Ranglisták - Férfi NB I. A - 2019/2020
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Bozovic Milivoje

Bozovic

Milivoje
5 OSE Lions OSE Lions 14 7.36
2 Carter Eric Jordan

Carter

Eric Jordan
3-4 Sopron KC Sopron KC 16 6.50
3 Hendlein Roland

Hendlein

Roland
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 6.44
4 Taylor Travis T.

Taylor

Travis T.
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 16 6.44
5 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 6.06
6 Borisov Milos

Borisov

Milos
3-4 DEAC DEAC 15 6.00
7 Coleman Marcus Orlando

Coleman

Marcus Orlando
3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 5.62
8 Lóránt Péter

Lóránt

Péter
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 5.25
9 Ljubicic Marko

Ljubicic

Marko
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 5.06
10 Szabó Zsolt

Szabó

Zsolt
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 4.75
11 Ponjavic Aleksandar

Ponjavic

Aleksandar
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 4.69
12 Thomas Jr Cleveland Joseph

Thomas Jr

Cleveland Joseph
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 4.44
13 Pantelic Djordje

Pantelic

Djordje
5 Jászberény Jászberény 17 4.41
14 Tucker Dakarai

Tucker

Dakarai
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 15 4.40
15 Hayes Bradley Jordan

Hayes

Bradley Jordan
5 OSE Lions OSE Lions 11 4.27
16 Agafonov Andriy

Agafonov

Andriy
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 4.25
17 Markovic Luka

Markovic

Luka
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 12 4.25
18 Varnado Jordon Milik

Varnado

Jordon Milik
3 Egis Körmend Egis Körmend 16 4.25
19 Faust Nicholas David Jordan

Faust

Nicholas David Jordan
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 4.25
20 Lake De'Quon Sylvester

Lake

De'Quon Sylvester
5 Falco KC Falco KC 16 4.13
21 Filipovity Márkó

Filipovity

Márkó
3-4 Falco KC Falco KC 16 4.06
22 Aleksandrov Nemanja

Aleksandrov

Nemanja
4-5 Jászberény Jászberény 17 4.00
23 Jackson Justin Le Shayne

Jackson

Justin Le Shayne
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 3.85
24 Smith Kenneth

Smith

Kenneth
1 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 12 3.83
25 Krapic Ante

Krapic

Ante
4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 3.82
26 Harris Jeremy Tyler

Harris

Jeremy Tyler
3-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 3.78
27 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 DEAC DEAC 17 3.77
28 Milisavljevic Milos

Milisavljevic

Milos
1-2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 3.71
29 Rizvic Ramo

Rizvic

Ramo
3-4 OSE Lions OSE Lions 16 3.56
30 Moody Stefan Tyler

Moody

Stefan Tyler
1-2 DEAC DEAC 11 3.55
31 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 3.53
32 Balmazovic Stefan

Balmazovic

Stefan
3-4 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 3.50
33 Williams JR Dirk Stethan

Williams JR

Dirk Stethan
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 3.50
34 Asbury Brian Keith

Asbury

Brian Keith
4-5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 3.47
35 Budimir Veljko

Budimir

Veljko
3-4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 3.47
36 Manigat Jahenns-Ley

Manigat

Jahenns-Ley
1-2 DEAC DEAC 17 3.47
37 Thompson James Bernard

Thompson

James Bernard
2 Sopron KC Sopron KC 15 3.40
38 Morant Demetris

Morant

Demetris
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 3.40
39 Edwards Justin

Edwards

Justin
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 16 3.38
40 Evans II. Shannon Eugene

Evans II.

Shannon Eugene
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 3.25
41 Pongó Máté

Pongó

Máté
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 15 3.20
42 Miller Phillip De Shon

Miller

Phillip De Shon
1 Jászberény Jászberény 16 3.19
43 Váradi Benedek

Váradi

Benedek
2-3 Falco KC Falco KC 16 3.19
44 Derasimovic Marko

Derasimovic

Marko
2-3 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 3.13
45 Jogéla Tauras

Jogéla

Tauras
3-4 Sopron KC Sopron KC 9 3.11
46 Djuric Zarko

Djuric

Zarko
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 3.07
47 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
4-5 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 3.00
48 Rivers Demetre Earl

Rivers

Demetre Earl
1-2 Sopron KC Sopron KC 16 3.00
49 Juhos Levente

Juhos

Levente
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 10 3.00
50 Jones Andre

Jones

Andre
1-2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 2.94
51 Brbaklic Aleksa

Brbaklic

Aleksa
2-3 Jászberény Jászberény 14 2.93
52 Johnson Jr. Reginald

Johnson Jr.

Reginald
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 15 2.93
53 Reddic Juvonte Daquaen

Reddic

Juvonte Daquaen
5 Falco KC Falco KC 14 2.86
54 Washington Eric Gerard

Washington

Eric Gerard
1 OSE Lions OSE Lions 9 2.78
55 Ciric Andrija

Ciric

Andrija
4 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 2.77
56 Smith Christopher

Smith

Christopher
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 2.77
57 McDuffie Markis

McDuffie

Markis
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 2.77
58 Diggs Quincy Johann

Diggs

Quincy Johann
3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 15 2.73
59 Tóth Norbert

Tóth

Norbert
4 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 2.71
60 Turner Frank Rahim

Turner

Frank Rahim
1 Egis Körmend Egis Körmend 16 2.69
61 Guyton Carlton

Guyton

Carlton
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 2.65
62 DeVaughn Lamar Washington

DeVaughn Lamar

Washington
4 Falco KC Falco KC 15 2.60
63 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 DEAC DEAC 17 2.59
64 Abell Remy Christianson

Abell

Remy Christianson
1-2 OSE Lions OSE Lions 16 2.44
65 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
3 Egis Körmend Egis Körmend 16 2.44
66 Davis Rashun Jarrel

Davis

Rashun Jarrel
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 2.44
67 Harrison Demarcus Jamal

Harrison

Demarcus Jamal
2 DEAC DEAC 17 2.41
68 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 10 2.40
69 Djurasovic Bozo

Djurasovic

Bozo
3-4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 2.40
70 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2-3 Falco KC Falco KC 14 2.36
71 Supola Zoltán

Supola

Zoltán
2-3 Sopron KC Sopron KC 15 2.33
72 Garamvölgyi Ákos Tibor

Garamvölgyi

Ákos Tibor
4-5 OSE Lions OSE Lions 16 2.31
73 Ruják András

Ruják

András
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 16 2.31
74 Lalic Jure

Lalic

Jure
5 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 2.19
75 Govens Anthony Darrin

Govens

Anthony Darrin
1-2 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 2.18
76 Mészáros Máté

Mészáros

Máté
3 Jászberény Jászberény 17 2.12
77 Csorvási Milán

Csorvási

Milán
5 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 2.06
78 Buzás Bence

Buzás

Bence
2-3 Jászberény Jászberény 11 2.00
79 Norfleet Julian Vincent

Norfleet

Julian Vincent
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 2.00
80 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kaposvári KK Kaposvári KK 16 1.94
81 Hooker Quinton Lee

Hooker

Quinton Lee
1-2 Falco KC Falco KC 16 1.94
82 Bíró Olivér

Bíró

Olivér
3 Falco KC Falco KC 11 1.91
83 Curry Ronald Lee JR.

Curry

Ronald Lee JR.
1-2 Falco KC Falco KC 11 1.91
84 Cupkovic Slaven

Cupkovic

Slaven
4 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 17 1.88
85 Krstic Nemanja

Krstic

Nemanja
3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 16 1.88
86 Takács Norbert

Takács

Norbert
2-3 Sopron KC Sopron KC 15 1.87
87 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 1.81
88 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 1.77
89 Horti Bálint

Horti

Bálint
5 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 17 1.71
90 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
3 Falco KC Falco KC 16 1.69
91 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 Alba Fehérvár Alba Fehérvár 11 1.64
92 Wirth Ádám

Wirth

Ádám
2 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 14 1.57
93 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4 Egis Körmend Egis Körmend 14 1.50
94 Polyák László

Polyák

László
2 DEAC DEAC 17 1.41
95 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
4 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 12 1.33
96 Kis Attila Raul

Kis

Attila Raul
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 1.31
97 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 16 1.31
98 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 16 1.31
99 Omenaka Godwin Ekene

Omenaka

Godwin Ekene
5 DEAC DEAC 12 1.25
100 Kastrati Erjon

Kastrati

Erjon
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 15 1.20
101 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 OSE Lions OSE Lions 15 1.20
102 Ruják Bence

Ruják

Bence
1 Jászberény Jászberény 17 1.18
103 Lewis Chester

Lewis

Chester
1-2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 15 1.13
104 Dr. Mohácsi Máté

Dr. Mohácsi

Máté
3-4 OSE Lions OSE Lions 15 1.13
105 Vágvölgyi Ákos

Vágvölgyi

Ákos
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 12 1.08
106 Demeter Attila

Demeter

Attila
2-3 OSE Lions OSE Lions 15 1.07
107 Gulyás Milán

Gulyás

Milán
2-3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 14 1.07
108 Simon Kristóf

Simon

Kristóf
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 1.00
109 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 OSE Lions OSE Lions 16 1.00
110 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Jászberény Jászberény 13 1.00
111 Antoni Csanád

Antoni

Csanád
2-3 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 16 1.00
112 Doktor Péter

Doktor

Péter
1-2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 16 0.94
113 Krivacsevics Markó

Krivacsevics

Markó
4 Falco KC Falco KC 15 0.93
114 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kaposvári KK Kaposvári KK 11 0.91
115 Olasz Ádám

Olasz

Ádám
5 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 12 0.83
116 Kerpel-Fronius Balázs

Kerpel-Fronius

Balázs
2-3 Naturtex-SZTE-Szedeák Naturtex-SZTE-Szedeák 17 0.82
117 Oroszi Bence

Oroszi

Bence
3 Egis Körmend Egis Körmend 9 0.78
118 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
2-3 Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 17 0.77
119 Werner Viktor

Werner

Viktor
4 Sopron KC Sopron KC 11 0.73
120 Baki Gergely

Baki

Gergely
3 Kaposvári KK Kaposvári KK 15 0.73
121 Németh Ákos

Németh

Ákos
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 13 0.69
122 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
3 Egis Körmend Egis Körmend 13 0.69
123 Somogyi Ádám

Somogyi

Ádám
1-2 DEAC DEAC 9 0.67
124 Bíró Levente

Bíró

Levente
1-2 PVSK-VEOLIA PVSK-VEOLIA 10 0.60
125 Fazekas Csaba

Fazekas

Csaba
1-2 Sopron KC Sopron KC 9 0.56
126 Vukcevic Nikola

Vukcevic

Nikola
1 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 14 0.50
127 Velkey János

Velkey

János
2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 9 0.44
128 Molnár Marcell

Molnár

Marcell
1-2 Sopron KC Sopron KC 15 0.40
129 Molnár Dániel

Molnár

Dániel
2 KTE-Duna Aszfalt KTE-Duna Aszfalt 9 0.33
130 Anda Dávid

Anda

Dávid
5 OSE Lions OSE Lions 9 0.33
131 Bagó Martin

Bagó

Martin
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 11 0.27

Megyei szövetségek