|
A csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Pápai Kosárlabda Club | 2022. szeptember 17. szombat | 2 - 0 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
VUKE U14/A - Alba Fehérvár/C | 2022. szeptember 17. szombat | 68 - 75 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Ifjú Sólymok - CVSE Vulkán Fürdő | 2022. szeptember 17. szombat | 47 - 56 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
Soproni Tigrisek/A - Ajka | 2022. szeptember 17. szombat | 111 - 27 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Alba Fehérvár/C - CVSE Vulkán Fürdő | 2022. szeptember 17. szombat | 30 - 57 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
A csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota KK - VUKE U14/B | 2022. szeptember 17. szombat | 25 - 38 | Fülöp András, Oláh Gabriella |
Soproni SI KA SMAFC/B - Győri KC/B | 2022. szeptember 17. szombat | 90 - 6 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Tapolcai Tigrisek - Alba Fehérvár/B | 2022. szeptember 17. szombat | 113 - 24 | Fülöp András, Prieger Mihály |
Dávid Kornél KA/B - Soproni Tigrisek/B | 2022. szeptember 17. szombat | 105 - 6 | Fülöp András, Oláh Gabriella |
Soproni SI KA SMAFC/B - VUKE U14/B | 2022. szeptember 17. szombat | 90 - 12 | Prieger Mihály, Oláh Gabriella |
Tapolcai Tigrisek - Dávid Kornél KA/B | 2022. szeptember 17. szombat | 77 - 81 | Fülöp András, Prieger Mihály |
A csoport | Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI (2400 Dunaújváros, Római körút 51.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSE Basket U14 - Dunaújvárosi Sárkányok U14 | 2022. szeptember 17. szombat | 0 - 2 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
Alba Fehérvár/A - Hévíz SK | 2022. szeptember 17. szombat | 86 - 42 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
CREDOBUS Mosonmagyaróvár - Dávid Kornél KA/C | 2022. szeptember 17. szombat | 2 - 0 | Horváth Andreasz, Tóth Bence |
Győri KC/A - Dunaújvárosi Sárkányok U14 | 2022. szeptember 17. szombat | 106 - 18 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
Alba Fehérvár/A - CREDOBUS Mosonmagyaróvár | 2022. szeptember 17. szombat | 125 - 15 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
A csoport | Szuhay Sportcentrum (7200 Dombóvár, Földvár utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE/A - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U14 | 2022. szeptember 17. szombat | 111 - 36 | Ács Dezső, Lipovszky Nóra |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Kozármisleny SE | 2022. szeptember 17. szombat | 32 - 105 | Ács Dezső, Lipovszky Nóra |
PVSK NKA/B - Monok SE | 2022. szeptember 17. szombat | 149 - 21 | Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Atomerőmű GYKSE U14/A - KASI/C | 2022. szeptember 17. szombat | 101 - 13 | Bálind Attila, Lipovszky Nóra |
Dombóvári Kosársuli KE/A - Kozármisleny SE | 2022. szeptember 17. szombat | 102 - 65 | Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
PVSK NKA/B - Atomerőmű GYKSE U14/A | 2022. szeptember 17. szombat | 57 - 98 | Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
A csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK NKA/A - Marcali Szürkefarkasok | 2022. szeptember 18. vasárnap | 143 - 26 | Ignácz Kristóf, Leutsch Liza |
Zalakerámia ZTE KK/B - Dombóvári Kosársuli KE/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 103 - 31 | Leutsch Liza, Ignácz Kristóf |
Atomerőmű SE U14/B - NKA Pécs u13 fiú/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 52 - 149 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Marko |
KASI/B - Siófoki Kosársuli Egyesület | 2022. szeptember 18. vasárnap | 59 - 65 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Marko |
PVSK NKA/A - Zalakerámia ZTE KK/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 96 - 35 | dr. Szakács Imre Vilmos, Mándity Marko |
NKA Pécs u13 fiú/B - Siófoki Kosársuli Egyesület | 2022. szeptember 18. vasárnap | 152 - 27 | dr. Szakács Imre Vilmos, Fülöp Zsombor Ferenc |
A csoport | Petőfi Sándor Általános Iskola (2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia/B - Budapesti Honvéd/C | 2022. szeptember 17. szombat | 101 - 37 | Horváth Emese Kata, Miklósi László |
Csepel - Bontó - HSE-ADY U14 | 2022. szeptember 17. szombat | 2 - 0 | Magda János József, Liktor Viktor |
Gödöllői Sport Klub - Százhalombattai KSE | 2022. szeptember 17. szombat | 46 - 83 | Horváth Emese Kata, Miklósi László |
WSK U14 - Radobasket Törökbálint U14F/A | 2022. szeptember 17. szombat | 15 - 89 | Liktor Viktor, Porkoláb Mercédesz Anett |
Vasas Akadémia/B - Csepel - Bontó | 2022. szeptember 17. szombat | 120 - 27 | Magda János József, Porkoláb Mercédesz Anett |
Százhalombattai KSE - Radobasket Törökbálint U14F/A | 2022. szeptember 17. szombat | 76 - 54 | Magda János József, Liktor Viktor |
A csoport | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok (1222 Budapest, Promontor utca 89.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaharaszti MTK - BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14F | 2022. szeptember 18. vasárnap | 41 - 58 | Káré Gergő, B. Németh Kristóf |
BLF KK/A - Józsefvárosi KC | 2022. szeptember 18. vasárnap | 2 - 0 | Káré Gergő, B. Németh Kristóf |
Keresztúri SE - MAFC/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 71 - 62 | B. Németh Kristóf, Németh Fanni |
BKG PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14F - BLF KK/A | 2022. szeptember 18. vasárnap | 90 - 67 | Hervay Tibor, Németh Fanni |
BUDAFOK/A - Keresztúri SE | 2022. szeptember 18. vasárnap | 141 - 25 | Hervay Tibor, Szentpáli-Gavallér Csaba |
A csoport | Dobó Katalin Gimnázium (2500 Esztergom Bánomi út 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Esztergomi KE - Óbudai Kaszások/A | 2022. szeptember 18. vasárnap | 38 - 128 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Pilots SE - Vasas Áldás Basket | 2022. szeptember 18. vasárnap | 27 - 99 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
Kiss Lenke KA/B - Parthus SE/A | 2022. szeptember 18. vasárnap | 22 - 100 | Novák Bence, Agócs Gábor Mihály |
Újpest-MT/A - Óbudai Kaszások/A | 2022. szeptember 18. vasárnap | 26 - 116 | Kaposi Renátó, Agócs Gábor Mihály |
Vasas Áldás Basket - Parthus SE/A | 2022. szeptember 18. vasárnap | 74 - 68 | Kaposi Renátó, Novák Bence |
A csoport | Veresegyházi Kosárlabda Csarnok (2112 Veresegyház, Budapesti utca 42.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok/A - TFSE | 2022. szeptember 17. szombat | 57 - 76 | Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág |
Újpest-MT/B - Óbudai Kaszások/B | 2022. szeptember 17. szombat | 0 - 2 | Hamzi Virág, Szatmári Roland |
Budapest Basket - Monor SE | 2022. szeptember 17. szombat | 81 - 50 | Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály |
BKG-Veresegyház - Budapesti Honvéd/B | 2022. szeptember 17. szombat | 16 - 134 | Hamzi Virág, Szatmári Roland |
TFSE - Óbudai Kaszások/B | 2022. szeptember 17. szombat | 51 - 104 | Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály |
Budapest Basket - Budapesti Honvéd/B | 2022. szeptember 17. szombat | 0 - 2 | Agócs Gábor Mihály, Szatmári Roland |
A csoport | British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BL Basket - Diósdi Sasok KE | 2022. szeptember 17. szombat | 2 - 0 | Kovács István, Waigand Ágoston |
Gödi SE - Budapesti Bikák | 2022. szeptember 17. szombat | 78 - 38 | Kovács István, Waigand Ágoston |
Ziccer KS - Szentendrei KSE | 2022. szeptember 17. szombat | 28 - 75 | Magyar Zoltán Gábor, Waigand Ágoston |
BL Basket - Gödi SE | 2022. szeptember 17. szombat | 2 - 0 | Magyar Zoltán Gábor, Koncz Levente |
Radobasket Pénzügyőr U14F/B - Szentendrei KSE | 2022. szeptember 17. szombat | 0 - 20 | Magyar Zoltán Gábor, Koncz Levente |
A csoport | Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök - CKE U14 | 2022. szeptember 17. szombat | 99 - 28 | Sértő Róbert, Gombos Ádám Attila |
BUDAFOK/B - Parthus SE/B | 2022. szeptember 17. szombat | 79 - 62 | Sértő Róbert, Neubrandt Roland |
TF-JAK-U14 - BSC | 2022. szeptember 17. szombat | 0 - 2 | Gombos Ádám Attila, Neubrandt Roland |
Pilis Basket - SZPA-HSE U14 | 2022. szeptember 17. szombat | 20 - 0 | Sértő Róbert, Paulik Benjámin |
BTDSE Taksonyi Ördögök - BUDAFOK/B | 2022. szeptember 17. szombat | 73 - 58 | Czupi Márton, Neubrandt Roland |
BSC - Pilis Basket | 2022. szeptember 17. szombat | 57 - 99 | Czupi Márton, Paulik Benjámin |
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencsi Varázslók | 2022. szeptember 17. szombat | 50 - 65 | dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán |
NYKK Eötvös U14/A - Salgótarjáni KI | 2022. szeptember 17. szombat | 2 - 0 | Zalai Ákos István, Scholtz Zoltán |
Szerencsi Varázslók - NYKK Eötvös U14/A | 2022. szeptember 17. szombat | 55 - 76 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
NYÍKSE U14 - Cívis KK Debrecen/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 58 - 74 | Fülöp Ádám László, Szalontai Dorina Enikő |
MEAFC U14/B - Lehel Kosársuli U14 | 2022. szeptember 18. vasárnap | 78 - 47 | Fülöp Ádám László, Szalontai Dorina Enikő |
MEAFC U14/B - Cívis KK Debrecen/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 59 - 76 | Rácz Bence, Szalontai Dorina Enikő |
A csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium Tiszavasvári úti Tornacsarnoka (4400 Nyíregyháza Tiszavasvári út 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS U14/HA - Nyírpazonyi KE | 2022. szeptember 18. vasárnap | 0 - 2 | Zalai Ákos István, Szulics Zsolt János |
DSI Debrecen - NYKK Eötvös U14/B | 2022. szeptember 18. vasárnap | 88 - 65 | Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
Nyíregyházi Kék Cápák - Egri VSI KOK/A | 2022. szeptember 18. vasárnap | 28 - 93 | KONCZ JÁNOS, dr. Marjay Péter |
Nyírpazonyi KE - DSI Debrecen | 2022. szeptember 18. vasárnap | 39 - 109 | Nyíri Péter Patrik, Szilágyi Sámuel |
A csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Félegyházi TSI - Miklósi KékRókák KE | 2022. szeptember 16. péntek | 94 - 41 | Kovács Máté László, Farkas Dominik |
Szolnoki KA/B - Békéscsabai KK/B | 2022. szeptember 17. szombat | 18 - 107 | PAPY ZSOLT, Farkas Barna |
Kecskeméti KA/B - Szentesi KK | 2022. szeptember 17. szombat | 89 - 27 | Váczi Mihály, PAPY ZSOLT |
Vásárhelyi Sólymok - Nagykőrösi Sólymok KE/U14 | 2022. szeptember 17. szombat | 114 - 23 | Váczi Mihály, Farkas Barna |
Félegyházi TSI - Békéscsabai KK/B | 2022. szeptember 17. szombat | 57 - 84 | PAPY ZSOLT, Farkas Barna |
Kecskeméti KA/B - Vásárhelyi Sólymok | 2022. szeptember 17. szombat | 48 - 51 | Váczi Mihály, PAPY ZSOLT |
A csoport | Békés Városi Sportcsarnok (5630 Békés Csikós utca 4) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési SZSK/A - Békéscsabai KK/A | 2022. szeptember 17. szombat | 2 - 0 | Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
Pityke KSE - CEKK-Gerje | 2022. szeptember 17. szombat | 84 - 36 | Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó |
SZEDEÁK U14/B - Kecskeméti KA/C | 2022. szeptember 17. szombat | 0 - 2 | Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Pityke KSE - Kecskeméti KA/C | 2022. szeptember 17. szombat | 109 - 32 | Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |