| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 17 | 17 | 12.2 | 29.9 | 2.5 | 5.6 | 44.2 | 1.9 | 4.2 | 44.4 | 1.6 | 2.6 | 63.6 | 3.7 | 1.1 | 4.8 | 1.2 | 2.5 | 3.1 | 3.4 | 3.6 | 0.1 | 0.5 | 16.5 | |||||||||
| Total | 17 | 17 | 208 | 508 | 42 | 95 | 44.2 | 32 | 72 | 44.4 | 28 | 44 | 63.6 | 63 | 18 | 81 | 20 | 42 | 52 | 58 | 62 | 2 | 8 | 280 | |||||||||
| 40 perc | 17 | 17 | 16.4 | 40 | 3.3 | 7.5 | 44.2 | 2.5 | 5.7 | 44.4 | 2.2 | 3.5 | 63.6 | 5 | 1.4 | 6.4 | 1.6 | 3.3 | 4.1 | 4.6 | 4.9 | 0.2 | 0.6 | 22 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 17 | 17 | 208 | 507 | 109.13 | 115.08 | -5.95 | 55.91 | 53.89 | 21.9 | 228 | 0.91 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2019/2020 szezon | |
| • Gyűrű | 35/63 | 55.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/9 | 22.2% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/6 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 3/8 | 37.5% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/9 | 22.2% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos bal | 15/32 | 46.9% |
| • 3 pontos közép | 6/13 | 46.2% |
| • 3 pontos jobb | 13/30 | 43.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A | 17 | 17 | 12.2208 | 29.9508 | 2.542 | 5.695 | 44.244.2 | 1.932 | 4.272 | 44.444.4 | 1.628 | 2.644 | 63.663.6 | 3.763 | 1.118 | 4.881 | 1.220 | 2.542 | 3.152 | 3.458 | 3.662 | 0.12 | 0.58 | 16.5280 | |||
| 2019/2020 |
|
KTE-Duna Aszfalt | Férfi NB I. A | 17 | 2 | 12.2208 | 29.9508 | 2.542 | 5.695 | 44.244.2 | 1.932 | 4.272 | 44.444.4 | 1.628 | 2.644 | 63.663.6 | 3.763 | 1.118 | 4.881 | 1.220 | 2.542 | 3.152 | 3.458 | 3.662 | 0.12 | 0.58 | 16.5280 | |||
| 2020/2021 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A | 25 | 5 | 12.1303 | 26649 | 2.563 | 5.3132 | 47.747.7 | 1.640 | 4.1103 | 38.838.8 | 2.357 | 3.484 | 67.967.9 | 376 | 0.614 | 3.690 | 1.128 | 2.254 | 2.972 | 3.281 | 2.768 | 0.26 | 0.718 | 14.5363 | |||
| 2021/2022 |
|
MVM-OSE Lions | Tippmix Férfi NB I. A | 16 | 14 | 12.8204 | 27.8445 | 348 | 5.487 | 55.255.2 | 1.626 | 5.385 | 30.630.6 | 1.930 | 2.336 | 83.383.3 | 3.455 | 0.34 | 3.759 | 1.219 | 1.625 | 2.439 | 3.251 | 2.641 | 0.34 | 0.58 | 15.6249 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 17 | 17 | 12.2208 | 29.9508 | 2.542 | 5.695 | 44.244.2 | 1.932 | 4.272 | 44.444.4 | 1.628 | 2.644 | 63.663.6 | 3.763 | 1.118 | 4.881 | 1.220 | 2.542 | 3.152 | 3.458 | 3.662 | 0.12 | 0.58 | 16.5280 | ||||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt | 17 | 2 | 12.2208 | 29.9508 | 2.542 | 5.695 | 44.244.2 | 1.932 | 4.272 | 44.444.4 | 1.628 | 2.644 | 63.663.6 | 3.763 | 1.118 | 4.881 | 1.220 | 2.542 | 3.152 | 3.458 | 3.662 | 0.12 | 0.58 | 16.5280 | ||||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 25 | 5 | 12.1303 | 26649 | 2.563 | 5.3132 | 47.747.7 | 1.640 | 4.1103 | 38.838.8 | 2.357 | 3.484 | 67.967.9 | 376 | 0.614 | 3.690 | 1.128 | 2.254 | 2.972 | 3.281 | 2.768 | 0.26 | 0.718 | 14.5363 | ||||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 16 | 14 | 12.8204 | 27.8445 | 348 | 5.487 | 55.255.2 | 1.626 | 5.385 | 30.630.6 | 1.930 | 2.336 | 83.383.3 | 3.455 | 0.34 | 3.759 | 1.219 | 1.625 | 2.439 | 3.251 | 2.641 | 0.34 | 0.58 | 15.6249 | ||||
| Összesítés | 75 | 38 | 12.3923 | 28.42110 | 2.6195 | 5.5409 | 47.847.7 | 1.7130 | 4.5332 | 3939.2 | 1.9143 | 2.7208 | 69.168.8 | 3.5257 | 0.754 | 4.2311 | 1.287 | 2.2163 | 2.9215 | 3.3248 | 3.1233 | 0.214 | 0.542 | 15.81172 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kaposvári KK | Férfi A, Play-out | 9 | 6 | 17.1154 | 35.4319 | 4.843 | 7.164 | 67.267.2 | 1.614 | 3.733 | 42.442.4 | 2.926 | 4.238 | 68.468.4 | 545 | 0.65 | 5.650 | 19 | 2.926 | 3.128 | 4.944 | 436 | 0.33 | 0.22 | 24.2218 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 9 | 6 | 17.1154 | 35.4319 | 4.843 | 7.164 | 67.267.2 | 1.614 | 3.733 | 42.442.4 | 2.926 | 4.238 | 68.468.4 | 545 | 0.65 | 5.650 | 19 | 2.926 | 3.128 | 4.944 | 436 | 0.33 | 0.22 | 24.2218 | ||||
| Összesítés | 9 | 6 | 17.1154 | 35.4319 | 4.843 | 7.164 | 67.267.2 | 1.614 | 3.733 | 42.442.4 | 2.926 | 4.238 | 68.468.4 | 545 | 0.65 | 5.650 | 19 | 2.926 | 3.128 | 4.944 | 436 | 0.33 | 0.22 | 24.2218 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A | 17 | 17 | 12.2208 | 29.9508 | 2.542 | 5.695 | 44.244.2 | 1.932 | 4.272 | 44.444.4 | 1.628 | 2.644 | 63.663.6 | 3.763 | 1.118 | 4.881 | 1.220 | 2.542 | 3.152 | 3.458 | 3.662 | 0.12 | 0.58 | 16.5280 | |||
| 2019/2020 |
|
KTE-Duna Aszfalt | Férfi NB I. A | 17 | 2 | 12.2208 | 29.9508 | 2.542 | 5.695 | 44.244.2 | 1.932 | 4.272 | 44.444.4 | 1.628 | 2.644 | 63.663.6 | 3.763 | 1.118 | 4.881 | 1.220 | 2.542 | 3.152 | 3.458 | 3.662 | 0.12 | 0.58 | 16.5280 | |||
| 2020/2021 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 34 | 11 | 13.4457 | 28.5968 | 3.1106 | 5.8196 | 54.154.1 | 1.654 | 4136 | 39.739.7 | 2.483 | 3.6122 | 6868 | 3.6121 | 0.619 | 4.1140 | 1.137 | 2.480 | 2.9100 | 3.7125 | 3.1104 | 0.39 | 0.620 | 17.1581 | |||
| 2021/2022 |
|
MVM-OSE Lions | Tippmix Férfi NB I. A | 16 | 14 | 12.8204 | 27.8445 | 348 | 5.487 | 55.255.2 | 1.626 | 5.385 | 30.630.6 | 1.930 | 2.336 | 83.383.3 | 3.455 | 0.34 | 3.759 | 1.219 | 1.625 | 2.439 | 3.251 | 2.641 | 0.34 | 0.58 | 15.6249 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 17 | 17 | 12.2208 | 29.9508 | 2.542 | 5.695 | 44.244.2 | 1.932 | 4.272 | 44.444.4 | 1.628 | 2.644 | 63.663.6 | 3.763 | 1.118 | 4.881 | 1.220 | 2.542 | 3.152 | 3.458 | 3.662 | 0.12 | 0.58 | 16.5280 | ||||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt | 17 | 2 | 12.2208 | 29.9508 | 2.542 | 5.695 | 44.244.2 | 1.932 | 4.272 | 44.444.4 | 1.628 | 2.644 | 63.663.6 | 3.763 | 1.118 | 4.881 | 1.220 | 2.542 | 3.152 | 3.458 | 3.662 | 0.12 | 0.58 | 16.5280 | ||||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 34 | 11 | 13.4457 | 28.5968 | 3.1106 | 5.8196 | 54.154.1 | 1.654 | 4136 | 39.739.7 | 2.483 | 3.6122 | 6868 | 3.6121 | 0.619 | 4.1140 | 1.137 | 2.480 | 2.9100 | 3.7125 | 3.1104 | 0.39 | 0.620 | 17.1581 | ||||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 16 | 14 | 12.8204 | 27.8445 | 348 | 5.487 | 55.255.2 | 1.626 | 5.385 | 30.630.6 | 1.930 | 2.336 | 83.383.3 | 3.455 | 0.34 | 3.759 | 1.219 | 1.625 | 2.439 | 3.251 | 2.641 | 0.34 | 0.58 | 15.6249 | ||||
| Összesítés | 84 | 44 | 12.71077 | 292429 | 2.8238 | 5.6473 | 49.450.3 | 1.7144 | 4.4365 | 39.239.4 | 1.9169 | 2.8246 | 69.168.7 | 3.6302 | 0.759 | 4.3361 | 1.296 | 2.2189 | 2.9243 | 3.4292 | 3.2269 | 0.217 | 0.544 | 16.41390 | ||||||