Kenguru Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2019. március 1. péntek 71 - 39
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2019. március 4. hétfő 39 - 41
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2019. március 8. péntek 40 - 70
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - NYKK Eötvös 2019. március 2. szombat 48 - 36
ACS Wildcats Baia Mare I. - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. március 2. szombat 52 - 46
NYKK Eötvös - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. március 2. szombat 15 - 72
C csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - BKGDSE-Ebes 2019. március 1. péntek 81 - 33
BKGDSE-Ebes - Hajdúhadházi Farkasok KK 2019. március 1. péntek 14:30
Hajdúhadházi Farkasok KK - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2019. március 1. péntek 16:00
D csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. március 3. vasárnap 28 - 39
ACS Wildcats Baia Mare II. - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. március 3. vasárnap 51 - 25
Nyíregyházi Sportcentrum/B - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. március 3. vasárnap 25 - 31
E csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hajdúböszörményi TE - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. március 2. szombat 52 - 26
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Hajdúböszörményi TE 2019. március 2. szombat 44 - 50
BKGDSE-Hajdúszoboszló - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. március 2. szombat 29 - 52
F csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA TK Macskák - Hadházi Farkasok KK 2019. március 2. szombat 50 - 22
Zsákoló Zsiráfok - Újfehértói Zsiráfok 2019. március 2. szombat 09:00
Újfehértói Zsiráfok - Hadházi Farkasok KK 2019. március 2. szombat 23 - 70
Zsákoló Zsiráfok - Cívis DKA TK Macskák 2019. március 2. szombat 42 - 33
G csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alma utcai Zsiráfok - Szakolyi Zsiráfok 2019. március 2. szombat 27 - 14
Újfehértói Sportklub - Nyírtelki Zsiráfok 2019. március 2. szombat 30 - 2
Nyírtelki Zsiráfok - Szakolyi Zsiráfok 2019. március 2. szombat 14 - 17
Újfehértói Sportklub - Alma utcai Zsiráfok 2019. március 2. szombat 39 - 21
2. régió
A csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. március 3. vasárnap 79 - 33
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Szürke Farkasok 2019. március 3. vasárnap 30 - 56
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. március 3. vasárnap 39 - 45
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - MVSI Vadmacskák 2019. március 2. szombat 71 - 49
DVTK - Egri Kék Oroszlánok 2019. március 2. szombat 74 - 83
MVSI Vadmacskák - DVTK 2019. március 2. szombat 57 - 61
C csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Basket Bulls - Beszterce KK 2019. március 2. szombat 58 - 27
Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. március 2. szombat 59 - 35
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Basket Bulls 2019. március 2. szombat 23 - 72
D csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Struccolók - MEAFC Kossuth 2019. március 3. vasárnap 58 - 48
Beszterce KK Bolyky - MEAFC Struccolók 2019. március 3. vasárnap 34 - 56
MEAFC Kossuth - Beszterce KK Bolyky 2019. március 3. vasárnap 39 - 38
E csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Encs - Fürge Gyík DSE 2019. március 2. szombat 31 - 57
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. március 2. szombat 0 - 20
Fürge Gyík DSE - Salgó Basket Szécsény 2019. március 2. szombat 20 - 0
F csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK Miskolc/B 2019. március 3. vasárnap 14 - 43
Szerencs VSE - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2019. március 3. vasárnap 44 - 14
DVTK Miskolc/B - Szerencs VSE 2019. március 3. vasárnap 62 - 33
G csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-Fazekas - DVTK-Nagy Lajos 2019. március 2. szombat 8 - 76
Salgótarjáni KI - DVTK-Szabó Lőrinc 2019. március 2. szombat 109 - 5
DVTK-Szabó Lőrinc - DVTK-Fazekas 2019. március 2. szombat 14 - 29
Salgótarjáni KI - DVTK-Nagy Lajos 2019. március 2. szombat 56 - 25
3. régió
A csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Villámok - ACS Baschet Star Oradea I. 2019. március 2. szombat 30 - 85
ACS Baschet Star Oradea I. - Szolnoki Sasok 2019. március 2. szombat 84 - 54
Szolnoki Sasok - SZEDEÁK Villámok 2019. március 2. szombat 73 - 51
B csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Kisbaglyok - Szeged KE - Vadmacskák 2019. március 2. szombat 63 - 46
ACS Baschet Star Oradea II. - Szolnoki Kisbaglyok 2019. március 2. szombat 47 - 61
Szeged KE - Vadmacskák - ACS Baschet Star Oradea II. 2019. március 2. szombat 36 - 44
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - West Activ Timisoara 2019. március 3. vasárnap 35 - 67
West Activ Timisoara - Vásárhelyi Villámok 2019. március 3. vasárnap 43 - 16
Vásárhelyi Villámok - Vásárhelyi Párducok 2019. március 3. vasárnap 49 - 53
D csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. március 2. szombat 36 - 72
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - ACS Baschet Star Oradea III. 2019. március 2. szombat 48 - 70
ACS Baschet Star Oradea III. - SZEDEÁK Bikák 2019. március 2. szombat 68 - 30
E csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Madách - SZEDEÁK Dózsa 2019. március 3. vasárnap 74 - 32
SZEDEÁK Dózsa - Békési Heppes Szöcskék 2019. március 3. vasárnap 18 - 34
Békési Heppes Szöcskék - Szeged KE - Madách 2019. március 3. vasárnap 34 - 45
F csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Karolina - Békéscsabai KK/A 2019. március 3. vasárnap 10:00
ACS Baschet Star Oradea IV. - SZEDEÁK Karolina 2019. március 3. vasárnap 11:30
Békéscsabai KK/A - ACS Baschet Star Oradea IV. 2019. március 3. vasárnap 13:00
G csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Kacsák - SZEDEÁK Boni-Csikók 2019. március 3. vasárnap 66 - 36
SZEDEÁK Boni-Csikók - Szentesi KK 2019. március 3. vasárnap 30 - 56
Szentesi KK - Vásárhelyi Kacsák 2019. március 3. vasárnap 47 - 95
H csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Hópárducok - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2019. március 2. szombat 38 - 36
SZEDEÁK Béke - Szeged KE - Hópárducok 2019. március 2. szombat 42 - 30
Szeged KE - Rókusi Mókusok - SZEDEÁK Béke 2019. március 2. szombat 34 - 45
I csoport Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kisújszállási SE - Békéscsabai KK/B 2019. március 2. szombat 47 - 30
Ricsilla-Kunszentmárton - HSA Sasok 2019. március 2. szombat 20 - 0
Békéscsabai KK/B - HSA Sasok 2019. március 2. szombat 20 - 0
Kisújszállási SE - Ricsilla-Kunszentmárton 2019. március 2. szombat 40 - 48
J csoport Mezőberényi Általános Iskola (5650 Mezőberény Petőfi út 17-19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőberényi KK - Gyulai Vidrák 2019. március 3. vasárnap 37 - 47
Szeged KE - Karolina - SZECSKA Bikák 2019. március 3. vasárnap 31 - 62
Mezőberényi KK - Szeged KE - Karolina 2019. március 3. vasárnap 35 - 30
Gyulai Vidrák - SZECSKA Bikák 2019. március 3. vasárnap 18 - 109
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Soproni Tigrisek Deák tér 2019. március 3. vasárnap 77 - 34
Csípős Darazsak - OSE Simbák 2019. március 3. vasárnap 46 - 56
Soproni Tigrisek Deák tér - Csípős Darazsak 2019. március 3. vasárnap 28 - 67
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (8200 Veszprém Kádár utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Szorgos Darazsak 2019. március 3. vasárnap 74 - 20
Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. március 3. vasárnap 45 - 82
Szorgos Darazsak - Soproni Tigrisek Orsolya 2019. március 3. vasárnap 39 - 76
C csoport UMF ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mosonmagyaróvári Kenguruk - Villámló Tigrisek 2019. március 3. vasárnap 84 - 36
Tatai Mosómedvék - Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. március 3. vasárnap 55 - 84
Villámló Tigrisek - Tatai Mosómedvék 2019. március 3. vasárnap 35 - 72
D csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - Soproni Sportiskolás Elefántok 2019. március 2. szombat 40 - 59
Soproni Sportiskolás Farkasok - Tatabányai KC 2019. március 2. szombat 58 - 31
Soproni Sportiskolás Elefántok - Soproni Sportiskolás Farkasok 2019. március 2. szombat 42 - 52
E csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Mókusok - Feketés Darazsak 2019. március 3. vasárnap 85 - 72
Feketés Darazsak - Soproni Sportiskolás Párducok 2019. március 3. vasárnap 33 - 73
Soproni Sportiskolás Párducok - OSE Mókusok 2019. március 3. vasárnap 87 - 62
F csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kövesdi Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok 2019. március 3. vasárnap 27 - 57
Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Győri KC Vizslák 2019. március 3. vasárnap 47 - 39
Győri KC Vizslák - Kövesdi Zsiráfok 2019. március 3. vasárnap 40 - 37
G csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - Vidám Kenguruk 2019. március 3. vasárnap 34 - 16
Harcos Darazsak - Harcias Kenguruk 2019. március 3. vasárnap 19 - 64
Vidám Kenguruk - Harcos Darazsak 2019. március 3. vasárnap 35 - 31
H csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mórás Cápák - Győri KC Lovagok 2019. március 3. vasárnap 15 - 51
Mezőörsi Oroszlánok - Mórás Cápák 2019. március 3. vasárnap 47 - 24
Győri KC Lovagok - Mezőörsi Oroszlánok 2019. március 3. vasárnap 49 - 27
I csoport Hunyadi Általános Iskola (9400 Sopron Hunyadi János u. 8. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Sportdarázs 2019. március 3. vasárnap 40 - 47
Hunyadis Darazsak - Győri KC Kenguruk 2019. március 3. vasárnap 33 - 55
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Hunyadis Darazsak 2019. március 3. vasárnap 64 - 17
Sportdarázs - Győri KC Kenguruk 2019. március 3. vasárnap 51 - 56
J csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyönyűi Harcsák - Győri KC Párducok 2019. március 3. vasárnap 7 - 49
Lackneros Darazsak - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. március 3. vasárnap 45 - 24
Győri KC Párducok - Soproni Tigrisek Fenyő tér 2019. március 3. vasárnap 78 - 3
Gyönyűi Harcsák - Lackneros Darazsak 2019. március 3. vasárnap 30 - 31
5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. március 2. szombat 74 - 33
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2019. március 2. szombat 43 - 80
Zalakerámia ZTE KK/A - Ifjú Sólyomfiókák 2019. március 2. szombat 27 - 62
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. március 3. vasárnap 69 - 59
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA /A 2019. március 3. vasárnap 10:15
Zalakerámia ZTE KK/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lányok 2019. március 3. vasárnap 57 - 79
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Sólyomfiókák 2019. március 2. szombat 49 - 79
Kanizsa DKK - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. március 2. szombat 104 - 26
Sólyomfiókák - Kanizsa DKK 2019. március 2. szombat 48 - 84
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Szárnyaló Sólyomfiókák 2019. március 3. vasárnap 52 - 66
Kalózok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. március 3. vasárnap 14:15
Szárnyaló Sólyomfiókák - Kalózok 2019. március 3. vasárnap 72 - 60
E csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakarosi Fókák - Körmendi Törpördögök/B 2019. március 3. vasárnap 12 - 83
Egerszegi Zsebibabák - Zalakarosi Fókák 2019. március 3. vasárnap 58 - 21
Körmendi Törpördögök/B - Egerszegi Zsebibabák 2019. március 3. vasárnap 62 - 21
F csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Vadmacskák - Hévíz SK 2019. március 3. vasárnap 80 - 24
Tapolcai Gepárdok - Tapolcai Vadmacskák 2019. március 3. vasárnap 57 - 43
Hévíz SK - Tapolcai Gepárdok 2019. március 3. vasárnap 33 - 69
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - KASI/A 2019. március 3. vasárnap 105 - 71
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KASI/B 2019. március 3. vasárnap 26 - 111
KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. március 3. vasárnap 70 - 61
B csoport Garay János Általános Iskola (7100 Szekszárd Zrínyi utca 78.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
GYKSE Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 3. vasárnap 59 - 52
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári KS 2019. március 3. vasárnap 48 - 72
Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd 2019. március 3. vasárnap 45 - 70
C csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány 2019. március 3. vasárnap 38 - 46
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. március 3. vasárnap 39 - 42
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 3. vasárnap 43 - 65
D csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monok SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B 2019. március 3. vasárnap 89 - 54
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - KASI/C 2019. március 3. vasárnap 51 - 62
KASI/C - Monok SE 2019. március 3. vasárnap 70 - 52
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Törpék - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. március 2. szombat 73 - 15
Kozármisleny SE/A - KASI/E 2019. március 2. szombat 69 - 23
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - KASI/E 2019. március 2. szombat 28 - 77
Gyakorlós Törpék - Kozármisleny SE/A 2019. március 2. szombat 38 - 67
F csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. március 3. vasárnap 76 - 36
KASI/D - Komló Sport 2019. március 3. vasárnap 33 - 82
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - KASI/D 2019. március 3. vasárnap 40 - 65
Bonyhádi KSE - Komló Sport 2019. március 3. vasárnap 62 - 69
7. régió
A csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Gepárdok 2019. március 2. szombat 75 - 36
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. március 2. szombat 44 - 76
Kecskeméti KA Gepárdok - Kecskeméti KA Mitugrász 2019. március 2. szombat 47 - 45
B csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - Bajai NKK/A 2019. március 2. szombat 82 - 22
Bajai NKK/A - Kecskeméti KA Amazonok 2019. március 2. szombat 40 - 27
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai Bácska FKE 2019. március 2. szombat 12 - 84
C csoport Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke KSE - JKSE Kosársuli 2019. március 2. szombat 79 - 58
JKSE Kosársuli - FTSI Platán Iskola 2019. március 2. szombat 70 - 62
FTSI Platán Iskola - Pityke KSE 2019. március 2. szombat 57 - 74
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Darvas Iskola - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. március 3. vasárnap 56 - 48
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Darvas Iskola 2019. március 3. vasárnap 63 - 53
Kecskeméti KA Vadmacskák - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. március 3. vasárnap 65 - 35
E csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Constantinum 1. - FTSI József A. Iskola 2019. március 2. szombat 32 - 71
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI Constantinum 1. 2019. március 2. szombat 47 - 46
FTSI József A. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. március 2. szombat 82 - 26
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miklósi KékRókák - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2019. március 3. vasárnap 44 - 29
Kecskeméti KA Villámok - Miklósi KékRókák 2019. március 3. vasárnap 53 - 47
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Villámok 2019. március 3. vasárnap 35 - 46
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Baja MNAMK Rakétái - Lehel Kosársuli 2019. március 2. szombat 14:00
Kécskei Vidrák - Nagykőrösi Sólymok 2019. március 2. szombat 23 - 63
Lehel Kosársuli - Nagykőrösi Sólymok 2019. március 2. szombat 60 - 70
Baja MNAMK Rakétái - Kécskei Vidrák 2019. március 2. szombat 17:45
H csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Mátyás - Kecskeméti KC Halas 2019. március 2. szombat 79 - 3
FTSI Batthyány L. Iskola - CEKK 2019. március 2. szombat 6 - 118
Kecskeméti KC Halas - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. március 2. szombat 35 - 21
Kecskeméti KC Mátyás - CEKK 2019. március 2. szombat 46 - 34
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Darazsak - Atomerőmű SE 2019. március 8. péntek 62 - 59
Atomerőmű SE - DKKA Vezérek 2019. március 8. péntek 54 - 36
DKKA Vezérek - DKKA Darazsak 2019. március 8. péntek 40 - 79
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Békák - DKKA Ördögök 2019. március 3. vasárnap 35 - 65
DKKA Ördögök - Velencei Vadkacsák 2019. március 3. vasárnap 54 - 36
Velencei Vadkacsák - DKKA Békák 2019. március 3. vasárnap 46 - 35
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ugrómókusok - Marcali Szürkefarkasok 2019. március 2. szombat 09:30
Marcali Szürkefarkasok - VUKE U11 fiú 2019. március 2. szombat 47 - 55
VUKE U11 fiú - DKKA Ugrómókusok 2019. március 2. szombat 45 - 13
D csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred, Nádor u. 17,)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kenguru Füred - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. március 3. vasárnap 45 - 37
Dunaújvárosi Sárkányok - Pákozdi Kócsagok 2019. március 3. vasárnap 64 - 74
Pákozdi Kócsagok - Kenguru Füred 2019. március 3. vasárnap 57 - 102
E csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Párducok - Velencei Vízipókok 2019. március 2. szombat 27 - 29
Velencei Vízipókok - Fűzfői AK 2019. március 2. szombat 69 - 40
Fűzfői AK - Várpalotai Párducok 2019. március 2. szombat 41 - 72
F csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Sárkányok - DKKA Tigrisek 2019. március 2. szombat 55 - 31
DKKA Tigrisek - VUKE U11 vegyes 2019. március 2. szombat 39 - 27
VUKE U11 vegyes - Várpalotai Sárkányok 2019. március 2. szombat 16:30
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. március 3. vasárnap 86 - 56 Magyar Zoltán, Nagy István
BEAC Vizslák - Vasas Akadémia U11 2019. március 3. vasárnap 42 - 74 Hartai Tamás, Matóczay Bálint
Budapesti Honvéd Sólymok - BEAC Vizslák 2019. március 3. vasárnap 57 - 62 Hartai Tamás, Matóczay Bálint
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapest Csepel 2019. március 3. vasárnap 69 - 46 Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László
Grosics Vizslák - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. március 3. vasárnap 46 - 60 Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László
Budapest Csepel - Grosics Vizslák 2019. március 3. vasárnap 49 - 52 Magyar Zoltán, Lőrincz Erzsébet Sára
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Farkasrét - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. március 3. vasárnap 51 - 37 Magyar Zoltán, Bárány Levente
Vasas Amazonok - MAFC Farkasrét 2019. március 3. vasárnap 45 - 29 Bárány Levente, Lőrincz Erzsébet Sára
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Vasas Amazonok 2019. március 3. vasárnap 37 - 49 Magyar Zoltán, Nagy István
D csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kölökös Törpék - Dűlői Kaszások 2019. március 3. vasárnap 44 - 46 Szőts Dávid István, Konta Csanád János
BLF Kenguruk - Kölökös Törpék 2019. március 3. vasárnap 51 - 27 Horváth Kinga, Kutrik Andrea
Dűlői Kaszások - BLF Kenguruk 2019. március 3. vasárnap 46 - 29 Horváth Kinga, Kutrik Andrea
E csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pannónia Vasas - Zuglói Sasok Herman 2019. március 3. vasárnap 56 - 46 Szabó István, Waigand Ágoston
Újpest-MT/A - Pannónia Vasas 2019. március 3. vasárnap 53 - 41 Szabó István, Waigand Ágoston
Zuglói Sasok Herman - Újpest-MT/A 2019. március 3. vasárnap 14:45 Hőgerl Bence, Benkő Glória
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Garfield - Malév Pandák 2019. március 3. vasárnap 54 - 16 Makay Dániel József, Benkő Glória
Zuglói Sasok - Csata Garfield 2019. március 3. vasárnap 35 - 40 Konta Csanád János, Bozóki Domonkos Olivér
Malév Pandák - Zuglói Sasok 2019. március 3. vasárnap 26 - 58 Szőts Dávid István, Bozóki Domonkos Olivér
G csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF/Honvéd - Békási Kaszások 2019. március 3. vasárnap 08:30 Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
Budapesti Honvéd Bakáts - BLF/Honvéd 2019. március 3. vasárnap 09:45 Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
Békási Kaszások - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. március 3. vasárnap 80 - 52 Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
H csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasfiókák - Budapesti Honvéd Falcons 2019. március 3. vasárnap 27 - 32 Bárány Levente, Waigand Ágoston
JKC/A - Török Sasfiókák 2019. március 3. vasárnap 27 - 39 Bárány Levente, Waigand Ágoston
Budapesti Honvéd Falcons - JKC/A 2019. március 3. vasárnap 49 - 38 Makay Dániel József, Benkő Glória
I csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - SZSE Teri 2019. március 3. vasárnap 16:00 Hőgerl Bence, Benkő Glória
BEAC Kisvizslák - MTK Budapest 2019. március 3. vasárnap 35 - 36 Bózsó Gábor, Lőrincz Erzsébet Sára
SZSE Teri - BEAC Kisvizslák 2019. március 3. vasárnap 18:30 Bózsó Gábor, Lőrincz Erzsébet Sára
J csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Pónik - Római Kaszások 2019. március 2. szombat 44 - 15 Hőgerl Bence, Süveges Zalán
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Csata Pónik 2019. március 2. szombat 30 - 32 Hőgerl Bence, Rabi Panna
Római Kaszások - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. március 2. szombat 42 - 37 Matóczay Bálint, Kutrik Andrea
K csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Gepárdok - Budai Aranysakálok 2019. március 2. szombat 08:15 Korompai Zsolt László, Waigand Ágoston
MAFC Csíkihegyek - Kéksárga Gepárdok 2019. március 2. szombat 09:30 Korompai Zsolt László, Waigand Ágoston
Budai Aranysakálok - MAFC Csíkihegyek 2019. március 2. szombat 10:45 Horváth Péter, Szabó Péter
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Okapik - Budafoki Békák 2019. március 2. szombat 48 - 41 Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Kéksárga Okapik 2019. március 2. szombat 39 - 31 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea
Budafoki Békák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. március 2. szombat 51 - 54 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea
M csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Benkő - Vasas Akadémia U10 2019. március 2. szombat 10 - 20 Csoma Viktor, Konta Csanád János
Pasa Csillagok - KLKS Benkő 2019. március 2. szombat 2 - 17 Csoma Viktor, Konta Csanád János
Vasas Akadémia U10 - Pasa Csillagok 2019. március 2. szombat 62 - 9 Lőrincz Erzsébet Sára, Benkő Glória
N csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Törekvés Törpillák - SZPA-HSE 2019. március 2. szombat 23 - 83 Adjudani Dániel Pezsman, Gere Kálmán Richárd
Ziccer Pumák - Törekvés Törpillák 2019. március 2. szombat 41 - 43 Matejovics Márk, Gere Kálmán Richárd
SZPA-HSE - Ziccer Pumák 2019. március 2. szombat 68 - 13 Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Keresztúri Méhecskék - Ziccer Bocsok 2019. március 2. szombat 12:00 Szabó Péter, Waigand Ágoston
Ziccer Bocsok - KKS Titánok 2019. március 2. szombat 13:15 Horváth Péter, Waigand Ágoston
KKS Titánok - Keresztúri Méhecskék 2019. március 2. szombat 14:30 Horváth Péter, Szabó Péter
P csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - ICT - Szárnyaló Mókusok 2019. március 2. szombat 38 - 26 Konta Csanád János, Lőrincz Erzsébet Sára
Vasas Bolhák - Budapest Blazers 2019. március 2. szombat 57 - 24 Konta Csanád János, Benkő Glória
ICT - Szárnyaló Mókusok - Vasas Bolhák 2019. március 2. szombat 18 - 50 Adjudani Dániel Pezsman, Lőrincz Erzsébet Sára
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/B - VUA Törpék 2019. március 2. szombat 42 - 21 Szőke Gábor, Bozóki Domonkos Olivér
VUA Törpék - PSE Párducok 2019. március 2. szombat 23 - 33 Szőke Gábor, Bozóki Domonkos Olivér
PSE Párducok - Újpest-MT/B 2019. március 2. szombat 24 - 36 Süveges Zalán, Rabi Panna
R csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Zsiráfok - BEAC Petőfi 2019. március 3. vasárnap 52 - 18 Havas Gábor, Boros Krisztina
BEAC Petőfi - Budafoki Bolhák 2019. március 3. vasárnap 39 - 47 Havas Gábor, Koncsag Csaba
Ziccer Kistigrisek - Malév Zsiráfok 2019. március 3. vasárnap 28 - 31 Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt
Budafoki Bolhák - Ziccer Kistigrisek 2019. március 3. vasárnap 31 - 33 Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt
S csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Törekvés Törpicúrok - HSE 2019. március 3. vasárnap 65 - 25 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina
HSE - JKC/Molnár 2019. március 3. vasárnap 35 - 64 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina
Kéksárga Flamingók - Törekvés Törpicúrok 2019. március 3. vasárnap 35 - 49 Szabó István, Horváth Brúnó József
JKC/Molnár - Kéksárga Flamingók 2019. március 3. vasárnap 43 - 19 Szabó István, Horváth Brúnó József
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Szentendrei Kölyökfarkasok 2019. március 3. vasárnap 36 - 71 Sersovszky Gergely Péter, Gombos Márk Bálint
Szentendrei Kölyökfarkasok - Radobasket - BDSE 2019. március 3. vasárnap 47 - 62 Sersovszky Gergely Péter, Gombos Márk Bálint
Radobasket - BDSE - Gödi SE 2019. március 3. vasárnap 88 - 22 Sersovszky Gergely Péter, Gombos Márk Bálint
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok/A - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. március 2. szombat 41 - 46 Belák Zoltán
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - PAFC Basket 2019. március 2. szombat 27 - 52 Belák Zoltán
PAFC Basket - DMTK Haraszti Sasok/A 2019. március 2. szombat 78 - 30 Belák Zoltán
C csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. március 2. szombat 40 - 50 Erdész Dávid
Gödi SE - Dk. Kiscicák - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2019. március 2. szombat 20 - 0 Erdész Dávid
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Pilis Basket 2019. március 2. szombat 0 - 20 Erdész Dávid
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - BSC Bocsok 2019. március 3. vasárnap 60 - 56 Bedőcs Barnabás
BSC Bocsok - Radobasket Bicske 2019. március 3. vasárnap 47 - 26 Bedőcs Barnabás
Radobasket Bicske - Herceghalmi Tigrisek 2019. március 3. vasárnap 23 - 47 Bedőcs Barnabás
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Rínók - Viadukt SE 2019. március 3. vasárnap 44 - 62 Gombos Márk Bálint, Horváth Emese Kata
Viadukt SE - KLKS-VVSK 2019. március 3. vasárnap 0 - 2 Gombos Márk Bálint, Horváth Emese Kata
KLKS-VVSK - ELITE Rínók 2019. március 3. vasárnap 2 - 0 Gombos Márk Bálint, Horváth Emese Kata
F csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE - Pátyi SE 2019. március 3. vasárnap 0 - 20
Pátyi SE - Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület 2019. március 3. vasárnap 27 - 60
Szentendrei Kinizsi Honvéd Sportegyesület - BKG-VMG DSE 2019. március 3. vasárnap 20 - 0
G csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG DSE - FKE Kőrösi 2019. március 2. szombat 53 - 24 Erdész Dávid
Radobasket-Érd - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. március 2. szombat 24 - 39 Magda János József
FKE Kőrösi - Radobasket-Érd 2019. március 2. szombat 42 - 26
BKG DSE - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. március 2. szombat 37 - 27

Megyei szövetségek