jones Andre

Jones

Andre
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 22.06
14 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Egis Körmend Egis Körmend 17 21.59
15 Ljubicic Marko

Ljubicic

Marko
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 21.35
16 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 17 21.24
17 Coleman Marcus Orlando

Coleman

Marcus Orlando
3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 14 21.07
18 Varnado Jordon Milik

Varnado

Jordon Milik
3 Egis Körmend Egis Körmend 17 21.06
19 Davis Rashun Jarrel

Davis

Rashun Jarrel
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 20.76
20 Krapic Ante

Krapic

Ante
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 20.36
21 Williams JR Dirk Stethan

Williams JR

Dirk Stethan
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 19.94
22 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 15 19.53
23 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 19.18
24 Smith Kenneth

Smith

Kenneth
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 12 19.17
25 Washington Eric Gerard

Washington

Eric Gerard
1 OSE Lions OSE Lions 10 19.10
26 Faust Nicholas David Jordan

Faust

Nicholas David Jordan
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 19.00
27 Smith Christopher

Smith

Christopher
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 18.77
28 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
1-2 Sopron KC Sopron KC 17 17.94
29 Edwards Justin

Edwards

Justin
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 17 17.82
30 Balmazovic Stefan

Balmazovic

Stefan
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 17.64
31 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 17 17.64
32 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 16 17.44
33 Tucker Dakarai

Tucker

Dakarai
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 15 17.40
34 Rizvic Ramo

Rizvic

Ramo
3-4 OSE Lions OSE Lions 17 17.35
35 Miller Phillip De Shon

Miller

Phillip De Shon
1 Jászberény Jászberény 16 17.19
36 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 17.06
37 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 17.00
38 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 16.88
39 Thomas Jr Cleveland Joseph

Thomas Jr

Cleveland Joseph
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 17 16.88
40 Diggs Quincy Johann

Diggs

Quincy Johann
3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 15 16.87
41 Lalic Jure

Lalic

Jure
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 16.53
42 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 16.47
43 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 16.24
44 Abell Remy Christianson

Abell

Remy Christianson
1-2 OSE Lions OSE Lions 17 16.18
45 Manigat Jahenns-Ley

Manigat

Jahenns-Ley
1-2 DEAC DEAC 17 15.59
46 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
2-3 Jászberény Jászberény 14 15.36
47 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 15.35
48 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 15.18
49 Kinney James Edwin

Kinney

James Edwin
1-2 Sopron KC Sopron KC 9 15.00
50 Pantelic Djordje

Pantelic

Djordje
5 Jászberény Jászberény 17 14.65
51 McDuffie Markis

McDuffie

Markis
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 14.65
52 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 14.53
53 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
3-4 Falco KC Falco KC 17 14.35
54 Ciric Andrija

Ciric

Andrija
4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 14.35
55 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 17 14.23
56 Reddic Juvonte Daquaen

Reddic

Juvonte Daquaen
5 Falco KC Falco KC 15 14.20
57 Jogéla Tauras

Jogéla

Tauras
3-4 Sopron KC Sopron KC 10 14.20
58 Lake De'Quon Sylvester

Lake

De'Quon Sylvester
5 Falco KC Falco KC 17 14.18
59 Markovic Luka

Markovic

Luka
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 12 14.17
60 Aleksandrov Nemanja

Aleksandrov

Nemanja
4-5 Jászberény Jászberény 17 13.94
61 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Falco KC Falco KC 17 13.71
62 Morant Demetris

Morant

Demetris
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 13.70
63 Hayes Bradley Jordan

Hayes

Bradley Jordan
5 OSE Lions OSE Lions 12 13.42
64 Hooker Quinton Lee

Hooker

Quinton Lee
1-2 Falco KC Falco KC 17 13.41
65 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 10 13.20
66 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 14 13.14
67 Ponjavic Aleksandar

Ponjavic

Aleksandar
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 12.35
68 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 12.06
69 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1-2 Falco KC Falco KC 12 12.00
70 Djurasovic Bozo

Djurasovic

Bozo
3-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 11.75
71 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 15 11.47
72 Krstic Nemanja

Krstic

Nemanja
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 16 10.38
73 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 10.30
74 Harris Jeremy Tyler

Harris

Jeremy Tyler
3-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 10.22
75 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 16 9.75
76 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 DEAC DEAC 17 9.53
77 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 14 9.50
78 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 16 9.50
79 Cupkovic Slaven

Cupkovic

Slaven
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 9.41
80 Harrison Demarcus Jamal

Harrison

Demarcus Jamal
2 DEAC DEAC 17 9.41
81 Djuric Zarko

Djuric

Zarko
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 8.88
82 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 8.82
83 Kastrati Erjon

Kastrati

Erjon
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 16 8.75
84 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 17 8.12
85 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Egis Körmend Egis Körmend 14 7.64
86 Dr. Mohácsi Máté

Dr. Mohácsi

Máté
3-4 OSE Lions OSE Lions 16 7.31
87 DeVaughn Lamar Washington

DeVaughn Lamar

Washington
4 Falco KC Falco KC 15 6.87
88 Buzás Bence

Buzás

Bence
2-3 Jászberény Jászberény 11 6.54
89 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 6.35
90 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 16 6.31
91 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 17 6.30
92 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 OSE Lions OSE Lions 17 5.88
93 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 11 5.82
94 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 17 5.41
95 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 5.24
96 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 5.14
97 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 4.88
98 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 4.77
99 Vágvölgyi Ákos

Vágvölgyi

Ákos
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 12 4.67
100 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 16 4.50
101 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 16 4.44
102 Krivacsevics Markó

Krivacsevics

Markó
4 Falco KC Falco KC 16 4.31
103 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 DEAC DEAC 12 4.25
104 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 17 4.24
105 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 4.12
106 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 Falco KC Falco KC 12 4.00
107 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 Jászberény Jászberény 17 3.94
108 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 10 3.90
109 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Jászberény Jászberény 13 3.85
110 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 16 3.69
111 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 3.41
112 Doktor Péter

Doktor

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 17 3.12
113 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 9 2.89
114 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 OSE Lions OSE Lions 17 2.83
115 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 OSE Lions OSE Lions 16 2.81
116 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 12 2.75
117 Werner Viktor

Werner

Viktor
4 Sopron KC Sopron KC 12 2.75
118 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 13 2.62
119 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 2.60
120 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 14 2.57
121 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 17 2.53
122 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 2.50
123 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 11 2.36
124 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 13 2.23
125 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 10 2.10
126 Velkey János

Velkey

János
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 10 2.00
127 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1-2 Sopron KC Sopron KC 16 1.63
128 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
3 Egis Körmend Egis Körmend 10 1.60
129 Vukcevic Nikola

Vukcevic

Nikola
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 1.60
130 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 10 1.40
131 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 12 1.08
132 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Sopron KC Sopron KC 10 0.70

Megyei szövetségek