|
A csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CVSE Vulkán Fürdő - Dávid Kornél KA/B | 2022. szeptember 25. vasárnap | 0 - 20 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
Soproni SI KA SMAFC/B - Győri KC/A | 2022. szeptember 25. vasárnap | 83 - 52 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
Soproni Tigrisek/A - Dávid Kornél KA/B | 2022. szeptember 25. vasárnap | 68 - 61 | Koller István, Horváth Andreasz |
Alba Fehérvár/A - Soproni SI KA SMAFC/B | 2022. szeptember 25. vasárnap | 92 - 63 | Koller István, Horváth Andreasz |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA/A - NKA Pécs u13 fiú/B | 2022. szeptember 24. szombat | 48 - 122 | Dr. Szalóki Bence, Nagy Viktor |
Dombóvári Kosársuli KE/A - Atomerőmű GYKSE U14/A | 2022. szeptember 24. szombat | 57 - 65 | Nagy Viktor, Csontos Alex |
A csoport | Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/A - Százhalombattai KSE | 2022. szeptember 25. vasárnap | 89 - 23 | Tarnai Gyula Csaba, Hőgerl Bence |
BUDAFOK/A - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14F | 2022. szeptember 25. vasárnap | 156 - 20 | Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis |
Vasas Akadémia/B - Óbudai Kaszások/A | 2022. szeptember 25. vasárnap | 48 - 64 | Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis |
A csoport | Kaszások Sportcsarnok (1037 Budapest Rádl árok utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kaszások/B - Pilis Basket | 2022. szeptember 25. vasárnap | 87 - 35 | Kutrik Andrea, Waigand Ágoston |
BTDSE Taksonyi Ördögök - Budapesti Honvéd/B | 2022. szeptember 25. vasárnap | 33 - 111 | Kutrik Andrea, Waigand Ágoston |
BL Basket - Óbudai Kaszások/B | 2022. szeptember 25. vasárnap | 64 - 88 | Tóth Kitti, Koncz Levente |
Szentendrei KSE - Budapesti Honvéd/B | 2022. szeptember 25. vasárnap | 35 - 88 | Tóth Kitti, Koncz Levente |
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DSI Debrecen - NYKK Eötvös U14/A | 2022. szeptember 22. csütörtök | 44 - 96 | Tóth Tamás Zoltán, Molnár Péter Zoltán |
Egri VSI KOK/A - Cívis KK Debrecen/B | 2022. szeptember 26. hétfő | 34 - 96 | Bács Csaba, Rácz Bence |
Cívis KK Debrecen/B - NYKK Eötvös U14/A | 2022. szeptember 28. szerda | 69 - 61 | Rácz Bence, Szalontai Dorina Enikő |
A csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési SZSK/A - Békéscsabai KK/B | 2022. szeptember 24. szombat | 51 - 83 | Váczi Mihály, PAPY ZSOLT |
Vásárhelyi Sólymok - Pityke KSE | 2022. szeptember 24. szombat | 2 - 0 | PAPY ZSOLT, Pál-Szabó Sándor János |
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Sólymok | 2022. szeptember 24. szombat | 54 - 51 | PAPY ZSOLT, Pál-Szabó Sándor János |