|
A csoport | Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis Efrém Kenguruk | 2022. április 10. vasárnap | 69 - 45 | Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik |
Cívis KK U12/B - Nyíregyházi Sportcentrum | 2022. április 10. vasárnap | 38 - 69 | Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik |
Cívis Efrém Kenguruk - Cívis KK U12/B | 2022. április 10. vasárnap | 56 - 54 | Kokas Sándor Zsolt, Nyíri Péter Patrik |
B csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös - Nyíkse Tűzgolyók/B | 2022. április 9. szombat | 72 - 46 | Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán |
Nyíkse Tűzgolyók/B - BC Rookies Oradea | 2022. április 9. szombat | 63 - 52 | KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa |
BC Rookies Oradea - NYKK Eötvös | 2022. április 9. szombat | 42 - 54 | Tóth Tamás Zoltán, Szilágyi Sámuel |
C csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Záhonyi Zsiráfok | 2022. április 10. vasárnap | 73 - 25 | Horányi András, dr. Marjay Péter |
Záhonyi Zsiráfok - KARCAGI SE Oroszlánok | 2022. április 10. vasárnap | 44 - 41 | Tóth Tamás Zoltán, Tömöri Péter András |
KARCAGI SE Oroszlánok - Zsákoló Zsiráfok | 2022. április 10. vasárnap | 25 - 95 | Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa |
D csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dife KK - Nyíkse Tűzgolyók/D | 2022. április 9. szombat | 10:00 | Rácz Bence, Tóth Szabina |
Hadházi Farkasok - BKG-Bárdos | 2022. április 9. szombat | 11:30 | Rácz Bence, Lakatos István |
Nyíkse Tűzgolyók/D - BKG-Bárdos | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Rácz Bence, Tóth Szabina |
Dife KK - Hadházi Farkasok | 2022. április 9. szombat | 38 - 34 | Rácz Bence, Lakatos István |
E csoport | G4 Fitness (4030 Debrecen, Gizella utca 4/B) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíkse Tűzgolyók/C - BKG-Ebes | 2022. április 10. vasárnap | 0 - 0 | Kokas Sándor Zsolt, Tóth Szabina |
TSK-Magiszter - Nyírpazonyi KE U12 | 2022. április 10. vasárnap | 0 - 0 | Kisházi Béla Kálmán, Tóth Szabina |
BKG-Ebes - Nyírpazonyi KE U12 | 2022. április 10. vasárnap | 0 - 0 | Kisházi Béla Kálmán, Pozsonyi Anna Csenge |
Nyíkse Tűzgolyók/C - TSK-Magiszter | 2022. április 10. vasárnap | 0 - 0 | Kisházi Béla Kálmán, Pozsonyi Anna Csenge |
A csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK Akadémia/B | 2022. április 10. vasárnap | 64 - 51 | Lónáth László, Dr. Ormay Gábor |
MEAFC Struccolók - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2022. április 10. vasárnap | 53 - 51 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina Enikő |
DVTK Akadémia/B - MEAFC Struccolók | 2022. április 10. vasárnap | 52 - 68 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina Enikő |
B csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI - Beszterce KK | 2022. április 9. szombat | 73 - 40 | Liktor Viktor, Trizna Pál Krisztián |
MEAFC Kossuth - Salgótarjáni KI | 2022. április 9. szombat | 17 - 81 | Liktor Viktor, Trizna Pál Krisztián |
Beszterce KK - MEAFC Kossuth | 2022. április 9. szombat | 66 - 42 | Liktor Viktor, Trizna Pál Krisztián |
C csoport | Sátoraljaújhely Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely, Liget tér 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2022. április 10. vasárnap | 26 - 59 | Bartovics Ákos, Bodrogi Éva |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Salgótarjáni KSE Szécsény | 2022. április 10. vasárnap | 74 - 44 | Bartovics Ákos, Gombos Dorka |
Salgótarjáni KSE Szécsény - MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK | 2022. április 10. vasárnap | 38 - 40 | Bodrogi Éva, Gombos Dorka |
D csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Fürge Gyik DSE | 2022. április 9. szombat | 0 - 2 | Dr. Ormay Gábor, Bartovics Ákos |
Fürge Gyik DSE - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2022. április 9. szombat | 58 - 59 | Dr. Ormay Gábor, Bodrogi Éva |
Miskolci Sportiskola Kossuth - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Bodrogi Éva, Burján Márk |
A csoport | Kossuth Zs. Szakgimnazium (6723 Szeged, Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Aranysakálok - Békéscsabai KK | 2022. április 9. szombat | 51 - 55 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Békéscsabai KK - ACS Baschet Star Oradea | 2022. április 9. szombat | 21 - 63 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
ACS Baschet Star Oradea - SZEDEÁK Aranysakálok | 2022. április 9. szombat | 58 - 17 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
B csoport | Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyulasport Nkft. - Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák | 2022. április 10. vasárnap | 65 - 41 | Váczi Mihály, Pál-Szabó Sándor János |
Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák - Szolnoki Fekete Párducok | 2022. április 10. vasárnap | 51 - 76 | Váczi Mihály, Pál-Szabó Sándor János |
Szolnoki Fekete Párducok - Gyulasport Nkft. | 2022. április 10. vasárnap | 36 - 40 | Váczi Mihály, Pál-Szabó Sándor János |
C csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas | 2022. április 9. szombat | 55 - 39 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas - SZECSKA Szöcskék | 2022. április 9. szombat | 71 - 41 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
SZECSKA Szöcskék - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2022. április 9. szombat | 29 - 53 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
D csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK/A - SZEDEÁK Kiscsikók | 2022. április 10. vasárnap | 73 - 32 | Gedra János, Dr. Kozma Gábor |
SZEDEÁK Kiscsikók - Lehel Kosársuli | 2022. április 10. vasárnap | 37 - 49 | Perák Denis, Gedra János |
Lehel Kosársuli - Szentesi KK/A | 2022. április 10. vasárnap | 42 - 65 | Perák Denis, Dr. Kozma Gábor |
E csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK/B - Békési Gladiátorok | 2022. április 10. vasárnap | 28 - 74 | Dr. Kozma Gábor, Gedra János |
Békési Gladiátorok - SzKE-Bulldogok | 2022. április 10. vasárnap | 60 - 18 | Perák Denis, Gedra János |
SzKE-Bulldogok - Szentesi KK/B | 2022. április 10. vasárnap | 44 - 21 | Perák Denis, Dr. Kozma Gábor |
A csoport | UFM Aréna (9200 Mosonmagyaróvár, Kapucinus utca) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Esztergom U12 - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2022. április 10. vasárnap | 65 - 74 | Nagy Péter, Bende Zoltán |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Esztergom U12 | 2022. április 10. vasárnap | 67 - 36 | Vass Dávid Áron, Bende Zoltán |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2022. április 10. vasárnap | 34 - 77 | Nagy Péter, Vass Dávid Áron |
B csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Zsiráfok - MVM-OSE Vadmacskák | 2022. április 10. vasárnap | 47 - 66 | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
MVM-OSE Vadmacskák - Soproni Tigrisek Orsolya | 2022. április 10. vasárnap | 41 - 47 | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
Soproni Tigrisek Orsolya - Győri KC Zsiráfok | 2022. április 10. vasárnap | 48 - 58 | Krisztián-Világos Tünde, Varga Tamás |
C csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportdarázs - Soproni Tigrisek Fenyő tér | 2022. április 9. szombat | 0 - 2 | Dr Tallós Gábor, Kulik Rajmund |
Soproni Tigrisek Fenyő tér - Győri KC Oroszlánok | 2022. április 9. szombat | 29 - 56 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
Győri KC Oroszlánok - Sportdarázs | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Söveges Tamás, Horváth Ádám |
D csoport | Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatai Mosómedvék - Gönyűi Harcsák | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Földesi Marcell, Bende Réka |
Vidám Kenguruk - Győri KC Mókusok | 2022. április 9. szombat | 62 - 22 | Földesi Marcell, DANI BALÁZS DOMINIK |
Gönyűi Harcsák - Győri KC Mókusok | 2022. április 9. szombat | 0 - 2 | Bende Réka, DANI BALÁZS DOMINIK |
Tatai Mosómedvék - Vidám Kenguruk | 2022. április 9. szombat | 60 - 31 | Földesi Marcell, Bende Réka |
E csoport | Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE TKC U12 - Mezőörsi Hangyák | 2022. április 9. szombat | 57 - 48 | Nagy Péter, Ács Dániel |
Kapuvári Párducok - Téti Tigrisek | 2022. április 9. szombat | 0 - 0 | Bende Zoltán, Nagy Péter |
Mezőörsi Hangyák - Kapuvári Párducok | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Vass Dávid Áron, Bende Zoltán |
MVM-OSE TKC U12 - Téti Tigrisek | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Nagy Péter, Vass Dávid Áron |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/B - Zalakerámia ZTE | 2022. április 14. csütörtök | 60 - 70 | Schneider Bertold Antal, Novák Marcell |
Tapolcai Sárkányok - Körmendi Törpördögök/B | 2022. április 14. csütörtök | 39 - 71 | Németh Balázs, Novák Marcell |
Zalakerámia ZTE - Tapolcai Sárkányok | 2022. április 14. csütörtök | 58 - 29 | Schneider Bertold Antal, Németh Balázs |
B csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalaegerszegi KTE - RICSILLA Rakéták | 2022. április 10. vasárnap | 27 - 87 | Novák Marcell, Török Olivér |
Hévíz SK - Harcos Sólymok | 2022. április 10. vasárnap | 88 - 28 | Novák Marcell, Török Olivér |
Zalaegerszegi KTE - Harcos Sólymok | 2022. április 10. vasárnap | 106 - 31 | Németh Balázs, Pajor Máté |
RICSILLA Rakéták - Hévíz SK | 2022. április 10. vasárnap | 84 - 35 | Németh Balázs, Pajor Máté |
C csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Gepárdok - CVSE Vulkán Fürdő | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
Sportiskolás Csajok - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2022. április 9. szombat | 60 - 19 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
CVSE Vulkán Fürdő - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2022. április 9. szombat | 0 - 2 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
Tapolcai Gepárdok - Sportiskolás Csajok | 2022. április 9. szombat | 45 - 51 | Fülöp András, Molnár Krisztián |
A csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - NKA Pécs Leány/A | 2022. április 12. kedd | 54 - 61 | Fülöp Zsombor Ferenc, Lenger Levente |
Dombóvári Kosársuli KE/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2022. április 13. szerda | 63 - 50 | Fülöp Zsombor Ferenc, Csontos Alex |
NKA Pécs Leány/A - Dombóvári Kosársuli KE/A | 2022. április 14. csütörtök | 53 - 69 | Csontos Alex, Győr Marcell István |
B csoport | Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd/B - Kozármisleny SE/A | 2022. április 9. szombat | 52 - 56 | Zsók Áron, Némedi Flóra Anna |
Kozármisleny SE/A - Monok SE | 2022. április 21. csütörtök | 17:10 | |
Monok SE - GYKSE Szekszárd/B | Egyeztetés alatt szerda |
C csoport | Szent Orsolya Rendi Általános Iskola (7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - KASI Delfinek/B | 2022. április 10. vasárnap | 83 - 20 | Ács Dezső, Lipovszky Fanni |
NKA Pécs Fiú/B - Dombóvári Kosársuli KE/B | 2022. április 10. vasárnap | 53 - 49 | Ács Dezső, Kovàcs Balàzs |
Dombóvári Kosársuli KE/B - KASI Delfinek/B | 2022. április 10. vasárnap | 82 - 32 | Kovàcs Balàzs, Lipovszky Fanni |
NKA Pécs Fiú/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2022. április 10. vasárnap | 67 - 58 | Kovàcs Balàzs, Lipovszky Fanni |
D csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek/C - Gyakorlós Csibék | 2022. április 10. vasárnap | 28 - 45 | Boros Gyevi Ádám, Bencs Vivien |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 - NKA Pécs Leány/B | 2022. április 10. vasárnap | 34 - 56 | Boros Gyevi Ádám, Horváth Dorina |
KASI Delfinek/C - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 | 2022. április 10. vasárnap | 0 - 2 | Tolnai Gergő, Ivók Milán Larion |
Gyakorlós Csibék - NKA Pécs Leány/B | 2022. április 10. vasárnap | 49 - 73 | Tolnai Gergő, Ivók Milán Larion |
A csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Amazonok - FTSI Fiú | 2022. április 10. vasárnap | 49 - 68 | Komáromi Péter, Filep Áron Kálmán |
Bajai NKK - Kecskeméti KA Amazonok | 2022. április 10. vasárnap | 49 - 56 | Komáromi Péter, Filep Áron Kálmán |
FTSI Fiú - Bajai NKK | 2022. április 10. vasárnap | 79 - 30 | Komáromi Péter, Filep Áron Kálmán |
B csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE (V) - Nagykőrösi Sólymok | 2022. április 10. vasárnap | 48 - 46 | Farkas Dominik, Nagy Bernadett |
Nagykőrösi Sólymok - Miklósi Kékrókák | 2022. április 10. vasárnap | 49 - 54 | Farkas Dominik, Nagy Bernadett |
Miklósi Kékrókák - Pityke KSE (V) | 2022. április 10. vasárnap | 62 - 23 | Farkas Dominik, Nagy Bernadett |
C csoport | Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - FTSI Gyermek 2. | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Papp Attila, Csoma Martin |
FTSI Gyermek 2. - Gerje-CEKK | 2022. április 9. szombat | 0 - 2 | Papp Attila, Csoma Martin |
Gerje-CEKK - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2022. április 9. szombat | 34 - 54 | Papp Attila, Csoma Martin |
D csoport | Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola (2376 Hernád Fő utca 150.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kécskei Vidrák - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2022. április 9. szombat | 0 - 2 | Pettner Hanna, Kocsis Attila |
Bajai MNÁMK Rakétái - Kécskei Vidrák | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Pettner Hanna, Kocsis Attila |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Bajai MNÁMK Rakétái | 2022. április 9. szombat | 47 - 14 | Pettner Hanna, Kocsis Attila |
A csoport | ASE Sportcsarnok (7030 Paks, Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2022. április 9. szombat | 72 - 29 | Nagy Viktor, Haag Panna |
Alba Fehérvár Oroszlánok - Dávid Kornél KA Pandák | 2022. április 9. szombat | 46 - 59 | Nagy Viktor, Haag Panna |
Dávid Kornél KA Pandák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2022. április 9. szombat | 39 - 70 | Nagy Viktor, Haag Panna |
B csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kosársuli 8600 Kft - Marcali Szürkefarkasok | 2022. április 9. szombat | 41 - 58 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
Marcali Szürkefarkasok - Dunaújvárosi Sárkányok | 2022. április 9. szombat | 82 - 53 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
Dunaújvárosi Sárkányok - Kosársuli 8600 Kft | 2022. április 9. szombat | 58 - 57 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
C csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
AF-Velencei Gézengúzok - Pákozdi Kócsagok | 2022. április 9. szombat | 39 - 55 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Pákozdi Kócsagok - Dávid Kornél KA/Cougars | 2022. április 9. szombat | 28 - 71 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Dávid Kornél KA/Cougars - AF-Velencei Gézengúzok | 2022. április 9. szombat | 59 - 35 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
D csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalota Gepárdok - Dávid Kornél KA/Bulls | 2022. április 10. vasárnap | 2 - 0 | Majkó Ádám, Mónus Péter |
Ajka - Conoil Pápa KC | 2022. április 10. vasárnap | 54 - 23 | Majkó Ádám, Mónus Péter |
Dávid Kornél KA/Bulls - Conoil Pápa KC | 2022. április 10. vasárnap | 0 - 2 | Majkó Ádám, Mónus Péter |
Várpalota Gepárdok - Ajka | 2022. április 10. vasárnap | 26 - 50 | Majkó Ádám, Mónus Péter |
E csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Zsiráfok - Várpalotai Sárkányok | 2022. április 9. szombat | 50 - 41 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
VUKE U12 Leopárdok - AF-Tatabányai Medvék | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Várpalotai Sárkányok - AF-Tatabányai Medvék | 2022. április 9. szombat | 2 - 0 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |
Alba Fehérvár Zsiráfok - VUKE U12 Leopárdok | 2022. április 9. szombat | 42 - 25 | Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella |