2022/2023 - Zsíros Akadémia Kőbánya/A – Budapesti Honvéd/A 70-80
18
2023
2023. május 18.  |  18:58
Az első félidőben nem sok esélyt hagyott a budapesti csapatok összecsapásán a Honvéd, amely 25 pontos előnyt alakított ki az első 20 perc végére. A fordulás után a Zsíros Akadémia újult erővel vágott neki a küzdelemnek kihasználva az ellenfél eladott labdáit, azonban nem sikerült szoros eredményt kialakítania, 10 pontos hátránya maradt a végére (70-80).

A Budapesti Honvéd játékosa, Kurfis Zétény Mihály dupla-duplát ért el a mérkőzésen, 29 pontja mellett 18 lepattanót szerzett.

Boronyai Zoltán, a Zsíros Akadémia Kőbánya/A vezetőedzője: Megilletődött, súlyos hibákkal és kishitűséggel tarkított első félidő után helyenként szerethető játékkal, heroikus akarattal csökkentettük a különbséget 10 pontra, ami a látottak alapján reális különbség a két csapat között. Holnap javítunk.

Fenyődi Szabolcs, a Budapesti Honvéd/A vezetőedzője: Szeretnék gratulálni a csapatnak! Nagyszerű első félidőt tudtunk játszani, ahol a srácok egy emberként tudtak a pályán lenni, és teljesíteni az előzetesen megbeszélt feladatokat.