| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 19 | 18 | 13.4 | 26.2 | 3.5 | 5.6 | 61.7 | 1.2 | 3 | 40.4 | 2.8 | 4.2 | 68.4 | 3.3 | 0.4 | 3.6 | 1.7 | 1.9 | 2.2 | 4 | 2.6 | 0.5 | 0.3 | 18.6 | |||||||||
| Total | 19 | 18 | 255 | 498 | 66 | 107 | 61.7 | 23 | 57 | 40.4 | 54 | 79 | 68.4 | 62 | 7 | 69 | 32 | 37 | 41 | 76 | 49 | 9 | 5 | 353 | |||||||||
| 40 perc | 19 | 18 | 20.5 | 40 | 5.3 | 8.6 | 61.7 | 1.8 | 4.6 | 40.4 | 4.3 | 6.3 | 68.4 | 5 | 0.6 | 5.5 | 2.6 | 3 | 3.3 | 6.1 | 3.9 | 0.7 | 0.4 | 28.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 19 | 18 | 255 | 497 | 121.6 | 102.39 | 19.21 | 64.07 | 61.28 | 23.3 | 236 | 1.08 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2019/2020 szezon | |
| • Gyűrű | 56/80 | 70% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/7 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/7 | 28.6% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 3/5 | 60% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/5 | 40% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal | 4/9 | 44.4% |
| • 3 pontos közép | 9/21 | 42.9% |
| • 3 pontos jobb | 10/25 | 40% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. A | 19 | 18 | 13.4255 | 26.2498 | 3.566 | 5.6107 | 61.761.7 | 1.223 | 357 | 40.440.4 | 2.854 | 4.279 | 68.468.4 | 3.362 | 0.47 | 3.669 | 1.732 | 1.937 | 2.241 | 476 | 2.649 | 0.59 | 0.35 | 18.6353 | |||
| 2021/2022 |
|
Sopron KC | Tippmix Férfi NB I. A | 7 | 3 | 7.150 | 25.6179 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 17 | 1.410 | 7070 | 3.726 | 0.64 | 4.330 | 1.913 | 1.410 | 1.410 | 214 | 2.719 | 0.64 | 0.11 | 14.4101 | |||
| 2021/2022 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A | 7 | 0 | 7.150 | 25.6179 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 17 | 1.410 | 7070 | 3.726 | 0.64 | 4.330 | 1.913 | 1.410 | 1.410 | 214 | 2.719 | 0.64 | 0.11 | 14.4101 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 19 | 18 | 13.4255 | 26.2498 | 3.566 | 5.6107 | 61.761.7 | 1.223 | 357 | 40.440.4 | 2.854 | 4.279 | 68.468.4 | 3.362 | 0.47 | 3.669 | 1.732 | 1.937 | 2.241 | 476 | 2.649 | 0.59 | 0.35 | 18.6353 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 7 | 3 | 7.150 | 25.6179 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 17 | 1.410 | 7070 | 3.726 | 0.64 | 4.330 | 1.913 | 1.410 | 1.410 | 214 | 2.719 | 0.64 | 0.11 | 14.4101 | ||||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 7 | 0 | 7.150 | 25.6179 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 17 | 1.410 | 7070 | 3.726 | 0.64 | 4.330 | 1.913 | 1.410 | 1.410 | 214 | 2.719 | 0.64 | 0.11 | 14.4101 | ||||
| Összesítés | 33 | 21 | 9.2355 | 25.8856 | 1.676 | 2.7125 | 59.860.8 | 1.545 | 3.2103 | 45.543.7 | 1.668 | 2.399 | 6968.7 | 3.6114 | 0.515 | 4.1129 | 1.858 | 1.657 | 1.761 | 2.7104 | 2.787 | 0.517 | 0.27 | 15.8555 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Kaposvári KK | Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház | 8 | 1 | 8.467 | 26208 | 1.512 | 2.621 | 57.157.1 | 1.310 | 4.435 | 28.628.6 | 1.613 | 2.419 | 68.468.4 | 432 | 0.43 | 4.435 | 1.310 | 1.512 | 2.520 | 2.318 | 1.814 | 0.32 | 00 | 11.894 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 8 | 1 | 8.467 | 26208 | 1.512 | 2.621 | 57.157.1 | 1.310 | 4.435 | 28.628.6 | 1.613 | 2.419 | 68.468.4 | 432 | 0.43 | 4.435 | 1.310 | 1.512 | 2.520 | 2.318 | 1.814 | 0.32 | 00 | 11.894 | ||||
| Összesítés | 8 | 1 | 8.467 | 26208 | 1.512 | 2.621 | 57.157.1 | 1.310 | 4.435 | 28.628.6 | 1.613 | 2.419 | 68.468.4 | 432 | 0.43 | 4.435 | 1.310 | 1.512 | 2.520 | 2.318 | 1.814 | 0.32 | 00 | 11.894 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. A | 19 | 18 | 13.4255 | 26.2498 | 3.566 | 5.6107 | 61.761.7 | 1.223 | 357 | 40.440.4 | 2.854 | 4.279 | 68.468.4 | 3.362 | 0.47 | 3.669 | 1.732 | 1.937 | 2.241 | 476 | 2.649 | 0.59 | 0.35 | 18.6353 | |||
| 2021/2022 |
|
Sopron KC | Tippmix Férfi NB I. A | 7 | 3 | 7.150 | 25.6179 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 17 | 1.410 | 7070 | 3.726 | 0.64 | 4.330 | 1.913 | 1.410 | 1.410 | 214 | 2.719 | 0.64 | 0.11 | 14.4101 | |||
| 2021/2022 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház | 15 | 1 | 7.8117 | 25.8387 | 1.117 | 230 | 56.756.7 | 1.421 | 3.958 | 36.236.2 | 1.320 | 1.929 | 6969 | 3.958 | 0.57 | 4.365 | 1.523 | 1.522 | 230 | 2.132 | 2.233 | 0.46 | 0.11 | 13195 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 19 | 18 | 13.4255 | 26.2498 | 3.566 | 5.6107 | 61.761.7 | 1.223 | 357 | 40.440.4 | 2.854 | 4.279 | 68.468.4 | 3.362 | 0.47 | 3.669 | 1.732 | 1.937 | 2.241 | 476 | 2.649 | 0.59 | 0.35 | 18.6353 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron KC | 7 | 3 | 7.150 | 25.6179 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 17 | 1.410 | 7070 | 3.726 | 0.64 | 4.330 | 1.913 | 1.410 | 1.410 | 214 | 2.719 | 0.64 | 0.11 | 14.4101 | ||||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 15 | 1 | 7.8117 | 25.8387 | 1.117 | 230 | 56.756.7 | 1.421 | 3.958 | 36.236.2 | 1.320 | 1.929 | 6969 | 3.958 | 0.57 | 4.365 | 1.523 | 1.522 | 230 | 2.132 | 2.233 | 0.46 | 0.11 | 13195 | ||||
| Összesítés | 41 | 22 | 9.5422 | 25.91064 | 1.888 | 3146 | 59.760.3 | 1.455 | 3.4138 | 41.239.9 | 1.781 | 2.5118 | 68.868.6 | 3.6146 | 0.518 | 4.1164 | 1.768 | 1.669 | 1.981 | 2.7122 | 2.5101 | 0.519 | 0.27 | 15.3649 | ||||||