Gyermek Kupa - 2021/2022
Szakaszok
1. régió
A csoport Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (4024 Debrecen, Kossuth utca 44.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK U12/A - ACS Wildcats Baia Mare 2021. december 5. vasárnap 14:00 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
ACS Wildcats Baia Mare - Nyíkse Tűzgolyók/A 2021. december 5. vasárnap 15:30 Kokas Sándor Zsolt, Szalontai Dorina Enikő
Nyíkse Tűzgolyók/A - Cívis KK U12/A 2021. december 5. vasárnap 17:00 Bács Csaba, Szalontai Dorina Enikő
B csoport Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - NYKK Eötvös 2021. december 5. vasárnap 09:30 Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa
NYKK Eötvös - Nyíregyházi Sportcentrum 2021. december 5. vasárnap 11:15 dr. Marjay Péter, Tömöri Péter András
Nyíregyházi Sportcentrum - Zsákoló Zsiráfok 2021. december 5. vasárnap 13:00 KONCZ JÁNOS, Szilágyi Sámuel
C csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK U12/B - Cívis KK Macskatigrisek Egyeztetés alatt
Cívis KK Macskatigrisek - Cívis Efrém Kenguruk Egyeztetés alatt
Cívis Efrém Kenguruk - Cívis KK U12/B Egyeztetés alatt
D csoport Derecske Városi Sportcsarnok (4130 Derecske Kossuth utca 18/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BC Rookies Oradea - Dife KK 2021. december 5. vasárnap 09:00 Rácz Bence, Lakatos István
Záhonyi Zsiráfok - KARCAGI SE Oroszlánok 2021. december 5. vasárnap 10:30 Rácz Bence, Lakatos István
E csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TSK-Magiszter - Nyíkse Tűzgolyók/B 2021. december 4. szombat 8 - 34 Horányi András , Szilágyi Sámuel
Nyíkse Tűzgolyók/C - Hadházi Farkasok 2021. december 4. szombat 12 - 39 Nyíri Péter Patrik, Tömöri Péter András
TSK-Magiszter - Nyíkse Tűzgolyók/C 2021. december 4. szombat 9 - 15 KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa
Nyíkse Tűzgolyók/B - Hadházi Farkasok 2021. december 4. szombat 52 - 25 Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán
2. régió
A csoport DVTK Aréna (3532 Miskolc, Andrássy utca 61.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Cápakölykök - Egri Kék Oroszlánok 2021. december 5. vasárnap 09:00 dr. Nagy Zsombor, Gulyás Márton
DVTK Akadémia/A - MEAFC Cápakölykök 2021. december 5. vasárnap 10:30 dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Akadémia/A 2021. december 5. vasárnap 12:00 Siska-Sándor Ivett, Gulyás Márton
B csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencsi Varázslók - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2021. december 5. vasárnap 10:00 Szalontai Dorina Enikő, Bodrogi Éva
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencsi Varázslók 2021. december 5. vasárnap 11:30 Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina Enikő
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2021. december 5. vasárnap 13:00 Dr. Ormay Gábor, Bodrogi Éva
C csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Struccolók 2021. december 4. szombat 58 - 54 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
D csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Kossuth - Salgótarjáni KI 2021. december 4. szombat 26 - 40 Szendrey Zsombor, Burján Márk
Miskolci Sportiskola Kossuth - Fürge Gyik DSE 2021. december 4. szombat 46 - 52 Szendrey Zsombor, Burján Márk
MEAFC Kossuth - Miskolci Sportiskola Kossuth 2021. december 4. szombat 55 - 46 Marton Péter, Gombos Dorka
Salgótarjáni KI - Fürge Gyik DSE 2021. december 4. szombat 74 - 42 Marton Péter, Gombos Dorka
E csoport Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (3170 Szécsény Magyar utca 15)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KSE Szécsény - Pásztó 2021. december 4. szombat 96 - 16 Magda János József, Balogh Csaba
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Beszterce KK 2021. december 4. szombat 72 - 27 Magda János József, Balogh Csaba
Salgótarjáni KSE Szécsény - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2021. december 4. szombat 75 - 38 Magda János József, Balogh Csaba
3. régió
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok - SZEDEÁK Bikák 2021. december 4. szombat 09:00 Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
SZEDEÁK Bikák - ACS Baschet Star Oradea 2021. december 4. szombat 10:30 Czékmán Csaba, Liszkai Dávid
ACS Baschet Star Oradea - Bodrogi Bau Vásárhelyi Kishódok 2021. december 4. szombat 68 - 27 Bartucz Csaba, Liszkai Dávid
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Leopárdok - Lehel Kosársuli 2021. december 4. szombat 87 - 38 Kovács Máté Zádor, Rideg László
Lehel Kosársuli - Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok 2021. december 4. szombat 21 - 83 Rideg László, Kovács Karina Erzsébet
Bodrogi Bau Vásárhelyi Gepárdok - Szolnoki Leopárdok 2021. december 4. szombat 68 - 45 Kovács Máté Zádor, Kovács Karina Erzsébet
C csoport Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyulasport Nkft. - Mezőberényi KK 2021. december 5. vasárnap 09:00 Kátay Csaba András, Váczi Mihály
Mezőberényi KK - SZEDEÁK Aranysakálok 2021. december 5. vasárnap 10:30 Váczi Mihály, Kátay Csaba András
SZEDEÁK Aranysakálok - Gyulasport Nkft. 2021. december 5. vasárnap 12:00 Kátay Csaba András, Váczi Mihály
D csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas - Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák 2021. december 4. szombat 29 - 73 Váczi Mihály, Szabó Krisztina
Bodrogi Bau Vásárhelyi Zebrák - Szolnoki Fekete Párducok 2021. december 4. szombat 72 - 86 Szabó Krisztina, Váczi Mihály
Szolnoki Fekete Párducok - Cívis KK GFE Gyakorló Szarvas 2021. december 4. szombat 58 - 29 Váczi Mihály, Szabó Krisztina
E csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstrókák - SZEDEÁK Kiscsikók 2021. december 4. szombat 59 - 26 Dr. Kozma Gábor, Dr. Bodnár Gábor
SZEDEÁK Kiscsikók - SZECSKA Szöcskék 2021. december 4. szombat 48 - 70 Gedra János, Dr. Kozma Gábor
SZECSKA Szöcskék - SZEDEÁK Ezüstrókák 2021. december 4. szombat 41 - 77 Gedra János, Dr. Bodnár Gábor
F csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SzKE-Bulldogok - Szentesi KK/A 2021. december 5. vasárnap 09:00 Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor
Békési Gladiátorok - Szentesi KK/B 2021. december 5. vasárnap 10:30 Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor
4. régió
A csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2021. december 4. szombat 65 - 42 Tóth Bence, Wischy Péter
Széchenyi KA/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2021. december 4. szombat 40 - 66 Wischy Péter, Söveges Tamás
Soproni Darazsak Akadémia/A - Széchenyi KA/A 2021. december 4. szombat 63 - 28 Tóth Bence, Söveges Tamás
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Vadbivalyok 2021. december 4. szombat 93 - 12 Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
MVM-OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A 2021. december 4. szombat 37 - 91 Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
Soproni Sportiskolás Vadbivalyok - MVM-OSE Oroszlánok 2021. december 4. szombat 48 - 76 Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
C csoport Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Tigrisek Orsolya 2021. december 4. szombat 37 - 55 Kovács Máté, Schneider Bertold Antal
Győri KC Zsiráfok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2021. december 4. szombat 49 - 60 Kovács Máté, Schneider Bertold Antal
Soproni Tigrisek Orsolya - Győri KC Zsiráfok 2021. december 4. szombat 63 - 27 Kovács Máté, Schneider Bertold Antal
D csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Mosómedvék - MVM-OSE Vadmacskák 2021. december 4. szombat 32 - 70 Novák Bence, Burai Róbert
MVM-OSE TKC U12 - Tatai Mosómedvék 2021. december 4. szombat 58 - 52 Novák Bence, Burai Róbert
MVM-OSE Vadmacskák - MVM-OSE TKC U12 2021. december 4. szombat 80 - 42 Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert
E csoport Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Oroszlánok - Mezőörsi Hangyák 2021. december 4. szombat 61 - 12 Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
Esztergom U12 - Győri KC Oroszlánok 2021. december 4. szombat 48 - 31 Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
Mezőörsi Hangyák - Esztergom U12 2021. december 4. szombat 19 - 78 Földesi Marcell, Bakó László Ferenc
F csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sportdarázs - Gönyűi Harcsák 2021. december 5. vasárnap 10:00 Dr Tallós Gábor, Szlávik Bence
Győri KC Mókusok - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2021. december 5. vasárnap 11:30 Dr Tallós Gábor, Szlávik Bence
G csoport Győr Városi Egyetemi Edző Csarnok (9026 Győr, Vásárhelyi Pál utca 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Téti Tigrisek - KLKS Szomód 2021. december 5. vasárnap 10:00 Nagy Péter, Tamás Anna
Vidám Kenguruk - Kapuvári Párducok 2021. december 5. vasárnap 11:30 Nagy Péter, Tamás Anna
5. régió
A csoport Zalaszentgrót Városi Sportcsarnok (8790 Zalaszentgrót, Kossuth utca 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok KS 2021. december 5. vasárnap 10:00 Bognár Tamás, Kocsis Tamás
RICSILLA - Körmendi Törpördögök/A 2021. december 5. vasárnap 11:30 Bognár Tamás, Kocsis Tamás
Ifjú Sólymok KS - RICSILLA 2021. december 5. vasárnap 13:00 Bognár Tamás, Kocsis Tamás
B csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gepárdok - Tapolcai Sárkányok 2021. december 4. szombat 46 - 58 Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
RICSILLA Rakéták - Tapolcai Gepárdok 2021. december 4. szombat 51 - 39 Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Tapolcai Sárkányok - RICSILLA Rakéták 2021. december 4. szombat 71 - 60 Prieger Mihály, Molnár Krisztián
C csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hévíz SK - Kanizsai Vadmacskák 2021. december 4. szombat 59 - 62 Szabó Tibor, Novák Marcell
Zalaegerszegi KTE - Hévíz SK 2021. december 4. szombat 17 - 60 Szabó Tibor, Novák Marcell
Kanizsai Vadmacskák - Zalaegerszegi KTE 2021. december 4. szombat 67 - 52 Szabó Tibor, Novák Marcell
D csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sportiskolás Csajok - Harcos Sólymok 2021. december 4. szombat 72 - 39 Bognár Tamás, Németh Balázs
Zalakerámia ZTE - Sportiskolás Csajok 2021. december 4. szombat 97 - 29 Bognár Tamás, Németh Balázs
Harcos Sólymok - Zalakerámia ZTE 2021. december 4. szombat 19 - 115 Bognár Tamás, Németh Balázs
E csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsa Kosárlabda Klub - CVSE Vulkán Fürdő 2021. december 4. szombat 45 - 8 Horváth Alajos, Németh Csaba János
CVSE Vulkán Fürdő - Körmendi Törpördögök/B 2021. december 4. szombat 2 - 99 Horváth Alajos, Németh Csaba János
Körmendi Törpördögök/B - Kanizsa Kosárlabda Klub 2021. december 4. szombat 74 - 17 Horváth Alajos, Németh Csaba János
6. régió
A csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/A - GYKSE Szekszárd/A 2021. december 5. vasárnap 09:00 Lenger Levente, Győr Marcell István
GYKSE Szekszárd/A - KASI Delfinek/A 2021. december 5. vasárnap 10:30 Mándity Marko, Mándity Mirna
KASI Delfinek/A - NKA Pécs Fiú/A 2021. december 5. vasárnap 12:00 Lenger Levente, Mándity Mirna
B csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dombóvári Kosársuli KE/A 2021. december 4. szombat 75 - 50 Nagy Viktor, Finta Zétény
Dombóvári Kosársuli KE/A - PVSK NKA Leány/A 2021. december 4. szombat 46 - 31 Szücs Szabolcs, Finta Zétény
PVSK NKA Leány/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2021. december 4. szombat 30 - 55 Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka
C csoport Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - NKA Pécs Leány/A 2021. december 4. szombat 51 - 34 Győr Marcell István, Barics Bálint
NKA Pécs Leány/A - GYKSE Szekszárd/B 2021. december 4. szombat 51 - 47 Lenger Levente, Győr Marcell István
GYKSE Szekszárd/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2021. december 4. szombat 27 - 83 Lenger Levente, Barics Bálint
D csoport Kozármisleny Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - Dombóvári Kosársuli KE/B 2021. december 12. vasárnap 10:30
Dombóvári Kosársuli KE/B - Monok SE 2021. december 12. vasárnap 12:00
Monok SE - Kozármisleny SE/A 2021. december 12. vasárnap 13:30
E csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI Delfinek/B - NKA Pécs Leány/B 2021. december 5. vasárnap 13:30 Lenger Levente, Peti Zsófia
Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 - KASI Delfinek/B 2021. december 5. vasárnap 15:00 Mándity Mirna, Csontos Alex
NKA Pécs Leány/B - Knipl Kft. Bonyhádi KSE U12 2021. december 5. vasárnap 16:30 Peti Zsófia , Csontos Alex
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Csibék - NKA Pécs Fiú/B 2021. december 4. szombat 33 - 73 Koncsek Balázs, Ivók Milán Larion
KASI Delfinek/C - Mohácsi Torna Egylet 1888 2021. december 4. szombat 13 - 53 Koncsek Balázs, Bencs Vivien
Gyakorlós Csibék - KASI Delfinek/C 2021. december 4. szombat 32 - 25 Koncsek Balázs, Ivók Milán Larion
NKA Pécs Fiú/B - Mohácsi Torna Egylet 1888 2021. december 4. szombat 34 - 21 Koncsek Balázs, Bencs Vivien
7. régió
A csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Mitugrász 2021. december 4. szombat 36 - 54 Kónya Levente, Filep Áron Kálmán
Kecskeméti KA Párducok - Bajai Bácska 2021. december 4. szombat 37 - 45 Kónya Levente, Kovács István
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Párducok 2021. december 4. szombat 81 - 31 Kovács István, Filep Áron Kálmán
B csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák 2021. december 4. szombat 26 - 73 Pettner Hanna, Nagy Bernadett
Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai NKK 2021. december 4. szombat 118 - 22 Burján Bianka, Pettner Hanna
Bajai NKK - FTSI Fiú 2021. december 4. szombat 64 - 51 Burján Bianka, Nagy Bernadett
C csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Pityke KSE (V) 2021. december 5. vasárnap 09:00 Hajagos-Kiss Hedvig, Varga Sára
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Amazonok 2021. december 5. vasárnap 10:30 Hajagos-Kiss Hedvig, Pettner Hanna
Pityke KSE (V) - Nagykőrösi Sólymok 2021. december 5. vasárnap 12:00 Varga Sára, Pettner Hanna
D csoport Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miklósi Kékrókák - FTSI Gyermek 2. 2021. december 4. szombat 63 - 38 Papp Attila, Könyves Teréz Ráhel
Gerje-CEKK - Miklósi Kékrókák 2021. december 4. szombat 63 - 36 Könyves Teréz Ráhel, Horváth Alexandra
FTSI Gyermek 2. - Gerje-CEKK 2021. december 4. szombat 13 - 63 Papp Attila, Horváth Alexandra
E csoport Mercedes-Benz Sport Akadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kécskei Vidrák 2021. december 5. vasárnap 13:30 Velkey István, Pelikán Dóra
Bajai MNÁMK Rakétái - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2021. december 5. vasárnap 15:00 Velkey István, Pelikán Dóra
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár Cápák - Fűzfői AK 2021. december 4. szombat 93 - 38 Szőcs Péter, Koller István
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA/Alligators 2021. december 4. szombat 47 - 100 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
Dávid Kornél KA/Alligators - Alba Fehérvár Cápák 2021. december 4. szombat 59 - 49 Koller István, Horváth Andreasz
B csoport Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE U12 Oroszlánok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2021. december 5. vasárnap 14:30 Prieger Mihály, Majkó Ádám
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Dávid Kornél KA Pandák 2021. december 5. vasárnap 15:45 Prieger Mihály, Majkó Ádám
Dávid Kornél KA Pandák - VUKE U12 Oroszlánok 2021. december 5. vasárnap 17:00 Prieger Mihály, Majkó Ádám
C csoport Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár Oroszlánok - Marcali Szürkefarkasok 2021. december 5. vasárnap 13:00 Poór Tamás, Tóth Bence
Marcali Szürkefarkasok - AF-Velencei Gézengúzok 2021. december 5. vasárnap 14:15 KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás
AF-Velencei Gézengúzok - Alba Fehérvár Oroszlánok 2021. december 5. vasárnap 15:30 KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence
D csoport Nepomuki Szent János Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre út 3-5. út 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pákozdi Kócsagok - Várpalota Gepárdok 2021. december 5. vasárnap 11:15 Kiss Tamás Sándor, Oláh Gabriella
E csoport Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - Dávid Kornél KA/Cougars 2021. december 5. vasárnap 09:00 Mónus Péter, Molnár Krisztián
VUKE U12 Leopárdok - Kosársuli 8600 Kft 2021. december 5. vasárnap 10:15 Molnár Krisztián, Mónus Péter
F csoport Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ajka - Dávid Kornél KA/Bulls 2021. december 4. szombat 52 - 45 Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám
Alba Fehérvár Zsiráfok - AF-Tatabányai Medvék 2021. december 4. szombat 22 - 62 Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám
Dávid Kornél KA/Bulls - AF-Tatabányai Medvék 2021. december 4. szombat 14 - 58 Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám
Ajka - Alba Fehérvár Zsiráfok 2021. december 4. szombat 42 - 48 Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE/A - Csata Csillagok 2021. december 4. szombat 44 - 59 Bujtor Péter, Borsos Balázs
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd SE/A 2021. december 4. szombat 52 - 59 Bujtor Péter, Borsos Balázs
Csata Csillagok - Vasas Akadémia U12 2021. december 4. szombat 62 - 49 Németh Fanni , Hőgerl Bence
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások/A - Vasas Amazonok 2021. december 5. vasárnap 09:00 Győri Ferenc, Korompai Zsolt László
Vasas Amazonok - Budafoki Bikák 2021. december 5. vasárnap 10:30 Győri Ferenc, Korompai Zsolt László
Budafoki Bikák - Óbudai Kaszások/A 2021. december 5. vasárnap 12:00 Bárány Levente, Kutrik Andrea
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darazsak/A - Kőbányai Darázslányok 2021. december 5. vasárnap 14:00 Bárány Levente, Kutrik Andrea
KöLöKöS Fiúk/A - Kőbányai Darazsak/A 2021. december 5. vasárnap 15:30 Hegedűs Attila, Török Béla
Kőbányai Darázslányok - KöLöKöS Fiúk/A 2021. december 5. vasárnap 17:00 Hegedűs Attila, Török Béla
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat utca 88.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - Kőbányai Darazsak/B 2021. december 4. szombat 52 - 37 Németh Fanni , Hőgerl Bence
Vasas Akadémia U11 - Újpest-MT/A 2021. december 4. szombat 60 - 36 Vigh Balázs, Boros Krisztina
Kőbányai Darazsak/B - Vasas Akadémia U11 2021. december 4. szombat 62 - 69 Vigh Balázs, Boros Krisztina
E csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Gabányi - Csata Pannónia 2021. december 5. vasárnap 09:00 Vigh Balázs, Konta Csanád János
BEAC Újbuda KA/A - MAFC Gabányi 2021. december 5. vasárnap 10:20 Vigh Balázs, Konta Csanád János
Csata Pannónia - BEAC Újbuda KA/A 2021. december 5. vasárnap 11:40 Vigh Balázs, Konta Csanád János
F csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kaszások/B - MTK Budapest 2021. december 5. vasárnap 13:00 Ürögi Zsolt, Waigand Ágoston
Újpest-MT/B - Óbudai Kaszások/B 2021. december 5. vasárnap 14:20 Ürögi Zsolt, Waigand Ágoston
MTK Budapest - Újpest-MT/B 2021. december 5. vasárnap 15:40 Ürögi Zsolt, Waigand Ágoston
G csoport Török Flóris Általános Iskola (1237 Budapest, Dinnyehegyi köz 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasok - Óbudai Kaszások Girls 2021. december 4. szombat 55 - 34 Kovács Róbert Márió, Ürögi Zsolt
Óbudai Kaszások Girls - Budai Aranysakálok 2021. december 4. szombat 35 - 50 Kovács Róbert Márió, Ürögi Zsolt
Budai Aranysakálok - Török Sasok 2021. december 4. szombat 63 - 68 Kovács Róbert Márió, Ürögi Zsolt
H csoport Török Flóris Általános Iskola (1237 Budapest, Dinnyehegyi köz 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE/B - Török Sasmadarak 2021. december 5. vasárnap 09:40 Kiss Bálint, Vigh Barnabás Dominik
Kaszás Boys - Budapesti Honvéd SE/B 2021. december 5. vasárnap 11:00 Kiss Bálint, Vigh Barnabás Dominik
Török Sasmadarak - Kaszás Boys 2021. december 5. vasárnap 12:20 Kiss Bálint, Vigh Barnabás Dominik
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Bolhák - Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár 2021. december 5. vasárnap 15:00 Török Béla, Brunner Brúnó
KöLöKöS Lányok - Vasas Bolhák 2021. december 5. vasárnap 16:20 Török Béla, Brunner Brúnó
Budapesti Honvéd SE Bakáts-Molnár - KöLöKöS Lányok 2021. december 5. vasárnap 17:40 Török Béla, Brunner Brúnó
J csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Tigrisek - Zuglói Sasok 2021. december 4. szombat 53 - 57 Hegedűs Attila, Mészáros Nándor Lajos
BLF KK/A - Ziccer Tigrisek 2021. december 4. szombat 33 - 41 Hegedűs Attila, Mészáros Nándor Lajos
Zuglói Sasok - BLF KK/A 2021. december 4. szombat 101 - 27 Hegedűs Attila, Mészáros Nándor Lajos
K csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pénzügyőr SE Párducok - TFSE 2021. december 4. szombat 31 - 54 Szabó István, Gere Kálmán Richárd
Németvölgyi Bocsok - Pénzügyőr SE Párducok 2021. december 4. szombat 43 - 30 Szabó István, Gere Kálmán Richárd
TFSE - Németvölgyi Bocsok 2021. december 4. szombat 17 - 50 Szabó István, Gere Kálmán Richárd
L csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Józsefvárosi KC - MAFC Heisler 2021. december 4. szombat 15 - 112 Waigand Ágoston, Marjai Réka
Keresztúri SE/A - Józsefvárosi KC 2021. december 4. szombat 65 - 19 Waigand Ágoston, Marjai Réka
MAFC Heisler - Keresztúri SE/A 2021. december 4. szombat 100 - 10 Waigand Ágoston, Marjai Réka
M csoport Grosics Gyula Általános Iskola (1119 Budapest Bikszádi utca 11-15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - Vasas Bolhák 2021. december 4. szombat 65 - 35 Bárány Levente, Kiss Bálint
Budapest Csepel - SZPA-HSE 2021. december 4. szombat 33 - 77 Bárány Levente, Kiss Bálint
Vasas Bolhák - Budapest Csepel 2021. december 4. szombat 50 - 43 Bárány Levente, Kiss Bálint
N csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KÖLÖKÖS FIÚK/B - BLF KK/B 2021. december 4. szombat 95 - 8 Bujtor Péter, Korompai Zsolt László
KKS-Tigers - KÖLÖKÖS FIÚK/B 2021. december 4. szombat 39 - 52 Bujtor Péter, Korompai Zsolt László
BLF KK/B - KKS-Tigers 2021. december 4. szombat 19 - 44 Bujtor Péter, Korompai Zsolt László
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd SE Lányok - BEAC Újbuda KA/B 2021. december 4. szombat 0 - 0 Konta Csanád János, Borsos Balázs
BEAC Újbuda KA/B - SZSE U12 2021. december 4. szombat 0 - 0 Konta Csanád János, Borsos Balázs
SZSE U12 - Budapesti Honvéd SE Lányok 2021. december 4. szombat 16:00 Gere Kálmán Richárd, Borsos Balázs
P csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSE - WSK 2021. december 5. vasárnap 09:00 Szabó István, Borsos Balázs
WSK - TF-BP Oroszlánok 2021. december 5. vasárnap 10:20 Szabó István, Borsos Balázs
FKE Kőrösi - HSE 2021. december 5. vasárnap 11:40 Lukács Rezső Tamás, Marjai Réka
TF-BP Oroszlánok - FKE Kőrösi 2021. december 5. vasárnap 13:00 Lukács Rezső Tamás, Marjai Réka
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Áldás Basket - Gödi Gólyák 2021. december 4. szombat 63 - 50 Gombos Ádám Attila, Paulik Benjámin
PILIS Basket - Vasas Áldás Basket 2021. december 4. szombat 62 - 59 Gombos Ádám Attila, Paulik Benjámin
Gödi Gólyák - PILIS Basket 2021. december 4. szombat 58 - 68 Gombos Ádám Attila, Paulik Benjámin
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F - Viadukt SE 2021. december 4. szombat 107 - 29 Sersovszky Gergely Péter, Takács István
BSC - BKG PRIMA AKADÉMIA U12/F 2021. december 4. szombat 82 - 65 Sersovszky Gergely Péter, Takács István
Viadukt SE - BSC 2021. december 4. szombat 49 - 114 Sersovszky Gergely Péter, Takács István
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - BSC Farkasrét 2021. december 5. vasárnap 09:00 Liktor Viktor, Belák Dorka
BSC Budakeszi - Herceghalmi Tigrisek 2021. december 5. vasárnap 10:30 Liktor Viktor, Belák Dorka
BSC Farkasrét - BSC Budakeszi 2021. december 5. vasárnap 12:00 Liktor Viktor, Belák Dorka
D csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - Repülő Mókusok 2021. december 4. szombat 59 - 27 Gyurkovics István János, Illés Károly
Százhalombattai KSE - Gödi Gödények 2021. december 4. szombat 41 - 53 Gyurkovics István János, Illés Károly
Repülő Mókusok - Százhalombattai KSE 2021. december 4. szombat 58 - 48 Gyurkovics István János, Illés Károly
E csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Veresegyház - CKE U12 2021. december 5. vasárnap 13:30 Miklósi László, Szablár Dorina
DMTK - BKG Veresegyház 2021. december 5. vasárnap 15:00 Miklósi László, Szablár Dorina
CKE U12 - DMTK 2021. december 5. vasárnap 16:30 Miklósi László, Szablár Dorina
F csoport Telki (Telki, Kamilla utca 2. 2089)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök - BKG PRIMA AKADÉMIA U12 LEÁNY 2021. december 5. vasárnap 09:00 Agócs Gábor Mihály, Szatmári Roland
DMTK Leány - BTDSE Taksonyi Ördögök 2021. december 5. vasárnap 10:30 Agócs Gábor Mihály, Sersovszky Gergely Péter
BKG PRIMA AKADÉMIA U12 LEÁNY - DMTK Leány 2021. december 5. vasárnap 12:00 Sersovszky Gergely Péter, Szatmári Roland
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödöllői SK - Diósdi Sasok 2021. december 4. szombat 38 - 65 Gyurkovics István János, Illés Károly
ELITE Basket - Parthus SE/B 2021. december 4. szombat 14 - 98 Belák Zoltán, Szundy Gábor
Gödöllői SK - ELITE Basket 2021. december 4. szombat 52 - 31 Belák Zoltán, Magda János József
Diósdi Sasok - Parthus SE/B 2021. december 4. szombat 50 - 52 Belák Zoltán, Sersovszky Gergely Péter
H csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RADOBASKET - Szentendrei KSE 2021. december 5. vasárnap 13:30 Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter
Parthus SE/A - Monor SE 2021. december 5. vasárnap 15:00 Szundy Gábor, Garami Júlia Eszter

Megyei szövetségek