|
A csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum - Zsákoló Zsiráfok | 2022. március 20. vasárnap | 96 - 23 | Makrai Márton, Horányi András |
Cívis KK U12/B - Nyíregyházi Sportcentrum | 2022. március 20. vasárnap | 34 - 71 | Makrai Márton, KONCZ JÁNOS |
Zsákoló Zsiráfok - Cívis KK U12/B | 2022. március 20. vasárnap | 41 - 74 | KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán |
B csoport | Nyíregyházi Egyetem T2 Kosárlabda Sportcsarnok (4400 Nyíregyháza, Sóstói út 31./B.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis Efrém Kenguruk - NYKK Eötvös | 2022. március 19. szombat | 67 - 32 | dr. Marjay Péter, Szilágyi Sámuel |
KARCAGI SE Oroszlánok - Cívis Efrém Kenguruk | 2022. március 19. szombat | 39 - 63 | Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa |
NYKK Eötvös - KARCAGI SE Oroszlánok | 2022. március 19. szombat | 56 - 45 | Molnár Péter Zoltán, Tömöri Péter András |
C csoport | Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BC Rookies Oradea - Dife KK | 2022. március 20. vasárnap | 61 - 23 | Kisházi Béla Kálmán, Mezei Dóra |
Nyíkse Tűzgolyók/B - BC Rookies Oradea | 2022. március 20. vasárnap | 74 - 48 | Kisházi Béla Kálmán, Mezei Dóra |
Dife KK - Nyíkse Tűzgolyók/B | 2022. március 20. vasárnap | 27 - 64 | Kisházi Béla Kálmán, Mezei Dóra |
D csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hadházi Farkasok - BKG-Bárdos | 2022. március 20. vasárnap | 2 - 0 | Sallai István József, Szilágyi Sámuel |
Záhonyi Zsiráfok - TSK-Magiszter | 2022. március 20. vasárnap | 2 - 0 | Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter |
BKG-Bárdos - TSK-Magiszter | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 0 | dr. Marjay Péter, Scholtz Zoltán |
Hadházi Farkasok - Záhonyi Zsiráfok | 2022. március 20. vasárnap | 24 - 35 | Tóth Tamás Zoltán, Szilágyi Sámuel |
E csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíkse Tűzgolyók/C - Nyírpazonyi KE U12 | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 0 | Sallai István József, Szilágyi Sámuel |
Nyíkse Tűzgolyók/D - BKG-Ebes | 2022. március 20. vasárnap | 2 - 0 | Sallai István József, Scholtz Zoltán |
Nyíkse Tűzgolyók/C - BKG-Ebes | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 0 | Horányi András, Tömöri Péter András |
Nyírpazonyi KE U12 - Nyíkse Tűzgolyók/D | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 2 | Horányi András, Tömöri Péter András |
A csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Struccolók - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2022. március 19. szombat | 13 - 47 | dr. Nagy Zsombor, Bilkay Hanna |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Salgótarjáni KI | 2022. március 19. szombat | 51 - 33 | Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor |
Salgótarjáni KI - MEAFC Struccolók | 2022. március 19. szombat | 30 - 34 | Takács Zoltán, Bilkay Hanna |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Kossuth | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 2 | Vaszi Ádám, Gombos Dorka |
DVTK Akadémia/B - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2022. március 20. vasárnap | 2 - 0 | Vaszi Ádám, Bodrogi Éva |
MEAFC Kossuth - DVTK Akadémia/B | 2022. március 20. vasárnap | 27 - 52 | Bodrogi Éva, Gombos Dorka |
C csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Beszterce KK - MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK | 2022. március 20. vasárnap | 53 - 41 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
MEZŐCSÁTI NINCS ZSÁK - Miskolci Sportiskola Kossuth | 2022. március 20. vasárnap | 57 - 35 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Beszterce KK | 2022. március 20. vasárnap | 48 - 58 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
D csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KSE Szécsény - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2022. március 19. szombat | 50 - 44 | Dr. Ormay Gábor, Molnár Zoltán |
Fürge Gyik DSE - Pásztó | 2022. március 19. szombat | 20 - 0 | Dr. Ormay Gábor, Molnár Zoltán |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Pásztó | 2022. március 19. szombat | 20 - 0 | Gulyás Márton, Burján Márk |
Salgótarjáni KSE Szécsény - Fürge Gyik DSE | 2022. március 19. szombat | 2 - 0 | Gulyás Márton, Burján Márk |
A csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békéscsabai KK - Gyulasport Nkft. | 2022. március 20. vasárnap | 67 - 36 | Perák Denis, Farkas Barna |
Gyulasport Nkft. - ACS Baschet Star Oradea | 2022. március 20. vasárnap | 27 - 82 | Perák Denis, Farkas Barna |
ACS Baschet Star Oradea - Békéscsabai KK | 2022. március 20. vasárnap | 73 - 37 | Perák Denis, Farkas Barna |
B csoport | Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme (6724 Szeged Kodály tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Aranysakálok - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2022. március 19. szombat | 43 - 18 | Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szolnoki Fekete Párducok | 2022. március 19. szombat | 31 - 47 | Barabás Dorina Mónika, Gedra János |
Szolnoki Fekete Párducok - SZEDEÁK Aranysakálok | 2022. március 19. szombat | 54 - 55 | dr. Márok Soma, Gedra János |
C csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli - Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas | 2022. március 19. szombat | 0 - 2 | Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó |
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas - Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák | 2022. március 19. szombat | 45 - 57 | Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó |
Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák - Lehel Kosársuli | 2022. március 19. szombat | 2 - 0 | Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó |
D csoport | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok (5000 Szolnok Véső út) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZECSKA Szöcskék - Szentesi KK/A | 2022. március 19. szombat | 58 - 50 | Szőcs Béla, Szabó László |
Szentesi KK/A - Békési Gladiátorok | 2022. március 19. szombat | 53 - 47 | Szőcs Béla, Terjéki András |
Békési Gladiátorok - SZECSKA Szöcskék | 2022. március 19. szombat | 53 - 62 | Szőcs Béla, Terjéki András |
E csoport | Városi Sportcsarnok (6726 Szeged Temesvári körút 33.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Kiscsikók - SzKE-Bulldogok | 2022. március 20. vasárnap | 2 - 0 | Tóth Tamás, Pelle Tamás |
Szentesi KK/B - SZEDEÁK Kiscsikók | 2022. március 20. vasárnap | 41 - 60 | Tóth Tamás, Pelle Tamás |
SzKE-Bulldogok - Szentesi KK/B | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 2 | Tóth Tamás, Pelle Tamás |
A csoport | Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium (2500 Esztergom Mindszenty hercegprímás tere 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - Esztergom U12 | 2022. március 19. szombat | 55 - 51 | Liktor Viktor, Szatmári Roland |
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok | 2022. március 19. szombat | 51 - 49 | Liktor Viktor, Szatmári Roland |
Esztergom U12 - Soproni Tigrisek Orsolya | 2022. március 19. szombat | 53 - 18 | Liktor Viktor, Szatmári Roland |
B csoport | Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE Vadmacskák - Győri KC Oroszlánok | 2022. március 20. vasárnap | 47 - 35 | Bakó László Ferenc, DANI BALÁZS DOMINIK |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - MVM-OSE Vadmacskák | 2022. március 20. vasárnap | 66 - 61 | Tamás Anna, Bende Zoltán |
Győri KC Oroszlánok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2022. március 20. vasárnap | 52 - 56 | Földesi Marcell, Ács Dániel |
C csoport | Bábolna Városi Sportcsarnok (2943 Bábolna Toldi Miklós u. 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Zsiráfok - Tatai Mosómedvék | 2022. március 19. szombat | 68 - 38 | Novák Bence, Varga Tamás |
Soproni Tigrisek Fenyő tér - Győri KC Zsiráfok | 2022. március 19. szombat | 54 - 55 | Novák Bence, Varga Tamás |
Tatai Mosómedvék - Soproni Tigrisek Fenyő tér | 2022. március 19. szombat | 53 - 59 | Novák Bence, Varga Tamás |
D csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVM-OSE TKC U12 - Vidám Kenguruk | 2022. március 19. szombat | 0 - 2 | Herczeg Ágoston, Horváth Ádám |
Sportdarázs - Győri KC Mókusok | 2022. március 19. szombat | 82 - 21 | Herczeg Ágoston, Szlávik Botond |
MVM-OSE TKC U12 - Győri KC Mókusok | 2022. március 19. szombat | 0 - 2 | Söveges Tamás, Kulik Rajmund |
Vidám Kenguruk - Sportdarázs | 2022. március 19. szombat | 32 - 48 | Söveges Tamás, Horváth Márk |
E csoport | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gönyűi Harcsák - Téti Tigrisek | 2022. március 19. szombat | 59 - 17 | Tamás Anna, Bende Réka |
Kapuvári Párducok - Mezőörsi Hangyák | 2022. március 19. szombat | 0 - 0 | Tamás Anna, Bende Zoltán |
Téti Tigrisek - Mezőörsi Hangyák | 2022. március 19. szombat | 2 - 0 | Tamás Anna, Bende Réka |
Gönyűi Harcsák - Kapuvári Párducok | 2022. március 19. szombat | 2 - 0 | Tamás Anna, Bende Zoltán |
A csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Sárkányok - Körmendi Törpördögök/B | 2022. március 19. szombat | 47 - 60 | Molnár Krisztián, Mónus Péter |
Hévíz SK - Tapolcai Sárkányok | 2022. március 19. szombat | 41 - 65 | Molnár Krisztián, Mónus Péter |
Körmendi Törpördögök/B - Hévíz SK | 2022. március 19. szombat | 69 - 35 | Molnár Krisztián, Mónus Péter |
B csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Rakéták - Zalakerámia ZTE | 2022. március 20. vasárnap | 46 - 86 | Németh Balázs, Kiss Armand Péter |
Tapolcai Gepárdok - Zalaegerszegi KTE | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 2 | Németh Balázs, Kiss Armand Péter |
RICSILLA Rakéták - Tapolcai Gepárdok | 2022. március 20. vasárnap | 2 - 0 | Németh Balázs, Kiss Armand Péter |
Zalakerámia ZTE - Zalaegerszegi KTE | 2022. március 20. vasárnap | 83 - 30 | Németh Balázs, Kiss Armand Péter |
C csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Harcos Sólymok - CVSE Vulkán Fürdő | 2022. március 20. vasárnap | 2 - 0 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
Kanizsa Kosárlabda Klub - Sportiskolás Csajok | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 2 | Dr. Popgyákunik Balázs, Schneider Bertold Antal |
CVSE Vulkán Fürdő - Kanizsa Kosárlabda Klub | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 0 | Dr. Popgyákunik Balázs, Matucza Gyula |
Harcos Sólymok - Sportiskolás Csajok | 2022. március 20. vasárnap | 59 - 48 | Dr. Popgyákunik Balázs, Matucza Gyula |
A csoport | Szuhay Sportcentrum (7200 Dombóvár, Földvár utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE/A - NKA Pécs Leány/A | 2022. március 20. vasárnap | 73 - 61 | Némedi Flóra Anna, Ábrahám Soma |
Monok SE - Dombóvári Kosársuli KE/A | 2022. április 4. hétfő | 0 - 0 | Lipovszky Fanni, Lipovszky Nóra |
NKA Pécs Leány/A - Monok SE | 2022. április 7. csütörtök | 120 - 35 | Lenger Levente, Hergyó-Bencze Gábor |
B csoport | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - NKA Pécs Fiú/B | 2022. március 19. szombat | 67 - 21 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Mirna |
NKA Pécs Fiú/B - Kozármisleny SE/A | 2022. március 19. szombat | 43 - 76 | Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Marko |
Kozármisleny SE/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2022. március 19. szombat | 47 - 72 | Mándity Marko, Mándity Mirna |
C csoport | Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI Delfinek/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 | 2022. március 19. szombat | 38 - 53 | Szecsődi Richárd Attila, Tolnai Gergő |
GYKSE Szekszárd/B - KASI Delfinek/C | 2022. március 19. szombat | 2 - 0 | Szecsődi Richárd Attila, Tolnai Gergő |
KASI Delfinek/B - KASI Delfinek/C | 2022. március 19. szombat | 44 - 17 | Boros Gyevi Ádám, Horváth Dorina |
Mohácsi Torna Egylet 1888 - GYKSE Szekszárd/B | 2022. március 19. szombat | 24 - 88 | Boros Gyevi Ádám, Horváth Dorina |
D csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 - Gyakorlós Csibék | 2022. március 19. szombat | 91 - 21 | Némedi Flóra Anna, Csepregi Ivett Virág |
NKA Pécs Leány/B - Dombóvári Kosársuli KE/B | 2022. március 19. szombat | 29 - 57 | Némedi Flóra Anna, Csepregi Ivett Virág |
Gyakorlós Csibék - NKA Pécs Leány/B | 2022. március 19. szombat | 26 - 102 | Lipovszky Fanni, Dávid Róbert |
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 - Dombóvári Kosársuli KE/B | 2022. március 19. szombat | 49 - 53 | Lipovszky Fanni, Dávid Róbert |
A csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Amazonok - FTSI Fiú | 2022. március 20. vasárnap | 31 - 84 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács István |
Pityke KSE (V) - Kecskeméti KA Amazonok | 2022. március 20. vasárnap | 26 - 64 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács István |
FTSI Fiú - Pityke KSE (V) | 2022. március 20. vasárnap | 84 - 29 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kovács István |
B csoport | Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gerje-CEKK - Miklósi Kékrókák | 2022. március 19. szombat | 50 - 53 | Kovács Máté László, Varga Sára |
Bajai NKK - Gerje-CEKK | 2022. március 19. szombat | 80 - 29 | Kovács Máté László, Nagy Bernadett |
Miklósi Kékrókák - Bajai NKK | 2022. március 19. szombat | 55 - 74 | Varga Sára, Nagy Bernadett |
C csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Gyermek 2. - Nagykőrösi Sólymok | 2022. március 19. szombat | 38 - 107 | Baukó Ferenc, Kocsis Attila |
Nagykőrösi Sólymok - Bajai MNÁMK Rakétái | 2022. március 19. szombat | 79 - 23 | Baukó Ferenc, Pettner Hanna |
Bajai MNÁMK Rakétái - FTSI Gyermek 2. | 2022. március 19. szombat | 27 - 37 | Pettner Hanna, Kocsis Attila |
D csoport | Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2022. március 20. vasárnap | 2 - 0 | Papp Attila, Horváth Alexandra |
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 2 | Papp Attila, Csoma Martin |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kécskei Vidrák | 2022. március 20. vasárnap | 0 - 0 | Csoma Martin, Horváth Alexandra |
A csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár Oroszlánok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2022. március 20. vasárnap | 47 - 58 | Szőcs Péter, Poór Tamás |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Marcali Szürkefarkasok | 2022. március 20. vasárnap | 64 - 48 | Szőcs Péter, Tóth Bence |
Marcali Szürkefarkasok - Alba Fehérvár Oroszlánok | 2022. március 20. vasárnap | 54 - 57 | Poór Tamás, Tóth Bence |
B csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Pandák - AF-Velencei Gézengúzok | 2022. március 20. vasárnap | 2 - 0 | Pécsi Zsolt, Müller Martin |
AF-Velencei Gézengúzok - Dunaújvárosi Sárkányok | 2022. március 20. vasárnap | 34 - 43 | Pécsi Zsolt, Müller Martin |
Dunaújvárosi Sárkányok - Dávid Kornél KA Pandák | 2022. március 20. vasárnap | 41 - 55 | Pécsi Zsolt, Müller Martin |
C csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kosársuli 8600 Kft - Várpalota Gepárdok | 2022. március 19. szombat | 71 - 26 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Várpalota Gepárdok - Pákozdi Kócsagok | 2022. március 19. szombat | 25 - 73 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Pákozdi Kócsagok - Kosársuli 8600 Kft | 2022. március 19. szombat | 46 - 58 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
D csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ajka - Alba Fehérvár Zsiráfok | 2022. március 19. szombat | 2 - 0 | Sebesi Gábor, Kiss István |
Conoil Pápa KC - Dávid Kornél KA/Cougars | 2022. március 19. szombat | 26 - 78 | Sebesi Gábor, Kiss István |
Alba Fehérvár Zsiráfok - Conoil Pápa KC | 2022. március 19. szombat | 0 - 2 | Sebesi Gábor, Kiss István |
Ajka - Dávid Kornél KA/Cougars | 2022. március 19. szombat | 34 - 76 | Sebesi Gábor, Kiss István |
E csoport | Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Bulls - Várpalotai Sárkányok | 2022. március 19. szombat | 2 - 0 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
VUKE U12 Leopárdok - AF-Tatabányai Medvék | 2022. március 19. szombat | 2 - 0 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
Várpalotai Sárkányok - AF-Tatabányai Medvék | 2022. március 19. szombat | 0 - 0 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |
Dávid Kornél KA/Bulls - VUKE U12 Leopárdok | 2022. március 19. szombat | 37 - 21 | Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám |